• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky, já práývě ted´koukám na kalendář a je mi to asi taky jedno...v pátek teda mívám poradnu, ale jinak je mi to šumák...takže středa nebo čtvrtek? To se snad asi hodí všem. Snad má být i docela rozumně...hnusně má být zase až od 14.8. - teda aspoň co říkali.

Byli jsme na tom předporodním kurzu, nechali nás tam skoro hodinu čekat, páč na nás zapomněli a mají nějak málo doktorů ve službě nebo co, ale nakonec to proběhlo. Tak už snad vím vše :wink:

Honzík se zítra chystá na vandr na 3 dny, tak tu budu slaměná vdova sama opuštěná...:wink:
4. srp 2008 v 17:30  • Odpověz
Medi, nene čtvrtek nemůžu já, jedu pryč - já můžu příští týden po až středa - takže to vypadá na to pondělí - můžeš?

teda ti jsou dobří co, takhle vás tam nechat... :angry:
4. srp 2008 v 17:33  • Odpověz
V pondělí asi jo...zatím myslím nic nehrozí...tak klidně pondělí...já myslela, že Alče se to nehodí...

Ani se moc nezlobím, je fakt hodnej, nejel na tábor, furt se tu o mě stará, tak si myslím, že si zaslouží si trochu odpočinout a projít se...jéééé já bych tak strašně jela na vandr...ach jo.. :unamused:
4. srp 2008 v 18:29  • Odpověz
Ahojky,

Petru, Mišák spí jak kdy. Někdy 2x 1/2 hoďky denně, někdy 2x 2hod. denně. Většinou se budí po kratší době ráno a přes den pak má jedno delší spaní, ale jak kdy. Někdy víc, někdy míň. Dneska se vzbudil po těch 2 hod., pak jedl, nosila jsem ho, přebalila jsem ho, hrála jsem si s ním na přebalováku,... Pak jsem se na něco dívala do mapy a on se koukal na obrázky a na přebalováku mi usnul - skoro na hoďku. :slight_smile: Večer jsme zase asi hodinu hráli dudlíkvou. :slight_smile: V noci se teď začal budit dřív. Usíná okolo 21.hod a budil se mezi 1:30 a 4:30. A teď se budí okolo půlnoci až 2. hod. Ale celkem dobře usíná a ráno se budí až okolo 6.h. :slight_smile:

Petru, ještě mě napadlo. Kdyby se ti pak někdy chtělo k nám, tak kdybys už tu byla, mohla bys tu klidně být i dýl, třeba 2 - 3 dny. Taková minidovča. :slight_smile:

Co se týče srazíku, tak já v pondělí můžu. Ostatní dny taky, jen by asi Petr nebyl nadšenej, že chci jet někam takhle 2x za sebou. (Ještě taky někdy pojedeme na kontrolu očkování TBC do Břevnova - buď tento nebo příští týden.)
Venku by to bylo fajn, ale kvůli mimčům by nemohlo být horko.
Ale přizpůsobím se, jak se to bude hodit ostatním. :slight_smile:
Moc se na vás těším a dobrou noc. :slight_smile:
4. srp 2008 ve 21:35  • Odpověz
Míšo, moc hezký fotečky. :dizzy_face: A na některých fotkách už je mimi hezky vidět. :slight_smile:
4. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz
Tak jsem na vztek právě sežrala pytlík brambůrek...no fuj...petru, to jen aby ses necítila jako vyvrhel. Musím si postěžovat. Můj milý jede zejtra pryč, nemá sbaleno, zapomněl si vyzvednout mapy...a odjel do Satalic na nějakou oslavu a ve čtvrt na deset mi volal, že si vzpomněl, že by to potřeboval a jesti tam dojdu...a já se chtěla jít zrovna sprchovat...
A to byl včera večer na bruslích, dneska v háji, v pátek v knajpě s Němcema...asi ho klepnu a přivážu doma nebo tak něco :unamused: Ach jo, proč musí vžddycky stihnout všechno...ale nestíhá nic.. :sunglasses:
4. srp 2008 ve 21:45  • Odpověz
autor
Medi : ehm, ja u Zoufalych manzelek snedla pul pytliku bramburek.... :grinning: :sweat_smile:
a taky jsem udelala jogurtovy dort za studena od Dr. Oetkera, dala na nej maliny a ostruziny od tchyne a sezrala skoro pulku...(behem dne)
ale je opravdu velmi lehky.... :grinning: :grinning:

Stáno :
jee to je dobry napad s tou minidovcou. To by bylo fajn. Precijen jsem ted uz docela dlouho sama doma, sem tam pride navsteva, ale uz nikam nevyrazim...tedy jen v tech vedrech....kdyby byl Tonicek jako prvni mesice, tak mi to ani nevadi, ale jak se ted se mnou nudi a diky tomu porad knoura + asi zuby nebo co....(jako on si hraje, pak zacne najednou hrozne brecet, drzi se za dasnicku a za chvili prestane brecet a hraje si dal) tak je to docela na palici....takze jsem vzdycky rada, kdyz vecer pride Frantisek a vezme si ho...protoze cely den toho naseho kluka bavit je docela vysilujici... :grinning: je jako kral a ja jeho osobni sasek :grinning:
hele a docela by se nam to i hodilo, protoze Frantisek se chysta konecne delat kuchyn, uz ji mame vybranou v Ikey a siklo by se, abych tu nebyla... (vrtani, ztloukani atd , vsak to znas)
tak ja bych ti dala vedet, az budeme mit kuchyn doma (v krabicich) a dohodnem se.
4. srp 2008 ve 23:18  • Odpověz
Dobré ranko,

jo jo já hlasuju za pondělí. Sice míváme poradu od půl jedný, ale končíme vždy nejpozději v půl třetí, tak bych pak řekla šéfovi, že potřebuju vypadnout :grinning:
Jen se teď musejí domluvit hlavně maminy, jak by jim to nejlíp vyhovovalo s místem...

včera mě tááááák šíleně večer bolela hlava :frowning2: celej den jsem tu čuměla do jedný pitomý tabulky a pak už se mi to i míhalo před očima, tak asi z toho se mi ta hlava rozbolela, ale bylo to teda dost nepříjemný.

Jsem ráda, že všechny dětičky krásně rostou :dizzy_face: Všem mimískům posílám pusinku na čelíčko od tety Áji a všem bříškům posílám pohlazení ! A Hermi a Amorous zdravím :dizzy_face:

Nemáte někdo info od Monči?
5. srp 2008 v 07:14  • Odpověz
dobré ránko
Alčo, tak počkáme, co napíšou ostatní jo
a co hlavička dneska? už je to lepší?
taky by mě zajímalo, co Monča... už by taky mohli domů ne?

já se teď vrátila z tripplů - z odběrů a to zase bylo - tam se mnou dvě těhotný ve stejném týdnu, obě břicho jak sud... a sestra se mě ptá - vy jdete na co? tak říkám, že na tripply a ona: to se ale odebírá až v 16. týdnu.... :grinning: no a druhá jobovka: říká, že jsem mladá maminka, kolik mi je - tak jí říkám že 25 a ona se podivovala, kroutila hlavou, že takhle mladá a už těhotná!!!!!
mi přijde, že pak na mě koukaj jak na nějakou socku, co si vrzla a je těhotná, že jsem tak mladá.... ach jo...

tak mám zase zážitek... snídám a vyrážím ke kadeřnici, doufám, že ta mě nenasere :grinning:
5. srp 2008 v 08:21  • Odpověz
ahojda a hezké ráno :slight_smile:

jaji: Fuuuj, hlava je prevít. Je super, že se můžeš takhle uvolnit :slight_smile: Mě je to jedno kde, když to bude na dojezd autem a když tam bude kde zaparkovat...čili prosím ne městské části,kde to nejde - 1,2,3,7.. :grinning:

Ten můj dáreček přišel v jednu...mě z něj picne... :wink:
5. srp 2008 v 08:26  • Odpověz
Medi, no jo no... oni jsou ti naši mazlíci zlatí, ale někdy by zasloužili pěstí mezi oči :grinning:

modré zóny, to je radost co? :confounded: :angry:
5. srp 2008 v 08:29  • Odpověz
míšo, přesně tak, radost pohledět, když je zóna za zónou...tak třeba moje babi (zatím) bydlí na nábřeží, nad přístavištěm parníku, vedle Palačáku - tam je to bez šance. Zaparkovat jedině nahoře na Karláku a tam stojí hodina 80,- nebo v garážích a tam stojí 50,-...si vyber...
5. srp 2008 v 08:33  • Odpověz
autor
Míšo : jako sory, ale me 25 nepride mlada maminka. Teda ne ze bys nebyla mlada, ale dite ve 25 mi nepride nic divnyho. To maj jako mit vsichni deti ve 30? :astonished: Ja kdybych mela s kym, tak mam Tondu rozhodne driv. Dite ve 30 jsem teda opravdu nemela v planu !
a to ze mas maly bricho ? To je snad jasny, kdyz jsi hubena. Si vem Stanu, ta rodila s brichem, ktery ja mela na zacatku tehotenstvi :sweat_smile:

Jinak, jsem pro pondeli u Leni... :wink:
Medi, pokud ne u Leni, tak teda nevim kde, pac pro me je idealni zrovna Praha 1,2,7... :sweat_smile:
pak leda Vysehrad....da se tam najist, sedet na trave, projit se.....ale Lena myslim pocita s tim, ze prideme k ni. Porad nevim, jestli to chcete delat jako dve akce.
Mam pocit, ze na nejaky sraz venku by si Lena jeste netroufla, coz je pochopitelny, takze bud by bylo neco venku bez ni a pak jeste jedna akce u ni. Jestli to dobre chapu.
kazdopadne s pondelkem pocitam at je jakakoliv akce.
5. srp 2008 v 09:47  • Odpověz
petru. tak to jo...ok, ještě se dohodneme. Jedu zjistit dětskou doktorku, budu tu večer. :wink:
5. srp 2008 v 09:50  • Odpověz
Míšo, lidi se do všeho moc pletou, škatulkují a vždycky se jim zdá něco "nenormální" moc velké nebo malé břicho, stará či mladá... 25 se mi zdá na dítě akorát věk (jen u mě mi to připadá ještě brzo :grinning:) a břicho neovlivníš :wink:
5. srp 2008 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky,

Petru, já taky budu ráda za návštěvu. :dizzy_face: Tak se u Léni domluvíme. :dizzy_face:
Tos mě pobavila, že jste s Toníčkem jako šašek a král. :grinning: No já jsem zvědavá na nás. Já jsem většinou s Mišákem celý den. Petr, když přijde z práce, tak se nají, odpočine si a jde něco dělat na baráku - teď obkládají polystyrenem přístavek. O víkendu to samý. Takže když Mišák moc nespí, tak už taky nevím, co s ním všechno dělat. A myslím, že brzy tu pozornost bude potřebovat ještě víc. :slight_smile:

Takže já předběžně počítám s pondělkem u Léni. V kolik cca hodin? Něco po poledni? Už jsem si i zjistila, že mi až k ní jedou nízkopodlažní busy. Sice se 2 přestupama, ale celkově je to asi 50-60min, snad to Mišák vydrží bez většího křiku. :slight_smile: Už vidím, jak se budeme scházet u Léni a s Petru hned po příchodu zasedneme ke kojení. :grinning: :slight_smile:

Míšo, mně taky nepřijde brzy mít mimčo ve 25. To je holt tou dobou a taky, že je to v Praze. Mamka měla 1. mimčo taky v čerstvých 25 a byla jedna z posledních ze školy a skoro na ni koukali, že je divná. :slight_smile:
A bříško neovlivníš. Buď ráda, že je zatím malý,však ono vyroste. :slight_smile: A při druhým mimču už je prý vidět dřív. Já jsem ho sice měla větší než ty, ale taky jsem si někdy připadala "divně". :grinning: :slight_smile:
Jak dopadla kadeřnice? Já se taky chystám, ale nevím, jak to vymyslet s Mišákem. Asi zkusím jednu novou tady na Suchdole a snad bude moct odpoledne, aby mohl Mišáka pohlídat Petr.

Medi, ještě, že tě ten Honza má. No nevím, kdo mu to všechno bude zařizovat, až budeš doma s Aničkou. :grinning: :slight_smile:

Jaji, už je dneska líp? Mišák děkuje za pusinku na čelíčko. :slight_smile:
5. srp 2008 ve 13:20  • Odpověz
Jo jo, dneska už mě zas hlava vůbec nebolí....podle mě to fakt bylo z tý tabulky pitomý - pak už se mi ty řádky míhaly před očima...

Míšo, přesně jak píšou holky, kašli na lidi - ty víš, proč jsi těhotná a to je to hlavní, prostě jste to tak chtěli :wink: a upřímně zas tak maldá už taky nejsi :grinning: (no jo už jsme baby starý...)

Jééé já doufám, že to pondělí vyjde a uvidim všechny (tedy až na toho nejmladšího) naše frajery :dizzy_face:
5. srp 2008 ve 13:44  • Odpověz
tak hlásím že jsem převzala štafetu po Alče.... celé odpo ležím s ukrutnou bolestí hlavy, až je mi z toho blbě od žaludku - mám to ale od krční páteře... je to zatím druhý větší "záchvat" v těhu, ale tentokrát bohužel paralen ani ťuk... už naštěstí přišel manža a dal mi masáž, tak to lehce povolilo, ale stejně.... ach jo.... měli jsme jít na Mou Vlast na Křižíkovu fontánu a prd... :frowning2:
tak já jdu zase ležet....

mějte se
5. srp 2008 ve 20:21  • Odpověz
Míšo, snad ti bude brzy líp. :slight_smile:

Petru, vlezla jsem na koníka a hned na 1. stránce bylo album Toníčka. Je kouzelnej a je to šikulka. :slight_smile: Ta fotka s hračkama z obýváku je skvělá. :grinning: :slight_smile:
Jen si teda nedokážu představit, že by tohle všechno Mišák za měsíc taky uměl. Zatím je to pořád takový miminko, i když pokroky dělá. :slight_smile:

Dobrou noc. :slight_smile:
5. srp 2008 ve 22:03  • Odpověz
autor
Stano : Tonda se zacal pretacet v tech Krkonosich a od te doby mu nevadi paseni...bylo to ze dne na den...
pred tim vubec nepasl :sweat_smile:
5. srp 2008 ve 22:17  • Odpověz
autor
urbi : to je mi lito...bolest hlavy je hnus....tak at se ti brzo ulevi...
5. srp 2008 ve 22:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se sem dostala až teď.
Doktorka ve Vinoři má stop stav,t ak zkusím tu na Proseku a uvidíme...

Jinak jsem byla pro Alču v Čelákovicích, u našich, u babi, pak jsem jeli sem, obtisknout mrňouse do hlíny, pak k náma nakonec na točenýho Birella :grinning: a teď jsem přišla domů :slight_smile:

míšo, ta fontána vám nějak není přána, co?
5. srp 2008 ve 22:28  • Odpověz
autor
Medi : tohle jsi mela mit na svatbe http://www.fler.cz/zbozi?id=45791&pos=18
5. srp 2008 ve 23:14  • Odpověz
Ahoj vespolek a krásné ráno přeju. Dneska se vydávám po ouřadech a půjdu zkusit tu pí dr na Prosek, tak jsem zvědavá, jestli nás vezme... a taky musím jít konečně nahlásit ten živosťák...teda přehlásit...snad nedostanu moc držkovou, že jsem to nechala tak dlouho a taky musím zažádat o prodloužení nájemní smlouvy...

No je toho docela dost, ne? Tak já se jdu vyspršit a připravit a tak...mějte se tu a já se ozvu hnedle, jak budu zpět :slight_smile:
6. srp 2008 v 08:25  • Odpověz
ahoj holky
Medi, tak ať ti dneska všechno to běhání vyjde a bud na sebe opatrná!!!!

Petru, fotečky fakt krásný - a Stáni neboj, však Míša bude brzy dělat takové lotroviny, že to až hezké nebude... :wink:

já mám taky dneska hodně práce... Petru, kdybys měla chvilku, napíšeš mi, kam všude stojí za to se podívat v okolí těch Valtic a tak? stačí jen heslovitě...
vyrážíme zítra - resp. dneska večer, přespíme v PE, vezeme tam Rozárku, bohužel ale počasí na víkend nic moc....
6. srp 2008 v 09:51  • Odpověz
no jinak záda skoro nepovolily, takže tu chodím s límcem kolem krku a chystám se na paralen.. :confounded: ach jo... :(
6. srp 2008 v 10:03  • Odpověz
autor
Míšo : takze doporucuju zamek Valtice, zamek Lednice, pak valticko lednicky areal (jsou tam uzasny sochy, minaret a pod.) Potom mesto Mikulov je proste uuuuzasny misto. Kdbyy jste se chteli koupat tak v Pasohlavkach na lagune na nadrzi Nove mlyny.
na zamku lednice je akvarium Maladivy, kde maji Nema :grinning:
koukni sem :http://www.lednice.cz/cs/lednicko-valticky-areal/lednicko-valticky-areal/

http://www.valtice.cz/Default.aspx
6. srp 2008 v 10:35  • Odpověz
Petru, dík :wink:
no hlavně aby to počasí vyšlo....
6. srp 2008 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky,
v rychlosti vás zdravím, v práci nemám čas a doma nám nejde net :frowning2: Už se pomalu chystáme na Rumunsko (hlavně furt peru :grinning:), doufám, že nezapomeneme na nic podstatného. Ještě se neloučím, jedeme až v sobotu, tak minimálně do pátku mě tu máte :slight_smile:
Míšo, co to slyším? Snad Tě záda nebudou moc trápit, je nepříjemné, že si nemůžeš vzít nějaký "pořádný" prášek, že? Poslala jsem Ti do IP taky nějaké tipy :wink:
Pa a ť se vám daří.
6. srp 2008 v 11:02  • Odpověz
Hermi, paráda, díky moc - fotečky úžasný, začala jsem se těšit... a mimochodem - ty jsi tak fotogenická, to je úžasný... závidím :wink:
no a ten krk a hlava, dneska je to celkem mazec, málem jsem vrhla, už jsem běžela na záchod, ale vzhledem k prázdnému žaludku nebylo co...
no to jsem zvědavá, jak já se dneska sbalim a udělám doma to, co je třeba... :confounded:
6. srp 2008 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.