• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky!
Medi, držím palce, ať tam je zřetelný posun a máš před sebou aspoň příslib brzkého porodu :wink: Ale občas se tu setkám s tím, že holky napíšou, že jim doktor řekl, že hned tak rodit nebudou, a na druhý den jedou :wink: Jsou to zvraty jako počasí na horách :grinning: Chtělo by to třeba bouřku, co? Přidala jsem Petru k modlitbě :wink:

Míšo, Winter Urbánek raději ne, pak by nebylo jasné, co je křestní a co příjmení :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2008 v 08:34  • Odpověz
Ahojky! tak vás jdu na skok pozdravit.

hermi, vítej zpátky!! a taky se těším moc na fotky!! :wink:

medi, mě ještě dva dny před porodem řekli, že to fakt vůbec nevypadá, že budu rodit a když už jsem rodila, tak že to asi bude trvat, takže se nenechej rozhodit, podle mě to prostě nemůžou vědět. :slight_smile: A bouřku by to chtělo, to souhlasím. :wink:

Míšo, teda s tima jménama .....mě se ty dvě jména líbí taky, ale řekla bych, že je to děsně nepraktický. Ale hezký! :wink: a ta Adriana se mi líbí, to je krásný jméno. To učení ti nezávidím!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2008 v 09:13  • Odpověz
Míšo..no jo, Winter je dobrej :grinning: :grinning: :grinning:

leni, to jo, ale mě to už štve...zase tam byl dneska někdo jinej, chtěla jsem napsat na utz...že prej je to zbytečný, že to dělaj standardně od 39tt...moni to taky, takže vlastně navím nic. Navíc tam byl dr. Krčmář, což je prej nějakej blb...no tak jsem z toho taková dost nasr.... Nevím, jak je mrně velký, nevím vlastěn nic. Prej všechno v pořádku...no, ale jestli se otvírám nebo někaká změna...prostě nic :unamused: :frowning2: Aaaach jo..
22. srp 2008 v 10:47  • Odpověz
Leni, a co u vás nového?

Medi, a vprůkazce to napsané nemáš? Achjo, vleče se to, co? Vydrž, ona se Andule uráčí :wink: :grinning:
22. srp 2008 v 10:55  • Odpověz
hermi, mám ale mám tam teď dva termíny...a na Bulovce berou jen ten jejich... :unamused:
22. srp 2008 v 11:05  • Odpověz
HOlky, co to jako dneska je? Tady je teda dobrý mrtvo... :unamused:
22. srp 2008 v 18:45  • Odpověz
Medi, to jo, mrtvo je - já už jsem taky mrtvá - ale nebudu si stěžovat, mám, co jsem chtěla :wink:

no kočko, tak ještě budeš muset vydržet co.... tak se drž a zkuste sexík - třeba to aničku vyžene :wink:
22. srp 2008 v 18:48  • Odpověz
Míšo, zatím to moc nezabírá :wink:
Co to tvý učení, jak to jde? :wink:
22. srp 2008 v 19:14  • Odpověz
Medi, měla jsem na mysli, že bys měla mít v průkazce, jak se to hýbe - to CS a tak, ne? A jaké máš vlastně ty termíny?
Mrtvo tu je. Já dneska uklízím, ať to nemám na víkend, v neděli tu budu mít návštěvu :dizzy_face: A dělám tady dokumentaci ke stavbě :slight_smile:
22. srp 2008 v 19:16  • Odpověz
hermi,. no to tam právě nemám..to nepíšou..
Jinak podle poslední MS 30.8. a podle utz z 15 tt 12.9.

Taky trávíš den v činorodém duchu, jak by řekl pan Werich, co?
22. srp 2008 ve 20:05  • Odpověz
Aha, to jsou zlotřilci, že Ti to tam nenapíšou :unamused: Takže podle Bulovky až 12.9., jo? Snad se Anička nebude moc dlouho parádit :wink:
Jojo, jsem dnes celkem činorodá, a taky jsem si koupila novou sukýnku :grinning: A v pondělí zas do práce, achjo, nechce se mi, nechce :rolling_eyes:
22. srp 2008 ve 21:18  • Odpověz
autor
ahoj holky, moc vas zdravim a dekuju za podporu !!!!
Konecne jsem v Praze, ale k mame budu asi casto jezdit, protoze tatovo uzdravovani je jeste na dlouho. Jestli se teda uzdravi, ale zatim verime ze jo...Nedovedu si predstavit, ze by se z toho nedostal, ale nemuzeme nic delat, jen cekat.
Dnes bylo poprvy zlepseni v tom, ze uz nemel horecky. Ale je to porad dost vazny. jeste se nevi, kdy ho zacnou probouzet a to muze prinyst nejaky komplikace atd...taky se doktori boji, aby nemel zapal plic, plice ma dost zhuntovany ...No je na nej docela desnej pohled....jak jen lezi, spi, vsude pristroje, hadicky, trafeotomie (jestli to dobre pisu ) apod.
doctu vas o vikendu...
doufam, ze se mate vsechny fajn !!!
22. srp 2008 ve 22:59  • Odpověz
Petru, to jsem ráda, že jsi tady, musí to být fakt obtížné..
jak na to reagoval Toníček? jak to zvládal?
držte se všichni i nadále...
23. srp 2008 v 09:10  • Odpověz
Petru, jsi šikula, držte se všechny...i ségry a mamka a my jsme v duchu s vámi...doufám, že bude líp.

hermi: No teeeda...parádnice, novou sukýnku...to u nás nehrozí. Jednak si ji přes ten meloun na bříše nevyzkouším a druhak nemáme moc poenízků...tudíž mám smůůůlu. Ale už se fakt těším, až si na sebe něco koupím a až si lehnu nabřicho a vyspím se....teda pokud to bude možné... :wink:

Míšo, co učení. Myslím na tebe, aby ti to hezky lezlo do hlavy... :slight_smile:
23. srp 2008 v 09:39  • Odpověz
Medi, dík za optání, je to naprd, navíc furt nemáme všechny otázky, včera mi jedna holka napsala, že jí před 3 týdny!!! děláme to od února!!!! chcípnul počítač, takže sorry... chápeš to? tak proč to neudělala znovu, chápu, že to nasere, ale to je náš problém? takže my teď nemáme spoustu otázek a nemáme čas to dodělávat
ty lidi jsou kreténi, kde je nějaká morálka, odpovědnost vůči druhým??? sakra, mě tohle tak rozčiluje
já taky nikomu nevyprávim, že místo psaní otázek bych nejraději spala, bo jse mbyla unavená a bylo mi špatně, to je moje věc, moje rozhodnutí a moje miminko a ostatní to nemusí vůbec zajímat
další mi napíše, že přítel je v nemocnici, je mi to líto, ale děláme to od února!!!!!!!
no fakt jsem vytočená, snažím se nebýt kvůli Nelince, ale jsem hrozně moc - do toho to šílené učení, ale Tomča mi pomáhá, vaří mi a tak... snad to nějak zvládnem!

a co ty, jak je? byla bouřka, nic?
23. srp 2008 v 10:07  • Odpověz
Míšo, dneska mi tvrdne břicho a v noci jsem se pořád převalovala...ale jinak bouřka nic.

No to je teda lemplovina, ale hlavně se nerozčiluj...i když to chápu, někdo prostě nechává všechno na poslední chvíli...a výhled únor - září je strašně dlouhá doba...ale nechápu, proč si to lidi nezazálohujou... A nedá se něco někde stáhnout na netu?
A jak je tobě? Pochopila jsem, že nic moc?:
23. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
mě je jinak fajn, jen mě bolí hlava furt, ale to je z toho učení, potřebovala bych víc kofeinu, jedno kafe denně mi při učení nestačí...ale Nelinka je hodná, začala už se pěkně ozývat, tak to je srandovní, nejlepší je, když se ozve třeba při něčem, co se mi nelíbí - např. jsem včera měla puštěné Uvolněte se prosím a tam dvě nějaký herečky zpívaly šílenou písničku, ale to byla fakt hrůza - a já říkám, no to je šílenost a ona začala brutálně kopat :grinning: asi jí to taky trhalo uši :grinning: - jako jinak zdravotně je mi fakt fajn :wink:
teď Tom odjel na svatbu se mrknout na naše kamarády - já nakonec nejela - je to dvě hodiny cesty autem, pak čtvrt hodiny obřad a pak zase dvě hodiny zpátky - celý den v tahu, nic bych se nenaučila, tak jsem nejela...snad se nebudou zlobit... ale věřím, že oni to pochopí
jsem vypínala telku a koukám, že tam je Sám doma 1 - to miluju :wink: - tak mám teď dilema - asi se budu učit u tho :grinning:
23. srp 2008 v 10:32  • Odpověz
hele a to břicho ti předtím netvrdlo? tak třeba už se to připravuje..
23. srp 2008 v 10:33  • Odpověz
No moc ne...spíš vůbec..jen když jsem něco přepískla....ale teď je fakt šutr...nemůžu se před něj ohnout :grinning:

Sám doma je prima...takovej dáreček...na zabití....S tou svatbo to chápu, navíc nemá být nic moc počasí...tak by to ani nemusel být prima výlet...radši se uč, jsi šikovná, že jsi takhle rozumná. Já jinak to mám na 2 kafe denně...normálně jsem jich vypila daleko víc, takže jsem to zkrouhla na dvě.. :slight_smile:

Jé, řve mi tu kuře z trouby, musím ho jít zkontrolovat
23. srp 2008 v 11:04  • Odpověz
Petru, držte se!

Míšo, týjo, to je k vzteku :angry: Jsme všichni lidi, a je celkem běžné nechávat vše na poslední chvíli, ale nějaká odpovědnost k druhým je namístě. Ale někteří jsou fakt na zabití :angry: Jsi šikovná, že se nenervuješ a máš v Tomovi skvělou oporu :wink:

Medi, tak odpočívej :wink:, třeba se už fakt něco chystá! Sukýnka byla levná, taky na tom vzhledem k rekonstrukci nejsme kdovíjak, ale do práce nemůžu chodit nahá :grinning:
23. srp 2008 ve 13:41  • Odpověz
hermi: No proč ne? To by bylo mladých nových čtenářů :grinning: :grinning: :grinning:

Už se to trochu uklidnilo, ale břuch mám tvrdej pořád...tak uvidíme. Přála bych si, aby se to rozjelo...
23. srp 2008 v 17:03  • Odpověz
Medi, myslím, že i starších by přibylo :grinning: Onehdá mi jeden asi 70letý pán chválil nohy, a prý ať v sukni chodím furt (si dovolujou, co?) - tak abych tomu učinila zadost, koupila jsem si novou - dlouhou až na zem :grinning: (což je při mé výšce celkem kumšt, proto jsem toho využila a po sukni chňapla - nekup to za 130 Kč :grinning:).

Pokud si dobře vzpomínám, všechny "květnové" děti se narodily v pátek nebo o víkendu, tak máš ještě neděli :wink: Myslím na Tebe :wink:
23. srp 2008 v 17:26  • Odpověz
Medi, tak to vypadá poprvé alespoň trochu nadějně co? tak Anduli pořádně vynadej, třeba jí to probere
mě chytly po obědě brutál záda a asi se to Nelince nelíbilo, bo tam asi hodinu vyváděla jak divá, až mi to začalo být trošku nepříjemný - hlavně nemá ráda, když si lehnu na záda a natáhnu nohy - jak nemám žádné břicho, tak tam asi nemá prostor a probudí se a nadává :grinning:
dneska jsem si vyfotila břuch, ale ani nemá cenu to sem dávat :grinning:

Hermi, to se dá někde koupit sukně za 130??????????????????????????????
23. srp 2008 v 17:32  • Odpověz
http://www.babyportal.cz/komplet-jane-slalom-pro-formula-strata-vzor-2008#fragment-1

to je Nelinky kára - v té šedo-zelené - i když ta zelená je v reálu spíš žlutozelená :wink:
23. srp 2008 v 17:33  • Odpověz
hermi: no to jsem zvědavá....:wink:

Míšo, radši si od toho nic moc neslibuju..podle mě mi jen ztvrdlo břicho...ale teda festovně.

Mě na zádech nikdy nečutala..zato v sedě na křesle...když jsem měla nohy nahoře...to bylo něco.. :grinning:
23. srp 2008 v 17:41  • Odpověz
Míšo, ten kočár je pěkný, pobavil mě název Urban :grinning: Ale je to tedy palba :astonished: Zase záda? Ojoj :frowning2:
Nic drahého bych si teď nekoupila, u nás momentálně lítají peníze za Porotherm, cement, komín... Ale pokračujeme pěkně :dizzy_face:
23. srp 2008 v 18:19  • Odpověz
tak to jste šikovní
no nám ho kupují tchánovci :wink:
a vidíš, toho Urbana jsem si ani nevšimla :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2008 v 18:23  • Odpověz
Míšo, šikovný je hlavně manžílek - od středy tam maká každý den, tak to musí být poznat :wink: Já bych se taky ráda zapojila, ale zatím to jsou příliš hrubé práce - snad se vyřádím příští rok na interiérech. Teď mu aspoň vařím :grinning:
Dívám se, že už tam máš 19tt, hrozně to letí :wink:
23. srp 2008 v 19:54  • Odpověz
hermi, to je jasný, to musí být peněz...a co takhle nějakou fotečku na modrou střechu? :wink: :wink:
23. srp 2008 v 19:59  • Odpověz
Medi, furt nic?
Hermi, no však ono to uteče a budeš zařizovat... a vaříš? tak to je asi nejlepší pomoc ne? taky bych ráda nějakou fotečku - a kde to přesně máte?
23. srp 2008 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.