• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
ahoj holky, ještě jsem vás nestihla dočíst.

Stáňo, tak a je to tady...Mišák má víc než Tonda :grinning: , ten má teď 6760g a 69 cm !!! Když si vezmu, že měl Mišák 2 kila něco a Tonda 4 kila něco.... :sweat_smile:
Buˇ'd je Mišák takový jedlík a nebo Tonda takovej asketa :grinning: , ale myslím, že to doženem, teď s příkrmama.
jdu dočítat dál.

Chuděrka Méďa, snad to bude mít brzo za sebou a nebude Anička větší než Tonda aby mohla rodit normálně a tak vůbec.
4. zář 2008 v 17:41  • Odpověz
čus Petru, tak jak bylo?

Stáni, Adámkovi se daří dobře, je fakt krásnej, taky nějak nevypadá jak čerstvé novorozeně... :wink: jen to víš, je to větší záhul mít doma dvě děti... tak teď se Sandrou pomůže mamka a pak po státnicích už taky já...

na Meďulu myslím pořád, kdo ví, jak to s holkama vypadá....
4. zář 2008 v 17:55  • Odpověz
autor
Míšo : no u našich je to pořád psycho....Táta je pořád mimo. Už nedostává léky na umělý spánek a nechce se probudit. Jen trochu reaguje ve smyslu, že pohne nohou, pootočí hlavu, vyplázne jazyk...a má pořád teplotu sem tam horečku. Jinak je po zdravotní stránce už v pořádku. Dokonce už prý dýchá sám, i když má stále tracheostomii.
Jeden z doktorů nám natvrdo řekl, že takhle klidně může zůstat... :unamused:
jinej doktor zase řekně, že to chce čas a definitivní to bude až po třech měsících nebo půl roce.
Já osobně se přikláním k tomu, že mu to prostě jen všechno dýl trvá a že se probere, ale je to tím, že razím heslo : naděje umírá poslední.
Ale je to na palici....je mi z toho zle od žaludku (bohužel jíst dokážu) a tak nějak jsem pořád ve stresu. Všichni máme strach, že buď zůstane na úrovni mentálně postiženýho nebo že bude při vědomí, ale nebude soběstačnej. Často mluvil o tom, že by byl radši mrtvej než totálně odkázanej na cizí pomoc....
Prostě teď vypadá a reaguje jako postiženej a nikdo neví, co se skutečně odehrává v jeho hlavě. Je to děs.
4. zář 2008 v 18:04  • Odpověz
Petru, to je teda fakt děs... to mi přijde jako nejhorší varianta tohle... no ani se nedivim, že jste z toho všichni na nervy.... no nezbývá než popřát hodně sil nejen tobě, ale celé rodině, tohle je fakt hrozný :frowning2:
4. zář 2008 v 18:10  • Odpověz
autor
Míšo : všichni jsme se shodli na tom, že bychom byli raději kdyby umřel než aby byl zbytek života ležák, kterej jen pohne nohou a vyplázne jazyk...asi je to krutý, ale myslím, že to tak má většina lidí.

Ty jo, ta tvoje sestra je fakt kráva. Věk tomu odpovída. Ja mam spatne zkusenosti jen se zdravotniky nad 55 let. Mlade holky jsou vetsinou v pohode.
Tak snad ti priste ten velky UTZ klapne a vynahradi ti to.

Jaji : jako ze se delaj vtipy na muj bruch, to chapu (ja ho mam ted vetsi nez Stana pred porodem :frowning2: ), ale u tebe je to naky divny...me teda jako tehotna neprides....a to ze ma naopak nekdo kecy, ze treba Misa bricho nema....ty vole, at si vsichni polibi.....
clovek se fakt nikomu nezavdeci...at mas co mas, vse je spatne :angry:

Hermi : stale jsem nezvladla zkouknout fotky z Rumunska...dnes to snad napravim. Jsem zvedava, ale nebyl cas.
4. zář 2008 v 18:20  • Odpověz
Petru, já vím, že to zní divně to říkat, ale já naprosto souhlasím a měla bych to podobně - je to trápení pro toho člověka i okolí... to není život... :frowning2: , teď je ještě naděje, ale když už pak člověk ví, že naděje není... to je zlý...

já se lekla proč by měla být moje ségra kr.. :grinning: až pak jsem to pochopila, že to je sestra jako sestra :grinning:

Hermi, teď jsem vlastně zjistila, že jsem nepochválila fotky - byla jsem úplně unešená.. protože to je fakt nádhera ty hory - jen mě dostávaly všude tu potůčky, co jste se přes ně brodili :grinning: a neustále mě napadala slova obdivu, protože jak už jsem tady psala, na tohle já prostě nejsem ... nemám na to ani fyzicky (to kolo) ani psychicky (nemožnost normálního spaní, mytí) - jsem strašně pohodlnej člověk, až je mi ze mě někdy trapně :unamused:
jste šikulové a fakt vám tohle upřímně závidím... :wink:
4. zář 2008 v 18:24  • Odpověz
autor
Míšo : taky jsem se pak lekla, kdyz jsem si to po sobe cetla, ze to na prvni pohled vypada, ze pisu o tve segre ..ale pak jsem si rikala, ze pokracovani je jasny... :wink:
tak se omlouvam za leknuti :slight_smile:

k tomu tatovi : nejhorsi je pro nas prave to, ze on se tohodle dost bal. Ze by takhle mohl zkoncit....snad si ted svou situaci moc neuvedomuje a pak se proste probere a nejakou rehabilitací se da jakz takz do normalu. Zatim porad doufam.
4. zář 2008 v 18:32  • Odpověz
holky, život je taková svině!!!!!!! proč se dějou tak nespravedlivý věci!!!!!! jeden z našich ledňáčků má špatné srdíčko, bez šance.... to je tak strašný.............
4. zář 2008 v 19:48  • Odpověz
autor
Míšo : to je des...a bude muset ta holcina na potrat nebo co ji rekli ? Asi to zjistili na velkem UTZ, co ? ach jo....je mi ji lito, i kdyz ji neznam.
4. zář 2008 v 19:50  • Odpověz
Petru, jj na velkém UTZ, má jen dvě komory.. má se do zítřka rozhodnout, ale šance na přežití žádná... já jsem úplně hotová, to je tak strašný..... tak smutný a nespravedlivý...
4. zář 2008 v 19:52  • Odpověz
teď kecám s těma komorama... prostě je to blbé .. :cry:
4. zář 2008 v 19:54  • Odpověz
autor
Míšo : to je hrozny..nakoukla jsem k vam do dikuze a taky se mi chce brecet....
proste nemam slov....ja bych to nedokazala ukoncit ted, ale vim, ze donosit ji je nejspis jeste vetsi psycho a zbytecne trapeni miminka i rodicu...ale proste si nedovedu predstavit, ze bych to zniceho nic musela ukoncit ...
ja jsem asi ten pripad, kdybych verila, ze tech 5 procent nadeje, co tam Kacka pslaa, vyjde...na nektery veci jsem kupodivu optimista.
Vubec ji nezavidim to rozhodovani...obe varianty maji sve pro a proti...kdyz na to pujde ted, tak sobe i miminku usetri trapeni, ale nesmela by pak mit vycitky a myslenky, ze by to snad mohlo byt dobre....to bych asi mela ja... :unamused:
je to fakt desny....chudak holka...
jdu si spravit naladu u Jak vytrhnout velrybe stolicku...ten film miluju !
4. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz
Petru, já si to neumím představit... fakt neumím...
přijel manžel, jsem ráda, potřebuju být s někým, je mi z toho fakt zle...
4. zář 2008 ve 20:14  • Odpověz
autor
urbi : co ta Meda ? nejak se neozyva.... :unamused:
treba uz rodi....chuderka...doufam, ze nebude mit tu nejhorsi variantu : dlouhy vyvolavany porod, ktery pak zkonci cisarem, protoze bude Anicka moc velka...
doufam, ze to bude mit meda jako ja, ale rychly uz to asi mit nebude, pokud uz vyvolavacku dostala vcera :frowning2:
4. zář 2008 ve 23:52  • Odpověz
ahoj holky,
Alčo, přeju příjemnou dovču!!!

holky co ta naše Méďa? potřebuju nutně dobrou zprávičku... snad jsou holky v pořádku a natrápěj se ani jedna... myslím na ně.¨
noc stála za velký kuĺový, měla jsem tak děsivý sny, že to se ani nedá psát... včera mě to šíleně rozhodilo, jednak tou hroznou bezmocností a nespravedlností a jednak taky jsem dostala strašnej strach o naší Nelinku - doteď jsem byla v klidu, nějak jsem vždycky věřila, že je v pořádku - nepřipouštěla jsem si jinou možnost... ale teď budu muset přečkat těch několik dní do toho UTZ... mrzí mě, že mi ho neudělali teď v tu středu, jak měli, třeba bych teď měla o tuhle starost méně...
no nic, nebudu tady to zatažené škaredé ráno kazit i vám... napíšu Médě, kdyby cokoliv, hned dám vědět jo?
5. zář 2008 v 08:23  • Odpověz
tak sms od Médi:

No nevypadá to, že bych dneska rodila. Je to nějak na pytel. Jsem otrávená, je to děsně dlouhý a výsledek v nedohlednu. Ráno tableta a dr. do mě zase hrábnul a teď injekce a nějaký kapky. Díky za podporu, jste zlatý. M.

holky chudina, tohle je fakt nejhorší varianta...
5. zář 2008 v 09:06  • Odpověz
autor
Chudák Méďa...tak hlavně aby ta bolest byla už jen ke konci a né celou dobu, když už to má takhle na dlouho :unamused:

jinak my jedem společně s jedněma známejma , co mají o měsíc mladší holčičku na víkend do Krkonoš (Hříběcí bouda), tak snad tam v pohodě dorazíme, i zpátky. Nemám ráda auta :unamused:
A taky má být vedro, tak doufám, že to bude v Krkonoších snesitelný, protože já ty vedra opravdu nezvládám.
5. zář 2008 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj holky,

Míšo, to je strašný a hlavně strašně smutný a nespravedlivý. Chudák holčina. To rozhodování musí být děsný. Ale snad to časem přebolí a povede se jim brzy další mimčo, který bude v pořádku.

Petru, mějte se v Krkonoších hezky, tam by to počasí mohlo být dobré. :dizzy_face:
S tátou na tebe moc myslím, tak hodně sil.

Na Méďu moc myslím, chudinka. Snad teď nemá bolesti, když čeká než to všechno začne působit. Snad se Anička připojí k sobotním miminkům a nebude Méďu už dýl trápit. :slight_smile: Už se na ní moc těším, hlavně, aby byly obě v pořádku. :slight_smile:
5. zář 2008 ve 13:53  • Odpověz
autor
Stáno, mohla bys mi poslat ty posledni fotky od vas (jak se tam Tonda plazi po zemi ve svetriku)
diky :wink:
5. zář 2008 v 15:33  • Odpověz
holky Méďa pořád ještě neporodila? chudinka, to musí být strašný, to čekání, je mi jí hrozně líto, pořád kontroluju mobil a myslím na ní. Tak snad už se dneska Anička umoudří.
6. zář 2008 v 15:25  • Odpověz
Holky, nakoukla jsem do září, jestli tam nemají nějaké zprávy od Médi a bylo tam toto :frowning2::
U mě je prý zatím neprostupný hrdlo a tohle je běžnej postup. Jsem z toho psycho. Fakt mě to tu už sere. Dostávám nějaký kapky na uvolnění a injekce do zadku. Tot vse. Nebudu se rozcilovat, nemá to cenu. Mysojc
6. zář 2008 v 17:31  • Odpověz
holky teda ta Méďa, to je fakt horor největší. mě jí je tak líto.... nechce se mi jí furt psát, ale zase ráda bych, aby věděla, že na ni myslíme - ale to ona holka naše určitě ví...
6. zář 2008 v 19:28  • Odpověz
Ahoj holky,

chudák Méďa, moc na ně myslíme. :dizzy_face: Ale až se Anička rozhoupe, tak bude mít veselo ažaž. :grinning: :slight_smile: Hlavně, aby byly obě v pořádku. :slight_smile:

Petru, pokusím se ty fotky poslat co nejdřív. Mám je u nás v PC, tak je musím vypálit a pak poslat od našich.

Mějte se hezky. :slight_smile:
6. zář 2008 ve 21:31  • Odpověz
dneska jsme byli s křečkem na veterině - našli jsme mu nádor a přerostlé zuby - zuby mu zkrátil a rozhodili jsme se, že vzhledem k tomu, že jinak mu nic není, ho ještě necháme dožít, dokud neuvdiíme, že ho něco bolí... no a Tom odjel a já jsem tu sama a jsem zjistila, že nemůže jíst.. asi mu ty zuby nějak nejdou proti sobě nebo já nevím... musíme ho zítra nechat utratit... je mi to hrozně líto, protože jinak je čilej,nic mu není a já vidím, jak rád by jedl a nejde mu to... udělala jsem mu aspoň z ovoce takovou kašičku, a teď ho pustila naposledy proběhnout.... řvu tu jak kráva, je mi ho tak líto :cry:
6. zář 2008 ve 21:56  • Odpověz
ahoj holky
tak jsem se dočetla na zářijovkách, že když Méďa neporodí dneska, tak zítra bude císař :frowning2: - holka naše, je mi jí líto.....
jinak mě je celkem blbě - tvrdne mi břicho, měla jsem průjem - je to kombinace všech faktorů dohromady - jsem tu sama, nervy ze státnic, splašené hormony a do toho ten Kulda... až přijede Tom, tak ho tam odveze....:(
7. zář 2008 ve 12:30  • Odpověz
Holky, chjo, mně je Médi tak líto :frowning2: Neházejme flintu do žita, třeba se to ještě do zítřka rozjede! Kamarádka, co rodila ve středu, měla právě v tu středu nástup na vyvolání, ale v úterý večer jí praskla voda, a ač jí museli pomáhat kapačkama, aspoň to začalo přirozeně a netrvalo to dlouho.

Míšo, mrzí mě to :frowning2:
7. zář 2008 ve 13:29  • Odpověz
Hermi, mě taky :(

no třeba se to dneska ještě Médě rozjede, i když teda pochybuju- už jí to rozjíždějí takovou dobu!!! ale možná jsem pesimista.... každopádně na ni moc a moc myslím..
7. zář 2008 ve 13:53  • Odpověz
holky, tak Kulíšek už je na jiném světě... :cry: :cry:
7. zář 2008 v 17:46  • Odpověz
Míšo, křečka mi je moc líto, chudinka. Věřím, že ti musí být moc smutno.

Na Méďu moc myslíme. Třeba se to ještě rozjede. A když ne, tak to určitě zvládnou i císařem. Hlavně, aby byly obě v pořádku. :slight_smile:
7. zář 2008 v 17:47  • Odpověz
Míšo, mrzí mě to, ale Kulíška už aspoň nic netrápí a nebolí :frowning2: Nebuď z toho prosím moc smutná, mysli na Nelinku!

Na Méďu musím pořád myslet :frowning2: Když jsem toho dneska na kole začínala mít plné kecka, vzpomněla jsem si na ni, že to mám oproti ní úplnou brnkačku.

Přidala jsem do alba nové fotky ze stavby, pěkně nám porostla :slight_smile::
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=191101&vReferer=
7. zář 2008 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.