• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Míšo, pokud to stačí tak zítra dopo, klidně to pošli mně :wink:
21. črc 2008 ve 20:24  • Odpověz
Jsem teď připuštěna k netu jen na chvíli, manžel řeší komíny :grinning:
21. črc 2008 ve 20:25  • Odpověz
Hermi, tak dík, pošlu to jo? ještě to tu dávám dokupy - dík :wink:
21. črc 2008 ve 20:27  • Odpověz
Ahojky!!
konečně jsem dala fotky na naše stránky. Jestli budete mít chut, mrkněte http://www.jelinci.estranky.cz/fotoalbum/jena-mezi-nami/jena-mezi-nami-

všechny zdravím!!!
21. črc 2008 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj holky. Jsem tu jen na skok, protože jsou tento týden vyhlášený opět přesčasy, tak jsem dnes v práci od 7:00 do 18:00. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stěží jsem obhájila to, aby se mi jako přesčas počítalo i to, že jsem tu ráno, tak mi to prý budou počítat, jako bych byla v práci od 7:30, ale že to záleží na nadřízeném, který to prý údajně takhle nechce, tak jsem jim řekla, ať se podívají na moje hovory, že opravdu od 7:30 volám, tak nevidím důvod proč by se mi to nepočítalo. :angry: V podstatě mi chtěli říct, že je to můj problém, že volám takhle brzy, takže to abych si tu snad hodila nohy na stůl a tu hoďku si zdřímla ne? :rolling_eyes: Jsem se zase hned po ránu vytočila, to vedení je fakt na hlavu... :confounded:

Doufám, že se všechny máte hezky a dávejte na sebe pozor! :wink:
22. črc 2008 v 08:17  • Odpověz
Míšo, už jsi mi něco poslala? Zatím mi nic nepřišlo.

Amorous, to je nepříjemné :frowning2: Ale ber to tak, že od 7 do 18 bývám v práci celkem běžně :unamused:
22. črc 2008 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky,

míšo: Honzík ti tu literaturu prej rád vysvětlí přes icq...mám ho puštěný... :wink: Ke kartám jsem se bohužel nedostala, včera jsme dorazili z nákupu až ve 4 - s tchýní - a pak jsem do osmi smažila ze zbylejch hub houbový řízečky, na který dorazili naši sourozenci, takže tu bylo veselo. Bála jsem se, páč kočce se moc nelíbí,když Marťas začne brečet..., minule na švagra prskala, tak jsem jí udělala domeček z košíku na prádlo, tam si zalezla, chvilku koukala, co se děje a byla pak docela v pohodě. Mám strach, jak si bude zvykat, ale po včerejšku jsem se trochu uklidnila..

Jinak se jen hlásím, že se máme fajn a tak v 10 pojedem k našim na návštěvu za zlomeninou ( myslím otce se žebrama) :wink: :sunglasses: :grinning:

amorous, hermi: Je mi vás líto, to je děsná pracovní doba.
Hermi, nemáš nějakej tip na prima knihu? Ne moc filozofickou, ale hezkej příběh? Teď dočítám Śkolu Malého Stromu - podruhé - a jinak nemám nic na čtení a páč budu mít svátek, potřebovala bych tip. :wink:
22. črc 2008 v 09:15  • Odpověz
Hermi, už je to poslané :wink: dík

Medi, já tu včera dávala odkaz na tu knížku, super! už jsem jí dočetla :wink:

teď jdu rychle něco dodělat, napsala mi vedoucí práce, že je to fajn, ale chce ještě vidět obsah a seznam literatury a přílohy, tak to jdu rychle dodělat a posalt jí to :wink:
22. črc 2008 v 09:23  • Odpověz
Míšo, já nejsem čtenář, ale likvidátor, potřebuju těch knížek víc...a vzhledem k tomu, že budu ještě měsíc doma... :wink: Samozřejmě, že ten tvůj tip registruju :slight_smile:
22. črc 2008 v 09:39  • Odpověz
Míšo, posláno zpět :slight_smile:

Medi, já jsem taky likvidátor :grinning: Kamarád mi teď doporučoval knihu Lovec draků od Khaleda Hosseiniho, má 360 stran, to by Ti tak dva dny vydržet mohla :grinning: Anebo Sběratel od Johna Fowlese je fajn.
22. črc 2008 v 10:39  • Odpověz
Toho Lovce draků jsem zatím nečetla, jsem na něj 3. v pořadí na rezervaci :frowning2:
22. črc 2008 v 10:45  • Odpověz
Hermi :astonished:
tak popravdě potom, co jsem to včera dělala 6 hodin, jsem se teď málem rozbrečela :frowning2: - jsi zlatá, musela jsi s tím strávit hrozného času, ale já nevím, jestli mám na to to opravit.... :frowning2:
22. črc 2008 v 10:58  • Odpověz
kéž bych na chvilku měla tvůj mozek, když jsem to včera psala
22. črc 2008 v 11:00  • Odpověz
holky já jsem na tohle úplně blbá, já jsem prostě praktik a tohle je na mě vyšší level. Hermi, něco tam moc nechápu, tak opravuju to, co chápu :wink: - ty jsi ale fakt zlatíčko, máš to u mě :wink:
22. črc 2008 v 11:30  • Odpověz
Míšo, říkala jsem si, že je toho celkem dost a měla obavy, aby Tě to neodradilo, ale raději jsem Ti to napsala pohromadě, abys to pak měla všechno v pořádku. Spousta věcí jsou jen drobnosti - přidat tečku nebo ubrat čárku je otázka vteřiny. Pokud něco nedchápeš, pošli mi to a já si s tím poradím. Tolik času jsem s tím zase nestrávila, naštěstí jsem si mohla dnešní práci přesunout na zítřek a věnovat se Tobě (je to vlastně taky část mé profese - je jedno, jestli s tím přijde někdo "zvenku" nebo kamarádka). Kdybych měla víc času, pošlu Ti to rovnou opravené, ale to bohužel nejde :frowning2: Pochopilas, že to, co Ti uvádím jako příklady, už jsou ty záznamy opravené a můžeš je tam rovnou nakopčit, jo? :wink:
22. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz
Míšo, a vůbec nedepkuj, my jsme tím strávili půlku semestru a psali bibliografii tuším o 200 položkách (+ jsem si to pak natrénovala na vlastní diplomce - škoda, že ji nemám u sebe, měla jsem tam některé dokumenty podobné). Tam jsou často takové nuance, že se to nedá zvládnout za chvilku.
22. črc 2008 ve 13:09  • Odpověz
Hermi, tak už to mám hotové - resp. to, co jsem pochopila - dodala jsem všude data (u jedno tam nic nebylo, tak jsem si ho vymysleal :grinning: )např. s tím sborníikem, z toho jsem čerpala celkově, víc věcí, takže jsem ho tam napsala celkově, bez toho In....
už to takhle nechám, teď to vypadá dobře, i když je mi jasné, že některé ty věci dle normy furt nejsou, ale ještě jednou dík moc - fakt to najednou vypadá líp, jednotně a myslím, že ty detaily u nás nikdo taky neví - to jak jsem měla teď, tak to by tam vedoucí katedry asi něco našel, ale teď už ne, tomu už fakt nerozumí :grinning:

P.S: škoda, že tam těch příkladů nebylo víc :grinning: :grinning: ctrl+C a ctrl+V umím nejlíp :grinning: :grinning: :grinning:
dík :wink:
22. črc 2008 ve 13:11  • Odpověz
tak a teď si jdu lehnout, pěkně mě to teda vyčerpalo :grinning:

teď už jen někho nechám přeložit resumé (no někoho - Toma :grinning: ) a dodělám detailíky v příloze a hurá do tisku - jsem si chtěla nechat udělat jednu pro sebe, ale už jí nechci ani vidět :grinning:
22. črc 2008 ve 13:13  • Odpověz
Míšo, taky si myslím, že u vás na to mrknou spíš zběžněji (myšleno oproti nám) a většinu toho podle normy mít určitě budeš :slight_smile: Kdybys to chtěla ještě jednou zkouknout, klidně to pošli (tuto verzi jsi asi poslala vedoucí, ale do tisku to okamžitě nepůjde, ne?) a podívala bych se na to. Ráda jsem Ti pomohla :wink:
22. črc 2008 ve 13:18  • Odpověz
Hermi, já už ti to nepošlu :grinning: chci žít ve sladkém domění, že takhle je to krásné, super a nejlepší :grinning: (legrace)

ale už to fakt tak nechám, jsem už líná a nechce se mi to předělávat a přesně jak píšeš, 99 % je podle normy a tomu zbytku nikdo nerozumí a od vás z katedry tam nikoho nepustíme :grinning:

ale jsi fakt zlatíčko a obdivuju tě, jak tohle ovládáš :wink:

jo a jak jsem to předěšlávala, tak jsem sežrala celý pytlík gumových medvíků, ale nějak jsem to nepotstřela a myslela si, že jsem jich snědla třeba jen 5... no, a najednou v pytlíku prázdno :grinning:
22. črc 2008 ve 13:21  • Odpověz
Á, tak to asi do tisku jde - no, Míšo, jak chceš :slight_smile: Manžel říkal, že pojede na barák, tak bych měla relativně čas a možnost zasednout k PC, tak se rozhodni a kdyžtak pošli :slight_smile: A dobře se s FiNelou vyspinkejte :wink: :grinning:
22. črc 2008 ve 13:21  • Odpověz
Zas tak dobrá nejsem, dívala jsem se do taháčku, abych Ti neporadila nějakou blbost :grinning: Medvídci mě rozesmálni :grinning:, hlavně že sis pochutnala :grinning:
22. črc 2008 ve 13:23  • Odpověz
Holky, už nám poslali podrobné info o Rumunsku a je tam mimo jiné toto (no, čekala jsem to, jdu nakoupit zásobu vlhčených ubrousků):
"...kempy či oficiální tábořiště vybavená sociálním zázemím nejsou. Počítejte tedy s polní hygienou a mytím v potůčkách"
22. črc 2008 ve 13:26  • Odpověz
Nazdárek děvčata,

Lenni, fotečky bombový!!!!!

Míšo a Hermi, vůbec ale vůbec nechápu o čem se bavíte :grinning: :grinning: :grinning:
Míšo, jsem moc ráda, že se diplomka tvé vedoucí líbí! A těším se na odpo (zatím to se mnou a časem vypadá dobře :wink: )

Medi, u vás je prostě pořád veselo, viď :grinning:

Mně se chce hrozně spáááááátttttt !!!!!!!!!!! co mám dělat?
22. črc 2008 ve 13:28  • Odpověz
Alčo, tak se jdu zkultrurnit, abych se ti líbila :dizzy_face: :grinning:

Hermi, tak doufej, že potůčky nevyschnou :grinning:

no my jsme se s Finelou vyspinkali(y) a jdeme ještě najít v lednici, co by nám chutnalo :wink:
22. črc 2008 ve 14:42  • Odpověz
Jaji, tak se někde natáhni a spi :grinning:

Míšo, to by bylo zákeřné, kdyby potůčky vyschly :grinning: Chápu to dobře, že se někde srážíte s Alčou? Tak si to užijte :slight_smile:
22. črc 2008 v 15:21  • Odpověz
:angry: :angry: někteří lidi jsou fakt imbecilové :angry: :angry: jsou schopní vám do očí tvrdit, že TO a TO vůbec neřekli a naopak řekli TO a TO i přes to, že nás na onom jednání minulý týden bylo osm. neřeknu kdybychom tam byli sami, tak je to tvrzení proti tvrzení, ale takhle ?????

pardon, jsem naštvaná...jeden dodavatel si myslí, že je mistr světa a může si povídat co se mu zrovna hodí do krámu...ale byla jsem tvrdá a nenechala jsem se zvyklat a tvrdě si stála za svým tvrzením, že to co dnes říká není pravda a že se klidně můžeme zeptat těch zbylých 6 lidí, jak to oni chápali... :sunglasses:

Hermi, jo jo...máme s Míšou minirande ve dvou....
22. črc 2008 v 15:50  • Odpověz
Alčo, to je fakt debil :angry:

zatím jsem nevyrazila - teče mi krev z nosu :angry: - podruhé v životě - poprvé mi tekla před tím sněmem, kam jsem šla přednášet a potřísnila mi bílé tričko pod svetříkem a teď už jsem byla úplně oblečená, že ještě stihnu palladium a zatím tu sedím s kapesníkem v nose - tak snad to brzy přejde
22. črc 2008 v 16:01  • Odpověz
hele tak frčím, mám zásobu kapesníků, tak snad to zvládnu :wink:
22. črc 2008 v 16:06  • Odpověz
Holky, co ta Manča, ukázala se naposled předevčírem :confused:
22. črc 2008 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.