• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Parník se nekoná, ale jedu fandit, mějte se a opatrujte se :sunglasses:
1. srp 2008 v 19:30  • Odpověz
autor
lenni : jasne, tak pristi tyden...Uz se moc tesim...hlavne jak podrbeme :grinning: (IP) V týdnu seč dohodnem kdy...Kouknu na nejakou predpoved. Kdbyy prselo, tak by to bylo idealni :slight_smile:
Uz jsi byla nekde dal nez v okoli domu ? Asi ne co ? V tom vedru a v sestinedeli...Ja jen, jestli by sis troufla na ZOO, ale klido ji muzem nechat az na zari...
Míšo : užij si Salzburg, snad budete mít hezky, ale ne tak jak dnes....
Jsem kolem sesty nakojila a s Tondou usnula a probudila jsem se v kaluzi potu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. srp 2008 v 19:34  • Odpověz
autor
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=69428&vReferer=

tak z tohodle alba ja uz nekolik mesicu fakt.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co z týhle holcicky vyroste, to nechci videt....chudak dite.
S kamoskama se na tomhle albu fakt bavime, jak muzou bejt matky uchylny a mit dite jako panenku a modni doplnek sebe..... :grinning:
1. srp 2008 ve 21:52  • Odpověz
ahoj
petru, tak na to album koukám pokaždé, protože to je prostě něco - a ty komentáře!!!!!!!!!! jako tohle je masakr.....
jinak se mi tu opatrujte, my brzy ráno vyrážíme - už máme usmažené řízky (fakt češi no, ale my je sežerem už v autě - to prostě musí na výletě být!) - byli jsme nakupovat v Tescu a koupili jsme úžasný věcičky na mimi - po víkednu hodím fotku - fakt božííí tu nad tím slintám
a ještě jsme koupili kyblíček s krtečekm sice nevíme na co, ale nemohli jsme ho tam nechat - a byl za pár korun :grinning:
tak se mějte, paaa
1. srp 2008 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj holky,

Daníček je vážně kouzelnej, moc krásný miminko. :slight_smile:

Leni, jsem taky zvědavá na nějaký drby. Můžu taky poprosit o IP? Ale klidně počkám až na osobní návštěvu. :dizzy_face:
Moc se na vás těším. :slight_smile:

Míšo, užijte si výlet. :dizzy_face:

My jsme měli doma 27 st. bez větráku. Tedy v obýváku, v ložnici asi bylo o něco víc.
S fotkama se snad polepším, ale fakt by se mi hodil ten net u nás. :slight_smile:

Papa, dobrou noc a hezký víkend. :slight_smile:
1. srp 2008 ve 22:16  • Odpověz
Ty alba jsou dost dobrý. :grinning: Po zkušenostech s Mišákem a jeho nechutí k převlíkání si nedokážu představit, jak do některých modelů to dítě cpu. :slight_smile:
1. srp 2008 ve 22:18  • Odpověz
autor
urbi : ja na to taky casto koukam a nezvladam...vzdykcy me to skoro az rozcili...ale stejne mi to neda...fakt silenost. Fotky bych prezila, ale ty komentare jsou fakt neco...nemam slov... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kde maji kyblicek s krteckem ? Kamoska ho taky ma a je super , ja chci Tondu naorientovat na krtecka pac se mi desne libi :grinning:
1. srp 2008 ve 22:20  • Odpověz
Leni, užijte si svatbu. :slight_smile:

Medi, jak jsi psala, že nemáš malý oblečky - to nevadí. Děti mají radši volnější. A zahrne se to a za chvíli do toho mimčo doroste. :slight_smile:
1. srp 2008 ve 22:20  • Odpověz
Petru, no byl v Tescu, takovej pidi - fakt pro prcka na písek ideální - a krásnej a pozor cena: 25 Kc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super - my na krtečkovi a českých postavičkách ujíždíme - Tom nesnáší Disney, speciální averzi má vůči všem postavičkám z medvíka PU :grinning: , takže tak... no a dokonce tam mají takovej krásnej polštářek a dečku s těma postavičkama - včetně krtečka - fakt super
a v jednom hračkářství v bílé labuti jsem viděla lampičku s krtečkem.... no prostě je vidět, že na něm ujíždím :grinning:
a mrzí mě, že nemají nic s Neználkem, toho jsem žrala, naposledy jsem ho četla před 4 lety :grinning:

Stáni, taky bych zkoukla fotečky... a oblečky taky kupuju od 56...
1. srp 2008 ve 22:36  • Odpověz
holky mrkněte, dneska jsme nafotili Jéňu jak pase koníčky, teda doufám, že to děláme dobře, ty ruce by měl mít asi víc pod sebou, ale my to časem ještě vylepšíme, ale hlavu už drží krásně.
http://www.jelinci.estranky.cz/fotoalbum/jena-mezi-nami/jena-mezi-nami-

Petru, ještě jsem nikde s kočárkem mhd nebyla, chodíme jen na procházky tady v okolí a nebo autem, ty jo do zoo nevím zda bych dojela, asi jo, ale mám to přes celou Prahu, ted asi ještě ne, nechce se mi zatím malýho moc vozit mhd, je ještě malinkej. viděla bych to spíš až na to září. na tu návštěvu u mě se domluvíme podle počasí, klidně až bude pršet. :wink:

Míšo, užij si ten Salzburg!!!!

Stáni, bez toho netu doma je to naprd, co? :wink:
1. srp 2008 ve 22:47  • Odpověz
holky jdu chrupat, at se aspon trochu vyspim. Holky, doporucuju aspon nejakou tu 50 velikost koupit, ja musela dokupovat, staci jen par kousku, ale v tich 56 mi Jenda ty prvni tydny fakt hodne plaval. :grinning:
1. srp 2008 ve 22:50  • Odpověz
autor
Miso : ja taky ujizdim na vecernickach a Pu se branim...nelibi se mi ani ta pohadka na DVD, ale jestli se bude libit Tondovi, nic naplat...ale nejdriv mu budu nutit makovou panenku, kremilka, rakosnika, rumcajze atd... :grinning:
1. srp 2008 ve 23:09  • Odpověz
autor
urbi : v jakym Tescu : Na Narodni nebo v Letnanech a kde presne ? Tu deku musim mit :grinning:
1. srp 2008 ve 23:11  • Odpověz
autor
Lennik : to chapu...ZOO nechame nazari, az si budes vic jista.... :wink:
no mi teda 50 zadnou nemeli a 56 nam taky moc nebyli... :grinning:
1. srp 2008 ve 23:12  • Odpověz
autor
Lenni : zatim jsem koukla jen na fotky z paseni, dalsi nove jsem jeste nestihla a teda fakt cumim. Tak za prvy je Jenik fakt desne pekny mimino a to nerikam jen z kamaradstvi :slight_smile: a za druhy teda uzasne pasete. Takhle Tonda pase az ted :grinning: ...
No ja mu predtim mozna davala spatne ruce, ale poprve takhle zvedl hlavu snad az ve 2 mesicih a to jen na par sekund...mate doma naramnyho sikulku. :dizzy_face:
1. srp 2008 ve 23:19  • Odpověz
AHoj holky, jsem doma z města...H.se krmí masem a já jsem se musela jít dneska už poněkolikátý vysprchovat. Sice sprchlo, ale je tam furt vedro na padnutí...
KLuci prohráli, ale to se dalo čekat, jezděj sem prostě jen pro radost ze hry a taky pro tu atmosféru, takže jeden vyhranej zápas byl nad normu :slight_smile: Vlítli na ně mlaďoši z Rokycan...a uběhali je k smrti. Chci vidět zejtra H,,. jak špíluje fotbal...od rána. Maj turnájek..chudák... :sunglasses:

Tak já taky pádím.
petru: to album tý poloamrtický holčičky je fakt děsivý...chudák dítě...ale zřejmě je tam podobný trend u většiny maminek...vystavujou si děti...ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2008 v 00:35  • Odpověz
Ahoj, tak konečně trochu normální počasí... :slight_smile:

Honzík šel na fotbal, no ten bude mrtvej... na večer maj zarezervovanej The Pub - takovou tu hospodu, kde si každej čepuje pivo z vlastbí pípy... No ten bude vypdat... :grinning:
2. srp 2008 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky,

já mám taky ráda český postavičky. :slight_smile:

Leni, tak jsem se podívala na ty vaše fotky z pasení. Jeníček je teda fakt šikulka, řekla bych i napřed. :slight_smile: Stejně jako u Petru - Mišák takhle zvedá hlavičku až teď a to ještě ne vždy. Musí mít dobrou náladu. Jinak se vzteká a "trápí" a skoro hlavičku nezvedne. Ze začátku na břiše strašně křičel, tak jsme to flákali.
Jestli to bude brát Jéňa takovým tempem, tak bude chodit dřív než Mišák. :grinning: :slight_smile:

Dneska jsme byli na procházce v lese, tak to bylo fajn. :dizzy_face:

Zatím papa a hezký víkend. :slight_smile:
2. srp 2008 v 17:24  • Odpověz
Ještě k těm velikostem - já jsem měla od sestřenice nějaký bodýčka velikosti 50, ale nevyužila jsem je. Byla celkem zima, takže Mišák měl hlavně overálky (taky se dobře oblíkaj) a ty jsme měli ve velikosti 56 a 62. :slight_smile:
2. srp 2008 v 17:26  • Odpověz
AHoj holky, tak jsem dneska strávila dopoledne a kus odpoledne venku...střídalo se počasí a já koukala na kluky na fotbale...ale nějak mě to fandění unavilo...jsem ouplně groggy...asi zase debilní tlak nebo co...

Opatrujte se všechny, jdu koukat na telku... :wink:
2. srp 2008 v 18:26  • Odpověz
autor
Stani, presne...My to taky flakali, protoze se paseni Tondovi nelibilo....
Ted, co se naucil pretacet ze zad na bricho tak to dela skoro porad, je jak magor :grinning: . Ted se mu na brise vetsinou libi, ale nekdy se tam zacne rozcilovat...fakt nevi co chce... :sunglasses: , pretoci se, knika...vratim ho zpatky...pretoci se, knika...vratim ho zpatky. Fakt zabava.... :sweat_smile: :grinning:
Jako ted uz brutalne vyzaduje, abychom si s nim hrali nebo se mu proste venovali, takze skoro nic neudelam....
ukazuju mu hracky, delam blbinky, on se tomu rechta....na chvili prestanu a po chvili zacne knourat....je to docela narocny, ale nestezuju si. Taky to neni uplne cely den, jsou chvilky, kdy si hraje sam nebo spi, ale vetsinou chce, abych ho chovala nebo si s nim hrala...Ted jsme tak blbly az z toho usnul.
Je ted jeste vic k sezrani nez kdyz byl malej, jak se smeje a reaguje atak...je s nim proste sranda, ale zaroven je o neco vic na pest....kdyz treba chytne svoji pistivou...on fakt desne pisti a kdyz do toho zacne pistet vstekave, tak to je fakt neco.... :grinning: a nebo kdyz ho po hrani vratim na lehatko, tak se muze pos...jako co sem si to dovolila vracet ho na lehatko, kdyz jsme si tak pekne hrali... :slight_smile: :sweat_smile:
2. srp 2008 v 19:34  • Odpověz
petru, malý tyránek??? :grinning: :grinning: :grinning:Ba ne, je to slunce, viď :wink:
2. srp 2008 ve 20:45  • Odpověz
autor
Medi : tak pul na pul :grinning: ale myslim, ze je porad jeste mensi tyranek nez deti ktere znam :wink:
2. srp 2008 ve 22:45  • Odpověz
AHoj holky, tak zase mrtvo? No jo, když je víkend :slight_smile:

My byli dneska v HC Sparta - Aréně na florbale...ale jen do 14 hod, pak jsme vyprovodili Němce na nádraží a pak jsme jeli dom se najíst a teď čekáme v telce na finále. V hale bylo na chcípnutí, vedle mě se nasyslili nějaký Maďařia ta Maďarka se děsně roztahovala, takže jsem se musela lepit na H. a tím větší mi bylo vedro... :angry:

Teď se tu povalujem...a nic neděláma.

mmch, Honza se včera vrátil dneska v půl 4, byli v hospodě The Pub v Hálkově ulici, kde mají na stolech pípy a ve všech restauracích, který por ně patřej spolu soutěžej hosti, kdo toho víc vypije...takže tam šli na osmou, pili 12 a o půlnoci měli dobře nakoupeno. Pak prej šli ještě na Lávku na players party....a teď je dobře hotovej :grinning: :wink:
3. srp 2008 v 17:08  • Odpověz
Čau Medi,
jo jo The pub znám :grinning: :sunglasses: tak se paří dobře - hlavně ta snaha zvítězit se zvyšujícím se obsahem alkoholu v krvi se neustále zvedá... :grinning: :grinning: z The pub se sand ani brzy odejít nedá... hlavně že tě se ti vrátil v pořádku!

Můj muž byl tento víkend v práci (tedy ještě je...), tak já se poflakovala, dělala bežné domácí práce a teď chvilku pracuju (tabulka pro šéfa - holt se mi už v pátek nechtělo :sweat_smile: ).
3. srp 2008 v 18:59  • Odpověz
koukám, že píšu jak tatar...tak sorry, ale snad to pochopíte :dizzy_face:
3. srp 2008 v 19:00  • Odpověz
jaji, jakej tatar? Pro mě naprosto srozumitelný..já se teď takhle vyjadřuju běžně...:grinning:

Tak jsme zvládli dneska i procházku...odpoledne jsem u toho finále v telce vytuhla...viděla jsem 1. a poslední gól a víc nic...až pak úplnej konec :slight_smile:
Teď stahuju fotky z Czech Open a snažím, se je umístit k nám na stránky...ale nevím, je to straaaašně pomalý..

hermi, co kámošky a víkend? :wink:
3. srp 2008 ve 21:56  • Odpověz
ahoj holky
tak jsme zpátky - teď jsme dorazili :wink: měli jsme se skvěle, zprávy a fotečky dodám :wink: - jen počasí s námi trošku šprýmovalo, ale my se nedali :grinning:
tak jdeme vybalovat a natáhnout se, přeci jen tolik hodin v autě mi dalo trošku zabrat - tak zatím
3. srp 2008 ve 22:00  • Odpověz
autor
ahoj Míso, vitej !!! :wink: Tesim se na fotky.
3. srp 2008 ve 22:44  • Odpověz
Leni, téda super fotky, no já čumim, že takhle Jeníček pase.... :wink:
a co svatba, jak se vydařila? přeci jen počásko nic moc co??

Petru, bylo to v tescu v Letňanech - obojí tam, kde mají hračky pro děti

Medi, takže u vás víkend ve znamení sportu a hospody co?

Alčo, takže o víkendu odpočinek?

Stáni, kdy pojedeš na Ládví na návštěvu?
4. srp 2008 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.