• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Moni, v tom CS se hodnotí asi 5 věcí. Jak je otevřený čípek, jak je dlouhý, jaký má směr, jak mimčo naléhá,...
Takže otevřenost čípku (pak se myslím říká branky) je 1/5 toho CS.

Míšo, mně vaření zas až tak nevadí, i když mě to zrovna taky kdovíjak nebaví. Ale nevím, co mám pořád vymýšlet a taky to zabere dost času.
3. črc 2008 v 15:27  • Odpověz
stáni a ty jsi měla při nástupu do porodnice kolik to CS? že se pořád tak zvědavě ptám ...
3. črc 2008 v 15:37  • Odpověz
Míšo, to Tě šlechtí, že nejíš uzeniny a podobné věci :wink: Kdysi mi říkala kamarádka, že její sestřenice (nebo co to bylo za známou či příbuznou) žila velice zdravě, a jak otěhotněla, vůbec neměla na toto své obvyklé jídlo chuť, ale jedla uzeniny, bílé pečivo apod., což by v "normálním" stavu nedala do pusy :grinning:

Stáni, je to náročné, ale holt to k tomu patří a Mišák vám to vyváží :slight_smile:
3. črc 2008 v 15:42  • Odpověz
Moni, já jsem taky špatná z toho, když Mišák brečí a nemůžu mu pomoct. Ale časem je to lepší a lepší a je fakt, že už rozpoznám, co mu asi je. Ne, že by brečel jinak, ale podle situace. Když se probudí, chce najíst. Pak někdy bolí bříško a chce přebalit. A když dýl nespí, tak je na něm vidět, že je unavenej, ale nemůže usnout. A někdy prostě brečí jen tak - je to jeho jediná možnost, jak se vyjadřovat, tak brečí. :slight_smile: Nejhorší jsou ty prdíky.
3. črc 2008 v 15:44  • Odpověz
Hermi, je to fakt zvláštní, protože já bílé pečivo vůbec nejím, ale kdybych si teď měla vybrat, tak si dám obyč rohlík - ale dám si třeba jen půlku na chuť a zbytek zase tmavé pečivo - v tom bílém není nic a max. po tom přiberu, v tom tmavém je rutin a tak a ten potřebuju - obzvlášť, jak jsem špinila :wink:

Stáni, jsi dobrá, že to takhle zvládáš, ale je úžasně zařízené, že naskočí ty pudy a hormony, že to člvoěk prostě zvládne a ještě to mimi nade vše miluje :dizzy_face:
3. črc 2008 v 15:45  • Odpověz
Stáni to je dobře, že takhle už "rozumíš" Mišákovi, co ho asi trápí, co mu je ... věřím, že to chce čas a že po nějaké době se to dá rozpoznat ...
Na prdíky jsem taky zvědavá, sice máme nějaké mastičky a i tu trubičku ... říká se, že u kluků jsou prdíky vždy o něco horší než u holčiček
3. črc 2008 v 15:47  • Odpověz
Moni, při nástupu do porodnice CS nevím. Ale na kontrole 4 dny před porodem jsem měla CS1. Mišák naléhal hlavičkou, ale jinak nic, na čípku nebyly žádné změny. A myslím, že Mišák naléhal hlavně proto, že mám povolený pánevní dno. Podle PA jsem při příjmu byla zavřená, tedy pokud to doktor - medik dobře vyšetřil.
Mišák se probudil a brečí, tak papa. :slight_smile:
3. črc 2008 v 15:48  • Odpověz
Holky, to jsou romány. JSem zpět z předporodního kurzu, povídali nám dneska o porodu a pustili kus videa a ukazovali jak uvolňovat pánev, tak doufám, že to k něčemu bude...:slight_smile:

Jdu se natáhnout. Zatím pa
Stáni: díky za fotečky, Mišík je prostě kus :slight_smile:
3. črc 2008 v 15:51  • Odpověz
Medi, jako Vladimír Mišík? :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2008 v 16:05  • Odpověz
náhodou Mišík to je kus :grinning: - ale hraje hezky :grinning:
3. črc 2008 v 16:24  • Odpověz
Míšo :grinning: :grinning: Jo, slíbilas vyfotit bříško :wink:
3. črc 2008 v 16:32  • Odpověz
Hermi, jj slíbila - když já ho vyfotila a ono tam nic není vidět :grinning:
3. črc 2008 v 16:39  • Odpověz
max. to vypadá jako špek :grinning:
3. črc 2008 v 16:39  • Odpověz
tak konečně se dá dýchat - huráááááá
3. črc 2008 v 18:25  • Odpověz
Míšo, tak jak chceš :wink: U nás se tedy dýchat ještě nedá a doufám, že to ještě chvilku vydrží, manžel jel na barák, tak ať může v klidu dokončit práci a nic se mu cestou nestane :confused:
3. črc 2008 v 18:37  • Odpověz
tady je černo, honí se tady bouřka a zatím ani kapička :unamused:
3. črc 2008 v 19:45  • Odpověz
Ahoj holky,
nahlížím, jestli bouřka nepomohla Jeníkovi na svět - tak asi ne :slight_smile: (ale co není, ještě může být, že :slight_smile:). U nás začalo bouřit až ve dvě v noci, takže manžílek stihl, co potřeboval, a i mi natrhal třešně na marmeládu a mražení, tak se budu odpoledne činit :grinning:
Zatím se mějte :dizzy_face:
4. črc 2008 v 07:19  • Odpověz
ahojky!! jejda, vy jste toho včera napovídaly!!

holky, já mám od noci takové stahy, nevím, jestli jsou to kontrakce, ale bolí mě v zádech a ty stahy jsou jak MS křeče, jen tak 3x horší co jsem kdy měla (a že jsem vždycky u MS docela trpěla), ale pořád se to dá vydržet, tak to prodýchávám, zatím je to hodně nepravidelný a krátký, tak každých 10 - 15 minut, ale něco se děje!! nebo možná to jsou jen poslíčci, no uvidíme jestli se to rozjede. dostala jsem ted ráno úplný záchvat hladu, tak tu vyjídám všechno od čokolády po melouna..... :slight_smile:

jdu vás dočíst.....
4. črc 2008 v 09:18  • Odpověz
Leni, ty snad rodíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. črc 2008 v 09:20  • Odpověz
wow.....tak koukám, že Léňa vypadá nadějně :sunglasses: myslím na tebe kočko! Podávej pravidelná hlášení!!!
4. črc 2008 v 09:21  • Odpověz
já jsem vstala a asi půjdu rovnou spát - ta změna se mnou dělá divy - holky já už chci tuhle únavu někam zahodit - už jen 14 dní, Utrogestan poletí do koše a mě už bude líp :wink: - neustále si připadám jako po noční

ale jinak fajn - vlastně jsem zjistila, že si vůbec nepřijdu těhotná - tak snad tam mimi za týden bude :wink:
4. črc 2008 v 09:22  • Odpověz
hele, to se tady najednou seběhne účastníků :grinning: - ahoj Alčo :wink:
4. črc 2008 v 09:23  • Odpověz
Míšo, zatím mi to tak nepřipadá, zatím jsou to jen takový hnusný křeče, ale dá se to vydržet, tak nevím, připadá mi, že to nemůže být ono a nijak se to nestupňuje, takže už to vidím, že mi to za chvíli přejde, no uvidíme. ale jsem hrozně klidná! fakt bych už rodila!
4. črc 2008 v 09:23  • Odpověz
To je super, že jsi klidná - ty to zvládneš na jedničku - stejně jako Stáňa a Petru

jinak jsem do sebe natlačila skoro celý velký bílý jogurt - nemůžu to ochucený ale ulítávám (asi 3 dny) na těch obyč bílých (ty jsem nikdy nejedla) - mňam :wink: - včera jsem ho měla k snídani i večeři (tedy k jedné z večeří) :wink:
4. črc 2008 v 09:26  • Odpověz
tak holky, povídejtje něco, máte tak 20 minut, než mi zabere utrogestan a já usnu :grinning:
4. črc 2008 v 09:31  • Odpověz
teda Míšo, já ti ten spánek docela závidím!!!! já se ted pořádně nevyspím ani náhodou, co bych za to dala! ale chápu, že tě to zase hrozně štve. :wink: jinak mě se to nějak uklidnilo, já to věděla!!!! záda už mě nebolí a křeče už jsou taky jen malinký. no holky!!!!! já už to chci mít za sebou!!
4. črc 2008 v 09:39  • Odpověz
tak už jsi asi vytuhla, tak dobrou!! :wink:
4. črc 2008 v 09:46  • Odpověz
Leni, Petru taky tehdy psala, že to asi nebude ono a že je pošlou domů - poslali, ale za až pár dní a s Toníčkem :wink: Drž se, kočko, myslím na Tebe a držím palce!

Míšo, to víš, že tam mimi bude :wink:
4. črc 2008 v 09:49  • Odpověz
Ahojky holky, já jsem se snad poprvé tak krásně vyspala jako na dnešek, to je vzdoušek ... já jsem vstávala až teď ... jsem celá omačkaná a Dany ještě chrupe :wink:

Lenni, to vypadá nadejně! Že by změna počasí, tlaku začala působit! :wink:
Moc na vás myslím, a přeju, ať se rozjede porod! Držím pěsti!
4. črc 2008 v 10:02  • Odpověz
Hermi a jak to dopadlo s tím dárkem pro manžela, pošlou to nakonec?? Jinak s tou kouřící sousedkou je to děs, ale naštěstí se to v poslední době docela zklidnilo, když se nastěhovali, tak vydrželi na tom balkoně celý den hulit. No a my máme ještě tak blbě napojený balkony, jako že ne vedle sebe, ale jsme v rohu baráku, takže ty balkony jsou na sebe napojené do pravého úhlu, takže vlastně na sebe koukáme. :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky se těšíme, až se někdy přestěhujeme do baráčku a nebudeme tohle řešit.
4. črc 2008 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.