• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahojky!!!

Moni, krásný fotečky!!!!!!!!!!!!! Moc moc ti to tam sluší!!!!!! A vydrž, už to brzo bude, spíš ted odpočívej a nesnaž se o nějaké velké akce. :slight_smile: Dobře, že mažeš, já ke konci mazala skoro pořád neb mi to břicho hrozně svědělo, nepopraskalo, ale ted po porodu mám okolo pupíku takovou skrabacenou kůži, jak to tam bylo hrozně napnutý, tak nevím, jestli se to podaří dát zpátky do původního stavu, ale ted mažu dál.:slight_smile:

Míšo, držím palce, at to s tatkou dobře dopadne!!!! a určitě se to všechno vyřeší i ve škole uvidíš!!!

Těhulky nabízím vodičku na určení plodové vody, když odteče, mám tu zásobu.:slight_smile:
17. črc 2008 v 15:32  • Odpověz
Leni a do kdy je datum spotřeby? :grinning:

a jak se máš ty?
17. črc 2008 v 15:34  • Odpověz
holky díky :wink:
Sice to je jenom bříško, ale těch 16kg nahoře někde musí být ... nakynula jsem hodně přes stehna a i ruce mám silnější, ale jsem plná asi vody, tak se snad to koupaliště po porodu odplaví :slight_smile:

Míšo, super že už máš závěr! Jsi šikula! A už je to komplet hotové? Jako myslím do školy?

lenni a jak se máš ty, jak to zvládáš a co Jeníček?
17. črc 2008 v 15:46  • Odpověz
Míšo ... máš pravda, manžel shodil dolů vlasy ... pro mě to byl šok, ale už jsem si zvykla :grinning:
17. črc 2008 v 15:47  • Odpověz
Jen rychle vás ještě jdu pozdravit, protože tu mám každou chvílí odvoz domů...

Míšo, tak to je super, konečně aspoň něco z krku, co?! :wink: A děkuju za IP, ani k tomu nemám slov, to je fakt děsný... :frowning2: Držím mooooc palečky, ať se to všechno vyřeší a má taťka klid, protože tohle je fakt hrozný... :pensive:

No a na zbytek budu reagovat zítra, tak se nezlobte a mějte se krásně! :slight_smile:
17. črc 2008 v 15:58  • Odpověz
Moni, krásné fotky s manželem! Jsi krásná těhulka a hrozně vám to sluší. A v těch bílých nátělníkách nemáte chybu :slight_smile: Moc to nemám v očku, ale zdá se mi, že Ti bříško trochu klesá. S tím praskáním máš pravdu, ono to prý záleží dost na i genetice (ale mazáním si člověk nikdy neuškodí). Taky si říkám, že má manžel o dost kratší vlasy :slight_smile:

Míšo, no my právě máme 3+1 a ten jeden pokoj slouží pro eventuální návštěvy, jinak tam suším prádlo atd. A kolem té tašky jsem chodila, ale mohla jsem tušit, že to tam má? :grinning: K diplomce gratuluji, jsi šikulka! Ty dodělávky taky zaberou čas, ale hlavně, že to máš pohromadě!!!

Amorous, pa.
17. črc 2008 v 16:31  • Odpověz
Hermi mám dotaz, nevíš co by mělo být smyslem a obsahem resumé? díky
17. črc 2008 v 16:39  • Odpověz
Hermi, už jsem něco našla tak to sepíšu dle toho :wink:
17. črc 2008 v 16:47  • Odpověz
holky nevíte, jestli se píše se 14 respondenty nebo se 14ti respondenty?
17. črc 2008 v 19:04  • Odpověz
holky, dopsáno :dizzy_face:
teď už jen citace a formátování a tak ale už žádný text :dizzy_face: - na oslavu jsem si dala víno - střik do dvojky o poměru 1:10 :grinning:
jsem sama doma, manža hraje bowling s lidma z práce, tak mám puštěné ČT2 a jdu si číst stohy časopisu Maminka :dizzy_face:
17. črc 2008 ve 20:08  • Odpověz
autor
Míšo : gratuluju !!!Jsi šikula.
Moni : fakt vám to moc sluší. Tvůj manžel je v těch krátkých vlasech úplně jiný chlap než ho znám :astonished:
Neboj, ty budeš jedna z těch, co to velmi brzo shodí. Na rozdíl ode mě :frowning2:
17. črc 2008 ve 22:11  • Odpověz
Dobré ranko,

Míšo - gratulace!!!!!!!!!!! Jsi šikulka!

Moni - krásný fotky!

Petru neblázni, taky to schodíš ale i tak jsi kočka :wink:

Hermi, pobavila mě ta příhoda s taškou - u nás se toto taky nemůže stát :grinning: byt máme malý...

Hezký den všem!
18. črc 2008 v 07:48  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:

monisek: Manželovi to s krátkými vlasy moc sluší. :wink: Fotečky jsou krásný, máš nádherné bříško. :dizzy_face:

urbi: Jsi šikula, gratuluju a teď odpočívej. :wink: :sunglasses:

petru: No prosím tě, vždyť ty to taky shodíš, navíc tobě to opravdu sluší i tak, souhlasím s Alčou, jsi fešná mamina! :wink:
18. črc 2008 v 08:08  • Odpověz
Ahoj holky, díky za pochvalu fotek :wink:
No jo, mám doma úplně nového chlapa ... já jsem byla tedy zásadně proti, aby si dal vlasy dolů ... a když přišel poprvé domů, tak jsem to i ořvala (začaly působit asi těhu-hormony), ale když si sundal kšiltovku, tak mi úplně nekontrolovatelně vyletěly slzy :sunglasses: A potom kámošovi , co ho stříhal, ujela ruka, zapomněl si dát nástavec a týden na to přišel úplně do hola :angry: Tak ho od té doby stříhám strojkem raději já :grinning: Ale jelikož hodně sportuje, tak věřím, že mu to je pohodlnější a už jsem si i zvykla :sweat_smile:

Petru, moc ti to jako mamince sluší! A to nepíšu pro to, že jsi to psala ty! :wink:

herminko, takhle jsem taky jednou našla tašku manžela, když přišel z plavání ... ale ne tedy po týdnu, ale asi po 3 dnech, že na to zapomněl ... :dizzy_face:
A co dovča, nebyli jste ještě letos, že jo? Zda jsem něco neprošvihla ... kam plánujete vyrazit? Někde na kola? :slight_smile:

Amorous a co ty a práce? Je to lepší? Vím, že jsi měla strašná šrumec a nestíhačku ...
A kdy jedete vy k moři? Vím, že jsi něco psala, že se s manželem ještě chystáte někam k moři ...

jajinko a co ty, jak se máš?
18. črc 2008 v 08:56  • Odpověz
ahoj holky, díky za pochvaly :wink:

Mončo, upřímně, já bych ho zabila, ale tvému muži to sluší - můj to měl jednou, na začátku našeho chození, když udělal jednu bakalářku, tak ho kluci na florbale oholili..... no debil na entou :grinning:
on na to nemá hlavu :grinning:

já se jdu zkulturnit a přemýšlím, co budu dělat - jeslti dodělám ty blbosti na diplomce nebo třeba někam vyrazím... ale nemám s nikým nic domluvené....
no ale večer jdeme na véču, jako oslavu, že jsem to konečně dopsala! :wink:
18. črc 2008 v 09:04  • Odpověz
Alčo, ty bys asi mohla dnes až později co?
18. črc 2008 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky!
Míšo, promiň, s resumé jsem Ti nemohla poradit, protože ke konci pracovní doby jsem tu měla hodně lidí (to teď bývá pravidlem) a čtu to až dnes - vidím, že sis poradila sama :dizzy_face: Musím se smát stohům časopisu Maminka - to je studijní literatura, co? :grinning: Manžela bych taky zabila, kdby přišel s holou hlavu, není na to typ ani trošku, ale naštěstí vím, že by ho to ani nenapadlo.

Petru, jaképak narozdíl od Tebe! Ty taky shodíš rychle, jen to chce se nepodceňovat!

Moni, znovu jsem se podívala na manžela a říkám si, že s těmi vlasy (vlastně skoro bez nich :grinning:) vypadá tak jakoby mužněji (tedy ne že by nevypadal mužně předtím, ale teď prostě víc :slight_smile:). Na dovolenou se chystáme na kola do Rumunska - začátek srpna, okolo Tvého termínu :slight_smile: Je to na týden, hned pak máme ještě týden dovolené a uvidíme, jestli ji bude nutné strávit na baráčku nebo s ještě někam podíváme (asi to bude kombinace obojího).

Včera hned po práci jsme jeli k mému bratranci podívat se na baráček (bydlí tam už sice rok, ale domluva nám vyšla až teď), mají to tam velice pěkné (i když trochu malé) a úžasný byl i jejich 14měsíční chlapeček. Hrozně se těším, až budeme mít taky nové bydlení :dizzy_face:
18. črc 2008 v 09:47  • Odpověz
Hermi, já čtu: úžasný byl i jejich 12měsícní chlapeček - hrozně se těším........ a já čekala až budeme mít miminko (no, zblbá těhule :grinning: ) a tgam místo toho.... nové bydlení :grinning:
18. črc 2008 v 09:59  • Odpověz
holky já su trubka :grinning: jsem si do vlasů dala místo rozčesávadla mojeho rozsčesávadlo, co mám pro Rozárku - je to pro štěňata :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2008 v 10:20  • Odpověz
Míšo ... :grinning: teď jsi mě fakt pobavila ... :grinning: Určitě se budeš manželovi na večeři moc líbit! :grinning: :grinning: :wink: A jaký je výsledek? :grinning:
18. črc 2008 v 10:23  • Odpověz
Hermi, tak jsem si myslela, když jsem to četla o tom chlapečkovi, že to bude končit tím, že se už taky těšíš, až budete mít třeba takového chlapečka ... :sweat_smile: My těhotný jsme fakt asi už zblbý ... :sweat_smile:
18. črc 2008 v 10:24  • Odpověz
Moni, to jsem ráda, že nejsem sama tak zmagořená :grinning:

no já to raději smyla, přeci jen to moje voní líp :grinning:
18. črc 2008 v 10:26  • Odpověz
No, chtěla jsem původně napsat, že se těším i na takové dítko (teď jsem momentálě opět v období cloumajícího mateřské pudu :grinning:), ale nechci to zase moc přivolávat :grinning:

Míšo, třeba bys po něm měla vlásky ještě hezčí :grinning:
18. črc 2008 v 10:34  • Odpověz
aha... .tak jsme nebyly zas tak daleko od pravdy co Hermi :grinning:
18. črc 2008 v 10:44  • Odpověz
Nojo, holky :grinning:
18. črc 2008 v 10:57  • Odpověz
ahojky holky, přidala jsem pár foteček do alba. víc nestíhám, od 8 od rána jsem jezdila s kočárkem venku, miláček nechtěl doma spinkat a dělal binec.:slight_smile: ted to ještě dospává na balkoně, tak se běžím aspon osprchovat než budu zase kojit.:slight_smile: je to teda pěknej kolotoč, ale nestěžuju si.:slight_smile: tak pa. Jo a pozdravuje vás moc Stáňa, jsou na chalupě a mají se moc dobře i Mišákovi se tam moc líbí.
18. črc 2008 v 10:59  • Odpověz
Leni, ty fotky - to je prostě dokonalost - jsme tu s FiNelem úplně dojatí - nádhera :dizzy_face:

Hermi, nevíš jak je to s cukrem v medu? já totiž mám chuť jen na sladká jídla - takže třeba k snídani mám chleba s medem, k obědu aspň sladkou rajskou a k večeři třeba zase něco sladkého - jako na sušenky a čoko, to chuť nemám, ale mám strach, abych neměla z toho pak tu těhucukrovku, tak aspon přemýšlím, kde je ten zdravej cukr ... nevíš? dík :wink:
18. črc 2008 v 11:06  • Odpověz
holky, kde jste objednávaly kojící polštář? potřebuju ho už teď na spaní - stokrát za noc se vzbudim přetočená na břicho - potřebovala bych si lehnout na bok a podložit se tím polštářem - už pár dní tam rvu deku a pak je mi zima :grinning:
právě vůbec nemám představu o materiálech a cenách -dík :wink: jo a chtěla bych dva povlaky - jeden nedětskej na teď a pak jeden s dětskými motivy - děljaí náhradní povlaky?
18. črc 2008 v 11:34  • Odpověz
Míšo, o medu Ti napíšu později, kolegyňka mě posílá domů (cituji "Pakuj dom" - a to je prosím moje podřízená :grinning:), tak toho využívám :wink:
18. črc 2008 v 11:43  • Odpověz
autor
holky dik, ja jeste nehazim flintu do zita, jen jsem tim chtela rict, ze mi to trva a bude trvat dyl nez jinym maminam....
ve svem okoli a na netu neznam nikoho, kdo by 4 mesice po porodu mel jeste takove bricho a tolik kil navic...Nektere holky uz maji min nez meli pred otehotnenim...Ja vim, ze to je i o tom, jake ma clovek dedicne dispozice a o tom jestli ji (ja se bohuzel nijak zvlast neomezuju), ale proste mam diky tomu strach, ze treba neschodim. Ale nechci vas tim porad obtezovat....Tonda za to stal.... :dizzy_face:
Tonda je ted trochu ptotivnej, nema rad, kdyz jsem u Pc, tak ho mam na kline a zase vam chce neco napsat....
j máim kúů§kpkkl,mo,í koooooooooopzzz
jejda ten se nejak rozohnil...asi psal neco o tom, ze uz tu nemam sedet a hrat si s nim, nebo vas kopne :grinning:

tak jeste juknu na Jenu a doctu vas pozdeji....
18. črc 2008 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.