• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Mončo, tak ty takhle uklízíš jo? chápu tě...

no tak jsem zvědavá, kdy se Dany nakonec vyklube
přidala jsem dnešní fotku břuchu, trochu roste... :wink:
28. črc 2008 v 11:19  • Odpověz
ahojky holky!
dítě mi na chvilku usnulo, ale asi to dlouho nevydrží. To horko je hnus! Já se po porodu potím pořád jak blázen a tyhle vedra úplně nesnáším!!
Peti,moc hezký fotečky z dovči!! a u toho videa Toníčka jsem se tu řehtala taky!! :grinning: S tou návštěvou příští týden - můžeš kdykoliv, ještě nic nemáme.těšíme se!
Moni, přenášet vůbec nemusíš, neboj, já taky neměla vůbec žádný poslíčky a pak to najednou přišlo. A vzpomeň si, že zatím všechny květňačky měly dobrý a bezproblémový porody (aspon já to hodnotím jako 100% pozitivní zážitek), tak ty v tom určitě budeš pokračovat. :wink:
holky, jdu uklízet, takovej bordel jsem tu snad ještě nikdy neměla, fuj! a čeká mě hora žehlení!! tak zatím papapa
28. črc 2008 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Medi, s rodinou to tedy bylo nááročné! Doufám, že sis odpočala aspoň v neděli. Fuj, nestraš se žehlením, taky ho mám nachystané :stuck_out_tongue_closed_eyes: (bleju :grinning:).

Petru, vítej zpátky! Fotky máte moc pěkné, jako vždy! Taky jsem pro nás založila účet na rajčeti, až tam bude něco zajímavého, pošlu odkaz do IP. Videa jsem si pustila jen kousek (přece jen jsem v práci), ale pobavilo mě :grinning: Hrozně se mi líbí, jak už s tak malým Tondou pořád někde jezdíte - že nejsi taková ta úzkostlivá mamina, co je pořád jen zavřená doma.

Stáni, taky vítej, doufám, že jste si to užili a Mišák byl hodný!

Míšo, to jsem se zasmála "který nápoj či jiný druh omamné látky má tvůj muž rád?" :grinning: Já brečím i bez těhu, zrovna v sobotu jsem měla problémy s tím, aby se mi rozběhl kotel a tekla teplá voda (kdysi jsem tu o tom psala), tak jsem se nejprve vztekala a pak ze zoufalství nad tou bezmocí brečela :grinning: Manžel mi pak telefonicky poradil a po nějaké chvíli marných pokusů se mi to konečně povedlo. Jojo, trénovali jsme pěkně :slight_smile: Valili jsme proti dost silnému větru, a proto jsem toho pak už měla dost a nedojeli jsme tam, kam jsme plánovali, ale aspoň 56 km to bylo. Naštěstí u nás nebylo moc vedro, to udeřilo až dnes.

Moni, opatruj se :wink: Za chvíli přijde nějaká ta bouřka z horka a Dany vykoukne, uvidíš :wink:

Zatím se mějte, za zády mi tu sedí šéf a přeinstalovává počítače (nepřišel úplně přesně na to, proč nejdou, ten chlap je asi mimo podezření, spíš se toho nakupilo víc najednou).
28. črc 2008 v 11:32  • Odpověz
hermi: Hlavně, že jsi z obliga i ty :slight_smile:

míšo, můžu prásknout ten tvůj úúúžasnej překlep? :grinning: :grinning: Nebo ho práskni sama.

Fuj, to je vedro...ble ble ble ble ble ble

moni, to bude co nevidět k porodu, neboj, to bude hnedle. Držím palce. Taky mi to už začíná připadat nekonečný.... :sunglasses:
28. črc 2008 ve 13:15  • Odpověz
Medi, ani nevíš, jak jsem byla ráda, že na to nemohl přijít ani šéf - ne že bych byla škodolibá, ale připadal bych si jak blbec, kdyby zjistil, že to byla nějaká blbost, kterou jsem mohla spravit sama. Nedivím se, že se Ti těhotenství tak vleče, kolikrát jsem si říkala, že trvá třičtvrtě roku, což je opravdu dost... Ale už to máš taky za pár :wink:
28. črc 2008 ve 13:26  • Odpověz
autor
moni : my máme nosítko Ergo, je to o dost lepší (a taky dražší :sweat_smile: ) než klokanka.
Nevim, jestli vás dočtu. Tonda nejak nemá rad kdyz jsem u PC :grinning:
28. črc 2008 ve 13:54  • Odpověz
autor
holky tak musim jit...Tonda knoura, kdyz si ho nevsimam a kdyz ho mam u PC, tak se se mnou pere, aby vam taky neco napsal....ale ty jeho rozumy maji teda grady....

Leni : a co treba hned v pondeli. 4.8. ? Cas si rekni....
nebo klidne v dobe obeda...bych neco klido uvarila a prinesla, abys nemusela ty....treba pizzu.... :wink:

jestli uz bude Danecek na svete, tak ho rovnou muzeme zapit...ale asi necim bez bublin, aby Jena pak nemel bolenicko...
Je ja jsem tak zvedava na zbytek miminek :dizzy_face:

Hermi a spol...no ja chci aby byl Tonda zvyklej cestovat a spat jinde uz od mala, abychom prave nemuseli porad trcet doma. :slight_smile:
nemam rada, kdyz lidi rikaji, ze s ditetem konci zaliby a vlastni zivot apod....ja propaguju, ze vetsina veci se da delat i s deckem a naopak to muze byt v mnohem zabavnejsi.... :dizzy_face:
28. črc 2008 ve 14:19  • Odpověz
Petru, ale uznej, že jste fakt šikovní :wink: a jsem hrozně ráda, že dokazujete, že to JDE. Když si uvědomím, že synovci jsou skoro 4 roky a sestra s ním nebyla snad nikde na dovolené, je mi trochu úzko (ne kvůli němu, stejně by z toho neměl moc rozoumek, ale kvůli nim, že nikam nevypadli). Ale je fakt, že tam jsou i jiné důvody, o kterých sem nechci psát.
Jednou bych to chtěla dělat tak jako vy, jen mám obavu, že to bude (stejně jako teď) troskotat na množství manželovy dovolené (pokud už nebude studovat, mělo by to být v pohodě, ale jak ho tak znám, asi bude studovat pořád :unamused: - to už je výlev, který sem moc nepatří, ale mám potřebu ho tu napsat, nějak mi z toho zabylo smutno :frowning2: ). No, konec smutků, ono se to časem nějak vyvrbí :slight_smile:
28. črc 2008 ve 14:47  • Odpověz
Petru, když nemám album na rajčeti zaheslované, může tam vlézt přes nějaké vyhledávání kdokoli, že? Jsem rajčatový začátečník :grinning:
28. črc 2008 v 15:48  • Odpověz
Hermi, sice nejsem Petru, ale jj je to tak - bez hesla tam muze kazdy
28. črc 2008 v 15:50  • Odpověz
jo holky a ten překlep, o kterým psala Méďa, to se mi fakt povedlo - až mě mrzí, že jsem ho opravila, se mohla vedoucí práce pobavit :grinning: :

...stačí zvednout telefon a vytočit sluchátko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

roztomilý ne? :grinning:

Hermi, no je mi jasný, jak to je s dovolenou... buď jsem jí neměla já a nebo Tom.... takže tě chápu... mě stačí, že Tom neustále nemůže si vzít dovču, protože buď mají tamtu uzávěrku, nebo tamten budget - roční, půlroční, čtvrtletníé, měsíční a nebo periodický - takže vlastně mají budget furt.. :angry:
28. črc 2008 v 16:02  • Odpověz
Ahoj holky. :slight_smile:

Jdu vás jen pozdravit než poběžím domů... :sweat_smile: Dnes jsem zase nestíhala, opět jsou na tento týden vyhlášeny přesčasy v práci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dnes na to kašlu, je krásně, tak chci stihnout aspoň chvílku na koupálku. :dizzy_face: A zítra tu budu tak do šesti, fuj. :frowning2: Kdyby aspoň nebylo tak krásně, tak by mi to nevadilo... No nedá se nic dělat no.. :pensive:

Jinak koukám, že Monča je stále 2v1, doufám že zítřejší kontrola bude v pořádku a Daneček se brzy rozhodne vylézt na svět. :wink: :dizzy_face:
28. črc 2008 v 16:10  • Odpověz
ahojky! jen nakukuju v rychlosti (jak jinak v poslední době). Ted jsme přišli od doktorky a Jéňa má 4,2kg!! Docela mu šmakuje, říkala paní doktorka. :slight_smile: :slight_smile: Přibírá teda docela rychle. Ale dneska je hrozně nevrlej, od rána mrčí a brečí, to asi to horko, až ted mi usnul v kočárku po cestě od doktorky, ale zdaleka už to není to hodnoučký miminko, co jsem si přinesla z porodnice, v noci už taky hned neusíná a chce chovat, přes den sám už taky neusne, pořád chce nosit, jinak ječí v postýlce, no začíná to být slušný mazec, dneska než jsme odcházeli k doktorce se jak na potvoru posral, poblil a když jsem ho převlíkala a přebalovala, tak se počůral, do toho ječel, jak kdybych mu dělala něco hroznýho, no někdy aby měl člověk 10 rukou na něj. taky už píšu jak tatar. holky jdu, už mi zas kňourá v kočárku. Peto, myslím, že v to pondělí by to možná šlo, ale ještě ti dám vědět zítra jo? potřebuju jít s malým na kyčle a to musím bud ted ve čtvrtek nebo v to pondělí.
tak zatím se mějte krásně!!!těhulky opatrujte se v tomhle počasí!!!
28. črc 2008 v 16:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak zase nakukuju ... to je vedro, to je síla ... já mám nohy jako kůly :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lenni, teď když si to přečetla, tak si snad říkám, aby tam Dany ještě chvíli vydržel :grinning: :grinning: :grinning: Ono to teda moc k smíchu není v té situaci pro maminku, ale když jsem si to četla, tak jsem se musela culit na obrazovku a zároveň jsem u toho třeštila oči :grinning: :sunglasses:

Petru, taky se mi moc líbí, jak jste aktivní s Toníčkem, že se nebojíte a prostě jedete. My jsme s manželem taky zvyklý hodně jezdit po výletech, chodit na tůry a tak ... jsem se obávala pořád, že to třeba s prckem nepůjde, a jsem moc ráda, když vidím, že to jde ... :wink:
A klokanku máme půjčenou tuhle, tak uvidíme: http://www.nej-kocarky.cz/red-castle-sport-nositko-na-dite-klokanka

Holky to jste hodný, že na mě takhle myslíte ... já vám dám kdyby něco určo vědět! :wink:
28. črc 2008 v 16:51  • Odpověz
Míšo, mrkla jsem ti do albíčka, už tam je pidi-bříško! :wink:
A jak se cítíš?
28. črc 2008 v 16:54  • Odpověz
Mončo, dík za optání - je mi fajn - až na záda, ale s tím jsem počítala - mám problémy od mala a teď se to začíná pekelně hlásit - objednala jsem si dneska DVD a budu cvičit jak ďas :wink: , ale jinak super! oproti prvnímu trimestru se to nedá porovnat :wink: a hlavně mám teď tak 14 dní volno, než se budu učit na státnice, takže paráda

ale je tam fakt vedro co? chuděro, máš doma aspoň přijatelně?
28. črc 2008 v 16:58  • Odpověz
Leni, teda to je pěknej jedlík :dizzy_face: paráda :wink: a uvidíš, že brzy se bude jen a jen smát :wink:
zatím ten čtvrtek vypadá nadějně a třeba se někdo přidá - co holky? čtvrtek dopo?
28. črc 2008 v 17:03  • Odpověz
Míšo , díky, myslela jsem si to, tak jsem ta alba raději zaheslovala rovnou :slight_smile: Ten překlep je krásný, mělas ho tam nechat, jestli by na něj vůbec přišli :grinning: Jojo, s tou dovolenou je to přesně tak, ale u nás s ní mám spíš problém já, vždycky tu musí někdo být (sama to znáš - a to nemáme noční :slight_smile:) a jsme na to s kolegyňkou vlastně samy dvě (plus nám jedna občas trochu vypomůže, když není zbytí). Blbé je ale to, že jednak má manžel jen 20 dní, z čehož si ještě dost vyplýtvá na školu (když jezdí na přednášky nebo zkoušky), navíc mají "povinnou" dovolenou kolem Vánoc (což já chodím do práce) atd., tak jsem ráda, že má vůbec něco v létě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Někdy mě to jeho studium štve (ekonomie ne, tou se živí, ale filozofii má jako koníček, navíc pěkně drahý :angry:). Na stavbu teď budou taky padat dovolené, ale to je samozřejmě jiná (už je celkem jisté, že po Rumunsku nepojedeme nikam, což samozřejmě nevadí, je důležité, abychom to měli co nejdřív pod střechou), i právě kvůli těm jeho školám se ta stavba tak vleče, spousta věcí by se dala dělat přes zimu, ale to má zkouškové, tak to nejde. Konec pobrekávání, jinak je milionový :dizzy_face: Týjo, fakt už máš trochu bříško :wink:

Amorous, drž se :wink:

Leni, z Jeníka je tedy kus chlapa! Dobře to s ním zvládej, ty horka pro něj nebudou nic moc :frowning2:

Moni, slyšela jsem, že klokanka není pro děti úplně ideální - nevím, zda na páteř nebo kyčle či co, ale někde jsem tuto informaci zachytila, zkus si raději něco pohledat :wink: , Ergo nebo šátek je prý lepší.
28. črc 2008 v 17:04  • Odpověz
Tak to je dobře, že sis objednala to DVD, určitě to zádům pomůže a budeš se cítit líp. Nějaké těhu cvičení plánuješ, že budeš docházet někam? Já jsem nikam nechodila, ale měla jsem taky doma DVD s nějakými cviky a sem tam cvičila, ale jsem lajdák ... :sunglasses:

Doma to docela jde, ale už se začínám nudit, jak je vše připravené, tak pořád vymýšlím, co bych jako ještě mohla udělat a tak ... ležet a sedět moc nevydržím, ven nemůžu v tomhle vedru a tak jsem zkusila udělat marcipán a ozdůbky Danymu na dortík, teda čas na pečení mít asi nebudu, ale pomohla by třeba mamka. A dneska jsem si koupila hlínu a udělala jsem před chvilkou jmenovku na dveře ... a už nevím, co mám dál vytvářet ... :grinning: :grinning: Hodila jsem to do albíčka moji dnešní práci ... zítra to snad uteče ten den rychlejc ... jdu na tu kontrolu, tak to je celé dopoledne pryč a odpolko uvidím ... :sweat_smile:
28. črc 2008 v 17:05  • Odpověz
herminka, aha, díky, jdu to zkouknout ... na té klokance je sice od narození, ale oni to asi moc zas tak neřeší ... hlavně když se to prodá ... tak to jdu prostudovat ...
28. črc 2008 v 17:06  • Odpověz
Moni, Ty jsi činorodá :wink: A ta cedulka je naprosto skvělá!!! To máš keramickou hlínu nebo nějakou smotvrdnoucí hmotu? Zkus se tady podívat do diskuse Nošení dětí - je myslím ve volných.
28. črc 2008 v 17:12  • Odpověz
je to nějaká hlína, která ztvrdne na vzduchu, tak uvidím ... nikdy jsem z ní nic právě nedělala

díky, jdu se na to juknout ...
28. črc 2008 v 17:14  • Odpověz
Aha, říkala jsem si, že keramickou bys musela někde nechat vypálit... Hrozně se mi ta cedulka líbí, jsi fakt šikovná!!!
28. črc 2008 v 17:15  • Odpověz
Hermi, jé tak to máte fakt teda komplikovaný.... no ale snad to studium někdy skončí ne?

Mončo, to je nádhera - tý jo, fakt super, jsi šikulka :dizzy_face:
28. črc 2008 v 17:16  • Odpověz
Jo, tuto diskusi jsem nijak zvlášť nečetla (jen jsem do ní kdysi nakoukla), ale určitě tam bude nějaké info (prodejce si přece jen svůj výrobek vychválí) nebo tam budou určitě zkušené holky, kterých se můžeš zeptat.
28. črc 2008 v 17:17  • Odpověz
děkuju :sweat_smile: Takovou podobnou cedulka jsem viděla. když jsme byli letos na dovče na Moravě, měla to tam jedna rodina na brance, tak jsem si to vyfotila. Oni to teda měli vypálené a trošku barevné, ale nádherné! A co se mi líbilo, byla to čtyřčlenná rodinka, takže 4 ksiftíky a dole byla ještě hlava jejich pejska ... :wink:
28. črc 2008 v 17:18  • Odpověz
Mončo a kde se ta hlína kupuje?
28. črc 2008 v 17:19  • Odpověz
Hermi, jj bříško už se rýsuje, přijde mi, že mám podobný jako Monča v tom samém období :wink:
tohle je fotka z rána, večer jsem typická těhu :grinning:
28. črc 2008 v 17:21  • Odpověz
Míšo, u nás ji mají v papírnictví.
28. črc 2008 v 17:21  • Odpověz
Míšo, jj, studia by měl skončit asi příští rok v září (v červnu Ing. státnice na ekonomce a v září Bc. na filozofii), ale on by furt něco studoval (teď nevím jestli :grinning: nebo :confounded: ), na té ekonomce uvyžuje o doktorátu, pak by se mu líbila sociologie, nějaký psycho-výcivk (Gestalt nebo něco podobného) a na stará kolena teologie (tu už studoval - pak by třeba mohl být trvalým jáhnem).
28. črc 2008 v 17:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.