• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
A ještě mi tu do toho přišla ta babka, co šíleně smrdí :confounded: Kdybych se už nikdy neozvala, tak jsem se z toho picla :grinning:
25. črc 2008 v 10:50  • Odpověz
Léňa opravdu kojí :grinning: a spí, když spí malej drak, protože jinak nemá šanci si odpočinout.:slight_smile: ty jo, já jsem za tenhle týden tak unavená, že bych spala vestoje a to jde ještě dneska manžel večer na nějakou akci, tak jsem tu na malýho zase sama. :unamused: nu což, nějak to tu zvládneme. :wink: doufám, že bude na maminku hodnej.

holky, všem přeju krásný víkend!!!!!!!!
25. črc 2008 v 15:53  • Odpověz
No vida...mám skoro věštecké vlastnosti, co?

hermi, žiješ?

Já toho svýho muže asi klepnu...místo úklidu se jede projet na bruslích a teď se zdejchnul do Černošic na volejbal...a to ještě do poslední chvíle hledal doklady...Mě fakt klepne
25. črc 2008 v 16:32  • Odpověz
Leni, uf, je to náročné, ale jsi šikulka a Jéňa taky, určitě bude pěkně spinkat :wink: A manžela přivaž doma za nohu a hotovo :grinning:

Medi, kupodivu žiju, ale je to den blbec, furt se na nás cosi řítí :rolling_eyes:
25. črc 2008 v 17:09  • Odpověz
Medi, tenTvůj mužík je taky dáreček :confused:
25. črc 2008 v 17:24  • Odpověz
hermi, a kterej jako není ??? :grinning: :grinning: :grinning: Každej má něco :sunglasses: ALe někdy se to jak říkáš nahrne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2008 v 17:31  • Odpověz
Medi, to máš pravdu :wink: Ale jinak to jsou pokladi (někdy na zakapání, jindy na vykopání).
25. črc 2008 v 17:39  • Odpověz
hermi, to jsi ještě pořád v práci? Takhle dlouho? Jestli jo, upřímně tě lituju :cry: :grinning: :sunglasses:
25. črc 2008 v 17:49  • Odpověz
Medi, jsem a taky se lituju :grinning: Ale už jen 10 minut. A příští a přespříští pátek mám volno a pak dovolenou, tralala.
Ale ten net se mi rozchodit nepovedlo, ten chlap to musel nějak vypálit nějakou energií, či co, jinak to není možné (a to takovým věcem nevěřím) - je to celkem 5 počítačů a u všech seděl, to nemůže být náhoda (připojení tam je v pohodě, ale prohlížeče nezobrazí nic.
25. črc 2008 v 17:53  • Odpověz
A zkoušla jsi jiný? Třeba Mozzilu nebo Operu? To je totiž docela divný. Nebo něco nastavil...blbečeque
25. črc 2008 v 17:57  • Odpověz
Jinak přeju hezký víkend, má být docela hezky, určitě pojedete trénovat na Rumunsko, ne? :wink: Tak si to užijte. Já budu nejspíš zalezlá někde v koutku ve stínu a nepolezu vůbec ven...jestli fakt přijdou ty vedra.
25. črc 2008 v 17:59  • Odpověz
Medi, na všech PC máme IE i Mozillu a nefachčí ani jedno. Fakt divné (a na jednom PC pouštěl net přede mnou, neměl šanci tam cokoli udělat). Zkoušela jsem dokonce na jednom PC Mozillu přeinstalovat a nic. Chtěla jsem zkusit nainstalovat Operu z CD, ale bylo poškrábané a PC mi ho nechtělo brát :grinning: No nic, počkáme do pondělka, ono se to nějak vyřeší :slight_smile:
A daří se dál - jeli jsme do vedlejšího městečka ke zpovědi, měli jsme zafixováno, že je tam mše 19.10 a ona byla už v 17.30 :grinning: No a do vesnice vedle toho městečka jezdíme do studánky pro vodu, počítala jsem s tím, že tam zajedem, ale manžel nevzal kanystry :grinning: Ale cestou zpátky jsme aspoň udělali dobrý skutek - vzali jsme maminku jednoho našeho kamaráda, špatně chodí, tak je fajn, že nemusela jet autobusem :slight_smile:

Zítra bude manžel na stavbě a já budu vařit marmeládu z červeného rybízu a v neděli chceme trénovat, pokud počasí dovolí.
Vy se opravdu v těch vedrech s Andulkou šetřete! A užijte si víkend :wink:
25. črc 2008 v 19:15  • Odpověz
hermi: no jo, když se daří, tak všechno, co?

Opera se dá myslím stáhnout z netu. My jsme si to ve škole postahovali.
Tak ať se ti zdaří ta marmeláda a hezky si zajezděte. My jedem zítra k našim, mamka má noarozeniny, musíme vyzvednout v centru babičku a odvézt jí k našim...Jak pojede zpět to netuším, ale já ji teda nepovezu, myslím, že toho budu mít dost...Ráno musím ještě koupit někde Mon chéri a kytku....

Mám pro ni tu bedničku na klíše, tak doufám, že se jí bude líbit.
25. črc 2008 ve 20:20  • Odpověz
Medi, ale když Ti nefunguje prohlížeč, těžko stáhneš Operu :grinning: (ale uvažovala jsem úplně stejně - nejdřív jsem Mozillu odinstalovala, pak jsem ji chtěla stáhnout a došlo mi, že to asi nepude :grinning: ). Ještě peču cuketový perník (pro mé tři chlapy v chalupě a chci vzít i našim), snad ho nezkazím, když se dneska tak daří :grinning:
Tak to všechno zvládni a neuhoň se :wink: Dobrou noc!
25. črc 2008 ve 20:32  • Odpověz
hermi: No jo...to je fakt. jsem debil... :wink: To mě nedošlo...mě totiž tenkrát nešel otevřít gmail, tak jsem zkusila nějkej jinej prohlížeč a naštěstí to fungovalo
25. črc 2008 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj, přeju krásné ráno...
tady to všechno spí, kočka se protahuje a Andulka se ani nehne...dneska tu nebudu, tak chci pozdravit. Možná se sem přijdu mrknout od našich, tak kdyby se něco dělo (Moni), tak mi dejte vědět, ju?
Opatrujte se, pracujte je to nutné a já si to večer zkontroluju :wink:
26. črc 2008 v 08:13  • Odpověz
Medi, ahój, Ty jsi ranní ptáče :slight_smile: Zvládni to dneska všechno a užij si víkend :wink:
Manžílka už mám skoro pryč (chystá si nutní propriety ve sklepě) a já se po snídani vrhnu na ten rybíz.
26. črc 2008 v 08:55  • Odpověz
ahoj holky moje :dizzy_face:
jenom zdravím - jedeme na výlet do mariánských lázní - až se vrátíme, napíšu víc - snad jen dvě dobré zprávy - koupili jsme si ložnici a předsíňovou stěnu a hlavně: Tom má práci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:sunglasses: :sunglasses: :wink: :wink: :wink:

tak pac - zdraví vás Finelka :grinning:
27. črc 2008 v 10:58  • Odpověz
Míšo, tak to je skvělé!!! Moc gratuluji a ať se tam Tomovi líbí :wink: A kdy se vlastně budete stěhovat? V září nebo až v říjnu? Jo, a kdy se dozvíte, co je FiNel zač? :wink: Užijte si to v Mariánkách.

Já jsem včera navařila spooustu marmelády (ale měla jsem to jednoduché, naši u nás natrhali rybíz a já jsem pak už jen vařila a vařila), skoro se mi o tom i zdálo :grinning: Na baráku manžel postupuje trochu pomaleji, než plánoval, ale snad se nám podaří všechno stihnout. Teď se chystáme někam na kolo :dizzy_face: (ale ještě nemáme vymyšlenou trasu :grinning:).
27. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem si myslela včera naivně, že se tady zastavím, ale bohužel...přijeli jsme v půl jedenáctý a padla jsem za vlast. Fakt jsem toho měla dost...spíš psychicky, našii se furt špičkovali, do toho obě babičky, jedna si brala osobně, že ji ségra nechce poslouchat, jak vychovává malýho...nebo spíš, jak se o něj stará, druhá pořád vytahovala politiku, do toho náš tatík nmervóza kroutila očima a ve výsledku se ségra naprdla, že jíd ala máma do těstovinovýho salátu hrášek a kukuřici, když jí výýýslovně říkala, že ji nechce...

A dneska tu seděl Honza s Míšinou diplomkou, tak to taky moc nešlo. :frowning2: Teď se najed uzenýho lososa a ležím, tak sem můžu :slight_smile:
Dneska se válím, venku je vedro jako blázen, tak nevylejzám

moni: co vy? Jak to jde? Něco novýho? Hlaš se, ať nejsme nervní
27. črc 2008 v 16:25  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsme zpátky. Bylo to fajn. :slight_smile: Sice docela pršelo, takže jsme většinu času strávili v baráku, ale mě to nevadilo...Já byla ráda, že nebylo vedro :sweat_smile: , horší to měly holky, co tam měly starší děti....ty z nudy pekelně řádili. Byli jsme tam tři matky, 4 děti a František a o víkendu přijeli manželé k těm holkám.
Jako vždy vám sem dřív hodím fotky než vás dočtu. Naštěstí jste toho zas tak nenakecaly... :slight_smile:

http://zida.rajce.idnes.cz/Rokytnice_nad_Jizerou,_20.7._-_27.7._08/
27. črc 2008 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj holky,

taky hlásím, že jsme zpátky. :slight_smile:
Snad se sem nějak dostanu víc a dočtu vás. A třeba taky něco napíšu. :slight_smile: Moc jste mi chyběly. :dizzy_face:

Jsou tu nějaký novinky? :slight_smile:

Zatím papa a dobrou noc. :slight_smile:
27. črc 2008 ve 22:31  • Odpověz
taky zdravím jako třetí navrátilec :grinning: a taky slibuju poctivé dočtení :grinning:

Medi, tisíceré díky tvému úžasnému muži i tobě - prosím o radu, který nápoj či jiný druh omamné látky má tvůj muž rád? :grinning: - zbytek nedělejte, bo to jde zítra do tisku :wink:

a zdravím Péťu i Stáňu, které tu dlouho nebyly... :wink:

dnešní výlet byl super, ale jsem taaaak unavená, že jdu rovnou spát :wink: pac a pusu
27. črc 2008 ve 22:55  • Odpověz
autor
tak proto jste toho moc nenakecaly...ono nás bylo pryč víc.... :slight_smile:
poslala jsem vám na meil odkaz na video s Toníčkem. Na dovolený se poprvé smál opravdu výrazně :dizzy_face:
27. črc 2008 ve 23:02  • Odpověz
jj Petru, přesně tak....
na video i fotky mrknu zítra :wink:
jen se holky musím přiznat, co se mnou dělají hormony - jsem se dneska rozbrečela v těch Mariánkách při zpívající fontáně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobrý ne? :grinning:
tak ale už fakt brou
27. črc 2008 ve 23:12  • Odpověz
autor
zatím jsem u Leni popisu porodu....ale dočitam....

teda Léňo, já nevim, jestli si pamatujete muj popis porodu, ale tys to melo uplne do mrte stejny jako ja :astonished:
jen s rozdilem, ze ja kdyz jsem mela tlaky na konecnik, tak jsem jeste asi 10 min. nesmela tlacit, coz bylo na celym porodu nejhorsi....bylo desne tezky to prodychat, abych netlacila..
ale fakt, kdyz jsem cetla tvuj popis, jako bych zase rodila :grinning:
taky to bylo jine v tom, ze mi Tondu nedali na bricho, coz me mrzi...
ale ten postup....
kontrakce doma, vyjezd, kdyz byli po 5 minutach, prijem - tam otevrena na 4 cm...pak klystyr, sprcha, pri pichnuti vody otevrena na 7 cm, tlaceni, hnusny siti....fakt uplne stejny :wink:
27. črc 2008 ve 23:40  • Odpověz
autor
uf, tak jsem vás dočetla....
Na dovče jsem chodila spát trapně brzo (před půlnocí) páč tam nebyl net ani televize, takže si to teď musím vynahradit :grinning:

Leni : vydrž prďka vydrž...jak si dobře pamatovala Monča, tak mě Tonda taky večer brečel kvůli prdům. Přesně jak píšeš...mě brečel mezi 17:00 a půlnocí, ale né celou dobu, prostě jen někdy v téhle době si stříhl nějaký hysteráček....
A i když se řiká, že to přejde ve třech měsících, tak nám to přešlo už v měsíci a to díky kapkám Baby calm, který se můžou až od ukončeného prvního měsíce, byť jsou přírodní. Nejsou drahý, tak až bude Jéňovi měsíc doporučuju vyzkoušet. Sab simplex nám moc nepomáhal. Jo a ty kapky se ředí vodou !
Tondu bolí bříško i někdy te´d, ale to už jen když sním něco špatnýho. Jinak máme fakt klid.

Jinak, hrozně ráda bych tě navstivila, ale radeji pristi tyden. tenhle maji byt vedra a to ja jaksi nezvladam...v tropech bývam zalezla doma a na sebe mam pustenej vetrak. Porad se desne potim!!!! I bez vedra, natoz kdyz je 30 stupnu. BLE :angry: fakt jsem si na dovoleny uzivala ze je hnusne :grinning: a prochazka v desti byla pro me prijemnejsi nez prochazka ve vedru.

Tak mi dej vedet, kdy pristi tyden muzu prijit. Urcite dorazim co nejdriv...Taky jsem navstevam doporucovala co nejdrivejsi hodinu, abychom z toho vubec neco meli. Od tech 17:00 proste hrozilo, ze bude Tonda rvat a to fakt nema cenu , mit tam navstevu.
Uf, jsem tak rada, ze to mam za sebou...
28. črc 2008 v 00:37  • Odpověz
Petru, supr video :grinning:

Stáni, co naše sousedka? už mají mimčo? já že je tu furt klid :grinning:

Medi, koukám, že oslava byla náročná co? tak teď se opatruj, bo je fakt hic

Moni, co ty?

Hermi, tak kdepak jste tránovali? mňam, domácí marmeládka - to můžu :wink: kor teď, mám ale velkou spotřebu - včera jsem tak nechutně jedla, že dneska máme s Finelkou útrum - pohlaví nevím, jdeme teď ve středu na kontrolu, ale mylsím, že pokud bude dělat UTZ, tak tam nic neuvidí, budu 16. týden a nemá tak super ultrazvuk, aby to viděl - tak počkáme ještě měsíc do 20. týdne na velký UTZ :wink:

teď jsem si objednala DVD se cvičením pro těhu - bolí mě záda jak prase.... no a tomovi jsem objednala do nové práce knihu za 900 - Excel - umí s ním divy a chce umět ještě víc :grinning:
28. črc 2008 v 10:12  • Odpověz
AHoj holky, no konečně je tu trochu živo :slight_smile:

Míšo, mrzí mě, že toho nestihnul víc, ale prej tam toho nemáš moc a píšeš hezky, takže aspoň něco. Nic mu nekupuj, je rozmazlenej :wink: Včera sežral celýho uzenýho lososa )jako myslím plátky, ale celý balení :slight_smile:

Já jsem právě dožehlila, pak jsem se musela jít celá osprchovat, páš mi bylo na chcípnutí...

No nic, jdu zkouknout rybářojc fotky a pak něco vymyslet k obědu... :wink:
28. črc 2008 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky
stále hlásím 2v1! :wink: Nic se neděje, žádní poslíčci, nic ... tak určo budu přenášet, jak to tak vidím ... zítra jdu na zase na kontrolu a bude mi dělat i ultrazvuk kvůli velikosti, tak jsem zvědavá ...

Petru, prohlídla jsem fotečky z krkonoš a jsou super! jste dobrý, že takhle s prckem podnikáte výlety, dovči! Toníček vypadá moc spokojeně. Koukám, že máte klokanku, mně jí půjčila teď o víkendu švagrová, tak jsem zvědavá, jak se v ní bude Danymu líbit! :slight_smile:

Já jsem teď dožehlila koš prádla, mám pořád pocit, že nesmí být nic v koši na praní, aby to na mě tady nezůstalo, až se vrátím z porodnice ... tak pořád peru a žehlím :grinning:

Míšo, gratuluju, že manžílkovi vyšla práce! :wink: a koukám, že úspěšně nakupujete už do bytečku věci! :slight_smile:
28. črc 2008 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.