• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Míšo, dégře veliká gratulace... :slight_smile: A hodně zdravíčka prckovi i mamce... :wink:
31. srp 2008 v 11:06  • Odpověz
Medi, dík - vyřízeno :dizzy_face:
je úžasně roztomilej a hodnej a krásnej - takovej vyhlazenej - furt jen spinká - ještě nepije, bo je prý plný plodovky, ještě ji plive... ale je krásnej
31. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz
a co vy ostatní, jak se máte, jak se vede a tak? už sem zase skoro nikdo nechodí :angry:
31. srp 2008 ve 21:04  • Odpověz
jinak my převazali byt - chlapi dělali podlahy a skládali nový nábytek, tak se to pomalu začíná rýsovat - postupně tam navážíme věci, ale nej stěhování s dodávkou bude až za měsíc - takže teď naprosto nevíme, kde co máme :grinning:
31. srp 2008 ve 21:05  • Odpověz
Míšo, spešl pro tebe- teď jsme se vrátili od nás z parku z koncertu a hrál tam Michal Hrůza.... :sunglasses: mimo jiné tedy... jinak gratuluju k dvojnásobnému tetovství!!!!
31. srp 2008 ve 22:15  • Odpověz
Ahoj, hlásím, že nic se neděje...jen mám o 3 kg víc, než v pátek ráno...že by ty oteklý nohy a ruce? No snad to ráno nebude taková krizovka...jen prostě doufám, že toho většinu nechám v porodnici... :unamused:
31. srp 2008 ve 22:49  • Odpověz
autor
Medi : pokud můžu poradit, tak se nenech uchlácholit tím, co necháš v porodnici . Já shodila 10 kilo, ale už to mám skoro zpátky, protože jsem si myslela, že když kojím, že nebudu nabírat. Ale ty jsi narozdíl ode mě střídmější, tak je asi zbytečné tě varovat...já jen, abys pro jistotu nevěřila tomu, že to půjde snadno dolů, i když si budeš dopřávat sladký apod....(někdo to tak má, ale někdo ne)

po mé zkušenosti vím, že opravdu nemůžu jíst vše. Ale třeba jsem vyjímka.

Moc na tebe myslím, abys to měla zdárně za sebou a moc se na Aninku těšim...Dej mi prosím vědět sms, až se malá narodí...asi na tři dny jedu zase k našim.

Míšo : moc gratuluju k synovečkovi !
31. srp 2008 ve 22:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak hlásím, že žádná zěmna stavu zatím nenastala...jen mám doma lazara, páš si včera šel zahrát basket a přišel s konví místo kotníku, takže jsme celou noc ledovali, ale otok nesplaskává a tudíž jedem na polikliniku na Prosek...to má místo nástupu do školy, že...když máme dneska toho 1.9. :wink: Teda , představa, že dneska rodím a on okolo mě poskakuje s jednou nohou v zinkoklihu mě moc nerajcuje :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning:
1. zář 2008 v 07:54  • Odpověz
Medi, teda vy fakt musíte mít doma veselo co? tak snad se to Honzíkovi brzy spraví, držím palce. A tobě, ať je ti dobře v rámci možností a ať dobře zvládáš to čekání.

Jinak díky za gratulace k Adámkovi - já na něm sice zásluhu nemám, ale jako hrdá tetka hlásím, že je fakt boží :dizzy_face: já chci mít taky tak pěkný dítě :dizzy_face: no takže ještě posledních 14 dní a pak už ze mě bude teta na plný úvazek - moc se těším, do nového bytečku, do normálnějšího života...

tak ale jdu se učit... ještě dám snídaňku a pak už mažu - dneska jsem měla začít nový okruh a jaksi nestíhám...
1. zář 2008 v 08:26  • Odpověz
Alčo, jé to muselo být boží :dizzy_face: to závidím, já teď v létě bohužel nestihla ani jeden koncert - a příští léto asi taky nic nebude - ale dneska Nelince něco pustím :grinning:
1. zář 2008 v 08:28  • Odpověz
tak nikde nikdo, tak já mizím - pa kočky
1. zář 2008 v 08:51  • Odpověz
Míšo, s citem, jo? Nepřehánět s učením. Teď jsme dorazili a Honzík seděl místo něčeho konstruktivního 40 minut u Divokejch kmenů - to je taková online hra, která mi už začíná pěkně lízt na nerv...a já tu poskakovala, myla po něm nádobí a podobmě....ach jo. Štve mě...Kdyby ta Andule chtěla aspoň ven.. :frowning2:
1. zář 2008 v 11:02  • Odpověz
ahojky hollky, já vás stíhám dočítat (při kojení), ale napsat jsem vůbec nestíhala, Jeník měl minulý týden nějaký růstový spurt, či co to bylo, chtěl pořát jíst a dost brečel, tak jsem prostě neměla čas na nic. Ted už je to o hodně lepší a je to zlatíčko, pořád se chce na mě koukat a povídat mi a hodně se směje. Dělá velký pokroky, z břicha už se přetáčí na záda, krásně pozoruje, už se otáčí za hlasem, no mám z něj velkou radost! Ráno vstáváme dost brzo, kolem 6 už je vzhůru, pak kojení, pak se ho snažím uspat u mě v posteli, ale většinou se to už nepovede. :slight_smile: Jinak jsem ho ještě přeměřila, jak jsi se mě Stáni ptala, jestli má opravdu tolik a má tedy 63 cm, tich 65 bylo s nataženým chodidlem :slight_smile:, ale tich 63cm má určitě, je to neuvěřitelný, hrozně roste, máme hodně oblečků 0-3 měsíce a ty mu začínají být pomalu malý a to mu ještě nejsou ani 2 měsíce. :grinning: Láda říká, že na tom má zásluhu hlavně on, že mi prý mi dobře vaří a tak mám výživný mlíko. :grinning:

Míšo, moooc gratuluju k synovečkovi!!!!! Bude nějaká fotečka? Už se ti to učení krátí vid? Pak už tě čekají jenom samý krásný starosti! :wink:

Medi, tak furt nic, vid, ale vydrž kočko, Anička se tam teda pěkně šlechtí, to víš ty holky parádivý!! moc na tebe myslím, at je to brzo.
1. zář 2008 v 11:14  • Odpověz
leni, to je maluj teda šikula...že se přetáčí...to synovec furt nic. Díky za povzbuzování (všem, samozřejmě) a maminy držte se, skoromaminy taky a osatní moc nepracujte... :wink: :slight_smile:

co je s moni, amorous a anninkou?
1. zář 2008 v 11:27  • Odpověz
holky, jsem opět šokována - bylo mi jasně slíbeno, že na státnice půjdu 15. dopoledne a výsledek? jdu 16. a jako poslední!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
vím, že je to blbost, ale já už nechci den navíc - všichni už budou hotoví a já se drtit... no nic, jdu pokračovat, nic s tím stejně neudělám
1. zář 2008 ve 12:54  • Odpověz
Leni, teda Jeníček je fakt šikula!!!

přidala jsem fotky oblečků, co jsem nakoupila, do alba - obr pytel mám doma a až se mi bude chtít, nafotím jednu várku spešl pro Méďu - aneb jen růžová to může být ... :grinning: - sranda, jak odevšech dostávám růžové věci, vždycky si na Méďu vzpomenu :grinning:

jinak mrkněte taky na břuch - o víkendu mě šíleně bolely břišní svaly - a výsledek? v neděli mi vykoukl pupek - máte to nafoceno :grinning:
1. zář 2008 ve 14:37  • Odpověz
¨Míšo, no vidíš....bříšíšíšíšnečko s vylouplo...tys dlouho nekoukala ke mě do alba, co? Vorvaň!!! A ještě opuchlej... :grinning: :grinning: Mám na břiše šutr, přes kterej se nedá ani ohnout ani sednout (včera jsem se nemohla nasoukat v hospodě na lavici) ani otočit...jen počkej, to poznáš :slight_smile:
1. zář 2008 v 16:06  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak já zase jedu k našim a budu tu až ve čtvrtek, tak se mějte a Medi, moc na tebe myslím, dejte mi pak vědět na mobil.
pa
1. zář 2008 v 16:49  • Odpověz
Medi, pro mě je to obr břicho :grinning: fakt byla sranda, že celou sobotu jsem se svíjela bolestí svalů - jako by mi praskaly... no a v neděli ráno vstanu a všichni na mě koukali s otevřenou pusou!!!!!!!!!!!!!!!! fakt hrozná změna
asi jsem to převzala po ségře - ta v noci porodila a hodila mi štafetu :grinning:

hele víš co mě tak vlastně napadlo, že ségra porodila teď, ale přitom věděla už minimálně od poloviny prosince, že je těhotná - tys to zjistila až po novém roce- takže by to sedělo, že budeš rodit až dýl... to jsem tě nepotěšila co?

Petru, tak to tam zvládni v rámci možností....
1. zář 2008 v 18:08  • Odpověz
Medi, a co Honzík s tou tlapkou?
1. zář 2008 v 18:16  • Odpověz
Míšo...neříkej to, jo? Nechci rodit pozdě...navíc to má každej jinak s tím, kdy se to ukáže na testu...Já jsem to měla dostat na Štědrej den..a zjistila jsem to až po SIlvestru, páč jsme nebyli doma...
1. zář 2008 v 18:45  • Odpověz
Jinak petru, kdyby něco, neboj, dám ti vědět :slight_smile:

Jinak Míšo s tím břichem...se natahujou děložní svaly...taky jsem měla pocit, že to bylo během chvilky břicho vyskočený...ale že by ze dne na den...to je tím, jakej jsi hubeňour :slight_smile:
1. zář 2008 v 18:51  • Odpověz
Medi, myslela jsem to dobře, jako že je třeba ještě čas....
je mi jasné, že bys nejraději, aby to bylo hned a moc bych ti to přála... ale příroda je mocná a někdy si zkrátka dává načas... tak hodně sil mamino

jj fakt to bylo přes noc :grinning:
1. zář 2008 v 19:10  • Odpověz
nikde nikdo...
Medi, kde Vás mám holky moje věrný? aspoň, že jste dvě, že je nás tu víc :grinning: , ale ty mi taky zmizíš a budu tu sama samotinká...
jak je?
2. zář 2008 v 07:58  • Odpověz
Ahoj holky...stále 2v1..a to jsem na tom včera zapracovala - sex, procházka, červený víno, horká vana...a výsledek? Po kom je to dítě tak paličatý...po mě teda ne... :grinning: :grinning: :grinning: Tak to asi fakt nechám na ní. Dneska jsem objednaná na Bulovku na utz - tak mi doufám sdělí něco pozitivního - jako třeba, že nemá 4 kg nebo tak něco :unamused:
2. zář 2008 v 08:07  • Odpověz
Medi, teda ty jsi úderník :grinning: v kolik jdeš? budu držet palce :wink:
2. zář 2008 v 08:08  • Odpověz
jedu na 11. Honzík jede se mnou...i když se muteda nechce...rychle si zvyknul na marůdkovský móresy a kňourá... :grinning: :grinning:
2. zář 2008 v 08:10  • Odpověz
hele a co s tim teda má?
2. zář 2008 v 08:13  • Odpověz
vyvrknutý, ale dost....je to prostě trošku jelítko - nebo smolař? No, jak se to vezme. Každopádně má nemocenskou do čtvrtek - čili tři dny zdarma, co?
2. zář 2008 v 08:14  • Odpověz
já jdu zítra na gyndu v 9 h. snad mi neřekne, že to je kluk :grinning: to by mě asi kleplo...
jinak včera Nelinka tak krásně kopala, že to bylo vidět i přes břicho a Tom to konečně mohl cítit přes ruku - to bylo krásný :dizzy_face:
2. zář 2008 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.