• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
no jasně, však se jít projít třeba do stromovky a pak si někam sednout - pěkně pomaloučku, abys to zvládla a stihla ještě povídat :grinning:
14. črc 2008 v 09:01  • Odpověz
jj,v poho, hlídaj ji, přemluvily jsme ji, aby šla od toho svýho debila doktora na Bulovku do poradny, tak je Ok...akorát jí předpovídaj mimíska 5kg...
14. črc 2008 v 09:08  • Odpověz
cože? 5 kg???? kde to vzal?
14. črc 2008 v 09:09  • Odpověz
Pouštím se Honzu ..tak zatím..:grinning:
14. črc 2008 v 09:09  • Odpověz
jé tak ahoj - a Honzík si se mnou taky bude povídat?
14. črc 2008 v 09:13  • Odpověz
Já si stebou budu míšo klidně povídat :grinning:
14. črc 2008 v 10:00  • Odpověz
fakt?
14. črc 2008 v 10:01  • Odpověz
tak povídej :grinning: - já jsem svlékla postele, dala prát pračku, vyprala v ruce to, co se mi tam nakupilo - bože jak já to praní v ruce nesnáším - no a dostala jsem z toho hlad :grinning:
14. črc 2008 v 10:01  • Odpověz
poček, já dám tu tisícovku
14. črc 2008 v 10:02  • Odpověz
1000 :grinning:
tak jsem pyšná - naše první tisícovka na koníku
ty se snad v práci nudíš? copak nemáš žádné zaměstnání? :grinning:
ty jsi dobrá :grinning:
14. črc 2008 v 10:04  • Odpověz
no vzhledem k tomu, že tu nikdo není, tak ani nic nedělám :grinning:
14. črc 2008 v 10:05  • Odpověz
asi za chvíli půjdu na stavbu za klukama - ať mi není smutno...
o víkendu jsem byla nakonec na výletě ve Valmezu za tou kolegyňkou...tak se bude rozvádět - a upřímně se jí ani nedivím, ten její manžel je tedy divňík divnej a ještě ke všemu jí např.zatajil, že si jen tak vzal půjčku 100.000,- a to prý jen tak, že mu to nabídli, že je to výhodný...Lenka myslela, že ho zabije, konečně doplatila všechny jeho dluhy a je to zas nanovo...
14. črc 2008 v 10:07  • Odpověz
a ten příští týden procházka je dobrej nápad, ale já bych mohla až tak po čtvrtý...a jen do čtvrtka, pak jedeme do krkonoš na chalupu sekat trávu...
14. črc 2008 v 10:08  • Odpověz
kecáš? fakt se rozvádí? a jde teda do Prahy?

no tak uvidíme, co napíšou holky a mohly bysme teda vyrazit :wink:
14. črc 2008 v 10:12  • Odpověz
oni mají všichni dovču u vás v práci?
14. črc 2008 v 10:14  • Odpověz
hele do Kerkonoš bych jela taky - kde máte chalupu?
14. črc 2008 v 10:14  • Odpověz
no ještě se nerozvádí, ale je na 90% rozhodnutá...a pak půjde do Prahy, bydlet má kde a práci taky bude mít (můj šéf jí to nabízel několikrát)...upřímně já jsem ráda, protože když jsem ho viděla, tak vůbec nechápu, jak s takovým balíkem vůbec mohla být - je to úplně jiný typ člověka, než je ona...

jj, všichni tu maj dovolenou, jen vedle v kanclu jsou dva kluci, ale s těma se třeba ani celej den nevidim, když není potřeba, takže jsem tu vlastně sama :grinning:

a co ty? jak ti je? koukám, že pilně doděláváš diplomku
14. črc 2008 v 10:17  • Odpověz
no tak jestli je to takovej buran, tak dělá dobře - a ty zase budeš mít spojence :wink:
a ty dovču nemáš jo? kdy jí máš?

jj dodělávám, ale dneska se mi do toho vůbec ale vůbec nechce - ale musím
14. črc 2008 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky
Lenni, Jeník je nádherný! Ty kukadla ... no fakt slaďoch! :wink: Už se taky těším, až bude Dany venku a budu ho mít v náručí! Zítra jdu na kontrolu a na monitor, tak jsem zvědavá, zda se něco chystá ...
U v sprnu už máme narozených 5 dětiček ... některé dětičky začaly vyloženě předbíhat ... :grinning: :grinning:

O víkendu jsem byli doma, pořásko nebylo aspoń tady nic moc a já už prd někam dolezu :confounded: , ale byli jsme za švagrovou ve špitále, co čeká ty dvojčátka a nevypadá to moc dobře ... je ve 20tt a začala se i přes steh otvírat, doktoři dnes při vizitě nález ohodnotili jako děsivý ... :frowning2: Ale dělají pro to maximum všichni, jak ona, tak doktoři a zbytek je fakt asi už na přírodě ...
14. črc 2008 v 10:26  • Odpověz
juj, teda Mončo, to fakt nezní moc pozitivně :frowning2: , musí to být pro ně hrozně těžký....
ty si ještě tak aspoň týden počkej ne? do toho 38. týdne....
14. črc 2008 v 10:30  • Odpověz
ahoj Míšo ... no právě je to nic moc ... dneska jí řekli, ať jenom leží a fakt dojít jenom na wc, ať minimálně sedí, žádné chození po chodbě a tak ... je mladinká, je jí 23let a už je 2x po operaci čípku, takže ho má na dvakrát zkrácený a tëď už pořádně ten steh není ani za co chytit a těhu je ještě hodně v začátcích na dvojčátka ... až budou dvojčátka nabírat, tak to si vůbec nedokážu představit, jak to ten čípek udrží ... k dnešnímu dni je otevřená je na půl článku u prstu, což je snad ještě víc, než jsem teď já od minulé kontroly ... :confused:
Úplně se začínám děsit toho, že já teď budu rodit a švagrová zase bude mít takovéhle problémy s dvojčátky ... :frowning2:
Jinak bych si taky přála tak ten týden do toho 38tt, (ten začínám ve čtvrtek) a už by se mohl Daneček snažit vylézt ven ... :sweat_smile:
14. črc 2008 v 10:38  • Odpověz
Míšo :grinning: já jsem samozřejmě ráda, že asi přijede...

Moni ahoooj, tyjo ty už budeš taky 38tt??? to to letí... a se švagrovkou je mi to líto, sand jim dokážou pomoct a dvojčátka udrží co nejdýl v bříšku !!!!!
14. črc 2008 v 10:41  • Odpověz
no Mončo, to zní fakt děsivě, kdyby už byly aspoň o dva měsíce dál, ale takhle... :cry:

Alčo, ještě abys nadávala :grinning:

Medi, tak jsem ti na mejl poslala tu teoretickou část - dík :wink: a dej vědět, zda to přišlo
14. črc 2008 v 10:54  • Odpověz
autor
ahoj hlky, sraz by byl moc fajn, ale ja od tehle nedele do pristi nedele jedu do Rokytnice nad Jizerou....
tak leda beze me.
Za chvili musim bezet k dr. na 4 mesicni kontrolu....
tak zatiiiiiiiiiiiiim
14. črc 2008 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky!! :slight_smile:

Tak jsem zase tu, řeknu vám, že dnes je toho v práci ještě víc než v pátek, takže asi nemáme šanci to zvládnout, jsem na to sama zvědavá... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem vás sice dočetla, ale bylo toho tolik, že ani nevím, na co všechno jsem chtěla reagovat... :sweat_smile:

Petru, omlouvám se za T-mobile, že tě vzbudil :sweat_smile: a příště jim klidně řekni, že máš v T-mobilu "svý lidi", tak kdyby si cokoliv potřebovala, že se o tebe postaraj a určitě se jich rychle zbavíš. :grinning: No a samozřejmě kdyby cokoliv si od T-mobilu potřebovala, tak klidně dej vědět, mrknu na to. :wink:

Leni, no tak hurá doma, to jsem ráda, že už vás pustili. :slight_smile: Jak se cítíš? :confused: Jste v pořádku?

Mysojc: To víš, oni se u nás v práci asi fakt zbláznili, absolutně to nestíháme a nový člověk k nám přijde až v srpnu. :confounded: A jak se cítíš ty, těhulko naše? :slight_smile:

Moni: Držím palce švagrové, ať to zvládne a jsou dvojčátka v pořádku!

Víc už fakt nezvládám, ještě mrknu na fotečky, to jsem zatím nestihla a budu se snažit tu co nejdříve ukázat.. :wink:
14. črc 2008 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky,
vy jste kecalky, dá to celkem práci vás dočíst za víkend :slight_smile:

Míšo, jé, krásné bříško Ti začíná růst :dizzy_face: Ale musím se smát, že některé holky ho takové mají normálně a Ty ve 13. týdnu :slight_smile: (časem na tom budu podobně, normálně mám taky spíš propadlinu než břicho :grinning:). Fotka z UTZ je pěkná, i když mi chvilku dalo práci, než jsem se v ní zorientovala :grinning: S tím, že jste "napřed", máš pravdu, jsme vlastně vrstevnice (ty jsi dokonce o nějaký ten měsíc mladší, můj muž je navíc o 6 let starší než ten Tvůj) a my na děti pomýšlíme až za pár let (nebo, lépe řečeno, někdy se mnou hormony cloumají a mimčo bych chtěla, nejlépe teď hned, ale většinou se přikláním k tomu, že je ještě čas). Mám stejně staré kámošky už s dětmi či těhotné, pak některé, které to nechávají až po třicítce a já jsem takový střed mezi nimi :slight_smile: Kdy musíš odevzdat diplomku? Takové ty "doťuky" jsou nejhorší, to Ti nezávidím :confounded:

Moni, je mi líto, že se spolužaččin stav nezlepšuje, ale všechno chce čas... :frowning2:

Petru, myslím, že každé z nás manžel občas leze na nervy, já mám štěstí, že mě něco napálí většinou v době, kdy je zrovna někde pryč (třeba nějaký nepořádek, který nechal apod.), a v tu chvíli bych ho celkem drsně seřvala, ale než přijde, vyšumí to. Užijte si to v Jizerkách, jste dobří, že jezdíte s Toníkem na takové dovolené :dizzy_face:

Medi, prosím Tě, šetři se!

Leni, vítej zpátky z porodnice, Jeníček je prostě náááádherný a roztomilý! :dizzy_face:

Jaji, s tou Tvou kámoškou je to tedy zajímavé - vzít si půjčku a ani neinformovat manželku :astonished:, ale jsou holt takové vztahy, no :frowning2:

Moni, budu na Tebe myslet na zítřejší kontrolu a jsem zvědavá, kdy Danek vykoukne :wink: Švagrové moc držím palce, nemá to jednoduché, ale snad se dvojčátka udrží co nejdéle!

Amorous, ti vám toho tedy dávají, drž se!

Já jsem si užila fajn víkend na horách na té duchovní obnově, bylo o nás výborně postaráno, tak jsem si pěkně odpočala - brala bych to klidně i na dýl :slight_smile: Včera jsme se vypravili na kolo, ale ujeli jsme asi jen 10 km a začalo pršet, tak jsme se schovali v hospůdce (ale jen ve dveřích, bylo trochu brzo si něco dávat :grinning:), pak to ustalo, ale po asi 2 km znova, tak jsme nakonec nezvládli naplánovanou trasu, ale museli jsme jet domů dřív, ale i tak to bylo fajn. Musíme trénovat, máme na to před Rumunskem jen 3 týdny a já jsem nějak mimo kondičku :frowning2:, ale snad to ještě napravím.
14. črc 2008 ve 13:01  • Odpověz
hermi: vy jste teda nadšenci :slight_smile: Takhle v dešti...i když bůhví, co vás čeká v tom Rumunsku. Kamarádi tam byli vloni a byli věčně mokří :slight_smile:

Moni: S tou švagrovou je to teda smutný. Snad jí pomůžou co nejvíc je udržet..Jinak my jdem zítra taky na kontrolu a tak uvidíme, co nám povědí :slight_smile:

Míšo, zatím nic nedorazilo. Na jakou adresu jsi to posílala? Ještě teda mrknu na ostatní maily, ale zatím nic...

petru: Co kontrola?

Amorous: Jo, holky ty si moc neodpočimeš,co...a to by člověk řekl, že o prázdninách bude větší klídek, co?

Já jsem taky klidně pro jakýkoliv den...my teda máme ve čt a pá předporodní kurz do 15 hodin, takže potom jsem k dispozici...jinak kdykoliv dopoledne... :sunglasses: :slight_smile:
14. črc 2008 ve 14:14  • Odpověz
Medi, posílala jsem to na medvjeda@gmail.cz :astonished:
už jsem dopsala výsledky výzkumu, teď k tomu jdu doplňovat citace. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hermi, tý jo, já tě obdivuju, pro mě by to nebyla představa dovolené ale galejí za trest :wink: ale vím, že pro vás to bude supr dovča a že si ji užijete. jinak diplomka musí být na katedře do posledního července. ale vzhledem k tomu, že moje vedoucí práce odjíždí v sobotu na dovču, tak jí to musím poslat... ale hlavně dodělám ten výzkum a pošlu jí teorii a výzkum a ty dodělávky můžu dělat ještě příští týden, ale chtěla bych si už odpočinout, tak se to snažím sfouknout co nejdřív....
Petru, tak dej vědět, co kontrola...
Amorous, a jaký jsi měla víkend?

holky včera večer mi po třech měsících zase začaly chutnat jablka :grinning: já mám vždycky z těhle blbostí hroznou radost :grinning:
jo a volala mi ségra a říká, že mimís je jasnej kluk, že přesně takhle vypadal jejich Adámek na jednom z ultrazvuků - resp. to, co měl mezi nohama.... tak už si začínám zvykat.... sorry Méďo, ani nevíš, jak mě to mrzí :grinning:
14. črc 2008 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.