• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Jé...to jo. Honzovis e dlouho schovávala, teď si zvykla...takže do něj dloube a tak...ale ze zašátku kdykoliv dal ruku na břicho, tak přestala kopat.

Neboj, to bude holka...i když včera psaly holky, že jedný srpnovce stále tvrdili, že je to holka...a je to kluk. A jedni naši kamarádi taky tak...Ale na 3D se snad nespletou..ne?
2. zář 2008 v 08:24  • Odpověz
jejda, ale snad ne, ten doktor zněl přesvědčivě... uvidíme - na 3D se hned zítra objednám... kde ty jsi byla na 3 D?
2. zář 2008 v 08:26  • Odpověz
hele a jak to má Honzík ve škole? jak dlouho bude doma? a jak to ve škole vzali?
2. zář 2008 v 08:29  • Odpověz
My byli v OG group..zkusím najít odkaz, počkej.. Je to ve Vodičkový

http://www.gynaecology.cz/stranka-3d-ultrazvuk-59
2. zář 2008 v 08:29  • Odpověz
Medi, tam chcem jít taky :dizzy_face: byli jste spokojení? máme tam jít?
bo v Gennetu je to podstatně dražší a prý se tam i déle objednává - tady jsou po telefonu moc milí a stačí prý 14 dní před - a když se to nepovede, tak nic nebudou chtít
2. zář 2008 v 08:33  • Odpověz
VE škole snad ok, ten první tejden se fakt nic neděje. Jejich říďa je fakt milá paní, neřekla ani popel a byl v klidu. Do čt bude doma, ve čt odpo jde na kontrolu, tak snad od pátku v práci.
2. zář 2008 v 08:34  • Odpověz
aha, tak to jde, já myslela, že bude doma třeba 3 týdny... to je fajn, že má milou paní ředitelku - a on bude třídní ne? jak velké holomky bude mít? :grinning:
2. zář 2008 v 08:37  • Odpověz
Nebude, bude učit čj a nj...což je prima, že má jen svý předměty, má jen čistej úvazek a úžasnej rozvrh..po do 11:25, út do 14.10 - to je nejdýl, st do 13:15, čt do 12.20 a pá to 13:15 - no to je fakt sen...takovej rozvrh jsem neměla nikdy, já pravidelně aspoň 2 dny v tejdnu do 4
2. zář 2008 v 08:43  • Odpověz
ty jo, to je fakt nádhera! než ty se dopoledne vykulíš a uděláš s Aničkou potřebné věci, tak budete mít taťku doma - v dobrém závidíííííííííííííííííííím :dizzy_face:
2. zář 2008 v 08:44  • Odpověz
hele kde jsou holky? Herminka, Monča, Amorous? Monča už tu nebyla snad 14 dní, snad je v pořádku...
2. zář 2008 v 08:45  • Odpověz
no to jo, zvlášť, když furt okupuje pc...

no taky jsem se včera sháněla...
2. zář 2008 v 08:46  • Odpověz
hele, to teda ne jako - on bude hlídat Aničku a ty si se mnou budeš psát jo? já jsem tu s tebou před porodem a na mě před porodem už tu nikdo nezbyde... takže doufám, že ty nezklameš :grinning:
2. zář 2008 v 08:48  • Odpověz
tak já jdu na to - dej pak zprávu jo? nakouknu, jak to s tebou vypadá a co ti řekli :wink:
2. zář 2008 v 08:51  • Odpověz
No, Míšo, tak na to jsem zvědavá. Ale třeba si malá zvykne na šátek a bude to v poho :sunglasses:

Hezky se uč a já napíšu, co a jak...teda spíš co mi řekli..
2. zář 2008 v 08:54  • Odpověz
já tu jsem taky.........!!!!!!!!!!!!!! ale jen vždy prolítnu :sunglasses:
2. zář 2008 v 10:00  • Odpověz
Alčo, no tak jen neprolítávej ale taky se zastav, vopice jedna
2. zář 2008 v 11:10  • Odpověz
tak se stavuju :sunglasses:

Míšo, četla jsem, že bude státnicovat až v úterý :frowning2: to je mi líto, ale vykašli se na to, já sem taky byla poslední a šlo to... seš holka šikovná, nemám o tebe strach...

Medi, doufám, že tě dnes v porodce potěší :dizzy_face: a řeknou ti nějakou pozitivní zprávu... A Honzovu vyvrknutou nohu nekomentuju - on je fakt číslo :grinning:

Já v pátek odlétám s manželem do irska na dovolenou... ani nemám čas se moc těšit. Dneska jsem koukala na aktuální počasí - tak v Dublinu je 12°C :fearful: asi tam zmrzneme....
2. zář 2008 v 11:21  • Odpověz
holky, nevěřte mi tak, co když se něco posere a já to neudělám... takhle mi všichni řáíkali, že o mě strach nemají, že kdo jinej se dostane na VŠ než já - no a? nedostala jsem se...

Alčo, tak snad se dovča vydaří, nejen počasím :wink:
2. zář 2008 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky,
jen taky prolítávám, je toho v práci nějak moc a doma mě buď manžel nepustí k PC nebo mi rovnou notebook odveze jako včera :grinning: Tak jen vždycky nahlížím, jestli už Méďa nerodí.

Míšo, mrzí mě, že Ti tak blbě posunuli státnice :frowning2: Vzpomínám si, jak jsem byla naštvaná, když jsem se dozvěděla, že mám maturovat jako předposlední :angry: :grinning: Ale Ty jsi šikulka, uvidíš, jakse tu budeš za 2 týdny radovat :wink: Bříško Ti pěkně vyskočilo :wink: , ale pořád je na 20. tt maličké, ale Nelinka (dívám se, že jí tak pořád říkáš :wink: ) tam má jistě místa akorát.

Medi, tak co Ti řekli v porodce? Kámoška, co měla rodit 6. nebo 25.8. prý ke konci jezdila do nemocnice na kontroly co druhý den a včera si ji tam měli už nechat, tak kažou chvíli čekám na SMS :slight_smile:

Jaji, užij si dovolenou :dizzy_face: Irsko je i můj sen.

Holky, zítra taky moc nebudu, máme poradu a odpoledne asi pojedu na stavbu, konečně se tam našla práce pro mě - budu natírat trámy takovým tím zeleným svinstvem proti houbám atd. :slight_smile:
2. zář 2008 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj holky,

Medi, moc na tebe myslím. Snad Anička brzy vykoukne, moc se na ní těším. :slight_smile:

Míšo, myslím na tebe s tím učením? Bříško je pěkný. To Nelinka asi vykukuje, aby byla na státnicích pořádně vidět a třeba pak na vás budou hodnější. :slight_smile: Dívala jsem se k sobě do alba, abych se podívala, jak jsem na tom byla já a taky mám pocit, že mi pupek začal růst okolo toho 20.tt, ale měla jsem ho teda větší než ty. :slight_smile:

Hermi, domeček je hezkej, ale čeká vás taky spousta práce, co? My jsme dělali "jen" patro a bylo to na 2 roky a ještě to není hotový. Ale obyvatelný už jo. :dizzy_face: Trámy jsem taky natírala, ale lézt po zaprášený půdě plný bordelu,...

Jaji, užijte si dovču. Snad vám vyjde počasí, to se může rychle změnit. :dizzy_face:

Leni, Jéňa je teda šikula. I s tím přetáčením, i s tím, jak pěkně roste. :slight_smile:

Petru, moc na vás myslím, snad to dobře dopadne. :slight_smile:

A teď rychle něco o nás. V pátek jsme byli na svatbě Petrovýmu bráchovi. Bylo to moc hezký, ale už mě to nějak nedojímalo jako dřív. :slight_smile: :grinning: Mišák byl na obřadu zlatíčko. Ale bylo tam celkem dost dětí a celkem ruch, takže z řeči jsem nic moc neměla a "ano" jsem taky neslyšela. Ale prý ho řekli. :grinning:
Na hostině Mišák občas brečel, ale i dost spal, tak to bylo v pohodě. Jen se teda moc nesmál. Celý dopoledne od 6:30 nespal, tak pak byl trochu mrzutej. Ale zvládl to pěkně. :slight_smile: Domů nás Petr odvezl asi ve 21:15. On se tam pak ještě vracel a vezl domů novomanžele a rodiče, takže se vrátil asi v 5:15. V sobotu jsme to dospávali a byli po dlouhý době taky nějaký čas spolu. Na procházce atd. :slight_smile:
Dneska jsem byli u Dr. na očkování. Mišáka zaujala hračka, takže ani nepípl. :slight_smile: A měří 66cm a váží 6890g. :slight_smile:
Byla jsem tam ještě s kamarádkou. Jejich holčička je o měsíc mladší a váží 4850g. Taky tam byla paní se 14ti denním miminkem. Vážilo asi 3600g. Přišlo mi neuvěřitelný, že byl Mišák taky tak malej, resp. ještě o 800g menší. :slight_smile: Pak jsme ještě potkali jinou kamarádku, ta má kluka o 1,5 měsíce mladšího než Mišák a je to obřík. Před měsícem už měl 7kg. A cestou k Dr., u Dr. a zpět (celkem asi 3-4km) jsme potkali asi 23 kočárků. :slight_smile:

Tak zatím papa, Mišák asi bude za chvíli vstávat. A mají přijít na návštěvu novomanželé, tak musím trochu poklidit. :slight_smile:
2. zář 2008 v 15:19  • Odpověz
Míšo, gratuluju ségře k Adámkovi. :slight_smile: Jméno se mi moc líbí, ale Adam Altman - to už je moc áček. :slight_smile:

Petru, dívala jsem se na fotky, jak Toníčkovi chutná mrkvička. :grinning: To je dobrý. :slight_smile: Jsem zvědavá na nás, zatím si to nedokážu moc představit. Hlavně Mišák je zvyklej jíst okamžitě. :grinning: :slight_smile: Ale snad to nějak půjde. :slight_smile:

Musím už jít. Mišák už se ozval v chůvičce. Teď je sice zase klid, ale jak už se otáčí na bříško, tak ho jdu radši zkontrolovat. :slight_smile:
2. zář 2008 v 15:32  • Odpověz
Stáni, Mišák tedy roste jako z vody! To je dobře, že tak prospívá :wink: a je šikulka, že neplakal při očkování. Trámy a desky budu natírat na zemi, jsou to ty, které půjdoudo nového kusu vazby; ty stávající se nastříkají, až se strhne stará krytina. Délky rekonstrukce se taky poněkud obávám, ale pevně doufám, že za 2 roky o této době budou na pořadu dne už jen dodělávky a stěhování na obzoru :slight_smile:
2. zář 2008 v 16:13  • Odpověz
Stáni, teda Mišák je fakt šikulka, to je super :dizzy_face: - koukala jsem na tvoje bříško a teda promiň, ale od neděle mám větší :grinning: - i když teda dneska se zase trošku smrsklo, ale ne na původní stav :grinning:
Hermi, no je to záhul co? ale pak se vám tam bude krásně žít - hlavně teď máte kde být, takže nemáte kam spěchat...

hele holky, kde je ta Meďule, jsem z ní trošku nervozní, že ještě nenapsala - jestli se opice někde courá, tak dostane... třeba si je tam nechali... snad je vše v pořádku
2. zář 2008 v 16:56  • Odpověz
Ahoj holky...
tak jsem zpět..z utz, z nákupu a hlásím, že máme už teď 4230g a že nás zítra ráno přijmou do porodnice na vyvolávačku...přesně, jak sjem se bála. Je to teda k vzteku, že jsem měla pravdu a že se nikdo nevzrušoval s nějakým utz apod....podle některejch poměrů jsem dokonce 42tt...a hlavička je 38+3...tak snad to zase nebude taková krizovka...no, bezva. HLavně, abych tam nestrávila 2 dny jen vyvoláváním.... :unamused:
2. zář 2008 v 16:59  • Odpověz
Medi, cože??????????????
a tobě nedělali UTZ? to jsem nevěděla... to jsou paka či co? no teď už se s tím nic nenadělá... takže zítra ... av kolik nastupuješ?
2. zář 2008 v 17:01  • Odpověz
teda to je Anička pořádnej kus... ale podívej na holky, taky byli klucí velký a holky to zvládly - no dnešní noc asi nebude ouplně fajn co?
2. zář 2008 v 17:02  • Odpověz
Míšo, nástup v 9 hod...já se nebojím, že bychom to nezvládli, jen mě fakt štve ten přístup doktorů v poradně..
2. zář 2008 v 17:07  • Odpověz
no to se ti nedivim... ach jo... snad to půjde rychle po té vyvolávačce a Anička zítra vykoukne na svět - to bude krásný, moc se na ní těším :dizzy_face:
2. zář 2008 v 17:14  • Odpověz
Jéééé Medi, to jsou fakt trotlové..... no ale aspoň už víš, že budeš mít Andulku brzy u sebe! Moc na tebe budu myslet a průběžně nás informuj smskama :dizzy_face:

Ahoj Stáni a Hermi!
2. zář 2008 v 17:16  • Odpověz
Medi, pověř prosím Honzíka, aby nám sem pak hned dal fotku jo? prosím prosím prosím prosím...
2. zář 2008 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.