• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
no a vzhledem k tomu, že jsem usnula u televize, tak jdu spát -mějte se a dobrou :wink:
11. srp 2008 ve 22:45  • Odpověz
autor
lenni : mohla bys mi ty spolecne fotky poslat ? Treba na vic meilu, mam velkou schranku.
Ja ty svoje taky nekam dama na pozadani poslu v dobrem rozliseni, ale myslim, ze mas lepsi ...hlavne je bombova ta jak tam jsou z profilu... :dizzy_face:
12. srp 2008 v 00:09  • Odpověz
Ahojky,

kde jste dneska?

včera to bylo moc fajn! Ráda jsem vás všechny viděla!!! Doufám, že jste holky dobře dojely... Leni fotečky krásný - máte prostě fešáky!

Já tu mám zas hoňku, ale snad to zas rychle udělám....no jo, včerejší odpoledne mi chybí (ale stálo to za to!!!!)

Tak hezký den všem!
12. srp 2008 v 10:11  • Odpověz
ahoj holky
já byla nakupovat a prala a tak... a teď jdu obědvat... ale nějak je mi dneska blivno, resp. už od včera z toho metra, tak snad tam ty meruňkové knedlíky zůstanou ...
12. srp 2008 v 11:08  • Odpověz
teda holky, to je morálka - kde jste dneska?
Meďule, ozvi se, snad jsi tu bouřku ustála v poho :dizzy_face:
12. srp 2008 ve 12:29  • Odpověz
No já tu už jen sedím a čumím - bolí mě břicho jak blázen (nějaký křeče v žaludku či co...), snad to brzy přejde :frowning2:
12. srp 2008 ve 12:45  • Odpověz
jé Alčo, to mě mrzí a čím to? něco jsi snědla? a můžeš jít dřív dom?
12. srp 2008 ve 13:34  • Odpověz
Míšo, já nevím...spíš sem moc nejedla - jen ráno před šestou malou palačinku s marmeládou a pak dlouho nic (pravda malého panáčka jsem si tu dnes s klukama dala) a pak až v půl jedný řízek s bramborem (ale břicho mě bolelo už předtím)... chvílema to nebolí vůbec a chvílema to bolí jak sviňa :frowning2: snad to přejde tak rychle, jak to přišlo...
a domů jít dřív nemůžu.... :sunglasses:

tedy kde jsou ostatní???? jsme tu dnes spolu samy. Vždycky se tu aspoň Méďa zastaví....
12. srp 2008 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj holky,

srazík byl fajn, moc ráda jsem vás všechny viděla. :slight_smile: A Mišák taky, i když to tak možná nevypadalo, když si dával ty hysteráčky. :grinning: :slight_smile: Doma, když je unavenej, tak taky brečí nebo prská, ale nejsou to takový hysteráky jako v cizím prostředí. Snad z toho vyroste. :slight_smile:

Medi, nějaký srazíky určitě ještě budou. Hlavně, aby ti bylo dobře a bylo všechno v pořádku. Vždyť do teď jsi byla až neuvěřitelně aktivní. :slight_smile:

Jaji, snad bude brzy líp. :dizzy_face:

Leni, díky za fotky. Taky se mi moc líbí ta z profilu. :slight_smile:

Dojeli jsme dobře, jen mi těsně ujel bus z Kavalírky, tak jsem musela na Klamovku pěšky, což je 1 zastávka, ale měla jsem na to asi 6min., tak jsem se trochu proběhla, ale stihli jsme to. :grinning: Mišák usnul, hned jak jsme vyšli z domu od Léni a spal až na Dejvickou. Pak koukal a doma byl veselej. :slight_smile: A odkoukal od Toníčka, jak se to dělá a 2x se otočil na bříško. :slight_smile: Jen si ale zalehne spodní ruku a neumí ji vyndat. Na bok už se nějakou dobu přetáčí, včera se mu podařilo přetočit i pánev a nožičky. :slight_smile:

Zatím papa. :slight_smile:
12. srp 2008 ve 14:24  • Odpověz
Jééé Stáni ahoooj!
To je Mišák šikula s tím přetáčením :dizzy_face: A včera byl hodňoučkej - na tý dece s klukama byl úplně v pohodě a pak u mě byl taky jak zlatíčko :dizzy_face:
Ale aby jste si nemysleli - všichni tři klučíci byli moc hodní :sunglasses: a jsou to zlatíčka rozkošný!
12. srp 2008 ve 14:35  • Odpověz
Jáji, jsem ráda, že si pak Mišák napravil reputaci. :grinning: :slight_smile: Že nebrečel celou dobu. :slight_smile: On doma dopoledne nespal a usnul půl hoďky před odchodem, takže byl unavenej. Ale v cizím prostředí mu nějak nejde usnout. A nejvíc se směje ráno. Dneska ráno byl kouzelnej, jak se smál na Petra, než odešel do práce. Asi měl Mišák radost, že vytáhl mámu z postele. :grinning: :slight_smile:
Po obědě jsem ho asi hodinu uspávala a teď už spí něco přes hoďku. :slight_smile:
12. srp 2008 ve 14:45  • Odpověz
Monča má v albu 4 nové fotečky Daníka - je taky krásnej, tak jukněte!
12. srp 2008 v 15:12  • Odpověz
autor
Stani : Tonda se ze zacatku taky pretacel tak , ze si nevyndal jednu rucicku, ale velmi brzo potom uz ji vyndaval....takze to Misak bude uz urcite brzo umet taky...a driv nez Tonda, protoze ten se to naucil az ve 4 mesicich a pul :wink:
Misak je vubec hrozne sikovnej kluk, hlavne jsem byla unesena z toho, jak dohani Tondu s vahou a vubec se mu hodne vyrovna, i kdyz je o mesic mladsi. Je to proste sikula, to Tonik je teda pomalejsi.
A Jena je teda sladoch :dizzy_face: , fakt uz si vubec nepamatuju, ze byl Tonda nekdy takhle malinkej.
Musim jit, Tonda me vola...kdyz jsem se na nej divala tak si hral a ted jsem zady k nemu, tak uz me zas vola.... :sunglasses:
12. srp 2008 v 15:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám chvilku, prcek chrupe ... tak jsem rychle vyprala, trochu poklidila a teď jen čekám, až se probudí a jdem kojit :sweat_smile:
Daneček je zatím hodný, i když sem tam nás trápí prdíky, tak musíme chovat a chovat ... včera jsme byli na převážení u doktorky a z původní váhy 3156g máme za 4 dny 3334g, takže nabírá a tak jsem ráda. Do dneška je se mnou doma manžel a zítra jde už do práce, tak jsem zvědavá, jak to bude zvládat, ale snad jo ... nejhorší je, když pláče, bolí ho bříško a to fakt už člověk kolikrát vůbec neví, co má dělat, aby mu pomohl ... doktorka nám napsala ty kapičky Sab-Simplex a v lékárně nám napsali 7 kapiček před pitím ... a teď nevím, když kojím skoro každé 3 hodiny a někdy i dřív, abych ho tím nepředávkovala ???? Maminy nemá zkušenost? :fearful: Jak jste je dávali nebo dáváte vy? Danečkovi kapičky strašně chutnají, hrozně po nich mlaská ... :grinning:

Kdepak najdu fotečky ze srazíku? To je fajn, že jste se takhle sešly a užily si to! :wink: Tiše závidím ... to je škoda, že bydlím tak daleko ... viděla jsem pouze jednu fotečky, jak tam jsou všichni 3 fešáci vedle sebe! Moc jim to tam sluší, frajeři! :wink:
12. srp 2008 v 16:59  • Odpověz
ahojky!! ja tu mela dneska mamku a tatku, tak pisu az ted. Prave jsem dala malymu novy dudlik, co jsem dneska koupila jako poslední možnost a svete div se nevyplivl ho a dudlá!! už jsme jich vyzkoušeli hrozně moc a až tenhle od Tommee Teppee mu jede. no a je klid a nebrečí,no abych to ale nezakřikla. Dneska jsme byli u paní doktorky a Jéňa váží 4,760kg. Moni, Sab Simplex dávám taky, před každým kojením 15 kapiček, tak jak je v návodu, taky mu hodně chutnají, mlaská jak pominutej a i pomáhají, prdíky má fakt málo.
Holky, návštěva byla moc fajn, moc jsem si to užila a Jéňa taky. :wink: Mišák s Toníčkem už jsou opravdu velký kluci, hrozně vyrostli co jsem je naposledy viděla a jsou to šikulkové!
Alčo, doufám, že už je ti líp!!
Holky, co Méďa, dnes tu vůbec nebyla, to je divný!!!!!! že by se už Anička klubala?? :wink:
Moni, tak se drž zítra první den doma sama. Já byla sama celý týden, když jsem přišla z porodnice, zvládnout se to dalo i když někdy to byl fakt záhul. A jak vám malej spinká v noci? vyspíš se aspon trochu? mě na začátku ten přerušovaný spánek dělal hodně problém, ale ted už jsem si zvykla a nemusím to už dospávat přes den. Jo Moni, ty jsi rodila v Chrudimi? a nerodil vás doktor Liška?
12. srp 2008 v 19:36  • Odpověz
ahoj holky
Mončo, to jsem ráda, že se vám daří, až budeš mít víc času, přijď častěji - Daneček je fakt slaďoch :dizzy_face:

Leni, hurááááááá - Jéňa má dudlíčka :dizzy_face:
no Méďa by se ozvat mohla, taky jí tu vyhlížím netrpělivě, ale snad by dala vědět, kdyby něco...

já jsem dneska hrozně akční - skoro jak vy před porodem :grinning: - už jsem vyprala, vyžehlila, došla nakoupit, navštívila babičku, upravila půlku státnicových otázek, a teď už jsem vyklidila a vytřídila 2 skříně a dokonce světe div se mám dneska vyhazovací a vyhazuju jak divá :grinning: - tak za chvilku ještě skočím s těma taškama do těch kontejnerů s oblečením pro charitu, jsou to věci celkem pěkné, neonošené - takové jsem vyhodila - ale musím počkat na manžela, až přijede z práce.... ach jo, to je zas poslední 3 týdny furt, jezdí až takhle pozdě.... a ráno vsává v 6
zítra vstáváme v 5!!! manžel jede do Olmiku a tak se svezu s ním k našim a večer zpátky :wink: takže tady nebudu.... a ve čtvrtek už huráááá na UTZ :dizzy_face:
12. srp 2008 ve 20:16  • Odpověz
autor
ahoj holky,
Moni : ja davala sab simplex tak jak pise Lena, ale me prislo ze nam moc nepomaha. Uplne bez place a boleni jsme byli az po kapkach Baby calm, ktery se smi od jednoho mesice, ale treba Lenca rikala, ze jim nepomahali. Je to individualni, pro nas byli jako zazrak.. :slight_smile:
Danecek je cim dal krasnejsi. Na tech poslednich fotkach (hlavne na te posledni) mi pride dost podobny martinovi a na fotkach, co mam ze srazu mi zase Jenicek pride uplne jako Lada.
Jen u Misaka nevim komu je podobny. :slight_smile:
Uz se tesim na Andulku a Finelu.... :dizzy_face:
12. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj holky,

Moni, Daneček je fakt kouzelnej. :slight_smile:
Sab simplex jsem dávala jen ráno a asi až od 4 nebo 6 týdnů, ale přišlo mi, že moc nepomáhají. Mišák brečel stejně s nima jako bez nich. Teď ho taky bolívá bříško, ale prdíky už zvládá líp. :slight_smile:
Já jsem byla po porodu taky doma sama. 1. týden se mnou byla doma mamka, ale ta byla normálně u sebe a Mišáka chodila hlídat, jen když spal a já jsem mohla na net. :slight_smile: Petr teď většinou až do večera něco dělá, takže jsem na Mišáka většinou sama celý dny. Petr se mnou koupal, ale teď už to taky většinou dělám sama.

Leni, to je Jéňa fakt jedlík. :slight_smile: Jen si nedokážu představit, že byl Mišák taky tak malej (jako Jéňa oproti klukům) a při porodu ještě cca o 2 kg lehčí. :slight_smile:

Medi, kdepak jsi? Je všechno v pořádku?

Petru, Mišákovi to přetáčení ještě asi bude nějakou dobu trvat. Nedělá to moc často. Dneska byl na boku jen jednou, ale na bříško se nepřetočil. Ale ještě má čas. :slight_smile:
Taky nevím, komu je Mišák podobný. Asi má něco od obou. :slight_smile:

Odpoledne měl Mišák zase brečavou. Probudil se v 16h, do 17h byl v pohodě, pak začal být unavenej a brečavej (chvíli brečel, chvíli v pohodě, chvíli se vztekal, pak hysteráček,...). Podařilo se mi ho uspat v 19:30 po koupání. :slight_smile: Tak uvidíme, na jak je to dlouho. Ale to 1. noční spaní už mívá delší. :slight_smile:

Holky, snad vám ta CD s fotkama budou fungovat. :dizzy_face: Omlouvám se, že je tam tolik svatebních, ale nějak jsem neměla čas je moc přebírat a vybírat ty nej. :dizzy_face: :slight_smile:
12. srp 2008 ve 21:03  • Odpověz
tak jsem konečně uspala toho našeho draka, s tím dudlíkem to byl taky boj, pořád ho vyplivoval a pak řval, tak jsem běhala a dávala mu ho a pak jsem to vzdala a už jsem mu ho nedala. Jéňa ted hrozně blbne u kojení, hrozně u toho tlačí, mele sebou, prijde mi, že se pak vůbec nenají.
Až ted jsem se koukla na nové fotky Danečka, je fakt krásnej!! taky mi přijde podobnej Martinovi. :wink:
12. srp 2008 ve 22:31  • Odpověz
Holky, nebojte se, dala bych vědět...aleje to milý, že na mě myslíte...jen jsem nestíhala, naši se pozvali na návštěvu, tady bordel jako v tanku,nic na pohoštění - chtěli popřát mě a Alče k svátku..no a tak to udělali takhle blbě...já utahaná, páč jsme jkeště museli na nákup, pro auto ka automechanikovi v tý prádelně, co tam dneska bylamamka se naštvala, že ji tam nerada vidím, nějak nechtěla pochopit, že dneska fakt nebylo moc vhodný počasí...a navíc nám nakoupila věci..a ségra jí řekla, že klukovi nebude dávat bodýčka se srdíčkama...no prostě se to fakt nevydařilo. Honza odešel bna fotbal, taťka na facku, že mu bylo vedro a taky chtěl jet domů na fotbal....

no prostě furt v laufu...

Jinak bouřka v noci byla dost hustá...asi třikrát jsem se vzbudila a lekla, mlátilo to tu jako blázen....ale nejeli jsme...ještě je brzo :wink:

Holky, zítra vás snad dočtu, teď se jdu válet... :wink: Pa a díky zájem :slight_smile:
12. srp 2008 ve 23:14  • Odpověz
mmch...Alčo, vše nej k zítřejšímu svátku :slight_smile: A jsem první, heč :wink:
12. srp 2008 ve 23:17  • Odpověz
Ahoj holky,
díky za rady ohledně těch kapiček, zkusím nejdřív tyhle a potom kdyžtak ty Baby calm, ale do jednoho měsíce nám ještě zchází 14dní. Nás prdíky taky sem tam trápí, ale pořád to jde. V noci je hodný a chrupe, budí se cca do 3hodin, nejhorší je to, než si říhne ... protože jakmile tam má nějakou bublinku, tak se začne vztekat a být nevrlý a tak chodím třeba přes hodinu po bytě po kojení ... vstávání v noci je pro mě tedy zatím mazec ... dneska jsem zase u toho klimbala :grinning: , ale tak snad si tělo brzy zvykne. Jsem před chvilkou vylezla z postele a malý ještě dospává ...

Ohledně podoby v něm vidím Martina ... tak uvidíme, po kom se vyloupne. Ale když ho pozoruju, tak tvar hlavy, grimasy a tak ... no celý manžel ... :grinning:

A co fotečky ze srazu, budou nějaké, abych je mohla zkouknout? :slight_smile: Já jsem úplně zůstala koukat na té jedné na Mišáka ... to je už kus chlapa! :wink: Že jsem ho dlouho neviděla na žádné fotečce ...

Medi, a jak se cítíš? Koukám, že jsi pořád na nohách ... :sweat_smile: Už vše připravené?

Alčo, taky přeju vše nej-nej k Tvému dnešnímu svátku! :wink:

Míšo a jak se cítíš ty? Sakra ... už 18tt!!! No ty už budeš co nevidět v polovině! Jak ti je? A už víte, co to bude, nebo kdy jdeš na utz?
13. srp 2008 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky, jak je dneska? Já už jsem zvládla dojít na úřad a dát žádost na prodloužení smlouvy na byt...mám ji debilně na dobu určitou na rok...a teď koukáme na olympiádu, tak snad ti naši troubíci postoupěj v co největším počtu...

míso, ty jsi teda včera byla v laufu..to koukám..jsi mohla spoustu věcí prodat na MMA, měla bys za to penízky. Víš, že ty charity jsou domluvený se sekáčema, že si to nejdřív proberou a pak teprve to jde - ten zbytek do charity? Máme jednu známou, co vlastní sekáč.. :wink:

Jinak dneska nemám žádný speciální plán, takže se tu třeba postupně budu ukazovat... :grinning:
13. srp 2008 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky,

Alčo, taky Ti přeju všechno nejlepší k svátku. :slight_smile:

Leni, my taky dost často hrajeme dudlíkovou. :slight_smile: Je až neuvěřitelný, jak Toníček u Péti krásně usínal. U nás je to většinou na dýl. :slight_smile: Mišák si naštěstí vzal 1. a jediný dudlík, který jsme měli. Je na něm závislej, i když teď si oblíbil moje prsty. :grinning: :slight_smile:

Medi, hlavně, že je všechno v pořádku. :slight_smile:

Moni, snad se s fotkama polepším. :slight_smile: No jo, nějak ten čas letí. U Míši mi to přijde ještě nějak rychlejší - že už bude v půlce. :slight_smile: Na UTZ jde zítra, jsem moc zvědavá, co je FiNelinka zač. :slight_smile:
13. srp 2008 ve 12:52  • Odpověz
Moni, já jsem v noci celkem v pohodě, taky už Mišák spí líp. Většinou se i budím, aniž by se vzbudil on. :slight_smile: V noci celkem v pohodě vstanu. Nejhorší je pro mě ráno. Třeba okolo 5.-6.h vstáváme, to je v pohodě. Pak usne okolo 7.h a třeba v 8h, i dřív, je zase vzhůru. A to nějak nejsem schopná se probrat. :slight_smile:
Dneska jsem se konečně dovolala na kontrolu očkování TBC, tak tam příští týden asi pojedeme. :slight_smile:
13. srp 2008 ve 12:57  • Odpověz
Moni, cítím se dobře, kdybych nefuněla jako sentinel a nemůžu se ohnout a tak...ale jinak je mi dobře, noc mě nebolí, nějak mi prostě nedochází, že to může přijít každým dnem...

Zítra jdeme odpoledne na svatbu bratrance, mají obřad a svatbu na jednom místě, ale pozvali jen nejužší rodinu a pak že teda bychom na odpoledne mohli přijít, tak ná dneska pozvali...no tak pojedem, těhotný na svatbě prej nosej štěstí :slight_smile:

Koukáte na tenis? To jsou nervy, co :wink: Honzík tu furt pokřikuje a otravuje mě otázkama, takže kdybych psala blbiny, tak je to proto, že mám těhotenskou demenci a když mě někdo rozptyluje, nesoustředím se.. :grinning:
13. srp 2008 ve 13:42  • Odpověz
Ahojky!

jen v rychlosti probíhám....

všem moc děkuju za přáníčka - jste hodné!

Hezký den všem!
13. srp 2008 v 16:04  • Odpověz
autor
jajiiiiiiii, taky přeju vše nej k svatku. :wink:

moni : me vstavani v noci nevadilo. A asi od druheho mesice Tonik spal 8-9 hodin vkuse....ted se mi cca poslednich 14 dni v noci budi, ale nerve...probudi se, pretoci se na brisko, chvili se rozkoukava ve tme a pak zacne knourat a hekat...
rano jsem na tom ale hur...po kojeni kolem 4-5 jeste usne a, ale po kojeni treba v 6-7 uz ne....to je taky novinky...proste kolem sedme si chce hrat a to jsem teda fakt mrtva a prosim ho, aby jeste spal :slight_smile:
nekdy ho ke spanku ukojim treba v devet a jeste se prospim, ale nekdy uz proste musim vstat, protoze on si chce proste hrat a bohuzel to dlouho nevydrzi sam...zacne knourat a kdyz se mu nevenuju, tak i brecet...jakmile se na nej jenom podivam nebo promluvim, tak se chechta, ale kdyz si jeste lehnu a zavru oci zacne knourat...
a kdyz si k nemu lehnu zady, taka me za podprsenku a kope do zadku. :grinning:
13. srp 2008 v 16:57  • Odpověz
ahoj holky, byla jsem celý den v PE a vzhledem ke vstávání v 5 jsem totál mrtvá - zítra jdeme rána na ten UTZ, tak asi nedospím zvědavostí - hlavně ale, aby bylo malé v pořádku :wink:

nestíhám dočíst, jen jsem přišla popřát Alče vše nej k svátku :dizzy_face: předpokládám, že už jsi oslavovala nejen dnes a že sis to náležitě užila :grinning: :dizzy_face: :wink:

a dočtu zítra jo? pa kočky :wink:
13. srp 2008 ve 22:01  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face:
14. srp 2008 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.