• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
hele a to vám jako není trapný, že já se tu učím jak magor a chcu si povídat a tady nikde nikdo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning: :grinning:
19. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj holky,
v běhu vás jdu pozdravit ... Leni, pokud tě to uklidní, tak já to mám úplně stejné ... za dnešek jsem zcela k.o. :unamused: Dany spí po chvilkách a teď konečně po 4 hodinách řevu usnul ... dopoledne to samý, potom jsem s ním šla ven, tak vytuhnul v kočárku, přišli jsme, chvilku chrupal a od té doby vzhůru ... nosím, chovám, pořád kojím, masíruju bříško ... a z ničeho nic začne křičet ... možná je dnes nevrlý tím vedrem venku, nevím. Teď jsem si ho položila v ložnici na břicho na sebe a usnul, tak jen čekám, kdy z chůvičky uslyším křik ...
A o jídle mi ani nemluv ... snídám kolem poledne a obědvám večer ...

A co ty Medi, jak se cítíš? Nějaké novinky?
Pokud budete někdo mluvit s Petru, moc jí pozdravujte a že na ni myslím! :wink:
19. srp 2008 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj holky,

Míšo, to učení ti vůbec nezávidím. Ale jsi šikulka a určitě to zvládneš. :dizzy_face: Hodně sil. :dizzy_face:

Leni, Moni, já jsem na tom byla podobně. :slight_smile: A ještě někdy jsem. Taky jsem snídala kolem poledne a obědvala k večeru. A večeře byly tak okolo 21:30. A jídlo buď studený nebo někdy vařil Petr (z nouze :grinning: ) a teď nám dost často vaří mamka. Někdy bych i čas na vaření měla, ale to by se nesnědlo to, co uvařila mamka. :dizzy_face:
Teď se taky někdy nezastavím, ale třeba dopoledne už Mišák mívá celkem dobrou náladu a vystačí si chvíli s hračkama, takže se stihnu aspoň nasnídat. Odpoledne už je spíš mrzutej, ale je to jak kdy. Dneska jsem ho taky dlouho uspávala a on pak spal asi 10min. a pak jsem ho uspávala další 2 hodiny. :slight_smile:
A celkem ho zklidňuje, když může cokoli strkat do pusy. Od rukou, přes hračky, plíny,... :slight_smile: A dost často se obrací na bok a kroutí se. Nejlepší to je, když ho potřebuju přebalit. :grinning: :slight_smile:

Petru, moc na vás myslím. Snad to dobře dopadne. :slight_smile:

Medi, to že jsi akční nemyslím špatně. :dizzy_face: Spíš tě obdivuju, jak to všechno zvládáš. A že máš spoustu kamarádů, to ti skoro závidím. :slight_smile: My jsme s Mišákem skoro pořád sami. :slight_smile: Ale dneska jsem byla venku s kamarádkou, která má 3měs. Elišku a bylo to fajn. :slight_smile:
Díky za tipy na svatbu. :dizzy_face: Ještě mě napadlo - vy jste přebalovali mimčo, viď? Bylo k tomu ještě něco dalšího? :dizzy_face:

Zatím papa a dobrou noc. :slight_smile:
19. srp 2008 ve 22:21  • Odpověz
Holky, vydržte, asi nemají klucí svůj den co? no stejnak se asi nedá nic jiného dělat, než vydržet.... kéž by naše holčička se inspirovala od své sestřenky Sandry - já ji nikdy neslyšela jako miminko brečet!!! ona prostě nebrečela... tak se ségra bojí, že jí to teď Adámek plně vynahradí...
jsem se včera dozvěděla, jak se dělají holky - prý, když je dřív chlap, tak je to holka, když je dřív ženská, tak je to kluk :grinning: tak holky vzpomínejte, jak to bylo u vás, nám to vychází :grinning:
já jdu pro mlíko a pak se učit, odpo a večer se učit nebudu, máme s prací hospodu, tak snad během dneška něco zvládnu...
20. srp 2008 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Míšo, akční jsi taky, co? Co učení? Jak to jde? A co pohyby, ještě nic?

Stáni, my jsme skládali "maturitu" na SŠ Jana Ámose Manželského - měli jsme hudebku - hráli jsme na kytaru, pak tělocvik - stříleli góly florbalkou, pak němčinu - překládali Měla babka vrabce v kapse a rodinnou výchovu - to bylo to přebalování....:slight_smile: KLidně to použijte. Mimino bylo natřený nutelou...to byl fuj...a dostali jsme k tomu papírová kapesníky a celou dobu měli sepnutý ruce poutama..

Jinak taky myslím, že to je tím vedrem, že ti vaši klučinové takhle brečej...ségra taky říkala, že se Marťas furt ksichtil a že se mu to nelíbilo...taky blbě chodil na velkou, protože z toho mlíka nejvíc spotřeboval vodu....

Za chvilku vyjíždíme za babi a půjčit si k našim settopbox od táty, abychom mohli vidět tu olympošku i na 4
20. srp 2008 v 09:01  • Odpověz
Míšo, tak my bysme museli mít taky holčičku :grinning: :grinning: Míšo a co ségra, tak už to má taky za pár, vid?

Dneska Jéňa spal (tedy po uspávacím maratonu) od 21:30 do 4:30, tak jsem krásně vyspaná, vzbudil se ted ráno v 7, napapal se a vytuhnul mi v posteli a chrupe. Ale včera to bylo teda odpoledne, byl utahanej a protivnej a nemohl zabrat, tak jsem uspávala celý odpoledne, usnul mi na rukou, dala jsem ho do postylky, vždycky spal tak 5 minut a znova řev a tak pořád dokola. Ale on mi to pak v noci vynahrazuje.:slight_smile: Moni, jak to máš s Danym, musíš ho večer uspávat nebo ho dáš do postýlky a usne sám? My zatím docela často uspáváme na rukou, ale třeba předevčírem jsem ho dala do postýlky, chvilku pobrekával, ale pak vytuhnul, takže jak kdy, zkoušíme to každý den ho tam dát a čekáme co bude :slight_smile:, ale chtěla bych, aby časem uměl usínat sám v postýlce.

Jdu se nasnídat, dokud drak spinká.:slight_smile:
Medi a co ty? už se ti každý ptá, jestli jsi celá a jestli už nerodíš? :wink:
20. srp 2008 v 09:04  • Odpověz
Medi, no akční, tak akorát :wink: ještě chceme dneska stihnout kočárek, protože tyhle dny chodil tom domů až nejdřív v devět a dneska prý dojde dřív - chci mu ukázat Jané, ještě ho neviděl, jestli se mu bude líbit, tak ho objednáme, bo tu barvu, co chceme, nemají a musí se objednávat většinou až přímo ze Španělska a může to trvat i 3 měsíce
pohyby - no něco cítím, kopance to teda nejsou, takové jakoby bublinky, když si lehnu na záda a natáhnu i nohy... a taky jde poznat, kde je - když si lehnu, tak mám bouli někdy nalevo a někdy napravo... ale když stojím, tak to je mizérie :grinning: ale kde tu holčičku naší mám, fakt nevím... břicho ani nefotím, nemá to cenu :grinning: jako trošku ho mám - stejné, to co je v albu ze 14. týdne... to zas budou dneska večer otázky :grinning:

a zase musím vychválit manžu, za tu holčičku jsem dostala krásnou kytici růží :dizzy_face: jako by to byla moje zásluha :grinning:
Leni, no vidíš, to je šikula - s tím usínáním souhlasím, podle mě je taky třeba,aby se to naučili - ségry tvrdá výchova se fakt vyplatila - Sandra si dokonce jde lehnout sama, řekne ahoj a jde :grinning: a i jako malá s tím neměla problém - zkusím stejnou metodu jak ségra.. - ta už to má za pár - za 8 dní, ale už má tak 2 týdny silné poslíčky, tak je celkem mrtvá, v noci nespí a přes den je se Sandrou... ale je to šikula, ani si nestěžuje a stejně jako Méda furt někde lítá :grinning:
20. srp 2008 v 09:13  • Odpověz
holky, jdu se učit - ale bolí mě hlava jak střep, tak to teda nevím, kolik toho dneska dám
20. srp 2008 v 09:16  • Odpověz
holky, vymysela jsem něco zajímavýho - jméno pro naší holčičku - zatím svádíme boje o Nelinku a Natálku - Nelinku já a Natálku Tom a obě rodiny a kamarádi... no a já dneska vymyslela, že by to mohla být kombinace buď:
Natálie Nella Urbánková nebo Adriana Ella Urbánková a nebo různě promíchaný - třeba Natálie Ella Urbánková

no a to by nám Anička mohla dát titulní stránku Elle co? :grinning:
tý jo, já jsem z toho úplně nadšená, to zní tak krásně, kor třeba s tou Adrianou, jsem z toho úplně hotová :dizzy_face:
jen to asi není moc praktický.. co?
20. srp 2008 v 11:57  • Odpověz
Míšo, mně tedy dvě jména moc praktická nepřijdou, ale je fakt, že to tak má dneska každé druhé dítě. Co třeba jen ta Adriana (to je i moje favoritní jméno, jen jsem na ni trochu pozapomněla, zkusím s ní vyrukovat na manžela, na jménech se totiž moc neshodnem, co teprve, až to bude aktuální :grinning:), ale Adriana Urbánková už má hodně R, tak aby se to dobře vyslovovalo... Místo učení vymýšlíš jména, jo? :grinning:

Holky, ozvu se snad ještě později (doteď mi nešel net), valím k našim za synovcem :dizzy_face:
20. srp 2008 ve 13:49  • Odpověz
Hermi, no právě Adriana je krásný, ale samotné ho nechceme kvůli těm dvěma blízko po sobě jdoucím R... vyřešilo by se to tou Ellou :wink: , no uvidíme, co na to řekne Tom :wink:
20. srp 2008 ve 13:55  • Odpověz
Míšo...ně teda po pravdě dvě jména přijdou jako úlet...ale já jsem v tomhle dost konzerva a nemám moc ráda ani ty dneska moderní jména...takže já nevím... :wink: Připadá mi škoda dítě předurčit jménem....ať si najde cestu samo...
20. srp 2008 ve 14:04  • Odpověz
Počkej Medi a čim dítě předurčim dvěma jménama? právě proto bych nešla třeba do nějaké já nevím Fridolíny :grinning: , ale tohle jsou normální jména všechny... z kalendáře... :wink: právě spíš si může samo vybrat, které se mu líbí víc :grinning:
20. srp 2008 ve 14:19  • Odpověz
jé holky, teď cítím tu naší malou opici, to je krásný :dizzy_face:
20. srp 2008 ve 14:25  • Odpověz
Míšo, za holčičku by měl spíš něco dostat manžel :grinning: Já nevím, mně se moc nezdá ta Ella, je to teď takové ultramoderní (tím nechci říct, že bych si myslela, že chcete být ultramoderní vy, ale to, že je to takové přílišné "plavání s proudem" a Ell může být ve škole několik). A teď si říkám, že Adriana Urbánková je ještě docela dobré a vyslovitelné, co třeba taková Ester Urbánková :grinning: No, na rozhodování máte ještě půlku těhotenství
:wink:
20. srp 2008 v 19:03  • Odpověz
?íšo, jak říkám, jsem konzerva...já jsem se ksichtila i když jsem slyšela, že dcera mojí svědkyně se jmenuje Josefína Marie...já prostě nemám ráda moc cizí jména...ale to fakt neber vážně...hlavně, že budete spokojený vy i mrně...

Někdy prostě koukám, co daj lidi za jména...takovej Juan Pablo Stojka nebo Milagros Červeňáková....:wink: Nebo jedna moje známá se jmenuje Řeháčková a má dcery Ráchel a Rút a chce Leah pokud budu mít třetí holčičku...tak tomu říkám předurčit dítě jménama...
20. srp 2008 ve 22:05  • Odpověz
ahoj holky
tak dneska mám před sebou zase celý den učící, ale jsem ráda, bo jakmile to mám rozdělené do víc aktivit, tak se většinou prd naučím.. tak dneska chci zabrat... :wink:
včera jsem byla v té hospodě a bylo to moc fajn, je to zvláštní, že většinu těch lidí už pravděpodobně nikdy neuvidím... :confounded: :cry:
všichni komentovali moje břicho - resp. nebřicho - naprosto nechápali, jak můžu být v pátém měsíci :grinning: , ale potvrdila jsem jim, že opravdu papkám, bo jsem snědla obr palačinku a ještě pak půlku jídla od kolegyně :grinning:
21. srp 2008 v 08:13  • Odpověz
no a byli jsme mrknout na ten Jané Slalom pro - a asi do něj jdeme - cena sice trošku šílená, ale bezvadně se s ním jezdí, to je prostě paráda - jediné, co má trošku mouchu, je to, že na obrázku je ta barva šedo-zelená a přitom ve skutečnosti je to spíš žlutá než zelená.... taková hooooooodně reflexní - ale aspoń budem vidět :grinning:
dneska Tom zavolá tchánovcům, jestli je neklepne z té ceny - bo nám ho kupují oni - a případně ho asi objednáme, protože je tam riziko, že se ta barva bude muset objednávat přímo od výrobce ze Španělska a tím pádem to může celkem trvat - a sama nám doporučila, že kolem vánoc budou fofry..

Medi, to jsou jména :grinning:
Hermi, já teda o žádné Elle nevím, ani jsem to nikde neviděla, považovala jsem to čistě za svůj nápad :grinning: - a do toho ultramoderního kočárku by se hodila :grinning: - jsem se rozhodla, že budeme ultramoderní rodina

a vlastně mě napadá, že jsem ti ani nevyprávěla, jak jsme byli v Rožnově :dizzy_face:
21. srp 2008 v 08:16  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Míšo, tak ať učení jde :wink: S tou Ellou je to možná spíš jen můj pocit - že když dal Gott Charlotte Ellu (BTW tolik zdvojených hlásek mě celkem děsí), začnou ji dávat všichni. Ale možná si o lidech myslím jen to špatné a opak je pravdou :grinning: Jé, vypravuj mi o Rožnově :dizzy_face:
21. srp 2008 v 09:01  • Odpověz
Hermi, tak vidíš, to mě vůbec nenapadlo, asi čtu málo bulvár :grinning:

no my totiž jak jsme jeli na tu dovču na Pálavu, tak jsme si to tam během dvou dnů obešli a pak už nás to tam moc nebralo a tak jsme vyrazili zpátky do našich milovaných kopců a další dny strávili po výletech - byli jsme v Olomouci a tak a v sobotu - to jak jste byli pryč - jsme byli v Rožnově, jak tam byly dny uměleckých kovářů a tradičních řemesel - bylo to úžasný, jen teda to počasí bylo hodně naprd... :frowning2:
21. srp 2008 v 09:11  • Odpověz
Míšo, já taky bulvár nečtu, ale Charlotte Ella mi mi utkvěla :grinning: :grinning:
Jojo, to počasí tehdy bylo nic moc :frowning2:
21. srp 2008 v 10:31  • Odpověz
Holky (Medi?), nemáte nějaké novější zprávy od Petru? Moc na ně myslím!
21. srp 2008 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky,
žádný nový zprávy nemám, ale pošlu sms a sdělím výseledek

Viděly jste Špotákovou a její oštěp???Paráda, má zlato :slight_smile: JSem na chvilku otevřela oči, protože jsem usínala po obědě....a stálo to za to ;.-)

Míšo, Ellu bude dávat jedna holčina ze zářijovek...Ale tohle jméno je náhodou docela fajn :slight_smile: Lepší než Daisy, Jessica nebo Summer... :wink: Ba ne, jen rejpu, neber mě vážně...je to fajn jméno,. i když ho má ta Gottojc hvězdička
21. srp 2008 ve 14:51  • Odpověz
Holky, máte IP, doufám, že všem dorazila...zprávu o Péťe
21. srp 2008 v 15:47  • Odpověz
Medi, je mi jí teda kočky líto... :frowning2:

jé díky za tipy - Daisy Urbánková prostě nemá chybu :grinning:

jinak holky to učení je naprd.. .a to jsem u lehčího okruhu ... jako nechci a nebudu se stresovat, ale dneska, když jsem viděla otázky na sociální politiku a správu a to, jak to tam ty lidi udělali s chybama, ale není se kam kouknout, to učebnice jsou napsané ještě před reformou státní správy, tak mě to fakt děsí - nejen, že toho je tři prdele (pardon), ale ještě to je možná blbě... a já nepoctivka nemám poznámky, kde bych aspoň získala nějaký přehled... no nic, nebudu Nelinku stresovat - chudák ani neví, jak se jmenuje aj eště se učí takové pí... iny - pardon, ale fakt si potřebuju ulevit
21. srp 2008 v 18:08  • Odpověz
Míšo, jen si ulev, my to chápem...já se taky učila spousty věcí, který byly na prd...třeba některý kapitoly z didaktiky Nj, to bylo fakt děs...
A už víš, kdo bude v komisi? Máte to nějak vychytaný?
21. srp 2008 v 18:53  • Odpověz
Medi, díky za zprávy, je mi z toho smutno :frowning2:

Míšo, a co teprv Summer Urbánková :grinning: Drž se, kočko, už to nebude dlouho trvat! Ale učit se z takových matrošů je fakt opruz :confounded: To jste měli na dovolence velký rádius, škoda, že jsme byli pryč, ráda bych se s Tebou sešla :wink:
21. srp 2008 v 19:12  • Odpověz
petru psala, že prej sama to zvládá dobře, že se snaží doufat, je holka šikovná...tak budem držet palce, ať to dobře dopadne...a nějaká ta modlitbička by myslím taky nebyla na škodu...
21. srp 2008 v 19:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dneska první, jo? No to jsou mi věci...

Jdu na kontrolu na Bulovku, tak mi snad povědí něco pozitivního...třeba jako že porod se blíží..nebo tak něco...jak že nějaká změna. Protože jestli budou trvat na tom, že jako furt nic, tak budu asi docela zklamaná...už me tě faaaaakt neba... :frowning2: A taky z nich zkusím vydupat utz...
22. srp 2008 v 07:34  • Odpověz
ahoj holky
Medi, držím palce, ať už se něco rozjede... věřím, že už je to fakt čekání na prd... drž se
Petru je šikula, myslím na ní - modlitbičku neumím, tak snad ty myšlenky a držení palců budou stačit...

Hermi, tý jo vidíš - tak holka by mohla být summer a kluk Winter ne? to je boží :grinning:
22. srp 2008 v 08:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.