• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Míšo, fotogenická? No nevím :grinning: AChjo, to mě mrzí, že je Ti tak zle :frowning2: A na cestování to taky není to pravé ořechové :frowning2: Drž se!
6. srp 2008 v 11:14  • Odpověz
Hermi, díky za účast... ale nesmím se tomu poddat, počítala jsem s tím... je to můj celoživotní boj a teď hodl musím bojovat jinými prostředky, ale musím - zanedbala jsem i cvičení teď, tak běžím na poštu, mám tam DVD s cvičením... tak začnu....
no uvidíme jak s tím cestováním.... ale lepší, než ležet doma, ale musím se víc šetřit, teď to Rakousko mě celkem oddělalo, celé pondělí jsem spala a byla jsem unavená.... takže musíme trošku polevit a nechtít vidět všechno v krátkém čase :grinning:
6. srp 2008 v 11:18  • Odpověz
Hermi, nicméně my už dneska frčíme a tak už se tu neuvdíme, takže si užijte Rumunsko a ať vás tam nepotká nic zlého - jen samé pěkné výlety, trasy a hodně čistých potůčků :grinning:
kdy se vracíte? a až se vrátíš, tak hned mrkni sem, bo už se tu ukáže, co je FiNel zač :grinning:
6. srp 2008 v 11:21  • Odpověz
Jé, Míšo, tak to budu celé Rumunsko napnutá :grinning:, to sem hned po příjezdu poběžím, manžela asi klepne :grinning: Díky za přání (hlavně těch potůčků bude třeba :grinning:), vy si to na Moravě taky ve zdraví užijte :dizzy_face:
6. srp 2008 v 11:24  • Odpověz
no kdybys hodně chtěla, tak ti můžu napsat sms :grinning: , ale jestli chceš mít překvápko, tak budeš mít odpověď tady :wink:
6. srp 2008 v 11:29  • Odpověz
autor
ahoj h olky, mam nejake nove fotky na strese...http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=97740&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

ted musim jit, Tonda zase otravuje....v lehatku i na dece breci, tak ho mam na kline, ale to nic neudelam....
paaaaaaaa
6. srp 2008 ve 12:19  • Odpověz
Ahojda, jsem zpět...

částečně úspěšně jsem pořídila. Doktorku jsem nestihla...šla jsme totiž nejdřív na živnostenský odbor(tam mi paní řekla, že na mě možná přijde komise, páč jsem to měla přihlásit do 15 dnů od změny bydliště)..a odtud mě hnala na vzp, na finančák (nejdřív jsem jezdila okolo bloku, páč tam nešlo zaparkovat a pak mi řekli, že se musím nejdřív na Praze 2 odhlásit a pak teprve přihlásit na P9 - tak jim to pošlu písemně, tam nejedu...), sociálku (tam zase zjistila, že mám odhlášku a tudíž to nemám řešit) a pak jsem si jela spravit chuT do Tesca...koupila jsem si sladký listový mňmky, a gelový fixy (to se nedá, když maj za levno papírnictví, tam já prostě nesmím, jinak neodejdu aspoň bez bločku nebo gumy nebo ořezávátka nebo tak.. :sweat_smile: )

hermi: potůčky, to bude hustoles, budou pěkně ledový :wink:

míšo, užijte si volno a víkend, snad nebude hnusně, myslím, že by ale nemělo, ne? KOukejte fotit, ať se máme na co koukat.

mmch jsem v tom Tescu potkala svou tetu kr....vu, kterou nikdo nemusí, páč nikdy s ničím nepomůže, leda jak do hrobu...takže to bylo teda setkání na úrovni...chtěla jsem se vyhnout, ale pak jsem si řekla, že budu statečná :wink:
6. srp 2008 ve 13:11  • Odpověz
Jo a našla jsem něco ve starejch dokumentech, tak jsem to hodila na naše stránky... :grinning:

http://hazlbauerojc.webgarden.cz/basne-nase-oblibene/karel-plihal-a-jarek-nohavica-2.html
6. srp 2008 ve 13:56  • Odpověz
Míšo, nechám si raději překvápko :grinning:

Petru, pěkná dokumentace, to bylo práce a práce, co? Uf, nezávidím vám to dělat v obývaném bytě. Tak už zbývá jen ta kuchyň?

Medi, to Tvoje zařizování je taky hustoles, brrr, s tím strávíš ještě pár pěkných dní, co? :astonished: Jé, básničky od Plíhala a Nohavici mám hrozně ráda, to hraní se slovy mě fascinuje :slight_smile:
6. srp 2008 ve 14:26  • Odpověz
autor
hermi : jo jo, uz zbyva jen kuchyn a pak drobnosti jako jiny zaves a zaclony v obyvaku apod...po kuchyni uz budou jen dekoracni upravy a zmeny. :slight_smile:
6. srp 2008 ve 14:29  • Odpověz
hermi: Souhlasím, jsou úžasný....já jsem dokonce viděla nějakej pořad s Nohavicou, pustil se do přetextování Mozartovy opery Cosi fan tutte...a chudák nevěděl do čeho jde. Italština má strašně moc jednoslabičnejch slov a on říkal, že vzal celej slovník spisovný češtiny, že z něj vypsal všechny jednoslabičný slova a v půlce opery mu došly :grinning: Ale zvládl to...docela by mě ten výsledek zajímal.

Jinak už nic zařizovat nebudu, ofotím jim občanku a pošlu na finančák žádost o odhlášení z Prahy 2...a hotovka. Přece nepojedu na Vinohrady..nejen, že je Praha rozkopaná a ještě v tom vedru... :unamused:
6. srp 2008 ve 14:30  • Odpověz
Medi, teda to je ouřadování, to je něco....
Petru, je fajn že už finišujete.... od září taky vytvořím album s "naším" novým bytečkem.. - budem dělat podlahy a tak...

tak mám za sebou týrání zvířat - stříhání, koupání, fénování a česání rozárky... teda to je hukot, holčička malinká, je mi jí vždycky tak líto a ona mrcha ví, jak na mě - vždy u toho tak řve a brečí, že by se nad ní člověk fakt rozbrečel - ale jede na týden na návštěvu do PE, tak musí být krásná :wink: :dizzy_face:
no a hlavně, když jí neučešu a nevykoupu, tak jí ty chlupy plstnatní.... a to jí musí sakra bolet... no chudina malá, ale už to má za sebou i s odměnou
6. srp 2008 v 15:01  • Odpověz
Básničky jsou suprový, nemají chybu - milujeme je s mým tátou..

a moje dvě nejoblíbenější jsou tyhle i když nevím, zda jsou taky od plíhala

Sedí pán při malém pivu, ve tváři má zděšení..
není ani příliš divu.........
padá na něj lešení :grinning: :grinning: :grinning:

a pak ještě:
holka jednooká, nesedávej u potoka,
nezříliš-li včas plachetnici,
vypíchne ti svojí špicí,
i to oko zbývající :grinning: :grinning:
6. srp 2008 v 15:05  • Odpověz
Ahoj holky! :grinning: JSem tu na skok, před chvilkou si nás taťka přivezl z porodnice s Danečkem.
Je to zlatíčko (oba dva), co nevidět dám nějaké foto Danyho, přeci jenom teď už je to takové jinačí miminko než na těch prvních fotkách. :slight_smile: Teď Dany chrupe tady na sedačce, je to slaďoch, i když jedáček nám už taky ukázal ... móóc hezký. :sunglasses:
Jsem šťastná, že jsme doma už z porodnice, přeci jenom doma je doma. Prcek je docela líný u kojení, takže málo nabíral na váze a nechtěli nás pustit domů. Tak snad se to už zlepší a bude baštit.
Zkusím přidat nějaké foto Danyho, moc vás zdravím! :wink: A Daneček taky! :sweat_smile:
6. srp 2008 v 15:34  • Odpověz
jé Mončo, ahoooooj
jsi šikulka nejšikovnější a Daneček s taťkou taky - moc se těším na fotečky, tak nás pravidelně zásobuj jo?
6. srp 2008 v 15:38  • Odpověz
Ahojky Míšo ... už jdu na to! Teď to stahuju, tak něco vyberu a pošlu na e-mail :slight_smile:
6. srp 2008 v 15:39  • Odpověz
jé huráááá
a jak ti je? jak se cítíš a tak...?
6. srp 2008 v 15:42  • Odpověz
Moni, vítej!!! Moc gratuluji k narození Danečka! :dizzy_face: :dizzy_face: Těším se na fotky i popis porodu :slight_smile:

Míšo, prosím Tě, jak dlouho jsi brala ten Femigard a jak dlouho vydržela lahvička? Díky :wink:
6. srp 2008 v 16:51  • Odpověz
Hermi, tý jo já ti ani nevím - ale brala jsem ho nějak 3 cykly, ale jak dlouho vydrží těžko říct, bo já si to cvakala přímo z lahvičky :grinning: a samo jsem občas zapomněla, ale měla jsem dvě lahvičky - objednala jsem si tu sadu, je u toho zdarma i gel, kterej je fajn - a ty dvě jsem zhruba zlikvidovala, i když si pamatuju, že jsem zbytek vyhazovala...

ty ho budeš pít?
6. srp 2008 v 16:56  • Odpověz
Jo cvakala z lahvičky :grinning: :grinning: :grinning: Nevím, jestli budu pít zrovna Femigard, ale ráda bych nějak znormalizovala hormony - 22denní cyklus a pubertální ksicht okolo MS (tj. střídání 3 týdny pleť OK a týden otřesná) asi není úplně normální, tak hledám info o různých preparátech, a jak tak čtu o Femigardu, vzpomněla jsem si na Tebe :wink:
6. srp 2008 v 17:00  • Odpověz
Ahojda,zdravím z Úval od našich.Tátovi bude kamarád předělávat (nebo spíš stavět nový) počítač,tak aby tobylovšehno, co tu měl zazálohovaný...moc toho není..hlavě¨ně ségřina škola a fotky...no prostě jsem tam naházela,co mě napadlo..

moni: to je super, že užjste doma, to jsem ráda.Jste úúúžasně šikovní...:slight_smile: všichni. Taky už se těším, až to budu mít za sebou... :wink:
6. srp 2008 v 17:19  • Odpověz
tak holky, já se loučím, jdu dobalit zbytky a čekám na manžu až dorazí a vyrážíme.. to bude zase horor cesta s Rozárkou... v přepravce to nesnáší, tak jí mám v náručí a drží a pak začne zdrhat.... :grinning: tak uvidíme, jak to dneska zvládneme
mějte se tu, Hermi ty si to parádně užij a Medi ty ještě neroď a kdyby se něco důležitého dělo, tak mi dejte vědět jo? paaaa
6. srp 2008 v 18:26  • Odpověz
autor
jeee ahoj Moni, odpoledne jsem si s Tondou zdrimla a zdalo se mi, ze jsme u tebe na zahrade (my kvetnacky) a ty mas jeste brisko a koukali jsme se jak Dany kope.
Vitej doma !!!Moc se tesim na fotky a zazitky!!!!

Miso : stastnou cestu a uzijte si to !!!!

Medi : basnicky super..Me je vzdycky rikal jeden nevidomej kamarad a utkvela mi ta s Razem a dogou... :grinning:
6. srp 2008 v 19:43  • Odpověz
autor
a co tohle, je to trochu nechutny, ale ja mam tenhle cernej humor docela rada :

kdyz je basnik v depresi

Myš
Sedí myš v rohu,
v pastičce má nohu,
sedí tiše, občas pípne,
asi stejně brzo chcípne.

Na pivu
Sedí pán na malém pivu,
ve tváři má zděšení.
Není tomu ani divu,
padá na něj lešení.

Potvora
Dvoumetrová potvora,
vkročila k nám do dvora,
asi už k nám nevkročí,
má motyku v obočí.

Sanitka
Vezou pána v sanitce,
život visí na nitce.
Sanitka se převrhla,
a nitka se přetrhla.

Mraveneček
Nesl malý mraveneček
lesem kousek dřívka,
nedbal na svou čerstvou kýlu,
vyhřezla mu střívka.

Návod
Sledoval jsem v televizi,
jak lidem seká hlavy kat,
s partnerkou teď máme krizi,
udělám to taky tak.

Na vozovce
Belhám se za autobusem,
kéž by mi tak zastavil,
běžím dlouho rychlým klusem,
v tom se infarkt dostavil.

Kočka
Do pastičky na myši,
dala hlavu kočka,
nevidí a neslyší,
vytekla jí očka.

Dřevorubec
Dřevorubec dříví kácel,
sekl se a vykrvácel.
Marně svíral pěstičky,
neměl krevní destičky.

Hra
Včera jsem si hrál
se zápalnou směsí,
tělesné mé pozůstatky
kolemjdoucí děsí.

Tchýně
V rodině jsme měli zrádce,
byla to má tchýně,
teď už hnije na zahrádce,
rostou na ní dýně.

Dana
Leží Dana ve vaně,
kudla trčí z břicha,
kecala furt nesmysly,
teď už bude zticha.

Na stavbě
Zedníkovi z lešení
spadla dolů cihla,
vyvolala zděšení,
zabít chodce stihla.
6. srp 2008 v 19:47  • Odpověz
petru...to jsi vybrala ty pravý :slight_smile: Takový akorát pro těhotný :grinning:
6. srp 2008 v 19:55  • Odpověz
autor
medi : :grinning: , to jsem nevybrala, proste je nekde mam v dokumentech, tak jsem je zkopcila vsechny...me se tohle fakt libi, asi jsem trochu uchylna :grinning:

moni : naaaaaaaadhera...jen houst jen houst...ta prvni fotka je kouzelna jak se Danecek usmiva. A ty jsi pekna potvora, byt krasna i v porodnici !!!!!! :sunglasses:
6. srp 2008 v 19:58  • Odpověz
moni: No to je teda fakt nefér...já jsem nefotogenická i tak...natož po porodu...je to pěkně sprostý :wink:
Ale jinak je Daneček krááásnej a na taťkovi je vidět, jak je z něj poprděnej...to je fakt super. Už se těším, moc...sice mám trochu strach z porodu, ale uvidíme...
6. srp 2008 ve 21:33  • Odpověz
Moni, Daneček je slaďoučkej, hlavně na těch posledních fotkách. :slight_smile: A tobě to moc sluší. :slight_smile:

Medi, neboj to zvládneš. :slight_smile:
Kamarádka chodí k dětský doktorce do Letňan a prý je dobrá. Kdybys chtěla, seženu ti kontakt. Ale popř. radši napiš SMS, nevím, jak se dostanu na net. :dizzy_face:

Dobrou noc :slight_smile:
6. srp 2008 ve 21:37  • Odpověz
száni díky, ale už jsem se dovolala k tý na Prosek a vzala mě :slight_smile:
6. srp 2008 ve 21:38  • Odpověz
autor
moni : nadherny fotky !!!!!! Danecek je prekrasny miminko. A takovej drobinek...takhle Tonda teda rozhodne nikdy nevypadal. ja proste porodila mesicni miminko. :sweat_smile: Danecek je novorozenecek jak ma bejt, fakt sladoch.
Taky se mi libi jak se k nemu Martin ma :dizzy_face:

Stani, uz se tesim na Misaka, ja vim ze to je u vas s netem blby, ale my vubec nevime, jak vypada ted ...ty ty ty
6. srp 2008 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.