• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
a příspěvek č.1111 - to si nemůžu nechat ujít...
16. črc 2008 v 15:21  • Odpověz
hade, ten jsem chtěla já
16. črc 2008 v 15:22  • Odpověz
si budu muset počkat na 2222 tak rychle pište jo?
16. črc 2008 v 15:22  • Odpověz
a nebo bude třeba úplně blbej a nepůjde ani na střední :grinning:
16. črc 2008 v 15:23  • Odpověz
myslím, že po vy dva nemůžete mít blbý dítě :grinning:
haha, to jsem fakt zvědavá, co nosíš v bříšku :dizzy_face:
16. črc 2008 v 15:28  • Odpověz
co tipuješ?
16. črc 2008 v 15:28  • Odpověz
já netipuju Míšo.... :wink:
16. črc 2008 v 15:39  • Odpověz
ty to víš že nemusíš tipovat? :grinning:
16. črc 2008 v 15:47  • Odpověz
nerada tipuju :grinning: i když tady je to 50 na 50, že? :grinning:
16. črc 2008 v 15:49  • Odpověz
jasně, tipni, však je to jedno :wink:
16. črc 2008 v 15:54  • Odpověz
tak holčičku :sunglasses:
16. črc 2008 v 16:03  • Odpověz
P.S.: miluji tě :grinning:
no, jsem si to vypůjčila z filmu, ale mě právě každej tipuje kluka, tak tohle se hezky čte - ještě by mohla přijít Herminka, ta mi taky tipuje holku :dizzy_face:
16. črc 2008 v 16:05  • Odpověz
Míšo :grinning: :grinning: Taky Tě tipuji spíš na holku, ale asi jsem ovlivněná tím, že ji tak chceš :slight_smile:
16. črc 2008 v 16:10  • Odpověz
a už je tady :dizzy_face:
16. črc 2008 v 16:12  • Odpověz
tak tady nikdo nebyl? :frowning2: ¨
dneska fakt není dobrej den... vznikl zas další obr problém s taťkou, jak má nějaké ty potíže v Rakousku, nechci tu o tom psát. ale je to už na nervy... ach jo...to snad nemá konce...

no nic, jdu pokračovat v psaní úvodu, doteď byl Tom na PC a hledá práci v PE - to je další, z čeho moc radost nemám, zatím nic moc, začíám se toho bát, aby vůbec práci měl a měli jsme z čeho žít, tyhle existenční věci, to je děs....

no a Rozára se se mnou nebaví, bo jsem ji vykoupala a křeček vypadá, že brzy chcípne, už týden skoro nevylejzá ven a jen spí... :frowning2:
16. črc 2008 ve 22:54  • Odpověz
bych potřebovala nějakou jadrnou vzpruhu od Médi, ale ta je asi někde v luzích a hájích a myje si hlavu v potoce
16. črc 2008 ve 22:55  • Odpověz
Ach jo Míšo..... to je mi líto...kdyžtak napiš do IP vývoj tý taťkový situace... a neboj, manžela máš šikovnýho, on si práci najde :wink:
17. črc 2008 v 07:55  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:

Míšo, co to je proboha za lidi v tý vaší škole, to už opravdu není normální. :fearful: :confounded: Držím palce ať se to co nejdříve vyřeší a je to v pohodě. A o těch potížích co má taťka vůbec nevím, ale i tak věřím, že to bude dobrý a s křečkem taky... Teda holka, ty si to pěkně vybíráš, tak ať máš za to aspoň klidné těhotenství a holčičku, kterou si tak přeješ. :wink: A souhlasím s Alčou, že vy dva nemůžete mít hloupý dítě! :wink: Bude krásný a chytrý po rodičích. :wink:
17. črc 2008 v 08:00  • Odpověz
holky, vy jste zlatíčka, ještě, že vás mám :dizzy_face:
tak dneska čekám na dvě zrpávy - ze studijního, jestli mě teda pustí ke státnicím a od taťky, co se bude dít dál.... ach jo, kéž by oboje dopadlo dobře, ale to radši nepůjdu ke státnicím, hlavně ať je taťka v poho....
17. črc 2008 v 08:51  • Odpověz
Míšo, moooc drím palce!!! Dej pak vědět, jak to dopadlo (ale jistě dobře!).
17. črc 2008 v 10:14  • Odpověz
Míšo, můžeš mi napsat do IP, co je s taťko, já jsem opravdu mimo, nevím jestli si to tady psala nebo jestli jste se o tom jen s holkama v Praze bavily... :confused: Hodně štěstíčka, určitě bude dobře a pak nám dej vědět, jak se všechno vyvíjí, hlavně na sebe dávej pozor!! :wink:
17. črc 2008 v 11:06  • Odpověz
Ahoj holky,
Míšo, to je mi moc líto, držím pěsti, aby to bylo vše co nejdřív ok. Nevím, o co se taky jedná, tak když budeš chtít, tak přes IP ...
A s tou školou se přidávám k holkám, moc držím pěsti! :wink:
17. črc 2008 v 11:11  • Odpověz
holky, tak jedna starost vyřešena: zlatá studijní referentka to nějak vyřešila, nevím, kdo to zhatil, ale ke státnicím můžu jít :wink: huráááááááááááá
tak teď ještě dořešit to druhé - to bude asi obtížnější, ale snad se zadaří

Moni a jak je?
17. črc 2008 v 11:27  • Odpověz
Už nic moc ... včera jsem byla na zabití, chudák manžel. Jsem byla celý den zavřená doma a když přijel z práce, tak mě vzal na zrmzku, auto jsme nechali na parkoviště a šli tak 500m a já sotva dofuněla, úplně vyřízená, strašně mě táhne břicho dolů a byl asi i nějaký blbý tlak ... takže jsem se strašně zase těšila domů ... štve mě to, protože už cítím, že prostě vůbec nezvládnu to, co dřív ... ale už je to za pár, tak musím vydržet ... ale ty poslední týdny fakt už stojí za prd ...
V noci skoro vůbec nespím, pořád lítám na wc, bolí mě strašně stydká kost nebo co to je za kost, to jsou píchance, to je síla ... sem tam pobolívá břicho ... no už abych to měla za sebou a Danyho v náručí :slight_smile: Brala byxch do konce příštího týdne porodit :grinning:

A jinak moc gratuluju, že to vyšlo ve škole! :slight_smile:
17. črc 2008 ve 12:06  • Odpověz
Moni díky moc, i za IP

no, už teda aby byl Daneček venku, tohle už musí být úděsný... tak třeba už se brzy vyklube! jé, to budete mít s holkama kluky fakt kousek od sebe a budou se prát o Andulku :dizzy_face:
17. črc 2008 ve 12:10  • Odpověz
autor
moni : ono je to tak zařizeny, aby clovek na konci trpel a tim padem se na porod tesil, misto toho aby se ho bal... :grinning:
jo jo...jsem rada, ze mam ty posledni tydny za sebou...
17. črc 2008 ve 12:21  • Odpověz
Míšo, hurara!!! To mám radost! :dizzy_face: A tímto se Nahodilové omlouvám :slight_smile: Na UK by vaše dítě mohlo, ne? Jen na FF ne :grinning: S tím druhým Ti taky držím palce (a pokud chceš, napiš mi do IP).

Moni, drž se! Už to nebude dlouho trvat a Danečka budeš mít u sebe. Dívala jsem se Ti teď do alba na novou fotku a říkám si, že asi bříško poctivě mažeš, že? Je hladké bez jediné prasklinky.

Holky, včera jsme šli s manželem na bazén a on před odchodem zjistil, že má v tašce mokré plavky a ručník od minula (dal to do pokoje, který moc nepoužíváme), samozřejmě smrad na padnutí :rolling_eyes: (jen ty věci, pokoj naštěstí ještě nesmrděl :grinning:). Je ve většině věcí samostatný a mně by vůbec nenapadlo to kontrolovat, a spíš mě to pobavilo, než bych byla naštvaná, jen mám obavu, jestli se tam neudělala nějaká neviditelná plíseň, musím to nějak pořádně ošetřit.

Dneska se chystáme na návštěvu k bratrancovi do jejich nového domečku, mimo jiné okoukat zkušenosti s topením. Těším se :slight_smile:
17. črc 2008 ve 12:57  • Odpověz
Dneska je úplněk, ale dnes rodit určitě nebudu ... už bych to fakt brala! :wink: Myslím, že by to mohlo být do konce července, když se začínám otvírat, ale těžko říct ...

herminka, no jo mažu, mažu 2x denně, tak snad už nepopraská, ale ono prý může popraskat i potom po porodu, myslím, že se to dá těžko nějak ovlivnit ... ale pro dobrý pocit mažu ...
Hodila jsem na chvilku zase do albíčka fotečky aktuálního břucha (možná je o trochu níž než na té minulé fotce, co myslíte?), nebo bych si to spíš přála, aby bylo níž :grinning: a foto s tatínkem ... :slight_smile:
17. črc 2008 ve 14:34  • Odpověz
Hermi, tak to je dobrá historka s plavkama a ručníkem - upřímně, já se tomu nedivím, u nás je štěstí v tom, že našem bytečku se jen tak něco neschová, takže bych na dřív nebo později narazila - ale předpokládám, že by to inak u nás bylo podobné - no chlapi no, mají to někdy v tom životě obtížné co? :grinning:

tak si užij návštěvu :slight_smile:

Mončo, teda nádherný fotky, já manžu skoro nepozala, jak shodil ty vlasy - v Bohdanči je měl delší viď? moc vám to tam spolu sluší, fakt nádhera - ty máš opravdu jenom to bříško, jinde nic navíc - velká závist :wink: na to, že jsi před porodem vypadáš jak modelka :dizzy_face:
17. črc 2008 v 15:29  • Odpověz
já dopsala holky závěr!!!! kvalitou se sice nechlubím, ale důležitý je, že už to mám - teď ještě zplodit summary a takové ty úpravy a je hotovo - teď nebudu tak milion let nic psát, jsem úplně vyšťavená :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2008 v 15:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.