• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
Ahoj ,
uz jsem tu.
my jsme s MM koukali na DVD Nikde v Africe. Uz jsem to videla v kine, ale chtela jsem to videt znova.

Leni, ve dvou mesicich to zuby nemuzou byt...teda nevim.... jak pise Stana, muzou se chystat, ale vylejzaji nejdrive ve 4 mesicich. A to docela vyjimecne...Vetsina deti je ma vylezly az po pul roce. Nam dr. rikala, ze uz se nam klubou, ale venku je jeste nemame.

Stani : to mame nekdy taky...Ze se uz Tondovi na brise nelibi, zacne knourat, tak ho vratim na zada a to se mu nelibi jeste vic a zase se otoci na bricho...v takove situaci ho davam do lehatka a zabavim hrackou.
Ale ted, co se plazi, tak uz tolik neknoura, protoze se vic zabavi (za tim co ho zajima si doleze), ale taky to nevydrzi dyl jak hodinu.

Moni : taky jsem slysela ze je na zanet dobry tvaroh...pry ten zanet jakoby vytahne nebo co.

Leni : jak pise Stana, me taky neslo moc odsavat, tak mi segra poradila odsavat bez te gumy a slo to..ale mam pak pocit, ze mi odsavacka dela cucfleky na bradavkach....
:sweat_smile:

Jdu zkouknout Danecka, jak vyrostl.
A hrozne se tesim na fotecky nasi prvni holcicky...snad nebudeme zavidet :grinning:
vsadim se, ze bude vlasata jako Medi synovecek a sneda....Meda je takovy vyrazny typ, tak typuju vyrazne miminko. :dizzy_face:

Uz jsem vam psala, ze uz mame konecne hotovou kuchyn ? Jeste svetla, podhledy a pridelat na druhou stranu steny jidelni stul (malinkej sklapeci ) a je to komplet. Nafotim to, az to bude hotove do detailu.

Jinak, v Krkonosich bylo fajn. Ale sobotni 20 km vylet mi dal teda do tela....nesnasim chozeni do kopce a k tomu ve vedru...navic jsme tahli kocar a cesta zpatky byla dost po sutrakach, takze byl Tonda pekne vyklepanej...
Ale bylo to fajn. Prijemny bydleni, Tonda byl zlatej, spousta boruvek...
8. zář 2008 ve 23:19  • Odpověz
Ahoj holky. :slight_smile:

Tak já jsem stále v jednom kole... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí v sobotu nám začíná dvoutýdenní dovča, tak mě vidina volna trochu uklidňuje. :dizzy_face: Už máme zálohovaný zájezd - letecky s polopenzí na 11 dní na Costa Bravu (Španělsko). :sunglasses: Už se strašně těším, tu dovču fakt potřebuju, v práci je to hrůza. :rolling_eyes:

Jinak mi přišla SMS od Médi - super zprávička. :dizzy_face: Je to šikulka, jako vy všechny, zvládáte ty porody levou zadní. :grinning: :wink: Když jsem manželovi říkala, že Andulka vážila skoro 4,5 kg, tak se mě zeptal "jestli už se chystá do školy?".. :grinning: Doufám, že budou nějaký fotečky.. :confused: :slight_smile:

No a já jdu zase pracovat, vůbec jsem nezvládla nic přečíst, tak snad příště, ale tenhle týden je zase náročný (jako asi každý v posledním měsíci a půl.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: )..
9. zář 2008 v 08:00  • Odpověz
ahojky holky,
dítě se mi uřvalo do spánku, tak se na vás jdu kouknout. Máme s tím ted hroznej problém, přes den je ospalej jak kotě, ale neumí usnout a je hrozně protivnej, takže jsem vzdala nějaký nošení na rukou a tak, z toho mi akorát bolely záda, kočárek u nás taky nefunguje, tam bud kouká nebo řve, takže jsme najeli na stejný uspávání jako večer - položit do postýlky a nechat ho usnout. Včera řval asi 20 minut, dneska už jen 10, tak snad se to naučí, večer už krásně usíná sám po koupání a kojení. Když brečí, tak tam jdu a hladím ho po hlavičce nad očičkama, to ho zklidní a pak většinou usne. No je to věda, člověk na ně musí vymýšlet různý fígle.

Amorous, ahoooj! Moc si užij dovču, moře a sluníčko!! :wink:

Holky, jsem zvědavá na novinky od Médi, jestli ten porod dala přirozeně bez císaře, tak je teda dobrá!! Moc se těším na fotečky Aničky!

Moni, tak co, doufám, že nemáš ten zánět!

já si jdu zacvičit a udělat oběd, než se mi to moje zvířátko zase vzbudí. papa
9. zář 2008 v 11:48  • Odpověz
ahoj holky, tak tady máte dvě fotečky Aničky, snad bude Honzík přidávat :dizzy_face:

http://www.hazlbauerojc.webgarden.cz/anicka

je kláááásná co? :dizzy_face:
9. zář 2008 v 19:44  • Odpověz
autor
Anička je nádherna, ale me se ty fotky zobrazujou hrozne velky :frowning2:

nemuzu se dockat az jich tam bude vic....
9. zář 2008 ve 20:09  • Odpověz
Petru, mě se taky zobrazují hrozně velký,... ale mrkni do alba zářijovek, tam je mají v normál velikosti....
9. zář 2008 ve 20:12  • Odpověz
ahojky, jeee, Anička je krásná!!!!!!!!!!!!!!!! doufám, že se holky mají dobře a že už je brzo pustí z porodnice.

Včera jsme měli s Jeníkem návštěvu - Stáňu s Mišákem!! Bylo to super, šli jsme do parku, kluci byli hodní, tak jsme kojily a kecaly a říkaly jsme si, jaká je škoda, že nebydlíme někde blíž, abychom se mohly navštěvovat častěji. Mišák je pěknej smíšek. :wink:

Já jsem zase uspala dítě, od 7 nezamhouřil oko a opět mi usínal u kojení, tak jsem ho šupla do postýlky, dneska brečel už jenom chviličku a do 5 minut usnul. Tak si konečně čtu nějaký zprávy na internetu a zjistila jsem, že od ledna zvyšujou mateřskou!!! tu co se bere dle platu tich prvních šest měsíců. no mám smůlu, docela bych si polepšila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad to ještě stihnu s druhým prckem.

Míšo, jak jde učení?

Peti, tak konečně máš kuchyn? to je super! vyfot!!!! :wink:
10. zář 2008 v 11:35  • Odpověz
holky držte palce, jedeme pro auto, snad to vyjde...
jo a teď jsem zjistila, že se do ničeho už nevejdu a vypadám jak prase - ne pěkné bříško jak holky, ale rozkydlá do stran... no klasická těhule, co čeká holčičku... doufám, že bude krásná, protože maminku bude mít hnusnou a musí to někdo vyrovnávat
Leni, tak to je supr, že jste měli takovou návštěvu - než odjedu z Prahy tak vás chci kočky všechny vidět jo? když už teda jsme tu dovolenou odpískali, tak aspoň chci vidět vás!!!!
10. zář 2008 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj holky,
po včerejším dni nic moc, mám dnes zase na chvilku andílka ... zrovna chrupe v kolíbce :sweat_smile:

Anička je krásnááá ... jsem už zvědavá na dalších fotkách :slight_smile: tak snad to holky v porodnici zvládají a budou brzy doma ... hezky rodinka pohromadě!

Míšo a teď už jsi na řadě ty!!! Jsi krásná maminka a holčička bude krásná po mamince a tatínkovi! :wink: Tak už jdeš nakupovat těhu-oblečení? Já jsem ho začala nosit právě po 20tt, kdy bříško se už hezky kulatilo ... Kdy se stěhujete z Prahy?

Oni zvyšujou mateřskou od ledna? Hmm ... tak škoda ... to už pro mě bude taky pasééé :confounded:
A jinak tu návštěvu vám taky moc závidím, to je fajn, že se takhle můžete vídat! :wink: Já se už těším, až bude mít švagrovka dvojčátka, budeme moct vyrážet taky společně na procházky a navštěvovat se s prťaty! Mamina se drží už je v 29tt !! Tak máme všichni radost po těch problémech, co měla ... :sweat_smile: Bude to Nikolka a Anetka. :wink:

A holky mohly bychom se třeba taky vidět příští rok zase někde i s prťaty a třeba i manžílky někde, co? Ráda bych vás zase někdy viděla hezky pohromadě :slight_smile: Třeba na jaře nebo v létě ... já vím, hromada času, ale jen mě to tak napadlo ... :wink:
10. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz
Lenni, to je super, že už takhle Jeník usíná ... taky to budeme muset zavést ... zítra mu je 6 týdnů, konec šestinedělí, tak musíme něco vymyslet, protože s tím máme problém taky ... a nosit ho dvě hodiny v náruči ... :fearful: Záda mě bolí už teď, levou ruku mám celou namoženou, no je to mazec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže necháváte brečet nějakou dobu, jo? Náš právě taky strašně řve, když ho položíme do postýlky ... ale někdy bohužel nepomůže ani ta náruč ... např. včera brečel od 9-16hod ... ne v kuse, ale celou dobu kňoural a střídal do s řevem :confounded: , tak jsem řvala hezky s ním ...
nepomáhalo chování, houpání, lehátko, postýlka, kočárek, hlazení, vyprávění, zpívání (a to je co říct, nezpívám ani když jsem sama v koupelně - chudáček :dizzy_face: ) ... tak jsem byla docela hotová, že můžu dělat cokoliv a neumím ho uklidnit ... proto dnes je hodný, asi dospává ...

My zase když usíná, tak ho hladiíme po vláskách, čelíčku a vždy sjedeme na bod mezi očima a to se vždy začne krásně usmívat a zavírat očička ... :slight_smile:
10. zář 2008 ve 13:56  • Odpověz
Moni, ten srazík je dobrej nápad a jak nás znám, tak abychom se začaly domlouvat už někdy ted, abychom domluvily nějaký termín :grinning:

Jo když takhle kňouraj nebo brečí celej den, tak to je slušně na palici.:frowning2:

S tím uspáváním nám to dalo taky docela zabrat, začali jsme kolem 6. týdne (do té doby jsme měli úplně to samé co vy), večer jsme ho po kojení položili do postýlky, pusinka, pohladit a odešli jsme, někdy brečel třeba hodinu a půl a já jsem tam po 10 minutách chodila, vždycky jsem ho pohladila nebo jsem se nad nej naklonila a přitiskla mu muj oblicej na jeho tvářičku a chvilku ho hladila a znova a znova, žádný mluvení, jenom ššššš, ššššš, bez očního kontaktu, trvalo to asi týden a půl a ty intervaly se snižovaly, ted tam třeba kníká 10 minut a usne, někdy usne bez brečení. Ale kolikrát to bylo nahraně, že manžel vyměknul a chtěl ho jít pochovat. Já jen doufám, že nám to takhle vydrží.
10. zář 2008 ve 14:31  • Odpověz
autor
moni : ja bych nejaky sraz s detmi urcite dala. Treba by to slo na te chalupe, kam jedu tenhle vikend s breznovkama. Je to ve Vyprachticich u Lanskrounu. Takze docela na puli cesty, jak pro Prazaky, tak pro herminku. Bylo by to super...uvidim jake to na te chate bude a dam reference.

Míšo : jestli ty vypadas jako prase, tak co jsem potom ja ? :sweat_smile: megaprase..... :frowning2:
10. zář 2008 v 17:07  • Odpověz
Petru, no to já to budu mít kapku z ruky co? :pensive: :sweat_smile:
no jo Petru, ale znáš to sama, najednou vypadám jinak - rozhodně ne jak Léňa nebo Monča, které měly jen to bříško a jinak furt stejné - jsem taková jinačí, i v ksichtě, no a ta postava - místo pěkného těhu bříška, mám velkou netěhu prdel :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky, no je to věda s tím uspáváním...
10. zář 2008 v 17:19  • Odpověz
autor
Míšo : však já tě chápu. Každý máme tu hranici jak chceme vypadat a když je to jinak, tak nás to mrzí.
Ale vždycky mě to rozhodí, že když mají depku holky co jsou štíhlé, tak to já abych se šla rovnou zakopat :sweat_smile: , abych tady nestrašila. :frowning2:
Já vím, že některé holky mají jen bříško a že "klučicí" bříško může vypadat lépe, než "holčičí", ale tak to ber jako daň za svojí vytouženou holčičku...Ty to narozdíl ode mě shodíš hned.
Já se pořád utěšuju tím, že to za Tondu stálo, ale nejradši bych brečela. Už jsem došla tak daleko, že se vyhýbám návštěvě práce, protože se prostě hrozně stydím, jak teď vypadám a jak si určitě spousta lidí řiká, vždyť už je půl roku po porodu, jak to že je pořád tak tlustá...a nebo : zase jedna z těch, co bude po dětech matrona...
ale asi jsem paranoidní.
:sweat_smile:
10. zář 2008 v 17:31  • Odpověz
autor
Míšo : ty to máš daleko ? na tu chalupu ? nebo to byla jen ironie a máš to naopak blízko. Nevybavim si to na mapě a nevím, jak si vyložit ty smajlíky.
10. zář 2008 v 17:33  • Odpověz
autor
Míšo . pošli fotku, zajímalo by mě, jak jsi jiná v ksichtě.... :grinning:
je to fakt zajímavý, jak to těhotenství člověka změní, co ?
Ale někomu to fakt sluší. jako třeba vám všem... :wink:
10. zář 2008 v 17:34  • Odpověz
Petru a jak jsi teď na tom? už cvičíš nebo tak? už jsi něco zhubla? jeslti jo, tak se musíš pochválit za každé kilo... :sweat_smile: :wink: , vždyť to je úspěch ne?
no já si doma přijdu OK, ale jak jsme dneska jeli kupovat to auto, tak vedle Toma v obleku jsem si připadala jak totál hnuska - no taková ta klasická těhule, co nemá co na sebe, má hnusný vlasy, beďary a vypadá spíš jak tlustá než těhotná :confounded: :grinning:
no ale holky auto máme :dizzy_face: a klááááásný
ale tolik peněz jsme v životě neutratili - to byla premiéra
10. zář 2008 v 17:34  • Odpověz
Petru, no to nebyla ironie, fakt to bude pro mě hodně z ruky... no ale vždycky to někdo bude mít z ruky... tak snad půjde něco dělat... uvidíme :wink: - ale já budu cestovat už s miminem, tak to by se měl na to brát ohled ne? :grinning: :grinning:
no hele já ti nevím, ono to asi nepůjde vyfotit - prostě vypadám jinak - bohužel rozhodně hůř... nedá se to asi moc popsat... ale i když se hodně snažim se upravit, tak mi to nesluší.. jsem prostě jiančí než dřív - kvůli Nelče to přežiju, ale snad se to vrátí... uvidíme...
10. zář 2008 v 17:37  • Odpověz
autor
Míšo : no, asi od 21.8. (to jsem byla u nasich a vážila se tam - a pak v noci brecela do polstáře), jsem zhubla 2,5 kg...je to hrozne malo, ale aspon neco...
necvicim...nedokopu se...ale kdyz neni vedro, tak hodne chodim (v Krkonosich 20 km po kopcich apod.) a nejim sladký (obcas si dopreju jen zmrzlinu - bez te nevydrzim). a nejim vecer....a celkove se snazim vyhejbat se kalorickym bombam jako je pizza, listovy sneci a jine dobrutky...
proste se celkove krotim v jidle...vim ze to nestaci, ale az zkonci ty pitomy vedra, tak snad vyrazim i na ty brusle a budu chodit kazdy den...ted kazdodenni prochazky nezvladam...

ja si na zacatku tehu taky pripadala spis tlusta nez tehotna...ale pak jsem si docela libovala, ze muzu po letech nezatahovat bricho..fakt uleva...a nosit hadry, ktery se mi libi a neresit, ze mi jsou videt speky....tehu bricho byla pro me fakt v jistem smyslu uleva...jen skoda ze ho mam porad a vsichni vedi, ze uz mam dite :grinning: :sweat_smile:
10. zář 2008 v 17:42  • Odpověz
autor
Míšo : aha, tak muzeme jet klidne jinam...precijen budes mit nejmensi miminko :slight_smile:
no jo rika se, ze kdyz se ceka holcicka, bere mamince krasu, ale u tebe mi to teda nepride... :wink:
10. zář 2008 v 17:43  • Odpověz
autor
jdu si zamaskovat bedary :sunglasses: ...pridou tchanovci....
10. zář 2008 v 17:45  • Odpověz
Michaelo, zbiju Tě, jestli budeš psát o velké prdeli a hnusných vlasech, jasné? :angry: :grinning: Jsi kočka, i když se tak momentálně necítíš :wink: , ale zeptej se okolí, každý Ti určitě řekne, že jsi krásná těhulka! V této souvislosti jsem si vzpomněla, jak jsem někde na beremku v diskusi četla, jak se holka těší, až bude těhotná. Na dítě pak ne, to už jsou starosti a nevyspání, ale na těhotenství jo (to opakuji její slova - docela drsné, že?).

Petru, 2,5 kg od 21.8. je akorát. Hubnout se nemá rychle, pak bys to zas mohla rychle nebrat zpět.

Moni, srazík bych taky brala, a docestuji i dál, když jsem ještě bezdětka :wink:, pokud by to nebyla zrovna cesta na celý den, nemám problém :wink: Jen manžílkovi by se tam asi 2x nechtělo :grinning:
10. zář 2008 v 18:42  • Odpověz
autor
Hermi : jo jo...vim že halo efekt nema cenu...nebo treba skoro nejist atak...
Muj manzel by asi taky nejel, on se moc nedruzi, kdyz lidi nezna a navic uz ho zacinaji otravoavt reci o porodech, detech atak...v Krkonosich jsme byly dve matky a je jasny, ze vetsina deti byla o nich a Frantisek uz to jednou nevydrzel a ze pry , jestli bychom se nemohli bavit o necem jinem :grinning:
myslim, ze spolecny vikend by byl taky hlavne o detech... :sweat_smile: , tak snad to s nama bezdetne vydrzi... :slight_smile:
10. zář 2008 v 18:55  • Odpověz
Ahoj holky,

Anička je moc hezoučká, jsem zvědavá na další fotky. :slight_smile: Snad je brzy pustí z porodnice. :slight_smile:

Leni, moc ráda jsem vás viděla. Bylo to fajn. :slight_smile: A máš pravdu, že je škoda, že nebydlíme blíž. Ale zas až taková dálka to není. :dizzy_face: Do Motola už nepůjdeme, ale třeba se někdy uvidíme i tak. Jéňa krásně roste a je moc roztomilej. :slight_smile:
Prosím, kdybys zjistila nějaký info o plavání, dej mi, prosím, vědět. Většinou jsou kurzy od září, to je Mišák ještě malej, a pak asi od ledna. :dizzy_face:
O tý mateřský už jsem četla. Já bych taky měla víc (to asi všechny), ale ne o moc, ani teď jsem zdaleka neměla tu maximální výši.

Petru, to máš pravdu, že by se asi mluvilo hlavně o dětech. :slight_smile:
Co všechno dáváš Toníčkovi za příkrmy? A to ti řekla doktorka, co mu dávat?
Stejně jako Hermi si myslím, že 2,5kg od 21.8. je v pohodě, jsi šikulka. Myslím, že se říká, že optimální je tak 0,5kg za týden.

Moni, společný víkend by byl fajn, doufám, že to příští rok vyjde. :slight_smile:

Míšo, jsi hezká těhulka a moc ti to sluší. Nelinka potřebuje nějaký zásoby a neboj, těhu bříško taky bude. :slight_smile: A pak to určitě půjde rychle dolů. :dizzy_face:
Kdy se stěhujete?
Nakonec na dovču nepojedete? Kam jste chtěli jet?
Doufám, že nějaký srazík ještě bude než nám ujedeš. :dizzy_face: Třeba ten piknik... :slight_smile:
Gratuluju k autíčku.

My jsme byli včera na kyčlích v Motole. Tak je má Mišák v pořádku. :slight_smile: Potkala jsem tam spolužačku z gymplu. A když už jsme byli v těch končinách, stavili jsme se za Léňou a Jéňou. :slight_smile:
A Mišáka to nějak zmohlo a v noci má rekord - spal od 20h do 6h. Pak v 7h usnul, v 8h se nabaštil a spali jsme asi do 10h. :slight_smile: Mišák už v noci spí celkem dobře. Kdybych chodila spát s ním a ne o půlnoci, tak bych se i vyspala. :slight_smile: Snad si to Mišák dnes nerozmyslí a nebude chtít to spaní v noci změnit. :slight_smile:

Dobrou noc. :slight_smile:
10. zář 2008 ve 22:54  • Odpověz
autor
ahoj holky,
ja jsem tak blba....
vcera jsem mela jit na posledni kontrolu kycli (na Bulovku) a uplne jsem na to zapomnela... :sweat_smile:
ale v pondeli jsem na to jeste myslela...ja jen uplne ztracim prehledy o datumech a dnech v tydnu jak jsem doma...

Stano :o prikrmech mi neco rikala doktorka, ale to bych nebyla schopna si pamatovat, tak se ridim takovym povidanim, co mi poslaal kamoska. je to v podstate to same, co mi rikala dr.
Muzu ti to poslat...

Jinak, Tondovi davam na noc kasicku a kolem obeda zeleninu. Zacala jsem s mrkvi, pak brokolici a ted chci dat kvetak....pak bych uz pry mohla davat michaniny jako mrkev - brambor apod...
no a za nejakou dobu mu zkusim dat i sladkou (ovocnou), ale na to je jeste cas...zase aby pak nezacal odmitat zeleninu...
zatim mu ale jede...
11. zář 2008 v 08:08  • Odpověz
ahoj holky
Petru, tak tam zavolej a snad to nebude vadit.... no jo, člověku ty dny splývají že?

Stáni, ty jsi vždycky taková poctivka, jak všechno krásně okomentuješ :dizzy_face:

Hermi, bojim bojim :grinning:

jinak jsem si včera voala s bývalou kolegyní, která dělala u nás bakalářky a ona se omylem prokecla, že tam jeden z těch zkoušejících, kterého se nejvíc bojím - v podstatě jako jediný vyhazuje - prohlásil, že jesli něco nesnáší, tak studentky s dredama a těhotné... :confounded: - a navíc další holčina mi včera!!! napsala, že otázky nevypracované (dělané od února s deadlinem v červnu) mi nedodá, bo se s ní včera!!!! rozešel přítel... to je kvalitka co?
takže já musím si ty otázky dodělat... ona slibovala, že je dodá, tak jsem si je chtěla nechat až na zítřek - poslední den učení - o víkendu budu opakovat...
tak mě chytnul docela nerv...
jo a navíc jsem myslela, že kdyby mě třeba vyhodil z té soc. politikiy, tak na opravu půjdu jen na to - a prý ne, prý musím na všechno - takže pro mě je to loterie - buď a nebo, když to neudělám, už tam nikdy nepůjdu.... na jeden předmět bych se byla schopna naučit třeba v červnu s mimčem, ale na těch 5 předmětů fakt ne... :frowning2:
11. zář 2008 v 08:16  • Odpověz
Míšo, achjo, Ty to nemůžeš mít jednoduché :frowning2: Ale Ty to zvládneš, uvidíš!!! Gratuluji k autíčku, jakou značku jste koupili?
11. zář 2008 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky,

Míšo, ta vaše škola, to je teda děs. Budeme na tebe moc myslet. :slight_smile: Jak při státnicích, tak i teď při učení.

Petru, díky za ty příkrmy. Vytisknu si to a nastuduju. :slight_smile: Jsem zvědavá, jak se bude teorie lišit od praxe. :grinning: :slight_smile:
Mně ty dny taky splývají. Ale mám pocit, že mám větší přehled než když jsem měla třeba prázdniny. :grinning:
Včera a dneska jsem si na vás vzpomněla. Mišákovi se líbí ležet na pupku na přebalováku a "uklízet" všechny ty věci, co mám vedle (plenky, oční kapky, vitamíny, kosmetika,...). A nejvíc ho zajímají čistící ubrousky. Stejně jako Toníčka, když jste byli u nás. :slight_smile:
11. zář 2008 ve 13:36  • Odpověz
autor
Míšo : to je hrozny...je mi te fakt lito...fakt to nemas jednoduchy...
ale na tobe jeste neni videt ze jsi tehotna, tak by to ten zkousejici nemusel vedet :sweat_smile:

no ja bych teda fakt nechtela delat skolu tehotna nebo s mimcem...obdivuju te, ze jsi do toho sla...ja bych pockala az po skole. Ty na to ale mas...i kdyz skoda toho stresu....

Stano : u nas nejak hracky nemaji smysl...Tonda ma nejradsi ten pytlik s ubrousky, plenu, video, DVD, poctacovou klavesnici, tiskarnu apod... :grinning:

vcera mu tchanovci prinesli (na nasi zadost) starou nepouzivanou klavesnici k PC a Tonda se mohl po....nadsenim....
porad do ni boucha a vydrzi u toho fakt dlouho.. :slight_smile:
11. zář 2008 ve 13:43  • Odpověz
Míšo, teda, to je mi líto, že se ti to takhle komplikuje, ale holka, ty to uděláš, jsi moc chytrá a šikovná, ještě pár dní a máš to za sebou!! Třeba to s tím profesorem co nemá rád těhule nebude tak žhavý a jestli to na tobě není ještě vidět, tak si toho ani nemusí všimnout. Vydrž, budeme na tebe moc myslet!!! A co jste si koupili za autíčko? Míšo, s tím tvým vzhledem to určitě není tak dramatický, to třeba vidíš jen ty a lidi okolo tebe si toho ani nevšimnou a pro Toma jsi určitě ta nejkrásnější těhulka na světě!!!!:slight_smile:

Petru, se ti nedivím, že jsi na toho doktora zapomněla, já taky kolikrát nevím, co je za den :confounded: :wink: S tou klávesnicí to je sranda, je fakt zajímavý, jak ty děti berou takový ty obyčejný věci a na nějaký drahý hračky úplně prděj.:slight_smile: Jinak jseš fakt dobrá, že hubneš, pomalu ale jistě je podle mě nejlepší způsob, i když to dlouho trvá, tak vyděržaj! držím palce!! :wink:

Stáni, zjistím to plavání a dám vědět, možná se budeme muset zaregistrovat někam už ted, slyšela jsem, že jsou skoro všude pořadníky. To by bylo prima, když bychom chodily spolu. :wink:
11. zář 2008 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.