• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
holky, tak jako od zítřa je řada na mě jo? to mám ale výsostní právo, bo vy jste si to tu střídaly po měsících a já tu budu jako těhule ještě 4 měsíce :grinning:
2. zář 2008 v 17:18  • Odpověz
v albu jsou fotečky Adámka :dizzy_face:
2. zář 2008 v 18:01  • Odpověz
aneb jak říká Sandra: "páša Amáně" - český překlad: bráška Adámek :grinning:
2. zář 2008 v 18:02  • Odpověz
Míšo, to je jasný, určitě to udělá...
:sunglasses:
2. zář 2008 v 18:08  • Odpověz
tak Medi, kdybych už nepřišla, tak tfuj, tfuj - budu na tebe moooooc myslet, držet palce a těšit se na Aničku a i na tebe :dizzy_face:
2. zář 2008 v 19:30  • Odpověz
Míšo, řeknu Honzíkovi, aby vás průběžně informoval a nebo pošlu sms.. :wink:
2. zář 2008 v 19:48  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen pozdravit, za hodinu nás vyzvedne švagr a jedem na to... :wink: :wink: držte palce, ať to jde rychle a třeba vám dneska ještě dorazí smska... :wink:
3. zář 2008 v 07:31  • Odpověz
tak dneska tu máme velký den - Aničko, tak šup na svět! :dizzy_face: Medi, zvládni to, ty jsi naše holka šikovná - držte se zkrátka holky naše obě, sílu posílám i Honzíkovi a moooooc se těším na zprávu a hlavně na vás... :dizzy_face:
3. zář 2008 v 07:34  • Odpověz
no a já jdu za chvíli na velký UTZ, tka jestli tu někdo budete, napíšu vám snad, že tripply i vše je OK a že je to sikutečně holčička... :wink:
3. zář 2008 v 07:35  • Odpověz
Tak koukám, že dnes je velký den !!!!

Medi, moc na vás myslím a těším se na milou zprávičku!

Míšo, palečky na UTZ !!!!
3. zář 2008 v 08:17  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem dopadla následovně na dnešním "velkém UTZ" - jsem nas... - dopoledne včudu a výsledek?
UTZ nebyl, protože doktor má dovolenou a nikdo mě nepřeobjednal!!!! takže na velký UTZ jdu až za 14 dní - ve 23. týdnu!!! výsledky tripplů: hodnoty OK, ale bylo tam připsáno ručně, že doporučují opakování odběru - což mi vysvětlila sestra, že není třeba, protože tam jen byla napsaná špatně velikost plodu... takže prý je to OK - můžu věřit sestře? a další jobovky: sprdla mě, že jsem přibrala za posledních 5 týdnů 2 kila, následeně když jsem jí řekla, že to sice jo, ale že předtím jsem nepřibrala nic, tak mě sprdla, že celkově teda 2 kila jsou málo
pak mě sprdla, že nosím blbé oblečení - od kalhotek počínaje (mám klasické bavlněné!), přes sukni - která sice není těhu, ale má takový ten bavlněný pás, takže naprosto netlačí, pak blbou podprsenku - říkala jsem jí o tom, že mě bolí bradavky a dělají se mi tam takové stroupky, musím to mazat bepanthenem - tak to prý je z podprdy - no škoda, že jak jsem doma, tak podprdu nenosím - no a tlak mám vysokej (125 na 85!!), tak jsem jí řekla, že to mám z ní - no a pak po mě chtěla, jestli cítím pohyby, tka já že jo a ona od kdy, tak jsem jí řekla, že tak 14 dní a ona že chce přesný datum . tak jsem řekla 20. 8. ve 14:15! no holky tam bejt slabší povaha, tak fakt věřím, že vyjde ven a brečí a myslí si, že je neschopná nastávající matka.... tak jsem zavoala manželovi, řekla na ní asi 1000 nadávek a bylo mi líp... ale to je teda vrchol všeho!!!!
takže dopo v prd... a nic z toho... ach jo - jdu si dát oběd a učit se, díky tomuhle výletu jsem přišla o celé dopoledne...
3. zář 2008 v 11:08  • Odpověz
Jééé Míšo :frowning2: koukám, že kokoti jsou všude... a ta sestřička - no coment!!!

Nepsala ti Méďa, jak to probíhá? asi je jěště brzy, že?
3. zář 2008 ve 12:56  • Odpověz
Alčo, ne, nepsala.... to je ještě asi brzy, to chvilku trvá, než se to rozjede...
jinak jsem se dozvěděla, aby toho nebylo málo, že aby nás náhodou nepřipravili o toho jednoho vyučujícího, kterého v komisi nemám a kterého jsem se bála, tak mě vyzkouší ta moje komise a pak se vystřídáme a půjdu i k té komisi vedle!!!! jenže já už s tím nepočítala a učila se to tak, jako že on tam nebude... a že ti ostatní tomu rozumí tak povrchně... holky jestli tohle dobře dopadne, tak už asi všechno..
tak vypínám pc a jdu na to
3. zář 2008 ve 13:05  • Odpověz
Držím moc palce Médě, snad to bude mít rychlý průběh!! už se moooc těším na Aničku, bude to naše první květňačková holčička. :wink:

Míšo, co to je za sestru, takový keci, to je ale kráva!!!!!

Holky, omlouvám se, že tu nejsem častěji, ale nějak prostě není čas. :frowning2:
3. zář 2008 v 15:17  • Odpověz
Ahoj holky ... další matka, co nestíhá :sunglasses:
koukám, že Medi je v porodnici, tak moc držím pěsti, aby měla Aničku co nejdřív v náručí! Pozdravujte ji! :wink:
3. zář 2008 v 15:36  • Odpověz
zdravím nestíhací maminy a nařizuji jejich krásným dítkům, ať nám věnují alespoň pár minut denně :grinning:

jinak jsem psala s Méďou, vypadá to prý tak na 2 - 3 dny.. :unamused: , tak snad to ta naše holka zvládne, no ono asi nic jiného nezbývá... moc na ni myslím... kdyby něco, tak dám vědět...
nevíte, co na tom může tak dlouho trvat?
3. zář 2008 v 17:11  • Odpověz
Jéééé chůdě Méďa.... :frowning2: no trvá na tom tak dlouho podle mě to, než ty vyvolávací injekce začnou působit...na někoho to působí rychleji, na někoho bohužel opravdu třeba i dva dny... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ach jo, ta si tedy asi užije... kéž by se Anička umoudřila a urychlila to :dizzy_face:

Jinak taky zdravím nestíhací maminy, já jsem nestíhací pracovnice (to zní jako dělnice :grinning: :grinning: :grinning: - dneska mi v práci kolega řekl, že vypadám jak těhotná :angry: )
3. zář 2008 v 17:20  • Odpověz
Alčo, mě dneska opět v práci řekli, že fakt už nevědí, jestli mi tu Nelinku mají věřit.... a to si tady libuju, jakýho mám velkýho pupka...
a kde to ten kolega vzal? to byl jako trapnej vtip či máš nějakou tuniku, která by to mohla evokovat? a nebo jsi fakt těhotná? :grinning: :grinning: I´m sorry :grinning:
3. zář 2008 v 17:23  • Odpověz
Ahoj holky,

taky vás v rychlosti zdravím a hlásím se mezi nestíhající matky. :slight_smile: :grinning: Ale je to hlavně tím, že pořád musím na net k našim. Mišák sice zabere hodně času, ale kdybych měla net u nás, průběžně bych na něj mohla koukat. No nic, snad to časem vyjde. :slight_smile:

Medi, moc na vás s Mišákem myslíme, snad se Anička umoudří a brzy vykoukne na svět. :slight_smile:

Míšo, co to tam máte za sestru? Kolik jí tak je? Já jsem ze začátku taky přibírala málo, každý to má prostě jinak. U mýho Dr. je naštěstí moc milá mladá sestřička. :slight_smile:

Všechny zdravím, mějte se moc hezky. :slight_smile:
3. zář 2008 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj holky,
já jsem nestíhající nematka, včera jsem byla na té stavbě (krom natírání trámů jsem přetahala asi tunu a třičtvrtě porothermů - kupodivu dneska nejsem rozlámaná :grinning: a moc mě to bavilo), tak jsem už jen večer nahlédla, zda se něco děje u Médi.

Míšo, slyšela jsem, že asi u těch vyvolávaných pordů dělají jakýsi zátěžový oxytocinový test. Včera porodila kamarádka (nevím, zda nakonec spontánně nebo jí to vyvolali) a taky byla v nemocnici už od pondělka. Ta sestra je fakt úžasná :angry: , pokud si vzpomínám, nemáš s ní první problém, ta by na gyndě vůbec neměla dělat (a asi ani s lidma celkově)!

Holky, zatím pa :wink:
4. zář 2008 v 07:25  • Odpověz
ahoj holky
tak zpráva od Médi zatím žádná, tak asi zatím nic... moc na ně na holky myslím..
Stáni, je jí tak 65

Hermi, pamatuješ správně, já s ní mám problém od té doby, co jsem si dovolila vzít neschopenku... je to mrcha... 17. tam jdu na velký UZT - teda snad... a to tam jdu naposledy, tak mám v plánu jí to říct... chci se na to připravit a fakt jí to řeknu...
4. zář 2008 v 08:24  • Odpověz
Dobré ranko,

tak jsem zvědavá, co ta naše méďa.... zítra ráno odlétám, tak jestli to nestihnou holky dneska, tak poprosím hodnou tetu Míšu o smsku...

všechny probíhající nestíhající zdravím!
4. zář 2008 v 08:40  • Odpověz
Alčo, jasná práce, budu tě informovat jo? a ty mě taky informuj jo? :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :sweat_smile:
4. zář 2008 v 08:44  • Odpověz
Míšo, jasně :wink: informovat budu, když bude o čem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2008 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky,

na Méďu moc myslíme. :slight_smile: Snad ji tam nebudou dlouho trápit. Třeba Anička váhá, jestli se má připojit k pátečním (Toníček, Daneček) nebo k sobotním (Mišák, Jéňa) miminkům nebo jestli se rozhodnout pro čtvrtek. :grinning: :slight_smile:

Míšo, nevím, co má ta sestra za problémy, mně přijde jako stará panna, která si chce vylít zlost. Je jasný, že může mít nějaký osobní problémy, ale neměla by si to vylívat na ostatních. Co se týče oblečení, tak by jí mělo být jedno, i kdybys měla na sobě pytel. Od doktora bych třeba nějaký upozornění brala, ale jí by do toho nemělo nic být. Po mně Dr. taky chtěl přesný datum, kdy jsem cítila pohyby. Což já jsem fakt nevěděla. Cítila jsem je docela pozdě a stejně jsem nevěděla, jestli je to ono. Nevím, proč se tam toto datum (datum porodu podle pohybů) v dnešní době ještě uvádí. Každá maminka má jinou citlivost, každý mimčo se hýbe jinak. Dřív, když nebyla jiná možnost, bych to ještě chápala, ale teď když je UTZ,... Stejně se na tohle datum už moc nekouká.
S tou komisí to naštve, co? Ale vy jste holky šikovný a určitě to zvládnete. :slight_smile:

Jaji, užijte si hezky dovolenou a pořádně si odpočiňte. :dizzy_face:

Hermi, to sis pěkně mákla, co? :dizzy_face:

Zatím papa. :slight_smile:
4. zář 2008 v 11:56  • Odpověz
Stáni, Ty máš tedy přehled, kdo se kdy narodil! Já si pamatuji jen Toníčka a Mišáka, asi že byli první. Mákla jsem si, to jo, ale fakt mě to bavilo, je to fajn, když si člověk dělá na svém.

Jáji, moc si to užij a rozděl se pak s námi o fotky :wink:

Míšo, a jak teď v těhu bojuješ s ekzémem?
4. zář 2008 ve 12:25  • Odpověz
Stáni a jak se máš ty jinak?

Hermi, ekzém supr!!! snad to nezakřiknu, ale rapidní zlepšení, vlastně mám prstíky téměř v pořádku!!!!! oproti akné teda.. to se mi zhoršilo podstatně, ale ekzém fakt v poho, ani nikde po nohách nic...

:wink:
4. zář 2008 ve 13:12  • Odpověz
ahojky! jdu na vás taky juknout. Hermi, konečně jsem si včera měla čas prohlídnout fotky z Rumunska, moc hezky, teda museli jste si pěkně máknout na tich kolech, to teda klobouk dolů! :wink:
Stáni, no máš pravdu, že vlastně máme dvě sobotní a dvě páteční miminka a Daneček a Jéňa se ještě narodili ve stejný čas v 7:20. :wink:
my máme dneska ubrečánkový den, od rána Jeník prudí, brečí, až před chvilkou usnul, úplně se uřval do spánku, jak byl unavenej. no ale už ho tam zase slyšim, to mu to dlouho nevydrželo, potřeboval by spát aspon 2 hodky, aby si odpočinul. no tak nic, je vzhůru, tak já běžím. Moc myslím na Méďu!!
holky pa!
4. zář 2008 ve 14:08  • Odpověz
Míšo, my se máme tak normálně, pořád stejně. :slight_smile: Celkem to jde, nestěžuju si. :slight_smile: Když to tak vezmu, tak jsem skoro celý dny s Mišákem sama, ale tak nějak jsem si zvykla, i když je mi to někdy líto. Vím, že Petr toho má taky dost... Ale když neprudí s úklidem, tak je to celkem v poho... :slight_smile:

Leni, to taky znám. Mišák někdy usnul vyčerpanej po breku, tak jsem si říkala, že to bude aspoň na 1-2 hod. a on se probudil po 20min. a jelo se znovu. :slight_smile: A někdy naopak usnul v pohodě a spal 2 hod. Mišák usnul před chvílí, taky si předtím dal hysteráček. Už byl unavenej a já jsem ho nechala na dece, protože jsem potřebovala vyžehlit košili než úplně uschne. On se otočil na pupek, ale pak už nemohl a začal se vztekat. A já jsem si dovolila ho okamžitě nevzít. :grinning: :slight_smile: Ale po probuzení bývá většinou sluníčko. :slight_smile:
4. zář 2008 v 15:00  • Odpověz
Míšo, Adámek je moc hezký miminko. :slight_smile: Jak se jim daří?
4. zář 2008 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.