• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Stáni, VŠE NEJ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. črc 2008 v 10:21  • Odpověz
Stáni, jak jsi popsala ten porod, tak to je teda hukot, jak tě tam nechali samotnou a ani se s tebou nikdo moc nebavil a všechno jsi to zvládla úplně sama, tak to smekám!!!!!!! Jsi borec!!!!! Ale měla jsi to teda rychlý, takovej porod bych si přála taky.
4. črc 2008 v 10:25  • Odpověz
Moni, dobré ráno :grinning: To spaní Ti trošku závidím, já jsem se kvůli té bouřce moc nevyspala a dalo mi pak v 6 práci vykopat se z postele, ale manžel vstával se mnou (což je celkem výjimečné, většinou je ještě v posteli, když odcházím), tak se hned vstávalo veseleji :slight_smile:

Leni, zatím se neozvali, ale už s tím raději moc nepočítám a vyhlédla jsem si pro něj včera v obchodě košili s kravatou. Asi budete kroutit hlavou nad tím, že je to vyloženě praktický dárek, ale my si takové dáváme (já jsem loni na narozeniny dostala trojtalíř na kolo a na svátek zpětné zrcátko, které jsem předtím rozbila :grinning:) a vím, že o to docela stojí. A jak to vypadá s Tebou???
4. črc 2008 v 10:44  • Odpověz
Stáni, taky přeji vše nej k narozeninám, hlavně zdravíčko a štěstíčko s Mišákem !!!!
4. črc 2008 v 10:52  • Odpověz
Hermi, to je fakt škoda, že to neposlali, člověk vymyslí originální dárek a pak to takhle nevyjde. ale myslím, že i košile s kravatou udělá radost!! :wink: U nás taky vedou praktické dárky, většinou si je vymýšlíme navzájem, abychom si nekupovali nějaké kravinky. :wink:

Moni, to se spalo co? ten vzduch je úúúúžasnej!!!!!!

Jinak já pořád stejný, jen ty bolesti už nejsou tak intenzivní, spíš bych řekla, že to přestává, ale pořád stahy a tvrdnutní břicha tak po 15 minutách, je to slabota....
4. črc 2008 v 10:55  • Odpověz
Leni, třeba se to ještě rozběhne :wink: a aspoň se Jéňa nenarodí do takového vedra.
Nás právě taky na kravinky a lapače prachu neužije :grinning: Nejprve jsem uvažovala o nějakém pěkném tričku, ale na žádné jsem nenatrefila, tak jsem to vyřešila takto. Pro manžela to naštěstí nejsou "montérky" (v kravatě denně do práce nemusí), tak věřím, že mu to radost udělá :slight_smile:
4. črc 2008 v 11:03  • Odpověz
tak jsem usnula - došla pro brambory - a teď dělám oběd - dneska bramborovou kaši a rybí prsty :wink:
pak jdu makat na diplomce - musím!!! ale stíhám týdenní plán - příští týden to bude horší - budu u našich a to bude: kadeřnice, obchůdky, Sandra.... to bude morálka - ale jo stihám v pohodě - jen se ještě potřebju sejít s jednou ženskou pro nějaké info a ona se mi vůbec neozývá.... :frowning2:

Leni, tak zatím setrvalý stav jo? každopádně dávej info a případně sms jo?
4. črc 2008 v 11:33  • Odpověz
a to počásko venku? paráda - teploty akorát, příjemný vzduch a vykukuje sluníčko - dneska by to bylo klíďo na velkou procházku :wink:
4. črc 2008 v 11:33  • Odpověz
jo a koupila jsem si úžasný třešně (hrůza co? kupovat si třešně, no jo, to jsou ty panelákoví lidi) - holky ale takové jsem ještě neviděla, to snad musí být zmutovaný - jsou obrovský, úplně rudý a úžasně dobrý :grinning:
4. črc 2008 v 11:35  • Odpověz
holky, tak je to pořád stejný, stahy tak po 15 minutách, ale začala jsem trochu špinit, tak se asi fakt něco děje :wink: jdu si zkontrolovat tašku do porodnice, oholit se a tak, abych byla kdyžtak ready! :wink:
4. črc 2008 v 11:45  • Odpověz
tý jo Leni, to toho zas napíšu :grinning: furt budu čumět, jestli nejedeš do porodky :grinning:
4. črc 2008 v 11:46  • Odpověz
teda Míšo, zas mi děláš chutě s tím obědem, škoda, že nebydlíš někde poblíž, to už bys mě tam měla :grinning:
4. črc 2008 v 11:46  • Odpověz
Míšo, škoda, že nejsi blíž, mám ve sklepě 2 lavory třešní :grinning: a taky jsou výborné. Kupovat třešně! To jsou ti Pražáci :grinning: :grinning: Tak ať jde diplomka! U nás tedy není po sluníčku ani vidu ani slechu, za chvíli se vypravím do deště :unamused:
4. črc 2008 v 11:47  • Odpověz
Hermi, já vždycky když si takhle něco "běžného" kupuju, tak mám úplně výčitky, ale co se dá dělat no.....
Leni, no škoda, bo speciálně ta kaše se mi dnes obzvlášť povedla - nové brambůrky jsou nové brambůrky... :wink:
4. črc 2008 v 11:58  • Odpověz
Míšo, ty provokatérko! :sunglasses: jdu si taky udělat kaši, mám na ní hroznou chut!! :wink:
4. črc 2008 ve 12:02  • Odpověz
Leni a zrovna kaše mám dost.... :frowning2: :grinning:
4. črc 2008 ve 12:14  • Odpověz
tak jdu holky, Léňo, ty se drž! jestli se Jéňa fakt rozhodne, tak ať tě moc netrápí, ty hezky dýchej a tlač až bude čas - a až budeš mít Jéňu u sebe, tak ho hned pozdravuj od tetek květňaček :wink:
4. črc 2008 ve 12:19  • Odpověz
jdu znamená, že jako nikam nejdu, ale že jdu a) psát diplomku, b) pátrat v knihách po metodách výzkumu - správně je A i B :grinning:
4. črc 2008 ve 12:20  • Odpověz
a ještě varianta c) jdu spát - takže to bude pěkné ABC (nebo CACBCCCCBA) :grinning:
4. črc 2008 ve 12:20  • Odpověz
Míšo, neboj, já myslím, že to fakt tak rychlý nebude a že zítra tady budu ještě strašit, to budete mít ze mě radost :grinning: tak hezky piš diplomku a nenech se vyrušovat!!!!! si tady čtu v chytré knize, že mi asi zrovna odešla hlenová zátka a že to může trvat i 48 hodin než se to rozjede, to jsou vyhlídky.... :wink:
4. črc 2008 ve 12:27  • Odpověz
Lenni, odešla hlenová zátka? Tak to je ale dobré znamení, že se porod doopravdy blíží ... do večera můžeš i tak mít Jeníka v náručí! :wink: A jak se cítíš? Nějaké stahy cítíš?
4. črc 2008 ve 12:33  • Odpověz
no už to čtu, stahy po 15min ... jenom se mrknout, co se psalo :slight_smile:
4. črc 2008 ve 12:34  • Odpověz
tak už jen pro 30 minutách a více, holky to bude na dlouho.........A je mi hrozně fajn!! kromě oteklých nohou....

tak kaše mi dala zabrat, snědla jsem jí strašně moc!!! ale mňam! :wink:
4. črc 2008 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj holky,

moc děkuju za přání k narozeninám. :dizzy_face: Jako 1. mi popřál Mišák. :grinning: :slight_smile: Probudil se asi ve 2:35, což je čas, kdy jsem se před 29 lety narodila. :slight_smile:

Nás včera ta bouřka skoro minula. Byly blesky a hromy, ale celkem daleko, jen 1x to udeřilo někde blízko. A pršelo jen trochu. Večer jsem ještě byla venku se psem. Zato v noci a ráno lilo pořádně, to jsem si říkala, že bude pršet celý den. Ale už svítí sluníčko a hned se po tom dešti líp dýchá. Ale celkem tam fouká.

Leni, tak to vypadá nadějně. :slight_smile: Jéňa se pěkně pomaličku postupně chystá, aby pak mohl rychle ven. :slight_smile: Moc držím palečky, ať všechno probíhá v pohodě a není to na moc dlouho. Moc na tebe myslím. :slight_smile: 4.7. je moc hezký datum. :grinning: :slight_smile:
Mně odešla zátka asi 20min. po prasknutí vody, ale může to být různý.
Myslím, že nám říkali, že když jsou kontrakce, tak máme zkusit teplou vanu nebo sprchu. Když jsou to poslíčci, tak se to uklidní, a když jsou to kontrakce, tak to pokračuje.
Mně před porodem řekla PA, ať si dám sprchu, že se mi to uvolní, ale ono se to spíš rozjelo. Sama pak při porodu prohlásila, že to asi ta teplá sprcha. :grinning: :slight_smile:
Taky mi psala kamarádka, že jí praskla voda v pátek večer a malá se jí narodila až v neděli odpo po vyvolávačce.

Míšo, varianta c) je nejlepší. :grinning:

Třešně bych si taky dala. Vždycky jsme jich mívali hodně, ale strom uschnul a na novém byly letos celý 3 třešně. :grinning:

Mišák byl dnes vzhůru 2:30-3:15, pak 6-9:30h, nemohl usnout (já jsem mezitím asi na 20min. usnula) a pak jsem spala asi do 11h a Mišák do 12:30. A cca od 14h zase spí. :slight_smile: A v noci a ráno se nejvíc směje. Takže kdo ho bude chtít vidět smějícího se, bude muset přijít hodně brzy ráno. Odpoledne a večer už úsměvy moc nerozdává. :slight_smile:

Zatím papa a Léňo, moc na tebe s Mišákem myslíme, hned mu to půjdu říct. :grinning: :slight_smile:
4. črc 2008 v 15:03  • Odpověz
Stáni, taky ti přeju moc a moc štěstíčka a zdravíčka k narozeninám - ať se ti ten tvůj dáreček směje čim dál tím více a pláče čím dál tím méně :wink:
a v noci přijet můžem? :grinning:

Leni, tak jak?
4. črc 2008 v 15:39  • Odpověz
holky, tak pořád kontrakce po cca 30 minutách, ted byly dvě po 10 minutách, ale fakt nevím, jestli to ty kontrakce jsou, bolí to dost, ale pořád se to dá docela vydržet. A manžel si jde večer v klídku na pivo! Já si radši tu horkou vanu nechci dávat neb kdyby se mi to rozjelo, tak mě ani nemá kdo odvézt do porodnice.....
4. črc 2008 v 16:09  • Odpověz
Leni, tak ať nikam nechodí nebo si dá nealko, fakt mylsim, že šance, že pojedete, je celkem vysoká - budeš rodit standardně na koze nebo někak jinak?
4. črc 2008 v 16:22  • Odpověz
Míšo, já nevím, asi normálně na koze nebo jak se říká tomu křeslu :wink: :sunglasses:
4. črc 2008 v 16:33  • Odpověz
Leni, kdyžtak zavolej a já tě tam odnesu na zádech :grinning: - holky, kdo mi půjde pomoct?
4. črc 2008 v 16:34  • Odpověz
Míšo, beru tě za slovo!! :wink: na chlapi prostě není spoleh!! :wink:
4. črc 2008 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.