• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
no jo, dyk my neviděly jak dlouho Mišáka...no to je teda ostuda....
jsem si právě přidala aktuální břuch na net...velrybááá
6. srp 2008 ve 22:08  • Odpověz
Jdu chrnět..jsem unavená velryba
6. srp 2008 ve 22:11  • Odpověz
autor
Medi : bud v klidu...koukni na muj bruch ve 38 tt a uvidis velrybu :wink: ...ale je fakt, ze my co pred tehu nebyly hubeny mame teda mega bruchy co ?
Jedina Lena s nama trochu drzela partu, ale ta mela potvora aspon nozky jako lanka a rucicky jako paratka.
Ja byla velryba uplne cela a sem porad... :slight_smile:
6. srp 2008 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj kočky,

Moni, vítej doma! Fotečky jsou krásný!!!!!!!!! Daneček je fešák! Tak ať vám dělá jen samou radost!

Medi, koukala jsem na fotečky - jsi krásná velrybka :dizzy_face: Tak se opatruj kočko!

Dneska má být zase pařák, tak to všichni nějak přežijte!!!
7. srp 2008 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky, taky jsem právě koukala na předpověď a má být dneska v Praze okoli 32 stupňů, což je teda skoro moc. Takže mě tu budete mít celej den, nikam nejdu. Musím až okolo šestý.. :frowning2: pro kamaráda a odvézt ho do Úval k našim na ten PC
7. srp 2008 v 09:29  • Odpověz
Ahojky!!!
tak koukám na fotky Danečka a je nádhernej!! a Monče to taky moooc sluší!!! to je dobře, že už jste doma. Těším se, až nám budeš vyprávět zážitky z porodu a z porodnice.

Za chvilku jedeme k doktorce. Jeník má nějaký velký boláky na tvářích a na krku, vypadá chudák hrozně, asi jsou to ty potničky,ale rozlejzá se mu to, je to fakt děs! doufám, že to nebude nějaký ekzém nebo tak něco. Chuděrka malej!

tak já běžím, s tím pondělkem holky počítám, jen asi nebudu schopná udělat nějaké velké občerstvení, záleží jak bude mladej zlobit. :slight_smile: tak zatím pa, já sem ještě dneska nakouknu a napíšu víc. Těhulky opatrujte se v tom horku, hlavně ty Meďo! ty jo, už máš 37tt, to už máš za pár!!!
7. srp 2008 v 09:42  • Odpověz
leni: s občerstvením si fakt nedělej starost, něco dovalíme, že jo, holky :slight_smile: No já uvidím, kdyby mělo být jako dneska, tak si to asi holky, ještě rozmyslím, protože to fakt nebudu riskovat, že mě povezete do porodky :wink:
7. srp 2008 v 10:01  • Odpověz
Leni, na občerstvení se prosím vykašli !!!!!!! Budeme rády, když nám poskytneš azyl :grinning: a papů my zajistíme! Zkus se kdyžtak zeptat Aničky, jestli by taky neohla dorazit...!!!
7. srp 2008 v 10:30  • Odpověz
no jo, to je fakt, to by bylo moc fajn...kdybychom se sešly aspoň takhle...škoda, že to maj holky tak daleko...a hermi si bude brouzdat stejně rumunskejma lesama a potokama :grinning:
7. srp 2008 v 11:00  • Odpověz
holky, vtip :grinning: :grinning:

Sejdou se tři psi u veterináře - pitbull, ovčák a doga.
Ovčák a Doga se ptají Pitbulla: Hele proč jsi tady?
Pitbull: ále, soused měl malý děcko, takovýho hajzla, pořád mě
kopal,tahal za uši, tak jsem mu utrhnul nohu ...
Na to ti dva psi: týý vole, a co s tebou bude??
Pitbull: No co, injekce a smrt ....
A Pitbull se ptá Ovčáka, proč seš tu ty??
Ovčák:..,ále, poštačka na mě pořád házela noviny,tak sem jí
jednou chytil za ruku a utrhnul jí prsty ...
Ti dva psi zase: týý vole ... a co s tebou bude??
Ovčák: No co, injekce a smrt ...
Pitbull a ovčák se podívaj na dogu a ptaj se: A co ty, za co
seš tu ty??
Doga: ... ále, moje panička pořád vytírala podlahu, prostě
pořád vrtěla zadkem, tak sem na ni skočil a ...
A ti dva: Takže taky injekce a smrt, co??
Doga: Ne ne, jenom obroušení drápků ...
7. srp 2008 v 11:45  • Odpověz
autor
Leni : urcite zadny obcerstveni nedelej, ja neco taky dovezu :wink:
a uz se tu psalo v kolk hodin u tebe ?
Zitra a o vikendu ma byt chladneji, tak snqad to vydrzi do pondelka.
7. srp 2008 v 18:21  • Odpověz
Petru, s tím břuchem máš teda pravdu, já ho měla fakt taky naprosto obr!!! :wink:
Holky, domluvte se v kolik se vám to v pondělí hodí a dejte mi pak vědět, mě je to víceméně jedno. Jen fakt doufám, že mladej nebude zlobit, někdy umí pěkně vyvádět. Má ted nějaký růstový spurt, tak furt kojim. :wink: doufam, ze v pondělí nebude takový vedro, dle předpovědi by to mělo být ok.
Jo jinak jsme byli u doktorky a Jenda má novorozenecké akné :unamused: , vypadá fakt jak puberták, chuděrka malej.Máme to mazat řepíkem, tak snad to brzo zmizí. Jo a už váží 4,5kg,mám asi výživný mlíko. :grinning:
7. srp 2008 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holky,
vy se máte, že se takhle můžete vídat ... jsem zvědavá, zda se ještě někdy takhle sejdeme :wink: Užijte si moc návštěvu u Lenči a Jeníčka! :wink:

My jsme dnes byli s Danečkem poprvé u dětské doktorky, tak na něj mrkla a je vše v pořádku. Dětská sestřička je zároveň i laktační poradkyně ohledně kojení, tak jsem byla ráda, že na mě jukla. V porodnici byl totiž strašný nával maminek a málo sestřiček, takže ohledně kojení, přikládání ke kojení, nějaké polohy jak kojit a tak ... to ani náhodou, nikdo mi nic neukázal, takže jsem z toho měla docela depku, protože malý se strašně těžko přisával k prsu. Dvě noci v porodnici vyloženě prořval a já vůbec nevěděla co s ním. Tak ode dneška kojíme krásně a to díky kloboučkům a opustila mě depka, že budeme muset na umělou výživu a že nebudu moct kojit. Dneska jak bylo teplo, tak byl Dany u prsa skoro pořád a teď už krásně chrupe vedle v kolébce. :sweat_smile:

Medi, teď je řada na tebe, moc se těším na vaše mimi! :sweat_smile: Toto letí, už 37tt!!! :slight_smile:
Já jsem se taky bála porodu a zvládla jsem to, fakt to za to stojí, až ti ten uzlíček dají do náruče! :wink:
7. srp 2008 ve 21:03  • Odpověz
moni: Já se zas tak moc nebojím, jen nevím, co mě čeká a kdy to přijde a z toho jsem taková nesv á..kdyby mi někdo řekl, že tena ten den v tolik a v tolik, hned by mi bylo líp...

Teď jsem dorazila z Úval, ještě jsem odvážela kamaráda na metro...tak jsem trochu rozladěná, páč mi přijde, že mi vrže auto, no nevím...a zítra mám vézt mamku a ráno máme tu poradnu... :frowning2:
7. srp 2008 ve 21:12  • Odpověz
Medi, tak to já jsem byla ráda, že jsem vůbec nevěděla, kdy to přijde a i to, že to bylo o týden dřív ... mně přišlo, že tak nějak to tělo dávalo přeci jenom najevo ... ten den jsem vstávala poprvé z celého těhu v 10hod dopoledne, ještě jsem si dělala legraci, že asi nabírám energii na porod :grinning: , žehlila jsem jako blázen, aby to tam nezůstalo, až se vrátím z porodnice ... a já fakt ten den jela rodit :sweat_smile:
A taky jsem byla ráda, že nevím, do čeho jdu ... přišlo mi to tak lepší, celou dobu mi to tak nějak vůbec nedocházelo, když jsme odcházeli z bytu, že se tam už vrátíme jako rodina ... s Danečkem ... :sweat_smile:
7. srp 2008 ve 21:21  • Odpověz
moni: to je hezky napsaný :slight_smile: No jo, to já bych teda ještě měal umejt okna a vyprat záclony a douklidit a tak... :confounded:
Tak jsem na to jednoduše zv+ědavá :sunglasses:
Zítra jdu do poradny, tak uvidíme, co nám pověděj
7. srp 2008 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj holky,

odpoledne jsem vás přečetla, ale měla jsem u sebe Mišáka a tomu se to nelíbilo, takže jsem u toho stála a chodila jsem. :slight_smile: Ale napsat mě nic nenechal. :grinning: :slight_smile:

Leni, Mišák byl taky jak puberťák. Doktorka nám hned na začátku říkala, že se mu to ještě zhorší, že je to snad z hormonů a že tak do 3 měsíců by to mělo být pryč.

Petru, o čase na pondělní srazík se tu ještě nepsalo. Alča snad může okolo 14:30, ale jinak si snad můžeme dát sraz dřív, ať stihneme něco probrat a vrátíme se domů nějak slušně. :grinning: :slight_smile:
Vím, s těma fotkama jsem ostuda. Ale zrovna dneska jsem se na ně dívala a trochu je přebírala. Ty, co už jsou zmenšený, jsou do 10. července a přijde mi, že Mišák od tý doby nějak vyrostl. :slight_smile:

Leni, určitě nic nechystej. Já snad taky něco přinesu, i když nezaručuju, že to bude doma dělaný. :grinning:
A neboj, my taky nevíme, jestli zrovna Mišák s Toníčkem nebudou mrzutý a celou návštěvu neprobrečej. :slight_smile: Ale mohlo by to být dobrý trio. :grinning: :slight_smile:

Moni, napsala jsi to moc hezky. :slight_smile: Tak to já jsem v den D netušila, že už večer pojedeme. :slight_smile:

Medi, to to letí, 37.tt - to já už jsem rodila. :slight_smile:
Neboj, jsi šikulka a zvládneš to. :slight_smile: A všichni naši krasavci už se na Aničku moc těšej. :slight_smile:
A ty okna myj radši až po srazíku, to prý vyvolává porod. :grinning: Nebo to nech na manžílkovi. :grinning:

Dobrou noc. :slight_smile:
7. srp 2008 ve 22:08  • Odpověz
autor
holky, prave jsem se vratila z kina, byla jsem s jednou breznackou na Mamma mia....to bylo tak uuuuuuuuuuuuzasnyyyyyy.
vubec se mi nechtelo z kina. Klidne bych si zaplatila repete.
Fakt uzasnej letni film...skvele obsazeny, uzasne nazpivany pisnicky od Abby, more, Recko, romantika....

no sla bych trsat az bych brecela, nejlepe proparit noc na recke plazi.... :slight_smile:

Lenni : tonik mel taky tohle "akne", ale nastesti ne moc. Ma to hrozne moc miminek a brzy to zmizi. ja ho nemazala nicim a zmizelo to docela brzo. Ty jo, Jenovi uz je mesic ? :astonished:
neboj, nebude plakat, a kdyz jo, tak nam to nevadi, ale chapu, ze jsi z toho nervozni. A plati na nej neco jako na Tondu babyvak a ted Ergo ? Myslim, ze tam spusti vsichni tri kluci, Tonda je uz peknej protiva... :grinning:
ale hlavne kdyz se nudi, u vas se snad nudit nebude.

Moni : tak to ja jsem si to docela uvedomovala, kdyz jsem jela do porodky, ze az se vratim, ze uz bude vsechno jinak...a pred porodem jsem casto cumela do postylky a rikala F. : dovedes si predstavit, ze tam jednou bude mimino ? :grinning: a tenkrat jsme oba rikali, ze si to predstavit nedovedeme a ted tam Tonda chrupe a me to pride uplne prirozeny, jako by tam chrupal odjakziva... :grinning:
7. srp 2008 ve 23:21  • Odpověz
autor
taky je hrozne zvlastni takovy to ocekavani, jak bude vypadat...nemyslim ani tak novorozenec, ale az zacne mit proste svuj osobity vzhled...coz podle me deti maj tak od 2 mesicu...ksichtik, kterej uz jim zustane jen se bude trochu menit....neter si je podobna tak od 4 mesicu , jo a Tonda je skoro stejny mimino jako byla ona...nekdy naskenuju fotky netere, kdyz byla stara jako Tonda...fakt skoro stejny mimina :slight_smile: , jen maji jinej nos...Tonda ma z profilu prsacek...nevim, kde to vzal :grinning:
7. srp 2008 ve 23:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem byla v poradně a oni nám fakt berou ten pozdější termín...takže jsem podle dnešní pí dr teprve 36tt...:frowning2: Už mě to pomalu přestává bavit... :frowning2:
Ale jinak je vše ok, tlak docela ujde, streptokoka nemáme...

jedu odpoledne péct svatební koláčky s mámou a tetou...pro bratrance...jeho snoubenka je nějaká divná a její rodina taky...tak to dělá teta...A nějak mi divě vrže auto...takže uvidím, jestli s tím nebudu muset něco udělat. Radši varuju, že nevím, jestli v pondělí dorazím, protože městskou fakt radši nepojedu... :unamused:

Opatrujte se :slight_smile:
8. srp 2008 ve 13:04  • Odpověz
Holky já vůbec nestíhám... :frowning2: V práci chaos, šéf po nás dupe a jsem vytočená, ale nebudu vám tady kazit náladu, vidím, že se všechny máte dobře, to jsem ráda :dizzy_face: , hezky se opatrujte a já se tu stavím v příštím týdnu jen co bude chvilku volněji. :wink:
8. srp 2008 ve 14:32  • Odpověz
autor
amorous : to jsme si vsimly ze nestihas !!!! tak se tesime, az budes mit vic casu. Vydrz !!
8. srp 2008 v 15:34  • Odpověz
Ahoj holky,
taky nestíhám. Máme nahrubo sbaleno, ale ráno nás toho čeká ještě ažaž :sweat_smile: , je to jakési náročné :grinning:
Tak se s vámi loučím, mějte se tu hezky, pohlaďte miminka a bříška, užijte si sraz a myslete na nás :wink:
8. srp 2008 ve 21:31  • Odpověz
autor
Hermi : mejte se krasne a hlavne stastnou cestu a uzijte si to!!! At se mas kde umyt :grinning: a zvladnes vsechny krpaly.
8. srp 2008 ve 21:37  • Odpověz
hermi: A koukej fotit jako o život, a´t z toho taky něco máme :slight_smile: Aktivně si odpočiňte a mějte se krásně a vraťte se v pořádku... :slight_smile:
9. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
Jo, holky,v pondělí jsem domluvená s automechanikem hnedla na ráno, tak snad budu stíhat, ale radši vám nic neslibuju. I když bych strašně ráda všechny viděla, tak uvidíme...ju? :wink:
9. srp 2008 v 10:30  • Odpověz
Holk,y my už máme 5 zářijovejch miminek...no to je hukot...a jedna další v porodnici...bojíííííííííííííííím :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2008 v 16:40  • Odpověz
Méďo, nebooooj!!!! Já jsem na tu vaší Aničku zvědavá!! dělali vám ted někdy váhový odhad? Ty jo, tak snad zítra dorazíš, to by mě moc mrzelo kdyby ne!

Moni, zas jsem si prohlížela fotky toho vašeho fešáka, je moc krásnej!

Míšo, doufám, že jste si to na Moravě užili, hned bych tam jela taky!

Holky, tak v kolik zítra dorazíte??? Někdy kolem poledne?Anička nevím zda dorazí, je ted v práci celý víkend, má toho fakt hodně, tak nechtěla nic slibovat a všechny vás moc pozdravuje.
10. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz
autor
holky, pslaa Misa, jestli zitra sraz plati, ze pry hlasi vedro a kdyby sraz nebyl zustala by v PE.
No ja nevim...hlasi sice 28-30, ale na netu je dest a bourky, tak by to snad nebylo tak hrozny..dest mi nevadi, sice se blbe ridi kocarek, kdyz budu mit destnik, ale nejak bych proste dojela.

Proc je vlastne sraz v pondeli ? uz si to nepamatuju. Ja jen ze v utery je lepsi pocasi...25 stupnu, tak jestli to nepresunout na utery, ale fakt nevim, jestli nekdo v utery nemohl nebo tak...
10. srp 2008 v 16:59  • Odpověz
autor
tak ja nevim, ted jsem se koukala na web : dlouhodoba predpoved pocasi (kam jsem koukala kvuli svatbe :slight_smile: ) a tam je zitra 24 stupnu a v utery 28/ nebo kolik. Tak teda fakt nevim :angry:
10. srp 2008 v 17:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.