• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Hermi: Taky príma, když narazíš na blba, ne?
Jestli se ti něco z bižuterie líbí, tak si řekni, klidně něco vyrobím :slight_smile: Nemám pjobjém :slight_smile:

Jinak Honzík je teď na němčiěn, vydělává na nás penízky a já zase utrácím, koupila jsem si právě plážovou tašku na Aukru - ale jen za 244,- a taky s úmyslem, že bude pokud možno sbalená do porodnice s mýma věcma... :sunglasses:
7. črc 2008 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky!
Hermi, to by jsi byla moc hodná, kdyby jsi mi mohla tu stránku s vozíky naskenovat, já to omrknu, díky moc. :wink:
Petru, ten vozík je fakt super a i za dobrou cenu .. 20tis bychom doopravdy za vozík nedali ...

Medi, tak tašku už máš ... tak šup,šup, ať jsi hezky zbalená do porodnice. Já jsem si tašku zabalila minulý týden ... :sweat_smile: Ani se mi nechce věřit, že co nevidět budeme mít Danyho doma ...

My jsme byli včera na Vysočině, bylo to moc fajn ... já to tam miluju, ten klídek, přírodu a tak ... a při zpáteční cestě jsme se stavili za švagrovou ve špitále ... bohužel se i přes steh začala otvírat, tak ji domů nepustí a vypadá to, že tam bude muset zůstat až do konce těhu ... :confounded: Ale hlavní je, že je o ni postaráno a že udělají vše pro to, aby dvojčátka byla!

Medi a jak se cítíš? Já zatím ťuk-ťuk dobře, žádný náznak, že by se měl blížit porod ... ale ještě mám teda měsíc čas, ode dneška přesně za měsíc mám termín. Nevím co toi jsou zatím ani poslíčci, tvrdnutí břicha ... nic ... jenom jsem pořád roztopená jako kamínka ... ruce a nohy jsem měla vždy jako led a teď topím a topím ... :grinning:
7. črc 2008 v 09:57  • Odpověz
Nemáte někdo zprávy od Léni? Jsem zvědavá na Jeníčka ... :slight_smile:
7. črc 2008 v 09:57  • Odpověz
Medi, děkuji za nabídku bižuterie, ale něco jsem nakoupila na Fleru, takže to stíhám jen taktak nosit :grinning: Ale jsi moc hodná. Jojo, srážka s blbcem je nejhorší, ale já si to vždycky moc beru - tehdy jsem byla rozčilená celou cestu domů :confounded: :grinning:

Moni, naskenuji Ti to zítra a pošlu - pokud si vzpomenu, kdyžtak urguj :wink: Mail máš pořád stejný, jo? To těhu má asi fakt vellký vliv na termoregulaci - kdysi jsme seděli s kamarádama u nás na zahradě, byl už večer, my ostatní holky jsme se choulily v mikinách a ta kámoška, co má stejný termín s Tebou, seděla jen v tričku a tříčtvrťákách a nebylo jí ani trošku zima :slight_smile:
7. črc 2008 v 10:39  • Odpověz
moni: No, vedro...teď jsem se začala potit...jinak to docela jde, bříško je znát, že se zvětšuje, je problém si zapnout boty, ale jinak docela klídek...v autě zatím taky v poho... :slight_smile: občas tuhneme, ale to je taky normál. No, jsem zvědavá, do kdy my to vydržíme. Termín máme 30.8. :slight_smile:

No jo, taky čekám, jestli někde bude odkaz na Jeníčka... :grinning:
7. črc 2008 v 10:58  • Odpověz
Taky čekám na odkaz na Jeníčka a teď jsem zvědavě nahlédla do Léniného alba, ale nic :frowning2:
7. črc 2008 v 11:09  • Odpověz
hermi: No to jsou mi poloměry, nikdo nám ho nechce ukázat, co? Musíme asi napsat Léně, jak si to teda představuje :wink:
7. črc 2008 v 11:18  • Odpověz
Tak Léńa je Ok, prej informuje Míšu, ale tak je u rodičů, tak nemůže podávat raport :slight_smile: Snad je ve středu pustěj a fotky prej budou až pak, páč manžel to neumí :wink: No to neva, hlavně, že jsou v pořádku. Prej je malej hodňoučkej a pořád spinká...no, na to, jakej to byl drak v bříšku... :wink:

Holky, já se picnu, náš táta byl včera v práci natáčet nějaký psí závody...a chtěl přkročit překážku a upadnul na mixák a zlomil si snad 2 žebra a 2 prsty...nebo co...ch jo, kdy to skončí???
7. črc 2008 v 11:52  • Odpověz
autor
ahoj holky,

Hermi : manžel většinou večeří kolem osmé (což je na mě taky pozdě, když chci hubnout), ale byli jsme na návštěvě u rodičů a nějak se to tam protáhlo, protože nám švagr ukazoval fotky z Černé Hory a ty jeho komentáře jsou na několik hodin :sunglasses: No a manžel měl hlad a já dělám takovou tu pizzu, že si koupím těsto v Delvitě a pak je pizza za 15 minut hotová :slight_smile:
Jo jo Lavera...já mám pro Tondu veškerou kosmetiku od Weledy, Lavery nebo Logony...a pak ňáký cajky od Nobilis.

Taky uz se nemuzu dockat fotek Jenicka...Tonik v porodnici taky skoro porad spa a hlavne pak ty prvni tydny byl hotova Sipkova Ruzena...
Moc bych Lene prala mimino jako je Tonda. Taky obcas rve, ne ze ne...zrovna vcera byl docela uknouranej...nerval ale celej den knoural (asi se nemohl vykadit, protoze rado se pos....a uz je zase samej usmev), ale i tak je fakt v pohode....a kdyz uz breci, obcas mi to udela u kojeni, tak me to nijak nerozhazuje. Tim jak breci malo, tak jsem v pohode...

Tak ted k tomu, co jste tu psali driv....
Moni, neboj, budes super mama...Ja se toho taky bala, asi to tak ma vetsina holek, ale spousta veci plyne opravdu prirozene....Rozhodne se neboj, ze nepoznas proc Danecek breci....za par dni to poznas fakt snadno...Jako urcite budou chvile, kdy bude napapanej, prebalenej, nebude mit boleni a stejne bude brecet, ale jak tu psala Stana, ty deti se proste takhle projevuji...a kdyz jsou starsi, tak treba breci z nudy ...nebo chteji jen pochovat...
Ja verim nazoru, ze se do roka dite neda rozmazlit, takze Tonika vyrvat nenechavam....kdyz teda breci jakoby jen tak....proste ho pochovam a on je spokojenej....Nekdy to proste vyzaduje...ze nechce byt sam v lehatku a hrat si, ale ze chce chovat...
a rozhodne bych dite nenechvala vybrecet, kdyz by ho neco bolelo (brisko), ale to snad uz dneska nikdo nedela...
Uvidis, ze pak budes presne vedet co mu je a ze si najdes ruzne metody na uklidneni...ja uz tech figlu mam nekolk nebo figle na uspavani...kdyz Tonda breci, ze mu nejde usnout, coz deti taky casto maji, kdyz se pretahnou hranim nebo tak, tak uz vim jak na nej...Frantisek mi rika "uspvacka hadu" :slight_smile:
Nemyslim si, ze bych byla nejaka super matka, ale myslim, ze zvladam a kdybys pak cokoliv potrebovala, tak klidne pis nebo volej :wink:
A kojeni se neboj predem....razim nazor, ze kdo kojit chce, tak koji...nekdy je k tomu sice potreba trpelivost a vytrvalost, ale jsem presvedcena o tom, ze neexistuje : malo mlika, nekvalitni mliko....rikali nam to na kurzu a verim tomu..
Nekdy proste decko potrebuje vic trpelivosti s prisatim nebo nekdy chce vic a nestiha se ti mliko tvorit, ale nejdulezitejsi je, abys casto prikladala a ono to pujde....
V breznu je uz hodne holek co dokrmuji nebo nekoji a ja si myslim, ze stacila vic trpelivosti....nebo proste az tak kojit nechteli...ale na druhou stranu nemam rada, ze se z nekojicich maminek delaji spatne matky. Laktacni liga uz nekdy pusobi jako sekta, takze pokud kojit nebudes, nedelej si z toho vycitky...Dneska uz jsou UMka hodne kvalitni....Jako jasne ze je lepsi matersky mliko, ale lepsi UM, nez vystresovana, ubrecena mamina...ten stres pak prechazi na mimco....
Ja zatim kojim porad plne a to uz mi parkrat doporucovali dokrm, protoze obcas Tonda nebyl podle tabuel...ale dokrmovani je podle me pozvolny konec laktace, takze se snazim kojit casteji a dyl, aby nikdo nemohl rikat, ze by mel vazit vic...Hubenej neni a tlustej taky ne...Jsem rada, ze je prumernej :grinning:
Kdyz budes verit tomu, ze kojit budes a budes na zacatku trpeliva, tak to pujde, neboj !!
7. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz
autor
omlouvam se za roman, to je tak kdyz reaguju zpetne a na vic veci.... :sweat_smile:

dasne mi taky krvaceli, ale po pordu to preslo....

a potim se nehorazne...to neni jen vec tehuli, ale i my kojici jsme jak vrata od chliva....taky jsem v triku, kdyz jsou ostani v mikine. :slight_smile:

Hermi ,
diky za objasneni co to je Valmez :grinning: :sweat_smile:
Anka porad mluvila o tom, ze manzel pracuje v nemocnici ve Valmezu (tam i rodila :frowning2: ) a ja si myslela, ze to je mesto Valmez....V zivote by me nenapadlo myslet si, ze to je zkratka Valsskyho Mezirici... :sweat_smile: , no jo prazák :grinning:

a co se tyce pujcovani deti, tak ja to taky nemam rada. Bez problemu ho pucim jen manzelovi...(myslim na vozeni venku beze me), ale zatim ho sam nevezl, protze ja hlidat nepotrebuju...nejsem unavena a veskery domaci prace zvladnu i s Tondou....
Oni maji vsichni pocit, ze matka po porodu nestiha a ze ji teda musi pomoct, ale ne kazdy to tak ma, ze se nestiha najist, ze je silene nevyspalej apod....Ja jsem od porodu ani jednou nemela potrebu si nejak od Tondy odpocinout...a jak jste tu psali, kdyz uz jsem ho dala hlidat (dvakrat tchanovcum) zadna pomoc to pro me nebyla....naopak..jsem byla porad nervozni, jestli Tonda nebreci, aby jim treba neupadl, kdyby ho vyndavali z kocaru apod...
Ja mam tchanovce rada, takze mi nevadi jim ho pucit, ale delam to jen kvuli nim a ne proto ze bych to potrebovala...
Zatim jsem jim ho ale pujcila jen dvakrat...jednou jen tak....na zacatku, kdyz jeste Tonda spal 3-4 hodiny vkuse a pak jednou tchyni...ale to jsem docela potrebovala, protoze jsem mela ten zanet mocaku a musela jsem na WC tak jednou za 5-10 minut a nechtela jsem aby kvuli me Tonda nebyl cely tyden venku.
Ale fakt nevidim duvod, nekomu dite pucovat, kdyz unavena, nevyspala nejsem...
Jako nekdo si treba rad odpocine, kdyz ma treba hodne placici dite, ale stejne bude nervozni, co s ditetem je, podle me...

myslim, ze hlidani ocenim az bude Tonda vetsi....az bude zlobit, hodne mluvit :grinning: apod.....
to ho budu mit za cvely den plny kecky, ale pucovat miminko je proste uplne nanic....
Presne jak tu nekdo psal...kdyz spi, tak prece muze spat i doma ne ? Spici dite me prece neobtezuje !

Jinak, my mame postel z Idey a s tou jsme spokojeny a matrace z Ikey a jsou tky fajn, akorat ta moje uz je docela prolezena :sweat_smile: , taky kdyz tam nekolik mesicu lezelo stokilovy prase..a ted nejsem o moc lehci....tak co bych chtela...ale manzelova pulka je v pohode...my mame dvojmatraci. Puvodne jsme koupili dve matrace, protoze vsichni rikali ze to je lepsi, ale vadila nam ta mezera mezi nama, jak do ni clovek jakoby zapadal...
7. črc 2008 ve 12:47  • Odpověz
ahoj holky, sms od Léni:
ahojky! daří se nám moc dobře, už mám Jéňu u sebe celý den, tak jsem šťastná. Je moc hodnej! měla jsem strach, že nebudu vědět, jak s ním zacházet, ale je to tqak přirozený! jen koupání je trochu věda:slight_smile:, zatím. Je tak krásnej, že ho pořád pozoruju:slight_smile: má obr tmavý kkadla, vypadá jak malej E.T. :slight_smile: jinak kojení jde zatím pěkně, malej saje jak dravec, zatím jen to mlezivo, doufám, že se mi už spustí mlíiko, jinak mi zničí bradavky! jsem na třílužáku a jedna mamiina tu chráépe, jak starej chlap, tak spát moc nejde. už se hrozně těším domů na Láďu, pustí nás snad ve středu. tak papa a všechny moc zdravím, brzo pošlu nějaké fotky.

tak a já zase letím :dizzy_face:
7. črc 2008 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky ...
No sms od Léni mě tady úplně rozbrečela ... fakt jsem už jeden velký těhu-hormon ... to jsem moc ráda, že se má Lenča i Jeník dobře a že se jim daří ... už se strašně těším na fotečky Jeníka ... dost maminek popisuje miminko v porodnici jako E.T. :sweat_smile:

petru, díky, věřím, že to bude přesně tak, jak píše i Lenča, že to bude přirozený, až se prcek narodí, že na spoustu věcí přijdu ... teď nevím, do čeho jdu, tak proto jsem z toho taková vyplašená. :slight_smile:
Věřím, až budu mít Danyho v náručí, že to půjde taky zcela přirozeně se o něj starat ...
7. črc 2008 ve 14:47  • Odpověz
autor
Moni : taky me ta sms od Leni dojala....Obcas si prohlizim fotky Tondy kdyz se narodil a v porodnici a porad me to dojima. Je ted uplne jinej nez kdyz se narodil, tak kdyz vidim ty fotky, pride mi to hodne davno.
Ja se taky bojim vseho neznameho a taky jsem se dost bala, jaky to bude az budu mit dite...a je to supeeeeeeeeeeer :wink:
7. črc 2008 v 15:52  • Odpověz
petru: ty jsi fakt chodící reklama na mateřství :slight_smile: Vždycky mě pobaví a poučí tvoje "romány" :wink: Ale aspoň všecko víme dopředu a nic nemusíme zjišťovat okolo :slight_smile:

Hele, jak to je s mateřskou, co se musí zajistit a kam jít? Je to jen k zaměstnavateli?
7. črc 2008 v 16:28  • Odpověz
Petru, já si taky strašně ráda čtu příspěvky od tebe ... tak nějak se vnitřně vždy uklidním ... :wink: je moc fajn, že si mateřství tak užíváš!

medi, ohledně mateřský ... doktor mi vyplnil pouze nějaký papír, který jsem předala zaměstnavateli ... a potom musím zjisti, jak to bude dál po tom 1/2 roce
7. črc 2008 ve 21:49  • Odpověz
Já jsem holky úplně zdrchmaná ... byla jsem dnes na návštěvě u kamarádky, která je tady porodní asistentka v porodnici, kde budu rodit ... Jelikož tam teď měla rodit moje spolužačka ze školy dvojčátka, se kterou jsem se viděla x-krát během těhotenství, tak mě to sebralo snad ještě víc ... :frowning2: Začátkem července čekala dvojčátka (holčičky), takový sluníčko, celé těhu co mohla chodila do práce, vše v pořádku, žádné problémy s prťaty ... až teď před termínem si ji nechali už v nemocnici a měla naplánovaného císaře ...
Udělali jí ho, vše v pohodě, holčičky jsou zcela zdravé ... ale kamarádka po 2hodinách po císaři usnula, nikdo neví, co se stalo, poslední její slova byla, že jí bolí hlava ... rychlý převoz do Hradce, vypadá to zatím nejspíš na mrtvičku a je ochrnutá, nemluví ... prostě nic ... :frowning2:
Holčičky jsou v nemocnici tady u nás a chodí za nimi manžel, který se učí o ně starat ... já řvala jako tur :cry: , život je tak nefér ... mladá, zdravá holka ... nikdo neví, co bude dál ...
Doufám, že nevadí, že jsem sem zase zanesla takovou špatnou zprávu, ale já jsem to ze sebe musela dostat ... :cry:
7. črc 2008 ve 21:54  • Odpověz
autor
moni : panebože to je strašný !!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished:
ale treba je jeste nadeje, ze to bude OK, ne ? Z mrtvicky se lidi preci muzou dostat nebo ne...Informuj nas, az bude neco noveho...to je fakt sileny...porodit deti a nemoc se o ne starat, mazlit se, roste vsechno....jen se divat....Verim ze to bude dobry, tohle prece nejde....
CHudak jeji manzel....no je to des...myslim, ze lip se da vyrovnat, kdyz se neco stane detem.....protoze si clovek rika, ze se aspon netrapi a clovek je nestihne poznat, takze nema ty vzpominky atak...ale kdyz nekomu treba umre zena pri porodu...to je hruza....
nevadi, ze to pises, ja sem taky pslaa o te me kamaradce, co rodila mrve miminko....clovek se z tehle hruz musi nejak vypsat.
Fakt na tvou kamaradku moc myslim.....doufam, ze ji doktori pomuzou.
7. črc 2008 ve 22:40  • Odpověz
autor
teda ono to je strasny rict, ze je lepsi, kdyz se neco stane detem....kdyz uz clovek dite ma , tak by za nej dal zivot, ale myslim tim takove ty pripady po porodu....ze je podle me pro okoli mensi zlo, kdyz umre miminko nez maminka. Fuj, vsechny tyhle veci jsou hnus.
7. črc 2008 ve 22:43  • Odpověz
Teda holky, to jsou pozitiva po ránu, co tady čtu...to je fakt děsný. Ach jo...co se to teď děje? Jak říkala Honzova mamka...asi se málo modlíme, aby tenhle svět byl lepší... :unamused:

My jedem za chvilku k našim, mluvila jsem včera s tátou a podle hlasu byl skoro na brek, páč ho začaly bolet ty žebra...je to prej hooodně nepříjemný. A on slíbil babičce, že ji odveze na nákup apod. Tak to budem muset absolvovat my s Honzíkem. :unamused: Moc nadšená z toho nejsem, ale když potřebujou pomoct...
8. črc 2008 v 07:30  • Odpověz
Ahoj holky. :slight_smile:

Člověk se tu objeví po 4 dnech a tady takový zprávy!!! :fearful:

Leni, moc gratuluju, jsi šikulka. :wink: Dávejte na sebe s Jeníčkem vzájemně pozor a doufám, že vás brzy pustí domů. :slight_smile:

Já jsem přečetla ty vaše romány, ale máme v práci zase chaos, tak nezvládám moc reagovat. :frowning2:

U nás nic moc nového není, víkend proběhl v pohodě, na dnešek jsem spala asi jen 4 hodiny, tak jsem jak přejetá parním válcem, ale jinak normálka. :grinning: :wink:
8. črc 2008 v 07:39  • Odpověz
amorous: ty se jednou upracuješ...zase chaos? A máte vy tam taky někdy klid???:wink: :grinning:
8. črc 2008 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky,

Moni, tý kamarádky je mi moc líto. Chudinka. Je to fakt nespravedlivý. Tak snad se to v lepší obrátí a kamarádka bude časem v pořádku.

Petru, fotky jsou nádherný a Toníček je kouzelnej. :slight_smile: Na jižní Moravě jsme taky jednou byli, ale asi jen 2 dny, tak snad se tam ještě někdy dostaneme, třeba příští rok. :dizzy_face: I to ubytování vypadá dobře. :dizzy_face:
S tvým názorem na kojení a na péči o dítě souhlasím. :slight_smile:

Leni, to je dobře, že se máte fajn. Těším se na fotečky. :slight_smile:
Taky jsem nevěděla, jak budu zvládat péči o mimčo, ale ono to přijde tak nějak samo. Prostě už v porodnici není jiná možnost než to zvládnout. :slight_smile:

Medi, tak ať je táta brzy v pořádku, vy to fakt nemáte jednoduchý.

Já jsem včera byla s Mišákem na rehabilitaci. Byla tam jiná cvičitelka. Řekla mi, že je Mišák na úrovni 8 týdnů místo 12. Že máme cvičit. Ale mně teda přijde, že pokroky dělá a možná, že se jen neprojevoval tam. Možná je o něco pozadu, ale narodil se dřív, tak podle mě na to má nárok. A taky se každý dítě vyvíjí jinak, nemůžou být všechny přesně podle tabulek. Ale i tak jsem z toho byla špatná.
Dneska jsme byli u doktorky na 3 měs. kontrole (Mišákovi budou 3 měs. v sobotu). Tak tý se Mišák moc líbil, že je baculatej akorát a že je v pohodě. Na vývoj má stejný názor jako já, tak mě uklidnila. :slight_smile: Prý si ty fyzioterapeutky potřebují nějak vydělat. Na očkování půjdeme později, protože i očkování proti tuberkulóze měl Mišák později. A ten náš jedlík má 5900g a 60cm. Na to, že začínal na 2770g. :slight_smile:
Včera byl Mišák hodnej, jen si večer hodil hysteráček. Asi si potřeboval vybít energii. Ale jinak je to zlatíčko. :slight_smile:

Zatím papa a mějte se moc hezky. :slight_smile:
8. črc 2008 v 16:13  • Odpověz
stáni: to dožene, dyk je šikulka. Neboj, to bude Ok. Taky doufám, že to přijde s tím pečováním o mimčo samo...já nějak nevím, jak to všechno bude. vůbec si to zatím neumím představit...a to jsem to měla z první ruky u ségry..
8. črc 2008 v 16:18  • Odpověz
Kde se couraj???No to jsou mi teda poloměry... :unamused:
JDu na ouřad, tak doufám, že tu někdo bude, až přindu zpátky... :cry:
9. črc 2008 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky
ohledně té kamarádky to je strašný ... když si na to vzpomenu, běhá mi mráz po zádech ... doufám, že se stane zázrak a začne se to vše zlepšovat. Je to fakt nefér ... :unamused:

Stáni, buď v klidu, já jsem úplně žasla, že už Mišák váží ve 3 měsících 5900g! :sweat_smile: To je kus chlapa, moje neteřinka tohle měla v 1/2 roce a nikdo jí nikdy neřekl, že by byla opožděná ... krásně vše chlapák dohnal! nechápu, že se pořád někdo někde řídí přesně dle tabulek a akorát maminy vyděsí ...

Medi, až teď jsem se pořádně začetla stránky před ... a vy teda fakt máte smůlu, to snad už ani není možný. :confused: A co táta, jak je na tom?

Dneska by měla být Lenča možná už doma s Jeníkem, že jo? Já se tak těším, až ho uvidíme ... no asi nejsem sama,co? :grinning: A taky samo baba zvědavá na zážitky z porodu a tak ... aktuální téma teď ... :grinning:

Já jdu dnes do poradny odpoledne a na první monitor, tak jsem zvědavá ...
Jak jsem byla u té mojí kamarádky z nemocnice na návštěvě, tak mi už rovnou sepsala i ten porodopis, to je teda papírů na vyplňování, to je strašný, tak už ho nebudu muset potom sepisovat na příjmu. Mám i zapsané služby její, tak se tam třeba možná sejdeme na sále :sweat_smile: Zítra začínám 37tt, tak to je fakt už za pár ... tašku už mám zabalenou ... jak se u nás v srpnu narodilo mimi, tak jsme si tak nějak všechny zabalily :grinning:

A moje švagrová, co čeká ty dvojčátka, tak je pořád v nemocnici, nejspíš si tam pobude až do konce těhotenství, ale třeba se to zasekne, přestane se otvírat a pustí ji aspoň na víkend někdy domů. Včera byla na ultrazvuku, má doma už 2 letou holčičku a víte co čeká ??? To jsme teda netypovali nikdo ... čeká dvě holčičky ... takže brácha bude mít doma 4 baby !!! :confused: :grinning:
9. črc 2008 v 08:52  • Odpověz
ahoj holky - nešel nám net a dneska čekám na opraváře a on se net rozchodil :grinning: . budu vypadat jak idiot - no nic ....
nestíhám moc reatgovat, jen mě Mončo moc moc mrzí to, co se stalo té kamarádce, snad bude jeeden z těch případů, kdy se tělo postupně zregeneruje z mrtvice a začne zase fungovat, musí to být hrozné

doufám, že nám dneska pustí domů tu naší šikovnou Léňu s Jeníčkem :dizzy_face:
9. črc 2008 v 09:26  • Odpověz
zítra se vracím do Prahy a v pátek ráno jdeme do toho Gennetu na ten screenign, tak se bojím a zároveň těším, protože jsem vysadila utrogestan a nic mi není - vůbec se necítím těhotně - břicho nezabolí, žaludek se nezvevdá, unavená jsem tak normálně.... tak snad tam mimís bude a udělá nám jen samou radost :wink:
tak zatím a já se snad ozvu - mám totál skluz s diplomkou, ale zato nové vlasy :grinning:
9. črc 2008 v 09:27  • Odpověz
a ještě jsem zapomněla napsat, že od 1. září máme byt v PE - 3+1 (za krásnou cenu) :dizzy_face: - už se těším a zároveň vím, že mi po něčem z prahy bude smutno, ale snad tam často budeme jezdit a snad vždycky u někoho získáme azyl na noc :wink:
9. črc 2008 v 09:49  • Odpověz
míšo, to víš, že získáte...hlavně budem chtít vidět prtě :slight_smile: To je príma s tím bytem, jste šikovní.

moni: No jo, ty to máš fakt za pár...já sjem dneska 32+4...tak to taky může bejt brzičko. My už taky máme jedno mrně...narodila se předčasně. Holčička Míša.měla porodní váhu 880g...ale už maj asi 1,6kg, tak to snad bude Ok. Narodila se ve 28tt
9. črc 2008 v 10:11  • Odpověz
autor
ahoj holky,
Míšo mocgratuluju k bytu. To je super, jen je skoda, ze te nebudeme mit v Praze :frowning2:
meda : ty jo...ve 28 tt to je sila. Tak hlavne aby byl prcek v poradku. Stejne je to zazrak, jak male deti dokazou uz zachranit. Jen me porad trapi, ze se nepodarilo zachranit mimco te me kamaradky, co porodila ve 34tt...jenze tam nebyla sance, kdyz umrel v brisku :frowning2: :frowning2:
Moni : s tou svagrovou je to drsny, zvlast kdyz ma doma malou holcicku a nebude moct byt s ni.....jedna breznacka byla s dvojcaty taky dlouho pred porodešm v nemocnici a pak jeste dva mesice po porodu a to meli holcicky skoro 2 kila. Docela z toho byla spatnaa to doma nemela prckka.
Ja si vzdycky rikala, ze by mi dvojcata nevadili, ale kdyz vidim, jak je to nebezpecny pro obe strany...jako jsou matky, co maji dvojcata skoro v terminu, pres dve kila a prirozene, jako jedna dalsi breznacka, ale to jsou podle me vyjimky.
Jinak, Tonda ma novinku : silene pisti.......ale zjistila jsem, ze to je na hracky, ted jsem mu dala pryc hrazdicku a uklidnil se, do te doby silene pistel...vzdycky mam pocit, ze jako bude plakat, ale on pisti jen tak, od radosti to taky nevypada, protoze se utoho pisteni nesmeje..
Nekdy ale zapisti na me s usmevem....
Jo a taky objevil, ze ma pindika :grinning: pri prebalovani si za nej pekne taha a za pytlik taky :grinning:
se desim, az najdu poprve ztvrdlou ponozku nebo kapesnik :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.