• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky. :slight_smile:

Jak jste si užily víkend? :dizzy_face: U nás paráda, zase jsme slavili - to je u nás teď pořád. :grinning: Tentokrát babiččin svátek a kámošovi narozky. :sunglasses: Takže víkend nabitý, jako vždy. :sweat_smile: :dizzy_face:

Jinak v práci pořád nestíhačka, to už ani jinak nejde... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a fotečky Danečka úžasný, je to krásnej kluk, nádhernej, prostě zlatíčko! :dizzy_face: A souhlas, Monča fakt vypadá, jak kdyby si do porodnice jen odskočila a nic se nedělo, jak kdyby ani nerodila. :grinning: Sluší jim to. :sunglasses:

Míšo, tak jak bylo?

Těhulky, dávejte na sebe pozor, to počasí poslední dobou je fakt o infarkt, tak se hezky šetřete. :wink:
4. srp 2008 v 08:37  • Odpověz
no a k našemu víkendu - bylo to super
v sobotu jsme vyrazili a pršelo celou cestu - přestože v RAkousku mělo být polojasno - no ale v Salzburgu, kam jsme dojeli, se úplně rozjasnilo, prostě ažůro, takže super!
večer jsme jeli k jezerům - najít ubytování, to byl horor, bo tam byl nějaký festival a my nemohli najít nic.... tak nakonec jsme něco našli, sice drahý jak prase, ale hlavně, že jsjme měli kam hlavu složit- kdybych nebyla těhu, asi bychom spali v autě, ale takhle ne...

no a v neděli mělo být jasno - a ráno pršelo, mraky až na zemi - pustili jsme telku a v celém Rakousku nádherně, jenom v Salzburgsku hnus - mlha, déšť, mraky.... objížděli jsme jezera a nakonec se vydali do Haltstadtu - když jsme vylezli z auta, tak pršelo a během 5ti minut sluníčko a nádherně - nakonec jsme se i koupali :wink: - Teda Tom, já tam nevlezla, bylo to studený - ale jinak nádhera, fakt super!!!!!!!!!!

dám fotky na rajče a pak sem odkaz jo?
4. srp 2008 v 08:48  • Odpověz
4. srp 2008 v 09:29  • Odpověz
jsem dneska chtěla jít na tripply - a po snídani jsem zjistila,že jsem měla jít nalačno... tak zítra...
4. srp 2008 v 09:34  • Odpověz
Míšo, krásný fotečky...!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. srp 2008 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že úderem pondělí je tu zase živo...a o víkendu jsem si tu trpěla samomluvou

míšo, koukám, že jste si užili Rakouska, to je super :slight_smile: Tak tripply, no jo, na lačno.. :grinning: My jdeme dneska na poslední předporodní kurz, tak jsem zvědavá, co nám tam bude říkat porodník :wink:
4. srp 2008 v 10:44  • Odpověz
Alčo dík :dizzy_face:

Medi, tak to si to užije - já jsem normálka usnula... ach jo... tak jdu vybalovat.... nějak jsem z toho víkendu totálně unavená....
4. srp 2008 v 10:51  • Odpověz
míšo, fotečky krásný, hnedle bych jela taky...ty kopečky a ta históoorije... :grinning: Závidím...
4. srp 2008 v 10:57  • Odpověz
Medi jj bylo tam krásně :wink: - tak teď musím trošku nabrat síly, bo ve středu či čtvrtek se chystáme na tu Moravu - Valtice a tak...
a co vy, jak se máte?
4. srp 2008 v 11:12  • Odpověz
Ahoj holky,

Míšo, na Ládví nevím, kdy pojedeme. Asi až Jiřík trochu povyroste. :slight_smile: I když já bych klidně jela hned. :slight_smile:
Je dobře, že jste si výlet tak pěkně užili. Na fotky jsem moc zvědavá, ale otvírá se mi to děsně pomalu, tak nevím, jestli se dneska dočkám. :slight_smile:

Petru, Mišák už taky vyžaduje pozornost, ale ještě ne tolik. Někdy si i vystačí sám, ale moc mu to ještě nejde. Takže když je vzhůru, jsem většinou s ním. :slight_smile: A s tím pokládáním. Když ho nosím, tak v pohodě, ale jak ho položím, okamžitě se rozbrečí. :slight_smile: Ale dá se naštěstí celkem rychle uklidnit, stačí hračka. :slight_smile: Jen když je unavenej nebo ho bolí bříško, tak brečí dýl. :slight_smile:
Jinak je sranda, jak si oblíbil určitý věci a na ty se směje. Je to kytička na kolotoči nad postýlkou, v kuchyni je to kabel, na kterým někdy možná bude světlo a v koupelně to jsou kartáčky na zuby v kelímku a taky se směje do zrcadla. :slight_smile:
4. srp 2008 v 11:19  • Odpověz
Holky, na triply se musí nalačno? Já mám pocit, že já jsem byla normálně nasnídaná. :slight_smile:
4. srp 2008 v 11:21  • Odpověz
Stáni, jé to je dobrý, jak má Mišák něco oblíbený :grinning:

já tam mám napsáno nalačno.... tak půjdu zítra a pak rovnou ke kadeřnici, bo mám šílené vlasy... ta moje mi to nějak blbě ostříhala, tak půjdu tady...
4. srp 2008 v 11:25  • Odpověz
tak jsem volala k tomu doktorovi na palmovku a prý by to pohlaví mělo být vidět už teď, ale jestli chci jistotu, tak mám přijít tak za týden, deset dní :grinning: - jů, tak příští týden povalíme :wink:
4. srp 2008 v 11:29  • Odpověz
jé já se těším, jdeme příští čtvrtek ráno :wink:
4. srp 2008 v 11:35  • Odpověz
Míšo, to jsem moc zvědavá, co se dozvíte. :slight_smile: Prý tam má i velkou obrazovku. My jsme tedy byli v místnosti, kde měl menší, ale i tak to bylo všechno hezky vidět. :slight_smile: Klidně bych tam vydržela hodiny si to mimčo prohlížet. :slight_smile:
4. srp 2008 v 11:53  • Odpověz
Stáni, no ani mi nemluv, já se tak těšim, i kdyby to nakonec z nějakýho důvodu vidět nebylo, tak se těším na ten zážitek, ten můj doktor má normál UTZ a to není takový jako např. tady nebo v tom Gennetu - takže tak.... fakt se těšim a tohle na tom těhu miluju - to těšení se na něco - a docea čumim, že já takovej životní pesimista, jsem teď v těhu celkem optimista - třeba ty tripply, prostě si říkám, že to dobře dopadne a basta...
4. srp 2008 v 11:57  • Odpověz
holky a navrhuju se příští týden sejít!!!!! bo pak už se budu učit na státnice a to se mnou bude naprd a po státnicích? dovolená, stěhování a navždy v PE - takže nedáme něco dohromady? pondělí až středa? pak už budu pryč..... tak dávejte návhry, tipy... je mi jasný, že asi všem nevyhovíme... Alča dlouho v práci, Léňa ještě moc daleko nemůže, Méďa aby to bylo taky míň náročné.... ale třeba se nám podaří nějak domluvit - tak prosím prosím, ať vás ještě můžu vidět pohromadě...
4. srp 2008 ve 12:00  • Odpověz
Míšo - super nápad!!! Já bych si snad i mohla vzít půl dne volna nebo tak něco - tý práce je čím dál tím míň, tak by to snad nevadilo...nejlíp by se mi hodilo pondělí nebo úterý odpoledne (tak kolem půl třetí...samo se můžete sejít dřív a já dorazím) - a pro mě KDEKOLIV !!!!!!!!!!
4. srp 2008 ve 12:17  • Odpověz
Jo a ahoj Stáni a Medi, ani jsem vás holky nepozdravila :sweat_smile:
4. srp 2008 ve 12:18  • Odpověz
Míšo, můj Dr. měl právě taky jen takovej malej UTZ. A na velkým jsme byli právě jen jednou - na tý Palmovce. I ty "velký" UTZ mi totiž dělal můj Dr. - asi mu to stačilo. A po tý Palmovce mi pak bylo líto, že už to skončilo, že to tak rychle uteklo. :slight_smile:

Já bych vás taky ráda zase viděla. My se možná uvidíme u Léni, já, Petru a Méďa. Nechceš tam přijet taky? Je škoda, že tam nemůžou i pracující, ale my ostatní asi zase nemůžeme večer. Nebo pak jedině někdy o víkendu. Doufám, že něco vyjde. Zatím můžu kdykoli. Sice se mi rýsuje pár věcí, návštěv atd., ale nic není jistýho. (Kromě svatby 29.8.). :slight_smile:
4. srp 2008 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj Jaji,
to by bylo fajn, kdyby sis mohla vzít volno. :slight_smile: Tak doufám, že se nás sejde co nejvíc. :dizzy_face:

Mišák už spí skoro 2 hodiny, takže za chvíli mám asi nástup. :slight_smile: Mám tu chůvičky, ale stejně ho občas chodím kontrolovat, jestli je v pořádku. :slight_smile:
4. srp 2008 ve 12:22  • Odpověz
Alčo, jé to by bylo super, kdybys mohla takhle dřív - tak to snad šlo i pro maminky ne? tak holky ozývejte se dál... zatím je návrh pondělí, úterý odpo - klíďo třeba i po obědě a Alča se přidá...
Stáni, tyhle dny bys mohla?
4. srp 2008 ve 12:31  • Odpověz
4. srp 2008 ve 12:33  • Odpověz
http://www.pompo.cz/seznam.asp?typ=hrdinove&motiv=18
:grinning: něco pro Petru..... tady se můžeš vyřádit
4. srp 2008 ve 12:39  • Odpověz
Míšo, mohla. :slight_smile: Zatím můžu kdykoli. :dizzy_face:
A kdyby to bylo u Léni, tak samozřejmě jen s jejím souhlasem, jestli by jí nevadilo, kdyby se nás tam sešlo víc. :slight_smile: Ale samozřejmě můžeme i jinam. :slight_smile:

Ty stránky vypadají dobře, někdy je budu muset pořádně zkouknout. :slight_smile:

Tak Mišák se trochu nabaštil a asi spí dál. Co taky dělat jinýho, když prší. :grinning: :slight_smile: Jdu za ním, tak papa. :slight_smile:
4. srp 2008 ve 12:53  • Odpověz
autor
holky, tak ja pristi tyden muzu jak na sraz u Leni, tak na sraz odpoledne. Klidne to muzou byt dve akce, ne ? :grinning:
co dat to odpoledne v te Stromovce nebo na Letny na zahradce ? Uz by pry nemelo byt takove vedro.

A kdy k te Lene ? Leni , rekni si. Kdykoliv pristi tyden....

Stano, 2 hodiny ? To uz mi Tonda teda nespal ani nepamatuju...Nanejvys na vylete v nositku Ergo, doma spi nejdyl pul hodiny. Nastesti tak trikrat za den....ale fakt uz nic neudelam. Ted si vyjimecne hraje sam , ale fakt uz vetsinou vyzaduje, abych si ho vsimala. :slight_smile:

Miso , super fotky. Hned bych tam jela taky. Beru to jako tip na vylet.
A pekne provokujes s tema sateckama :slight_smile: ...takovy jsem si mohla dovolit naposled na zakladce :sweat_smile:
a Finela uz je teda pekne videt, na te fotce u vody (detail)
Jsem zvedava, jestli to teda bude pindik nebo pipinka :grinning:

Tonda zase pisti, musim jit....
4. srp 2008 ve 14:10  • Odpověz
holky, jen jsem rychle nakoukla a koukám, že tu probíráte srazík, tak já nemůžu jen v úterý, to mi přijede na celý den mamča a jdeme s mladým k doktorce, jinak pondělí můžu, holky klíďo přijdte všechny ke mně, já budu ráda! a můžu i středu a čtvrtek.
já sem zase nakouknu, ted běžím nakojit otesánka :slight_smile:

Petru, díky za IP, prodrbem to,až se uvidíme. Těšíme se!
4. srp 2008 v 15:09  • Odpověz
autor
holky, tak jak to udelame ? V pondeli u Leni nebo v pondeli nekde a pak ve stredu nebo ve ctvrtek u Leni ? :dizzy_face:
Uz se tesim, ze konecne nekam vytahnu paty...V tech vedrech jsem furt doma a Tonda se asi pekne nudi, pac je docela protivnej. Ted kupodivu spi dyl nez pul hodky, tak vyuzivam prilezitosti....
Omezuju se jen na obchod a postu, tak rada bych dala vetsi prochazku nebo navstevu v praci nebo navstevu u Stani, Leni atd...ale ja ty vedra fakt nezvladam...jsem lemra upocena....

hele, herminka uz je v Rumunsku ? :astonished: nejak jsem ji nestihla poprat stastnou cestu.
4. srp 2008 v 16:20  • Odpověz
no vidíš Petru, že by Herminka už vyrazila na cesty?....

no já bych klíďo někam ven, ale jde o to, jestli by třeba Léňa jela na Letnou nebo tak - kdyby ne, tak u Léni... tak hlasujte jo? a vypadá to teda na podnělí co?
4. srp 2008 v 16:25  • Odpověz
Né, Herminka je tu, jen nestihla napsat, že nestíhá :grinning: Jedeme až v sobotu, já se s váma rozloučím, nebojte :wink:
O víkendu jsem tu měla ty kámošky, bylo to hrozně fajn, a teď musím pracovat, nějak furt chodí lidi.
4. srp 2008 v 16:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.