• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky,
jsem zpět z poradny a z ultrazvuku.
Daneček se moc ukázat nechtěl, chvíli byla vidět část hlavy, tu nohu, tu ruka ... no mlel tam sebou neuvěřitelně. :slight_smile: Vše je prý v pořádku, váží něco přes 1800g
nevíte některá, co znamená hodnota z ultrazvuku BPD, AC a FL? :confused: :slight_smile:
Děložní čípek je o trochu níž než přes 3 týdny, ale prý je to taky v normě
10. čer 2008 v 09:11  • Odpověz
Mončo, tak to je fajn, že jste v pořádku a že je Daneček už takovej macek - já zrovna o tobě psala a šup, ty už jsi tady :wink:
10. čer 2008 v 09:17  • Odpověz
Moni: Už se ti to blíží, co? :slight_smile: Hlavně, že jste ok.
míšo, tak dobře pořiĎ, určitě tam bude a bude tlouct jako o život :wink: Hlavně nezapomeň hnedle pak napsat. A na sestru se vykašli a domluv se s doktorem, stejně ho musí poslouchat, ne?
10. čer 2008 v 09:17  • Odpověz
Míšo, držím moc pěsti! :wink: Ale určitě tam bude a už by jsi mohla mít i fotečku, co? :slight_smile:

medi, už se to blíží. dostala jsem už papír, na mateřskou nastupuju teď v pátek, tak se už těšííííím ... :slight_smile:

Manžel včera ztratil doklady s peněženkou ... takže bude mít lítačku ohledně zařizování nových dokladů. nechápu to, ale nikdy nic neztratil a loni to bylo v květnu, že ztratil peněženku a letos to je v červnu ... je si jistý, že ji měl v práci a když odcházel, tak už ji nemohl najít ... peněz tam moc neměl, kreditku dal hned blokovat a tak jenom ty papíry jako je občanka, kartička pojišťovny, řidičák, techničák k autu ... :unamused:
10. čer 2008 v 09:29  • Odpověz
Je Mončo, takže starosti navíc co? no někdy se prostě nedaří no.... :sweat_smile: - a nemohl mu to v práci někdo ukrást? takhle se to stalo u manžela v práci - šli na oběd a pak tam kolega neměl peněženku a zjistili, že to ukradl chlap z ochranky - dobré ne?
10. čer 2008 v 09:37  • Odpověz
no možné to je taky ... :unamused: ALe nevím, zda by se na to přišlo ... ale ať to vzal kdo chtěl, tak si moc nepomohl ... spíš jsou to fakt starosti navíc, obíhačka po úřadech ... byl¨z toho chudák fakt špatný :frowning2:
10. čer 2008 v 09:42  • Odpověz
no to se nedivim, fakt ty peníze vem čert, ale ty starosti kolem toho...
takže ty už máš poslední dva dny v práci co?
10. čer 2008 v 09:43  • Odpověz
moni: No to je teda opruz...já teĎ měnila bydliště a budu muset taky všechno přehlásit...moc se těším..novej techničák - ten mám mmch ještě na jméno za svobodna, pojišťovna, sociálka, živnosťák.....ble...už teď je mi špatně. Asi si budu msuet udělat seznam, abych na něco nezapomněla
:unamused:
10. čer 2008 v 09:44  • Odpověz
mě to vlastně čeká taky po přestěhování - bleeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: - mělo by to fungovat nějak elektronicky
10. čer 2008 v 09:47  • Odpověz
míšo....jo, to by bylo príma, ale to je čiré snění... :slight_smile:
10. čer 2008 v 09:49  • Odpověz
no tak jsme se probudily.... :grinning: Medi, ty taky umíš všechno zkazit :grinning:
10. čer 2008 v 09:51  • Odpověz
míšo, no jo, někdo na zami musí stát...kdybych pořád snila, tak tu chcípnem hlady, tak moje rybička má hláfku pořád v oblacích.... :wink:
10. čer 2008 v 09:53  • Odpověz
Medi, ty jsi nechutná pragmatička :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: - jdu hupsnout do vany (sprchového koutu) :grinning:
10. čer 2008 v 09:55  • Odpověz
míšo,. hlavně moc nehupsej, jo? Opatrně :wink:
10. čer 2008 v 09:57  • Odpověz
Míšo přesně tak, už jen 2x do práce :grinning:
myslím, že elektronicky bych to taky brala, nebylo by to vůbec špatný :grinning:

Ještě že se vracím k té mojí kontrole, doktor mi řekl, že s přibýváním váhy jsem na hranici, že nabrat 1,5kg za 3 týdny od minulé kontroly je fakt hranice, tak prý jak moc toho během dne vypiju a kolik ovoce a zeleniny sním. Piju hodně, protože v těch teplech si to nedokážu představit a ovoce a zelenina je u mě na denní pořádku, mám na ni teď v těhu strašnou chuť ... tak prý mám omezit tekutiny na cca 2l denně a ovoce rozložit na víc částí během dne ... jsem byla docela překvapená ... :confused:
10. čer 2008 v 09:58  • Odpověz
autor
ahoj holky,
ja si teprve nedavno zmenila jmeno na smlouve stavebka :sweat_smile: a jeste nemam zmeneny jmeno na penzijnim.
Tonda se posral, tak jen v rychlosti.....
Míšo, držim palce !!!!
Moni, gratuluju!!!
BPD - prumer hlavicky ditete
AC - prumer hrudnicku
FL - delka steheni kosti

A uz je hlavickou dolu ?
10. čer 2008 v 10:00  • Odpověz
Moni, cože? jako že bys přibrala z vody a ovoce jo? tak to jsem ještě neslyšla, to se teda bavím :grinning: :grinning: :grinning: a je jasné, když jsi jak vižle (nebo vyžle?) že přibereš víc, musíš to prostě někam dát - bože, ti doktoři mě někdy fakt baví- monča má 20 kilo i s postelí a Danečkem a má míň pít.... :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2008 v 10:00  • Odpověz
moni: já nemám na zeleninu chuť vůbec, maximálně tak ovoce...ale taky se snažím...ale moc to nejde...a neplaš, oni strašej dopředu.
http://www.novinky.cz/clanek/142092-tehotnemu-muzi-se-blizi-porod-pak-chce-dalsi-deti.html
No hele, viděly jste to?:

Jdu něco pracovat ,ten můj nervóza tu funí a obrací oči v sloup, že bych už měla vypadnout od pc :rolling_eyes: :unamused:
10. čer 2008 v 10:01  • Odpověz
Ahojky, krásné ránko, dopoledne!!

holky mě v noci pálela žáha, já to v životě nazažila, no to byl hnus fialovej, jsem myslela, že vrhnu, bleeee!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moni, cože? s tou váhou to je divný, ale on ti to spíš říkal kvůli zadržování vody, si myslím já. Já přibrabala za 8. měsíc 4,5 kg a doktorka mi neřekla ani "Ň". No ale ted mi psala kamarádka ze Slovenska, je v 5.měsíci a přibrala 5kg, že jí doktor řekl, že moc přibírá, at se trochu drží v jídle. No to mě taky připadá postavený na hlavu.Ona je hubenour obecný (já jsem proti ní tlustoch) a ti doktoři jí ještě řeknou tohle. :angry:

No a Moni je Daneček už hlavičkou dolů?? Teda chudák manžel s tima dokladama!!!
Míšo, tak dej pak hned vědět, jak to dopadlo joooo??

Já jdu do lékarny si koupit ten maliník. Dneska má být zase pařák, tak at tam pak nejdu v největším vedru.
10. čer 2008 v 10:19  • Odpověz
petru díky moc za vysvětlení ... tak vše máme v normě, jen jsem se zděsila u toho BPD, tak to vypadá, že je o 14dní větší ... já jsem dnes 31tt+5 a v papíru je napsáno 33+5??? To by měl jako o 14dní větší hlavičku než je normál? Ale když zprůměroval počítač tyhle 3 hodnoty, tak to vyšlo, že je větší o 3dny, tak teda nevím ...

A jinak je hlavičkou dolů, takže hurááá!
Urbi přesně tak ... nabírám na váze nejspíš kvůli zadržování vody ... nechápu to, já myslela, kdo ví co procka nedělám, že jím hodně ovoce a zeleniny a ono ne ... míň tekutin a ovoce na víc částí během dne, ne najednou ... :sweat_smile: :confused:

Medi, to je síla ... nejvíc mě dostalo, jak tam píšou, že mu k těhotenství pomohl jeho kamarád veterinář ... je to fakt hodně zvláštní ... :sunglasses:
10. čer 2008 v 10:24  • Odpověz
ahoj Leni :dizzy_face:
ta žáha, to musí být hukot - bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: - tak si na to zkus v lékárně něco koupit - ble, dneska je fakt pařák...

Medi, ten článek - to je bez komentáře :grinning:
10. čer 2008 v 10:25  • Odpověz
holky ten náš barák, to je fakt děsný, někdo nad námi tu vrtá, venku je "opět" lešení s dělníkama, který tam po sobě od rána řvou a něco brousej, kreténi, takže rachot jak prase a ještě mi čuměj do oken, no já už se z toho tady fakt zvencnu! nějak odpočívání přes den fakt nehrozí. Oni ten barák v září dodělali a od září na něm dělají opravný práce, protože to udělali blbě.no pak nemá mít člověk vysoký tlak! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2008 v 10:31  • Odpověz
autor
lennik mi povidej o žaze...ja to mela od patyho mesice kazdy den az do porodu.....bez rennie jsem umirala...Utratila jsem za ne tisice....
moni : ja mela ty hodnoty taky vselijaky...jak jsem byla na genetickym UTZ, kdyz jsme sli odmitnout amnio, tak jsem mela kazdou hodnotu jinou nez podle MS...neco vetsi, neco mensi...
kamosky kluk mel taky o 14 dni vetsi hlavu a o 14 dni mensi nohy a narodil se zdravej.... :slight_smile:
bych se tim pristi tehu uz nevzrusovala....
a na tu vahu se taky vyprdni...jis narozdil ode me zdrave a ja pribirala v norme...jen ke konci uz to bylo skoro kilo za tyden :sweat_smile:

kamaradka co ma termin v polovine srpna (ta co bydli ve meste jako Hermi) pribrala za mesic 5 kilo a taky ji dr. servala....
ja nevim, proc jsme porad tlaceny do nejakejch tabulak, stejne tak deti :angry: :angry: :angry:
10. čer 2008 v 10:39  • Odpověz
Vy jste se zase rozjely... :fearful: :slight_smile: Já se chystám na oběd, tak jen v rychlosti...

Míšo, držím palečky ať je vše ok a pak se nám ozvi. :wink:
10. čer 2008 v 10:58  • Odpověz
tak holky, jsem najedená, tak teď ještě hodinku a půl a budu tam....
Petru, taky mě štve, jak se všechno snažejí nacpat do tabulek - vždyť je to nesmysl!!!!

Leni, to tě upřímně lituju s tím hlukem - to je pak fakt na palici.... :frowning2:
10. čer 2008 ve 12:11  • Odpověz
tak jdu na to - zatim paaa :dizzy_face:
10. čer 2008 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky,
Míšo, sice si to už nepřečteš, ale držím palce!

Petru, tak už máte vozík doma? To jsem si právě myslela, že na brusle je vozík určitě lepší než klasický kočár, a pokud s ním budete jezdit po cyklostezkách, není co řešit. U nás bohužel moc cyklostezek není, ale nějaké nové se chystají.

Moni, to jsem ráda, že je všechno v pořádku! Daneček je velký tak akorát, obřík by to být neměl, že? Mrzí mě to s manželovou peněženkou a dokladama :frowning2:, snad je to opravdu jen nešťastná náhoda a nikdo ho neokradl.

K tomu vyřizování dokladů atd. - po svatbě to byl pěkný opruz a dodnes nemám změněné jméno na stavebku, stydím se :sweat_smile: A taky jsem nepochopila, že nemají propojenou databázi na městském úřadě - změnila jsem trvalé bydliště, ale platba za odpady mi přišla na nové jméno, ale staré bydliště :confounded: - byrokracie, no.

Leni, ten rámus v baráku je jistě k zbláznění, doufám, že to budou mít hotové, až bude Jéňa na světě, to by se asi moc nevyspal :frowning2:

Petru, to jsem nepochytila, že Anka čeká mimčo, ale asi jsi to tu psala a já zapomněla, že?
10. čer 2008 ve 13:35  • Odpověz
Ahoooj,

dneska zase fofry :frowning2:

Míšo, držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jo a ten příští čtvrtek bych mohla. Správně mám končit ve 4, ale většinou njedu před pátou. Ještě uvidím podle situace - třeba zrovna nebudu mít práci a budu moct vypadnou v ty čtyři. Ještě se domluvíme.

Moni, jsem ráda, že kontrola dopadla dobře a gratuluju k hlavičce dolů! S tou vodou to taky moc nechápu.

Leni, rámus ti tedy nezávidím a upřímně tě lituju :frowning2:

Ostatní zdravím, víc si totiž klasicky nepamatuju :sweat_smile:
10. čer 2008 ve 14:26  • Odpověz
tak holky, jsem zpátky :dizzy_face:

srdíčko bilo jako o závod, přestože je to naše miminko malinký - o týden menší - jsem 7+6 a ono odpovídá tak 6+5 - ale to je tou mojí posunutou ovulací - má 7mm a jak říkal doktor, je vitální :dizzy_face: :grinning: - za 14 dní si jdu pro průkajdu a na nějaké testy a odběry

jinak sestra na mě byla dneska milá a vzhledem k tomu, že chci to screeningové vyšetření v 1. trimestru, tak u něj ještě zůstanu - budu doufat, že na mě nepřijde kontrola. Až když jsem odcházela, tak si zase neodpustila ty kecy o tom, že mám být ráda, že mám vůbec neschopenku, že je povinností zaměstanvatele.... bla bla bla - tak jsem jí řekla, že mám na to jiný názor a že ten její znám a že mi stačilo ho slyšet jednou a že víc mi to říkat nemusí, že já jí taky dokola necpu ten názor můj, o kterém zase já jsem přesvědčená - a že se s ní nebudu dohadovat - ale jestli už příště se rozhodnu odejít, tak to řeknu tomu doktorovi, co to tam má za krávu :wink:
10. čer 2008 ve 14:29  • Odpověz
jo a fotečku nemám, protože jak je malinký, tak tam není skoro nic vidět, tak až příště :wink:
10. čer 2008 ve 14:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.