• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Peti, v utery nemůžu já, mám tu celý den mamku a jdeme s malým k doktorce.
10. srp 2008 v 17:48  • Odpověz
Ahoj...já taky připomínám, že se s zítřkem nic neslibuji najisto, protože musím ráno s autem ke kamarádovi, něco mi tam dost děsivě vrže a bojím se s tím jet...tak uvidím, co mi poví, snad to bude jen nějaká prkotina, říkal namazat čep..tak uvidím. Ale kdyby mělo být vedro, tak tp fakt vzdávám, to se na mě nemůžete zlobit, jsem ráda, že jsem ráda, dneska jsem povlíkla postele a musela jsem si jít odpočinout... :frowning2:
10. srp 2008 v 18:09  • Odpověz
holky, nevim, jestli se jeste ted vecer dostanu na net, jdeme uspavat draka, date mi prosim nektera vedet sms, jestli zitra dorazite? abychom se pripadne rano s Jenou trochu zkulturnili a nebyli jeste v poledne v pyzamu s rozcuchanyma vlasama.:slight_smile: bohužel ochlazovat se ma az od stredy a zitra asi bude vedro. :unamused:
10. srp 2008 ve 20:01  • Odpověz
leni, kouknu sem ráno a napíšu ti....snad to stihnu než se vydám s autem.. :wink: ALe vy budete určitě sladký i s rozcuchem a v pyžamu
10. srp 2008 ve 20:10  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem v Praze, nakonec jsem se rozhodla, že prostě jedu... i za cenu, že bude vedro, ale snad nebude.... takže si dáme vědět v kolik a tak... co navrhujete?
10. srp 2008 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem koukala na předpověď v TV a tam na zítra bylo 28st., 2 mraky a kousek sluníčka. :grinning: Tak snad to nějak půjde, moc ráda bych vás viděla. :slight_smile:

S tím časem nevím, tak okolo poledne nebo okolo jedný? Ještě se musím podívat, jak nám pojedou busy. A taky jsem zvědavá, jak budeme stíhat. :grinning:

Celkem se bojím, že Mišák si u Léni střihne nějakej hysteráček. Včera jsme byli na návštěvách (na 3 různých místech) a na 2 celkem brečel, 1x hodně. Doma je taky brečavej, ale daří se mi ho celkem brzy utišit. Ale asi jak je v neznámým prostředí,... no jsem na to zvědavá. :slight_smile:

Mišák dneska usnul v 16:30 a probudil se až ve 20:30. Asi si to spletl s nočním spánkem. :slight_smile: A asi ve 21:15 znovu usnul, tak jsem zvědavá, co bude dělat v noci a hlavně zítra dopoledne, až bude potřeba se chystat. :slight_smile:

Tak zatím papa, snad se sem ráno ještě dostanu. Kdyby byla nějaká změna, tak radši prosím SMS. :slight_smile:
10. srp 2008 ve 22:02  • Odpověz
autor
holky a ja k Lene netrefim...tak nejak to ze zacatku vypadalo, ze pojedmee s Medou autem, tak jsem to ani nezjistovala..ale najdu si to pripadne na netu, jen mi nekdo prosim napiste cislo domu....a co treba nejaky sraz ?
a v kolik hodin ?
stano : nam to vadit nebude, kdyz bude Misak brecet, jen se k nemu asi kluci pridaj, mam tu zkusenost, ze kdyz zacne brecet jedno mimino , ostatni se pridaj :slight_smile: , si moc nepokecame :grinning:
a jestli bude zitra vedro, tak bude Tonda pekne protivnej...ted jak bylo docela chladno, tak byl zase zlaticko, takze je jasny, ze brutalne nesnasi teplo, jako maminka :slight_smile:
10. srp 2008 ve 22:46  • Odpověz
Petru, můžem si dát sraz na Kobylisích - ju? tak napiš v kolik a kde přesně jo? já cestu znám a ve dvou - třech :grinning: - čtyřech :grinning: se nám pojede lépe
10. srp 2008 ve 22:48  • Odpověz
autor
Miso : super...ale ja porad nevim, kdy s nama Lena pocita....tak treba v pul 1, v jednu ? ja fakt nevim :sweat_smile:
10. srp 2008 ve 22:51  • Odpověz
myslim že Léně je to jedno ne? tak třeba v tu půl jednou? to tam budem tak před půl druhou...
10. srp 2008 ve 23:00  • Odpověz
autor
Miso : OK, tak v pul 1. Uz se tesim...chtela jsem napsat, aspon mi pomuzes s kocarkem, ale to asi neeeeeeeee :grinning:
10. srp 2008 ve 23:07  • Odpověz
Petru, já bych si s vámi sraz dala ráda, abysme přišli všichni najednou, ale nevím, jak se nám to podaří načasovat. Jestli mi to vyjde podle jízdních řádů a stihnu busy na přestupech, tak můžu být na zastávce busu 167 Kavalírka ve 12:25, 13:00, 13:30. Tak jestli by se vám to hodilo a jestli chcete, můžeme si dát sraz třeba jak odbočuje Lénina ulice (myslím, že Musílkova) z Plzeňský. Dívala jsem se na DPP, tak vám by to mělo trvat z Kobylis okolo 35min, takže přibližně v tu jednu (spíš kousek po) bysme se mohli sejít. Co vy na to? Kdybych nestíhala, dala bych vědět. :slight_smile:
10. srp 2008 ve 23:31  • Odpověz
autor
Stano : tak jo..uvidime...takze sraz kolem jedne...jen me stve ze jsem nestihla nic upect....Frantisek postavil horni skrinky kuchyne a jak pak po filmu v 8 uklizela veci do skrinek apod...jsem se toho uz chtela zbavit ze skrini na zemi...a navic se v tom fakt vyzivam, rovnat veci ve skrinkach a suplikach apod... :grinning:

snad rano stihnu aspon makovy buchty, mam radsi tvarohovy, ale nemam tvaroh...
11. srp 2008 v 00:05  • Odpověz
holky, me je to jedno v kolik dorazite :slight_smile: budu teda pocitat tak kolem pul druhé, ale je to víceméně jedno. Stáni, myslím, že se tu Jéňa taky pěkně předvede, ted má ty svoje hysteráčky i odpoledne, když je unavenej, ale vzhledem k tomu, že ještě ted chrupe, tak odpoledne by mohl spát,dle zkušeností, no uvidíme. :wink: v lednici chladím vodu a my tu míváme docela chládek, zatáhneme žaluzky, tak snad to půjde. tak se těším. :wink: :wink:
11. srp 2008 v 08:34  • Odpověz
Ahojky,

jsem předbězně domluvená se šéfem, že mezi druhou a půl třetí můžu odejít, když nebude žádný "průšvih" (v podobě urgentní práce). Takže k Léně dorazím snad do tří ! Moc se na vás těším!
11. srp 2008 v 08:41  • Odpověz
ahoj holky - Alčo, príma :dizzy_face:
holky tak nakonec je počásko celkem ucházející ne? už seru na předpovědi....
jinak já teda taky nestíhám nic domácího, tak bude jen nákup.. :wink:
těším se
11. srp 2008 v 08:44  • Odpověz
Holky, právě jsem se vrátila od automechanika, mám špatný čepy na obou kolech a ty se hejbou a vydávaj hrozný zvuky...a jestli mi to dneska opraví, nikdo neví, má toho nějak hodně...takže já to ruším, městskou fakt nejedu...na to nemám, nesmíte se na mě zlobit...

leni, moc mě mrzí, že neuvidím mrníska na vlastní oči, ale snad bude ještě čas nebo až po porodu.... :unamused:
11. srp 2008 v 08:44  • Odpověz
Medi, to je škoda, ale chápu to... :frowning2: tak snad se ještě uvidíme
11. srp 2008 v 08:50  • Odpověz
Míšo, to jo, taky doufám. JSem teď vážěn nemožná..tak se na mě nezlobte, ju? Dejte za mě pusu všem miminkům :wink:
11. srp 2008 v 09:12  • Odpověz
Medi, to je mi jasné, však jsem včera viděla ségru, ta má termín 28. a už chudák fakt nemůže - no a do toho se musí postarat o sandru, no není to žádný med... ale už to bude brzy za tebou a budeš mít Aničku - tak snad ve čtvrtek jí přidám do party další slečnu, ať tady kluky vyvážíme :grinning:
11. srp 2008 v 09:38  • Odpověz
Míšo a jak je ségře? Taky to maj za chvíli, co? No my možná bude rodit až v září...i když mi to teda přijde divný, ale uvidíme... :frowning2:
11. srp 2008 v 09:42  • Odpověz
Medi, jak máš v pase motto - věci se dějí, jak mají - tak neboj, Anička sama uvidí, kdy vylézt... i když chápu, že už je to opruz

no ségře je už blbě - skoro nespí, má už občas kontrakce a pak zase nic.... už se otevírá, prý to ještě může trvat a nebo to taky být každým dnem
11. srp 2008 v 09:46  • Odpověz
Petru a nedáme sraz dřív, myslím, že to nestíháme takhle - dle zkušeností to trvá dýl než 35 minut...
11. srp 2008 v 09:49  • Odpověz
autor
Míšo : já nevim, jestli to stihnu :sweat_smile:
ted mám rucnik na hlave, jeste nejsem namalovana (ale to je hned, pac mam plet docela dobrou) a jeste jsem nesnidala...pak bude urcite jeste kojeni....
11. srp 2008 v 10:23  • Odpověz
tak OK, necháme to na tu půl jednou ve vestibulu metra Kobylisy jo?
11. srp 2008 v 10:34  • Odpověz
autor
Míšo : jo jo....já už teda vyrážim, tak tam možná budu ve čtvrt, ale potřebuju ještě něco koupit u nás v Delvitě, páč jsem nestihla péct :frowning2:
tak pááááááá
11. srp 2008 v 11:43  • Odpověz
Holky, tak co? Jak jste si to užily? Koukám, že spíš teda ještě užíváte :wink:
Já jsem cvičně vyžehlila a odvezal znovu auto k automechanikovi a zítra to bude...cena 1500,- :unamused:
11. srp 2008 v 17:11  • Odpověz
holky, tak mrkněte na fešáky! :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1717571&vReferer=
víc nestíhám. návštěva byla super!!!!!!!!!!
11. srp 2008 ve 21:47  • Odpověz
No leni, to jsou prďolkové... Moc hezký fotky :slight_smile:

Holky, mrzí mě, že jsem to nezvládla, ale fakt jsem byla do 174 hod totálně mrtvá apolehávala...teda fakt, že jsem předtím vyžehlila trochu prádla...tak snad příště už s Aničkou :wink:
11. srp 2008 ve 21:53  • Odpověz
Medi, to se nic neděje, snad se ještě uvidíme a když ne teď, tak snad někdy taky do práglu dorazím :wink: ty hlavně odpočívej!
jinak srazík byl fajn až na závěrečnou cestu, samej santus a smrad v metru, no málem jsem vrhla, fakt.... blee... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a fotky jsou úžasný!!!!!!!!
11. srp 2008 ve 22:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.