• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Jako fotečku baráčku? Až bude zřetelně vidět víc pokroků, dám nějaké fotky na Střechu nebo na rajče, neboj :wink: Zkusím stáhnout fotky z foťáku, a pokud tam bude zřetelný rozdíl, někam je umístím hned teď :wink: Ten barák stojí v malém městečku asi 3 km od nás - to se mi líbí, na vesnici bych asi být nemohla, ale tam je to fajn a blízko do našeho města, k našim (dá se třeba přejít s kočárkem po bočních cestičkách) a tak.

A jak se Ty těšíš zpátky do PE? A jak Tom? On vlastně pochází odkud? Je Pražák?

Medi, tak coooo?
23. srp 2008 ve 20:25  • Odpověz
Holky, nic, asi se nic neděje...jen mám tvrdý břicho. Nebojte, někomu bych dala vědět.. :grinning:
23. srp 2008 ve 20:41  • Odpověz
Hermi, tak to je prima :wink: - já taky nejsem pro vesnici, tak fajn, že tam u vás je taková možnost
no těším se hrozně moc, Tom taky ,ale to víš, má to komplikovanjěší, není odtud - on je původně ze Šumperka, v jeho 14ti se odstěhovali do Rájce-Jestřebí u Blanska - teď už je 7 let v Praze a teĎ z něj bude Pelhřimák :grinning: - ale on si zvykne snad snadno, je hodně komunikativní, tak si přátele a známé najde
23. srp 2008 ve 20:49  • Odpověz
Medi, no to doufám, že bys dala vědět :wink:

Holky, ukecaly jste mě :wink: Ale stejně z toho asi nejvíc bude mít Alča :grinning:
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=191101&vReferer=
23. srp 2008 ve 20:51  • Odpověz
Jé, Míšo, Tom obýval samé pěkné končiny :dizzy_face:
23. srp 2008 ve 20:53  • Odpověz
autor
Hermi, krásnej baráček....
Jsem hrozná ostuda, která víc mluví než poslouchá, ale já měla tak nějak pocit, že stavíte úplně nově :sweat_smile:
František by taky chtěl rekonstruovat něco postaveného, ale já z toho mám strach....když vidím, že budeme mít zrekonstruovaný byteček 2 + kk za rok !!! Tak nechci vidět, jak dlouho by trval domek.

Dneska jsme zrovna přivezly do kuchyně dřez, pracovní desku a pár drobných věciček, jako nový odkapávač, odpadkový koš apod....
A už máme postavené i skříňky nahoře a nějaké dole...No prostě už finišujeme...jupíííííííííííííí

Musim potom uspořádat nějakou kolaudaci.

Jsem ostuda, ale ještě jsem vás nedočetla. Ty nákupy nám zabrali celé odpoledne...
23. srp 2008 ve 21:31  • Odpověz
autor
hermi : ted si vybavuju, ze jsem ve vasem pripade casto slysela rekonstrukce, ale fakt nevim proc, ale predstavovala jsem si, ze stavite novy dum...treba misto stareho...nebo tak.
23. srp 2008 ve 21:33  • Odpověz
Petru, gratuluji k finiši a mám radost s Tebou :dizzy_face: Obdivuji Tě, že jsi měla nervy žít tak dlouho v rozpracovaném :astonished:

Ostuda nejsi, běžně píšu, že je manžel na stavbě, tak to člověka snadno uvede ve zmatek. Rekonstrukce je celkem náročná záležitost, ale manželův děda byl poctivec, tak nás tam snad žádná zrada nečeká. Amusím manžela veřejně pochválit, jsem nadšená, jak je manuálně šikovný a ví si s lecčím rady. Teď jsem tam ještě přidala obecný harmonogram - taky nám to bude trvat dost dlouho, ale je to hlavně tím, že do toho manžel pořád studuje, tak to budeme látat převážně v létě.

Díky za fotky, jsou moc pěkné a některé komentáře fakt vtipné :grinning:
23. srp 2008 ve 21:40  • Odpověz
Hermi, teda vypadá to hrozně příjemně - ta zahrada tak - jen teda si pořádně máknete - poslední fotka probourávání do domečku mě přímo vyděsila - no je to běh na dlouhou trať, ale bude to parádní

máte na to nějakou půjčku?
23. srp 2008 ve 21:45  • Odpověz
Míšo, jojo, zahrada je tam pěkná a velká. A časem ještě přistavíme terasu, ta byla vždycky manželův sen :grinning:
Na fotkách od Petru Ti to hrozně sekne, zvlášť na fotce, jak dáváš Jéňovi kapičky (jestli jsem to dobře pochopila), vypadáš tak graciézně :wink:
23. srp 2008 ve 21:50  • Odpověz
Jé hermi, to je teda práce jako na kostele, ale věřím, že budete mít super bydleníčko..to se nám to pak bude jezdit na návštěvy, co holky :slight_smile:

Míšo, nebude ti chybět Praha???
23. srp 2008 ve 22:31  • Odpověz
Jé Hermi, dík :sweat_smile:
Petru, dík za fotky, jsou super!!!!

Medi, nebude... jen někteří lidi a práce - ale tam už nejsem, takže jen lidi - ale ti nejdůležitější lidi - rodina - mi zase chybí tady v Praze, takže se už moc do PE těším

jj holky, další srazíky budou u Herminky :grinning:
23. srp 2008 ve 22:34  • Odpověz
Míšo, ale nám tady budeš chybět..to ti jako neva nebo co? Ale naprosto chápu...já měla kliku, že jsem hnedle narazila tady na práci a nový lidi, který mi sedli, takže jsem si pořídila novou skupinu a rodiče mám kousek...tak to jde, ale kdybych měla bydlet někde daleko, tak by to asi nebylo nic moc.
23. srp 2008 ve 22:38  • Odpověz
Medi, vy mi chybět budete - ale net tam je taky :grinning: a dvakrát do roka se třeba do Prahy taky podívám ne? takže ani nepostřehnete, že jsem v čudu... :wink:
no my maloměšťáci prostě moc v Praze neumíme žít - Herminka potvrdí.... prostě ač jsme s Tomem chtěli, tak jsme zjistili, že to nejde ...
23. srp 2008 ve 22:40  • Odpověz
autor
Tak jsem vás konečně docetla a porusila jsem diky tomu dietu a dala si šunku a mozzarelu.
U mamy jsem se vazila a zase jsem pribrala, coz uz jsem fakt obrecela, protoze se blizim vaze pred porodem... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ja to nechapu...vsechny matky hubnou, i presto ze se nehlidaji a jedi sladky a ja snad tloustnu ze vzduchu!!! :frowning2: :angry: ...fakt si nemyslim, ze bych jedla o tolik vic nez treba holky z brezna, podle toho co pisou....a jen ja jsem tlusta. Nektere maji i min nez pred otehotnenim (stejne jako Lena) a pry opravdu mlsaji , i vecer...
Nemam vubec co nosit, ve vsem vypadam jako 50tilety americky cernosky :sweat_smile: , nerikejte, ze mi to slusi...protoze vy me nevidite nenamalovanou, v domacim...porad si rikam, ze na vzhledu nezalezi, zvlast ted si zase muzu uvedomit jak je nejdulezitejsi zdravi, ale opravdu nemam co nosit a je mi neprijemny, ze me urcite lide co me znali se 75 kilama lituji, jak jsem po porodu dopadla...
Nevim, v nasi rodine se to vzdycky dost komentovalo, kdo jak pribral...tak snad to tak neni vsude.
No nic...kazdopadne ted vubec nejim sladky, zadny bily pecivo, zadny dobrutky a la pizza apod...a snazim se nejist vecer, coz se mi ted nepovedlo. :angry:
a chci konecne chodit bruslit, ale uz ani neverim tomu, ze nekdy schodim.Budu takova ta zenska, co bude rikat : tohle mam po detech...
:angry:
vim, ze to je prizemni starost, ale me to proste trapi, kdyz vsude ctu, jak holky pri kojeni hubnou a pritom se vubec nehlidaji. Vim, ze hraje roli i to, jakou maji praci s mimcem a ja hold s Tonickem nikdy nemela nejakej zahul. Jsem za to rada, prvni tri mesice byl uplne zlatej, dva mesice prakticky prospal, vecer mi vetsinou usina sam apod...a i ted je spis hodnej, i kdyz ma svoje dny, kdy celej den prudi a knoura.
Kazdopadne jsem se s nim vzdycky stihla najist a kdyz ma spatnej den, tak zvladnu asppon studeny jidlo.
Jsem za to vdecna , ze jsem s nim nemela nikdy moc prace, ale ja uz se normalne bojim jit navstivit kolegy do prace, aby se me nelekly... :frowning2:
jako se Miso u tebe divy, ze mas v patem mesici male brisko, tak u me se urcite vsichni divy, jakto , ze jsem porad tak tlusta, kdyz kojim atd...Nejvic me stve, ze jsem vlastne jakoby pribrala....kdyz jsem se vratila z porodnice, mela jsem cca o 10 kilo min a ted uz jsem snad 8 zase nabrala... :astonished:

Holky, omlouvam se, ale zase to na me padlo. Vy sice vzdycky pisete, ze jsem pekna mamina, at si to tolik neberu a ze urcite zhubnu, ale uznejte, ze kdyby jste meli postavu o 20 kilo tezsi nez si predstavujete a nez je vase vaha, tak byste se taky trapily.

Jinak, Medi...moc na tebe myslim...presne vim, jak ti je...tak hlavne aby se Anci nečančala jako se čančal Toniček :grinning:
12.9. bych ti teda fakt neprala....Mohla by vykouknout treba 28.8. :wink:
A to dojizdeni na Bulovku....bleeee, ale ty asi jeste jezdis autem, ne ?
Fakt si dost zive vzpominam, na ty neustale kontroly a cekani, kdy teda.....jsem tak rada ze to mam za sebou....

Leni, Moni : vydrzte !!!! Ja to tedy neznam :sweat_smile: , to co popisujete ( alespon v necem jsem mela kliku.), ale verim, ze se to brzy zlomi....Vetsinou se rika, ze ve tretim mesici se deticky umoudri...a ze naopak ty co moc nebreceli, zacinaji zlobit kolem ctvrteho mesice, coz sedi....
Jedna breznacka, co mela celou dobu uplakane miminko ma ted hodnou holcicku a Tonda je stary prudič :grinning:
No ale i tak mi pride, ze je docela v pohode. kdyz rve z nudy nebo ze mu neco nejde (u nas ted nejcastejsi duvod place), tak se da snadno zabavit a takovy ty dny, kdy fakt porad knoura a nepomaha ani zabavovani atak...tak ty jsou fakt vyjimecne.
Moc na vas myslim, at mate zase cas se najist a hlavne vyspat!!!
Podivejte jak se to u Stani zlomilo. Ona sice tvrdi, ze i ted Misak obcas prudi, ale me prisel zlatej, kdyz jsem u nich byla !!! :dizzy_face: Mi prislo, ze Tonda knoural casteji nez Misak... :sunglasses:

Míšo : moc na tebe myslim s tou skolou a obdivuju te, ze jsi do toho dobrovolne sla i s Nelinkou. Respektive, ze jsi sla do mimca i kdyz jeste studujes..to bych ja urcite nedala...fakt nechapu. Ja bych pri vsech tech starostech o Tondu (aby byl zdravej atak) a pri vsech tech nevolnostech a bolestech rozhodne nezvladla se jeste ucit, obzvlast na statnice !
Ty jo...19 tejden...to jsem byla v Genetu a mela uz dost velkej bruch...V ty dobe jsme taky zjistili, ze bude Tonda kluk a sli to oslavit do pizzerie na Letny. Dovedet se pohlavi byl jeden z nejsilnejsich zazitku...to to miminko najednou dostalo jakoby podobu...uz to byl konkretni clovek, clen rodiny..do te doby jsem si to moc neuvedomovala, ze budu mit dite, ale kdyz nam rekli pohlavi, tak to najednou zaclo byt realne... :slight_smile:

holky, to je desnej roman...omlouvam se !!!
24. srp 2008 v 01:31  • Odpověz
autor
Hermi : diky za modlitbu ohledne taty...snad jeste neni jeho cas. Zatim je jeho stav stejny...takze je to takovy pitomy cekani....jsem rada, ze me pres den zabavi Tonicek a nova kuchyn a ze na to nemusim tolik myslet, ale mama to ma ted dost tezky...Sice ten jejich vztah by byl taky na knihu...(nic podobneho bych teda ja nechtela), ale rada ho ma, i pres to, co vsechno si vzajemne delali. nekdo asi ve vztahu potrebuje hadky, ponizovani, trapeni, neveru apod...tak hlavne ze spolu drzi aspon v dobe, kdy je nejhur...

a co amorous ? kde je kocka ?

a anninka ?

jaji , ty mas ted tu dovolenou vid ? Ale jestli jsem to dobre pochopila nikam nepojedete. Tak si hlavne odpocin !!!

Tonik je asi pekne unavenej z toho maratonu po obchodech s kuchynskejma proprietkama, protoze se od pul osmy jeste nevzbudil...a to se mi ted budi casto kolem desaty, pak kolem jedny, ctvrty....uvidime, jak dlouho bude spat...a ja to jak se zda nevyuziju :sweat_smile:
u mamy jsem chodila spat kolem pulnoci, protoze nemaj internet a v TV davali pekny prd....tak doma zas muzu ponocovat :grinning:
24. srp 2008 v 01:43  • Odpověz
autor
no ale uz asi pujdu...at tady rano nemusite docitat knihu "Petruny monology" :sweat_smile:
dobrou !!!
24. srp 2008 v 01:45  • Odpověz
autor
Lenni : krasny novy fotky....moc vam to tam slusi... :dizzy_face:
A Jena je teda fakt cely Lada...teda aspon me to tak pride... :slight_smile:

hermi : a budou nejaky fotky z Rumunska ? A jake to tam vlastne bylo ?
24. srp 2008 v 01:54  • Odpověz
dobré ráno
Petru, to jsou romány - aspoň má člověk co číst....

jinak s tou váhou, já tě chápu, stejně si sice pořád myslím to své, ale dokážu tě naprosto pochopit, jak ti je... tak se do toho zkus opřít, ať máš z každého kilča radost - teď už nejsou tolik vedra, tak choď každý den na dlouhatánské procházky - rychlá chůze - uvidíš, že zabavíš sebe i Tondu a kila poletí dolů sama - teda takhle to aspoň měla ségra a já to tak chci taky udělat - ona vlasntě od porodu (teda vzhledem k lednovým mrazům mohli ven až po asi 3 týdnech) každý den jezdila třeba 4 hodiny minimálně a šlo to raz dva

Leni, krásný fotky :wink: :dizzy_face: a já teda budu Petě oponovat, bo jsi to celá ty - jsem to ukazovala Tomovi a říkám, že to není možný, jak je ten Jéňa ti podobnej - tak si vyber :grinning:

jinak s tím pohlavím souhlas, je to hrozně fajn to vědět, je to najednou tak konrkétní - mimčo, budoucí představa... a je fakt jedno,co to je, ale že už má člověk všechno reálnější - a je hrozně fajn, jak mi všichni předtím říkali, že kluci jsou lepší, porotože si mysleli že to bude kluk a teď když vědí o holčičce, mi zase říkají, že je lepší holka :grinning:
24. srp 2008 v 08:02  • Odpověz
jinak dneska bude dlouhý den v učení - celý den a ještě večer jedeme za kamarádkou a budeme opakovat ten první okruh - jí totiž pomáhá to někomu nahlas vysvětlovat a mě zase pomáhá od někoho to slyšet - každá máme jiný typ paměti a naštěstí se doplňujem -tak kluci dají pivo a kořku a my metody sociální práce :grinning:

jinak teda doufám, že Nelinka bude dneska klidnější, bo teda co tam včera předváděla, to už bylo fakt moc - i večer, už to normálně šlo cítit i přes ruku - já prostě mylsím, jak nemám břicho, tak když sedím, tak ok, to břicho se aspoň trochu vyvalí, ale jak si lehnu na záda, tak se to tam všechno zmáčkne a zatáhne a ona se nemá kam hnout - ale já nemumí jinak usnout, než na zádech... tak tom říká: jen ať si zvyká, aspoň nebude rozmazlená :grinning:
24. srp 2008 v 08:05  • Odpověz
Ahoj kočky,

hlásím se po "dovolené" :grinning: Byla jsem sice doma, ale i tak jsem si to pěkně užila - obídky s kamarádama, hospůdky, povalování se v posteli celé dopoledne s knížkou :sunglasses: jo jo, konečně jsem trochu vypla... teď bude mít dovolenou šéf, tak zas budu mít aspoň co dělat - plně přebírám jeho odpovědnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petru, taky na vás moc myslím a doufám, že se z toho taťka dostane! A fotečky jsou mooooc hezký, díky za odkaz! S tou váhou je to těžký :frowning2: chápu, že tě to moc trápí. Sice jsem opravdu v jiné situaci než ty, ale věř mi, že když jsem si stoupla vedle Míši a měla jsem větší bříško než ona v 16tt, tak mi bylo taky do pláče - a to se snažím skoro celé léto jíst střídmě, poměrně často čvičím a "NIC".
Já jsem nikdy diety nedržela, ale co vím, tak ani nemá moc smysl nějakou držet - spíš doopravdy dodržovat jídlo 5xdenně menší porce a může to být občas i sladké! a k tomu trochu pohybu a většinou to jde!
Mně tedy ne, protože já nezvládám to jídlo 5x denně - poslední dobou naposledy obědvám a pak už nic a to je špatně - tělo si pak dělá zásoby...

Hermi - baráček je krásnej! Máte před sebou hodně práce, ale myslím, že to krásně zvládnete! A teď tam někdo bydlí (to jsem nějak asi zapomněla) ?

Medi - vydrž !!!!!!!!!!!!!!!! Už to nebude dlouho trvat !!!

Míšo, ty budeš jezdit do prahy a my zas občas pojedeme na výlet za tebou :grinning:

Leni, taky jsem koukala na fotečky - jste krásná rodinka a Jeníček je zlatíčko, tak jen aby už přestal "zlobit"

Všem krásnou neděli!!!!
24. srp 2008 v 08:07  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Flennik&vImageID=1172376#navigator
jsem tu schválně našla fotku léni z 20. týdne, což budu za tři dny a fakt se bavím - takhle mám břicho max. když s hooooodně přejím a sním tunu čočky :grinning: - akorát to pak to břicho má jiný tvar - není dole tak pěkně vykulené, je vyboulené u žaludku a střev stejně - takže spíš sud :grinning:
24. srp 2008 v 08:09  • Odpověz
jé ahoj Alčo :dizzy_face: - hele jako holky s tím břichem jí to zas tak nevěřte - Alče to moc sluší, což jste mohly vidět i na fotkách :dizzy_face:

a je fajn, že sis trošku orazila - tak to teď budeš vlastně řídit skoro celou firmu co? :grinning:
24. srp 2008 v 08:11  • Odpověz
Míšo, firmu neeeeeeee, ale "stavbu" joooooooo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: naštěstí už není moc co řídit - jen vyřizovat "výmysly" investora, kde co se jim nelíbí a chtějí to opravit, předělat apod. ... :grinning:
24. srp 2008 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme se teda ještě pokoušeli večer Andulce pomoct,ale nechce se jí, holce jedný...
Dneska nic moc, břicho sice celkem tuhý, ale jinak žádná změna...

Honza kouká na basket a častuje mě tu výkřiky obdivu nad španělskejma hráčema.

My dneska mooožná umejem okna..teda spíš Honza, já toho moc dělat nebudu...i když by to možná pomohlo, ne? :wink:
24. srp 2008 v 10:14  • Odpověz
autor
Míšo , jo jo...já si taky myslím, že ještě víc důležitý než střídmost je pohyb...jak byli ty vedra, tak jsem skoro nechodila ven, takže si za to opravdu z velké části můžu sama. Těším se na podzim, že budu konečně hodně chodit a snad konečně i bruslit, tak snad něco dolů půjde. A s tím jídlem...já vím, co má člověk dělat aby zhubnul, ale moc se mi nechtělo držet nějaké diety typu : žádné sladké, abych nešidila Tondu na mlíce, ale už mu je 5 měsíců, takže si myslím, že už mu tolik nevezmu, když teď fakt nebudu moc jíst a tak...
Prostě teď jsem ve stádiu, kdy chci opravdu trpět tím, že si nemůžu dát žádnou buchtu a tak...protože jinak to u mě nejde. Já vždycky zhubla jen když jsem byla opravdu přísná (žádné sladké, tučné, žádný jídlo od šesti , sedmi večer....a když už tak jen zeleninu). Pořád se utěšuju tím, že jsem kdysi takhle zhubla 7 kilo a fakt mi to prospělo - fyzicky i psychicky...Blbý je, že teď musím schodit 20 kilo a to mi zní jako nemožný :frowning2:

jaji : ono je to fakt taky dost subjektivní. mě připadáš krásná. Nic proti Míše :grinning: , ale Míša mi příde hubená :slight_smile: , kdežto ty jsi podle mě akorát. Tvojí figuru bych brala všema deseti i s tím tvým " bříškem"...(které za břicho teda nepovažuju)...S Míšou ani Stáňou se nemůžeme srovnávat. To je prostě jiný typ postavy a MM by ani nechtěl, abych byla takhle štíhlá. MM by ses líbila ty, tak jak seš teď. :slight_smile:

Míšo : hele, ono se moc nedoporučuje spát v těhu na zádech, protože , jestli to dobře chápu, se tam mimču zalehne nějaká důležitá žíla s živinama...mimču to až tak nevadí (i když všechny víc kopou, když jsi na zádech) ale hodně těhulí píše, že skoro omdlívali. že to hlavně škodí matce v tom, že jí je zle....neumim to popsat, je tu o tom diskuze. Ale ty nemáš takovej břuch, tak ty si asi tu žílu nebudeš tak zalehávat ... :grinning:

Medi, jo jo , my Tondu taky vyvolávali a nic...musíte vyvolávat každý den :grinning:

jinak, já teda vidím v Jéňovi víc Láďu :slight_smile: , zvlášť na té fotce spolu, ale z Léni taky vidím hodně...Jestli oni nejsou ti manželé, co si jsou společným soužitím podobný.... :grinning:
24. srp 2008 v 10:43  • Odpověz
petru,ty jsi fakt spisovatelka. Já si myslím, žejen to trochu půjde, budeš věčně v pohybu, lítat za mladým, tak jdou kila dolů. Mě se vypaltilo to jedení po pátý a pak už nic...vždycky. To funguje spolehlivě.

Jinak nevím no...s tím vyvoláváním..když jsem velryba neohrabaná..mi to dělá trochu pjobjém :wink: :grinning:
24. srp 2008 v 10:50  • Odpověz
autor
Medi : ja vim, neumim byt strucná :sweat_smile: :grinning:
no já si ke konci taky připadala, že Františkovi ublížím :grinning:

taky si myslím, že až bude Tonda běhat, že to taky půjde líp, tím, že budu neustále v pohybu, ale nechce se mi čekat tak dlouho. Potřebovala bych tak 10 kilo shodit hned..Musím být trpělivá.
24. srp 2008 v 10:54  • Odpověz
Medi, no jasně šup mejt okna :grinning: :grinning: :grinning: manželova sestřenka takhle umyla okna, vytřela podlahu a jela rodit :wink: tak třeba to pro tebe bude schůdnější než vyvolávání s manželem :dizzy_face: i když .... :grinning: :sunglasses:
24. srp 2008 v 10:55  • Odpověz
petru, tak se domluv s mužem a vyraž na nějaký cvičení, ne? Dyk tam u vás musí přece něco bejt, ne? Já se těším jako malá, až se začnu pořádně hejbat...
24. srp 2008 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.