• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
kde je dneska Méďa???
4. črc 2008 v 17:00  • Odpověz
Ahpj holky,
tak dneska mám za sebou zase perný den. Byla jsem u babičky ( pořád říkala, že si vezme prášky, že půjde spát pod Palackýho most, atd.... tak jsem ji trochu vynadala, že ať si nechá ty řeči, že ji v tom nido nenechá a že když ji fakt vyhoděj z bytu,t ak se o ni postaráme...)
Pak jsme měly sraz z holkama z MK na oběd v restaurtaci u Kristiána, což bylo fakt super...mňm jídlo...jsem se přejedla, v závěru jsem to zašpuntovala teplým štrůdlem se zmrzlinou a šlehačkou....a pak jsem jela ještě s Honzíkem a tchýní na nákup a teď jsem se teprve dostala k PC..

leni, tak co? Jak je? Nám říkala PA, že když odejde hlaenová zátka, tak hned do porodnice...ale uvidíš....
4. črc 2008 v 18:44  • Odpověz
Tak jsem si volala s mojí PA a ta říkala, že pokud ty kontrakce nebudou aspon hodku po 7 minutách, tak nemá cenu jezdit do porodnice, no zatím to mám hodně nepravidelný, ted jsem mela jednu po 14 minutách a jednu po 7, ale už to bolí jak kráva, málem jsem to neudýchala! tak jsme zatím doma a PA mám kdyžtak na telefonu.
4. črc 2008 ve 20:10  • Odpověz
Tyjo Leni, tobě se to tedy pěkně rozjíždí!!!! Myslím na tebe!!!
4. črc 2008 ve 20:22  • Odpověz
Díky moc Alčo!!!

Manžílek je nakonec doma, hospoda se nekonala. :wink:
4. črc 2008 ve 20:27  • Odpověz
to je dobře, že s tebou zůstal doma!!! Tak podávej hlášení :wink: a kdyby se to tedy opravdu rozjelo, tak ti přeju, ať je to pěkně rychlý a bez problémů :sunglasses: :dizzy_face:
4. črc 2008 ve 20:30  • Odpověz
Leni, myslím na tebe. Drž se :slight_smile:
4. črc 2008 ve 21:25  • Odpověz
Stáni vše nej-nej k Tvým dnešním narozeninám! Ať se ti splní vše, co si přeješ! :wink:

lenni, myslím na vás, ať se to co nedjřív rozjede a je to rychlovka a máte Jeníka co nejdřív v náručí! :wink:
4. črc 2008 ve 21:26  • Odpověz
Leni, tý jo, takže Jéňa už tu bude co nevidět :wink: myslím na tebe! ale ty to zvládneš - ještě jsi pořád tak klidná? jé, tak že by už tu zítra byl Jéňa? to by bylo krásný :wink:

Medi, to mě mrzí, že má babička takové řeči, je to pro ní těžké, ale snad to nějak dopadne - musí!
4. črc 2008 ve 21:27  • Odpověz
jé Stáni, jsem debil, zapomněla jsem, hanbím sa a přeju samozřejmě také fše ney... :-P

Leni: kdybyste jeli, pošli někomu smsku, ať víme, co se děje...
4. črc 2008 ve 21:35  • Odpověz
ahoj holky, teda vy jste mi v noci daly - Léňa celou noc rodila, s Médi Honzíkem jsme hledali narozenou Aničku po lese, Míša od Stáni kolem nás jezdil na kole a Toníček byl ještě u Petru v bříšku :grinning:
asi milionkrát za noc jsem se probudila a koukala na mobil, zda mi Léňa nepíše sms - a do toho tyhle sny.. :confounded: :grinning:
Leni, tak jak to s tebou vypadá? já bych se dneska potřebovala už vyspat víš? :grinning: :grinning:
5. črc 2008 v 08:45  • Odpověz
Míšo, tak už můžeš v klidu spát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Taky vám to asi přišlo, ale :Tak nás Jeník je na světě! Váží 3,60kg a měří 51cm. Je nádhernej!

Lenni mooooooc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. črc 2008 v 08:54  • Odpověz
Jéňa je na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sms od Lennika: Tak nas Jenik je na svete! vazi 3,60 kg a meri 51 cm. Je nadhernej!!

Leni, to je úžasný, tak já to přeci jen v tom snu věděla - holky, já jsem tak dojatá!!!! :cry: :grinning: to je úžasný
5. črc 2008 v 08:54  • Odpověz
Alčo, tak to zvládla kočka - to je krásný, jak to ty naše květňačky zvládají - jé, já se tak těším na fotky!
5. črc 2008 v 08:55  • Odpověz
Mončo, ha ha - teď ty :wink: :grinning:
5. črc 2008 v 08:55  • Odpověz
Ty jo, tak to vypadá, že i Léňa měla rychlej porod :sunglasses: to je bezva.
5. črc 2008 v 08:56  • Odpověz
no právě, to je skvělý - snad to bude pokračovat i dál a i ostatní (i já) to budou mít fajn a bez komplikací :wink:
5. črc 2008 v 09:00  • Odpověz
Míšo, jasně že všechny květňačky budou mít porody bez komplikací - todle už je třetí - tak to tak musí být i dál :grinning: :sunglasses: já jsem tááák zvědavá na podrobnosti a taky na fotečku :wink:
5. črc 2008 v 09:03  • Odpověz
já jsem taky zvědavá, jak to probíhalo, co Láďa a hlavně jak Jeníček vypadá :dizzy_face:
co ty dneska máš v plánu - návštěvy?
5. črc 2008 v 09:06  • Odpověz
dopoledne bude manžílek spát, tak pojedu někam nakoupit... a odpoledne jedeme ke strejcovi na návštěvu (i s tchýní - tak se budu muset zas hooodně snažit, abych nebyla nepříjemná)
Co máš v plánu ty?
5. črc 2008 v 09:08  • Odpověz
Holky, já mám takovou radost...do jedný jsem tu patlala a myslela jsem na ně...tak snad to bylo Ok a žádný komplikace... :sunglasses:
5. črc 2008 v 09:10  • Odpověz
Jdu si udělat něco k snídani...máme tu buchtičky se šodó...tak možná ty... :grinning:
5. črc 2008 v 09:12  • Odpověz
no my ještě úplně nevíme - včera jsme byli v Kika a moc se nám tam líbila jedna postel - ale byli jsme tam pozdě, tak možná tam ještě zajedem - a asi zajdem na postele do Ikei - no a včera jsem měla depku, že vedla manžela vypadám jak šmudla - půlka oblečení mi neni, tak chodim furt v jednom - a v obchodech se mi nic nelíbí - těhu oblečení si kupovat ještě nebudu, ale obyč. např. trička se mi nikde nelíbí - no a Tom si koupil krásné sako a já si vedle něj připadala jak šmudla - tak ho možná přemluvím, že bysme ještě někam zašli - no a pdle počasí možná nějaký výletík - a nejhorší varianta - diplomka a Tom má hodně práce, takže tak
5. črc 2008 v 09:12  • Odpověz
Míšo...jak šmudla? taková krádná mladá paní...co blbneš... :wink:
5. črc 2008 v 09:15  • Odpověz
Miško, ty a šmudla??? Myslim, že to není možný :sunglasses: Vždyť jsi kočka, tak hlavu vzhůru a šup do krámů a udělej si radost :dizzy_face: i když je pravda, že já jsem tudle na chvili vlezla na Chodově do krámů a taky tedy nic moc :frowning2:

Medi,buchytičky se šodó k snídani???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jo, ať se má Anička krásně :dizzy_face:
5. črc 2008 v 09:17  • Odpověz
no holky, občas mě to takhle chytne - ale v úterý jdu ke kadeřnici a snad si i něco koupím, tak snad to půjde...
medi, dobrá snídaně - já zrovna přemýšlím, co zvládnu - na nic nemám chuť
5. črc 2008 v 09:35  • Odpověz
Jéééé Jeník je na světě! No to je super ... nevíte v kolik se narozil? Mně tady štípou dojetím úplně slzy v očích ... já už chci takýýýý! :wink: Moc jí pozdravujte!
5. črc 2008 v 09:41  • Odpověz
No nakonec to jaji s těma buchtičkama nedopadlo...ale nahradila je nugátová kovbliha a houska se šunkou :slight_smile: A vzbudilo se mi to mý štěstí...myslím to velký... :wink:

Moni: Radši ještě vydrž a moc nekřič, nebo tě někdo uslyší a pojedeš... :wink:
5. črc 2008 v 09:44  • Odpověz
Holky, moje včerejší výtvory...
http://hazlbauerojc.webgarden.cz/medvjedi-vytvory
bedničky na klíče...patlala jsem je do jedný hodiny, musím teda přiznat, že natírat mi je pomáhal můj šikovný muž :slight_smile:
5. črc 2008 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni, moc gratuluju. Huráááááááááááááááááááááááááááááááááá. :slight_smile: Moc jsme na vás s Mišákem mysleli. :slight_smile:
Jsem moc zvědavá na fotečky a "zážitky", jak to všechno probíhalo, atd. Vypadá to, že to i Léňa měla celkem rychlý. :slight_smile: Taky by mě zajímalo, v kolik se Jéňa narodil. :slight_smile:
Když mi ráno přišla SMS, tak mi bylo líto, že jsem tu nemohla být s vámi, ale koukám, že to nikdo nevěděl, že Léňa jela do porodnice. :slight_smile:

My jedeme příští sobotu na týden nebo 2 na chatu, tak nevím, jak to bez vás vydržím.

Moni, tak teď je to na tobě. :slight_smile:

Míšo, dobrý sny. :grinning: Mišák má zatím jenom Tatru, kolo ještě ne. :grinning:
Já jsem ze začátku těhu měla chuť taky jenom na bílý jogurty, sladký jsem nemohla. Pak jsem jednu dobu neměla chuť na nic a pak na všechno, co jsem viděla. :grinning: :slight_smile:
Ty a šmudla? Vždyť jsi krásná těhulka a moc ti to sluší. :dizzy_face:

Medi, ty jsi pořád nějak akční, co? Obdivuju tě, jak to zvládáš. :dizzy_face: Ty skříňky jsou moc hezký. :slight_smile:
Buchtičky se šodó bych si dala, mňam. Já jsem včera kuchtila bramborový placky se špenátem. Ale jedli jsme až celkem pozdě, protože mi do toho Mišák trochu kecal. :grinning: :slight_smile:

Tak jdu za těma mýma chlapama, tak papa a hezký víkend. :slight_smile:
5. črc 2008 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.