• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
tak jsem si holky zase řádně pobrečela - v Sama doma byl můj šéf a jak povídal o lince a hovorech, tak jsem se rozbulela, do toho přišel Tom - jel s autem do servisu a chudák celej ztuhnul, že se mi něco stalo... tak jsem mu tady ještě asi 10 minut brečela a on mi naslouchal - je fakt zlatej ...
tak teď jsem si došla pro melouna a už je zase líp - nevím ale, jak zvládnu to loučení v práci
9. čer 2008 ve 14:45  • Odpověz
autor
urbi : divala jsem se...sympatak.
taky mam v lednic melouna :wink:
9. čer 2008 ve 14:52  • Odpověz
Petru, jo to on je :wink: a hlavně celkem schopnej :wink:
kus melouna už mám v sobě - byl mňamózní - ale dneska je nějaké divné vedro a dusno, mohlo by začít pršet
tak zítra už budu vědět, na čem s mimískem jsme - snad bude srdíčko bít o sto šest- trošku mě uklidňuje, že minule říkal, že tam nějaký náznak vidí, ale že by se pod to ještě nepodepsal, tak snad když už aspoň trošku něco bylo, tak za 8 dní by to mělo bít jako zvon :wink:
9. čer 2008 v 15:13  • Odpověz
co dělá Toník? spinká?
9. čer 2008 v 15:14  • Odpověz
Holky, vy jste spisovatelky, mě z vás picne, kdo to má stíhat...? :sweat_smile: Já mám dnes nějak málo hovorů a to mám pocit, že pořád volám, tak nevím, ale plním na dost procent, tak to nebudu přehánět. :sweat_smile: :slight_smile: Už takhle ze mě dělají všichni workoholika. :zipper_mouth: :slight_smile:

herminka: Tak to abych si ty rozumy začala zaznamenávat, co? :grinning: :wink:

Zbytek co jsem chtěla napsat jsem samozřejmě zapomněla, protože jsem si to nepsala.

Jo a Míšo, chvíli jsem teda přemýšlela kdo to je "urbi" a pak mi to teda došlo, jsem to trdlo co.. :sweat_smile: :dizzy_face:
9. čer 2008 v 15:15  • Odpověz
Ahoj holky,

vy my teda dáváte. :grinning:

Na brms jsme byly na konci 2. stránky, tak jsem si říkala, co se děje, a že toho aspoň nebude tolik na dočítání. A pak jsem zjistila, že jste tady a že jste napsaly celý romány. :grinning:
Už jsem vás dočetla, ale reagovat na všechno asi nestihnu - datluju jednou rukou, na druhý mám Mišáka. :slight_smile:

Míšo, s přezdívkou je rozhodnutí na tobě, je to celkem jedno. Já mám taky dilema, ale zatím tu budu jako na MK, snad si zvyknete na změnu. :slight_smile:

To loučení a odcházení z práce bylo takový zvláštní. Taky se mi stýskalo. No uvidíme, jestli se tam za x let vrátím. Ale lidi se stejně vymění, tak uvidíme.

Jéé, melouna bych si taky dala. Mi děláte chutě. :slight_smile:
9. čer 2008 v 15:18  • Odpověz
autor
urbi : Tonik spal....ale pres den uz dava jen pulhodinky...takze ted ho mam na ruce, stejne jako Stana Misu....hracky na lehatku uz ho nebavili, tak zacal vyskat....ale ne radosti :slight_smile: uz o sobe dava pekne vedet - zvuky.... :slight_smile:
ja taky meloun dojedla...mnam
jdu se chystat, pojedeme koupit vozik za kolo a pak ke kamosce....
9. čer 2008 v 16:21  • Odpověz
ju, tak už si nás našly i Stáňa a Amorous :dizzy_face:

tak jsem volala tomu vedoucímu asociace s tím, že nestíhám a on, že v pohodě, že sněmů ještě bude a ať je mi hlavně dobře a myslím na sebe a mimi - je hodnej - takže nemusím nic posílat předem, ale stačí to až na ten pátek :wink:
tak ještě trošku napíšu a asi mrknu na učení - na mou poslední zkoušku!!!!!!!!!!!!!! to je tak neuvěřitelné, že mám poslední!!!!!!!!!!!!!! - na ten předmět jsem nechodila, tak je to pro mě novinka :grinning:
9. čer 2008 v 16:51  • Odpověz
Petru, pockej, za chvilku na tebe bude rvat: mami, přines mi tohle a tohle :grinning:
9. čer 2008 v 16:52  • Odpověz
Moni, na té fotce samozřejmě obličej není rozhodující, chtěla jsem i napsat, že klidně může být bez hlavy, ale nechala jsem to na Tobě. Podle fotek bříška to vypadá, že Ti roste, ale nějakých extrémních rozměrů nedosahuje - když se občas dívaám tady na koníkovi do alb, mají některé holky už v dost "raném" týdnu i větší... K tomu pokukování po bříškách - ber to pozitivně, myslím si, že většinou si ten okukující řekné "jé, ta má pěkné bříško" než že by se díval s nějakým opovržením. A když potká takovou pohlednou těhulku, jako jsi Ty, není se co divit.

Petru, a s tím vozíkem chceš jezdit na bruslích i na kole? Nám se vozíky zpočátku líbily, ale posléze jsme usoudili, že je to jednak docela těžký krám s velkým odporem (do našich kopců to pravé ořechové :grinning:), navíc je tam dítě v úrovni výfuků a nemáš s ním moc kontakt (měla bych strach, jak sviští vítr kolem uší, že ho ani neuslyším) - na bruslích je to něco jiného, tam ho vidíš i slyšíš. Takže vozík budeme řešit, až to bude aktuální, ale teď říkáme spíš ne.

Jé, Leni, taky bych šla na svatbu :dizzy_face: Ale chci se jít podívat aspoň do kostela na svatbu jedněch známých za 2 týdny... Uvidíme, jestli bude manžel na stabvě nebo ne, samotné by se mi tam asi nechtělo.

Míšo, vaše dceruška :grinning: bude mít zítra určitě srdíčko jako zvon :wink: Jé, poslední zkouška, to je taky zvláštní pocit, co? Já jsem si myslím nechala až nakonec ruštinu, která byla vlastně moc fajn :slight_smile:

Amorous, zaznamenávat rozumy netřeba, až budeme za těch x let na mateřské, tak si to tu znovu přelousknem :grinning:

Holky, to fórum na BRMS bychom asi měly nechat zamknout, co myslíte?
9. čer 2008 v 17:33  • Odpověz
Jo, holky, jak tu byla nedávno řeč o funění na Bezděz - taky jsme tam loni byli ve vedru, jako bylo minutý týden (možná i větším), a ačkoli jsem na kopce zvyklá, málem jsem tam taky vyplivla duši - foto v profilu mám právě odtamtud, naštěstí je tak malinké, že není moc poznat, jak jsem byla rudá :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 17:38  • Odpověz
Hermi, tak jdu hodit aspoň na chvilku foto bříška ve 30tt ... teď bych řekla za těch 14dní je už zase o něco větší ... a děkuji za pochvalu :slight_smile:
9. čer 2008 v 17:56  • Odpověz
tak jsem tam hodila 3 foto, na té poslední je vidět, jak je špičaté :grinning: :grinning:
9. čer 2008 v 18:00  • Odpověz
Moni, díky, moc Ti to na těch fotkách sluší a bříško fakt nemáš moc velké (teorie se potvrzuje :grinning:). Tak ať Ti zítra v poradně všechno dobře dopadne! A raději ty fotky zase smaž, ať nemáš kvůli mně s někým nepříjemnosti!
9. čer 2008 v 18:23  • Odpověz
Hermi, to já jsem byla na tom bezdězu - a ještě těhotná - byl to hukot...
ty sis nechala jako poslední jazyk? to já mám snad jednu z těch jednodušších - ne obsahem, ale ti učitelé jsou fajn :wink:
jé, myslíš že budeme mít holčičku? :dizzy_face:

Mončo, tobě to tak sluší - tý jo, to je reklama na těhulku :wink: - Hermi vidíš, to já tuhle teorii neznala, ale asi má svou váhu - a vyšší znamená co?
9. čer 2008 v 18:28  • Odpověz
Míšo, mně to s tou ruštinou spíš nevycházelo termínově, jinak máš pravdu, že zkoušky z jazyků byly celkem fajn :wink: Ta teorie je spíš moje, co tak skleduji holky v mém okolí a tu na koňovi :grinning: Mimo jiné bych řekla, že to bude šířkou pánve, že se tam to miminko tak nějak ztratí a jakoby víc "ponoří", ale může to být jen optický klam - stejné bříško bude určitě vypadat jinak na holce, která má 160 cm a na druhé se 180 cm. Osobně beru jako vyšší holku tak od 175 cm :wink: , mám 182, tak je pro mě vysoká ta, se kterou se díváme "z očí do očí" :grinning:
9. čer 2008 v 18:42  • Odpověz
Jo, a s tou holčičkou - zatím si nemyslím nic (uvidíme časem :wink:), ale přeju Ti ji, proto jsem to tak napsala :wink:
9. čer 2008 v 18:43  • Odpověz
Stái, přeji vše nej k svátku a ať Mišák ani manžel nezlobí :wink:
9. čer 2008 v 19:15  • Odpověz
Jé no jo Stáňa má svátek - tak všechno nej!!!! ať jste hlavně všichni v pořádku :dizzy_face:

Hermi, ještě že jsi tak pozorná :wink:
9. čer 2008 v 19:30  • Odpověz
Holky, vy jste se teda rozjely, já zírám :slight_smile:

míšo: 3D bylo super, kdyby se malá pořád neschovávala za stydkou sponu nebo nestrkala ručičky před ksichtík. Stojí to za to... určitě jděte...ale dřív, než my, ono se tam pak víc šmrdlá a jsou lepší fotky...

Kamarádům se dneska narodila holčička Klárka :slight_smile: 54cm, 3,40 Akorát nevím, co mamina, jen vím, že je prej Klárka nebezpečně krásná :slight_smile:

Jinak dneska jsme vyseděli dvou a půl hodinovou díru do sedaček na chirurgii na Proseku ( honza potřeboval převázat nohu.. a já ho pak musel odvézt) a pak jsem absolvovala ekg a teď sedíme a čučíme na fotbala arelaxujem. Venku bylo zase na chcípnutí..tak jsem odpoledne 1,5 hodiny spala.

Míšo: No jo, ty chceš zdrhnout do pryč...ach jo...S tou přezdívkou já to poradím, aby sis nechala tu zdejší, páč tě aspoň tolik lidí nevyšmíruje... :wink:

jaji, hermi, amorous...jak nepatříte, nikdy neškodí vědět něco navíc...ne? :wink:
9. čer 2008 ve 20:48  • Odpověz
JééStáni, vše nej :slight_smile: a hodný oba chapy.. :slight_smile:
9. čer 2008 ve 20:53  • Odpověz
Michalko, myslis, ze je to tak tezky te najit? :grinning: :grinning: :grinning:
ps. holky z fildy te taky zdravi, hlavne si uzij to decko
9. čer 2008 ve 22:21  • Odpověz
Jejej, kdopak mě to tu našel?????
:sweat_smile: :fearful: :fearful: :fearful:
9. čer 2008 ve 22:23  • Odpověz
Medi, dneska fakt bylo hnusně.... a jak dopadl Honzík s tím prstem? to má v nějaké dlaze? - no s tím šmírováním jsi to nějak zakřikla :grinning:
9. čer 2008 ve 22:24  • Odpověz
No tak Webinko, neproháněj se tu jako Fantomas a prozraď, odkud přicházíš :grinning: - přeci mě jako nastávající matku nenecháš takhle nervozně trpět a čekat :grinning:
9. čer 2008 ve 22:34  • Odpověz
autor
ahoj holky,
dneska mi nedavaj Muze na stromech :frowning2: kvuli pitomemu fotbalu (sory Medo :sunglasses: ), tak jsem zase na netu...s nealko lahvacem :slight_smile:
Hermi : s tim vozikem, mas pravdu, ale ja bych ho chtela hlavne na brusle - pride mi to bezpecnejsi...v hlubokem kocarku mimco neni priputany a je to vysoko nad zemi kdyby neco. Vozik je nizko a mimco tam sedi v autosedacce :slight_smile:
na kola se budu taky bat, takze si myslim, ze ho budeme pouzivat jen na cyklostezkach...na silnici bych si netroufla...se strachu z aut aq jak pises, i kvuli vyfukum apod.
Jen doufam, ze ho vyuzijem...deti pry v tom brzy nechteji byt...a kdyz uz dite poradne sedi (tim nemyslim pulrocni mimina) je asi lepsi mit cyklosedacku
10. čer 2008 v 00:02  • Odpověz
autor
sory za preklepy
10. čer 2008 v 00:04  • Odpověz
Dobré ránko, holky! :slight_smile:

Stáni, moc se omlouvám, já jsem na ten tvůj svátek vůbec nevzdychla... :sweat_smile: :pensive: Tak dodatečně všechno nejlepší!!! :slight_smile:

Holky, vy mi v těch vašich přezdívkách teda děláte chaos, vždycky chvíli mžourám na monitor než mi dojde kdo je "urbi", "mysojc" nebo "stapet". :grinning: :sweat_smile: :wink:
10. čer 2008 v 07:49  • Odpověz
Ahoj ženy a matky :slight_smile:
amorous: No jo....já se chtěla schovat hlavně ze začátku, teď už je mi to takřka fuk, ale povedlo se mi to.. :slight_smile:

míšo: jé, no tak to jsem trouba, měla jsem mlčet...ale tohle odhalení bylo pozotivní, ta dotyčná se aspoň přihlásila a nedělala, že tu nebyla, ne?

petru: s lahváčem :slight_smile: No to je vtipný :slight_smile: Náhodou ten fotbal byl prima. A tipla jsem vítěze...všichni na mě koukali jako na debílka, že Honlanďani nevyhrajou a oni to těm Íčkům na třeli 3:0 :grinning: :grinning: Jo, pomalu je ze mě znalec :slight_smile:
10. čer 2008 v 09:04  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Medi, jen by mě zajímalo, kdo to byl - výraz "užij si to děcko" mi přijde ....no.... nevím, jestli jsou to mí spolužáci.... ale necháme to koňovi

fotbal tu taky včera běžel, ale Holandsko mám ráda, tak vzhledem k výsledku mi to ani nevadilo... :wink:

dneska jdu holky na kontrolu - na to srdíčko, tak mi držte palce - jdu tam až po obědě ve 13:45 - no a taky asi tam budu řešit tu sestru a tu neschopenku.... už aby to bylo za mnou s dobrým výsledkem

a dneska je i Monča na kontrole co? tak snad nám přijde říct ... :wink:
10. čer 2008 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.