• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
lennik : ja chci jit na Sex ve meste pristi tyden. Pujdeme asi se dvema breznackama....
Bude to poprvy, co nekam pujdu bez Tondy....ale ja ten serial miluju a nechi cekat, az to bude na dvd.

ty houby jsou suseny ? jine totiz nezvladnu...Jestli jo, tak si prosim o recept.
10. čer 2008 v 17:38  • Odpověz
je tak holky to me vubec nechytlo tenhle serial..... takze ani film ne...
10. čer 2008 v 17:42  • Odpověz
holky, do prdele, ted jsem byla na zachode a zacala jsem spinit.... sakra, ....
10. čer 2008 v 17:52  • Odpověz
tak jsem to kino odpiskala, me se mota hlava doma natoz venku a tlak mi zas lita jak blazen, tak si pujdu radsi dat dalsi vlaznou sprchu. I kdyz jsem se fakt tesila na jeden vecer bez fotbalu a s kamaradkou :slight_smile:

Petru, je to desne jednoduchy, davam tam bud suseny houby nebo zampiony, podle toho co je zrovna doma:

4 kotlety, nakrájené na proužky
3 cibule, nakrajenou na vetsi kousky (pulmesicky)
1 stroužek česneku
5 vetsich brambor, nakrajene na male kousky
houby, mnozstvi dle chuti
(muze se pridat jeste cuketa)
pepr, sul

maso lehce osmahnout, pridat cibuli a chvili nechat opekat, pridat houby, zamichat, pridat brambory, vse osolit, opepřit, podlit horkou vodou, ale tak do 3/4 celé směsi a nechat dusit, az budou mekke brambory, pak párkrát zamíchat, ty brambory a cibule to zahustí, když je to moc vodové přidat trochu instantní jíšky. nakonec posypat jarní cibulkou. Jde to dělat i s celými plátky masa, který nejdřív osmažíš a pak postupně zasypeš celou směsí a dusíš. Dobrá je do toho cuketa, pridat skoro nakonec dušení.

holky, tak prý ty vedra už končí, zítra má pršet a má být vedro znovu až v červenci.
10. čer 2008 v 18:01  • Odpověz
tak jsem se o tom špinění snažila něco najít a raději jsem přestala.... :frowning2: - doktor mi to nebere... ku..a... :cry:
10. čer 2008 v 18:03  • Odpověz
Míšo a nemůže to být tím vyšetřením? dělal ti vnitřní ultrazvuk?
10. čer 2008 v 18:03  • Odpověz
Leni, nedělal, vnější :frowning2:
10. čer 2008 v 18:05  • Odpověz
tak jsem se mu dovolala - prý to bohužel může být i přesto, že bylo dnes všechno v pořádku - zítra si mám přijít pro utrogestan, kdybych začala krvácet, tak hned do nemocnice.... holky já se tak bojim :frowning2:
10. čer 2008 v 18:10  • Odpověz
tak zkoušej dál toho doktora, máš na něj mobil vid? ale vůbec to nemusí nic znamenat!!
10. čer 2008 v 18:11  • Odpověz
Míšo neboj, to bude dobrý!!!! ten urtrogestan bere spoustu holek. Bude to v pořádku!!!
10. čer 2008 v 18:13  • Odpověz
autor
Míšo : špiní spousta holek a nic to neznamená, neboj !!!!!Ale k doktorovi urcite jdi, at mas klid !! :wink:
10. čer 2008 v 18:15  • Odpověz
autor
lennik : a to to delas na panvi ? ja totiz nemam panev s poklickou, takze nevim, jak bych to podusila...
10. čer 2008 v 18:18  • Odpověz
autor
Míša : jedna moje kámoška dokonce krvácela, ale byl to jen hematom....drzim palce, ale chapu ze jses vystresla...kdo by nebyl...ale fakt si myslim, ze to bude dobry.
10. čer 2008 v 18:19  • Odpověz
holky díky za uklidňování, ale ať chci být klidná, tak stejně nejsem.... :frowning2: - výraz doktora nebyl zrovna optimistický...
10. čer 2008 v 18:20  • Odpověz
Petru, a jaký vozík máte - Croozer? Nebo se i jiné dají použít na brusle? Manžel si naštěstí nestěžuje na kuřecí, já maso vařím výjimečně (max. 2x do měsíce), tak je rád aspoň za to :grinning: (ale na svou obranu musím říct, že je to proto, že mívá maso v práci na oběd prakticky každý den).

Míšo, nestresuj se a neboj, určitě to bude OK!!!
10. čer 2008 v 18:21  • Odpověz
autor
Hermi : jo jo Croozer. Manzel kureci ma rad, jen rika, ze o delam porad a ze by taky nekdy rad neco jinyho....

ja si nedovedu predstavit bezmasy jidlo :sweat_smile: a to jsem byla rok a trictvrte vegetarianka (v puberte)
Ja totiz nemam rada varenou zeleninu, lusteniny apod...takze bych asi nemal co jist :sweat_smile:

Míšo : uplne te chapu...skoda ze ti nemuzem pomoct...vydrz do zitrka...
jo jo...tehotenstvi je jeden velky stres...teda aspon ja to tak mela...furt se clovek o to male boji :frowning2:
10. čer 2008 v 18:31  • Odpověz
Petru, jde to dělat i na pánvičce, když je trošku hlubší a dusit se to může i bez pokličky :slight_smile: Já su taky masožravec!:slight_smile:

Míšo, drž se!!!!!
10. čer 2008 v 18:43  • Odpověz
A já jsem zase nemasožravec - 2x do měsíce je pro mě úplně maximální množství :grinning:, klidně bych se bez něj obešla úplně (ale bez ryb asi ne). Petru, když nemáš ráda dušenou zeleninu a luštěniny, asi by se Ti bezmase jedlo dost špatně - co jsi tedy jedla v té pubertě? :fearful: Manžel mi naštěstí dušenou zeleninu sní, vždycky mu to všelijak ochutím a olizuje se až za ušima :grinning:, jen si říkám, že až bude dělat víc na stavbě, asi by to to maso chtělo...

Míšo, máš u sebe Toma, aby Tě podpořil? Achjo, tak ráda bych Ti nějak pomohla :frowning2: Pokud si vzpomínám, Stáňa taky špinila, a vidíš, jak to dopadlo :wink:
10. čer 2008 v 19:04  • Odpověz
Holky, díky, jste fakt zlatíčka - Tom před chvílí přijel, tak jsem ráda... musím prostě čekat a doufat, že se nerozjede krvácení... nic jiného mi nezbývá... v těchto týdnech jak jsem já, je to prý nejčastjěí a nejrozhodující - později už je prý "normální" - no uvidíme........ ale díky moc všem
10. čer 2008 v 19:06  • Odpověz
autor
Hermi : jedla jsem sladky jidla :slight_smile: , tenkrat jsem si to mohla dovolit (byla jsem fakt hodne hubena, ze lidi rikali at vic jim) :sweat_smile: a pak sojovy maso (treba cinu), obalovany syr, kvetakovy rizecky....no ale ja celkove nejedla moc teply jidla...Nase mama varila jen o vikendu a na stredni jsem zila ze syrovych baget a tatranek.... :grinning:
no ani nevim, co jsem jedla....nebo treba jen testoviny s kecupem apod...

ted uz bych byt vegetarian nemohla, fakt varenou zeleninu nemam rada....Je mi to lito, ale dusenou mrkev nebo hrachovou kasi apod. nepozru....snedla bych to jen v pripade hladomoru....nebo cuketa apod...bleeee
je mi to trapny takhle mluvit o jidle, ale proste mi to nechutna....

svagr je vegetarian a tchyne mu vari dost obstojne...tak bych se pripadne inspirovala tam, ona ty ruzny smakouny apod. umi dobre ochutit...ale ja bych nevydrzela bez pecenyho kuratka apod...

na CT2 davaj vtipnej film, kdysi jsem to videla....je to o vstazich a jsou tam dobry kecy....
10. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz
autor
holky, omlouvam se za hrubky, ale fakt posledni dobou nezvladam pravopis :sweat_smile:
10. čer 2008 ve 21:04  • Odpověz
holky, tady posílám hru našeho mládí, předpokládám, že jste jí taky měly - tak příjemnou zábavu...

http://deepblue.sk/~r0b0/nu_pagadi.swf

se mnou pořád stejný...
tak dobrou
10. čer 2008 ve 22:23  • Odpověz
Míšo, no jasne, vejce a vlk!! ale mě to nikdy moc nešlo, u nás byla na tohle lepší ségra, já nesložila nikdy ani rubikovu kostku :grinning:

Tak se pěkně vyspi a zítra dej vědět, jak to dopadlo u doktora! Držím palce a myslím na tebe!!
10. čer 2008 ve 22:35  • Odpověz
Leni, ono to u doktora nijak nedopadne - dá mi jen utrogestan, nic víc, nic míň...

taky se pěkně vyspinkej :slight_smile:
10. čer 2008 ve 22:40  • Odpověz
Ahoj holky. :slight_smile:

michalka: No já tu hru sice neznám, ale zkusím jí. :sweat_smile: Doufám, že bude vše v pořádku, uvidíš u doktora, co ti ještě poví..., ale určitě to bude dobrý, jak psaly holky, je hodně žen, co špiní a nic to neznamená.

lennik: Leni, už je ti líp? :confused:

monisek: Jé, to vypadá výborně a docela jednoduše, tak to já to tiramisu taky vyzkouším. :slight_smile:

herminka: A když moc nemusíš maso, tak co vaříš? :confused: Já teda miluju zelený fazolový lusky se smetanou a bramborem, je to jednoduchý, rychlý a mňam. :dizzy_face: Jo a taky dost dělám zapékané brambory nebo těstoviny snad na milion způsobů. :sunglasses:

Koukám, že jste se zase rozjely v receptech, to se mi celkem hodí, protože dost často přemýšlím co uklohnit, tak mám nějakou inspiraci. :dizzy_face:
11. čer 2008 v 08:06  • Odpověz
Krásné ráno!
Míšo, tak co? Moc držím pěsti! :wink:
11. čer 2008 v 08:15  • Odpověz
Ahojky,

Míšo, tak nejdřív gratuluju k srdíčku!!!! Z velikosti si hlavu nelámej. A to špinění už doufám (moc doufám) přestalo, určitě to bude dobrý! Dej nám vědět!

To Tiramisu taky dělám z pomazánkového másla a šlehačky, jen dávám místo čokolády kakao (ne granko). Je to fakt mňamka.

Leni byla jsi v tom kině ? Já byla minulý týden na venkovským učiteli - viděla jste to některá? A zítra možná půjdeme s kolegyňkou na Bobule.
11. čer 2008 v 08:55  • Odpověz
ahoj holky, díky všem :wink:

k doktorovi půjdu tak za hodinku - teď se zkusím najíst, nějak mám žaludek až v krku... to špinění je trošičku slabší, snad to byla jen cévka, uklidňuju se tím - musím tomu prostě věřit, ale pro ten utrogestan si dojdu, tím se nedá nic zkazit - dneska mi tady naskočil 9. týden :dizzy_face:

Léňa nakonec v tom kině, Alčo, nebyla - kvůli tomu počásku - už se to tam začíná kazit, jsem ráda - jako pršet by nemuselo a ten včerejšek byl extrém

já dneska musím hodně makat na ten pátek, ale jinak budu odpočívat - to mám přikázáno. Včera mi jel manžel pro jeden zápočet - se vyplatí mít hezkého muže - naklusal tam v obleku a prý se na něj (jinak je to celkem kr...a) usmívala jak sluníčko a ještě mě pozdravovala. :grinning:

no a dneska mám jahodový den - tchánovci poslali košík jahod (sami o sobě nejsou až tak úplně dobrý) - tak si udělám litr koktejlu, rozmačkám je s cukrem a zmrazím a možná večer knedlíky - ty já rád :wink:
11. čer 2008 v 09:15  • Odpověz
Alčo, na Venkovském učiteli jsme byli - mě se to moc líbilo - jak to bylo takový "syrový" - jen jsem měla "odborné" výhrady k tomu, jak ten syn utekl a jak pak oni s tím naložili a podali to, jako že to takhle je správně -to určitě dobře nebylo, chudák kluk.... ale jinak super! :wink: (vidíte tu deformaci povoláním? - tragédie :grinning: ) -taky máte deformace?
11. čer 2008 v 09:17  • Odpověz
ahojky!!
tak mě zase probudila řezačka na cihly nebo dlaždičky nebo co to je. Ach jo!

Míšo, dej vědět!!!

Alčo, do kina jsem nakonec nešla, večer bylo fakt šílený dusno a bála jsem se, že sebou někde seknu. Na Bobuli bych chtěla jít taky, možná přemluvím manžela, ten sice do kina nerad, ale tohle by se mu mohlo líbit, když je to film o víně.:slight_smile: s tím fotákem asi dopadnu stejně jako ty :slight_smile:, teda aspon zatím, ten fotak ma takových funkcí, že si to musí člověk pořádně osahat.

Holky, dneska v noci jsem byla 6x na záchodě, to už je hukot! naštěstí se mi podaří vždycky hned usnout, jinak bych z toho spánku nic neměla. :grinning:

Amorous, zapečené brambory taky miluju!!!:slight_smile:

Po obědě jdu ke kadeřnici, tak se těším!! :wink:
11. čer 2008 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.