• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
blky =blbky
16. črc 2008 v 00:29  • Odpověz
autor
Moni : ty jo CS 5, tak to snad nemel nikdo koho znam ve 37 tt....taky bych rekla, ze budes mit v pohode porod.
nejhorsi je, kdyz prdne voda, nastoupej kontrakce a clovek se neotvira....s tim ty asi nebudes mit problem :wink:
jedna breznacka rodila na vratnici porodnice :grinning: ...15 min. po prijmu byl malej na svete...ale to bych ti teda neprala :grinning:
jeli po Nuselaku rychlejs a domu jim prisla obsílka, tak jim poslali zpravu z porodnice s casem porodu - 20 min. od casu prestupku :grinning:
16. črc 2008 v 00:39  • Odpověz
Dobré ránko! :slight_smile:

petru: No to je dobrý, jsem zvědavá, co na to páni policisti. :grinning: Hlavu vzhůru :wink: , ty vtípky jsou rozhodně přinejmenším netaktní (slušně řečeno), ale lidi jsou hold takový a chlapi jsou chlapi, oni rodit nemusí, že... :rolling_eyes: Příště až někdo bude mít nějaký takovýhle "vtip", i kdyby to třeba byl mužskej, tak mu to klidně vrať. Větám ve stylu "A vy nečekáte rodinu?" nebo "Taky vypadáte jako byste byli v očekávání." se možná nikdo nezasměje, ale aspoň by jim došlo, že přestřelili. :wink:

hermi: Tak to je hustá holka... :astonished: :confused:

V práci se nám toho opět nakupilo víc než dost, mám pocit, že je to den ode dne horší. :frowning2: Asi už vás to ani nepřekvapuje co? :sweat_smile: Ale to vedení fakt nechápu... Místo aby řekli, to je špatný, že se nestíhá, my vám teda dáme 2 lidi navíc, tak to oni nééé, radši řeknou ať děláme přesčasy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to přeci náš problém, že se zákoši :grinning: zbláznili a že posílají mnohem víc dopisu s ukončením smluv že. :rolling_eyes:
16. črc 2008 v 07:45  • Odpověz
Jo a Míšo, hodně podobnou deku pro prcka jsme koupili té naší šéfce. Hrozně se nám ta hrací dečka líbila, je to podle mě dobrý dárek. :wink:
16. črc 2008 v 07:47  • Odpověz
Míšo, tak to jsem zvědavá, co ze z FiNely vyloupne :grinning: Tyjo, čtvrtý měsíc, nějak to hrozně letí :slight_smile:

Petru, ta holka je dost mimo, ale podle posledních příspěvků už se mi to zdá lepší, nicméně mi připadá, že vůbec nemá tušení o učení církve, která je oddá a asi ani pořádně neví, co bude slibovat (byť píše, že se o slibu bavili), achjo.
To byl tedy krutý vtip od toho známého, asi neví, jak se má k ženským (nota bene pár měsíců po porodu) chovat :astonished: To je takto "upřímný" ke všem? Asi neví, že břicho 9 měsíců roste a 9 měsíců se stahuje do původní podoby :angry: Fuj, to jsem se rozčílila po ránu!
16. črc 2008 v 08:04  • Odpověz
ahojky holky!! tak včera jsem toho Jendu fakt přechválila, celý odpoledne řádil jak černá ruka, brečel a pořád chtěl kojit, ale pořád a nechtěl usnout, tak jsem ho tu nosila (musím si pořídit ten babyvak!) celé odpoledne, usnul asi kolem 6 a pak jsem ještě sama koupala, to byl taky zážitek,byla jsem spocená až na zadku, ale zvládli jsme to krásně, ve vodě se mu moc líbí, horší je to pak když ho vyndám.:slight_smile: no a v noci už se budil po 3 hodinach na kojení, takže spánek nic moc, myslím, že mu doznívala ta žloutenka, tak proto byl předtím tak spavej. No uvidíme, jaké to bude dál.:slight_smile:

Moni, ty už to máš taky za pár co? Určitě se na prcka už hrozně těšíte vid? no a hlavně až člověk odloží to velké břicho a oteklé nohy!! Já měla ve 37 týdnu CS 7, ale nevím, jestli to něco znamenalo, každopádně když jsme přijeli do porodnice, tak jsem byla otevřená na 4 prsty a když mi píchli vodu (asi za hodinu), tak najednou do pul hodky na 8 prstů a šlo se rodit.:slight_smile: dneska určitě napíšu ty zážitky z porodu!

Petru, užijte si ty Krkonoše a pak až přijedeš, tak určitě musíte přijít na návštěvu!! teda to s tím břichem, to by mě taky dostalo, mě stačilo, když za mnou přišla do porodnice kamarádka a první větu co mi řekla byla - ty vole, ty máš břicho, budeš rodit hned druhý ne? to bylo dva dny po porodu....myslela to ve srandě, ale mě to v tu chvíli přišlo strašný!!!

Míšo, ty už jsi ve 4. měsíci?? teda to to letí!!!!!! tak gratulace!!!!!!! :slight_smile:

Medi, dobrý je tu tašku mít sbalenou, aspon budeš mít klid. :wink:

Tak já jdu do sprchy než se mi dítě vzbudí. Mějte se krásně!
16. črc 2008 v 08:19  • Odpověz
autor
Hermi : me to s tim brichem taky rozcililo, ale jeste vic mi to bylo lito...protoze me nejenom trapi, ze mam stale pres 90 kg, ale to bricho je taksy moje depka, protoze moc nejde schovat do obleceni. Jako ja vim, ze jsem po porodu dost jedla sladky a i ted nejak nedrzim dietu a taky si uvedomuju, ze ani pred otehotnenim jsem ho nemela zrovna male nebo dokonce ploche, ale co je moc to je moc... :frowning2:

Leni : babyvak fakt doporucuju, taky v nem boli zada po delsim doseni, ale rozhodne je to lepsi nez nosit na rukach, to zada boli jeste vic a navic se mi v babyvaku Tonik lip uklidnil nez na ruckach...
ta tvoje kamoska je taky dobra....ja tyhle vtipy fakt nechapu. Ona asi spusta lidi nevi, ze ne kazdymu to bricho splaskne hned po porodu.....a my dve ho nemeli zrovna male, vid ?
V pordnici byli holky, co uz ho nemeli druhy den, ale byli fakt hooodne hubene celkove a. Me tohle rekl ml. segry pritel treti den po porodu, taky jako uvitaci vetu....ale sem si rikala : chlap a bricho fakt mam jeste porad obrovsky, ale 4 mesice po porodu to fakt hodne mrzi, kdyz vim, ze vetsina holek, co rodili se mnou nebo po me uz bricho nemaji... :unamused:
no nic...nema cenu se tim trapit. Lepsi bejt tlusta a mit uzasny dite nez bejt anorekticka , co deti mit nemuze....
dneska mam sraz s holcinou, co rodila 5 dni po me, takze jsem se s ni v porodce videla jen jednu noc a jeden den....skoda ze nerodila driv, byla z mych spolubydlicich nejlepsi, ale ostatni holky byly taky fajn.
16. črc 2008 v 08:30  • Odpověz
autor
lenni : moc se tesim na tvuj popis porodu, ale klido vydrzime na nej cekat...ja ho taky dodala az za par dni a to Tonda prvni dny v podstate prospal...
16. črc 2008 v 08:31  • Odpověz
autor
doseni = noseni....holky ja mam uz nekdy od stredni (tehdy jsem si toho vsimla) nejakou vadu ci co...protoze si v psanem projevu (jakrukou tak na klavesnici) obcas peltu pismena N a D !!! :astonished:
Pismena naprosto nepodobna, na klavesnici daleko od sebe. Fakt divny, co ? Nasla bych milion dukazu, ze fakt jen tyhle pismena....(to ze obcas mam preklep to je neco jinyho)
16. črc 2008 v 08:34  • Odpověz
Holky, do svých 22 let jsem si taky myslela, že břicho splaskne okamžitě a byla překvapená, když jsme sestru navštívili v porodnici nějakých 12 hodin po porodu, ale pak mi to docvaklo :grinning: a hlavně nikdy bych to nekomentovala, ať už by se jednalo o kohokoli.

Leni, snad to měl Janík jen "řádivý den" a bude zase hodný :wink:
16. črc 2008 v 08:53  • Odpověz
ahoj holky :wink:
děkujem za gratulace, FiNelák se naparuje jak páv :grinning:

teda já měla holky sen - fuj - šla jsem na pohřeb otce mého bývalého, bylo to hrozný, všichni brečeli. no hrůza - my tam něco připravovali a u toho jsem vypila pivo, jedno jablíčko a dvě velké vodky (ani jedno vůbec nepiju) - no a já si až pak uvědomila, že jsem vlastně těhotná -bylo to hrozné, ty výčitky sama sobě.... to bych fakt nechtěla nikdy zažít, posrat si něco sám a pak s tím celý život žít... no a tak jsem šla do nemocncie a tam se práskla a byl tam doktor Mázl z Ordinace v růžové zahradě s mým pelhřimovským doktorem a ti mi nabrali krev,že prej uvidíme podle hodnot, co vyjde... no a vtom jsem se probudila a byla jsem tak nešťastná - no a pak šťastná, že to byl jen sen, ale nemohla jsem tomu uvěřit, že to je jen sen....

no ble..
16. črc 2008 v 09:12  • Odpověz
Petru, to je bez komentáře, jak tohle může někdo vypustit z úst, to mi fakt rozum nebere... :frowning2:

Hermi, jj na jednu stranu to letí, na druhou se to vleče - ale je to tím, že už bych prostě chtěla vědět pohlaví, včera jsme chtěli něco koupit, byli jsme v Letňanech v mothercare a tam měli takových slev... no ale to neutrální nic - a nebo s krátkým rukávem - to se nám hodí stejně jak plavky pro novorozeně :grinning: - ale měli slevy na holčičí či klučičí věci.... no a potřebovala jsem si koupit těhukalhoty - moje mi jsou buď malé či velké - ty nomoš mi jsou malé, ty, co mi byly větší, jsou mi sice přes břicho, ale jsou mi velké v zadku... - ještě nemám svou původní váhu... no a v tom mothercare sice měli ve slevě, ale ani jednu moji velikost, v Zaře měli skvělý, pohodlný, ale dole byly strašně úzký a to nesnášim - ale prý v Zaře na příkopech mají i jiné typy, tak pojedu někdy tam - dneska ale ne, dneska chci psát...- no a v té Zaře stály do 500,- což mi přijde super! a jak to bylo pohodlné!!

Lenni, no jo no, to víš, někdy bude lepší někdy horší den, ale ty jsi šikulka, že jsi i sama zvládla vykoupat!!! tak se drž pani naše a dej vědět, kdy bys už zvládla nějakou tu návštěvu :wink:
16. črc 2008 v 09:18  • Odpověz
jo holky a už jsem si vybrala dárek - je to pro mě a je to něco, co bych si sama nikdy nekoupila, bo by mi bylo líto peněz - tak jsem ráda - chtěla bych nějaký velký kaktus - vysoký :wink:
16. črc 2008 v 09:19  • Odpověz
ale tu deku si objednám sama, moc se mi líbí - no nic, já jdu něco dělat :wink:
16. črc 2008 v 09:20  • Odpověz
ty jo kde jste? :astonished:
16. črc 2008 v 10:47  • Odpověz
holky, volali mi ze studijního a neuzavařou mi index, protože podle nich nemám splněn studijní plán - měli jsme tam nějaké změny od katedry, které katedra měla údajně písemně se studijním a děkanátem projednané, ale oni tam žádné změny nemají.... referentka to řeší s vedoucí studijního, ale já se bohužel nemůžu kontaktovat s nikým z katedry, bo tam nikdo není...................
holky já se úplně klepu z nervů.
16. črc 2008 ve 12:42  • Odpověz
a vim že nesmim, tak to tady prodýchávám, ale tohle je na mě fakt moc....
16. črc 2008 ve 12:48  • Odpověz
Ježíš Míšo...........to jsou fakt kreté.i tam u vás (jinak to snad ani napsat nejde).... hlavně klíííííd, pakliže ta změna šla z katedry, tak se to vyřeší, neboj !!!!!!!!!!!
16. črc 2008 ve 13:11  • Odpověz
alčo, ale oni tam žádnou změnu nemají a celý ten proces změny musí jít přes studijní a děkanát, takže to se za 14 dní, když mají všichni dovolenou asi ani nestihne vyřešit.....
teď tu sháním kohokoliv z katedry, ale bohužel
16. črc 2008 ve 13:13  • Odpověz
a kdy to ta katedry měla změnit ???????? a vy od toho máte nějaké "papíry" nebo to byla tehdy jen ústní dohoda?
To jsou fakt mantáci....to je šílený
16. črc 2008 ve 13:34  • Odpověz
no změna měla být v dubnu - po našem asi půlročním urgování... jediné, co mám, je e-mail od tajemnice katedry, která to měla řešit... tam je to všechno popsané, na studijní jsem to už poslala...
jako já už fakt nevím.. teď už v tom víc nenadělám, napsala jsem smsku té tajemnici, se na mě ještě nasere a u státnic mi to nandá...
tohle už je fakt zoufalost - jako teď mám psát diplomku, jsem tak vyřízená.... je normálně budu žalovat, že mi způsobili psychický otřes, chudák miminko
16. črc 2008 ve 13:39  • Odpověz
Míšo, :astonished: to je k posr. (pardon), to snad není možné!!!! Drž se kočko, ono se to vyřeší, pokud to bylo vyjednané písemně, měla bys být krytá. Určitě to zadrbalo studijní a všechno se vyjasní; vždycky jsem nechápala, co tam ty ženské dělají, když tam jsou pro studenty jen pár hodin týdně :angry:
16. črc 2008 ve 13:43  • Odpověz
Hermi, ono to právě písemné není, jak jsem teď zjistila, bohužel - tentorkát je v tom studijní nevinně, naopak moc oceňuji Nahodilovou, jak se k tomu staví a je ochotná pomoci... tohle je jasně vina katedry!!!! vypadá to, že dohoda byla jaksi ústní či co... a na tu se těžko odvolává že... je tam pouze jedna písemná změna, nic víc.... :frowning2:
16. črc 2008 ve 13:46  • Odpověz
dík holky moc za podporu, jste moje zlatíčka :dizzy_face:
16. črc 2008 ve 13:46  • Odpověz
tohle jsou přesně okamžiky, kdy bych se s chutí ožrala - tak jsem aspoň snědla celou Jesenku
16. črc 2008 ve 13:48  • Odpověz
Míšo, tak já se ožeru za tebe, chceš???????? :grinning: :grinning: :grinning: ale myslím, že 3 skleničky portského dopoledne už mi dostatečně stačili :sunglasses: (kolega se vrátil z Portugalska a dovezl nám pozdrav...mimochodem moc dobrej)

Neboj, určitě se to vysvětlí a vyřeší
16. črc 2008 ve 14:17  • Odpověz
Alčo, jj dej si za mě - teď mi psala ta referentka, že ten e-mail by mohl pomoct to nějak řešit... já jí snad donesu kytku.... je zlatá - tímto se omlouvám za všechna sprotá slova, která jsem na studijním kdy řekla...
16. črc 2008 ve 14:19  • Odpověz
Míšo, tak to je super zpráva!!!! Neboj, však ono to dopadne dobře!
16. črc 2008 v 15:03  • Odpověz
jestli moje dítě bude chtít jít na UK, dostane facku - a že jsem jinak rezolutně proti tělesným trestům

půjde na VSE jako tatínek a basta!!! :angry:
16. črc 2008 v 15:08  • Odpověz
Míšo klíííííííd, třeba bude chtít jít na FAMU :sunglasses: nebo na ČVUT jako teta Ája :sunglasses:
16. črc 2008 v 15:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.