• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
no já zrovna dneska ve stresu nejsem - najednou se mi udělalo zle - jestli tlak a chtělo se mi zvracet.... teď už jím, tak snad jídlo pomůže... už je to lepší...
28. srp 2008 v 11:25  • Odpověz
teda mě se dneska fakt nedaří - už je mi líp, ale spálila jsem si dost ruku o plech z trouby... ach jo... to by mě zajímalo, co mě ještě čeká
ale já to přemůžu a jdu se učit

hele, kde je Herminka? pár dnů se neukázala kočka..
28. srp 2008 v 11:36  • Odpověz
no jo, to je fakt...no já myslím, že už chodí do práce a maj asi docela frmol...

Míšo, tak to je mi líto...ale když se daří, tak se daří, co? Tak to překonej... :wink:
28. srp 2008 ve 12:00  • Odpověz
autor
Medi , co tu porad delas...uz mas byt na Bulovce, ne ?
sorry... :sweat_smile: :sunglasses: kdyz ja bych tak rada poznala dalsiho cloveka kdo je 28.8. Uz znam asi 4.
pa
28. srp 2008 ve 13:05  • Odpověz
autor
ty vole...ted koukam k sobe do pasu....to je takovy divny, ze uz Tonikovi bude brzo pul roku :astonished:
28. srp 2008 ve 13:05  • Odpověz
petru, neprovokuj, jo??? právě se vrátila rezetka z porodnice...maj 3 dny starýho chlapečka...
28. srp 2008 ve 13:09  • Odpověz
Medi, teda ale povedl se jim - je moc pěknej :dizzy_face:
28. srp 2008 ve 13:37  • Odpověz
Míšo, to zase jo... :grinning:
28. srp 2008 v 15:08  • Odpověz
holky co to je dneska za den? já jsem jak praštěná palicí... už jsem si dala druhé kafe a stejně... totál vybíleno, mrtvo - usínačka, spačka, koukačka do blba ...
no jsem dnes silně pod průměrem - už jsem měla mít naučené 4 otázky... tak jsem teď vybrala ty lehčí, tak snad to půjde líp
28. srp 2008 v 16:47  • Odpověz
Míšo...to je tím počasím, je děsně...taky jsem byla jak praštěná palicí :wink:
28. srp 2008 ve 20:04  • Odpověz
Holky, loučím se, jdu do hajan, zítra nás šeká ráno kontrola v poradně, tak doufám, že nechytnu toho blba co minule...držte palce, ať se něco děje a aspoň mi natočej monitor... :unamused:
28. srp 2008 ve 22:35  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit a za chvilku vyrážím na tu Bulovku a doufám, že tentokrát budou mít pro mě lepší zprávy než před týdnem...tak si na mě vzpomeňte, ju? :wink:
29. srp 2008 v 07:21  • Odpověz
Ahojky,

Medi, držím palečky, ať poradna dopadne dle tvých představ!!!

Míšo, doufám, že dneska ti už bude líp a učení ti půjde dle tvých představ!

Petru, tak jaká byla oslava???? Počasí docela vyšlo, tak doufám, že i vše ostatní klaplo a ty sis to hezky užila!!!!!

Já tu padám na držku (spolu s některými kolegy nevíme, kde nám hlava stojí, ostatní mají leháro...ale rozdělit práci i mězi ně bohužel nejde :frowning2: )... těším se, až todle skončí...

Mějte se všechny krásně a prima víkend všem!
29. srp 2008 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem konečně tady. Na kontrole mi řekli, že se začínám trochu otvírat, prej na 2 cm, ale že dneska asi teda neporodím (haha, pí dr byla vtipná) a taky se jim nezdál monitor, malá sebou házela jako pominutá a tuhlo mi břicho, tak mě poslala na odpo na ještě jeden...a tam nic moc, prej jen pár výstupků, jako že děloha pracuje...takže zatím nic podstatného... :unamused: :frowning2:

Ach jo...tak snad...doufám, že se to trochu rozjede... :unamused:
29. srp 2008 ve 14:05  • Odpověz
autor
ahoj holky,
Medi, respektive Aničko, zklamala jsi mě !! :slight_smile:

oslava byla moc fajn. Docela jsem se bavila tím, jak ještě před čtyřmi lety jsme na Petříně byly samé svobodné, většinou i nezadané, nešťastné mladice a vždycky jsme se tam pěkně picly na žal a včera tam bylo (mimojiné)několik matek a asi 12 dětí :sweat_smile: ...jo jo časy se mění. :grinning:

Medi : ty určitě porodíš 1. září :grinning:

Jinak, s tátou je to pořád zlý. Včera prý teda poprvý zareagoval. Sestřička mu řekla, ať vyplázne jazyk a on ho vyplázl, ale furt je to takový pomalý. Ptala jsem se na to kamarádky , co dělá na JIPU na hematologii a moc se jí to nezdá. Že prý je to z mého popisu dost blbý...celej ten stav.
Taky řikala, co všechno tátu čeká, jestli to přežije...no nevim...pochybuju, že to zvládne. Není vůbec pokornej a trpělivej a tu několika měsíční rekonvalescenci si u něj naprosto nedovedu představit. Třeba to, že nebude moc chvíli mluvit (kvůli tý díře v krku atak) , on je nervák a psychouš...nedovedu si představit, že tohle všechno přijme. Ale snad nad ním vyhraje vůle žít. Těžko říct. On je to prostě takový ten typ, co nemocnice nesnáší a doktory neposlouchá :angry:
29. srp 2008 v 16:18  • Odpověz
petru...já bych radši do konce srpna, jo?

JInak s tím tátou to třeba nebude tak horký, HOnzův táta taky nesnáší nemocnice - dokonce nešel za H.mamkou, když byla na operaci, jen s ní mluvil z okna - takovou má averzi - a nakonec se kousnul.Musíte ho přinutit. Ta tracheotomie je blbá,a le na to si zvykne...Tak se hlavně držte a tvařte se pozitivně, nic jinýho mu nepomůže.
29. srp 2008 v 16:48  • Odpověz
autor
Medi : snad jo...snad bude alespon jednou v zivote pokornej a ne ten, co "ma ve vsem pravdu"

Míšo : včera byl fakt nějakej blbej den. Blbej tlak, dusno. Na Petříně jsme s pár holkama shodly, že nám bylo přes den blbě a byly jsme unavený a spavý. A mě k tomu bolela hlava, naštěstí se to nerozjelo a mohla jsem si užít oslavu, ale než jsem jela na Petřín, tak mi bylo fakt hrozně divně.
Medi, já bych ti přála, abys to měla co nejdřív, ale uznej, že 1. září by to bylo stylový.... :wink:
29. srp 2008 v 18:09  • Odpověz
petru. to sice jo, ale co já bych ráda konec srpna...díky školičkám a školám a tak... :wink:

Včra jsme zvládli navečer i prochajdu, ale jinak to byl divnej den...jsem usnila skoro v půlce věty odpoledne... :grinning:
29. srp 2008 v 19:35  • Odpověz
Ahoj holky!
Medi, tak co? Kámoška, co měla termín 6. a 26. taky pořád nic (a to plašila už někdy v červnu, že porodí, když byly vedra) a říkala, že příště všem řekne až ten druhý termín, protože ji furt všichni otravují :unamused:

Dneska tu moc nebudu, musím vykopat brambory, v životě jsem to nedělala :grinning: Měl to za úkol švagr, ale furt se mu do toho nechtělo, a teď marodí se zádama. Netušila jsem, že ze mě bude na stará kolena takový zemědělec :grinning:, ale nenechám je přece v té zemi shnít.
30. srp 2008 v 08:15  • Odpověz
Ahoj holky,
hermi: Je fakt, že mi naši denně volají - to nedělali nikdy, ségra mě dokonce včera přijela zkontrolovat a švagr mi povídal, že vypadá "normálně a klidně" - a jak mám asi vypadat, ne? :wink: :wink: Pak přišel druhej švagr, že prej jako kdy už budu rodit...tak jsem mu poradila, ať se zeptá našeho robátka... čili jsem zatím v klidu, ale kdyby se furt někdo nevyptával, taky bude dobře :grinning:

Jo, brambory, tak to si užij a ať nedopadneš stejně jako švagr...zase takový vlastnoručně vykopaný brambůrky...a nějaká mňamka z nich - třeba bramboráky...hmmmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2008 v 08:37  • Odpověz
Hlásím vykopáno, ale byl to tedy masakr :grinning: , bolí mě z toho v kříži, fuj (už chápu, jak je těhulím :grinning:).
Medi, teď bylo na ráně vaše zářijové téma, tak jsem tam nakoukla a holky Tě tam dobře provokujou :sweat_smile:
30. srp 2008 v 18:11  • Odpověz
autor
Medi vydrž...to znám...mě takhle taky pořád otravovali...a to ty nepřenášíš....

jinak, mám nějaký nový fotky v albu...první příkrmy :grinning:
30. srp 2008 v 19:08  • Odpověz
Petru, Toník vypadá po mrkvičce dobře :grinning: Válím se tu smíchy :wink:
Chtěla jsem se Tě zeptat, jak jsi spokojená s látkovkama a v čem pereš :wink: Děkuji.
30. srp 2008 v 19:19  • Odpověz
autor
Hermi : musím se přiznat, že stále nelátkuju...s tou kámoškou co mi slíbila zaškolení jsme se k tomu nedostaly (ona nemá čas) a pak mi řekla, jestli už není pozdě....že by si špatně zvykal, že už je velkej.. :angry:
jednou jsem si totiž doma zapomněla plínky a u tchyně mu dala hadrovku a dost řval, když se počůral, což u papírovek nedělá. :sweat_smile:
tak nevim, jestli na ně vůbec kdy dojde. :sweat_smile:
Jinak oblečky peru v gelu od Ulricha.

Ale březňačky, co látkujou jsou spokojený.
30. srp 2008 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holky...no tak jsem byli na procházce, ale Andulce se zatím asi u mě líbí a to jí teda Honzík dneska třikrát mluvil do duše....že ať už teda kouká jít ven...
JSem psycho, furt se pozoruju.... :frowning2:

hermi, no jo, provokujou, zářijovky, ale v dobrým :slight_smile:

petru, až nám trochu obstojně půjde net, mrknu na fota...těším se, teď je to už dva dny bída... :cry:
30. srp 2008 ve 21:29  • Odpověz
petru...tak to náhodou běhá...teda, Toníček je šikovnej....:grinning: jojo, takhle to asi dopadne u každýho mimiska, ne? Kamarádky Pepina byla taky takhle zaprasátkovaná... :wink:
30. srp 2008 ve 21:35  • Odpověz
ahoj holky - jdu mrknout a povzbudit Méďu :wink: drž se kočičko, však on ten správný čas přijde! lehko se to říká, ale drž se!
ségra rodí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - už jsou v porodce, takže zítra snad uvidím Adámka - jsem celá nervní - ostatněě jako zbytek rodiny, tak se těším, až vám ráno zahlásím... - viděla jsm ji, když měla kontrakce po 15ti minutách, naposledy jsem ji slyšela když jeli a to už zněla dost zničeně - tak ať to Adámek moc neprodlužuje a ať jsou v pořádku!
pak podám zprávy :wink:
30. srp 2008 ve 22:07  • Odpověz
Jé Míšo, tak to moc držíme palce....to už bude rychlovka určitě, to zvládne levou zadní :slight_smile: Tak se těším na fotky :sunglasses:
30. srp 2008 ve 22:21  • Odpověz
AHoj, hlásím, že nic..jsem pěkně psycho, od pěti jsem nespala, když jsem zabrala, vzbudil mě Honzův nevypnutej budík, když jsem podruhé zabrala, žačala kočka v kuchyni řádit jako pominutá...takže nám ta neděle pěkně začíná....fakt super....

Doufám, že zase bude volat celý příbuzenstvo, jestli už náááhodou nerodím... :angry: :angry: :angry:
31. srp 2008 v 08:20  • Odpověz
Meďule, klíd! nahoď úsměv, trošku tvé ironie a bude líp! drž se!

jinak hlásím - Adámek na světě - 3,50, 50 cm - narozen v 0:20 :wink: bylo to prý celkem psycho, ale zvládli to a už to mají za sebou - dneska se tam jdeme podívat, tak se s ním vyfotím a dám sem fotku
mějte se, jdu se učit a pak hurá do porodky - aspoň očíhnu, kde se budu za 4 měsíce dělit na dvě :grinning:
31. srp 2008 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.