• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
medi : a to je prave to...ja nenavidim ruzny davovy cviceni - aerobik, fitness apod...a ani doma me to nebavi, takze se nedokopu. Jediny co me bavi je kolo, brusle, volejbal, pink ponk.... :sweat_smile:
hodne holek, co znam, tak je cviceni bavi , jen jim dela problemy se dokopat, ale ja to vyslovene nesnasim....zvlast, kdyz tam nikoho neznam. Nedovedu si predstavit, ze bych tady po vecerech chodila cvicit se sidlistnima tlustoskama (tim myslim i sebe)...
dneska skusim ty brusle, kdyz uz konecne neni vedro. neni tady moc kam...ale na skolnim hristi je beton a jednou jsem tam byla na bruslich, kdyz tam Frantisek trenoval na prazsky maraton a docela to slo. Nic moc povrh, ale aspon je to blizko. Pak se da bruslit v arealu blazince, ale tam to je z kopce a to ja se s kocarem bojim (i bez kocaru se bojim jezdit z kopce, nejsem az tak dobra bruslarka)
takze tak...
24. srp 2008 ve 13:04  • Odpověz
petru: no tak to je mi tě líto, to já teda s cvičením hromadně problém nemám..ale to jsou roky cvičení v sokole...:wink: Takže jen to půjde, hnedle někam vyrážím..jinak mě klepne. ASpoň an volejbal nebo něco takovýho... :frowning2:
24. srp 2008 v 19:04  • Odpověz
autor
fuj : skusim...jsem fakt tatar.... :sweat_smile:
24. srp 2008 v 19:30  • Odpověz
petru, my ti rozumíme :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2008 v 19:56  • Odpověz
ahoj holky,
chytla jsem nerva, tak tady už moc nebudu - nestíhám - ale to je na dlouhé vyprávění
jinak furt nevím výsledky tripplů, mají asi dovolenou i tento týden!!!! už to je víc jak 3 týdny... :angry: :confounded: :frowning2:

no nic, jdu.. s touhle náladou vám tady moc štěstí nepřinesu
Medi kdyby něco - můžu poprosit o sms? i ostatní holky? díky moc
pa :wink:
25. srp 2008 v 08:28  • Odpověz
Míšule, klídek, tripply budou Ok, neboj a z čeho máš jinak nerva...klídek brouku..státnice zvládneš levou zadní...a zase trapně s jedničkama...se nebojím :wink:

Jo, kdyby něco, sms pošlu. Dneska rodila rezetka, má kluka Bořivoje Tobiáše 3,81kg, 52 cm a má potvora jen jeden steh a bez nástřihu...
25. srp 2008 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky.

Přišla jsem vás jen pozdravit, v práci se to nestíhá a proto jsem neměla čas ani se na vás juknout... :frowning2: Děkuju mysojc za IP, ale moc mi to náladu nezvedlo.. :pensive:

Doufám, že jste všechny v pořádku i s dětma, já vás nestíhám dočíst..

Jinak jsem samozřejmě pořád v jednom kole - práce a pak zase práce doma... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No znáte to. :sweat_smile: Akorát včera jsme si udělali výlet do Prahy, tak jsem načerpala novou energii, jinak už bych asi padla za vlast. :grinning: :sweat_smile: :wink:
25. srp 2008 ve 12:45  • Odpověz
autor
no nazdar amorous...holka jedna, ty uz jsem jak Anninka s tou absenci !!!
A tos tu driv byvala ranni ptace. Tak at te ta prace neumori a mas na nas vic casu, chybis tu. Stejne jako Ančí.
25. srp 2008 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsem tu měla návštěvu, tak jsem se k vám vůbec nedostala.

Medi, tak srazíky u mě, jo? :grinning: Zrovna včera jsme se bavili o tom, jak je fajn, že teď máme "pokoj pro hosty" (máme 3+1 a ten jeden pokoj vůbec nevyužíváme, tak tam převážně věším prádlo, manžel tam má svůj bordel :grinning: a krom toho tam jsou 3 postele, takže se tam vleze i větší návštěva) a že takový pokoj budeme mít i v novém, dokud nebudou děti patřičně velké, tak místo pro srazík by opravdu skoro bylo :grinning: Mytí oken by třeba pomohlo, kamarádka, co má termín zítra se do toho taky o víkendu dala, ale výsledek zatím veškerý žádný :sweat_smile:

Míšo, máš pravdu, taky jsem si v Praze nikdy nezvykla. Když jsem byla sama, říkala jsem si, že kdybych třeba začala chodit s Pražákem, asi bych tam byla schopna zůstat, ale jsem ráda, že k tomu nemuselo dojít a manžílka mám z rodného města :slight_smile: Tripply budou určitě OK, a i kdyby nebyly, měli jste v pořádku NT screening, tak se nemusíš obávat!

Petru, jak píšeš o těch problémech s váhou - nemáš něco se štítnou žlázou? Holky už Ti daly plno rad, já se ještě připojím s tím, abys nehleděla na to, že potřebuješ zhubnout 20 kg, ale dala si zatím menší cíl - třeba 5 kg a pak dlších 5... Myslím si, že pro psychiku je to lepší než vidět před sebou těch 20 kg. Fotky z Rumunska budou, čekám ještě na fotky od kamaráda, ale možná se na to vykašlu a vrazím je na net už teď (i tak je jich kolem 300 - to jsem vytřídila ze 400 :grinning:).

Jaji, to je fajn, že sis užila i "necestovací" dovolenou :wink: V baráčku bydlí 2 manželovi strýci, ale moc ho v pořádku neudržují :angry:

Amorous, ahoooj! Tak ať tě tam úplně neupracujou! Dobře, že aspoň o víkendu občas trošku vypneš :wink:
25. srp 2008 ve 14:31  • Odpověz
AHoj holky,
hlásím, že za chvilku razím pryč, jedu k našim a zůstanem tam do zítra...tak když to půjde, juknu se večer, jestli není něco nového...
Zítra musím s autem na technckou...zase 1000,- háji...mám fakt radost... :frowning2:
25. srp 2008 v 15:20  • Odpověz
Medi, a kdyby bylo u Tebe něco nového, taky se ozvi :wink: Užijte si to u vašich! Si teď říkám, že vlastně Honzík má poslední týden prázdnin, že?
25. srp 2008 v 16:03  • Odpověz
autor
Hermi : ja beru euthyrox na stitnou zlazu, ale myslim (jestli jsem to dobre pochopila), ze mi zatim funguje dobre, respektive ze nemam takovou tu snizenou nebo zvysenou funkci. Ale prasky brat musim, tak nevim.
Nechci se na stitnou zlazu vymlouvat. Je fakt, ze mi chutna a ze se malo hejbu.
Pokud ted omezim jidlo a zacnu se vic hejbat a neshodim, tak se zeptam endokrinologa.
S temi kily mas asi pravdu, musim to brat postupne.
Taky u me docela funguje : dneska to vydrzim (nejist sladky apod.) a zitra si neco dam ...a takhle si to rikat kazdy den... :grinning:
je to lepsi nez rikat : od zitrka... :wink:
25. srp 2008 v 16:46  • Odpověz
Petru, mně se právě zdálo, že jsi o štítnici něco psala anebo říkala na srazu. Jasně, vymlouvat se na ni nemá cenu, to bys tomu moc nepomohla, ale lidem s poruchou štítné žlázy (a Ty asi nějakou máš, když bereš léky) se přece jen hubne hůř. A ještě jedna rada, zkus jíst hodně bílkovin - u žen se doporučuje 1-1,5 g bílkovin na kilogram váhy. Bílkoviny mají totiž sytící schopnost a nízký glykemický index - tvaroh, tofu, šmakoun, libové maso i libová šunka atd. a samozřejmě spoustu zeleniny, ta taky zasytí a je teď levná.
Ale mně se to kecá, teorii mám zmáklou, ale taky mám velkou potřebu sladkého a slabou vůli :angry:
25. srp 2008 v 17:07  • Odpověz
AHoj holky, zdravím od našich. Honzík už to všechno nainstalovala a šli si dát s mámou drtek vína... :grinning: Tak mám chvilku...¨Nic novýho, břicho jako šutr, tak se snad něco děje..jako aspoň něco málo...no, uvidíme. Dneska jsem se s tchýní dohodla, že 28.8.08 by to bylo ouplně nejlepší,t ak uvidíme... :grinning:¨

Zítra musím ráno vstávat a jet na technickou s autem...:frowning2: a prej tam máme být na sedmou...ble... :confounded: Tak na vás budu vzpomínat, jak většina z vás ještě spokojeně chrupe...

Jinak Honzík byl dneska poprvé v nový práci a tvářil se docela spokojeně, tak budem doufat, že to tak i zůstane...

mějte se a dobrou.. :slight_smile:
25. srp 2008 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj ženy :slight_smile:
Dneska jsem první, heč...zaprvé jsem byla v noci asi tak 7x na záchodě a taky můj otec ráno vstával a jel mi s autem na technickou, že prej ať si přispím..vtipálek...když se vším cvaká...já u našich slyším i cinkat lžičku o hrnek, když si zuřivě ráno míchá čaj...Pak vstával Honzík, jel do práce. Jsem zvědavá, jak odtud dojede...ale snad to bude Ok, žádný šílený zpoždění vlaku nebo tak něco...

Mě čeká návštěva u babičky a taky jsem zvědavá, co bude ještě tatík chtít...včera jsme mu přivezli ten novej PC, tak snad se s ním nějak porovná.... :wink: Ale moc se netvářil...já mu tuhle vysvětlovala, že kyž tiskne mail a nechce ho barevně, že je nejlepší to tisknout z Wordu a on na mě koukal jako telátko na nový vrátka a mě došlo, že vůbec nemá žádný základy práce na PC...to mamka musela v práci,ale táta ani ťuk...že je fakt samouk...
26. srp 2008 v 07:19  • Odpověz
dobrý ránko holky
jdu vás pozdravit - včera jsem u toho seděla v kuse od 8:30 do 23:00 :frowning2: - mezitím chytla dva hystráky - ale to se nedá popsat proč - není to kvůli tomu, že je toho třeba hodně nebo tak... to je o celým systému, je to zoufalý - odpřednášeli nám to staré - pak proběhlo asi 10 reforem, které to celé změnili - ale učebnice jsou staré, otázky lidi udělali dle starých - na netu to systémově není - jen dílčí zmněny, které mi jsou na hov... je to zoufalý...
Medi, tak koukám, že stále nic - držíš jak ségra, ta taky nic...
tak já jdu zase pomalu na to - přežít tenhle týden a budu spokojená
v pátek jedeme do PE převzít ten byt a o víkendu se budou dělat podlahy a tak - tak to tam prokoukne :wink:
26. srp 2008 v 07:49  • Odpověz
autor
jo jo Medi 28.8. 08 je ouplně nejlepší datum !!!!! :dizzy_face:

Hele a co vlastně tvoje mamka, jak na tom je ?
26. srp 2008 v 11:28  • Odpověz
petru: Mamka docela psycho...to je na dleší povídání, tak anabáze s babiččiným bytem jí moc nepřídává a taky se jí blíží zářijová kontrola....snažím se to moc v hlavě neřešit...

Teď jsem přišla od kamaráa - kolegy z práce, odchytil měna ulici a že prej namám šanci, že si chce povídat...tak jsem tam strávila si 3 hodiny...ale zase jsme docela pokecali. Už včera psal, že má telefon u postele a že kdyby něco, mám volat, že nás odveze....

Břicho od rána jako šutr, pobolívá mě v podbřišku, ale nic dalšího....takže asi zasejc nic... :wink: :frowning2: Připadá mi, že mi ale tvrdne dole...ne jako normálně u pupíku...
26. srp 2008 v 16:01  • Odpověz
Ahoj holky,

jsem tu jen na skok. Hlásím, že jsme v pořádku. :slight_smile: Mišák je šikulka a dělá pokroky, ale taky je dost často mrzutej. Někdy je zlatíčko, ale včera a dnes mi dal celkem zabrat. Přes den moc nespal a dost často se rozčiloval. :slight_smile: Dneska už jsem toho měla psychicky celkem dost, ale odpoledne už to bylo lepší. :slight_smile:

Medi, moc na tebe myslím. 28.8. se blíží, třeba to vyjde. :slight_smile:

Petru na tebe taky moc myslím, snad to dobře dopadne. :dizzy_face:

Míšo, to učení ti nezávidím. Ale jsi šikulka a určitě to zvládneš. :slight_smile:

Tak se mějte moc hezky, snad někdy napíšu víc, ale nevím nevím. :dizzy_face:

Dobrou noc. :slight_smile:
26. srp 2008 ve 21:55  • Odpověz
Holky, tak koukám, že dneska jste tomu tady teda moc nedaly... :wink: Jdu si pomalu zalehnout...a uvidíme, jak bude... :sunglasses:
26. srp 2008 ve 21:55  • Odpověz
hoj holky - ještě kousek učení a jdu taky chrupkat...
včera se mi trochu vyvalil asi z toho stresu pupek - Nelče se tam asi už moc nelíbí a tak se začíná roztahovat...
takže při ležení na zádech se mnou dost ostře komunikuje :grinning: - nej sranda ale je, že když jsem tu sama, tak Rozárka je zvyklá, že jakákoliv komunikace směřuje k ní a taky mi povídá - kníká - a tak, když něco říkám Nelince, tak ta nic ale Rozárka mi odpovídá - no je tu veselo :grinning:

Medi, tak šup na to - třeba dáš se ségrou stejnej termín - ta má 28. ofiko termín, ale zatím na rození nevypadá a to už jí zátka odešla asi před 14 dny - ale čím víc se to blíží, tak tím míň jí toho je a tím míň vypadá na porod - tak snad u tebe to je lepší :wink: a pozdravuj Aničku :dizzy_face:

Stáni, tak snad se ti zítra Mišák zase odmění :wink:

jo a jak já nestíhám nic nakupvat, tak se do toho dala ségra s mamkou a vždycky na aukru něco objeví, jen mi zavolají, jestli se mi to líbí nebo ne a už mi to objednávají - já budu jen platit :grinning: - dneska objednaly lacláčky na zimu, kombinézu a bundu :grinning:

tak dobrou
26. srp 2008 ve 23:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu zase první. Honzík šel do práce...ráno byl šikovnej a vyndal myčku, tak se nemusím ohýbat. Jinak nic novýho... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jsem sypala na koníka, páč to včera večer vypadalo, že budou 4 holky rodit a zatím žádný novinky, tak uvidíme....

Míšo...nepřeháněj to s tím učením...je to nezdravý..A vyfoť pupík, ať vidíme. Vy nakupujete na aukru? My mastili mimiaukci...ale na aukru jsem teď objevila stránku jedný holky, co porodává komponenty na náušnice, háčky, korálky a tak, tak se pořád držím zuby nehty, abych nenakupovala.... :wink: Nejsou penízky...

Stáni, proč jsi bylanaštvaná? Mišák zlobil, co? No jo, dyk je to ještě prtě..tak třeba bude dneska zlatej a ty stihneš to, co je třeba.Držím palce... :wink: :slight_smile:
27. srp 2008 v 07:54  • Odpověz
čus Medi, tak jak? žádné novinky jo? mě jako neštvi - už jsi jak ségra, mě napínáte jak strunu :grinning:

no já to bohužel přehánět musím - nestíhám ... :( ale až dodělám tenhle okruh, tak bude líp, ty dva už pak zvládnu levou zadní :wink:

jj je zase nebere mimibazar - tak sjížděj aukro - mě zatím nebaví ani jedno :grinning:
27. srp 2008 v 07:58  • Odpověz
jé já už mám polovinu těhu :dizzy_face:
27. srp 2008 v 08:00  • Odpověz
Míšo, nebaví???Ty jsi divná :grinning: :grinning: :grinning: To mě teda hodně...bych bejvala "vyhrávala" denně

No jo, jinak nic, už si stěžuju, co? Kdybych vás štvala, tak mě pošlete do hájíčka, jo?
27. srp 2008 v 08:26  • Odpověz
hele, jdu na to - a ty si klidně stěžuj, máš na to plné právo!!!!!!!
však já si tu taky stěžuju na školu - jsme tu i od toho ne? i když ta naše skvadra se teda dost zúžila :angry: - a až ty porodíš, tak si tu budu povídat sama - to bude príma :angry:
27. srp 2008 v 08:29  • Odpověz
squadra? :grinning:

Nebudeš...neboj, my tě bduem chodit kontrolovat... :sunglasses:
27. srp 2008 v 08:33  • Odpověz
ahojky holky, jdu vás po delší době zase pozdravit, nějak prostě není čas. Jeník toho přes den moc nenaspí a v noci se ted taky nějak zhoršil, takže jsem dost unavená. Ale jinak je zlatíčko, jen se mu člověk prostě pořád musí věnovat. :slight_smile: včera jsme byli u doktorky na kontrole a Jeník už váží 5,4kg a měří 65 cm, prostě roste jak blázen!!!!! A už se umí přetočit z bříška na záda. :slight_smile:

Míšo,ty jo to to letí, ty už máš polovinu těhu?? to je super, že tě Nelinka už kope!! jsem ráda, že tě pobavilo moje břicho ve 20.týdnu :grinning: , já ti to malý břicho fakt závidím, když se ted kouknu na ty moje strie na břiše. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: at ti to učení jde!!!!!

Medi, ty už máš nárok si tady stěžovat!!! ale už jsi načatá s tím tvrdnutím, bude to brzo uvidíš!

Stáni, no na psychiku je tohle brečení nejhorší, to tě naprosto chápu!
27. srp 2008 v 08:45  • Odpověz
leni, kéž by. Teď se brouk začala boulit a natahovat přes celý břicho a furt mě kope do močáku...

Jinak je teda Jéňa už pěknej kousek....tak hlavně abyste prospívali dál a byli zdraví. Já se těším, až budem mít Andulku venku, že se konečně snad najde chvilka se za váma zastavit a vidět to vaše zlatíčko naživo..
27. srp 2008 v 09:01  • Odpověz
Ahoj kočky moje,

tak jdu zas trošku rozšířit tu squadru :sunglasses: jak jsem tu minulý týden (nebo kdy) psala, že budu zastupovat šéfa, ale moc práce mít nebudud, tak jsem se pekelně zmílila :frowning2: je to tu dost šílený...skoro máme pocit, že investor čekal, až šéf odjede na dovolenou a zaútočili....no víc do detailů nemá cenu zacházet...

Medi, moc na tebe myslím a přeju ti, ať se Anička už rozhodne vykouknout na svět. Ani jsem netušila, že Honza měnil práci..tak ať se mu na novém pracovišti daří!

Míšo, "vyděržaj pijaněr" - hlavu vzůru kočko, seš šikovná a chytrá holka, tak nemám strach, že bys to nezvládla :sunglasses: tak vyfoť ten tvůj oooobr pupík :grinning:

Leni, týjo to je Honzík velikán - pěkně ho krmíš :grinning: :dizzy_face:

Stáni, jsem moc ráda, že Mišák dělá pokroky a dělá ti radost!

Petru, moc děkuju za pozvání na zítřejší "akcičku", ale obávám se, že asi nebudu moct dorazit. Popřeju ti raději už dnes, neb nevím jak se sem zas dostanu - takže všechno nejlepší kočko, hlavně zdraví (tobě i rodině-moc na vás myslím), lásku a radost s Toníčkem!

Snad jsem na nikoho nezapomněla... mějte se krásně děvčata. Fantomas
27. srp 2008 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.