• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
je tu někdo? řeknu vám to, až tu někdo bude :grinning:
14. srp 2008 v 09:08  • Odpověz
tak nikdo jo? :unamused: :grinning:
14. srp 2008 v 09:52  • Odpověz
já!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a chci to vědět!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. srp 2008 v 10:27  • Odpověz
ha, máš štěstí, zrovna odcházím :grinning:
14. srp 2008 v 10:34  • Odpověz
tak to sem koukej napsat!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2008 v 10:35  • Odpověz
je to....
ty děláš caviky......
nenapínej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. srp 2008 v 10:36  • Odpověz
nervozo.... jsi napnuta co?
14. srp 2008 v 10:37  • Odpověz
HOLČIČKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2008 v 10:38  • Odpověz
supééééééééééééééééééééééééééérrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Těším se na Nelinku!!!!!!!!!!!!!!!!

A gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. srp 2008 v 10:39  • Odpověz
jé dík :dizzy_face:
a veřejně prohlašuji, že jestli se doktor seknul, tak Filípek dostane veřejnou omluvu za matení identity :grinning:
14. srp 2008 v 10:40  • Odpověz
tak já jdu, nabídky k sňatku pro naší princeznu od zdějších krásných chlapečků přijímáme kdykoli :grinning:
zatím se mějte papa
14. srp 2008 v 10:49  • Odpověz
Míšo, moc gratuluku!!!! Takže Nelinka? Krásný jméno ... taky jsme Danečkovi do poloviny těhu říkali Nelinko ... :grinning:
14. srp 2008 ve 12:36  • Odpověz
Míšo, ještě jednou gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty jsi zatím jediná, které se to splnilo. :wink: :wink: Musíš nám pak poradit, jak se ty holčičky dělají. :grinning: :grinning:

my máme dneska den. od rána řev a řev, i v kočárku řval, blinká jak alík, kakání jak o život, od rána mám poblitý snad všechny látkový plínky co mám. ted mi tady na chvilku vytuhnul v lehátku, ale na moc dlouho to nevidim, musím se jít aspon najíst.

Alčo, dodatečně vše nej k včerejšímu svátku!!!!!!
14. srp 2008 v 16:06  • Odpověz
ahoj holky, byla jsem nakupovat, teda to byly orgie :grinning: utratila jsem celkem dost, ale jsem plně uspokojená :sweat_smile: :grinning: , no zas tak moc jsem toho nekoupila, ale samé krásné věci
a z obavy, abych holčičku nepřesladila růžovou jsem růžového nekoupila snad nic :grinning:
14. srp 2008 v 16:16  • Odpověz
pak vám to někdy vyfotím
Leni, to víš, to bylo pečlivě naplánovaný, tak se pak stav, já ti to prozradim :grinning:
hele ona má přijít nějaká brutus změna počasí, tak asi to Jéňa cítí... tak snad ti to zítra zase vynahradí a bude zlatej třeba jako když jsme byli na návštěvě :wink:

teď jdu balit, večer jedeme do PE, zítra jdeme podepsat smlouvu na byt a kupovat myčku a sporák a zůstanu tam na víkend, bo Tom jede na celý víkend zapíjet svatbu kamaráda na Mácháč :grinning: - ti budou vypadat :grinning:

holky, to je dneska parádní den :dizzy_face: - sice od zítra bych se měla učit, ale to mi náladu rozhodně nezkazí :grinning:
14. srp 2008 v 16:19  • Odpověz
tak já jedu, budu v neděli, Medi opatruj se jo? pa holky
14. srp 2008 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já taky hlásím docela i u nás brutus den ... malý skoro vůbec nechrupal, jsem k.o. :unamused: V noci chování, přestože je nakojený, přebalený, tak dokáže být ï dvě hodiny vzhůru, jenom kouká všude okolo, co se kde děje, když ho položím do postýlky, tak řev, takže znovu do náruče a takhle to je pořád dokola ... potom chrupe a dopoledne se to opakovala znovu, odpoledne znovu a teď k večeru opět, až teď vytuhnul ...
Dneska na mě padla depka, protože mám pocit, že nic jiného nedělám jenom kojím a kojím ... a nic jiného nestíhám. Snídám kolem poledne a oběd nestíhám tak nějak vůbec ... takže to větišnou končí tak, že si dám housku s jogurtem ... :unamused: Teplý jídlo si nestíhám vůbec připravit ...

Jsem ráda, že mám dost věciček, že aspoň nemusím pořád prát a hned žehlit, aby měl prcek co na sebe ... protože většinou to jsou troje dupačky na den ...
no nic, nebudu si radši moc stěžovat ... dneska je prostě takový nějaký špatný den ...

Míšo, už jsem zvědavá, co jsi dnes nakoupila! Věřím, že sis to užila! :wink:
14. srp 2008 ve 21:34  • Odpověz
Míšo, tak to je teda fakt super, že je to jak sis přála :grinning: Gratulujeeeem...

Dneska den jako malovaný, ráno jsem jela pro ségru, byla tady objednaná u kadeřnice...cesto jsem potkala nadměrný náklad, oobjížďku, chvíli jel přede mnou vlek s maringotkou, prostě bezva. Pak jsme si udělali oběd a vyrazili do Tesca, protože jsme byli narychlo pozvaní na svatbu našeho bratrance..takže jsme jeli shánět dárek a poté jsme pádili domů se trochu zkulturnit a na pátou jsme tam jeli hromadně...no, nedostali jsme kromě dortu nic k jídlu, náš táta celou cestu domů opakoval, že to byla svatba "Sůl nad zlato", protože od oběda nedostali nic slanýho kromě brambůrků a oříšků (vezla jsem je domů) a že je to ostuda, že si nás pozvou a nic nám nedaj--- :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak docela dobrý...bylo tam jen pár lidí...A mamka se zase urazila..chjo, budem ji muset dohnat k nějakýmu psychologovi, je z tý nemoce a babičky a tak celkově docela na dně..no nic.

Zítra máme poradnu, tak nám držte palce, ať se něco děje..jdu chrnět, jsem unavenka.. :wink:
14. srp 2008 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj holky,

od včera je u nás na návštěvě Petru s Toníčkem, tak vás moc zdravíme. :slight_smile: Dnes jsme byli na výletě a bylo to moc hezký, jen teda horko. Kluci občas křičeli, ale jinak byli hodný. :slight_smile: Když jsme se vrátili, tak Mišák ani nechtěl jíst a měl nějakou povídavou. :slight_smile:
Zítra odpo Petru s Toníčkem odjedou, tak snad ještě stihneme nějaký výlet a moc nezmokneme. :slight_smile:

Míšo, moc gratulujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: A těšíme se na Nelinku. Myslím, že nápadníků bude mít ažaž. :slight_smile:
A jak to probíhalo? A jak moc si byl doktor jistý? Co na to Tom? :slight_smile:

Medi, tak ať je kontrola v pořádku. Se nezastavíš, co? :grinning: :slight_smile:

Moni, tak hodně sil. Neboj, ono to bude lepší. Já jsem taky snídala okolo poledne a jídlo měla jen studený. Teď si taky většinou nevařím, ale aspoň občas si Mišák trochu vystačí. Ale až začne vyžadovat ještě víc pozornosti a nebude spát,... :grinning: :slight_smile: A depky k tomu holt patří. Pak ale stačí jeden úsměv a všechno je pryč. :slight_smile:

Leni, taky si užíváte, viď? Já si nedokážu Jéňu představit, jak brečí, když byl na tý návštěvě tak hodnej. :slight_smile: Ale věřím, že to umí. :grinning: :slight_smile:

Papa a dobrou noc. :slight_smile:
15. srp 2008 v 00:02  • Odpověz
Jé, koukám, že už je po půlnoci, takže oprava: Petru s Toníčkem přijeli předevčírem (ve středu) a odjedou dnes (v pátek). :grinning: :slight_smile:

Mišák včera vstával v 1h, tak si jdu aspoň na chvíli lehnout. :slight_smile:
15. srp 2008 v 00:04  • Odpověz
Ahoj vespolek

stáni, to taky není jednoduchý s těma miminkama, co? :wink:

No, já se jdu pomalu připravovat, uvidíme, jak dlouho tam dneska ztvrdnu a navíc pak musím k babi na nábřeží,. protože mi připravila dárek k svátku... :frowning2: takže se potáhnu do centra, z čehož jsem fakt na větvi.... :unamused: Aspoň, že není vedro...

Opratuje se, pohlaďt za mě miminka venku i vevnitř (myslím v bříšku) a já pádíííím, cestou necestoooooooooooou
15. srp 2008 v 08:27  • Odpověz
Holky, tak nic...furt stejný, otevřená na 1,5cm a hlavička volně naléhá :frowning2: Už mě to neba... :wink:

Teď jsem se vrátila od babičky, to je dycky vysilující...ale přežila jsem to. Naložila mi sladký, udělala rolády, taky ručníky k svátku pro mě i ségru...moc jí nezajímalo, že mám břicho jako meloun a venku leje jako z konve.... :angry: No, ale metro jelo hnedle a na Palmovce jsem měla auto... :wink: Teď si dám kafí a dortíček a budu se flákat
15. srp 2008 ve 14:14  • Odpověz
Medi, nedivím se ti, že už tě to neba :unamused: tak snad Anička už brzy vykoukne.

Moni, vydrž, určitě se to časem zlepší! a Danečka hezky dej manželovi, když přijde z práce, at si taky trochu odpočineš. :wink:

my jedeme zítra k našim a v neděli nás čeká návštěva tchánovců, tak už se těším. :wink:
mějte se pěkně a všem krásný víkend!
15. srp 2008 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už jsme zpátky :slight_smile: Užili jsme si to, počasí bylo skvělé (dokonce včera, poslední den na kole, bylo vedro až na padnutí, tak se jelo celkem blbě, ale lepší než déšť), najeli jsme asi 330 km - místy v pohodě, místy to byl, jak by řekla Méďa, hustoles. Pak třeba napíšu podrobněji a nahraju fotky na rajče.

Míšo, vidím, že čekáte vysvěnou holčičku :dizzy_face: , gratuluji!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Podrobněji se ozvu (a dočtu vás) v týdnu, zítra se ještě jedeme podívat za kámošem na tábor a přespíme tam (a navštívíme nějaké památky cestou či si uděláme nějakou túru) a pak máme ještě týden dovolené, hurara :grinning:

Zatím papa a pusu dětičkám :wink:
16. srp 2008 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky, dneska počásko,co ? No mě to teda až zas tak nevadilo :wink: Teď odjela ségra s manželem, sotva vleču nohama, břicho mě dole bolí, jak mi klesá, Andulka se bouluje...Jdu se flákat.

Hermi, vše nej k svátku :slight_smile:
Jsme rádi, že ses vrátila v pořádku a že jste si to užili. Těšíme se na fotky :slight_smile:
16. srp 2008 v 18:43  • Odpověz
autor
jéééééééééé Herminka je zpet, to nejak uteklo..Vítej a tesim se na fotky.

Míšo : Stána mi rikala, kdyz jsem byla u ní ze budete mít holcicku !!! Moc ti to preju !!!!!!!!!!!! :dizzy_face: A GRATULUJU !!!!!!!!! Doufam, ze to je tutovka, zvlast kdyz sis ji tak prala...Musis nam pak dat recept, jak jste ji delali, az budeme delat druhe deti :grinning:

Stani : jeste jednou diky za prima minidovolenou. Vylet byl super a ten druhy vylet, co nevysel kvuli pocasi dame hold nekdy jindy. A Misak je moc prima miminko !!!!!!!!!!!

jdu docist...
16. srp 2008 ve 21:17  • Odpověz
autor
Moni : klidne si stezuj...kazda jsme meli nebo jeste mame tezsi chvilky....ja jsem ze zacatku taky mela pocit, ze porad jen kojim a prebaluju, ale prvni tydny nastesti Tonda cele prospal...to co popisujes, jsem nastesti nemela, ze by odmital lezet v kolibce , ale zase se nezastavim ted....

to bude zase dobrý, uvidis...bude par krizi, ale ty brzo prejdou, pride neco noveho, lepsiho a tak porad dokola...vubec se ti nedivim, zes mela depku...to je uplne normlani a projde si tim kazda.
16. srp 2008 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holky,
herminko vítej doma! To je fajn, že jste si dovču užili! A teda 330km ... jste dobrý!!!! :sweat_smile: tak se už těším na vyprávění a fotečky!

Jinak holky díky za uklidnění, už je to zase dobrý ... byl to nějaký špatný den ... Daneček je od té doby, co jsem si tady postěžovala strašně hodný. Chrupká, když je vzhůru tak kouká v kolébce, vše pozoruje ... a fakt si říkám, že je miliónový, vůbec nepláče ... tak nevím, možná měl taky špatný den ...
Kdy brečí jako blázen je tehdy, když ho koupeme ... to si sousedi musí myslet, že ho tady vraždíme ... ten má takový jedák ... :grinning: A jen co položíme na osušku, tak je klídek ... ale voda teda zatím není jeho kamarád. :dizzy_face:

Medi, jsem zvědavá, kdy Andulka vykoukne na svět ... už se ti to blíží ... strašně to ale uteklo, co? :slight_smile:

Jééé Stáni, Petru vy jste podnikly něco společně? To je super ... a co kluci, jak se jim to líbilo? :sweat_smile:
16. srp 2008 ve 22:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.