• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Míšo, já si tu hlínu koupila v Hypernově, jak mají papír ... myslím, že se teď dá fakt sehnat už všude ... :wink:
28. črc 2008 v 17:25  • Odpověz
Jeho snahy oceňuji (sama jsem ustrnula na té Mgr. z FF a dál bych už nic nestudovala, protože mě to docela stresuje - jsem pergekcionistka :grinning:), ale nechci, aby tím jednou trpěla, což by bylo docela možné, jak to tak sleduji. Říkala jsem mu, že budeme mít děti, až dostuduje - aby si jich vůbec užil :slight_smile:
28. črc 2008 v 17:27  • Odpověz
Chtěla jsem napsat "nechci, aby tím jednou trplěa rodina".
28. črc 2008 v 17:28  • Odpověz
Achjo, samý překlep, já už chci domů :grinning:
28. črc 2008 v 17:30  • Odpověz
Hermi, to jsem netušila, že je takový všestraný a vše ho zajímá natolik, že to chce studovat nebo doknce studuje, je šikovnej, to teda jo, ale tebe chápu na 100%

já taky chci jít do výcviku - až po dětech resp. až bude případ. druhé mimi :wink:
28. črc 2008 v 17:32  • Odpověz
Míšo, všetranný to on je - krom tohoto všeho má ještě SŠ elektro :grinning:
28. črc 2008 v 17:38  • Odpověz
Ahoj, koukám, že to je tady veselý

moni: Cedulka je prima :slight_smile: Jsi šikovná..to já takhle hezky plasticky neumím :slight_smile: ALe máme ji taky objednanou od kamarádky keramičky...teda už od svatby, ale to neva :slight_smile:

hermi: Ty máš doma takovýho intelektuála, no to teda klobouk dolů. je šikovnej.

míšo, H. vzkazuje, že normálně berem koks nebo herák, ale co jsem těhotná,t ak jsme to omezili, takže nemá cenu cokoliv pořizovat za omamný látky - myslím :wink: Nevíc je skautskej vůdce, co kdyby s to proseklo, že?

leni: No to je šikovnej, ten váš Jeník, tak hlavmě aby vám hezky prospíval a nezlobil. Kdyby bylo dobře, můžu naložit Petru a Míšu a mohly bychom přijet příští týden třeba společně...

amorous: Ty se jednou upracuješ, co? :wink:
28. črc 2008 v 17:47  • Odpověz
Medi, tak herák nemám, tak se mi ulevilo, že na něm už nejedete - od té doby, co vypadám jak těhotná mi ho nechtějí prodávat :grinning:

a šneci jsou mňam mňam - no nevím nevím, jeslti do práce nějaké dovezu :grinning:
28. črc 2008 v 19:43  • Odpověz
autor
lenni : a co v utery ? kdyby to v pondeli neslo. A kdo se prida ? Medo ty jsi stejne taxikarka :grinning: bylo by fajn, kdyby nas jelo vic a klido se ti vetru do auta, Kosire jsou daleko. Asi bych jela s Ergem, kdybych jela MHD.

Moni : jo jo web Noseni deti je fajn. Tam jsem Ergo koupila. A opravdu jsem casto cetla, ze Klokanka se uz moc nedoporucuje. Neni to asi nic hrozneho, ale uz jsou proste lepsi veci, ale zase drazsi... :unamused: Ale zalezi na tom, jak casto byste ji vyuzivali. my treba babyvak pouzivali dost casto. A myslim, ze to tak bude i s Ergem. Dnes jsem v nem treba uklidnila a uspala rvouciho Tonicka, takze ho opravdu nemame jen na vylety. Dneska mel nejakej uplakanej den, asi kvuli dnesnimu ockovani nebo mozna uz to budou zuby...tak jsem rada, ze jsem vubec uvarila veceri.

ty tvoje vytvory jsou uzasny....jsi hrozne sikovna. Taky bys klido mohla prodavat na Fleru...Tu cedulku bych si hnedle koupila. Je uplne uzasna..ja fakt obdivuju tvurci lidi, jako ty a Meda....ja ani to svoje kresleni moc nevyuzivam...nemam na to energii....a hlavne fantazii...jsem vecna kopirka...ale tys vlastne taky pslaa, ze ses inspirovala....Meda mi dala odkaz na web z ruznejma vecma k dekorovani, tak asi zkusim nejakou ubrouskovou techniku nebo kreslit na krabicky, ale myslim, ze moc akcni nebudu....

hermi : uplne te chapu s tvym manzelem. Me by to taky trapilo, i kdyz je to vlastne pozitivni vec, ze je tvuj manzel takovej nadsenec do vedeni...ale umim si predstavit, co to obnasi pro tebe...

Miso : ten preklep je fakt dobrej...ty jsi stejne sikula, ze jsi se rozhodla mit mimco i zaver skoly...ja bych oboji najednou nezvladla...

amorous : to je docela sila s tou tvou praci, ale aspon ze te to bavi, ne ?

jaji, anni : jak se vede pracantky ?
28. črc 2008 ve 20:32  • Odpověz
petru: No když o tom tak přemejšlím, tak to úterý by bylo fajn, já mám v pondělí poslední předporodní kurz. Tak se ještě dohodnem. taky uvidíme, jaký bude počasí...abychom nechcípaly vedrem.

Dneska jsme po dlouhý době zase byli na prochajdě...až po osmý, to se dalo trochu dejchat...no a teď jsem udělala dietní chybu...chtěla jsem si dát nějaký ovoce...a všechno bylo nahnilý nebo nebylo..t.ak jsem sežrala půl pytle křupek...že se nestydím...

Holky, nem,áte tip na nějakou hospodu, kam nacpeme na jídlo a pivo 23 Němců? :frowning2:
28. črc 2008 ve 21:57  • Odpověz
autor
Medi, já mela jednou oslavu pro 20 lidi v restauraci U Zpěváčků. Výborně tam vaří, je to v centru (za Národním divadlem, blízko Ghoete institutu :grinning: ) Když je víc lidí chtějí zálohu 200. Mela jsem tam uz nekolik akci, takze doporucuju...

http://www.restauraceuzpevacku.com/index2.htm
28. črc 2008 ve 23:12  • Odpověz
autor
tak se musím vyzpovídat... :sweat_smile:
už jsem byla na odchodu do pelechu, ale najednou mě přepadla šílená chuť na zmrzlinu Carte D Or - čokoládovou.....kterou jsem DNES koupila. Jenže tentokrát jsem udělala zásadní chybu a nenandala jsem si jí do mističky, ale řekla si, že si dám jen kousek rovnou z pixly.....(čtvrtka už byla užraná ze dne)
ehm a jak myslíte, žeto dopadlo ?
Jsem prase....sežrala jsem jí celou :sweat_smile: , prostě se neumím ovládnout, když je něco tak tuze dobrý..... :frowning2: :sweat_smile:
Už se tady nebudu litovat, že jsem tlustá (nebo se o to alespon pokusim), protoze si za to muzu sama....
:angry:
Neznam nikoho, kdo by sezral celou pixlu zmrzliny....(z toho pulku najednou)

no nic...musela jsem se nekomu vyzpovidat.... :wink:

a to jeste nevite, ze mame v mrazaku jeste oriskovou.... :grinning: ale te se dnes rozhodne nedotknu, to uz by zavanelo obzerstvim nejvyssiho stupne. Nastesti jsem plna.
Tak dobrou. :slight_smile:
29. črc 2008 v 00:00  • Odpověz
ahoj holky ,jedu do práce a pak do města s diplomkou, tak odpoledne se ale stavím - opatrujte se v tom vedru - pa :dizzy_face:
29. črc 2008 v 09:08  • Odpověz
ahojky!! tak s tou návštěvou příští týden, já se moc omlouvám holky, ale trochu se to zkomplikovalo, v úterý mi přijede pomoct mamka na celý den, a manžel si bere od středy dovolenou (konečně!!!!!!!!), takže mi z toho vychází bohužel jen to pondělí. :unamused: můžeme to ještě posunout na další týden, to už by mělo být ok. škoda, že jsou ted ty hnusny vedra, tenhle tyden nemame nic.
Peti, od kdy jsi dávala Toníčka do toho lehátka? Já už bych potřebovala Jeňulu někam frknout, v postýlce být sám už nechce. Jo a s tima kapičkama, Baby Calm už tady mám připravený, ale dáváme ted Sab Simplex no a ten po tom tak mlaská, že jsme se tu mohli včera s Ládou utrhat smíchy, co dělal. :slight_smile: a přijde mi, že snad taky docela pomáhají, včera usnul v 18:30 a budil se jen na kojení a ještě ted je v postýlce, ale už ho slyším, už se budí. a nebo spíš byl unavenej chudák z toho vedra.
tak zatím pa!
29. črc 2008 v 09:13  • Odpověz
autor
lennik : to nevadi. Klidne muzu v to pondeli....pripadne ten dalsi tyden....Pro me by bylo idealni prijet nejaky den, kdy bude prset :grinning: , fakt mam radsi kdyz je zima a prsi, nez tyhle horka. Tonda navic ty horka taky nesnasi....
tak uvidime, co holky a bud bychom teda dorazili v pondeli nebo az ten dalsi tyden.

no lehatko.....ja mela vyhodu, ze jsem mela Tondu v obyvaku v kolibce a tam byl rad dokud byl cerstvej a jeste si moc nehral a tak....takze mi tak krasne vydrzel prvni dva mesice ne-li dyl....a do lehatka jsem ho zacla davat, az kdyz zacal vic vnimat - hracky atak a kolibka ho zacla nudit, ze z ni dobre nevidi....
ale co se zdravi (zadicek ) tyce, tak pokud mas lehatko, kde se Jena nebude kroutit, tak si myslim, ze ho tam muzes davat uz ted. Proste aby tam spis lezel nez polosedel, to by jeste nemel....
29. črc 2008 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu z kontroly
Tak monitor v pořádku, dany tentokrát řádil, tak ho nemuseli budit. Vyšetření taky, děložní čípek už jenom zbytek CS 6, otevřená volně na prst a hlavička se tlačí do vchodu (čtu z jeho zprávy)
Dělal mi ultrazvuk, pozítří začínám 40tt a prcek má přibližně 3200g, tak jsem ráda, že to není žádný obřík. Prý ultrazvuk není přesný, ale typoval by to tak kolem těch 3,5kg A na přenášení to prý taky nevypadá, ale v porodnictví těžko říct ...
29. črc 2008 v 11:09  • Odpověz
autor
moni : ja myslim, ze prenaset nebudes :wink:
uz se na Danecka moc tesim !!!!!!!!! :dizzy_face:
29. črc 2008 ve 12:31  • Odpověz
autor
Tondovi uz asi roste zub. Vcera i dneska skoro porad breci , zadnej hysterak , ale celej den knoura a porad si saha do pusy...neni to ale cucani ruky, chyta se za dasnicku.... chudacek...doufam, ze se mu brzo vyklube.,...taky prot, ze ho musim porad chovat a skoro nic neudelam....
29. črc 2008 ve 12:32  • Odpověz
AHoj holky,

petru: Já teda jednu takovou, co sežere půl kýble zmrzliny najednou znám :dizzy_face: :confounded:

Honzík právě odešel, jede do města za svým konzultantem DP...tak je mi ho chudáka líto..v tom vedru...bleble
Já jsem se naobědvala a zkouším si tu něco vyhledat na netu...a taky čekám, až mi dopere pračka, mám tak antikočku ( to je přehoz do kuchyně proti kočičím drápkům na sedačce) :grinning:

odpoledne taky dorazí ségra s malým, táta ji odveze, půjde si obtisknout ručičky a nožičky synovce do hlíny ke kamarádce...tímto připomínám, tě, .který budou chtít, že můžou, že to klidně zařídím, pošlu číslo, domluvím atd :slight_smile:

moni: No tak to máš už za pár, ne? Tak se drž a moc nelez na slunce, nedělá to dobře, dneska hlásili bio 2 pro zdravá lidi a bio 3 pro ty s dýchacíma a jinejma problémama.... :frowning2:
29. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz
autor
Medi : ja bych o ty rucicky a nozicky do hlinyx zajem mela, ale az nekdy kdy nebudou vedra :wink:
takze se pak pripomenu, ju ?
29. črc 2008 ve 13:26  • Odpověz
Moni, už se taky těším na čtvrtého klučinu do party! :slight_smile:
Peti, já taky dneska nic neudělala, malej chce od rána chovat, v postýlce řve a je úplně horkej, asi mu je hrozný vedro, nevím, co s tím, mám tu zataženo, všude mám mokrý plíny a občas ho jen potřu vlažnou plínkou, ale evidentně se mu to vedro nelíbí.
29. črc 2008 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem na chvilku tady, Mišák spí. Už máme chůvičky, tak snad budou fungovat. :slight_smile:

Petru, já mám taky radši chladněji. Takže i na chatě mi počasí vyhovovalo. Dalo se jít ven kdykoli,... Teď jsme zavření doma, je tu taky teplo, ale lepší než venku.
Můžu se k vám připojit na návštěvu u Léni? Leni, zvládneš nás víc najednou? Snad nám do toho nic nevleze. :slight_smile:

Leni, koukám, že Jéňa je jedlík. :slight_smile: Mišák měl 4400g v 6 týdnech. Ale zase měl nižší startovní váhu. :grinning: :slight_smile:

Míšo, sousedi mají mimčo od 24.7. :slight_smile: Byli na císaři, takže jsou ještě asi v porodnici. Mají Jiříka - narodil se plánovaným císařem (mamka je malá a drobná) v ukončeném 39.tt. Vážil 2730g a měřil 46cm. Takže skoro jako Mišák. Zajímalo by mě srovnání, o kolik Mišák vyrostl. Ani si neumím představit, že byl tak malej. :slight_smile:
Teď už je celkem těžkej, dneska mě strašně bolí pravá ruka,...

Moni, držím palečky, ať je všechno v pořádku. Jsem na Daníka moc zvědavá. :slight_smile:

A víc jsem toho zatím nestihla přečíst. Nejradši bych si to všechno vytiskla a přečetla v klidu nahoře, ale máme rozbitou tiskárnu.
Zatím papa. :slight_smile:
29. črc 2008 ve 13:32  • Odpověz
autor
Stano, jestli nas Lena vezme vsechny, tak se samozrejme pripoj. Tak zatim bychom byly v sestave, ja ty a Meda.
A chtelo by to tedy co nejdriv, aby Lena nemusela byt nervozni, kdyz my Jenik plakal kvuli prdikum.....
Medo a co teda v to pondeli ? Doufam teda, ze uz nebude vedro. Jestli jo, tak bych to fakt klido odlozila na ten dalsi tyden....a az prestanou ty vedra, tak bychom taky mohli na ten piknik do Stromovky, ne ?

A taky se chci stavit u tebe , Stano....ja s Tondou rada nekam chodim...ale kdyz je venku kolem tricitky sedim doma, mam pustenej vetrak a omezuju se jen na nutne navstevy posty nebo kramu. Nikam dal me nikdo nedostane...
29. črc 2008 ve 13:47  • Odpověz
ahoj holky - tak se to v práci nějak protáhlo a pak jsem si šla ještě sednout s kámoškou, tak teď rychle jím a vyrážím do centra svázat tu diplomku :wink: zatím ty vedra snáším dobře, musím si ale sebou vzít pití :wink:
tak já mažu, snad mě to neskolí pa
29. črc 2008 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Petru, co to tu zas plantáš, vždyť Ty JSI šikovná a tvůrčí, zase se podceňuješ? Že Ti přijdu nasekat? :grinning: Na krabičky raději kresli, ubrouskovka není nějaké extra umění :grinning: Snad Toníkovi naroste zoubek rychle :wink: Jsem ráda, že mě chápeš s tím manželovým studiem - mně se to na jednu stranu moc líbí, že si rozšiřuje obzory, nemá tolik čas chodit do hospody apod., ale někdy to na mě nějak dolehne... - no, znáte to :wink:

Medi, pobavilas mě - místo ovoce křupky :grinning: To mi připomíná, jak jsem si jednou chtěla koupit pomeranč, ale nějak se mi nelíbily, tak jsem raději vzala Margotku :grinning:

Leni, to je fajn, že vác bříško snad přestává trápit :wink:

Moni, tak to vypadá, že Daneček si nijak nebude dávat na čas, to jsem zvědavá, pro který den se rozhodne :slight_smile:

Míšo, dávaj na sebe pozor, to bio 3 platí určitě i pro těhule :wink:

Docela mě zase vytočila kolegyně, o které jsem tu už kdysi psala, že se dělá děsně důležitá. Měla skoro 3 týdny dovolenou, tak jsme jí zalévaly kytky (píšu záměrně "jí" - ona se o ně stará a je to její vášeň, ale kdyby tu nebyly, nic se nestane), ona přišla po té dovolené a skoro místo pozdravu mi vyčetla, že jsme jednu kytku (z asi 20) přelily. Žádné "děkuju", nic. A dneska jsem jí dávala seznam, co chci objednat z jednoho velkoobchodu, kam má přístup ona ze svého PC, zkoukla to "kritickým okem" a u několika věcí cosi kecala, že jí to něco říká, přitom na 100 % vím, že je nemáme. A to není žádná moje nadřízená (jsme obě vedoucí různých oddělení), ale chová se ke každému přezíravě a připadá mi, že ke mně, od té doby, co jsem se vdala, ještě víc. Moc si to ale beru, musím si vždycky uvědomit, že je to celkem nešťastná ženská - je jí 40, chtěla by druhé dítě, ale nedaří se, vlastně se jí ani nedivím, že to ventiluje takto... (Snad si to tu nepřečte!!! Ale i kdyby...).
29. črc 2008 v 15:07  • Odpověz
petru: my máme od 12 - 14 v pondělí ten porodní kurz s porodníkem a tam fakt chci být, takže jestli chcete jít k Léně v podnělí, tak asi spíš beze mne...:frowning2:

hermi: Jo, nevděk světem vládne. A nedá se kolegyni něco v klidu říct? Já bych teda asi neudržela klidnej obličej a něco bych si rejpla...jako že třeba poděkovat ještě nikomu neublížilo nebo tak něco...

Stáni: no to máš pravdu s tím vedrem...taky je mnohem líp...byla jsem tam jen pověsit prádlo a málem jsem chcípla (sesbírat ho půjde H, až se vrátí z města...chudák, prej je celej přehřátej...mi hlásil :slight_smile:

leni: A co třeba větrák? Aby cirkuloval vzduch? Chduěrka, věřím, že mu musí být vedro...jak maj blbou termoregulaci ti mrnísci, tak pak trpěj, co?

Já jsem musela do sprchy, chípala jsem tu stejně. Ale jak topím za dva, tak se to dá pochopit :wink:
29. črc 2008 v 15:15  • Odpověz
Už z toho horka blbnu, četla jsem, že Méďa napsala "eni: A co třeba tatarák?" :grinning: Větrák mě taky napadl - ne blízko Jeníčka, aby ho neofouklo nebo tak něco, je přece jen ještě maličký, ale aby trošku vířil vzduch v místnosti, snad by to bylo lepší.

Medi, já Ti nějak před tou kolegyní ztrácím slova - asi si za to můžu sama, jak se ke mně chová :unamused: Ale myslím si, že mi neodpustí, že mám dovolenou, zrovna když děláme revizi (prostě to tak vyšlo, manžel musel hlásit dovolenou už někdy v březnu, tak ji máme zrovna v tento termín), a to ji chci odpálkovat, ať to stojí, co to stojí.
29. črc 2008 v 15:31  • Odpověz
autor
hermi : dobře jí tak, ze jedes na dovolenou :grinning: ale chápu te. To fakt zamrzi, ten sprdunk za kytky...fakt nevděk. Já si vetsinou necham vsechno libit a ozvat se dokazu jen ve sve rodine,...Nekdy me to stve, ze se nerada poustim do konfliktu s cizimi lidmi, protoze si pak slusne nechavam sr...na hlavu....a doma to pak treba orvu nebo mi to zkazi den...
Hermi : ja vim ze se desne podcenuju :sunglasses: , ale tvurci fakt moc nejsem. Nerikam, ze bych nektery veci nesvedla, ale jsem lenoch, tak je to :grinning: , lip zni, ze nejsem tvurci :grinning:
Musim jit na postu, asi tam padnu...ach jo...postacka a postak od balikaru nejak nezkousi jestli jsem doma, jako obcas nekde trajdam nebo jsem na dovoleny, ale jako na potvoru v dobe prichodu oznameni do schranky jsem vzdycky cely den doma. A myslite, ze se ozvu ?
Byla jsem postacka anechi tomu, kdo k nam chodi delat pruser :sweat_smile:
Si pamatuju, jak nas vedouci volala na koberecek, kdyz si nekdo stezoval, ze byl doma ja nezvoénila...Coz jsem teda fakt pocitve delala, aj schody jsem vyskrabqala, pro jistotu...
pred chvili jsme s Tondou usnuli. Spi nejak dlouho, chudacek...asi je z toho zoubku a vedra uplne uondanej....a me se zdali desny sny...ze jsme nekde byli s moji mamou a Tondou a chytla nas na nakym nadrazi bourka...byli hrozny blesky a v rozhlase tam hlasili, ze tam a tam to nekho zabilo....a ty blesky praskali dost blizko nadrazi....sem se bala jak prase.....az me to vzbudilo....

za chvili prijede na navstevu Tonickova kmotra se svoji segrou, tak jsem pekla uzasnej malinovej kolac...doufam, ze si holky vezmou, protoze to jinak snim sama (Frantiskovi staci tak 3 kousky :angry: ) a to bych si nafackovala...
holky, to je desný, jak nekdo muze tak rad jist...a hlavne sladky :sweat_smile:

jo a vcera mi skodolibe udelal Frantisek hroznou radost. Pribral !!!! Asi 4 kilo !!!Uz mu tahne na 80 kg¨(78)...jupiiiii skore se zacina vyrovnavat :slight_smile: No ale porad je mezi nami rozdil vaha tak jednoho skolkoveho ditete :grinning:
29. črc 2008 v 16:17  • Odpověz
Petru, poznávám se v Tobě - taky se dokážu ozvat v rodině nebo mezi kamarády, ale v práci a mezi "vzdálenějšími" lidmi mi to moc nejde a pak jsem z toho doma nešťastná a třeba brečím manželovi (ten je ale zlatý, v takových věcech mě dokáže podržet).
Se tu řehtám, že Ti F. udělal radost, že přibral :grinning:, ale rozumím Ti. On ještě přibere, Ty zhubneš a bude to :wink: Celkem Tě chápu, já mám vždycky takový zvláštní pocit, když manžela chytne hubnutí a nejí sladké atd., zatímco já si ho dopřávám (ale je fakt, že celkově jím zdravěji než on), tak si prostě připadám tak nějak divně (byť rozdíl cca 30 kg mezi námi zůstává +- konstantní). A je nespravedlivé, jak chlapi snadno hubnou - manžel furt brečí, že má břuch, pak si parkrát dá na večeři o rohlík míň (ale pivo apod. si neodepře) a hned ho má o něco menší :angry: :grinning:
29. črc 2008 v 16:58  • Odpověz
tak holky moje zlatý, už jsem doma - no v tom centru bylo fakt hnusně, ale furt lepší to jít pěšky než se mačkat v tramvaji, tak jsem se pěkně prošla, prolívala vodou a v poho - akorát se mi to teda pěkně proneslo - 3x 150 stran, no těžký jak sviňa :grinning: - nechala jsem tam 1000,- a na spravení chuti jsem si koupila knížku za 500,- :grinning: - Něžná náruč rodičů od Evy Kiedroňový - je to i s DVD a na tu ženskou je radost pohledět, jak manipuluje s novorozencema - tak se těším, až to budem s manžou študovat :wink:

dočtu vás později, ted se jdu natáhnout, jsem unavená jak čolek - a jdu pustit FiNelce křemílka - dostala jsem ho spolu s krásným kaktusem v práci - a křemílek krásně hraje, tak ho budu FiNelce pouštět, aby si na to zvykla a třeba ses to bude hodit, až bude plakat - tak to pustíme a tu hudbu bude znát :wink:
29. črc 2008 v 17:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.