• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
jaji :grinning: Fantomas???:grinning: :grinning: Honza je teĎ na gymplu na Zatlance...tak snad to bude Ok. Teď měli dva dny školení na typologii osobnosti, tak jsem si dělala ten test..je to nějaká metod M.B.T.I. - to jsou snad lidi, který to vymysleli a vyšlo mi, že jsem introvert s důrazem na intuici a pocity...a to poslední nevím, každopádně to má prej jen 1% obyvatel...a byl to třeba Debussy nebo Strindberg... :slight_smile:

Jdu si udělat nějakou mňamku k obědu....tak zatím paa
27. srp 2008 v 11:38  • Odpověz
autor
ahoj holky,
jaji : diky za prani. Hele, ten tvuj sef...to je kapitola sama o sobe...me pride, ze jsi tam od zacatku sefka ty :grinning:

leni : ty jo, Jena je teda fakt chlapak...dalsi z miminek, ktery prerostlo Tondu. jako my meli sice velkou vychozi vahu, ale vetsina miminek, nas prerostla. Kdyz to vezmu podle vahy v urcitych mesicïch.
Tonik mel ve dvou mesicih a kousek 5860 g.

Dneska jsem byla na prevazeni a mame 6760 g a 69 cm. Tonda je dlouhan, ale jak jsem psala, vetsina deti v jeho veku je tezsi. Dr. mi rovnou udelala prohlidku (mela jsem jit 2.9) a pichla mu posledni Hexu.
Ptala jsem se dr. jestli uz nemam davat prikrmy, protoze se mi zda, ze na vecerni kojeni nemam moc mlika. (branila jsem se dokrmovani UM, ale ted uz je Tonda dost starej na to, aby mohl uz jidlo nebo kasi)
A doktorka rikala, ze teda jo, ze to fakt vypada, ze ma hlad, zvlast, kdyz jsem ji popisovayla, ze odpoledne byva docela protivnej a ze se mi ted par dni budi v noci a breci. Taky uz mu prej brzo vylezou zoubky (koukala mu na dasnicky)
Taky se me ptala, jestli uz se pretaci na bricho, coz uz dela mesic a o vikendu zacal lezt dopredu (pred tim jen rotoval) - respektive plazit se.
Tak to pry muze by taky tim...ze jak se hodne hybe, vic spaluje a proto ma vic hlad. Prej je o mesic rychlejsi s tim, ze uz se tolik pretaci a plazi...coz me prekvapilo, myslela jsem, ze to je prumer.

Medi, jak ja s tebou soucitim...radeji uz jsem vytesnila me posledni dny tehotenstvi...
27. srp 2008 v 15:03  • Odpověz
petru, to je Toník šikulka :slight_smile: To jsi pyšná matka, co?

No já furt čekám, že něco začne, ale asi se na to prostě musím vykšlat...jinak mi hrábne. Prostě jim nevěřím, že budem rodit až 12.9. Podle mě by to bylo fajn do konce srpna, ale zase si prej dávaj holčičky na čas. Dneska jsem šla do školy potěšit kolegyně...tak jsem přečkala všechnot o ááách a óóóch a sahání na břuch...a všichni, co nevěděli se divili, že to má být holka :wink:
27. srp 2008 v 16:51  • Odpověz
Petru, vidíš jakej je to šikula, paráda :dizzy_face:

Medi, drž se - nic víc se asi říct nedá co? ségře možná nakonec vyjde ten zítřek - dneska jí řekli, že to vypadá na zítřek nebo pátek - kdyby ne, tak v pondělí to vyvolají

no jinak jsem se těšila na manžu a jde s klukama na Batmana a vrátí se pozdě - normálka je mi tojedno, ale jak jsem tu sama, tak aspoň se těším, že si popovídáme a tak a že mu třeba i říkám, co jsem se naučila a tak... že to prostě můžu sdělit - no a on jde do kina a ještě na takovou koninu.... ale udržela jsem se a psychicky ho nevydírala, což jsem klidně mohla :grinning: :grinning:

tak jsem si řekla, že se teď ještě budu učit a v osm kouknu na poštu pro tebe - to je tak asi jediný, co zvládnu :grinning:
no jinak se nám trošku začíná bortit plán na pokládání podlah o víkednu - táta možná pojede do švédska a jestli bude lucka rodit, tak švagr bude u porodu.... sakra, přikázala jsem jí rodit zítra a taťkovi dala zákaz
27. srp 2008 v 17:05  • Odpověz
jo Medi a břuch jsem vyfotila a zase smazala, bo to na fotce vypadá pořád stejně :grinning: - takže se mi to zvětšení asi jenom zdálo - jen dle fotky mi vyrostl zadek :angry:
27. srp 2008 v 17:05  • Odpověz
holky, tak jsem něco objevila... ač se na stěhování těším, tak tohle mě dojalo a tiše si tu bulím.... to je náš byteček - a už je nabízen pro jiné...

http://www.sreality.cz/byty-2+kk-pronajem-praha-8-kobylisy-1975726988
27. srp 2008 v 18:11  • Odpověz
Míšo, to chápu, přece jen jste tam něco prožili...ale teď vás čeká nový období, tak se těšte :slight_smile:
27. srp 2008 v 18:56  • Odpověz
autor
Jo jo, jsem pyšná matka :grinning:

Medi, já když od tebe vidím příspěvek, tak si řikám, třeba už Méďa píše, že jede.... :sweat_smile: prudim co ? :wink:

Holky, táta už nedostává léky na umělej spánek a nechce se probudit. Doktoři nevědí proč. Pokud se do týdne neprobudí, začnou to řešit, ale od mámy dostat srozumitelný informace, to je věc....ach jo....je to děs, to jak se to nelepší a že je táta tak dlouho mimo... :unamused:
27. srp 2008 v 19:03  • Odpověz
jo medi, já se těším moc, ale tady to bylo moc fajn - a hlavně - povedlo se nám tady zplodit to naše 20ticm štěstíčko - jednou sem s ní pojedeme a ukážeme jí naše pražská místa - koleje na jižáku - naší první procházku a tenhle byteček :wink: - i když jen zvenku - snad tu i ti po nás budou spokojení...¨

Petru, drž se, musí to být hrozně těžký... tak snad budou bzry pozitivnější zprávy!!!
27. srp 2008 ve 20:01  • Odpověz
petru, držím palce a posílám trochu energie... :frowning2: a doufám, že bude líp..
27. srp 2008 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj holky,

Petru, přeju Ti všechno nejlepší k narozeninám. Hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, ať vám Toníček dělá jen samou radost,... :slight_smile:
A držím palečky, ať to s tátou dobře dopadne, moc na vás myslím. :dizzy_face:

Leni, tý jo, to je Jeníček už pořádnej chlapák. :slight_smile: Mišák měl 5900g ve 3 měsících. :slight_smile: My jdeme příští týden na očkování (na 1., máme to posunutý, protože Mišák dostal očk. TBC až ve 3 týdnech), tak snad nám ho Dr. zváží. Jsem zvědavá, kolik už váží. :slight_smile:

Medi, já jsem ani nebyla naštvaná, spíš už jsem nějak nezvládala, že Mišák pořád brečel a vztekal se. Dneska už to bylo lepší, ale moc toho nenaspal, tak jsem toho stejně moc neudělala. A dneska se naučil se úplně přetočit na bříško. Doteď neuměl vyndat ručičku. :slight_smile: Na bříšku už se mu celkem líbí. Ale když se unaví, tak se začne vztekat, když ho otočím na záda, tak se někdy rozbrečí ještě víc, a za chvíli je zase zpátky na břiše. Takže nezbývá nic jinýho, než ho nosit. :slight_smile: A při přebalování a oblíkání je to přetáčení taky moc fajn. :slight_smile:
A chválím ho, že už v noci hezky spinká. Snad si to dneska nenaplánoval jinak. :slight_smile:

Míšo, to věřím, že i když se těšíš na stěhování, že se ti bude stýskat. Já jsem si taky pobrečela při stěhování z garsonky, ale brzy to přešlo. :dizzy_face: V tom inzerátu mě pobavilo- "bez domácích zvířat". :slight_smile:
Myslím na tebe s tím učením. :dizzy_face:

Jaji, tak ať tě investor moc nemučí. :dizzy_face:

Taky jsme se trochu chytli s Petrem. On má pocit, že toho má strašně moc a já že se celý dny flákám. Vím, že toho má hodně, ale já jsem na Mišáka celý dny sama a on nějak nechce pochopit, že se s ním toho moc stíhat nedá. Pak mi jen řekne něco na způsob, že jeho máma to taky zvládala.
V pátek jdeme na tu svatbu, tak ještě jdu chystat nějaký věci. Přes den toho asi moc nestihnu a zítra (dneska) bych nerada moc ponocovala, když si nebudeme moct přispat. :slight_smile:

Tak zatím papa, mějte se tu hezky a o víkendu nebo po něm se tu snad zastavím. :slight_smile:
28. srp 2008 v 00:53  • Odpověz
Leni, četla jsem znovu tvůj příspěvek a trochu mě zarazilo, že má Jéňa 65cm. Mišák měl ve 3 měsících 60cm a včera jsem se ho snažila změřit a přišlo mi, že má tak 63-65cm. A Petru psala, že Toníček má teď 69cm. :slight_smile:
28. srp 2008 v 01:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Milá petru, přeju ti k dnešním narozeninám všeho zdravého, šťastného, veselého, usměvavého, bezproblémového....prostě, jen samou radost a starostí jen tolik, aby ses nenudila. A taťkovi,aby bylo líp...

Jdu se nasnídat a budus em koukat, kdybyste náhodou někldo psal.

Stáni...no jo, to je asi problém všech mladejch rodin, než se s tím porovnaj, ti chalpi maj pocit, že si celej den hraješ s miminkem a nemáš co na práci. Já jsem včera koukala na honzův rozvhr, má jen jednou tejdně do dvou, 14:30 jinka krátký, páč učí jazyk a češtinu, což je fajn, tak bude snad rozumně doma každej den...no, uvidíme..Taks e drž a snadžte si to vysvětlit
28. srp 2008 v 07:48  • Odpověz
ahoj Medi, taky tu jsem a snídám :dizzy_face:
28. srp 2008 v 07:55  • Odpověz
Petru, všechno nejlepší k narozeninám -hlavně zdravíčko, štěštíčko - pro tebe a všechny kolem!
jinak díky za pozvání - bohužel nemůžu :frowning2:

Stáni, no to mě mrzí, že takhle Petr zareagoval.. možná by taky chtělo, aby byl pár dní s Mišákem sám - ale jako fakt sám - ne, že až ho to přestane bavit, že ty přiběhneš...

Medi, tak to tichá závist, že Honzík bude doma takhle brzo - Tom řekl, že dneska se bude snažit přijít tak kolem páté - tak jsem se hystericky rozesmála a zeptala se, jestli zná tu o Křemílkovi, že ta se taky povedla :grinning:
jako to je fatk tragédie ta práce... jsem ráda, že se stěhujem, takhle by ho Nelinka ani neznala... tak snad v té Jihlavě to bude lepší - i když tam mu řekli, že bude 8 hodinová prac. doba a on se doma rozčiloval, že to asi těžko, že on ani jeho podřízení neodejdou, dokud práce nebude hotová - tak ho musím zkrotit, jinak ho ti podřízení budou nesnášet
28. srp 2008 v 08:00  • Odpověz
Míšo, jo chlapi jso prostě z jiný planety....ale třeba ho malá přitáhne domů. Honza tvrdí, že tenhle stát z nás dělá sociální případy, že pokud chceš mít dost peněz, tak musíš makat od nevidím do nevidím - a pak tě neznaj vlastní děti a ten tvůj kus výchovy jim chybí a pokud chceš bejt dobrej rodič, tak drřeš bídu s málem.... :frowning2:

Tý jo, já měla dneska noc,. Zdálo se mi, že rodím s jednou holčinou z MK, co je ze Kbel...a zdálo se mi, že ví v tom snz, že se mi zdá, že se mi to zdá...takovej mnohovrstevnej sen....Jsem asi trochu psychouš, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2008 v 08:04  • Odpověz
no a jinak se mi zdál zvláštní sen - o mém dědovi - možná by to mohlo něco znamenat.... spojila jsem si to s Adámkem- možná už se chystá na svět... ale nebudu ségře volat, nechci jí prudit...
28. srp 2008 v 08:05  • Odpověz
míšo, ségra čeká kluka? Já myslela, že druhou holku :slight_smile: No tak to je fajn :slight_smile:

Moje máma má vžycky, když se někomu v rodině děje něco blbýho zdravotně takovej divnej sen. Zdá se jí, že stojí před Nár.divadlem a její babička jí dává prstýnek, kterej je prasklej...a ona jí říká, proč jí to dává, že ho nechce, že je prasklej....Sny jsou podivná věc, co?
28. srp 2008 v 08:10  • Odpověz
no Medi, sny jsou tak trochu psycho...¨

hele to má Honza pravdu - kor tady v Praze to platí... 8hodinnová pracovní doba je v komerční sféře výsměch - ale víš co, sice bere víc než já, ale když mu to rozpočítám na hodinu, tak jsme měli tak stejně - a to já jsem v sociálních službách!!!!!!!!!!to se mi zdá směšný
jako jeho to táhne domů, snaží se se mnou být maximálně, ale když náhodou přijde třeba v 6, tak stejně ještě do 8 mu tady zvoní telefony a když máme dovču, tak neustále mu zvoní telefon - a ti lidi ještě řeknou: tak jak se máš na dovolené a následuje hodinnový pracovní rozhovor - a nebo mu volají dodavatelé - to mě tak vytáčí... ale bohužel je jeho povinností mít telefon zapnutý -má to ve smlouvě!!!! přijde mi to jak vydírání - k čemu se to pak jmenuje "dovolená na zotavenou"
28. srp 2008 v 08:13  • Odpověz
ty jo Medi, to teda, sny jsou fakt divný... ale já třeba s tím dědou - přesně v čas, kdy umřel, jsem byla s kamarádkama si sednout a udělalo se mi hrozně blbě, volala jsem Tomovi, ať pro mě dojede... přijel tramvají, jeli jsme domů, já jen čuměla před sebe a brečela - nevěděla jsem proč... zdá se to neuvěřitelný, ale fakt to tak bylo....
jj ségra čeká kluka :wink:
28. srp 2008 v 08:16  • Odpověz
no já se pomalu začínám vzdalovat - ještě uvařím kafí a jdu - tak ještě něco napiš jo? :grinning:
28. srp 2008 v 08:27  • Odpověz
JAsně, neboj...

Právě vysvětluju Jitce, která byla v poslední době divná, že to, co jí pověělůa naše společná známá není pravda, že jsem o ní nic zlýho neřekla....a že se urazila zbytečně...nechápu, proč některý věci nemůžou zůstat mezi 4 očima...ach jo....tomuhle jsem se jako malý vyhejbala, kamarádila jsem s klukama....asi zas začnu a na ženský (kromě vás, samozřejmě) prdím....
28. srp 2008 v 08:42  • Odpověz
Medi, tak v tomhle s tebou souhlasim - taky se mi to už stalo.... ženský jsou někdy fakt divný...
28. srp 2008 v 08:46  • Odpověz
Míšo, nejhorší je, že cokoliv pak řekneš vypadá jako výmluva nebo blbý vysvětlování....a stejně toho druhýho nepřesvědčíš...a to mě teda štve...
28. srp 2008 v 08:53  • Odpověz
no to je na nic.... tak se na to vyprdni, ty máš teď jiný starosti - svědomí máš čistý... ale tenkrát jsme se o tom bavily, jak jsme jely od Stáni, pamatuješ?
hele kočko, tak se drž, ale Aničku nedrž, bo je dneska pěkné datum - takže očekávám nějakou zajímavou sms jo? a kdyby ne, tak si užívej dny a bříško, už jich moc nebude... však ona vyleze, neboj :wink: já jdu na to - paaa a pusu tobě a pohlazení Aničce
28. srp 2008 v 08:55  • Odpověz
Míšo, díky, kdyby něco mám puštěny icq..kdyby ses nudila nebo ti bylo smutno nebo tak... :wink:
28. srp 2008 v 09:22  • Odpověz
autor
ahoj holky, díky za přání.
Medi : ten sen tvojí mámy je zajímavej. Já mívám taky zvláštní sny, ale nepozoruju zatím moc souvislosti se životem (jako nějaký varování apod...)

Stáni : to me mrzí, že si Petr myslí, že se flákáš.

Já už toho teď taky moc neudělám. Dopoledne je Toníček samej úsměv, plazí se po bytě , ale odpoledne skoro nemůžu odejít na záchod, protože hned začne brečet. Včera jsem pekla, když usnul, abych vůbec něco udělala, ale buchty jsem musela píct, až o půlnoci, protože ty jsem nestihla. Tonda kolem jedné začal brečet a František byl nervozni, že k němu hned nejdu. Jenže já byla zrovna v koupelně. Jako abych se kvůli Tondovi ani neumyla, tak to teda nééé :angry:
Tak jsem Františkovi rázně vysvětlila, že když kluk celý odpoledne řve, že chce chovat, že toho moc neudělám a že to teď všechno doháním v noci (ještě že jsem noční pták)

Dneska si potřebuju umýt hlavu, oholit nohy , zbalit na oslavu atd...tak snad mě Tonda nechá ...
Přišlo mi, že brečí kvůli zubům nebo tak (brečel tak nějak bolestivě), ale vzhledem k tomu, že přestane brečet, když ho vezmu do náruče a spustí kdykoliv odejdu z místnosti (tedy né úplně pokaždý, ale když jsem pryč dýl, tak jo), tak mám podezření spíš na závislost na mamince :angry: :sweat_smile:
28. srp 2008 v 09:35  • Odpověz
petru: Komediant...oni jsou tak trochu vyčůraný ty dětičky,ne? :wink: Ale zuby to bejt taky můžou, ne že ne...
Jinak si užij tu oslavu, mrzí mě, že to prošvihnu,a le doufám, že příští rok to klapne :slight_smile:
28. srp 2008 v 09:50  • Odpověz
teda se mi udělalo pekelně blbě - jsem si musela jít lehnout- zkusí´m se najíst, co to udělá :frowning2:
28. srp 2008 v 10:44  • Odpověz
Míšo, žádný stresy, mimís to cejtí a dá ti to sežrat...koukej se opatrovat... :frowning2:
28. srp 2008 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.