• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
lennik : jeste me nechval...pecu boruvkovy kolac na vikend s breznovkama a asi 3 jsem snedla...proste jsem podlehla.... :frowning2: :angry:
ale nevzdam se.... :sweat_smile:
11. zář 2008 v 16:48  • Odpověz
holky, díky, jste zlatíčka... :dizzy_face: - no tak během posledních 5 dnů mi pupek fakt narostl, takže když jsme kupovali to auto - Fabii - tak mi ve dvou autosalonech řekli, že se mi tam parádně vejde kočárek :grinning: :grinning: - takže už to na mě poznat je - měla jsem naplánované šatky, bo jsou pohodlné a jediné mi jsou, ale do nich nejdu, jsou to ty v albu a tam je to fakt vidět.. tak musím zvolit něco jiného - ale nefím co, bo se do ničeho nevejdu

Petru, já chci koláč - borůvkovej...................... to mi nedělej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! budu brečet - hele jsi jako hrozná jo, já tady těhule, s chutěma, lednice prázdná, manžel na služebce, tak mi nemá kdo dojít nakoupit a ty tu začneš o koláči... začínám tě nenávidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: (žert) :grinning: - nastartuj kočár a za půl hodiny na Ládví u mě jo? :grinning:

jo a včera jsem si psala s Méďou - ještě nemá mlíko, tak ji ještě nemůžou pustit, ale jinak je Anička zlatíčko, prý furt spí :dizzy_face:
11. zář 2008 v 16:57  • Odpověz
holky, Méďa tam má nové fotky - Anička je krásná - fakt veliká :dizzy_face:
11. zář 2008 v 16:59  • Odpověz
napsala jsem o mlíku a dostala na něj (teda na kravské) neskutečnou chuť - tak jdu tak půl litru zdolat :grinning:
11. zář 2008 v 17:00  • Odpověz
Ahojte,
tady Honza od Péti, zdraví vás všechny moc a kdybyste chtěly vidět fotky naší Aničky, tak jukněte na www.hazlbauerojc.webgarden.cz - hledejte v Galerii "Anička"... koukám ale, že to už vykecala Míša, no nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zejtra budu mít holky už doma, tak se vám tu zase o pár stovek příspěvků zvedne aktivita.
H.
11. zář 2008 v 18:54  • Odpověz
a mlíko už holka ode dneška má - a prej docela dost:slight_smile:
11. zář 2008 v 19:19  • Odpověz
autor
Míšo : a to jeste nevís, ze jsem jeste upekla nivovy sneky z listovyho testa.... :grinning:
a dieta je v pdachu... :sweat_smile:
ale ja se nevzdam...

taky jsem dostala chut na mliko, ajk jsi to psala...mam tu zbytek z te buchty, tak ho jdu vypit....

jdu cumet na Tatinka v polepsovne... :slight_smile: ten film miluju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ahoj Honzo, moc dekujeme...nevyslepicila to Misa, ale sama Meda smskou :wink:
Anicka je nadherna, gratuluju !!!
11. zář 2008 ve 20:09  • Odpověz
autor
tak a uz se u toho uculuju jako mesicek na hnoji....Nemec je tady sladkej.... :dizzy_face:
11. zář 2008 ve 20:11  • Odpověz
autor
holkyx, ja teda nevim jak vam, ale me Anicka pripada desne podobna Tondovi, kdyz se narodilll. Fakt bych si je na nekterych fotkach spletla :sweat_smile:
asi je to tim, ze byli oba pres 4 kila...i v porodce byli miminka kolem 4 kil podobny Tondovi a vsechny dvoukilovy si taky byli podobny...

Uplne me ty fotky od Medi dostali...fakt mam slzy v ocich....to bylo tak hezky, kdyz se Tonik narodil.... :dizzy_face:
11. zář 2008 ve 20:18  • Odpověz
autor
tak a ted jsem videla Medi synovce....teda takhle hezky dite jsem dlouho nevidela....!!!
11. zář 2008 ve 20:24  • Odpověz
autor
tak jsem musela sjet vsechny fotky Martinka a zase jsem se dojala...na jedne fotce je Medi segra s doktorkou, co me rodila...Hrozne mila a hezka mlada doktorka. :slight_smile:
a je sranda jak si jsou Meda se segropu fakt desne podobny a ze maji i podobne velky deti...martinek fakt tesne trumfnul Anicku....
a ted uz jdu na film, zatim to mam jen jako kulisu a koukam na ty nej sceny.
11. zář 2008 ve 20:40  • Odpověz
Petru a kdes viděla Martínka? no mě přijde, že je Anička jiná než Tonda... :wink:

a super, že budou holky zítra doma :dizzy_face:
11. zář 2008 ve 21:08  • Odpověz
autor
Miso : na jejich strankach...no ja myslim fotky anicky, kde je treba z boku a zachumlana...se koukni ke me do alba, kdyz se narodil...
11. zář 2008 ve 21:43  • Odpověz
autor
ted koukam, ze v albu na MK nemam zadnou z tech fotek, kde mi anicka pripomina Tondu...
neni to na vsech fotkach, ale asi na 4 co jsem videla u Medi jsem se uplne lekla, jak mi pripomina Tondu, asi jsem teda uplne mimo, ale proste mi to tak pride...
11. zář 2008 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj jsme doma :slight_smile:
Holky, jsme v letu, uklízíme , spadla tu bombička, dáváme do kupy kočárek a reorganizujem obývák - teda hlavně Honzík. Já se flákám, bolí mě šití. Andulka je zlatá, chrní. Dneska jsme byli u rehabilitační sestry, máme zlomenej klíček od porodu,a le prej to bude Ok, jen musíme cvičit....Kojíme, bolí nás prsa, ale jsme šťastný... :grinning: Jdu se na chvilku válet...to sezená na těch švech není nic moc...teda...spíš nic... :sunglasses:

Je super, že se vám naše dítko líbí, páč nám taky. Včera tam byl švagr se slečnou - a Tomáš pořád opakoval...jéžíš, ta je tak krááásná....no to byla slast....že jo, matky :slight_smile:

Jdu si na chvilku lehnout, za včera a předevčírem jsem spala cca 10 hod...
12. zář 2008 v 11:36  • Odpověz
Ahoooooj Medi!!!!! to je super, že už jste doma!!!! Anička je fakt krásná!!!!! To sezení nic moc co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: já měla asi 14 dní na sezní dětský kruh, s tím to bylo dobrý.:slight_smile: Tak se užívejte rodinko!! a ty odpočívej, matko :slight_smile:, měla jsi to náročný, tak na to máš ted nárok. :wink:
12. zář 2008 ve 12:44  • Odpověz
No já to zatím snad zvládám bez kruhu, ale nic moc to teda není....včera jsem si kejchla a myslela jsem ,že chcípnu...

No jo, to já mám zastání doma, neboj, teď tu bude do středy Honzík, pak nastupuje moje mamka a uvidíme, jsetli bude třeba a vzala by si volno Honzova mamka.
:sunglasses:
12. zář 2008 ve 13:49  • Odpověz
nazdar Meďule a Aničko :dizzy_face: to jsme rády, že jste tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a chceme hoooooodně fotek jo? a prosím pro tetu Míšu nějakou v růžovém oblečku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
Medi, ráda bych vás pak ještě viděla... tak příští týden až udělám státnice - a jakože je udělám!!!, tak uvidíme, jak na tom budeš, jak ti bude a jestli bys na návštěvu měla náladu a případně bych pak někdy přijela jo? :dizzy_face:

a Petru mě včera tak nahlodala, že jsem celý večer a noc měla chuť na koláč, až jsem to nevydržela a peču štrůdl :grinning:
12. zář 2008 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj holky,

Medi a Aničko, to je dobře, že jste doma. Anička je moc klááásná. :slight_smile: Těším se na další fotky a vyprávění. Pořádně odpočívej, dokud to jde. :grinning: Ale třeba bude Anička hodná pořád. :slight_smile:
Medi, jojo, je to hezkej pocit, když ti ostatní chválí mimčo. :slight_smile:

Holky, s tím koláčem mi děláte chutě. :dizzy_face:

Leni, to plavání by bylo fajn, kdybysme mohli chodit společně. Já už jsem nějaký našla, ale podrobně jsem to nezkoumala. Ale zatím teda fakt nevím, kam. :slight_smile:

Mišák usnul asi po 4 hodinách, tak doufám, že chvilku vydrží. Ale net je strašně pomalej, tak asi radši půjdu něco dělat. :dizzy_face:
Mišákovi je dneska 5 měsíců. :slight_smile: To to uteklo. :slight_smile:
12. zář 2008 v 15:33  • Odpověz
Teda Stáni...to je fofr...tak to jste už teda kus chlapa :slight_smile:

Holky, neštvěte mě s koláčem, nevím, kdo by ho u nás upekl...já teda ani ve snu :grinning: Dvě hodiny to tu hejkalo a tsď jsem to nakrmila a usnula u toho na chvilku...Honzík byl mezitím nakoupit a přinesl mňam kávenky...Je šikovnej a moc se snaží... :sunglasses: :slight_smile:
12. zář 2008 v 16:36  • Odpověz
Medi, ty jsi dílo :grinning: :grinning: :grinning: - prej, dvě hodinu TO tu řvalo :grinning: , a Honzík je fakt šikula :dizzy_face:
12. zář 2008 v 16:38  • Odpověz
Ale fakt..nejdřív to dělalo ksichtíky na tchýni....a nesusnulo to a pak to hejkalo a nic na to nezabíralo...ale už to spinká...a doufám, že zas ještě chvilku bude. Prsa mám z toho kojení celý bolavý...

Holky, taky jste si musely zvykat...mám pocit, že to zatím teda docela bolí...minimálně,když se přisaje...
12. zář 2008 v 16:46  • Odpověz
Medi, no já teda upřímně z toho mám fakt strach, bo pro mě teď představa, že se mi něco přisaje na bradavku, tak to je na zešílení.....se jich pomalu nemůžu ani dotknout, když je mažu krémem - ale já to takhle měla vždy... no tak snad si zvyknou holky kozenky... a mlíka máš dost?
12. zář 2008 v 16:48  • Odpověz
Gratuluji Mišákovi k 5. měsícům!!!! :wink: :slight_smile:

Medi, mě to teda bolelo tak 3 týdny. hodně jsrem je mazala bepanthenem, to pomahalo.
12. zář 2008 v 17:38  • Odpověz
Medi, ahój, vítejte s Aničkou doma :wink: Honzík je šikovný, že se snaží pomáhat, tak ať mu to vydrží! A buchtu by moh napéct on, ne? :grinning: No tak ne, no...

Míšo, konečně optimismus: "až udělám státnice - a jakože je udělám!!!" - tak to má být :wink:
12. zář 2008 v 17:48  • Odpověz
Ahoj holky!

Medi, to je super, že jste už s Aničkou doma z porodnice, moc gratuluju! ANička je krásnááá! Tak hodně odpočívej a nabírej síly. :wink: Mně taky strašně bolely bradavky a to snad hned na porodním sále, kdy mi dali Danyho k prsu ... mám hodně citlivé bradavky, takže každé přiložení k prsu bylo strašně bolestivé a vždy jsem zatínala zuby bolestí a fakt držela slzy ... nakonec kojím přes kloboučky a je to lepší. Ale myslím, že si bradavky u tebe teprve zvykají a bude to dobrý :wink: A jak se cítíš jako maminka? :slight_smile:

A jinak gratuluju Mišákovi k 5. měsíčním narozkám! :sweat_smile:
12. zář 2008 ve 22:18  • Odpověz
Ahoj holky...
No, kojení je fakt drsný...hlavnľ se blbľjsc pťisává k pravýmu prsu, ale my se to naučíme. Bepanthenem mažu, taky si myslím, že to pomáhá...akorát mám ty dvorce takový jakoby nateklý...no uvidíme. Ale už to nemám zatvrdlý okolo...horká sprcha zabírá.

Míšo a kdy že tojdeš pťesnľ? Jinak se samozťejmľ stav pťíští týden, až budeš mít klídek...nejlépe nľkdy od po do st...to bude doma Honzík. Ve čt a pá je tu se mnou mamka...tak počítám, že mi bude mít snahu vygruntovat, ale to se nedám...nemám rád, když mi tu nľkdo uklízí.

Sorrry...přepla se mi tu slovenská klávesnice...tak trocha luštění, en? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. zář 2008 v 11:54  • Odpověz
čau kočky :wink:
teda Medi, to je příspěvek - raději si tu klávesnici přepni :grinning:
jinak startuju předposlední den učení - dneska to bude ale na blití, bo jdu opakovat sociální politiku a to je fakt hnus a nic si z toho nepamatuju...holky já to tak chci udělat!!! zasloužim si to!
Medi, v úterý ve 12 na startu, rozběhy mám do jedné na přípravě a finále od 13 do 14. Slavnostní ceremoniál bude doufám dlouhý a veselý :grinning:, završený v prosinci státní hymnou na promoci :grinning:
14. zář 2008 v 08:16  • Odpověz
Míšo, to je mazec, že dělají ty promoce tak pozdě, že? To už budeš mít pěkný pupík :wink:
14. zář 2008 v 09:18  • Odpověz
AHoj holky...to je teda mazec, jsem si nedovedla představit, jak bude ten čas letět...

Dneska v noci moc nechtěla pít...tak jsme trochu bojovaly...ale nakonec jsem zvítězila, ale byl to boj...Musela jsem dokonce poprvé použít na dovysání odsávačku..a to je normálně piraňa. Děsně se škube a nechce pít....pak řve a pak zase dělá, jakej má hlad...no nevím...tak jí střídavě rozbaluju a zabaluju, aby se mi probudlila...Nemáte někdo nějakej fíglík? :frowning2:
14. zář 2008 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.