• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Míšo neboj, vše dopadne dobře! Se vám miminko teď už krásně ukáže, takový maličký človíček! Tak na vás myslím a držím pěsti!
A k bytečku moc gratuluju, to je fajn, že jste sehnali 3+1 a ještě k tomu za dobrou cenu! :wink: Tak budete už celá rodinka hezky pohromadě v novém!

Petru, ohledně dvojčátek máš pravdu. Jsou to nervíky, než je člověk donosí a než je má potom doma. Já se svou povahou bych byla asi hotová, pořád bych se strachovala, zda je vše v pořádku, aby se nevylouply na svět moc brzy a když jo, tak aby bylo vše potom v pořádku po zdravotní stránce ... sice i pidi človíčky v inkubátoru "dopečou", ale stejně člověk nemá jistotu, zda je vše v pořádku ... až časem, když začnou růst a tak ...
Ale švagrová je velký sluníčko, nese vše moc statečně, je to optimistka a nepřipouští si takovéhle věci a to je na jednu stranu moc dobře. :slight_smile: Tak snad holky nebudou moc spěchat na svět a budou u mamky co nejdýl. Tak to Daneček bude mít už 4 sestřenice :grinning: Ještě jednu neteř mám od druhé švagrové.

tak Toníček má nový zvuk, jo? To musí být legrační ho takhle vidět a slyšet, že se naučil pištět ... kdo ví, co si myslí, když takhle piští a tak, co? :slight_smile:
Ohledné jeho "nové hračky" ... já když jsem byla u kamarádky a viděla ročního rošťáka, tak si s pindíkem hraje ve vaně a jak se mu postavil, tak jsem z toho byla úplně paf ... ale prý je to normální ... :grinning:
9. črc 2008 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky,

já si taky myslím, že to Mišák dožene. :slight_smile: Navíc bych neřekla, že by byl pozadu o tolik. Nevím, co přesně by měl umět, ale krásně se směje na nás i na hračky (hlavně ale v noci a ráno a musí být dobře vyspalej a mít náladu :slight_smile: ), sleduje, na bříšku krásně zvedá hlavičku (někdy mu to jde líp, někdy hůř), jinak kope nožičkama a máchá ručičkama jak o závod. Dneska ráno jsem měla co dělat, abych ho udržela. :slight_smile:
Petru, jsem taky zvědavá, kdy si objeví "novou hračku". :slight_smile:

Moni, tak snad to u švagrové dobře dopadne a dvojčátka vydrží co nejdýl. Se mnou byla v porodnici holka, co taky doma měla 3letou holčičku a teď dvojčátka holčičky. A jeden známý nám vyprávěl (možná už je to z dřívější doby), že někdo měl 3 holky, chtěli kluka a napočtvrtý se jim povedly trojčata - samý holky. :grinning:
Jinak těch papírů na vyplnění je spousta, Petr by mohl vyprávět. :grinning: Chudák to schytal, jak jsme to nestihli vyplnit dřív. :grinning: :slight_smile:

Míšo, gratuluju k bytu. To je fajn. A to je ten, jak jsi o něm u nás mluvila?
Kdybys pak někdy potřebovala, nabízím azyl u nás. :slight_smile:
Ať ti dopadne dobře ta kontrola a dej vědět. :slight_smile:

Jsem zvědavá, jestli Léňu dneska pustí a těším se na fotky Jéni. :slight_smile:
9. črc 2008 ve 12:04  • Odpověz
NO jo...kde je ta Léňa, my chcem fotkýýýýýýýýýýýýýýý:slight_smile:

petru:jo a ta hračka jim vydrží až do pozdního věku.. :grinning: A prej jak jsou ti chlapi nároční :slight_smile:
9. črc 2008 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:

Petru, tím svým příspěvkem si mě docela pobavila, teda tím jak Tonda objevil pindíka. :grinning: To jsem zvědavá na další zážitky z přebalování. :grinning: :wink:

mysojc: No jo, to je fakt, my máme v práci málokdy klid, teda poslední dobou. :sweat_smile:

stapet: Vůbec nic si z toho nedělej, Myšák je krásnej (mimochodem děkuji za fotečky) a určitě to bude šikula! :slight_smile: :wink:

Míšo, gratuluju k bytečku, ale to teď budeš od nás všech hoooodně daleko, jako Herminka. :frowning2:

Holky, nezaložíme si nějaké vlastní satelitní městečko? :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 15:48  • Odpověz
Nazdárek kočky,

tak vyhlížím Léňu a asi na nás nemá čas :dizzy_face: snad už jsou aspoň doma ! Každopádně se těším na fotečky!

Moni, to je tedy šílený s tou tvou známou...snad se probere a bude v pořádku...

Míšo, takže už je to tutovka s bytem, jo? To vám moooc přeju, ale zároveň roním slzy... a už ti roste aspoň bříško? Neboj, v Gennetu bude vše OK :dizzy_face:

Stáni, přesně jak píšou holky, Mišák je podle mě úplně v pohodě a na to že se narodil dřív, je to šikula velikej a krásnej - dík za fotky :sunglasses:

Petru, koukám že si s Tondou začínáš užívat skřeky :grinning: no joooo, to bude ještě pištěního z neznámých důvodů ... :grinning:

Medi, už se začni pomalu zklidňovat nebo snad porodíš v poklusu - tvoje nasazení prostě obdivuju. Ale aspoň to svědčí o tom, že je ti dobře :dizzy_face:

A taky už tu dlooooouho nebyla teta Anička - kdepak se nám touláš kočko?????????

Zdravím i další dvě zaměstnané ženy - Amorous a Herminku - už je nás tu pomálu :grinning:

Já budu mít od zítra manžela pryč - jedou s kamarádama až do neděle někam na "čundr". Takže možná pak už budu vdova :astonished: :sunglasses: :grinning: jak je znám, nevylezou z hospody :grinning: ale ať si užijou chlapci.
Aspoň si v klidu doma udělám pořádek, jak jsem teď byla pořád v práci, stala se z našeho bytu spíš jen noclehárna....
9. črc 2008 v 16:18  • Odpověz
autor
moni : jo jo Toníkovi taky stojí :grinning: :grinning: a to si s ním ani nemusí hrát :grinning: naštěstí jsem byla varovaná od segry.... :wink:
mam tondu na ruce...uz se z nej stava malej knoural...posledni tri dny by se porad choval nebo si hral s maminkou....ted je uplne v tranzu jak tu datluju :grinning:
9. črc 2008 v 16:59  • Odpověz
autor
Jaji : jo jo....tech zvuku uz je u nas spousta a to pisteni snad musi slyset i sousedi... :grinning: nastesti to nedela porad...a nevim jestli jsem vam to psala, ale uz se Tonik smeje nahlas. :dizzy_face: Je to uzasny...ale jeste to nejsou takove ty zachvaty jako na tech videich na Youtube....
Stáno, ja si taky myslim, ze je Misak uplne v pohode !!! Jako on ma jen o necelych 200g min nez mel Tonda ve trech mesicich. My meli 6110g a to si vem, ze jsme byli skoro o dve kila tezsi... :wink:
Tonda uz ma asi zase hlad, tak padim....
Holky, Lena se nejdriv musi vzpamatovat....ja prvni den doma byla uplne hotova...ale nastesti to bylo fakt jen ten jeden den....
9. črc 2008 v 17:10  • Odpověz
Ahoj holky,
teď trochu nestíhám, tak aspoň zdravím :slight_smile: a hlásím, že jsme se závazně přihlásili na cyklodovolenou v Rumunsku - jedeme přesně za měsíc :dizzy_face:
Moni, s vozíky na Tebe myslím, už jsem to v práci i naskenovala, ale nestihla poslat, pošlu snad zítra :slight_smile:
Jsem zvědavá na tu Léňu (a samozřejmě Jéňu - pěkně se to rýmuje), snad se brzo ozve.
Zatím pa.
9. črc 2008 v 19:39  • Odpověz
Ahoj holky, já letím k PC, abych jukla na Jeníka od Lenči a ono nic ... no nic, tak si budu muset počkat :slight_smile:

Já jsem zpět z poradny a z monitoru, vše je v pořádku, ale můj gynekolog má dovču, tak ho zastupoval primář z porodnického. Monitor prý ukázkový, takže se asi nic neděje, jsem otevřená na jeden prst a když jsem se ptala, zda je prcek pořád hlavičkou dolů, tak při vyšetření říkal, že je hlavička dole, že je už cítit, tak asi Dany sestupuje ... a na další kontrolu jdu hned příští týden v úterý ... :slight_smile:
9. črc 2008 ve 20:49  • Odpověz
Dobré ránko! :slight_smile:

petru: Koukám, že až jednou budeme mít třeba chlapečka, tak se máme na co těšit, co? :grinning: :wink: Já od vás budu mít takový info, že nebudu muset ani chodit na žádný kurzy. :grinning: :dizzy_face:

herminka: Jéé, tak přeci jen ta dovča na kolech?? :slight_smile: Tak to je super, budu držet palečky, aby vám přálo počasí. :wink:

monisek: Super, že je všechno v pořádku, tak se dál hezky opatrujte! :wink: Já už se začínám ztrácet v tom, kdo jak budete rodit, takže Moni tobě už se to určitě blíží viď? Kdy máš přesný termín? :confused: Si to asi budu muset psát, pamatuju si akorát pořadí... :sweat_smile: :grinning:

jajinkaa: No to jo, bych to viděla tak, že holky co mají teď první mimča budou mít už druhá co my ostatní teprve stěží první. :sweat_smile: :grinning: Jo a hezky si to volno od manžela užij a odpočiň si. :wink:

No a Leni, kdepak jsi? :confused: Já jen doufám, že jste všichni v pořádku a všechno zvládáš, ale vzhledem k tomu, že jsi šikula, tak o tom nepochybuju. :slight_smile: :wink:
10. črc 2008 v 07:26  • Odpověz
AHoj holky :slight_smile:

Včera jsem to sem už nezvládla, vytáhli nás kamarádi na točenýho Birella a na čerstvě pražený mandle...a tomu přece nejde odolat, no uznejte :slight_smile:

hermi: Teda vy jste akční. Včera jsem celý odpoledne šmejdila po fleru.cz...no je to teda zajímavý, co všechno lidi nevymyslej a když jsem koukala na některý výrobky, v klidu bych tam mohla něco ze svejch prodat.. :grinning: Ale to by to ztratilo to kouzlo, když to někomu nadělím :slight_smile:

petru: Ty máš teda doma zviřátko...pištícího Toníčka...to si snad budu muset jí poslechnout. Jak jsi na tom zítra ráno? Bych se stavila pro ten koš. Dneska prdím na porodní kurz - je exkurze na porodní sál - tam jsem mž byla, s Alčou než porodila...tak povezu mamku do Ukříněvsi na kontrolu na gyndu a pak za tátou chorobo do Úval.

Náš tatík na ni včera ječel, když jsem telefonovala, ať ho zvedne z křesla, že on nemůže, je vzteklej a nevrlej. Ale to se dá docela chápat...je to prostě horší než rýmička....mnohem. Babi zase plaší kvůli tomu bytu, že půjde pod most...ach jo.

anninko, co je s tebou, kočko? Moc práce? Asi se zapojila do módní policice a studuje ve Varech zahraniční hvězdičky.. :grinning:
10. črc 2008 v 08:19  • Odpověz
autor
Medo : jo klidne se stav...co to znamena rano ? :sweat_smile:
10. črc 2008 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj holky,
po včerejší u dr. jsem v noci začala krvácet, tak jsem se vyděsila a nevěděla, co mám dělat. Volala jsem té mojí kamarádce, co pracuje v porodnici, tak mě uklidnila, že je to po té prohlídce u dr., ale byl to pro mě šok, jsem na to vůbec nebyla připravená ... dneska už jenom špiním, tak to bude snad vše v pořádku

O Lenče zatím žádné zprávy?
10. črc 2008 ve 14:41  • Odpověz
autor
moni : me taky po jedne kontrole uz v poradne dr. rekla : kdyby jste krvacela, tak se neleknete....ke konci tehu je to normalni..ze jak ti tam zastracha, tak muzes krvacet. Ja jen trochu spinila, ale jen jednu sliparku...
ale chapu, ze ses videsila, kdyz ti o tom nikdo nerekl..
10. črc 2008 v 16:05  • Odpověz
autor
sorry za hrubky.... :sweat_smile:
10. črc 2008 v 16:06  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Moni, to s tou Tvou kamarádkou je šílené a nespravedlivé :cry: Je mladá, věřím, že se z toho časem dostane, ale je hrozně smutné, že se to muselo stát zrovna teď, když ji dvojčátka nejvíce potřebují :frowning2: A chudák manžel :frowning2: To jsem ráda, že byla kontrola OK. Přišly Ti na mail vozíčky?

Stáni, myslím si to, co holky - když se Mišák narodil o měsíc dřív, má nárok být o měsíc pozadu - dokonce to říkala i jedna známá, která učí porodní asistentky a má holčičku narozenou o 2 měsíce dříve. Prý to časem doženou. Ta rehábka byla nějaká aktivistka.

Míšo, moc gratuluji k bytu! A smím-li se zeptat, to ho pronajímáte nebo kupujete? U nás je zvykem pořídit si vlastní bydlení, a protože PE je prakticky stejně velké město, zajímá mě, jak je to tam.

Petru, pobavils mě s Toníčkovou "novoou hračkou" a když Méďa podotkla, že mu vydrží až do pozdního věku, padala jsem pod stůl :grinning: :grinning:

Amorous, Ty píšeš, že Míša bude daleko, ale Ty jsi taky :frowning2: Jsem zvědavá, jestli se někdy ještě sejdeme :confused:

Jáji, ahój :slight_smile:, užij si "vdovské" období :grinning:

Medi, dyť jsem Ti říkala, že můžeš na Fleru klidně prodávat :wink: Ale rozumím, že radost z darování je mnohem lepší :slight_smile:

Jak jsem tu psala o kámošce, co má podobný termín jak Monča (mmch, Amorous, když najedeš na Mončinu fotku, zobrazí se Ti její termín porodu :wink:), tak jsme se předevčírem potkaly, a ona říkala, že jeden termín má 4.8. a další až 26.8., to jsem ještě neviděla takový rozptyl, vy ano? :confused: A říkala, že už dala manželovi zákaz služebek :slight_smile:

Zítra tady ještě budu (jsem v práci do 18.00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale pak večer jedu na víkendovou duchovní obnovu, tak tu ještě neroďte (Moni :wink:).
10. črc 2008 v 16:33  • Odpověz
AHoj, tak jsem zpět..byla jsem s mamkou u jejího doktora (jako taxik) a pak u našich. Táta je na facku, nevrlej, jak ho to bolí a tak jsme se ho snažily trochu rozveselit, ale spíš si myslím, že jsme ho naštvaly:wink:

petru: řekni si, jen se mi nechce moc ve vedru :wink: Ne, dneska byl okolo poledne dost děsnej tlak, tak třeba na 10?
10. črc 2008 v 19:08  • Odpověz
autor
Medi : ok tak v 10, ale nelekni se me...nejspis se kvuli tobe nebudu slechtit :grinning:

holky, psala Lena, ze je jeste v porodce kvuli zloutence.
"Ahojky Peti, mel Tonicek taky zloutenku ? Jak dlouho jste byli v porodnici ? My dneska 6 den a porad cekame, zda Jenik pujde na sviceni a to by byli dalsi 3 dny, to uz by me slehlo. Ma nejake vyssi hodnoty a jestli mu to klesne, tak nas pusti, zatim je to 3 dny stejne a je to fakt uz na palici, je tu p=ekna krava detska doktorka, tak se toho moc nedozvime. Jenik je zlaticko, ale ma ted nejaky otoceny rezim, ze ve dne spinka a v noci radi a trapi ho prdiky, takze ja jsem dost hotova, doma by ho aspon pohlidal Lada, ale tady je to narocny, ale nestezuju si, jsem do toho naseho pokladu fakt desne zamilovana, ze ho porad pozoruju a brecim stestim, uf ty hormony, mava to se mnou slusne :slight_smile: pozdrav moc holky.
10. črc 2008 ve 20:08  • Odpověz
petru: tak super, nešlechti se, taky nebudu.. :wink:

jé, tak to je škoda s tou žloutenkou, chudinkové oba... :frowning2:
10. črc 2008 ve 21:24  • Odpověz
autor
holky, jestli si chcete čůrnout, tak mrkněte ke mě do alba.....
Léňa mi na mojí prosbu poslala MMSkou Jeníčka.....
Je nádhernej !!!!!
10. črc 2008 ve 21:59  • Odpověz
ahoj holky
jsem zrovna vybalila a přišla se mrknout a tady čerstvé fotečky - to je nádhera - ty tvářičky, to je boží :dizzy_face: , nádhera......díky Petru :dizzy_face:
10. črc 2008 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj holky,

Petru, díky za fotky Jéni, je kouzelnej a moc roztomilej. :slight_smile:
Chudák Léňa, snad brzy bude žloutenka v pořádku a pustěj je domů. Když to čtu, tak mám pocit, že jsem na tom byla podobně. Mišák taky ve dne spal a v noci brečel, kvůli prdíkům. A žloutenku měl taky. Tu klasickou novorozeneckou (už nepotřebuje tolik červených krvinek jako v děloze, ty se rozkládají a vzniká žlutý barvivo) a ještě má jinou skupinu než já a prý ta moje "nulka" nemá ráda ostatní skupiny a moje protilátky mu rozkládají červený krvinky. Ale nakonec jsme to zvládli. :slight_smile: Mišák se byl slunit 2. noc po porodu. A 4. den nás pustili domů. :slight_smile: Dětský doktorky se v Motole celkem střídaly, ale byly všechny celkem fajn. :slight_smile: A ta nejlepší tam byla i v den propouštění. :slight_smile:
A ještě k tomu měření hodnot žloutenky - mají na to takový přístroj, vypadá to jako větší ovladač na TV. Přiloží to mimču nejdřív na čelo, pak na hrudníček a jakoby něco "vyfotí" a ukáže jim to ty hodnoty. Když k nám Dr. přišla poprvé, tak nic neřekla, co to je,... a jen to udělala. Vypadalo to jak z Akta X. :grinning: :slight_smile:

Tak zatím papa. Zítra musím zabalit a ještě vyprat nějaký prádlo, tak jsem zvědavá, jak to všechno stihnu. :dizzy_face:
Nevím, jak to bez vás na chatě vydržím a kdy to pak dočtu. :dizzy_face: Snad pak Petr konečně začne řešit ten net u nás. :slight_smile:
10. črc 2008 ve 23:38  • Odpověz
Krásné páteční ránko! :sunglasses:

Omlouvám se, že nereaguji, ale dnes jsem přišla do práce a zjistila, že musíme každý zpracovat 40 tel. čísel + ty co máme ze včerejška (u mě je to asi 25 čísel), což je děs, tak na to hned jdu, ať nemáme v pondělí přesčasy. :rolling_eyes: :confounded: Kdybych se sem nedostala, tak přeji už teď krásný víkend - my ho máme nabitý, to vám rozepíšu kdyžtak v pondělí. :sweat_smile:

Jo a Peti, děkujeme za fotečku Jeníka, je úžasnej!! :dizzy_face:
11. črc 2008 v 07:52  • Odpověz
AHoj holky..

petru: Jsi poklad. ten Jeníček je úžasnej :slight_smile:

amorous: Člověče, co si to tam na vá sporád vymejšlej? Se zbláznili asi, ne? Tak to stihni všechno a na přstávku zaskoč :slight_smile: Jinak taky hezký víkend... :wink:

My jdeme zejtra na oslavu tetinejch 60. narozenin. mamka jí připravila super překvápko. Vezme jí na výlet parníkem do Tróji a pak do Zoo a tak...udělala jí batoh s věcma připravenej na výlet - jako teba stoeltou pláštěnku, sirky, paštiku, slisovanej chleba, vejce natvrdo a Vlnky, sirky, nůž -rybičku, starou cyklistickou lahev...atd...je vtipná :slight_smile: A já jí udělala dvě poukázky na plavbu lodí.. :slight_smile: :sunglasses:

Za chvíli se půjdu aspoň oblíct, sedím tu v noční košili a kočka zase hopsá. Nejraději by vylezla na okno, potvora..
11. črc 2008 v 08:22  • Odpověz
autor
Medi : vase rodíina ma vubec talent na darky !!! :wink: tak uz jsem vstala, ale jen proto, ze mi volali z T-mobilu, ze pry mam nejak vysokej ucet a jestli nechci zmenit tarif. Ale kdyz pak zjistili, ze polovinu utratim za sms jizdenky (zacinem mit pocit, ze kdyz jsem v Praze a nejsou vedra, tak uz by se mi tramvajenka vyplatila), tak me nechali bejt, ale uz jsem neusla...a hlavne to vzbudilo Tondu....
Nasla jsem ho vedle sebe spiciho po ranim kojeni a postel docela zeblita... :sweat_smile: a to jsem vcera nove povlikla :grinning:
to je des jak u toho raniho kojeni usinam....a pak najdu Tondu odpadleho u prsa nebo prisateho - jsem mu za jednoho velkyho dudlika...
pry bych ho zalehnout nemela...zatim nebyl sebemensi naznak, ale stejne to nemam rada, kdyz u kojeni usnu.
Jedna holka z brezna dokonce koji ze spani....prso ji odkryje a dite da prisat manzel...pak ho zase odpoji a odnese do postylky :grinning: :grinning:
Leno, Stano....zkuste to zavest, az budete nevyspale :grinning:
11. črc 2008 v 08:49  • Odpověz
helemese, ospalec :slight_smile: Tak vidíš, ani dospat tě nenechaj... :frowning2: :sunglasses:

Já už sežrala na co jsem přišla - meruňkovej šáteček, jogurt, rohlík... :slight_smile: tak teď sedím a funím :grinning:
11. črc 2008 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky,
teda jeník je nádhernýýý ... jaký má naducaný tváře! :sweat_smile: Ja to fakt slaďoch :sweat_smile:

herminko, díky moc za poslání těch vozíků! :wink:
11. črc 2008 v 09:53  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face:
než vás dočtu tak podávám zrpávu z NT screeningu

riziko vady 1:35000 což je nádhera! máme 5,5 cm, máme všechny nohy a ruce, všech 20 prstů, slyšeli jsme srdíčko, viděli jsme nos, pusu, žaludek a další orgány a hlavně - je to brutální raubíř - doktorka se smála, že ho nemůže ani změřit, co tam vyvádí :grinning: - no a když mu potřebovala změřit nos, tak usnul s rukou přes hlavu :grinning: - tak jsem musela kašlat, a ona do něj šťouchala tím ultrazvukem a já musela dělat lehy sedy :grinning:
byl to úžasnej zážitek, Tom seděl vedle mě, ona nám vše vysvětlovala a my se buď smáli a nebo byli dojatý, byla to fakt nádhera - a asi poprvé mám pocit, že to mimi je fakt naše a ne nějakej film
já jsem tak šťastná, bylo to fakt krásný, nejkrásnější video, jaké jsem kdy viděla

máme i fotku, ale jak sebou mlel, tak byly skoro všecky mázlý :grinning: - až to nafotím, tak jí sem dám - je to už prostě hotovej člověk - no a podle jedné fotky jsem něco viděla mezi nohama, ale co to bylo, to nevím :grinning: ale prý to je ještě brzy říkat, stejně se můžou splést - tak až tak za měsíc
11. črc 2008 v 09:59  • Odpověz
Medi, teda to je úžasnej dárek, fakt máte talent, asi k vám budu chodit na inspiraci :wink: - a co dělá Anička... no jinak to máte u vás v rodině fakt veselý, vy až budete mít klid, tak se budete nudit.... no snad bude taťka brzy OK a snad i ta babička se brzy vyřeší....

Je, to je mi líto, že tam ještě Léňa je a že mají tu žloutenku - holky, může se do porodnice zavolat? jestli jste jako braly telefony, aby to nevzbudilo malého nebo Léňu a tak..

Stáni, tak si užij chatu - a snad už bude brzy ten net..... no a z té rehabilitační si nic nedělej, náhodou dělá Míša úžasné pokroky a přesně jak říkáš, má na to právo :wink:

Petru, takže jezdíš přes ty sms jízdenky? tak to je fajn, já ten systém nějak nepochopila -dneska jsem si koupila svou poslední lítačku :wink:

Amorous, no máte tam fakt lítačku, tak si aspoň užij víkend - já budu psát diplomku jak mourovatá :wink:

Hermi, byt nekupujem, je to nájemní byt - potřebujem se tam nejdřív trošku porozhlédnout a hlavně počkat, jaký bude mít Tom příjem a co si tím pádem budeme moct dovolit - dneska mu má říct šéf, jestli by šlo dělat tu práci co má teď částečně z domova - že by byl třeba 2 nebo 3 dny doma a zbytek v Praze, to by šlo :wink:

Mončo, jak to vypadá s tou tvojí kamarádkou?
11. črc 2008 v 10:06  • Odpověz
Holky, teď mi volala mamka - umřel jí kolega doktor z práce - manžel mojí doktorky - mladej chlap, zdravej a asi mu praskla céva v hlavě - mají doma 2letou holčičku a druhé čekají v září.... je to děs, člověk si musí vážit života a každého dne...
je fakt, že někdy řeší člověk úplné blbosti a neváží si toho, co má... nemělo to vyznít smutně, spíš právě asi proto, aby člověk byl šťastnej za to, co mi :wink:
11. črc 2008 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.