• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
Míšo : to je hrozny...clovek fakt nevi dne ani hodiny...dneska tu muzeme byt stastni a zdravi a zitra muze byt po nas....
To je strasne smutny, ze ma doma malou holcicku a tehotnou zenu...ta aby se ted zblaznila...
jako rodit mrtve dite, umrit pri porodu nebo prijit o manzela tehotna nebo s malym deckem to jsou podle me nejvetsi jobovky, co clovek muze zazit...ach jo !!!!!

jo jo, jezdim na ty jizdenky, je to jednoduchy, posles sms ve tvaru DPT na jedno cislo a jizdenka ti pride sms¨kou. Kdyz te revizor chytne, tak kazda ta sms ma kod a ten si on nekam vytuka tak se mu potvrdi platnost jizdenky...je to fakt super, neresit listky...ale jak rikam....minuly mesic jsem toho dost najezdila, takze ten mesic by se mi tramvajenka vyplatila...ale treba ted zas vubec nikam nejezdim - dovolena, vedra....

Psala Lena ze zustavaj v porodnici min. do nedele...chudera...ja am byla 6 dni a uz na me zacly jit depky, tak co teprve ona, kdyz tam bude 9 dni :astonished:
ze pry kdyz jim Jenu vezla na sviceni, tak to brutalne orvala. Budou ji ho vozit jen na kojeni. Takhle jsem to mela dva dny a dve noci i ja....je to depka, kdyz ostatni maminy maj mica na pokoji a ja ne...
ale snad to taky zvladnou a Jena ji to pak doma vynahradi jako me Tonicek...
11. črc 2008 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky,

Míšo, to je fakt děsný. Člověk fakt nikdy neví, co se stane. Proto se taky pořád o všechny bojím. A když si pak člověk uvědomí, kvůli jakým malichernostem se občas trápí nebo hádá,...

To vyšetření popisuješ nádherně, věřím, že vás to muselo dojmout. Mišák na UTZ vždy spal. A byli jsme v 8.tt, to byl ještě tečka a pak až asi v 16.tt a to už se skoro nevešel na obrazovku.

Petru, já zatím moc nejezdím, tak se mi tramvajenka nevyplatí, ale kdybych začala, asi o ní budu uvažovat. A nemusíš mít na ty SMS jízdenky něco aktivovanýho v telefonu?
Já jsem u kojení taky ze začátku usínala a i teď se mi to někdy povede. To jsem se pak vzbudila po nějaké době, Mišák spal, lampička svítila,... A i když jsem neusnula, tak jsem si ho většinou nechala u sebe, protože v postýlce křičel a budil Petra. No a zvykla jsem si, že je pak v noci a ráno u mě, takže teď ho večer uspíme v postýlce a pak si ho po kojení (cca okolo 3. hod., i když dnes vydržel do 4:30) nechávám u sebe. Petr spí stejně jinde, tak by mi bylo smutno. :slight_smile:

Chudák Léňa, ta si s těma nemocnicema užije. Mišák byl na svícení jen jednu noc, taky mi ho vozili na kojení. Ale to se přiznám, že jsem byla i celkem ráda, protože jsem se mohla vyspat. Ale kdyby to bylo dýl nebo ve dne, to by se mi taky nelíbilo.
Míšo, já myslím, že volat do porodnice můžeš. Já jsem telefony brala. Měla jsem vypnutý zvonění, tak jsem nikoho nerušila.

Medi, vy fakt máte dobrý dárky. :grinning:

Mišák se probírá, tak jdu na něj. :slight_smile: Ještě mě čeká nějaký prádlo, žehlení a balení, tak snad bude ještě odpoledne chvilku spát, abych to stihla. :slight_smile:

Večer se snad ještě na chvilku stavím, zatím papa. :slight_smile:
11. črc 2008 ve 13:26  • Odpověz
AHojda :grinning:

musím pochválit veřejně petru, je úžasná..mám půjčenej šátek na mimi a taky kolíbku - košík. Sice jsme se trochu nadřely, než jsme ho narvaly do auta, ale podařilo se. Toníček byl naprosto úžasnej, celou dobu se culil, jednou kníknul a vytuhnul...a pak se zase culil. Jo a musím říct, že to má petru doma moc hezký, útulný :slight_smile:

míšo: To je super s tou kontrolou...tak vy budete mít kluka jo? No teda, vy jste potvory...ale říká se, že do rodiny se narodí to, co tam chybí a že to je dycky posila toho slabšího v páru...tak jste asi pěkný semetriky :wink: :grinning: :grinning: A já hodná, podpantoflová... :grinning:
Jinak to je teda děs s tím kolegou tvý mamky. Holky, kdy tohle skončí?? To je jedna jobovka na druhou...

Muž mi tu vytuh, byli jsme ještě něco dopořídit v Globusu...je tam teda na padnutí, jdu padnout do ložnice, tam je chládek...kdybyste viděly ty dvě mrtvoly tady...Honzu a kočku..ležej oba na gauči :grinning:

stáni, užijte si dovču s Mišákem a hlavně v klidu a bez problémů bych prosila.. :slight_smile:

Leňule je chudák, moc jí držím palce, ať je Jeníček brzy doma a hlavně zdravej...

Jdu se zase vááálet :slight_smile:
11. črc 2008 ve 14:26  • Odpověz
holky chudík ta Leňula naše, čekám od ní na sms a brnknu jí....

Stáni, tak už jsi zabalená?

teda Petru, ta je hodná co?

MEdi, ty máš teda výbavu - a kde jsi vzala, že to je kluk? :astonished: no mezi těma nohama něco je, ale to by mi doktorka řekla ne, když jsem se jí ptala? ale je to tak malé, že to klíďo může být pipina :grinning: - no a s tím doplňováním do rodiny: k Urbánkům by potřebovali holku, k naším kluka- tak uvidíme, podle koho se mimi řídilo :grinning:

já teď taky vytuhla ale teď už jdu psát....jsem ve skluzu
11. črc 2008 v 15:32  • Odpověz
jo a ještě jsem vám zapomněla dodat, že ať je to co chce, tak je to šikula, protože přestože byl počat o týden později, tak už dohonil termín porodu přesně na den - takže kdybysme byli "normálka" tak je vlastně týden napřed... no zkrátka, je to rychlík :grinning:
11. črc 2008 v 15:36  • Odpověz
míšo: Nějak jsem se v tom popisu ztratila, ale to neva, hlavně, že je šikulka.. :grinning:

petru: Tady jsou ty předměty k dekorování :slight_smile:
http://www.svetcz.com/index.php?strana=predmety

A jsou tam i popisky technik, takže směle do toho.. :slight_smile: Ty náušnice byly samozřejmě na skříňce...(pro ostatní, udělala jsem Petru náušnice a nechala je doma...tak trochu těhudemence)
11. črc 2008 v 16:49  • Odpověz
autor
holky tak jsme s tondou vytuhli asi na dve a pul hodiny :sweat_smile: , zdali se mi desny sny...sem porad pred nekym utikala, s nekym bojovala apod...
a Tonda parkrat brecel ze spani...asi mel taky sny jedna radost...treba jak mu odmitam prso nebo tak :grinning:
Medi, dekujem, se cervenam.... :pensive:
Miso, pekelne mi tu ted voni ta tvoje ryba...jsem zvedava jaky to bude...mnam
a ta vase kontrola me uplne dojala. Jsem rada, ze vam to taky vyslo.... :dizzy_face: budete super rodice.
No u nas to s tou posilou sedi...Frantisek brutalne potreboval dalsiho chlapa :grinning:
a kdyz si promitnu v hlave nektere rodiny, tak to tak fakt casto je.... :slight_smile:
I kdyz Meda mi pride dominantnejsi nez Honza, ale Honzu neznam, tak nemuzu soudit. :slight_smile:
Stani, az se vratite z chaty, tak bychom mohly spachat nejaky sraz...klidne bych dojela nekam k vam...Ja si Tondu beru do postele po prvnim kojeni v noci...usina kolem 20:00 nebo 21:00 a spi tak do 5. Tak pak si ho beru...ale ted se mi parkrat vzbudil na jidlo ve tri...tak to ho nakojim akdyz neusnu tak ho vratim do postylky a pak si ho beru az to dalsi kojeni, coz je treba kolem 6 apod....
Jo jo...Lena a nemocnice, co ? Chudera ! :frowning2:
Me to v porodce bavilo, asi jsem uchyl.... i kdyz jsem uz taky zacinala mit depku, ze odchazi domu maminy, co rodili po me, tak jsem pak doma chytla stest po porodnici. Tam jsem mela pocit, ze nic nehrozi...ze tam jsou sestricky, doktorky atak a doma na me prvni den padlo to, ze uz je to jen na me...nebala jsem se starani ve smyslu - prebalit, vykoupat...ale spis toho, aby se Tondovi neco nestalo. V nemocnici jsem se o nej tolik nebala.
Ale Lene uz odchazi maminy, co rodili tri dny po ni, tak to musi byt fakt depka !!!!
11. črc 2008 v 16:57  • Odpověz
autor
Medi : diky, snad se dokopu k tomu taky tvorit....kdyz uz umim trochu kreslit,t ak by byla skoda nechavat to ladem..zvlast, kdyz u Tondy mam docela cas...i kdyz ted uz rozhodne ne tolik, co driv.
11. črc 2008 v 16:58  • Odpověz
petru: No právě...jsi šikula, tak se do toho dej..chce to fakt jen si k tomu sednout a něco spáchat.. :grinning:

My jdem na poštu, mám tam nějakej balíček...že by další výhra? :grinning: :grinning: (na MMA samozřejmě)
11. črc 2008 v 17:19  • Odpověz
Holky, já vám závidím, že jste takhle šikovné, já moc ne - a ani na to nemám moc čas, ale třeba to přijde :wink: snad se jednou naučím tu ubrouskovou techniku

jé Petru, díky za pochvalu, snad nám to rodičovství půjde - ale ten dnešek, to asi nikdy nezapomenem, fakt nádhra, to člvoěk musí zažít, aby ten pocit pochopil....

já odpo taky vytuhla a sny byly teda taky děsný - tak jsem si ted za odměnu dala nudle s tvarohem :grinning:
11. črc 2008 v 17:21  • Odpověz
Ahojky holky mám závažný problém.Dodělala jsem školu a potom jsem chodila jen po brigádách,když jsem zjistila že jsem těhotná,rozhodli sme se s přítelem že si miminko necháme,protože doktor mi řekl,že bych po potratu nemusela mít další protože mám oslabené vaječníky Mno všechno bylo v pořádku,ale já se pořádně neinformovala o mateřské dovolené a ted vím,že na ní nemám nárok a nejsem si jistá jestli mám nárok vůbec na něco.Byla jsem dlouho hlášená na úřadu práce,ale jednou jsem se nedostavila na schůzku a nedala jsem vědet proč.Pak mi přišel dopis,že mě vyškrtli z registrace nezaměstnaných o to je to horší...mám pár týdnu do porodu a vůbec nevím jak z toho bludnýho kruhu ven.Přítel je z toho taky zoufalý,protože do ted se nám finančně dařilo a najednou jako by bylo všechno špatně.Budu ráda za každou radu a chápu,že někteří si budou myslet,že jsem udělala chybu když jsem si mimíska nechala.
11. črc 2008 v 17:23  • Odpověz
autor
lulanek : IP
11. črc 2008 v 17:28  • Odpověz
Hurááá, prší :slight_smile:
11. črc 2008 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj holky,

v rychlosti vás zdravím, dobalíme a pojedeme. :slight_smile:
Kdyby bylo něco důležitýho, dejte mi, prosím, vědět na mobil. :slight_smile:
Petru, jojo, srazík můžeme udělat. A třeba pak bude mít i Léňa náladu na návštěvy. :dizzy_face:

Tak se tu mějte moc hezky, budete mi chybět. :slight_smile:

Mišák taky pozdravuje. :slight_smile:
12. črc 2008 v 10:12  • Odpověz
čus holky, co dneska děláte? já diplomku, ale teď jsem se nehorázně přežrala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Stáni, tak se mětje fajn!
12. črc 2008 ve 13:04  • Odpověz
tady dneska pusto prázdno.... méďa výletí s tetou co?

přidala jsem fotky do alba - zejména Herminka bude mít radost - vyfotila jsem bříško a konečně to jde vidět :slight_smile:) :wink:
12. črc 2008 ve 14:27  • Odpověz
tady fakt dneska nikdo není? já celý den píšu (ale celkem mi to jde :wink: ), manžu mám pryč a tak bych pokecala, ale jsem tu sama - taková míra schíza - samomluva.... no, pokecám s Rozárkou :grinning:
12. črc 2008 v 18:25  • Odpověz
jdu pokračovat v samomluvě:
mluvila jsem teď po telefonu s Léňou - snad už je zítra pustí domů!!!! Hurá!!! mám vás moc a moc pozdravovat, už se na nás těší - popisovala mi porod, vše zlvádla skvěle, je to šikulka, hodně jí pomohl Láďa, je hrozně pyšnej a už se jich nemůže doma dočkat, Jeníček je hodnej, na svícení vůbec nebrečí.... zvládají to prostě skvěle, přestože se chudák Léňa nevyspala už víc jak týden.
No však ona vám to sama popovídá, ale je statečná a šikovná!!!!
12. črc 2008 v 18:58  • Odpověz
autor
Míšo : jééé na té druhé fotce uz je to fakt videt...to je sranda.... :slight_smile: a fotka z UTZ je nadherna !!!!
A tvuj manzel...no proste zavidim....ja jsem nedostala nic...ani za porod , vlastne za porod jsem dostala ruze, ale Frantisek na darky moc neni...natoz na romantiku :cry:

my jsme dnes byli na krtinach kamaradciny holcicky....uz ji bude brzo rok, tak tam lezla pred oltarem :grinning:
bylo to fajn. V autobusu jsme potkali par s kocarkem a ta holcina, se ke me hlasila, ze me zna z Bulovky z kurzu....taky si ji pamatuju a pak jsme zjistili, ze taky jedou na krtiny :grinning: a ze mame tedy stejne zname...no sranda. Dali jsme si na sebe kontakt, protoze pry skoro kazde utery chodi do Stromovky na brusle, tak se k nim pridam, kdyz budu mit cas...super.
jdu veceret a dat spat Tondu
12. črc 2008 v 19:40  • Odpověz
Ahoj holky,
Míšo moc gratuluju k vyšetření, napsala jsi to moc hezky ... :wink: Mrkla jsem do albíčka a miminko je už takový maličký človíček, co? :slight_smile: A pidi-bříško už taky začíná vykukovat! :sweat_smile:

To je fajn, že zítra jde Lena domů! Jsem zvědavá na zážitku z porodu a na Jeníčka! :slight_smile:

Jinak co jsem Míšo četla o tom kolegovi od tvé mamky, to je strašný ... :frowning2: Člověk si fakt musí vážit každé chvíle ... nedokážu si to vůbec představit ... pro rodinu, známé ... je to nespravedlivý ... a život je fakt někdy hodně krutý. Já o spolužačce taky nemám žádné nové zprávy, vše při starém ... její manžel si brzy bude odvážet holčičky domů ...
12. črc 2008 v 19:41  • Odpověz
no jo holky, už se břuch malinko rýsuje :wink: fotka je dělaná ráno, kdybych se vyfotila teď, tak byste se lekli, že už je leden a já jdu rodit :grinning:
no a Petru musím uznat, že manžel je fakt úžasnej :dizzy_face: , ale každej má něco. A já jsem hlavně typ člověka, že nějak neumim psát o tom, co je na něm špatného, ty špatné vlastnosti samo má, jako každej, ale takového jsem si brala a tak nad tím nepřemýšlím a neřeším to - ale je fakt, že těch dobrých vlastností má silnou převahu. :dizzy_face:

Jé tak to byla dobrá náhoda s tou holčinou v buse - to budeš mít fajn, že budeš mít parťáka na brusle.

Moni, mrzí mě, že kamarádka se nelepší... :frowning2:

no ale já se musím dneska pochválit, napsala jsem asi 10 stran diplomky!!! takhle psát každej den, tak mám diplomku za 15 dní napsanou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (celkem to mám asi na 150 stran)
12. črc 2008 ve 21:34  • Odpověz
AHoj holky, oslava byla fajn, teta vybalovala batoh a řehtala se u komentářů těch věcí, co jí tam mamka nabalila :slight_smile: Bylo to fajn. Jen jsem se dozvěděla, že bratranec se slečnou (budou se 14.8. brát) přišli v e 3.měsíci o mimi.. :frowning2: ach jo.
Andulka byla hodná celej den, moc nečutala, jen se tak protahovala a dělala mi boule na břichu :slight_smile: A bednička na klíče se líbila. Teta byla hlavně celá vedle z malýho Martínka ( synovečka), furt ho ňuňala a houpala...

petru: No to je fajn s těma bruslema :slight_smile:

míšo: Jsi šikula, jak jsi byla dneska pilná..jen tak dál:slight_smile: KDybys to potřebovala přečíst, tak Honzík to určitě pro tebe rád udělá...myslím korekturu.

Jé, to je fajn, že je zítra pustěj. Už toho musím mít plný zuby...je to šikula ta Léňa, o tom nikdo nepochybuje
:wink: :slight_smile:
12. črc 2008 ve 22:24  • Odpověz
Medi, to je supr, že se oslava vyvedla, jen mě mrzí to s bratránkem... :frowning2:
a díky za nabídku korektury - je fakt, že moje vedoucí práce je zároveň i češtinář, tkaže by jí asi mohlo šlehnout.. :grinning: , ale zároveň se obávám, že by mohlo šlehnout i Honzíka - musel by zavřít oči nad skladbou vět a tak a řešit jen a jen čárka a gramatické chyby :grinning:

holky a další novinka: máme hotové svatební album!!!! po roce a dvou měsících :grinning: :grinning:
12. črc 2008 ve 22:33  • Odpověz
míšo: no ty jsi dneska docela akční, ne? Nepřeháníš to? :wink: :sunglasses: :sunglasses: Honzík četl už ledasco...takže buď klidná...:slight_smile:

Jdu se umejt a chrnět, mějte se tu :slight_smile: Pa a zítra zas.. :slight_smile:
12. črc 2008 ve 22:45  • Odpověz
Medi, zas tak akční nejsem - dělal to hlavně manža, já dělala jen korektury :grinning:
brou, já už jdu taky :wink:
12. črc 2008 ve 22:51  • Odpověz
autor
Miso : to ses sikula s tou diplomkou...a jako my album ze svatby jeste hotovy nemame :grinning: :grinning:
Frantisek ma taky vic dobrych vlastnosti nez spatnych, ale nekdy mi brutalne leze na nervy....ani nemusi nejak zlobit, ale nekdy mam den, ze mi na nem silene vadi neco co mi normalne az tak nevadi....
jako treba dnes.....jsem veskerou konverzaci na krtinach vedla ja (myslim za nas dva)...holky a fakt to nebylo o tom , ze bych ho nepustila ke slovu, coz vas urcite napadne jako prvni :sweat_smile: (vim, ze i skacu do reci atak)...on je proste hrozne nespolecenskej...sedi tam jako pecka a ja mam pak strach, aby si lidi nemysleli, ze mu sou treba nesympaticky nebo tak...treba manzel ty holky z busu se se mnou hned bavil atak..a Frantisek se leda tak predstavil...jako ja vim, ze je tichej, ze se z cizima hned nekamaradickuje jako ja a takovy jsem si ho brala a normalne mi to zas tak nevadi, ale dnes me to nejak bylo do oci, jak je nespolecenskej...neni to spatna vlastnost, proste je takovej, ale pristihla jsem se, ze trochu zavidim holkam , co maj chlapy, kteri se hned zapoji do diskuze atak.... tak jsem si postezovala...ale tohle je fakt drobnost, neni to nic, co bych na nem chtela menit, pac to nejde.....jen me to obcas zamrzi, stejne jako to, ze o sebe nedba...
doma je ukecanej, mezi svejma je ukecanej (no ale porad min nez ostatni), na moje kamaradky si uz taky zvykl a s nima uz se docela bavi, ale mezi lidma, ktery nezna fakt neni schopnej slova. Ted jak to pisu, tak si fakt uvedomuju, ze za to nemuze a ze to neni nic k vycitani,ale snad me chapete, proc me to mrzi...
kolikrat zkousim nemluvit, abych mu dala prostor, ale pak je trapne ticho....nedavno u nas byli jeho kolega s manzelkou - jen na otocku, pucovali jsme jim croozer a kdybych z paty netahala temata (nastesti maj taky mimino) tak je fakt trapny ticho..... :sweat_smile:
Frantisek pak rikal, ze je stesti, ze nemam problemy s komunikaci, ale me to fakt nebavi, kdyz veskere hovory zastavam ja. I kdyz se to nezda, tak fakt rada i posloucham. Mlcet by me nebavilo, to ne :grinning: ...ale nemusim za kazdou cenu mluvit nejvic. Stejne se vsadim, ze mi to neverite :sweat_smile: :grinning:

muzu se utesovat tim, ze se s Frantiskem doplnujeme...Kdybychom byli oba tichy, tak by nas nikdo nikam nezval :grinning: , to samy, kdybychom se prekrikovali.... :sunglasses:

Jo a taky me namichl, ze se poprve zapojil do hovoru, kdyz ta holcina z busu mluvila o tom, ze kdyz se s jejim muzem videli poprvy, ze mela o 10 kilo vic a on si ji nevsiml a kdyz pak za tri roky zhubla, tak ji zacal balit...no a Frantisek se smal a rikal, ze kdyz jsme se videli na prvnim tridnim srazu, ze jsem taky byla tlustsi nez kdyz jsme se dali pak dohromady (to bylo v dobe, kdy se mi podarilo shodit 7 kilo )...rekl to jako vtip...ale me to trochu namichlo, protoze pekne keca..na tom srazu se mnou pekne koketoval (coz mi i sam jednou rikal, ze jsem se mu tam libila) a navic mi doma porad rika, ze se mu nelibej hubeny holky....
proste jakmile si ze me muze udelat srandu, tak to se zapoji.... :angry:
no nic, sem si postezovala...nemam nakou depku nebo tak, ani jsme se nehadali...jen me to tak nejak mrzelo...ze je takovej tichaceka kdyz uz promluvi, tak na muj ucet...
13. črc 2008 v 00:15  • Odpověz
autor
tak a kdyz vidim svuj prispevek, tak mi nikdo neodpare, ze moc mluvim.... :grinning: :grinning: :grinning:
ja kdyz se potrebuju nekde vylevit, tak to stoji za to...ani to nectete....skoda casu. :sunglasses:

sem normalne jednou sepsala svoje vylevy na tema platonicke vztahy (v cemz jsem byla profik) , protoze jsem si potrebovala ulevit a Frantiskovi jsem to na zacatku dala precist, aby vedel s kym ma tu cest....asi si to dneska prectu a bude mi zle z toho, jaka jsem byla pubertacka, ackoliv mi bylo cca 27 . ALe kamoskam se to libilo.... :sweat_smile:
13. črc 2008 v 00:20  • Odpověz
Petru, ty jsi teda péro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fakt jsem se upřímně pobavila :grinning: - nádhernej příspěvek

no ale k tématu - jo, tohle dokážu pochopit, já to měla s bývalým, netýkalo se to mluvení ale spíš organizování a už mi to fatkt lezlo na nervy :angry:
člověka to občas popadne, blbej den, ale druhý den pak zas převáží ty dobré vlastnosti a zas bude ten nej na světě! a klidně si vylev, mě to baví číst :wink:

a kde máš napsaný tý výlevy?
13. črc 2008 v 09:02  • Odpověz
autor
urbi : jo jo...uz jsem se z toho vyspala :grinning:
výlevy mám ve svých dokumentech, ale jak jsem si to vcera cetla, tak jsem se musela stydet, jak jsem byla nevyzrala....to jsem bohuzel i ted :sweat_smile:
jsem si zrovna vcera rikala, ze me za chvili cekaji Kristova leta a jak jsem proti nemu primitivni :grinning: :grinning: a nevyspela....ale srovnavat se s Bohem je asi blbost, co ? :grinning: :grinning: :grinning:
jen me to tak napadlo, co on vsechno dokazala od 30 do 33 a ja tu v noci sedim u telky a zeru muffiny :grinning: :grinning:
neberte me vazne....vim, ze se to neda srovnavat, proste ve v noci napadlo, ze budu za chvili stejne stara jako on...
sem to rikala F. a on prej..: no jo mamo, musis zacit kazat lasku :grinning:
13. črc 2008 v 09:30  • Odpověz
Petru :grinning:
s bohem se můžu srovnávat jen já :grinning: - a to díky mému jménu (resp. jeho významu) - ale tím veškeré srovnávání končí :wink:

tak to já zas si občas říkám, jestli nejsem oproti mým vrstevníkům někdy moc napřed - i s manželem - jsme mladí, ale už čekáme rodinu a tak... ale nám to takhle vyhovuje :wink: - co jsme potřebovali, jsme si užili - hlavně na kolejích :grinning: - takže to už máme za sebou a takhle je nám fajn :wink:
13. črc 2008 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.