• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
AHoj a dobré ráno :slight_smile:

Jsem se chtěla vysprchovat a neteče telplá voda...no, prima...a to netekla ani včera večer. Jsem moc zvědavá,c o se děje. ...potřebuju si umejt hlavu, mám to hnus fialkovej...

Dneska máme kontrolu u p.dr.tak jsme zvědaví, co nám Andulka zase ukáže :slight_smile: Napíšu pak co a jak bylio :slight_smile:

No, m9šo, jestli je celá ta kapitola tak záživná jako tenhle jeden odstavec, tak potěš :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2008 v 08:31  • Odpověz
hele Medi a nemáte odstávku týdenní? vypadá to že jo - my ji měli minulý týden - netekla do soboty večer - měli byste to ale mít napsáno - má to každá část Prahy vždycky týden o prázdninách
jestli chceš, tak odpoledne zajeď a můžeš si umýt vlasy u nás
15. črc 2008 v 08:32  • Odpověz
NO to mi radši ani neříkej, nikde jsem žádnej papír nepotkala...tak doufám, že je to jen chyba dnešní...no co,my stejně jedem dneska večer nebo zejtra pryč, kdyžtak si ohřeju v konvi,t o přežiju...ale je to opruz :frowning2:
15. črc 2008 v 08:38  • Odpověz
Míšo, upřímnou soustrast, studijní Ti tedy nezávidím :confounded: Pořádně vyval pupík, ať si toho všimnou :grinning: Ale mám zkušenost, že na studijním to bylo nejhorší v prváku, pak už se to jakž takž dalo. Chodila jsem k paní s brýlemi a bradavicí (je tam ještě?).

Medi, já jsem si vždycky na mytí hlavy nahřála vodu a pak si ji myla v umyvadle a polévala hrníčkem - sranda, ale lepší než chodit mastná :grinning: Teď mi začne sice téct teplá, kdykoli chci, ale máme porouchaný kotel, tak často na konci už hlavu splachuji jen ledovou :confounded: (a už mě nebaví furt tchána urgovat, bay na to někoho pozval, když se teď netopí :angry:).
15. črc 2008 v 08:50  • Odpověz
hermi: No to je taky nepříjemný...my měli doma bojler a když se šla sprchovat ségra s mamkou, tak jsem neměla absolutně šanci na teplou...nějak to zvládnu, třeba to pustěj...no uvidíme. :unamused:
15. črc 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
dobre rano, my meli odstavku minuly tyden....vopruz....
myla jsem si hlavu ve studene. Jeste ze byli vedra.
Dnes mame sraz s breznackama, jdeme do Hostivarskyho parku k prehrade, tak snad nebude prset....Jeste mam slepeny oci, bych jeste spala...taky se mi zas zdali blby sny (konec sveta, nekoho jsem skrtila v sebeobrane, pak me nekdo honil a zavrsilo se to snem o te kamaradce, co prisli o mimco ve 34 tt....zda se mi o ni dost casto.)
tak se mejte, musim se jit zcivilizovat...
15. črc 2008 v 09:42  • Odpověz
petru: No teda, ty večer koukáš na dedktýfky, ne? Nebo jíš na noc...jinak si ty tvý sny nedokážu představit...

Jsem si sbalila tašku do porodnice...když jedem pryč, tak co kdyby...říkaj, že kyž ji máš, že se nic neděje... :frowning2:
15. črc 2008 v 09:46  • Odpověz
holky, jdu na vás aspon mrknout, nějak nic nestíhám, brouček ted spí, chudák od 7 od rána jsme ho vozili po doktorech, tak je z toho znavenej, no já mám teda taky dost, ted jsem vyjedla ledničku, mám pořád hroznej hlad, hlavně po kojení, to jsem úplně vysosaná!!! Jinak malej je zlato, včera přes den trochu křičel, ale měli jsme tu babičku, tak ho houpala :slight_smile:, ale jinak je fakt hodnej, po kojení spinká a v noci vydrží 5 hodin vkuse spát taky. chtěla bych vám hrozně vylíčit zážitky z porodu a z porodnice, ale to je na dlouhej román, snad zítra na to budu mít trochu času, včera tu byla moje mamča, dneska přijede ségra a zítra už jsme sami doma, tak snad bude malej hodnej a nechá maminku u pc.:slight_smile: a musíme se taky domluvit na nějakou návštěvu, jestli se budete chtít přijít na Jéňu podívat. zatím se mějte moc krásně a snad už tu budu s vámi častěji. papa
15. črc 2008 v 11:14  • Odpověz
Ahojky Leni!!!!!!! To je fajn, že je jenda takhle hodňoučkej :dizzy_face: moc se těším na popis porodu :dizzy_face:
a já bych přišla samozřejmě moc ráda - můžu dorazit ale až tak před pátou...tak aby to nebylo na vás pozdě...
15. črc 2008 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj holky,
Leni to je super, že je Jeník tak hodné miminko a spinká :wink: A taky se moc těším na popis porodu a na všechny ty zážitky okolo a tak ...

Já jsem teď dorazila z poradny a z monitoru, prcek dneska na monitoru řádil, tak tam křivka přímo lítala, prý je vše v pořádku, jenom mám bílkovinu v moči a v těle asi hodně zadržuju vodu, ale s tím těžko něco udělám, tak to prý budou teď víc hlídat. Čípek udělal opět pokrok od minulého týdne, jsem otevřená volně na prst a do průkazky už napsal CS 5, prý by to mohlo být dobrý, že se to takhle chystá, že by porod nemusel trvat tak dlouho, tak uvidíme. Cestou domů jsem šla přes město a sotva jsem došla na zastávku, strašně mě bolí ta stydká kost, to jsou píchance, fakt chodím už jako postřelená kachna ... :unamused: Zlatě doma.
15. črc 2008 ve 14:07  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpátky , no uf, teda jsem znavená

na studijním Hermi super, nidko tam nebyl - no jasně, ta tvoje pani tam je furt - já měla Brábníkovou a teď jako vdaná mám Nahodilovou, ta je fajn

no pupík jsem valila, ale ráno sem teda spíš měla lavor než pupík... :grinning:
Petru, tak si to užije!
Medi, no fakt to raději sbal, ať je klid
jé Léňa, to je super, že je tak hodnej, je to zlatíčko - já se hlásím na návštěvu určitě!!!!
Moni, tak fajn, hezky se to poustuně připravuje, to je dobře

já se holky musím pochlubit, jsem si koupila podprdu a kalhotky a normálka mám podprdu C :astonished: si to vyfotím a nechám zasklít :grinning:
15. črc 2008 v 15:10  • Odpověz
jo holky a potřebuju poradit - kamarádka dostala za úkol mi vybrat dárek od kolegů z práce - napadá vás co? mě teda ne.... myslím že tak do 1500,- jestli něco na mimčo, nebo pro mě...
15. črc 2008 v 15:22  • Odpověz
urbi, tak gratuluju k podprdě C :grinning: A bude to ještě lepší!!!! :grinning:
Já jsem si minulý týden byla koupit podprdu kojící a asi mají teda jiné číslování, protože to není možný ... a mám "D", heč! :grinning: :grinning: :grinning:

A za penízky bych si asi nechala koupit něco sobě ... protože ke konci a od všech ostatních je to už jenom a jenom na miminko! :sweat_smile:
15. črc 2008 v 15:29  • Odpověz
Ahojda, jsme zpět z kontroly, máme 1921g, placentu nahoře, hlavu dole, vše Ok, nabrali nám všechno možný a za 14 dní nás čeká poradna v porodnici.. :grinning:

leni: Jsem ráda, že neplatí to,m že když blbne v bříšku v noci, tak i venku je zlobidlo...no, ale trochu mě to děsí, páč naše prdelka je ouplně hodná a já spím...tak to asi moc nebudu, co? :wink: Taky se ráda přijedu mrknout...

míšo, co třeba nějaký pěkný fotoalbum? Nebo klidně něco pro tebe - těhu kalhoty jsou super...a nebo pro mrně - třeba hrací deku nebo kolotoč :slight_smile:
http://www.dracek.cz/produkt/hraci-deka-zoologicka-zahrada/l831/ tyhle se líbily mě. Nebo šátek na mimi? Pokud jste rozhodnutý ho nosit...

moni: Tak to je fajn, aspoň to nebude překvápko, ale vše v pohodě :slight_smile:Tak na vás myslím.

Za chvilku musím začít uklízet, dorazí mi dneska ségra...jsem zvědavá a mám trochu strach, páč švagr má alergii na kočky a doufám, že to mladej nezdědil po něm...
15. črc 2008 v 15:45  • Odpověz
Medi, my máme průtokáč (bez nádrže) - takže teoreticky by měl člověk mít teplé vody, kolik potřebuje, ale prakticky to tak není :angry: (viz předchozí příspěvek). Určitě se sbal, ať jsi klidná :slight_smile:

Leni, je moc fajn, že je Jeníček tak hodný a pěkně spinká, a že si nepřinesl svou hyperaktivitu z bříška (ale nechci to zakřiknout). Taky se těším na popis porodu :slight_smile:

Moni, tak to je dobře, že se všechno pěkně chystá, jsem zvědavá, kdy se Daneček narodí :slight_smile: Ty bolesti apod. Ti nezávidím, dneska jsem u doktora viděla taky asi docela "pokročilou" těhulku a už sotva chodila, byť neměla nijak extra velké bříško a nebyla při těle.

Míšo, když ses vdala, tak Ti změnili paní na studijním? To jsou věci :grinning: Na Nahodilovou nemám moc dobré vzpomínky - měli jsme ji na zápisu na Albeři (byli jste tam taky?) a nebyla moc příjemná :confounded:, ale třeba šla do sebe. je fajn, žes nemusela čekat, ono je to o prázdninách asi trochu jiné, co? Tos byla odevzdávat index před SZZK? Ohledně toho dárku - taky si myslím, že pro mimčo toho ještě dostaneš ažaž, teď si vyber "sobecky" něco pro sebe.
15. črc 2008 v 15:47  • Odpověz
Teda holky, dnes je to v práci vopruz, zákoši jsou děsně prudérní, mít je po ruce, tak je nakopu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Ale aspoň se mi podařilo zpracovat dost zákazníků, akorát mi tu další přibyli, protože volám za jisté flákače tak, aby nebyly přesčasy. :rolling_eyes:

Míšo, my jsme naší šéfový koupili hrací deku a Pampers, takže pro miminko, ono pro nastávající maminku se obtížně vybírá... :sweat_smile: Jo a gratuluju k podprsence velikosti C, počkej za pár měsíců. :grinning:

monisek, mysojc: Jsem ráda, že kontroly proběhly v pořádku, dávejte na sebe pozor! :wink:

Lennik: Už se těšíme na zážitky! :wink:
15. črc 2008 v 16:01  • Odpověz
amorous :zákoši :grinning: :grinning: to my zase máme puboše :grinning:
15. črc 2008 v 16:12  • Odpověz
Medi, supr kontrola, Andula už je teda kus :grinning:

holky tak já nevim, pro mimčo bych vybrala cokoli - kolotoč, deku... ale pro sebe? mě vůbec nic nenapadá, co bych mohla chtít???
15. črc 2008 v 16:33  • Odpověz
Hermi na Albeři jsme jako první nebyli....

holky jsem se zamilovala
http://www.ajuty.cz/shop/sassy-hraci-deka-laguna.detail.1101.html
15. črc 2008 v 16:37  • Odpověz
autor
za chvíli nám příde navštěva, tak nestíhám dočíst.
Lenni : však jsme ti to řikaly, že bude Jéňa zlatej, za to tvoje těhotenství !!!! :wink:
tak ať vám to vydrží. :slight_smile: A Jéňu chci moc moc vidět, ale od téhle neděle do příští jedeme do těch Krkonoš, tak leda pak.....
Jináč, tady jsou fotky z dnešního srazu březňátek...bylo to fajn.
http://zida.rajce.idnes.cz/II._sraz_breznatek_15.7._08/#album
15. črc 2008 v 19:30  • Odpověz
Medi, tak to je fajn, máte vše tam, kde to má být, Andule není žádný drobek :grinning:

Míšo, tak to máte velkou škodu - když jsme měli zápis, lilo celou dobu jako z konve, byla kosa, já jsem byla zrovna po nemoci a spala ve stanu :grinning: A podruhé jsme tam byli na kurzu (naštěstí ne sportovním ale oborovém) a pro změnu lilo opět (až na odjezd se vyčasilo), ale aspoň jsme bydleli v chatkách. Česká Kanada, no.

Petru, pěkné fotky :slight_smile:
15. črc 2008 ve 20:14  • Odpověz
Petru, nAkoukni do tématu "Svatba v kostele" - ta holka má takové názory, že nevím, zda brečet nebo se smát:
http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=36108&vOffset=240&vGotoLast=1#end
15. črc 2008 ve 22:51  • Odpověz
Hermi :astonished:
15. črc 2008 ve 23:13  • Odpověz
na to nemám slov - asi spíš je mi jí líto.... no intelignece asi moc nepobrala.. ale holky jí to tam dobře napsaly... i když je to asi pro ní mimo její možnosti.... ale každopádně zajímavé no...
15. črc 2008 ve 23:15  • Odpověz
Byl yto skvělé rodiny. a líbilo s emi i to jak šly děti spát a maminka je pokřížoval. Oba jsme si s mojím partnerem vzpomněl yže to dělávaly naše babičky a že je to moc hezké.

tak tahle věta mě dostala asi nejvíc, to je přesně to, co vystihuje její víru...
15. črc 2008 ve 23:22  • Odpověz
autor
hermi : zatim jsem jen nakoukla a to devce by se predevsim melo naucit psat na klavesnici :grinning:
ted na to nemam silu, bych se leda nastavala , ale zitra juknu :wink:
15. črc 2008 ve 23:24  • Odpověz
Píše se tu o víře a objevila se naše Urbinka, Míšo, jsi šikulka :wink: (ale neměly byste už s Nelinkou spát? :grinning: ). Achjo, já z ní nemůžu, už půjdu taky spát (už 2 hodiny přetahuji).
Petru, asi by ses nenaštvala (i když já jsem se celkem rozohnila :grinning:), protože s tou holkou je to fakt spíš k tomu pláči :frowning2:
15. črc 2008 ve 23:55  • Odpověz
Hermi, Filípkovi se ještě nechce :grinning:

no já zrovna dopsala kapitolu tak jsem sem´mrkla - tyhle diskuse mě hodně zajímají - mi přijde, že jsem víc věřící než ona :grinning: , no ale už běž spinkat, my můžem s Filípkem spát ráno :grinning:
dobrou :wink:
15. črc 2008 ve 23:59  • Odpověz
jé a od teď jsme s FilNelou :grinning: ve 4. měsíci - gratulace a dary přijímáme i poštou :grinning:
16. črc 2008 v 00:01  • Odpověz
autor
Hermi : no, me tyhle blky spis nastvou....jako treba R.....to bylo taky neco...ale ta mela jen mimo nazory, tahle se zda byti totalne mimo :astonished: jdu si to precist....

jinak, dnes u nas byla navsteva, Frantiskuv kamarad s manzelkou (ja je taky uz znam dyl) a ten kamarad hned ve dverich zeptal , jestli uz necekame druhy a koukal mi na bricho...fakt prvni veta, jak vesel... :astonished:
rekl to jako vtip, o to vic mi t pride netaktni....jako kdyz mi to lidi rikali kratce po porodu, tak jsem se tomu byla schopna zasmat, ackoliv si myslim, ze se tohle proste lidem nerika, ale ted, 4 mesice po porodu se mi skoro chtelo brecet... :frowning2:
16. črc 2008 v 00:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.