• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Holky, takovej sumec s bramborem...mňam, Honzova mamka je kouzelnice.. :sunglasses: Jsme byli pozvaní na oběd, to byla paráda...bez práce a nádobí...no, teď jsem pověsila prádlo a zkoukla tu haldu, co mě čeká na žehlení, moc se těším. Mám v plánu dát dokupy komodu pro mimíska, tak se asi chvilku natáhnu apak půjdu do ní. :slight_smile:

Stáni, držte se, Mišák je koukám vyžadovač pozornosti, co? A kdy se nám má vrátit ta cestovatelka Petru? Doufám, že jsou ok... :slight_smile:
5. črc 2008 ve 13:38  • Odpověz
medi, teda dívala jsem se na tvoje výtvory a jsou nádherný! Jsi fakt šikulka :slight_smile:
Moc se mi líbí ty květináče a ty tašky, no a i ty skříňky, věřím, že to musí udělat jako dáreček velkou radost! Si můžeš otevřít nějaký obchůdek :wink:

Jajinko, dnes jsem vařila dle tvého receptu, který jsi sem kdysy dávala "vepřové na mrkvi" a bylo´mňam, mňam, ještě teď se oblizuju! :slight_smile:

No jo ... teď je řada už na mě ... to je strašný ... pořád to bylo tak nějak daleko ... a ono se to blíží a blíží ... :dizzy_face: Jsem zvědavá, kdy se rozdvojím ... :grinning:

Drag, to je super, že se jedete s Mišákem dovolenkovat na chatu, určitě to bude moc fajn! :wink:

A taky jsem si dnes vzpomněla na Petru, kdy se asi vrací, jsem zvědavá na zážitky z první dovči jako rodinka! :sweat_smile:
5. črc 2008 v 15:07  • Odpověz
Tý jo holky u nás v srpnu 08 se už rodíííí ... mám z toho úplně husí kůži a tak nějak si uvědomuju, že se to fakt už blíží ... rodí holčina, která má termín až týden po mně ...
5. črc 2008 v 15:16  • Odpověz
Holky,
teď jsem konečně měla možnost sednout k PC a co to nevidím :astonished:
Leni, hrozně moc gratuluji! :dizzy_face: :dizzy_face: Jéňa je docela chlapák :slight_smile:
5. črc 2008 v 17:48  • Odpověz
autor
ahoooooooooooooooooj, jeste jsem nezacla docitat. Jen vas chci pozdravit z dovolene a Lene moc moc gratuluju. Prisla mi rano sms..... :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem dojata a tesim se na fota a podrobnosti z porodu...
Vic napisu az vas doctu....
5. črc 2008 v 17:52  • Odpověz
autor
tak vas doctu az pozdeji...manzel trochu remca, ze bychom nejdriv mely vybalit, prat apod... :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
jste mi chybely no.... :wink:
5. črc 2008 v 17:54  • Odpověz
tak holky sms od Léni:
Holky, porod byl fakt makačka, ale nebyla to taková hrůza, čekala jsem to o dost horší, i když teď pořád nemůžu uvěřit, že já něco takovýho zvládla :slight_smile: a dala jsem to bez epidurálu, na ten nebyl čas, do porodnice jsme přijeli ve 3:20 a v 7:20 byl Jéňa venku. Byli jsme s ním 2 hodinky na sále, bylo to úžasný, byl hodňoučkej a pobrukoval si a teď je na dětským, já čekám na sále, až se něco uvolní na šestinedělí, je tu úplně natřískáno, ale ten sál je fajn, je tu klídek. Mám spát, ale nemůžu, jsem z toho úplně mimo!!! moc vás všechny zdravím a těším se, až vám Jeníka předvedu. :slight_smile:
5. črc 2008 v 18:43  • Odpověz
Léňa už to teda psala odpo, ale já byla pryč a sms si přečetla až před chvillou

jé Petru, tak jak bylo? to je tady novina co? :wink:
5. črc 2008 v 18:44  • Odpověz
my jeli dneska do Ikei (tam si teda postel fakt nevyberu) a Aska - no ale máme aspoň jasno, co chceme -rozhodli jsme se investovat i do série se skříní - barva ořech - do toho jsem se prostě zamilovala, takže budem ještě něco hledat - ale možná ta Kika, líbilo se nám tam.... - no a pak jsme jeli do Mníšku pod Brdy, tam opravili zámek, a pak do Hlásné Třebáně na jídlo a pak do Jinočan za kamarádem a teď jmse dorazili - jsem mrtvá, bo je to poprvé asi po dvou měsících, co jsem přes den nespala (ale ráno jsem si nevzala Utrogestan, takže i proto jsem to zmákla)
5. črc 2008 v 18:51  • Odpověz
autor
urbi : jee, tak Lena je dalsi, kdo mel porod rychlej...teda mych 9.5 hodiny moc rychly nebylo, ale ja to pocitam od prijezdu do porodnice...(4,5) a tam to krasne odsejpalo...... Lena je sikula !!!! Jsem uplne dojata....Pride mi, ze muj porod byl hrozne davno...

tak, pradlo je v pracce, tak jdu dat na rajce fotky z Moravy
5. črc 2008 v 19:11  • Odpověz
Petru, těším se na fotečky, hned pak hoď odkaz jo? teda jestli chceš :wink: - ale já se moooc ráda podívám
5. črc 2008 v 19:21  • Odpověz
autor
http://zida.rajce.idnes.cz/Jizni_Morava_28.6._-_5.7._08/

tak tady to je...kde jsteeeeeeeeeeee ?
5. črc 2008 ve 21:57  • Odpověz
autor
konecne vas jdu docist.....
5. črc 2008 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj Petru, vítám tě zpět z dovči! Omrkla jsem teď fotky a jsou super, věřím, že jste si to užili, vypadáte všichni 3 moc spokojeně! :slight_smile:
My jsme měli na jaře úplně stejnou trasu jako vy ... lednicko-valtický areál, je tam nádherně, počásko vám taky vyšlo super ... a ten vozík za kolem pro Toníčka je super! Jak se mu v něm líbilo? Máte ho nový nebo půjčený? Můžu se zajímat kolik taková věcička stojí? Jelikož s manželem taky hodně jezdíme na kolech, tak uvažujeme, že bychom si takový vozík na příští rok taky pořídili. :slight_smile:

Já se už tak těším na Jeníka, až bude nějaká fotečka a na vyprávění Lenči zážitků z porodu a tak ... myslím, že měla fakt docela rychlovku. Pokud vyjížděli až někdy do porodnice po 3hod ráno ... tak to vydržela ještě dlouho doma ...
Četla jsem tady něka na MK, že jsou v Praze přecpaný porodnice, že je všude stop-stav ... u nás teď prý taky pouští maminy, když nejsou problémy, už po 3 dnech domů ...
5. črc 2008 ve 22:27  • Odpověz
Tak príma, že to bylo docela rychlý...trochu mě uklidnila... :slight_smile: Jsem byla trochu rozhozená po tom předporodním kurzu minulej tejden....Leni, jsi šikulka, paráda, těším se moc na fotečky, jsem zvědavá, jak kluk vypadá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

petru: no tak jak je zase doma? Nejeli byste radši znova? :wink:

Já jsem sežrala jahodovou dřeň z ledničky, koukla na Artuše a pomalu pojdu chrnět, páč jsem toho dneska zvládla dost...třeba ten pokojíček a asi tak 6 praček prádla vyžehlit... ble... :unamused:

Tak se opatrujte a zítra pa :sunglasses:
5. črc 2008 ve 22:48  • Odpověz
autor
moni ahooj...uz jsi na rade, jak se citis ? :grinning:
vozik jsme si koupili z druhy ruky...kamaradi kamaradky cekaji dvojcata tak jim tenhle byl uz na nic....
koupili jsme ho za 7000 + 1900 odpruzeni.
muzu ti dat odkaz, kde ho ti znami koupili.
Normalne to stoji kolem 9000, ten nas stal puvodne asi 12000 a jedna breznacka ho ma (asi nakej lepsi) za 20 000. To bychom nedali..

Nemuzu rict, jestli se v nem Tondovi libi, ale kazdopadne mu nevadi...jak jsem psala...bud v nem usne nebo si hraje a kouka po krajine a po nas....(kdyz jedu vedle)
maly mimina jako Tonda tam jsou v autosedacce a pak primo ve voziku...otazka je na jak dlouho takova vec je, protoze kdyz je dite vetsi, tak uz v nem nemusi chtit byt..protoze tam nema moznost si s rodici povidat atak...takze treba dvoulety a trilety dite uz je lepsi na sedacce na nosici....
5. črc 2008 ve 22:50  • Odpověz
Petru, krásná fotky - jsme se s Tomem zasmáli té, jak tam s Františkem TOníček leží na posteli v úplně stejné poloze - fakt paráda :grinning:
a fotečky super, nalákali jste nás a v srpnu se tam na pár dní vypravíme :dizzy_face:
tak holky dobrou :wink:
5. črc 2008 ve 22:56  • Odpověz
Medi, co ta holčina od vás ze zářijovek? snad je v pořádku :wink:
6 praček? by mě hráblo, já převčírem žehlila dvě a poslední kousky už musel muž...
5. črc 2008 ve 22:57  • Odpověz
autor
Medi ahoj...dovca byla fajn, ale jsem rada ze jsem doma..chybela mi telka (tam byl blbej signal) a net :sweat_smile:
a abych pravdu rekla, tak mam radsi vetsi akce nez jen sama s manzelem...se vidime casto a jsme spolu o vikendech a abych byla uprimna, tak je to ve dvou trochu nuda....mam aradsi, kdyz se jede s partou. jako Frantisek treba moc nemusi spolecensky hry, coz ja mam rada...
5. črc 2008 ve 22:58  • Odpověz
autor
medi : kdy spachame akci kolibka ? jsem ted doma...
Miso , jo jo..jizni moravu doporucuju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. črc 2008 ve 23:00  • Odpověz
Petru, to jsme ale závisláci co? já teda taky přiznávám, že mi vždycky chybí net a telka :grinning: a v zahraničí aspoň ty blbý noviny :grinning:
tak ale už fakt dobrou
5. črc 2008 ve 23:13  • Odpověz
Ahoj hoky :slight_smile:

Petru: Fotky jsou prím,akoukám, že tvůj muž se taky drží českého standartu ponožky do sandálů (pantoflí) :grinning: :grinning:
Kolíbka kdykoliv příští týden, jak se ti to bude hodit. Má být docela rozumný počasí, tak se domluvíme a přijedu. :wink:

Včera jsme byli na procházce a musím říct, že jsem toho měla dost a dost...břicho mě začíná táhnout dolů... a blbě se mi dejchá...ale co se dá dělat. Andule kopala pak celej večer jako kdyby hrála Ligu mistrů.. :grinning:
6. črc 2008 v 09:57  • Odpověz
ahojky

Medi, to víš, už to máš taky za pár.... tak už se musíš taky trošku šetřit :wink:
mě se teda před chvilkou udělalo solidně blbě - dělala jsem tatarku a málem jsem se zblila, tak jsem si šla lehnout a začala se mi motat hlava - málem jsem sebou sekla.... tak hadr na hlavu, nohy nahoru - už je líp :wink:
dneska odjíždím do PE a vrátím se až ve čtvrtek - tam budu míň na PC, ale určo se k vám dostanu :wink:
6. črc 2008 ve 12:12  • Odpověz
autor
medi, jo jo...ponozky do sandalu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nastesti to tak nosi jen pro doma...on totiz i v lete nosi zavreny boty :astonished:

vcera jsem vas po pulnoci docetla a chystam se reagovat, ale ted jdu cumet na pohadku....
a jeste jsem nic nejedla...vztavala jsem kolem poledne, pac jsem sla spat az k ranu.... :grinning: Jsem fakt hrozna, ale asi do pul 5 jsem si cetla na netu.... :grinning: hold abstak....
6. črc 2008 ve 13:18  • Odpověz
petru: No to teda byl absťák jako blázen.. :slight_smile: To jsi nebyla unavená?

My byli dneska v Tescu, potkali jsme se tam se ségrou, švagrem a mrnětem, kupivali Alče plavky a MArtínkovi oblečky...a my jsme si nakoupili na ovvocný salátek. Mňam se na něj těším...jen by ho měl někdo udělat....:grinning:

Koukáme na Wimbledon, no to je teda mazec.....Federer s Nadalem...tý jo, tak hezkej tenis jsem neviděla od loňskýho finále Wimbledonu.. :wink:
6. črc 2008 v 17:27  • Odpověz
Medi, já jsem teda nas.... bo já fandim Federerovi a manža Nadalovi - tak máme tichou domácnost :grinning:
škoda no.... - no nic, my pomalu balíme a odjíždíme do Pe, tak pa :dizzy_face:
6. črc 2008 v 17:35  • Odpověz
autor
medi : nebyla....klidne bych probdela noc.... :sweat_smile: me kdyz neco chytne...narazila jsem na ceskej web pro maminky, co prisli o sve deti (v tehu, pri porodu, v zivote) a trochu jsem tam brousila, protoze bych porad nejak chtela pomoct te sve kamaradce a nejsem si jista, jestli by ji tohle pomohlo. Ja osobne bych v tom, psat si se stejne postizenyma maminkama, utechu nasla, ale kamaradka moc na internetovae diskuze neni. Ale treba by udela vyjimku a opravdu si chtela popovidat s holkma, co zazili to same...Rodit mrtve miminko je proste tak sileny.... :frowning2:

porad tu mam papirek na co chci reagovat co jste tu psaly, ale ted musim jit delat pizzu, protoze ma manzel hlad :slight_smile:
6. črc 2008 ve 22:13  • Odpověz
Míšo, užij si rodiče a rodinu celkově, opatruj se a dej o sobě vědět :slight_smile:
6. črc 2008 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky,
o víkendu jsem moc neměla čas na net, tak pořádně píšu až teď.

Míšo, Ty máš tedy sny :grinning: Žádná šmudla nejsi, tytyty! Užij si to u rodičů :slight_smile:

Léňa to tedy zvládla na jedničku :slight_smile: A uvědomuji si, že se Jéňa narodil ve stejné datum jako manžel - v ten den se rodí hrozně fajn chlapi :grinning:

Medi, skříňky na klíče jsou pěkné, líbí se mi ta africká a máš moc hezkou i tu bižuterii. Bříško Ti taky pěkně roste :slight_smile: Pobavilo mě, že sis všimla Františkových ponožek v pantoflích :grinning: A přiznávám, že to někdy taky nosím - přes léto chodím převážně v trekových sandálech, a když je ráno, když jdu do práce, hodně chladno, ponožky si dám a v práci vyzuju. Ráno ještě nechodí tolik lidí :grinning:

Stáni, užijte si dovolenou na chatě :slight_smile:

Moni, jojo, už jsi na řadě Ty :slight_smile: Říkala ta kamarádka, co má podobný termín, že už teď jak byla ta bouřka, myslela, že ji manžel poveze do porodnice. Ale ještě obě vydržte, je brzo :slight_smile: Mám půjčený časopis Cykloturistika, kde je zrovna přehled vozíků včetně cen, můžu Ti to naskenovat a poslat, jestli chceš.

Petru, vítej zpátky :slight_smile: Máte moc krásné fotky, hlavně na ten mikulovský židovský hřbitov jsem přímo zírala - bydleli jsme tam a vůbec jsme o něm nevěděli :frowning2: Já mám zase raději dovolené jen sami s manželem než nějaké "masovky" :grinning: Týjo, o čtvrt na jedenáct pizzu? :astonished: :grinning: Manžel je "nočňátko" jako Ty (běžně chodívá spát okolo jedné) a vždycky v noci dost ejdl sladké, teď se rozhodl zhubnout, tak už to nejí, jsem celkem ráda, že se tak o sebe stará :slight_smile:

My jsme měli víkend moc fajn, v sobotu jsme vyjeli na kolách na jednu velice známou horu u nás, ale cestou zpátky nás chytil šílený slejvák, takže jsme promoklí do niti jeli ještě asi 15 km domů. Zejména boty byly lahůdka, krásně nám v nich při každém šlápnutí do pedálů čvachtalo a ponožky jsme po příjezdu domů doslova ždímali. Ale jinak jsme si to užili :grinning: Původně jsme se chtěli stavit na oběd cestou, ale asi by nás v tomto stavu ani do hospody nepustili, tak jsme se jeli domů zcivilizovat a pak jsme to měli jako narozeninovou večeři pro manžela :slight_smile:
Manželovi jsem nakonec opravdu koupila košili a kravatu v oranžové barvě a byl opravdu nadšený. Při výběru kravaty jsem ale měla velké dilema (ačkoli jsem nakonec stejně vzala tu, kterou jsem v rychlosti vybrala předchozí den) a jak jsem tak vybírala, přitočil se ke mně známý paní, která tam prodávala, a začal do mě docela nepříjemně hučet, co mám vybrat, naštěstí jsem ho troch odpálkovala. Pak ještě té prodavačce říkal, že kdyby jemu vybrala kravatu manželka, půjde ji vyměnit - naštěstí už byl dál, jinak by si za rámeček nedal, co bych mu řekla :angry: Hlavně že měl na sobě jakési triko s obrázkem, švihák jeden lázeňský :angry:
Včera jsme se byli projít do přírody a taky to bylo fajn, ale manžela pak doma na zahradě píchla včela, tak umíral :grinning: a já se o něj starala :grinning:
7. črc 2008 v 09:36  • Odpověz
Jé, Petru, teď se znovu dívám na fotky, a kromě Toníčka, který je opravdu roztomilý, oceňuji, že tam vidím opalovák Lavera :slight_smile:
7. črc 2008 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.