• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
holky tak jsem zase nakoukla do zářijovek a hle, je tam tato zpráva:

prdla mi v 6.30 voda, dali mi klystyr a jsem na priprave. Zatim vše v klidu. Uvidíme. Snad to pujde. Petra

mě teda nic Méďa nepsala... ale tak snad se jí to konečně rozjede- no však je na čase, asi se Andulka lekla toho císaře :grinning:
8. zář 2008 v 08:15  • Odpověz
Míšo, to mám radost! Snad to půjde rychle :wink:
8. zář 2008 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky, nakukuju, zda je už u Médi něco nového ... chudinka, ale když jí prdla voda, tak se to mohlo krásně rychle rozjet ... tak snad co nevidět bude mít Aničku v náručí! :wink:

Míšo, to je mi moc líto ohledně Kulíška :frowning2: , tohle je vždy strašně smutný, ale jak už psala Herminka, mysli na Nelinku, to je teď nejdůležitější!

Hermi, teda baráček moc krásný! A velký! Jste šikulky. Kdy jste vlastně začali přestavovat?
8. zář 2008 v 10:09  • Odpověz
Moni, a jak se daří vám? Moc na nás nemáš při Danečkovi čas, co?
To, co vidíš v tom albu, jsme začali dělat po Rumunsku - tzn. někdy okolo 20.8. Předtím dělal manžel přípravné práce, sekal díru pro komín apod. Dneska mají chlapi betonovat věnec, ale střídavě u nás lije, doufám, že to zvládnou, jinak by se museli odsunout ti tesaři :frowning2: Ale už se tam rozsvětluje a pomalu vykukuje sluníčko, tak snad!

Méďa už by to pomalu mohla mít za sebou, co říkáte? :wink:
8. zář 2008 ve 13:05  • Odpověz
holky, je to tady!!!!!!!!!!

Máme Andulku - 4445 g a 53 cm - narodila se v 16:25 a je kráááásná. M.

moc gratuluju, konečně, jsem tak ráda - a vítám andulku na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
8. zář 2008 v 17:18  • Odpověz
ahojky, taky jsem dostala sms od Médi, mám hroznou radost, to je super, že už to má za sebou a Anička je na světě!! :slight_smile: :slight_smile:
8. zář 2008 v 17:32  • Odpověz
teda ale je to obřík co? :grinning:
8. zář 2008 v 17:37  • Odpověz
Leni, krásný fotky, už je zase Jéňa takovej jinačí co? :wink:
8. zář 2008 v 17:42  • Odpověz
no to teda je!! :grinning:
8. zář 2008 v 17:44  • Odpověz
chtěla jsem napsat, že to teda je obřík, ta Andulka. :slight_smile:

Jeník se hrozně změnil za ten poslední měsíc,hrozně vyrostl. :slight_smile:
8. zář 2008 v 17:46  • Odpověz
no je takovej už zkrátka větší no - už to není takové to mimi
a jak se jinak máš?
8. zář 2008 v 17:48  • Odpověz
Míšo, máme se moc hezky, jen Jeník je fakt náročnej, skoro vůbec nespí přes den, tak si skoro pořád hrajeme, je hrozně hodnej, ale musí mít pozornost. večer uý krásně usíná v postýlce, coz je super. ted kojim a on se pořád odtrhává a kouká na mě a směje se, bych ho fakt sežrala. :wink: co ty, kdy máš vůbec termín tich státnic? a co ten utz kontrolní,kdypak bude?
8. zář 2008 v 17:55  • Odpověz
Leni, státnice mám za týden - v úterý.... :frowning2:
a UTZ ve středu - tzn. 17. - po tom, co se stalo jedné naší ledňačce, mám trochu strach, ale snad to bude OK
už musím letět.. pozdarvuj slaďocha :dizzy_face:
8. zář 2008 v 17:57  • Odpověz
jo a je mi moc líto Kulíška!!!! :frowning2:
8. zář 2008 v 17:57  • Odpověz
Leni, teď už je mu fajn - nejhorší bylo to rozhodování, co s ním... a právě tím jsem ztratila dva dny, tak teď jaksi nestíhám s učením.... :(, no ale nějak snad bude...
tak ale už fakt jdu
8. zář 2008 v 17:59  • Odpověz
no nakonec potřebuju něco hledat na netu, tak jsem tu zas...
teď už je řada na mě co? ale jak to tak vypadá, tak i můj stálý parťák Méďa teď bude mít plné ruce práce a já tu zůstanu sama samotinká...
8. zář 2008 v 18:20  • Odpověz
autor
ahoj holky,
taky mi přišla sms od Médi. Hrozně mě to dojalo...zvlášť po tom jejím utrpení. Jsem tak ráda, že už to mají holky za sebou. zajímalo by mě, jestli to Méďa zvládla přirozeně, takovou obryni :slight_smile:
Tondu trumfla asi o 155 g jestli dobře počítám a je menší o jeden cm, tak to bude asi pěkná kulička.
Vsadím se, že to bude podobně krásné mimi jako má její ségra a že bude na Bulovce za hvězdu :dizzy_face:

Takže Medi : moc moc gratuluju a přeju, aby už jste se měli jen a jen dobře. Aby byla Anička miminko, co moc nepláče, pěkně papá, pěkně spí apod...Zasloužíš si to !

Jinak mi se máme fajn. nevím, jestli to je těmi příkrmy, ale Tonda je ted zase moc hodnej. Cely dny se smeje, breci minimalne...fakt je ted zase k sezrani, pusinkuju ho jak diva.

A jidlo mu fakt chutna, otvira hubičku jako vlastovka a uz si nestrka tolik ruce do pusinky, takze uz neni jako prasatko po kazdem jidle. Nektere holky v breznu maji s prikrmy boj, ze jim decko nechce vubec jist a plive to, tak snad se to u nas taky nezvrtne.

Jdu juknout na Jenicka. Ja si vcera prohlizela fotky Tondy kdyz byl cerstvej a pride mi, ze to neni moje miminko :sweat_smile:
Vubec si ho takhle nepamatuju :sweat_smile: a svoji podobu zacal brat asi tak v mesici a kousek, takze Jena uz se taky nebude az tak menit. nejvetsi zmena je z novorozence a to Tonda nebyl uplne klasicky novorozenec, vsichni rikali, ze vypada jako mesicni...
Kazdopadne ve dvou mesicich uz ma ten kukuc co ma ted. :dizzy_face:
8. zář 2008 v 18:29  • Odpověz
autor
je tak to je fakt sranda, jak je Jena uplne jinej nez kdyz jsme u nej byli na navsteve.... :slight_smile:
je cim dal hezci....a je to fakt dokonala kopie Leni i Ladi :slight_smile:
Fakt je k sezrani...

Míšo : nebudes tu sama, neboj....vsak taky nebudes mit tolik casu na net (pripravy bytecku, pripravy na Nelinku atd)
a jestli bude Anicka hodna jako byl prvni mesice Tonda, tak tu Meda bude pecena varena....
8. zář 2008 v 18:33  • Odpověz
Konečně! Ta se tam tedy fintila :grinning: Medi, hrozně moc gratuluji a přeju, ať je Anička zdravá a hodná!
Martínek od její ségry byl taky veliký, že?

Leni, Jeníček je nádherný :dizzy_face: a fakt se hrozně změnil. Připadá mi, že oči má po Tobě a pusinku po Láďovi (i když ho neznám osobně).

Míšo, jojo, je řada na Tobě, ale to si ještě počkáš :wink: Myslím na Tebe s učením, ať Ti to pěkně jde! A s UTZ si nelam hlavu, Nelinka bude v pořádku! Já tu s Tebou budu, neboj :wink: Ale Amorous moc nepíše, holka jedna, má toho asi taky spoustu.
8. zář 2008 v 18:58  • Odpověz
Tak super, taky mi přišla sms od novopečené mamky Medi, ještě že to mají holky za sebou! :slight_smile: JSem na Aničku moc zvědavá a i ny vyprávění Medi. Ale Anička je teda pěkný kousek ... :sweat_smile:

Leni, to je dobře, že je Jeníček tak hodný! :wink: U nás je to zatím tak nějak na střídačku ... jednou moc hodný a potom zase zlobivý. V noci se mi budí po těch 3-4hodinách a přes den teď toho moc nenaspí, mám ho skoro pořád u prsa, ale je mu 6 týdnů, tak to bude ta laktační krize ... snad se to zase zlepší. teď si s ním nerisknu ani žádnou delší procházku, když nevím, kdy bude vzhůru. Minulý týden měl strašný hysterák na procházce a nepomohlo k uklidnění vůbec nic ... náš Daneček má totiž strašný jedák ... :sunglasses:
Teď tady zrovna hledám něco k zánětu prsa ... nemáte zkušenost? Od včerejška mě bolí pravé prso, dávám studené obklady mezi kojením a teplý před kojením a zatím žádné zlepšení. Dnes mám ještě takový červený flek, tak se fakt bojím zánětu ... teplotu nemám ... ale bolí to teda pořádně,prsa se nemůžu ani dotknout ... :unamused:

Petru, jak bylo o víkendu? Byli jste v Krkonoších, že jo?
8. zář 2008 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky,

taky mi přišla SMS od Médi. :slight_smile: Medi, moc vám gratuluju a přeju hodně zdravíčka a štěstíčka a ať je Andulka nejhodnější miminko. :slight_smile:
Těším se na fotky i na vyprávění. :slight_smile:

Míšo, díky za info. :slight_smile: A držím palečky s učením. Ještě týden, viď?

Leni, koukám, že Jéňa pěkně vyrostl. Na návštěvě byl proti klukům malinkej a teď by se s nima klidně mohl srovnávat. :slight_smile:

Hermi, hezky pokračujete s baráčkem. To je lepší, když už se staví než když se pořád jen bourá, viď? :dizzy_face:

Petru, to je dobře, že Toníčkovi příkrmy chutnají. Jsem zvědavá na Mišáka. :slight_smile: A to ti řekla doktorka, co a jak mu máš dávat? Já už jsem něco četla, ale stejně si to zatím moc nedokážu představit. :slight_smile:

Moni, já jsem asi neměla přímo zánět, ale asi ucpaný mlékovod nebo tak něco. Hned ze začátku. Taky mě bolelo prso, byla jsem unavená a mělo jsem teplotu skoro 39st. Odstříkávat mi nešlo. Pak se to nějak povedlo odsát Mišákovi a hned bylo líp. Prso pak sice ještě bolelo, ale brzy to přešlo. Tak snad ti bude líp. :slight_smile:

S Mišákem je to u nás taky jak kdy. :slight_smile: V noci už spí celkem dobře. Usíná okolo 20-21:30h a probouzí se okolo 4-5:30. To se většinou nají a ještě tak na hoďku usne. A přes den je to jak kdy. V sobotu u nás byli Petrovi rodiče a to dopol. nespal a odpol. spal asi 3hod, ale to už je spíš výjimka. Dneska to začalo v 6h. Byl 2-2,5 hod vzhůru, už byl unavenej a pak spal 20-30min. A pořád dokola. A pořád se točí na pupek. Jenže pak už je unavenej, vzteká se, když ho otočím, tak brečí ještě víc a točí se zpátky. Tak buď ho musím nosit nebo ho zabavit na zádech,... A odpol. jdeme většinou ven, kočár teď taky většinou zabírá, když nemůže usnout. :slight_smile:
Sám si Mišák moc nevystačí, ale je to zlatíčko. :slight_smile:
Zítra nás čeká výlet do Motola - na kyčle. :slight_smile:

Zatím papa a dobrou noc. :slight_smile:
8. zář 2008 ve 21:47  • Odpověz
Petru, tak jsem mrkla na fotky Toníčka a ty fotky z krmení jsou výborný!!!! Jak byl zaprasenej, to je úžasný!! :grinning: To nás čekají pěkný věci.:slight_smile: Pěkný fotky z Krkonoš!

Moni, my jsme tohle měli asi před 2 týdny, pořád řval a chtěl jíst, trvalo to asi 4 dny, myslím, že to byl ten růstový spurt, ale byla jsem z toho fakt úplně vyřízená. Moni, zkušenost se zánětem nemám, ale asi před měsícem jsem mluvila s kamarádkou co má miminko a měla zánět a dávala si na to tvaroh a hrozně jí to pomohlo. Koukala jsem na fotečky Danečka a ten je krásnej, hrozně roztomilej! Co ta vyrážka, už se to Danečkovi zlepšilo? Jeníkovi se zase dneska udělalo pár pupínků na obličeji, tak doufám, že se nám to zase nerozjede, to by mě asi kleplo!
8. zář 2008 ve 21:47  • Odpověz
Leni, to máš pravdu, mně doktorka taky doporučovala tvaroh. Ale než jsme ho koupili, pomohl Mišák. :slight_smile:
8. zář 2008 ve 21:49  • Odpověz
Stáni, to už vám Mišák pěkně spinká v noci!! Jak je to s tima kyčlema? my jsme byli ve 3 tydnech, ted jdeme ve 3. měsících a pak se chodí ještě znovu? Holky já asi neumím odstříkávat, včera jsem to zkoušela, mám elektrickou odsávačku, ale odsála jsem asi tak lžičku mlíka a to bylo po 3 hodinách od kojení, asi dělám něco blbě. :unamused:
8. zář 2008 ve 21:57  • Odpověz
Moni, Daneček je roztomilej. Už taky pěkně vyrostl, viď? :slight_smile:

Petru, Toníček už je pořádnej chlapák a šikula. :slight_smile: Mišák si teď taky pořád cpe ruce (a všechno, co se mu dostane do rukou) do pusy, tak jsem zvědavá, jak se bude při příkrmech patlat. :grinning: :slight_smile:
8. zář 2008 ve 21:57  • Odpověz
Holky je možný, že už Jeníkovi rostou zuby? Hrozně si cpe pěstičku do pusy a strašně slintá a chvílema jakoby pobrekává, ale prdíky to nejsou, tak nevím, jestli je to vůbec možný takhle brzo, ale má takový nateklý dásničky. :confused:
8. zář 2008 ve 21:59  • Odpověz
¨teda matky, vy jste se rozjely? co to? :confused: :grinning:
8. zář 2008 ve 22:00  • Odpověz
ještě vám tu chybí Petru - kdo ví, kde se fláká.... :wink: :grinning:
8. zář 2008 ve 22:01  • Odpověz
Leni, s kyčlema nevím, jak to má být. My jsme byli podruhý cca ve 3 měsících a pak nás objednali znovu - cca v 5ti měsících.
Mně odstříkávání taky nešlo. Zkoušela jsem to ze začátku. Pak mi Petru radila, že se musí vyndat vnitřek toho trychtýře (u manuální odsávačky od Aventu), ale už jsem to nezkoušela, zatím to nebylo potřeba. A doufám, že ani nebude. :slight_smile:
8. zář 2008 ve 22:02  • Odpověz
Míšo, to víš, když děti usnou a matky jsou závislačky,... :grinning:

Leni, možný to asi je. Třeba ještě nerostou ven, ale chystat už se můžou. :slight_smile: Mišák si taky pořád cpe ruce do pusy a slintá. A brečí jak kdy. Asi je to normální vývoj.
8. zář 2008 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.