• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky ... už jsem tu ... :slight_smile: Jsem stále 2v1
Dnes jsem byla na kontrole, vše v pořádku, prý se to hezky chystá, ale kdy budu rodit těžko říct :sweat_smile: Můžu zítra a můžu prý i týden klidně přenášet ... takže čekat a čekat ...
Monitor dopadl taky dobře, ale Dany chrupal, tak ho sestřička musela budit, aby se natočil monitor, když je vzhůru. Pohyby břichem nepomohly, to se Dany jenom překulil na druhou stranu, tak nastalo buzení budíkem, chudinka ... držela jsem 5minut drnčící budík na břiše, aby nechrupal, tak se mu to nelíbilo a začal tam sebou mlít ... :slight_smile:

Lenni, v rychlosti jsem mrkla na fotečky ... Jeníček je nádherný! Fakt prďolka roztomilá! :wink:
22. črc 2008 v 19:49  • Odpověz
Samozřejmě jsem myslela Monča - a ona tady :slight_smile: Moni, tak hlavně, že je všechno v pořádku, ale ty kejkle, co jste s Danym museli dělat - děkuju pěkně :grinning: Tak se opatrujte!
22. črc 2008 v 19:54  • Odpověz
Teda holky, to byl den...
Jeli jsme nejdřív k babi ( pravidelně jí stříhám nehty u nohou...) a pak k našim za tátou i s babi, koukaj se na Tour de France...tatík nervní, že kanmár řve, moderátor je debil, co neumí mluvit, podává naprosto zbytečný informace atd....jo, zapo,měůa jsem napsat, že předtím jel ro ségru s mrnětem....do toho Marťas začal brečet, něco ho bolelo...no prostě bláááázinec.
Pak jsem ségru naložila i s malým (byli tam jako sardinky, my dva, ségra, korbička a sedačka s MArtínkem...a jeli jsme k nám a od nás do Letňan, že mamce koupíme dárek k narozeninám. Honzu jsme vysadily doma a trochu se zrelaxovaly nákupama...:slight_smile: Dokonce jsme si daly zmrzku u MC donalda...mě upadla na zem a představte si, že mi přinesli novou...jsem koukala jak puk. Pak jsme jeli za klukama na trénink fotbalu a po něm do hospody na točený nealko pivo...a dorazila jsem ve 23:03...
A to bych měla dvakrád denně odpočívat na levém boku, jak jsem si přečetla.. :grinning: :grinning: No jo, ale kdy??? A zítra se jdem podívat do sekáče za "švagrovou" - přítelkyně švagra (od Honzy bráchy), dělá v Holešovický tržnici...a maj tam spousty miminích věcí...Mmch jsem ani nenapsala, že nám ti dva přivezli z Francie spousty oblečků, takovou úúúžesnou bílou košilku, akorát do porodnice...jsou zlatíčka.
Honza šel ještě pokračovat, jeden z nich slavá svátek, tak žeprej pustěj jukebox a trochu zablbnou...na to už fakt nemám .

Míšo,. zítra se H. mrkne na další kus, je trochu zabržděnej, co? No já ho popoženu... :wink: A sebe taky s těma kartičkama.... :sunglasses:
22. črc 2008 ve 23:24  • Odpověz
Ahoj, tak jsem povstala...a koukám, že jsem včera večer byla si dost unavená, páč jsem psala jako mongol :grinning: To mi promiňte, prosím, jo?

Za chvilku se jdu oblíknout a pak pojedu do toho sekáče. Jsem zvědavá, kolik toho dneska stihnu, večer máme zase návštěvu, kamarády, co jsme je neviděli hoooodně dlouho, tak od Vánoc...a tak se těším, jsou super :slight_smile:

Jinak děkuji za tipy na knihy hermi, doufám, že se nad nima nemusí moc přemýšlet...na to totiž moc nemám...:wink: Teda myslím jako teď. Dočítám toho Malýho Stroma...je to příběh čerokíjskýho chlapečka, kterýmu v 5 letech umřou rodiče a vezme si ho na vychování jeho děda s babičkou...a vychovávaj ho v lese. Je to podaný s naivitou 5ti letýho dítěte, který to vypráví a odehrává se to ve 30.letech. A je to fakt úžasná kniha. Jen mě často něco dojalo a tak jsem musela odcházet na záchod,když jsem si četla před Honzovejma prarodičema, páč jsem nechtěla, aby se mě vyptávali :wink:
23. črc 2008 v 07:57  • Odpověz
ahoj kočky :wink:

tak mě vyhnala vrtačka z postele :angry: - v noci jsem asi hodinu nespala přemýšlela, jestli máme dneska objednat v KiKa tu jednu ložnici - je pěkná, ale mám výhrady - ale bez výhrad nemám žádnou - resp. mám, ale ta cena... no a v noci mi to přišel nepřekonatelnej problém :grinning: , znáte to....
no ale dneska ji asi musíme objednat,bo dodací lhůta je 2 měsíce a to už je nejvyšší čas, abychom měli v novém bytečku na čem spát....

jinak včera to bylo s Alčou moc fajn včetně té kapičky vínečka, kterou jsme si s FiNelem dali :wink:

Medi, teda to byl včera den, to jsi musela být mrtvá :wink: tak odpočívačka jo? a s tou diplomkou si nedělejte starosti, když to neopravíte, tak se nic neděje :wink:

jé Moni, tak to je fajn, že se připravujete a neboj, on si Daneček sám vybere, kdy se mu bude chtít na svět
23. črc 2008 v 09:21  • Odpověz
a dneska se chystám brutálně uklízet :grinning: - vyluxovala jsem už včera, teď jsem tam hodila pračku (no je fakt, že mě trošku dojalo, když Tom v půl dvanáctý večer taktně řekl, že si jde přeprat nějaké trenky :frowning2: ) :grinning:
no a prostě mám v plánu to tu vzít z gruntu - ostatně Alčo, včera jsme se o tom bavily co? :grinning:

no a večer jedeme k našim - budu tam čtvrtek, pátek a pak mě zase Tom vezme zpátky - jede na služebku :wink:
23. črc 2008 v 09:24  • Odpověz
Ahojky,

Medi, já prostě vždycky čumím jak vy jste akční :wink: :sunglasses: ale koukej odpočívat holky, už se ti to taky krátí!!!! Tak ať nám Andulku pěkně dopečeš :dizzy_face:

Moni, to je bezva, jak se ti to všechno hezky chystá! Jsem fakt zvědavá, kdy Daneček vykoukne :dizzy_face:

Míšo, moc děkuju za popovídání! A úklid :grinning: užij si ho, ale opatrně jooo??!!! A takový "noční" můry znám... :frowning2: já dnes skoro nespala, pořád jsem se převalovala...do toho jsem vždy na chvíli usla a zdáli se mi šílený sny o práci...magořinec na n-tou... já se chci už někdy normálně vyspat :angry:

Všem krásný den!
23. črc 2008 v 09:40  • Odpověz
alčo :grinning: :grinning: :grinning: "ať nám tu andulku pěkně dopečeš" :grinning: :grinning: :grinning: se bavím :grinning:
23. črc 2008 v 09:56  • Odpověz
jaji: :slight_smile: Budu se snažit...dneska jsme jen byly v sekáči, tak jsme trochu věciček pro ni nakoupily, ale jinak se jdu teď poctivě válet :slight_smile:

míšo: budem se snažit to přečíst, snad to nebude takovej problém :wink: :sunglasses:

U nás se teď teda taky nijak zvlášť neuklízí - teda je pravda, že se snažíme to trochu "udržovat" , ale občas se to stejně nezdaří tak, jak bychom si představovali :wink: DNeska teda H.zapracoval, tak aspoň tu nemáme bideček, až dorazí ta návštěva navečer:slight_smile:
23. črc 2008 ve 13:35  • Odpověz
Medi, tak jste nakoupili?
23. črc 2008 ve 14:38  • Odpověz
Míšo: No, jedny dupajdy, dvě tričenka, jeden svetřík :slight_smile: A pak jsem koupila mikinu, ale je H.malá a ještě jedno tričko na sport...takže já úspěšně a tchýně ještě víc...má džínovou vestičku, mikči, trička....takže myslím, že lov se zdařil.. :grinning:
23. črc 2008 v 15:20  • Odpověz
tak to je príma - a jinak už máte na Andulku připraveno vše?
23. črc 2008 v 15:56  • Odpověz
NO tak zhruba...jen pár nedodělanejch věcí...ještě musím vybrat a připravit věci pro malou do porodnice, povlíct postýlku a takový nějaký maličkosti... :wink:
23. črc 2008 v 16:17  • Odpověz
Ahojky. Jen vás letím pozdravit a běžím pryč z práce, jsem v jednom kole... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Teď jdeme s manžílkem do kina, tak si aspoň odpočinu. :slight_smile: Opatrujte se! :wink:
23. črc 2008 v 17:11  • Odpověz
tak já se jdu taky rozloučit, odjíždím a nevím, kdy se dostanu na net - každopoádně bych příští týden odpoledne spáchala návštěvu Léni, teda jestli bude mít čas a chuť, tak promyslete, kdo se kdy a jak přidá jo? :wink: a vůbec by to chtělo nějaké kafíčko někde venku, tak přemýšlejte a až se vrátím, tak se dohodnem jo? pac a pusu maminkám, miminkům a našim pracujícím :wink:
kdyby něco s Monískem, dejte mi prosím vědět jo? dík :dizzy_face:
23. črc 2008 v 18:21  • Odpověz
Míšo, taky se ozvi od vašich :slight_smile: Kdyby něco, tak vás obešlu :slight_smile:myslím s Moni... :sunglasses: Já si ještě počkám ...snad :slight_smile:
23. črc 2008 ve 21:39  • Odpověz
AHoj holky, jak dneska je? Moni co ty? Jak jste na tom?

Já musím v 10 vyzvednout tetě brejle - nechala si je dělat tady u nás v optice a odvýzt jí je k babičce..je tam kvůli telefonátu od právníka (babi už nechce nic vyřizovat, tak to dělá za ní teta) a pak máme v jednu porodní kurz...do tří. A pak asi padnu za vlast. Jsem zvědavá, jak to budu všechno stíhat.... :frowning2:

amorous: co kino? Na čem jste byli?
24. črc 2008 v 08:38  • Odpověz
holky ahoj, já vás vůbec nestíhám. vždycky jen kousek dočtu a už pak nic nenapíšu. ted se snažím rychle do sebe nahrnout snídani, malej už se mi protahuje v postýlce, ale dneska spal jak andílek, od 22 do 3 pak do 6 pak az do ted.v noci nebrečí, tak manžel dneska ráno říkal, že vůbec neví, že máme nějaký dítě, že je vyspalej. Ale on si to malej vynahrazuje večer, většinou hodně brečí tak od 17 do 22 a někdy až do půlnoci, tak to je taky pěknej záhul,dopoledne je taky většinou vzhůru a chce chovat, musim mu koupit takovy to lehatko, protoze uz pozoruje a nechce byt v postylce.
Holky, urcite prijde na navstevu, ja budu rada, dejte pak vedet, kdy se vam to hodi,jen proste ty vecery jsou fakt spatny, bohuzel, to byste z toho nic nemely a ja taky ne:frowning2:
Vsechny moc zdravim a tehulky opatrujte se!!!
24. črc 2008 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem stále 2v1, Danymu se zatím moc vylézat asi nechce, tak možná ho vyženou ty pařáky, co prý mají být od soboty ... 31st., to bude zase něco, no kéž bych to měla už za sebou.
V úterý jdu na další monitor a bude mi dělat i kvůli velikosti ultrazvuk, tak jsem zvědavá, jak bude velký.

Lenni, to je fajn, že chrupká takhle hezky v noci, že se vyspíš aspoň trochu a nabereš síly na další den. Věřím, že to musí být záhul, když potom takhle k večeru začne plakat, to jsou asi prdíky, viď? Myslím, že i Petru psala nějak přibližně takhle čas, kdy Toníček plakal ...
A manžela máš ještě doma nebo chodí do práce? A co tchýnovci, už byli omrknout vnuka?

Medi ty jsi rybička, fakt! Já už nikam skoro vůbec nechodím, protože nemám ani k dispozici auto, takže jedině mhd a to je už takový na prd. Takže jedině když přijede manžel z práce, že uděláme někde kolečko ve městě, zajdeme na zmrzku a tak ...
Tý jo a koukám, že jsi už taky 35tt ... toto letí, tak na sebe dávej mamino pozor, už to máš taky za pár! :wink:
24. črc 2008 v 09:57  • Odpověz
tak malej mi tu leží vedle mě na kojícím polštáři, líbí se mu to ale vždycky jen chvilku :slight_smile: a vypadá to, že zase kadí, už jsme dneska měli 5 pokakaných plínek, je to fakt velkej pokakánek! :slight_smile:

Moni, spíš by to chtělo nějakou bouřku, ta působila zatím na mě i na Stáňu :slight_smile: Jinak my už tady válčíme s Jéňou sami, manžel měl dovolenou jen minulý týden 2 dny, bohužel. Slíbil 2 týdny, ale nějak to prostě nevyšlo s prací a má toho hrozně moc. A to má zítra ještě rozlučku se svobodou (jeho kamaráda), tak tu budu večer sama na Jéňovo hysteráček, tak to budu asi úplně hotová. :unamused: většinou to tady zvládáme spolu a střídáme se v nošení. Ale 1x týdně jezdí moje mamča, tak to je fajn.

Tchánovci už se byli na Jeníka podívat, no..... z tchýně mám pocit, že si myslí, že se o malýho nestarám dobře, pořád má nějaké připomínky, co mám jak dělat a co dělám blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no asi budu mít docela problém jim ho půjčovat, aspon zatím.

Medi, ty jsi teda fakt čilá! já už v tomhle týdnu sotva lezla! :wink:
24. črc 2008 v 11:28  • Odpověz
lennik, bouřky snad mají být o víkendu, tak to by nebylo špatný ... dnes začínám 39tt, tak by to bylo tak akorát. :slight_smile: No ale stejně ho můžu přesvědčovat jak chci a vyleze, až on uzná za vhodné ... na jednu stranu si přeju, aby ještě chvilku byl tam, kde je a na druhou stranu si už přeju, aby byl venku ... :sweat_smile:

No tchyně jsou v tomhle asi hodně podobné ... :unamused: Taky jsem na to zvědavá, jak to bude u nás. Vím, že to určitě nemyslí špatně, ale ... berou to tak, že oni jsou starší, taky vychovali své děti a tak mají zkušenosti, které rády předají dál ... :sunglasses:
Je to zvláštní, ale přesně vím, když se švagrové narodil prcek a moje mamina to sice neříkala moc nahlas, ale pořád jakoby něco chtěla řešit ... vím, že to nemyslela špatně, ale prostě v tu chvíli jsem v ní viděla klasickou tchýni :grinning:
24. črc 2008 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsem nestíhala - v práci jsme dělaly s kolegyňkou něco neodkladného manuálního mimo počítač a odpoledne jsme s manželem jeli vybírat nějaké potřebné cyklověci na dovolenou (u nás jsme prošli obchody a buď bylo všechno drahé nebo to neměli). Nákupy byly úspěšné, vlastním nové kraťásky na kolo a návleky na nohy k nim + manžel nakoupil nějaký materiál na opravy kol apod. Jo, a byla jsem u toho zubaře, brr, ale přežila jsem to :grinning:

Medi, Ty fakt lítáš od jednoho k druhému! Anička neprotestuje? :slight_smile:

Míšo, sice tu nejsi, ale uvědomila jsem si, že Ti dlužím odpověď na med :slight_smile: nejsem v tomto ohledu odborník a jako u všeho zastávám názor "všeho s mírou". Med obsahuje především fruktózu a sacharózu, je tedy lépe stravitelný než cukr (ale cukr by sis na chleba nespyala, že), obsahuje navíc i nějaké minerály apod., ale brala bych ho spíš jako zdravější alternativu cukru a moc bych to s ním nepřeháněla.

Leni, je to s těma mimčama náročné, vůbec si neumím představit, že Ti Jeník tak dlouho pláče :frowning2:, ale po třetím měsíci by to mělo přejít, ne? Ale aspoň, že vás nechá v noci odpočinout a nabrat síly!

Moni, opatrujte se! S těma tchýněma máš pravdu, ony asi chtějí pmoct a poradit, ale někdy to vyzní spíš tak, že se do všeho pletou, a protože to za jejich časů bylo jiné, může to vypadat, že Tě chtějí předělávat, ale vůbec to tak být nemusí. To tedy mluvím teoreticky, tchyni nemám (a moje mamka je tchyní jen dvěma chlapům, tak je to něco jiného), ale znám to z toho, co mi povídala sestra o své tchýni (asi to bude všude stejné :slight_smile:).
24. črc 2008 ve 12:14  • Odpověz
no moni přesně, tchýně mi taky připadá, jako kdyby pořád něco chtěla řešit a myslí si, že když vychovala 2 děti, že je zkušenější a ví jak na to, ale asi to nemyslí zle, jen mám z ní prostě takovej divnej pocit, když tu je. A pořád se nás ptá, jestli už má malej prdíky, protože manžel je měl když byl miminko a hrozně to pořád porovnává, že my to určitě budeme mít taky tak..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

normálně já jsem musela dokupovat oblečky na malýho, nějak jsem měla hrozně málo věcí velikost 50, většinou co jsem nakupovala, tak tam bylo napsáno 0-3 měsíce, ale ono je to pak opravdu až na ty 3 měsíce. :slight_smile: no ale zato ponožky co máme na 3 měsíce, jsou nám skoro malý, Jéňa má hrozně velký tlapky. :grinning:

jojo, taky bych si někdy přála, aby byl Jeník ještě v bříšku, to byl klídek!!!! :wink: :sweat_smile:
24. črc 2008 ve 12:17  • Odpověz
lenniku, je to tak, jak píšeš s tchýněma ... U nás to bude určitě to samé, přeci jenom to člověk vezme spíš od své maminy než od tchýně ... trochu se toho taky bojím, naštěstí nebydlíme pohromadě, tak snad to vždy nějak přežiju, nebo hold se budu muset naučit říkat svůj názor ...

Takže Jeníkovi je velká velikost 56? Mně přijde, že toho mám strašně moc pro Danečka v té pidi-velikosti 56, že to nemůže ani unosit, tak jsem zvědavá ... zbytek mám až 62 a taky toho je požehnaně, ale pořád si říkám lepší toho mít víc než míň ...

herminka, kdy vyrážíte na dovču? To bude fajn, tak si to krásně užijte! Jste to ale sportovci! Jede busem s nějakou cestovkou nebo autem? Ona to je docela dálka to Rumunsko, ne?
24. črc 2008 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky. :slight_smile:

Tak jsem vás dočetla, uf, toho zase bylo. :sweat_smile:

Vidím, že se vám všem většinou daří dobře, to jsem ráda. :slight_smile:

Kino bylo super. Byli jsme na filmu "Jak ukrást nevěstu" a bylo to fakt bezva, super romantická komedie, doporučuju. :dizzy_face:

Jinak přesčasy mám snad na chvíli za sebou, máme slíbenou výpomoc z infolinky, tak snad to půjde... Akorát šéf si zase vymýšlí, že bychom neměli mít 25 zpracovaných a vyřešených čísel denně, ale až 50, takže se asi zbláznil, když teď je v našich silách udělat max. 30. Prostě nedokáže pochopit, že jsme na oddělení péče o zákazníky a potřebujeme na každý hovor více času než třeba na oddělení čistě prodejním. :rolling_eyes: No bude to ještě zajímavý... :pensive:

Moni, to je fajn, že kontrola byla opět v pohodě, už se ti to blíží, tak ještě vydrž, za pár dní budeš mít Danečka v náručí. :wink:
24. črc 2008 ve 12:56  • Odpověz
Moni, jedeme 9. srpna (to už bude Daneček jistě na světě :wink: ) a je to s cestovkou, to bylo právě to, co mi zpočátku vadilo a kvůli čemu jsem se hodně rozmýšlela, zda jet nebo nejet (manželovi to nevadilo a jen čekal, zda povolím nebo ne :grinning:). Cesta bude celkem dlouhá - v sobotu odpoledne vyjedeme a na kola sedneme až v pondělí - jedeme dost na východ a pojedeme západním směrem, takře cesta domů bude kratší.

Amorous, oni vás chtějí snad zdecimovat :rolling_eyes: Drž se, za chvíli je víkend :wink:
24. črc 2008 ve 13:48  • Odpověz
Ahojda, jsem mrtvola a jdu si lehnout

holky, s tchýněma si nelamte hlavy, odkejvejte cokoli abide klid :slight_smile:

Zatím se mějte, všechny zdravím.
24. črc 2008 v 16:41  • Odpověz
Dobré ránko. :slight_smile:

Teda já zírám, kde jste kdo? :fearful:

Povím vám, že jsem fakt ráda, že už je pátek, konečně. :sunglasses: Počasí teda zatím hnusný, ale doufám, že se to zlepší... :unamused: Dnes ráno, když jsem přišla do práce, tak tu byla šílená zima - někdo nechal asi od včera puštěnou klimatizaci na plný pecky a na "mražení", takže tu může být tak 13°C, tipla bych, brrr.... :confounded: A to jsem si dnes zrovna vzala letnější věci, tady fakt asi zmrznu, i venku je teplejc, než tady... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chudinka počítačová myška je úplně ledová, ale mně už se povedlo jí polít horkým čajem, tak to snad bude dobrý. :grinning: :sweat_smile:

Kdybych se sem už nedostala, tak vám přeji hezký víkend! :dizzy_face:
25. črc 2008 v 07:31  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

amorous: No jo, tady je opravdu mrtvo, co?
Anninka na nás kašle, Petru je v Krkonoších, Míša u rodičů, Léňa si kojí a Monča určitě užívá posledního spánku před porodem...a Alča pracuje a hermi taky...tak jsem tu zbyla na flákání jen:slight_smile:

Včera jsme byli na por. kuzru o kojení -H, měl oči vyvalený, netušil, že šestinedělí a kojení je taková věda :slight_smile:Ale bylo to prima... :wink:
25. črc 2008 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Fakt je tu mrtvo, už aby se holky vrátily :grinning:

Amorous, doufám, že ses už aspoň trochu zahřála. Tyjo, to je skoro lepší klimatizaci nemít, než pak takto mrznout :astonished:

Medi, to je fajn, že jste se zase poučili, jak na mimčo, už se Ti to krátí :wink:

Hermi opravdu pracuje, když tu není ředitel, jsem tu za ajťáka a zrovna teď řeším takovou věc, že mi přišel chlap, a ke kterémukoli počítači sedl, tam nešel internet a vůbec se mi ho teď nedaří zprovoznit. Takže ze čtyř počítačů mám funkční jen jeden (ten naštěstí byl obsazený, když tu ten chlap byl :grinning:), dělám s tím psí kusy, jsem z toho už zpocená, dokonce jsem se šéfem i volala a nejsme to schopni vyřešit. No blázinec. Tak jsem je prostě vypla a zkusím je zapnout tak za půl hodiny, třeba se umoudří :grinning: :unamused:
25. črc 2008 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.