• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
no nebo naopak se naučím to ingorovat a chudák dítě :grinning:
30. črc 2008 ve 14:52  • Odpověz
moni: NO nevím, fakt nám to říkala...tak já s tou jednou prostě počkám, co to udělá...a koupím jí asi pozdějc.

Dneska nám přijede horda Němců na Czech open...tak jsem na ně zvědavá, neviděl ajsem je 2 roky, některý vůbec neznám, s jedním občas žvaním na netu...aspoň prosvištíme některá němeská slovíška... :grinning: :grinning: Jen teda nevím, kam se nás 25 vejde na večeři...asi...to je fakt trochu moc.
30. črc 2008 v 16:14  • Odpověz
Ahojky, vsichni..moc a moc vas zdravim!! Nestiham nic precist...chtela jsem vas tu aspon pozdravit.... Jak to zvladate s miminkama a i s briskama? Jinak jak asi predpokladate, ja jsem porad v praci... aspon ze ty vikendy si uzivam a snazim se byt s Petrem, protoze jinak se moc nevidime... jinak se u nas nic nedeje... Diky vsem, kdo posilate na mailika odkaz s foteckama... hrozne moc me bavej :slight_smile: tak holky jdu makat.. dneska odchazime do tisku, takze buh vi do kolika tu budu .. papa a mejte se moc a moc krasne........ hlavne na me nezanevrete :sweat_smile:
30. črc 2008 ve 21:13  • Odpověz
autor
Medo : ty ses nedivala na ten muj odkaz na restauraci U Zpevacku ? Tam je to super a vesli byste se.

Ja taky slysela, ze kostici do podprdy ne, tak mam tri bez kostic. Jednu cernou drahou uz nevim odkud a pak dve bily tusim od campol babys (nebo jak se to pise) a ty jsou super. A nejsou ani moc asexualni.

malinik jsem pila, ale fakt netusim, jestli byl fajn porod diky nemu :wink:

Stani, tak ja se ti ozvu, az nebudou vedra a muzem nekam zajit...co treba do ZOO nebo tak neco....? ale kldine by stacila jen prochazka...nebo holky, co jit vsechny do ZOO ? Akorad by byl lepsi vsedni den, o vikendech tam je narvano a fronty na listky.

No musim jit spat...
31. črc 2008 v 01:37  • Odpověz
Dobré ráno děvčata,

tak jak se dnes máte? Venku je zas krásně a já musím trčet v práci :frowning2: radši bych šla někam na koupák...
31. črc 2008 v 08:20  • Odpověz
kde jste ženský?????? :frowning2: :frowning2: :frowning2: dneska bych si s vámi povídala a nikdo tu není...

Moni tak jak ti je? postřehla jsem, že další kontrola proběhla bez problému a krásně se připravuješ na porod! Jsem zvědavá kdy Daneček vykoukne :dizzy_face:

Jéééé já bych šla taky do ZOO.........

Míšo, tak jakej je Jeníček v reálu ????????? Já bych chtěla taky....někdy budu muset utéct dřív z práce

Stáni, jak vám roste Mišák? Máš nějaké aktuální fotečky?
31. črc 2008 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:

Konečně zase po nějaký době můžu zaskočit se na vás podívat... V práci je to děs, včera jsem tu trčela do 18:30. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes snad jen do 16:15 a zítra taky a pak už víkend, nemůžu se dočkat, tenhle týden se děsně vleče. :rolling_eyes:

Vaši diskuzi jsem přečíst zvládla a ani nevím, na co všechno jsem chtěla reagovat. :sweat_smile: Ale pobavily jste mě s tou kojící podprdou a maliníkem - na co to vůbec je dobrý? :sweat_smile: Myslím ten maliník, ne tu podprdu, u tý je mi to celkem jasný. :grinning:

Míšo, to je super, že na kontrole bylo všechno v pořádku a uvidíš, že ti ten srpen rychle uteče a září tu bude co nevidět, to už by se snad mohlo pak dát rozlousknout jestli je to holčička nebo chlapeček ne? :wink: :dizzy_face:
31. črc 2008 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky,

Mišák usnul, tak jsem hned popadla chůvičky a letěla k našim. Nikdy nevím, jak dlouho bude spát. Většinou je to v rozmezí 15min. až 2hod. :slight_smile: Já už se tak těším, až budeme mít net u nás. Jen nevím, jak pak stihnu všechno udělat. :grinning: :slight_smile:
Jinak je Mišák šikulka a dělá pokroky. :slight_smile: Víc se směje, poznává hračky, občas už po nich natahuje ruce, "povídá", směje se na sebe do zrcadla,... ale jako správnej chlap na to musí mít náladu, bejt dobře vyspalej a najedenej. :grinning: :slight_smile: Ale vztekat se taky ještě umí. :slight_smile:

Jáji, fotečky máme, ale nejsem schopná je přebrat. Už jsou i zmenšený, ale ještě je pak musím vypálit na CD a mít víc času na vložení na net. Což teď moc nejde, protože jsem na Mišáka většinou celý den sama.

Anni, dodatečně přeju vše nejlepší k svátku. A neupracuj se nám. :dizzy_face:

Míšo, díky za info. :slight_smile: Tak to je pustili asi 5. den po porodu, to je na císaře celkem brzy. Ale aspoň to vypadá, že je všechno v pořádku. Jsem moc zvědavá, jak to zvládají atd., ale nechci rušit voláním a na SMS mi ještě neodpověděli. :slight_smile:

Medi, já mám podprsenky Anita a jsem celkem spokojená. Maliník jsem pila (Amorous, má to pomáhat k lepšímu otevírání při porodu), ale celkem jsem to flákala. Ze začátku jsem ho nechtěla pít moc často a když jsem měla v plánu ho začít pít víc, už to nebylo potřeba. :grinning: Ale podle všeho šlo otvírání rychle, jen nevím, jakou zásluhu na tom měl maliník. :grinning: :slight_smile:

Petru, ZOO by mohlo být fajn. Jen je to složitý se domluvit (na čemkoli) víc dopředu, kvůli počasí. No snad se bude dát trochu řídit podle předpovědi.
A to pondělí k Léně platí?

Zatím papa. :slight_smile:
31. črc 2008 v 11:54  • Odpověz
Holky, ještě mě napadlo, máte v plánu kojenecký plavání? A máte nějaký info nebo doporučení? :slight_smile:
31. črc 2008 v 11:56  • Odpověz
autor
Stano, no ja nevim....Meda v pondeli nemuze....tak nevim, jestli ji zradit a jet tam jen my nebo na ni pockat na ten dalsi tyden....
Hele, tak ja budu sledovat predpoved a kdyz bude obstojne cca kolem 25 stupnu, tak napisu IP se dny, kdy to prichazi v uvahu. :slight_smile:
Treba by to slo uz pristi tyden....uvidime...kdyby nebylo takovy vedro, tak si myslim, ze jsem schopna cehokoli, kdykoliv , i ze dne na den...ale ja tyhle vedra fakt nezvladam....chudaci holky tesne pred porodem....prosti dite chci zase na jare nebo v zime.
31. črc 2008 ve 12:01  • Odpověz
Petru, klidně můžeme počkat do dalšího týdne. :slight_smile:
Mně taky stačí, když to budu vědět den předem, pokud tedy nebudu něco mít, ale zatím toho moc nemívám. :slight_smile:
31. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz
ahoj holky, zdravíme od Léni - Léňa kojí a já tu koukám, co píšete
tak vás zdravíme i s Jeníčkem papa
31. črc 2008 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky...tak jsem včera nestíhala sem ani včera zaskočit :slight_smile:
v 19:18 jsme vyzvedli 23 německejch florbalistů v Holešovicích a přepravovali ja na ubytko do školy POd Marjánkou...odtamtud jsme odcházeli ve čtvrt na 12...a jeli hodinu domů...takže jsme padli jako podťatí a spali dneska do 9:45.
Honzík jel na zápas, bohužel prohráli ten první 2:3, prej nedal 5 m inut před koncem tutovku :frowning2: a dneska mají ještě jeden zápas...ale já tam fakt nepůjdu, jsem mrtvá, páč jsem jela do Tesca a vrátila se v jednu a od tý doby jsem se nezastavila...strašně smrděl koš a taky jsem všude vytřela a taky jsem uklidila a udělala si oběd...a teď chcípu.. :grinning: :_D Je vedro!!

petru: Koukala jsem a registruju tu restauraci....my byli Na hrádku, to měli 5 minut pěšky. :wink: Tak jsem se trochu procvičila v němčině, ale s tím břichem a v tom vedru to stálo dost sil...se mi přehříval mozeček..a těhu demence útočila na mou slovní zásobu.. :grinning:

Uvařila jsem si maliník...tak uvidíme :slight_smile:
31. črc 2008 ve 14:35  • Odpověz
ahoj holky - pro vfysvětlení - to od léni jsem byla já :slight_smile:
teď už vařím oběd a jdu spát, jsem nějaá mrtvá
Jeníček je nádhernej! fakt krásný mimi :dizzy_face:
31. črc 2008 v 15:03  • Odpověz
Ahoj holky,
nestíhám, ale aspoň vás průběžně čtu :slight_smile: Přes víkend nebudu určitě, dnes večer mi přijedou kámošky, takže budeme výletovat a poznávat krásy našeho kraje :slight_smile:

Moni, myslím na Tebe!

Medi, jakápak těhudemence? :grinning: Určitě jsi šprechtila jak o závod.

Míšo, jojo pochopila jsem, že to píšeš Ty :wink: Určitě sis to u Léni užila a trochu s Jeníčkem potrénovala na FiNela :grinning:

Holky, mějte se a užijte si víkend :wink:
31. črc 2008 v 16:21  • Odpověz
hermi: Jo, ale takovej lehce paralympickej...myslím závod ve šprechtění...ale oni jsou super, když nevím výraz, tak mě doplněj :slight_smile: S Vulfgarem jsme rozebírali mateřský příspěvky a rodičovský dovolený u nás a u nich - čekaj v listopadu - a docela mi chyběly slovíčka :wink:

míšo, my pochopily všechny, taky bych chtěla už vidět Jeníčka... :sunglasses:
31. črc 2008 v 16:32  • Odpověz
teda to jsem si dala - dvě hodinky toho přerývaného spánku... ale dneska je venku fakt hnusně se mi zdá.... tak jsem teď vlezla do vany, abych se vůbec probudila - jdeme posedět do Riegrových sadů s kamarádama, tak se na ně těšim - někteří ještě nevědí o mimi, tak to bude překvápko, až před ně vylezu s večerním pupkem :grinning:

Medi, tak to je dobře, že sis prosvištěla :grinning: já dneska ukázala těhu demenci přímo Léně - třeba vzpomenout si na slovo chobotnice mi dalo zabrat :grinning:

Hermi, tak to máš taky dobře naplánovaný, tak si to s holkama pořádně užijte!!! :sunglasses:

Stáni, tak ti nevím, jetli už jsou doma - bo to bylo jen tu jednu noc a od té doby ani ťuk ..... ale přemýšlím, kdo by měl jiný mimčo tady - jindy jsem tu žádné neslyšela a tohle bylo fakt malý mimi a hodně blízko nás.... tak to jsem teda zvědavá na rozluštění :grinning:

to je teda mišák šikula, že už takhle komunikuje a reaguje :wink:

Petru, jak jsi nakonec dělala ty záviny?

Anni, ahooooj, hele, kašli na práci, pořiď mimčo a hurá sem za náma na diskusu

Alčo, ty diskutuj a žádné mimčo :grinning: - škoda, že jsem tu nebyla, bych si pokecala :grinning:

a Léňa podpořilal moji zvědavost a objednám se k jednomu doktorovi na palmovku, aby nám řekl pohlaví - už v 18. týdnu - je to holka vopice, že jí to ale trvalo mě přemluvit :grinning: a jinak pár drbů - Léňa má krásné věci na Jéňu, fakt boží..... a navrch má jednu boží osušku pro Jéňu, viď Leni :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2008 v 17:19  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás pozdravit, venku je strašně a mě začíná pobolívat břicho a tak nevím, zda to jsou poslíčci nebo co to je ... tak čekám a čekám ...
No kdyby něco, tak se ozvu a dám vědět ... vůbec nevím, co mám a nemám čekat ...
31. črc 2008 v 18:08  • Odpověz
Ahoj holky,

Moni, moc na tebe myslíme a držíme palečky, ať všechno proběhne v pohodě a bez problémů. :slight_smile:

Medi, ty si fakt pořád akční, co? :grinning:

Leni, jsem na Jéňu taky moc zvědavá a těším se na návštěvu. :slight_smile:

Míšo, tak mi kamarádka napsala, že jsou doma od úterý. Takže jsi je slyšela správně. :slight_smile: A mimčo je určitě moc hodný, když o něm nevíte. :slight_smile:
Petr dneska volal jejímu manželovi a bylo dobrý je poslouchat, jak kluci, kteří před 2 rokama nechtěli ani slyšet o svatbě, natož o mimču, se baví, jak který mimčo brečí, pokakává se, počůrává,... :grinning: :slight_smile:
U toho doktora na Palmovce jsme byli taky a byli jsme moc spokojení. Všechno nám krásně ukázal a mimčo prohlídl,... :slight_smile:

Tak zatím papa, Mišák dnes usnul asi ve 20h, tak musím jít spát taky, protože tipuju, že nebude spát dýl jak do 1:30 - 2.h. Ale už je šikulka a v noci po jídle v pohodě usne. Teda aspoň nekřičí a když zhasnu, tak nevím, co dělá. :grinning: :slight_smile:
31. črc 2008 ve 22:04  • Odpověz
AHojda, tak jsem to dneska náhodou zvládla i sem :slight_smile:
Dojela jsem na ten Hamr - to jsou nový haly v Bráníce až za nádražím....a hrály ženský s jedním z našich nejlepších týmů - no, prohrály 0:5, ale měly ze sebe radost :slight_smile: Je super, jak si přijeli užít ten turnaj a zahrát...a ne se pachtit za výsledkama a faulovat.

Zítra ráno jdu na první poradnu na Bulovku a večer od 185 hod bych se ráda došla podívat na kluky...a koupili nám lístky na párty na parníku - je od 22hod, tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu. No, dám si odpo povinně šlofíčka a půjde to.

moni, tak kdyby něco, jsem na příjmu, už to snad musí přijít, ne? :sunglasses:
31. črc 2008 ve 23:47  • Odpověz
autor
Medi : ty jo, tak ty uz jdes do Poradny na Bulovku....tak to budes za chvili rodit :grinning:
Vem si s sebou piti a jidlo, casto jsem tam cekala i 2 hodiny a pul.
Nevim, jestli vis jak to tam chodi. Nejdriv k sestricce - moč, tlak, atd....pak do cekarny...pak po desne dlouhy dobe teprve k doktorce. A kdyz se pak prida monitor, tak je to : k sestricce, do cekarny, na monitor, do cekarny, k doktorce....fakt akce na nekolik hodin. Vem si knizku. :wink:
31. črc 2008 ve 23:50  • Odpověz
autor
holky, to je ulet, ted koukam, ze jsem se tu registorvala skoro presne pred dvema lety !!!! :astonished:
to neni mozny....a to jsem svatbu zacala planovat az v listopadu.
31. črc 2008 ve 23:59  • Odpověz
autor
skoda ze uz nejde dohledat nase diskuze, kdyz jsme se zacali pomalu shcazet a seznamovat....pamatuju se, ze jsem vas chvili smirovala a bala se zapojit. Pripadali jste mi uz takove zajete, ze se uz dost znate a ze nezapadnu :grinning:
1. srp 2008 v 00:01  • Odpověz
autor
ach jo, Frantisek je venku na kole s klukama z prace a to psal, ze dorazi tak kolem desaty. Me je jedno kdyz dorazi pozdeji nez rekne, ale stve me, ze pojede na kole v noci po Praze a jeste posilnen nakym pivem....neverim ze si nedal...vzdycky si davaj...ach jo...
proc ty chlapy takhle hazardujou, on mi sice tvrdi, ze jezdi opatrne, ale to me neuklidni.
Zvlast kdyz dneska ve zpravach zase bylo, ze auto srazilo pri predjizdeni 10tiletyho kluka, co byl s mamou a brachou na vylete a umrel pred toü mamou...jsem to orvala...

chtela jsem se uklidnit Angelikou, co mam vypalenou na DVD a nejak to nejde pustit, jen zvuk...tak me to nastvalo. VIm, ze ji davaj v TV, ale dva dily mi unikly a ja to proste miluju, i kdyz to znam zpameti...je to desna nostalgie na detstvi a miluju tu hudbu.
1. srp 2008 v 00:05  • Odpověz
autor
jinak, jeste k tem zacatkum na Beremku...ja zacala klabosit na Nevestach XXL :slight_smile: , zrovna se tam dost holek vdavalo...je to takovy divny, kdyz uz maji 2 roky po svatbe. Treba si pamatuju Majku 07 nebo kolik, ktera ma uz skoro dvouletou majusku apod...a obcas si tu najdu ostatni holky, co si je pamatuju ze zacatku a dost z nich uz ma taky dite :dizzy_face:
tak timto koncim svoji samomluvu... :sweat_smile:
1. srp 2008 v 00:07  • Odpověz
ahoj holky
koukám, že Monča měla nějaké první příznaky, tak čekám a čekám, co a jak..... držím palce!!!!

Medi, tak vy jdete na parník jo? super - snad nezmoknete....

Petru, jé, já tak před půlrokem koukala na tu naší diskusi :wink: taky jsem hledala, kdy jsem se zapojila :grinning: no už to taky budou dva roky - začala jsem po státnicích v září.... ale to jsem byla ještě někdo jiný :grinning: minimálně nickem

Stáni, no ale to mimi musí být fakt hodné, bo fakt kromě té první noci jsem ho ani jednou neslyšela!!!! ale včera večer, když jsme odcházeli, jsme potkali její rodiče - podoba nešla přehlédnout :grinning: tak se asi šli podívat na mimi

no a my byli v Riegrových sadech v hospodě a bylo to super! přijeli jsme po půlnoci - jen mě z té lavičky bolel zadek - no a samo se mi smáli, že čekali, že se přivalí velryba a že dělám dobře, že to mimi netahám do hospody :grinning: :grinning: :grinning:

dneska mám prací den - už tam mám první pračku a mimimálně ještě jedna půjde...
1. srp 2008 v 08:23  • Odpověz
no holky tak teď teda fakt nevím - mrkla jsem do jedné diskuse o bříškách a tam dvě holky, co mají termín 14 dní po mě!!!!! už vědí pohlaví - jedna dokonce holčičku!!! tak nevím, jeslti jsou zblbé ony či jejich doktoři a nebo jestli ti moji doktoři jsou mimo, když mi trvdí, že jen při štěstí to budu vědět v tom 21 týdnu - tak a to mě nas... a začínám závod jehož hlavní cenou bude pohlaví mimča - jdu volat doktorovi :grinning:
1. srp 2008 v 08:36  • Odpověz
Ahojky,

Moni, taky na tebe myslím, dnes mají být bouřky, tak třeba Daneček vykoukne :slight_smile:

Míšo, být tebou tak jsem ohledne pohlaví ještě fakt klidná a neplašila bych (se mi to povídá, já vím). Samozřejmě je možné že i v 16tt lze rozpoznat pohlaví, ale spíš to jsou vyjímky...většinou doopravdy doktoři poznávají pohlaví až kolem toho 20tt a někdy třeba vůbec - prostě pokaždý mimčo stávkuje a neukazuje poklady mezi nožkami :grinning: Takže klííííííííd !!!!!!
Jo a trochu jsem se zasmála, jak si Aničce radila ať si pořídí mimčo a mně ať si ho nepořizuju...tak já tě tedy poslechnu :dizzy_face:

Petru, jak dorazil František?
1. srp 2008 v 08:54  • Odpověz
Holky, psala mi Monča: Ahoj, jmenuji se Daniel Kvoch, narodil jsem se dnes 1.8. v 7:20 hod., měřím 48 cm, vážím 3,25 kg. Na všechny se těším s rodiči, jsem velký fešák.

Tak Monča to má za sebou, myslím, že to muselo jít docela rychle... :dizzy_face: Mám úplně husí kůži a slzy v očích, jak to čtu. Já vás holky co máte porod za sebou obdivuju, jste skvělý!!!! :wink:
1. srp 2008 v 09:10  • Odpověz
jé holky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moni, moc moc gratuluju, to je úžasný - 1. srpna, to je tak krásný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. srp 2008 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.