• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
urbi, kolik vam je...sory ale nejsem si jista....
ty vase zacatky s manzelem vam stejne zavidim....nezapomenu na historku v ucebne nebo kde to bylo...tohle ja vubec nezazila... :unamused:
u nas to moc divoky nebylo ani na zacatku, nevim, jestli to bylo tim, ze nam bylo uz 28.....ale ja bych tenkrat kllidne divocela, ale F. na to az tak neni....rika, ze kdyby jsme meli "blbnout" kazdej den, tak by ho to zabilo....
ted to taky nepotrebuju a rozhodne to pro me nikdy nebylo ve vztahu to nejdulezitejsi...ale takovy to radeni na zacatku mi proste chybi....a bojim se, aby se to nejak negativne neprojevilo, az si budeme s F. vsedni atak...abych nebyla takova ta nevybourena 40tka, co se zamiluje do nejakyho kolouska :grinning:
Spoleham na to, ze se mi nevera hnusi a ze budu mit vzdycky na ocich, ze je pro me F. ten nejlepsi, ale dovedu si predstavit, ze by mi nekdo mohl poblaznit hlavu, az budem s F. delsi dobu a bude mi lezt na nervy...
Ja se totiz hrozne snadno zamilovavam, ale treba uz jsem z toho vyrostla...
jako fakt se bojim vic sebe nez Frantiska, co se zamilovani se jinde tyce.....abych se pak nedivila...
Tonda si chce hrat....a jeci tu na cely kolo...tak na chvili jdu...
konecne prsi !!!!!!!!!!!!!
13. črc 2008 v 09:49  • Odpověz
Holky, Léňa jdou domů!!!!!!!!!!!!! konečně!

tak ať se jim doma daří :wink:

Petru, mě je 25 a Tomovi o rok víc
13. črc 2008 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky,
zatím jen zdravím, vrátila jsem se z duchovní obnovy, udělala "Míšinu" rybu (olizovali jsme se až za ušima :slight_smile:) a teď se asi vypravíme na kolo - musíme trénovat na to Rumunsko :slight_smile:
Mám velikou radost, že jdou Léňa s Jéňou domů :dizzy_face:, ti si v té porodnici pobyli.
Užijte si zbytek neděle :dizzy_face:
13. črc 2008 ve 13:06  • Odpověz
AHoj holky,
teď jsem ho teprve vypudila od Pc...dělal, že píše diplomku :wink: (No, asi i psal, ale znáte to, puštěný icq, u toho další stránky - třeba ty jeho praštěny Divoký kmeny, co furt hraje....atd

Dneska je mi od rána nějak nedobře, pobolívá a tuhne mi břicho, tak se chvílema povaluju, udělala jsem k obědu zapečenou krkovici s bramborama...a teď nevím, co bych ...něco sladkýho bych si asi dala...ale nemáme tu nic. Možná kus čokolády, ale to není ono... :frowning2: :unamused:

Super, že jde Léňa domů :slight_smile: :slight_smile:

petru: No to já znám, taky jsem si psala všechno možný...ale pak jsme se stěhoavli a já usoudila, že už jsem jinde a všechno jsem to zrušila a vyházela...(si možná některý z mistních bezdomovců popelničářů početl.. :grinning:)
František mluví málo a HOnza zas někdy moc a ke všemu se vyjádří - si nevybereš. Ale jak píšeš, takový jsme si je braly i s těma chybičkama. Já teda musím říct, že je fakt zlatej a nedala bych ho ani za nic.. :slight_smile:
13. črc 2008 ve 14:04  • Odpověz
autor
Medo : ja taky hodne svych zapisku vyhodila, ale pred tim jsem je roztrhala, aby si to nekdo necetl, ale neco jeste mam...a fakt je to des si to cist....si rikam, kdy ja budu konecne dospela...... :sweat_smile:
Taky bych Frantiska nemenila, ale nekdy me vytaci, to je jasny....

Miso, ta tvoje ryba byla fakt vyborna, vid Hermi ? :dizzy_face:

za chvili pridou tchanovci a ja smrdim Tondovejma blitkama.... :sweat_smile:
13. črc 2008 v 15:59  • Odpověz
autor
Miso : ja mam spoustu kamaradek, co jsou stary (mlady :slight_smile: ) jako ty i min.....a mam pocit, ze jsou dospelejsi nez ja :sweat_smile:
ale porad je to se mnou lepsi nez driv....ja mela pubertu teda brutalni....
kdyz srovnam sebe v 18ti a moje kamosky, kdyz jim bylo 18, tak fakt nechapu :astonished:
13. črc 2008 v 16:01  • Odpověz
jé holky, mrkněte

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=171161&vReferer=

vítej Leni :dizzy_face: Jéňa je prostě úžasnej a Ládi výraz nemá chybu :wink: :dizzy_face: :grinning:
13. črc 2008 v 17:01  • Odpověz
ahojky holky!!!!

tak jsme doma! Konečně! už jsem myslela, že nás snad nikdy nepustí, bylo to fakt strašně dlouhý! Přijde mi, že jsme tam byli hrozně dlouho... Jeníček spinká od té doby, co jsme vyjeli z porodnice, vzbudila jsem ho už 2x na kojení a pak zase hned vytuhnul. Jen aby mu to vydrželo! :wink: Mám ho tady v obýváku v kočárku a pořád ho chodím kontrolovat. Stejně tomu pořád nemůžu uvěřit, že už máme miminko, ted jsem si tu prohlížela fotky z porodu a bulela jsem u toho dojetím, přijde mi to už hrozně dávno a nějakou tu bolest si fakt už nepamatuju. :slight_smile: ale brečím ted každou chvíli, ty hormony se mnou fakt mávají.:slight_smile:

Hodila jsem do alba pár fotek, zatím jich moc nemáme, ty z porodu a po porodu jsou focený omylem na hrozně velký rozlišení, tak je musím nejdřív zmenšit.

holky, mějte se zatím krásně, děkuju vám moc, že jste na nás myslely!!!!!!
13. črc 2008 v 17:21  • Odpověz
Leni, jé to je slaďoch - to víš, dneska měl velké cestování, tak musí chrnět :wink:

to jsem holky ráda, že vám ryba chutnala, mě taky :wink:
Medi, tak co sis dala? já teď palačinky a jsem nechutně přežraná.... takhle tu diplomku nedopíšu.... - dneska mi to bohužel nejde tak jak včera, jsem se nějak zasekla.. :pensive:
13. črc 2008 v 18:42  • Odpověz
Jéééé...Leni, ten je fakt úúžasnej :slight_smile: Tak se opatrujte a nezapomeň nás zásobit dalšíma fotečkama :slight_smile:

míšo: Nakonec jsme zvládli ten tvarohovej dort...odnesli jsme ho na návštěvu a zbytek si zase přinesli domů :slight_smile: Byl s borůvkama. Jééé palačinky já neumím..:frowning2: Mě se trhaj, neumím je obrátit... :frowning2: Ale dala bych si je.
Zejtra jsem Honzíkovi slíbila bramboráky :slight_smile:

Teda řeknu vám, že nevím, jak si sednout, dneska mě to břicho nějak tlačí :frowning2:
13. črc 2008 ve 20:26  • Odpověz
autor
je Leni, vitej...hned bezim slintat nad fotkama a jsem desne zvedava na ty z porodu...ja teda dojimaci sem taky hodne, ale po navratu domu jsem brecela asi jen dvakrat, ale ne dojetim. Uz jsem tu psala o sve depce prvni den... Z toho, ze uz nemam za zadkem pomoc sestricek...a hlavne me Tonda prvni den po navratu z porodky brecel asi dve hodiny vkuse kvuli prdum...coz jsem z porodnice moc neznala, protoze jsem ho tam z poloviny casu mela u sester (cukr, zloutenka). Vsechny prdy a podelany plinky se smolkou si vyzraly sestricky :sweat_smile: :grinning:

medi, ty se prosim te setri...si porad v letu a pritom bys uz mela odpocivat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. črc 2008 ve 22:03  • Odpověz
Medi, hlavně neroď prosimtě jo? to si ještě počkej!!!! a odpočívej!!!

jinak palačinky mám recept, co se netrhá, počkej, mkrnu a pošlu
13. črc 2008 ve 22:07  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=19492

děláme teda z poloviční dávky - ale ten pudink to krásně nadýchá a fakt se netrhají - a v kombinaci s tvarohem, jahodama a polité čokoládou to fakt nemá chybu :grinning:
13. črc 2008 ve 22:08  • Odpověz
autor
Míšo , já tě nenávidim !!! :grinning: :grinning:
království za palačinky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale jeste sladsi nez palacinka je Jeníček....teda to je fakt radost pohledět :dizzy_face: :dizzy_face:
To nemá cenu Stána s Lenou maji krasna novorozenatka a ja porodila mesicni dite :grinning:
a asi mit novorozence nikdy nebudu, pac se rika, ze druhe deti se rodi vetsi nez prvni :astonished: POMOC !!!!!!!!

Leni dej fotky na rajce, tam se ti to zmensi automaticky bez prace...a my chcem hooooodne fotek...nestaci mi album na konovi !!!! :grinning:
13. črc 2008 ve 22:13  • Odpověz
autor
jeee jak jsem tak zvedava na mimco Moniska a Medi.... :dizzy_face:
no a samozerjme na holcicku od Misi :grinning:
13. črc 2008 ve 22:13  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se z tebe pos... :grinning: - to jsou hlody :grinning:
13. črc 2008 ve 22:18  • Odpověz
mrkni zblízka na tu fotku našeho mimíse a podívej se mezi nohy - i můj táta říkal, že tam pinďour prostě je
13. črc 2008 ve 22:19  • Odpověz
autor
urbi : myslis ? tak ja jdu toho vaseho bimbase prozkoumat.... :grinning:
ale jeste mas nadeji....segre rekli kluka a pak to byla Karolinka s naducanou pipinkou, co na jednom z UTZ vypadala jako pytlik. :grinning: Nastesti to segre rekli jeste daleko pred porodem, ze to nakonec bude holka, protoze by to asi brutalne po porodu orvala...chtela kluka, kvuli jejimu ex (macho jako poleno)
ale ted je rada, ze ma holku....
ono to tak je asi pokazdy....ja taky nelituju, ze mam kluka, i kdyz jsem v prvni chvili chtela holku.
13. črc 2008 ve 22:26  • Odpověz
autor
urbi : nooooooooo asi to je fakt pindik...ale nemohla se tam priplest rucicka ? :sunglasses:
13. črc 2008 ve 22:28  • Odpověz
no uvidíme, ale takhle na první pohled je to jasnej Filípek :grinning:
13. črc 2008 ve 22:29  • Odpověz
koukám, že nám zbývá 50 příspěvků do první 1000 - to dáme ne? :grinning:
13. črc 2008 ve 22:32  • Odpověz
jé Peťo, já tě miluju - teď na to čumim a ona by to fakt mohla bejt ručička :grinning: naději na Nelinku zůstává :grinning:
13. črc 2008 ve 22:34  • Odpověz
autor
jasne Miso, nevzdavej to...prece v tom Medu nenechas samotnou !!! :wink:
13. črc 2008 ve 23:24  • Odpověz
to ne, taková sketa nejsem :grinning:

budeš dneska ponocovat?
13. črc 2008 ve 23:28  • Odpověz
nicméně já se dnes loučím - ještě hodím oko na diplomku, abych se přesvědčila, že dneska už nic kloudného skutečně nevytvořím a následně to oko zavřu - tak brou kočky a miminka, ať už v postýlkách či bříškách :wink:
13. črc 2008 ve 23:37  • Odpověz
Ahojky,

Leni vítej doma !!!!!!!! Jeník je prostě kouzelnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky se těším na další fotečky !!!!

Míšo, ta fotka z ultrazvuku je hezounká :dizzy_face: a neboj, určo je to Nela :sunglasses:
14. črc 2008 v 07:55  • Odpověz
Ahoj holky...já nevím, co to máte za zvyk, že když se rozhoupu jít do postele...poté co jsem s problémy a náročně odehnala Honzu od PC...tady začnete žvanit..mi to snad děláte schválně, ne?

míšo: Játeda nic nevidím, ale to asi není směrodatný, páč já jsem neviděla nic u nás do 3D utz...takže klídek...klidně to může být cokoliv...ostatně, naše mamka např. tvrdí, že to bude stejně Honzík, ať se nedivíme.. :grinning: i když byla ta fotka docela výmluvná :grinning:

jaji: Jak se daří?
Anninka...kdepak je, holka naše, Wimbledon už skončil a Anninka nikde...

a co Moni? Jak se daří? Co Daník?

amorous: Co dneska? Doufám, že tě zase nehoněj do práce...
14. črc 2008 v 08:02  • Odpověz
čau Medi, tak jak dneska je?
no jo, tak co chodíš pryč, když já zrovna přijdu :grinning:

to by byla sranda co, kdyby to fakt byl Honzík :grinning:

Anninka nás už asi opustila :pensive: :pensive: :cry:

Jajinko, kočičko, co ty? jak se máš?

já dneska snad dodělám ten výzkum a už mi zbyde jen úvod, závěr a takové to dávání dohromady!!! no a summary in English
14. črc 2008 v 08:33  • Odpověz
jo hele a teď tu chvilku budu, tak koukej naklusat a povídat si se mnou jo? :grinning:
14. črc 2008 v 08:33  • Odpověz
hm....aa já si říkala, že půjdu ještě asi do postele...teď koukáme na Sezame, otevři se...to je hustý..hugačaga krá krá....:grinning: čugačuga vrkú vrkú
14. črc 2008 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.