• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Mončo, myslím, že se to všechno parádně připravuje a že to bude porod přesně načasovaný :wink:

Leni, fakt zkus ten větrák, hezky mění ten vzduch - já bych teda přijela v ten čtvrtek kolem té 10. jo? a kdyby nebylo takové vedro, tak bysme se mohly jít i projít viď?

Jé Stáni, tak to už tady bude brzy plakat mimi :dizzy_face: to jsem zvědavá, zda to bude slyšet - tak jim moc gratuluju a ať se jim daří.

Hermi, tedy kolegyně by si pořádně zasloužila sestřít, ale chápu, že někdy se slova jak když ztratí a člověk neví, co říct..

jé s tím přibíráním - Tom přibral za tu dobu, co jsme spolu 12 kilo - a upřímně jsem ráda, bo byl jak chrt a teď je naštěstí normální - s tou mojí pr.... í jsem si vedle něj připadala jak jeho matka - no ale takhle to ted mám s mojí mamkou, ta má poloviční zadek než já, tak jí vždycky říkám, ať si hlavně vedle mě nestoupá na fotkách :grinning:
29. črc 2008 v 19:47  • Odpověz
no jinak jsem si šla odpočinout a usnula jak dřevo - teď jsem se najedla, poslední týden mám novou jídelní úchylku - už mě opustily jogurty a teď mám rajčatový salát :grinning: teď jsem ho dojedla a nejradši bych si dala ještě

jdu tady trošku poklidit a číst si - chtěli jsme jít na Křižíkovu fontánu, ale asi to nestihnem, bo to, co se nám líbí, hrají dnes od deseti a Tom hraje do půl deváté tenis v Jinonicích, takže než dojede dom (je metrem, já si brala auto do práce) a vyrazíme, nestihnem to....

tak půjdem jindy, snad bude ještě hezky - zítra nic hezkého nehrají a ve čtvrtek máme akci s kamarádama....
29. črc 2008 v 19:50  • Odpověz
no a protože jsem doma sama a je mi smutno a chci si povídat a sebrali mi služebnhí telefon, tak nemůžu volat, tak si budu dál psát tady, i když tu nikdo není :grinning:
jsem zjistila, že mám dneska zase dobrý progream v televizi - Retro a Manželské etudy, tak jdu chvilku číst a pak koukat - se těšim :wink:
29. črc 2008 ve 20:08  • Odpověz
a eště vám napíšu, že zítra jdu na kontrolu, doufám, že mi udělá ultrazvuk.. už jsem FiNela dlouho neviděla - tak a víc mě nanepadá....
29. črc 2008 ve 20:09  • Odpověz
Míšo, to je pěkná samomluva :grinning: :grinning: :grinning:
Taky jsem teď "sama doma" - přišli jsme z bazénu a manžel teď ve sklepě opravuje s kamarádem kolo. Tak jsem si taky pustila to Retro (to je dobré!, škoda, že jsem ho neviděla od začátku) a těším se na Etudy, ale nevím, jak dlouho u toho vydržím - musím trochu spát, na víkend mi přijedou kámošky, tak budeme asi trochu ponocovat :grinning:
Jé, ta knížka od Kiedroňové je moc pěkná, dívala jsem se do ní v práci :dizzy_face:, to budeš na FiNela dobře teoreticky připravená :wink: Budu držet palce na zítřejší kontrol, určitě budete OK a snad Ti ho/ji i doktor ukáže :wink: Úplně zírám, jak Ti naskakují týdny, vždyť nedávno jsi tam měla 11tt :grinning:
Na tu koelgyni jsem schopna se trochu ozvat, když se jedná o někoho jiného, ale když jde o mě, moc to nejde :frowning2:
Tyjo, to byl Tom hodně hubený, co? :fearful: Vždyť i teď vypadá dost hubený.
29. črc 2008 ve 21:49  • Odpověz
autor
Etudy uz sleduju po druhy a z tohodle dilu mam peknou depku, i kdyz to je jeden z mala paru, ktery mi prisli inteligentni a v cernobile verzi dokonce spokojeny. Ale z toho jejich druhyho syna mam fakt depku. To je moje nocni mura, ze by z Tonicka vyrostl takovej debílek....porad doufam, ze se to da vychovat.....a utesuju se tim, ze na ty deti treba precijen nemeli dost casu, kdyz porad jen pracovali atak, ale ta mama myslim byla s detmi doma a prisla mi docela v pohode, tak nevim.....fakt me to desi.....to ze deti vyrostou a je jim 15 a vice.....hnusnej vek !!!!
clovek si protrpi 9 mesicu , pak se pipla a nucha s miminkem a nakonec z toho je klacek, co doma krade, kouri, hraje hry na pocitaci, sprejuje a v hlave vylizano....korunu tomu dal, kdyz rekl, ze by sel na policajta....pak nemaj bejt vtipy policajtech.
My mame na sidlisti Stredni skolu krimïnalistiky a kdyby jste videli ty typy co tam chodi (jak holky, tak kluci)....no hruza a tihle nas jako maji chranit, jo ? :astonished:
No pujdu to radsi zaspat....
29. črc 2008 ve 23:37  • Odpověz
autor
ahoj holky,
fakt doufam, ze Tondovi "jen" roste zub, protoze uz mi ani nespi celou noc jako driv. Dneska jsem se skoro nevyspala...Teda jako spala jsem , ale snad trikrat jsem kojila, coz bylo naposled, kdyz byl malej. Ted mi knika v posteli a ja si musela jit dat jogurt. :slight_smile:
Vecer jdeme ke kamaradovi a chci udelat ty rolady z listovyho testa. Muzete mi nekdo poradit, co vse tam dat a v jakym poradi...pamtuju si jen nivu a sunku....
30. črc 2008 v 06:49  • Odpověz
ahoj holky
Petru, no koukám, že jsi pěkně brzy vzhůru, jj to asi budou zuby... to musí být pro chudinky hrozná bolest... tak vydržet vydržet!!! no asi to bude téma i dalších měsíců co?
jinak k těm Etudám - já ty včerješí viděla už podruhé - všechno mi to tam zapadá jak mozaika - jedno vyplývá z druhého, to chování toho Martina? myslím, že nemohl dopadnout jinak -přestože oni se snažili seč mohli, je to podle mě přesnej případ toho, jak dopadla spousta těch, kteří se vrhli po revoluci do podnikání - velký plány, peníze, čas.... co si můžou ty děti vzít od mámy, která se furt někam žene a doma má čas jen na žehlení a praní? nemyslím to vůbec špatně, byli to sympaťáci, otevření, milí.. ale kapitalismus si s nima trošku zahrál a oni se lehce dali..... jak jinak přitáhnout mámu k tomu, aby se mi víc věnovala? tím, že budu hodná?ne..... právě naopak.....
pro nás s manželem klasický případ toho, jak to nechceme.....

já se jdu nasnídat a namalovat obličej na ksicht a pak vyrážím na tu kontrolu - jsem trubka, jsem se večer řízla holítkem víte kde a teď nevím, jesti mi teče krev z toho a nebo jestli náhodou není někde problém - ta ranka vypadá zacelená, ale přesto..... no jsem trubka....
30. črc 2008 v 08:39  • Odpověz
Moni a zase se ozvi jo?

Leni, zítra jedu tak na půl devátou pro diplomky, vezu je na katedru a u tebe bych kolem té desáté mohla být - napiš mi prosím tu zastávku tramvaje a ulici jo? dík :wink:
30. črc 2008 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:
Míšo, 3x150 stran, ty trdlo, taková váha v tom vedru!!!Mysli na potomka!!! Jinak fakt nechápu lidi, co maj zadeček jako razítko na dvojtečku a mluvěj o tlustý pr....co pak máme říkat my, prosotrově výraznější... :grinning: Ale musím říct, ře H. taky přibral...narostlo mu bříško...zřejmě druhotný těhotenský znak. A občas ho pálí žáha :grinning: :grinning:

petru: mě taky strašně dlouho trvá, než se rozhoupu, vždycky si musím určit cíl - jako třeba Vánoce nebo něčí narozky. Nebo se s někým domluvím, že budem tvořit společně, to jde ouplně nejlíp.

hermi, míšo, petru: Já Etudy radši nesleduju, je mi těch lidí většinou líto, nikdy totiž nevíte, co s váma život udělá....

My byli včera s Martínkem na pohotovosti. Ségra byla celá vyplašená, měly jsme jít ke kamarádce obtisknout ty nožičky...ale našla Marťáskovi v podpaží bouličku cca 3cm, tak jsme jeli na pohotovost, má to tod nezahojenýho očkování na TBC, takže jí budou asi posílat na plicní...aby si jí ohlídali. Dneska jde ke svý dětský...A pak jsem si šli sednout na točenýho Birella do hospůdky, dala jsem si zapečený rajčata s bramborama,dělaj je tam naprosto úúúža. A doma jsem našla v ložnici asi tak 10cm velkou kobylu lízt po posteli...tak jsem si představila, že po mě leze v noci...ble...naštěstí nalezla na polštář a jí ji vyhodila ven...co mo má co očumovat v ložnici, no ne?

Za chvilku se obleču a pojedu zkusit pí dr. ve Vinoři, prej je super, jen nevím, jestli ještě bere pacienty...dětskou, pro mimísku :wink:
30. črc 2008 v 08:42  • Odpověz
Medi, zítra budu táhnout to samé + ještě k tomu budou desky :grinning: ale to už bude jednodušší, bo se nebudu bát, že se mi to nějak ohne - prostě to dám do tašky a čau.....

tý jo, to teda měla ségra nervy včera co? a to může nějak souvisets TBC?

jinak kobylu jsem měla na polštáři předevčírem :grinning: prej jí teda Tom vyhodil, ale já mu to moc nevěřím, mylsím, že s ní udělal rychlejší proces :confounded:
30. črc 2008 v 08:53  • Odpověz
míšo, no právě, že malýho v porodnici naočkovali na TBC a on měl blbou reakci, udělal se mu hlubokej vřídek a nechce se to léčit, tak to patlaj nějakou mastí..a teď se mu to udělalo na uzině. Chudinek...ale jinak byl včera zlatej, asi ho to nebolí...

kobyly se teď asi přemnožily nebo co...včera mi odpoledne jedne seděla na okně a řvala...a pak ta druhá v ložnici...

No nic, držte palce, jedu za tou pediatričkou.

míšo, dobře pořiď na kontrole a třeba uvidíš co máš :wink: když karty toho moc nevyzradily, co :wink:
30. črc 2008 v 09:07  • Odpověz
Čau kočky,

hlásím návrat z krátké dovolené - byli jsme u nás na chalupě v krkonoších - sekat louku... počasí vyšlo suprově, bylo to fajn...
Teď už jsme zpět v pracovním procesu a zavalená prací - holt typ mé práce je takový, že na mě všechno "počká", tak teď doháním dva dny volna... dočtu snad někdy později :frowning2:

Jen jsem zaregistrovala, že se chystáte k Léně... no joooo, když já bych se k ní dostala nejdřív tak na půl pátou :frowning2: a to už je pozdě... budu si muset počkat na nějakej srazík o víkendu nebo něco podobného - tak aspoň koukám na fotečky.

Mějte se všechny krásně a opatrujte se !
30. črc 2008 v 09:31  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpátky
Alčo, tak hodně práce jo? to mě mrzí, ale aspoň se nenudíš - ale to není ani normálně tvým zvykem co? :wink:

jinak kontrola OK, mimi žije, hýbe se, srdíčko OK, já taky všechno OK - dělal jen zběžné sono aby viděl srdíčko a tak jsem ho poprosila, ať mrkne tam dolu - tak tam kouknul, pohlaví jako takové bylo vidět, to jsem viděla i já to místo, ale jestli to je to a nebo to, tak to nešlo poznat - další kontrola až 3.9.!!!! to nevydržim, já to chci vědět dřív!!! já bych si to i někde zacvakala, jen aby mi to řekli, jsem tak zvědavá, že to až hezký neni....

ale říkám si že kdyby tam byl piňda, tak by to třeba bylo vidět, když viděl i oči a pusu a bradu - nebo ne? no asi ne no..... :grinning:
jdu odpočívat, MHD jsem využila jen na část cesty a zbytek šla pěšky, ale jsem teď unavená
30. črc 2008 ve 12:44  • Odpověz
míšo, si taky říkám, že pindíka většinou vidí docela jasně... i když mě pan dr. říkal, že měkké tkáně se pozorují na utz hooodně blbě :grinning:

u dr. jsem nepořídila nic, páč má ta pí. dr teď dovču, takže smolík...

Ségra byla u dr., chudákovi vymáčkli to rameno a možná mu budou řezat tu uzlinu, co je zduřená, chudinek malinkatej... :unamused: :angry: Prej hrozně plakal...
30. črc 2008 ve 12:56  • Odpověz
ahojky!!
taky jsme meli zajimavou noc, malej od pulnoci do 6 do rana nespal, tak jsme to ted dospavali a vstavali az kolem 11, teda ja mela slusne prerusovany spani, takze jsem ted jak prastena palici! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Míšo, zítra s tím počítám a těším se, jen prosím omluv ten nepořádek tady :confused: , jo ulice je to Musílkova a zastávka Kavalírka.
Jo a zdraví vás všechny Anička, v pátek mají uzávěrku, tak toho má strašně moc, ta už chudák neví ani jak se jmenuje!
holky běžím, dítě si mě žádá a taky bych se měla konečně najíst, to bude zas nějakej chleba s něčím, jednou rukou namazaný a v druhé ruce ten muj raubíř. :wink:
tak papa
30. črc 2008 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky,

Petru, já zatím můžu kdykoli, tak až se domluvíte, dej mi, prosím vědět. :slight_smile:
A na srazík u nás taky můžu kdykoli. Nebo se můžeme někde sejít. :slight_smile:

Medi, to je mi Martínka líto, chudáček. Mišák měl očkování až později, tak nás začátkem srpna čeká kontrola, jestli je to TBC v pořádku a jestli se může očkovat dál. Ale na další očkování půjdeme asi až v září, protože nechci na to jít před doktorčinou dovolenou, kdyby měl Mišák nějakou reakci,... a na konci srpna jdeme na svatbu.

Míšo, tak až uslyšíš u vás mimi, dej mi vědět. :slight_smile: Já jsem jim psala, ale zatím mi neodpověděli, tak nevím, jak se jim vede.
S tím pohlavím bych být tebou radši počkala. Teď by ti něco mohli říct, ale do určitý doby to vypadá stejně u holčiček i u kluků, tak by to stejně nebylo moc jistý. Myslím, že se říká, že jasnější je to až okolo 20.tt. My jsme byli až v 25.tt. Byli jsme na Palmovce, tam se to dá zaplatit. A i Dr. mimčo pěkně prohlídnul,... :slight_smile:

Tak už slyším v chůvičce zvuky - Mišák si asi zase cucá ruce (šíleně u toho mlaská :grinning: :slight_smile: ). No aspoň nebrečí. :slight_smile:
Jdu na něj, tak papa. :slight_smile:
30. črc 2008 ve 13:10  • Odpověz
Leni, koukám že máte veselo. :dizzy_face: Takový obědy znám. :grinning: :slight_smile: Už se na vás moc těším, doufám, že návštěva vyjde. :slight_smile:
30. črc 2008 ve 13:12  • Odpověz
Holky, dorazila mi kojící podprda...no, fakt sexy...taková babičkovská vysoká...a to tqak vůbec na obrázku nevypadala... :frowning2: ALe jinak myslím bude Ok... :wink:
Matky, co máte za podprdy?

stáni, leni, ti vaši holomci se furt hlásí o slovo, co? :wink: :grinning: :grinning: No, už se taky těším.
Holky, pila jste některá maliník?
30. črc 2008 ve 13:21  • Odpověz
medi, ja mam podprdu Carriwell a je fakt supr!! a nevypada vubec spatne a je desne pohodlna!jo a malinik jsem pila, ale docela jsem to flakala. :wink: a brala jsem pred porodem i po homeopatika, ty mi fakt pomohli s hojenim.
30. črc 2008 ve 13:51  • Odpověz
no vida jak mi to jde psat jednou rukou :grinning:
30. črc 2008 ve 13:55  • Odpověz
leni: Na tu jsem koukala....ještě si stejně budu muset pořídit jednu...ale v těch mejch rozměrech zas takovej výběr teda není :frowning2: :confounded:
30. črc 2008 ve 13:58  • Odpověz
Míšo :grinning: opravdu se tu nenudím...už nesedím sama, tak je tu aspoň větší legrace a taky a tak... :sunglasses:

tak a jinak snad nemám na co reagovat, neb maliník nepiju (kupodivu :sunglasses: :grinning: ) a kojící podprsenku taky nemám :sunglasses:

pohlaďte za mě všechny mimča a bříška!
30. črc 2008 ve 14:02  • Odpověz
jaji: A není ti to trapný?? :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2008 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj holky,
Medi, chudinka Martínek, tak ať to má co nedřív zahojený ... takový drobek a už takový věci ...
já mám 3 kojící podprdy ... jednu bavlběnou bez kostic do porodnice a třeba na doma a tak a potom tělovou a černou s kosticí ... vypadají docela dobře, tak snad budu spokojená i až budu kojit a nalijou se mi prsa ...
Je to tahle mateřská podprsenka Barley: http://www.spodni-pradlo-leontyna.cz/materska-podprsenka-barley-66162-s-kostici/d-70701/

A jinak maliníkový čaj piju od 35tt a teď od 38tt 3xdenně hrníček, docela mi i chutná. Zkouším, třeba to vůbec nepomůže, ale aspoň to zkusím ... :sweat_smile:

Lenni, to je mi líto, že jste měli tak špatnou noc ... snad se to zlepší :wink:
30. črc 2008 ve 14:06  • Odpověz
Medi a co mi má být trapný ????? :sunglasses: že nepiju maliník ??? já začnu, jestli chceš :grinning:
ale kojící podprdu si fakt kvůli vám kupovat nebudu :grinning:
30. črc 2008 ve 14:13  • Odpověz
jaji: Ty nechceš bejt sexy jako my? Ok, tak ne, no... :wink: :grinning: :grinning:

moni: nám říkali,že kostice nee...že vaděj tvorbě mlíka...tak jsem vybírala bez nich... :frowning2:
30. črc 2008 ve 14:18  • Odpověz
jajinko, to o hodně přicházíš ... věci na kojení a po porodu nemají chybu! :sunglasses: A co teprve kalhotky po porodu!!! :zipper_mouth: :grinning:

Medi, tak to já si vůbec nedokážu představit nemít kostici v podprdě ...
Ale kamarádky mají normálně s kosticí a kojí o 106 ... tak nevím ...
30. črc 2008 ve 14:28  • Odpověz
Jé Leni, tak to teda príma noc co? tak odpočívej aspon přes den a neboj, na bordel se fakt nejdu dívat - budu tam mít jiný objekt zájmu :wink:

jé tak to já jsem taky trapná - ani maliník ani podprdu - a basta :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Stáni, mimi už je doma - dneska v noci o sobě dávalo vědět - no a já se moc nevyspala. není to až tak slyšet, ale mám pocit, že už nějak fungují ty hormony a tak a stačí, když začne brečet a já se probudím připravena zasáhnout - :grinning: no takže zase začnu spát se špuntama :grinning:

fuj, už je zase vedro...
30. črc 2008 ve 14:44  • Odpověz
Míšo, to máš takovou dobrou přípravu, potom ti to vůbec nepřijde, až si vy domů dovezete uzlíček :sweat_smile:
30. črc 2008 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.