• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Medi, tisíceré díky :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: - a vidíš, jak Aničce růžová sluší - počkej, že já ji něco pěkného přivezu.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. zář 2008 ve 22:15  • Odpověz
ahoj holky
tak a je to tady - poslední den před dnem D... ještě se budu dneska učit, zbývá mi pět otázek a pak opakování celkově těch, kde mám jasné vykřičníky
no a jsem zvědavá, jací budou na ty, co jdou dnes...
15. zář 2008 v 08:32  • Odpověz
Ahooooooj,

tak v první řadě chci ještě jednou popřát Médě k narození Aničky! Je krásná!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluji!

zběžně jsem vás dočetla...

Míšo, je mi líto Kulíška :frowning2: Dnes už se ale moc neuč kočko!!! Neboj, všechno zvládneš levou zadní, jsi holka šikovná :dizzy_face: Zítra ti budu mooooc držet palečky...

Jinak koukám, že ostatní krásně maminkujete, kluci vám vesměs dělají jen radost. To je moc dobře.

Moni, srazík je bezva nápad!!!! Za sebe hlásím, že bych určitě bez manžela, on na takové dýchánky není... ale já JO :grinning: :grinning:

Hlásím, že Irsko je hezký, ALE.... celou dobu bylo 12 - 15°C, pršelo a foukal studený vítr... nečekala jsem žádný sunshining, ale todle bylo až dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak to bylo příjemný, hlavně jsem se konečně pořádně vyspala :sunglasses: (každý den tak 9-10 hodin) - no dnes naopak jen hodiny 3, nějka jsem nemohla spát :frowning2:
Až se k tomu nějak dostanu, hodim fotky na net...

tak se mějte všechny krásně a já zas přijdu :sunglasses:
15. zář 2008 v 09:03  • Odpověz
Míšo, tak ať to jde! Máš dva mozky, tak budete určitě u státnic zářit :wink:
15. zář 2008 v 09:07  • Odpověz
AHoj vespolek

jaji, Irsko si dovedu živě představit, asi tak nějak jako ve Skotsku, ne? Co nebylo rychloschnoucí, to bylo zasmrádlý :grinning: Tak hlavně, že jste di to užili.

Míšo, dneska se moc neuč, jo? Dej so stříček - tak 20%, ať se hodíš do pohody a dej si hlavně večer oraz,to fakt zvládneš levou zadní. My ti budem všechny fandit.

My jdem dneska k doktorce, protože je na Proseku, tak k nám domů nepůjde, tak to je trochu komplikovanější. JSem zvědavá, jak to zvládnem s kojením.Musíme tak kolem 11 nekojit a občas je to fakt náročný...jako složit vagón uhlí :grinning: :grinning: Tak nám držte palce, ať je vše Ok..
15. zář 2008 v 09:35  • Odpověz
Namrskala jsem fotky do alba...ať se můžete pokochnout :slight_smile:

A jdu vzbouzet draka, a´t se stačíme najíst, než půjdem k dr...
15. zář 2008 v 10:22  • Odpověz
Medi krásný!!!! Držím palečky na doktorku, ale vše bude jistě OK!

Kde jste???? No to je gól, tak já tu budu sama :frowning2:
15. zář 2008 ve 12:32  • Odpověz
autor
ahoj holky, omlouvam se ze jsem vam byla neverna...vikend s breznovkama a ted to drbeme na diskuzi, navic je Tonda jako snad polovina breznatek nemocnej (ryma a kasel, ale fakt des....jsem to v noci orvala)
asi nas tam nakazila jedna holcicka... :angry: maminku nenapadlo ji od ostatnich deti izolovat a hlavne izolovat jeji hracky...vsichni cucali vsechno...
ale treba to je jen zmenou pocasi, ale je divny, ze o vikendu byli deti v pohode a doma nam vsem padli...

Tesim se , az si tu doctu Medi zazitky a zkouknu fotky, ale ted nestiham....
jeste jsem od rana nejedla. Tonik kdyz kasle tak se davy a blije :frowning2:
15. zář 2008 ve 13:00  • Odpověz
ahojky holky, ted jsme přišli z poradny od doktorky, Jeník má 6,10kg (jsou mu 2 měsíce a 1 týden). :slight_smile: doktorka nás pochválila, všechno máme v pořádku a krásně rosteme.:slight_smile:

jsou tu naši, tak vás dočtu až večer! zatím pa
15. zář 2008 ve 13:23  • Odpověz
Tyjo Leni, to je Jenda obřík :dizzy_face: jsem ráda, že kontrola dopadla dobře. právě jsem se pokoukala na fotečky na vašich stránkách - Jenda už je velikej :dizzy_face:
a postřehla jsem fotečku s tetou Aničkou...jak pak se má kočka naše????

Peti, to je škoda, že jsou všechny březňátka ze srazu nemocný :frowning2: ale snad jste si to užili i tak! :dizzy_face:
15. zář 2008 ve 13:43  • Odpověz
jo a ještě jsem chtěla vlastně napsat, že jsem teď koukala na fotky Danečka od Monči a to už je taky kus chlapíka...je krásnej.

No a Tonda od péti je prostě mazák :sunglasses:

Máme to ale krásný chlapy a teď už i krásnou princeznu :sunglasses: a v lednu přibude další. Se pak kluci o ně poperou :grinning:
15. zář 2008 ve 13:44  • Odpověz
ahoj holky! :slight_smile:
Vítej Jajinko zpátky, to je fajn, že jste si dovču užili, i když věřím, že teda už bylo pěkně chladno. Těším se na foto! :slight_smile: A díky za pochvalu Danečka, roste fakt před očima :sweat_smile:

Leni, to je už teda Jeník kus chlapa! :wink: Krásně nabírá a to je dobře, však má od mamky v mlíčku to nejlepší! :wink:

Petru, to mě mrzí, že je Toník nastydlý ... :unamused: Tak ať je brzy zase v pohodě vykulírovaný! Je to strašný, když je takhle nastydlý miminko ... Dany má teda taky rýmu, tak odsáváme.
Maminy, co použítáte na rýmu za odsávačku pro prcky? Já jsem objednala přes netu tu na vysavač, co se napojuje a je vynikající, nemůžu si ji vynachválit! :wink:

Medi, zkoukla jsem foto Andulky a je moc krásná! :wink:

Dany teď chrupe, tak mám chvilku ... spí přes den jak kdy, někdy spí dvě hodiny a někdy třeba jenom 15minut a oči jako tenisáky ... :grinning: Minulý týden měl pár krát zase hysteráček k večeru, zrovna jsme měli oba dva dny návštěvu, tak jsme si to užili :sunglasses: Nakonec jsem vyzkoušela dle rad z netu pustit fén nebo vysavač a ono to fakt funguje, byl klídek a za chvilku usnul ... líbí se mu hopsání na míči, tak hopsám, ale bojím se, abych si na se neušili bič a nevyžadoval to potom pořád ... je mu 6 týdnů, tak je teď pořád nějak hladový a pořád by jedl ... v 5 týdnech vážil 4,2kg, tak si myslím, že teď už má zase víc ...
15. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz
autor
moni : ja mela snad vsechny druhy odsavacek a byli na prd...tak jsem taky koupila tu na vysavac. Je super, akorad se Tonda dost brani, tak to nevysaju najednou a pak i breci...ale za ten boj to stoji.

jinak vikend byl naprosto super...
holky, az vam deti povyrostou, musime zase neco spachat na vic dni...ta chata byla idealni...sice docela dalka, ale bylo to spravedlive pro vsechny....z Cech i z Moravy .
fakt bych tam jela zase....je nas 10 a v tyhle sestave (+ 1)jsme tam byli i s breznovkama a vyplatilo se to - cca 600 na osobu za cely vikend - plati se 7600 na cely vikend, at je tam kolik chce lidi) a to prostedi chaty...
proste parada....urcite se tam musim nekdy vratit a myslim ze i s breznovkama tam nekdy dame repete.

fotky z vikendu jsou zde, pokud mate zajem...
http://zida.rajce.idnes.cz/Vikend_breznatek_-_Vyprachtice_12.9._-_14.9._08/
15. zář 2008 ve 14:01  • Odpověz
autor
jo a Tondovi bylo včera přesně půl roku...síla co ? :dizzy_face:
za chvíli mu bude rok :sweat_smile:

jdu něco ukuchtit, jinak budu žrát věci který nesmim...

jo a o víkendu jsme teda všechny porušili veškeré zásady střídmosti a většina tam i tak kilo zhubla...nechápu.
tak jsem se bala zvazit, ze ja zas budu vyjimka a budu mit po vikendu min. 2 kila nahore a taky jsem zhubla. 100 g :grinning:
15. zář 2008 ve 14:10  • Odpověz
holky omlouvám se, ale dneska reagovat nebudu... jsem ráda, že jsem ráda.... ani to tu nebudu rozepisovat... to bych vás nudila furt tim samym dokola... ale prostě mám v hlavě nas.. o, nevím, co jsem celý ten měsíc dělala...
tak snad zítra touhle dobou bude líp...
15. zář 2008 v 16:39  • Odpověz
holky já nevím, v kolik zítra dorazím, tak někomu napíšu sms jo? a dejte to pak vědět sem... měla bych být venku ve 2, dneska ale měli velké zpoždění, takže možná později a pak dle toho, jak to dopadne, bychom chtěli někam s Tomem jít...
takže někomu napíšu jo?
15. zář 2008 v 18:57  • Odpověz
tak se loučím kočky, mějte se a myslete na mě... pa
15. zář 2008 v 19:54  • Odpověz
ahojky holky,

Míšo, určitě na tebe zítra všechny budeme myslet!!!! určitě to s Nelinkou krásně zvládnete, jste holky šikovný!! :wink:

ahoooj Alčo, to je super, že jsi si užila dovolenou, teploty teda nic moc, ale hlavně že jsi si odpočinula!! už jsi to asi potřebovala jako sůl, co? :wink: a těším se na fotky! Jinak Anička se má dobře, i když v práci je to pořád hukot, tak holka nestíhá.

Petru, to musel být dobrej víkend s březnačkama, koukala jsem na fotky, tolik miminek pohromadě, to musel být hukot! :slight_smile: ale je docela nezodpovědné od té maminky, co tam přijela s mimčem, co mělo rýmu. :unamused: Tak at se Toníček brzo uzdraví!!!! Toníčkovi přeju vše nej k půlroku!!!!!!!!

Moni, vysavač používáme na uklidnění taky! :grinning:

Medi, jak to dopadlo u doktorky? s tím kojením mi to dělá Jeník někdy tak, že řve a odtrhává se a pak zase dělá, že je hrozně hladovej, tak jsem zkusila jinou polohu při kojení a vleže mi to tolik nedělá. My ted zase bojujeme s blinkáním, celý den ho převlíkám, protože je furt poblitej.

Jeník je ted hrozně srandovní, pořád se směje a povídá, na hračky prdí, nejradši má, když se může koukat na maminku a ta mu něco povídá :slight_smile: Nejlepší je, když se mu povede nějakej zvuk a on se toho lekne, hrozně vytřeští oči a pak se začne smát. už se těším, až se začne smát nahlas. :slight_smile:
15. zář 2008 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem dneska zase moc nestihla se tu stavovat. U doktorky vše ok, Andulka už zase nabrala, sice ještě nemá porodní váhu, ale už skoro 4300g. Do pátku musíme zase ěnco přibrat, aby měla pí dr radost. To jdem na další prohlídku.

Míšo, nebbni, to zvládneš levou zadní, to je normální stav před státnicí...klídek, to bude v pohodě. Dej vědět, hnedle to sem napíšeme, žemáš zase trapně jedničku. Posíláme energii a pohlazení na bříško Nelince. Moc na tebe myslím a vůbec nepochybuju. :wink:

Teda holky, ti vaši chlapi teda rostou jako z vody, co?

leni...jak v leže? Já mám pomalu křeč v ruce, když kojím na jdenu stranu, páč ji držím ve vzduchu, aby se líp chytla. ...tak se nsažím si to vždycky něčím vypodložit, ale občas na to zapomenu a nechci, aby se pustila, páč pak vyvádí. Jesli máte holky některá odkazy na nějaký stránky, jak kojit v jinejch polohách, tak sem s nima.
:wink:

Pomalu se budem chystat spát...jsme na ni zvědavá, co bude dneska v noci...no, uvidíme. Třeba bude Ok. :wink:
15. zář 2008 ve 21:56  • Odpověz
autor
postupne docitam...

Medi : me kojeni taky prvni tydny bolelo, tedy hlavne jedno prso...to prejde..... :wink:
15. zář 2008 ve 22:05  • Odpověz
Medi, mě fakt pije Jeník v leže o hodně líp, určitě to zkus, třeba se bude Anička líp chytat. http://www.medela.cz/informace-o-kojeni/?polohy-pri-kojeni
15. zář 2008 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj holky,

matky, koukám, že se tu zase scházíme v noci. :grinning: :slight_smile:
15. zář 2008 ve 22:19  • Odpověz
no jo Stáni, kdy taky jindy, že? :grinning:
co Mišák? jak se máte?
15. zář 2008 ve 22:31  • Odpověz
Míšo, moc na tebe myslíme a budeme držet všechny palečky, co máme. :dizzy_face:

Medi, mě kojení ze začátku taky dost bolelo. Ale neboj, bradavky si časem zvyknou. :dizzy_face: Někdy mě to bolí i teď, asi jak Mišák víc tahá. :slight_smile:
Nás naučili v porodnici kojit v leže. Doma jsme pak nějakou dobu kojili i v sedě. A teď většinou kojíme zase v leže. Mišák je celkem těžkej. A někdy sebou celkem mele, v leže si může dělat co chce. :slight_smile: A ani nebejval moc na boku, jak je to na obrázku od Léni. Klidně byl na zádech. Teď, jak se umí přetáčet, tak je to jak kdy. A někdy pije krásně a někdy u toho vyvádí. :slight_smile:

Petru, moc hezký fotky z víkendu. :slight_smile: To musela bejt sranda. :dizzy_face: Tak doufám, že taky nějaký srazík na jaře nebo v létě zvládneme. U vás bylo dobrý, že jsou děti přibližně stejně starý. Já jsem na květnovky moc nechodila, protože jsem to nestíhala.
Pobavily mě tvoje komentáře u fotek. :grinning: Ty holčičky jsou kouzelný, jak jsou vlasatý. :slight_smile: A ta Xena - tý je taky půl roku? Co už všechno umí? :slight_smile: Jak jsi psala, co má Tonda rád za "hračky", tak jsem ti chtěla napsat, že Mišák si ještě vystačí s 0,5l PET lahví. A koukám, že Tonda taky. :grinning: :slight_smile:
A gratulujeme Tondovi k 6-ti měsícům. :slight_smile: To to letí, viď? :slight_smile:

Leni, to je dobře, že Jéňa hezky roste. Už se taky pěkně pronese, viď? :slight_smile: Vždyť má už jen o necelý kilo míň než Mišák. :slight_smile: Ve čtvrtek jsem se viděla s kamarádkou. Má 3,5 měsíčního klučíka a ten má 68cm a skoro 8kg.
Mišák se občas zasměje nahlas, ale zatím mi to přijde spíš omylem a že sám neví, co se děje. :grinning: :slight_smile: Ale když se mi ho povede rozchechtat, tak je to sranda a je to krásný. :slight_smile: Jen to teda zatím není moc často.

Moni, já jsem párkrát taky vysavač na uklidnění použila, ale teď už dlouho ne. Jednou už jsem fakt nevěděla co s Mišákem, pořád brečel. Tak jsem zkusila vysavač a on okamžitě usnul. :slight_smile: Ale pak už to nefungovalo vždy.

Jaji, to je dobře, že jste si dovču užili. :dizzy_face: Myslím, že po dnešku si počasí v Irsku umíme představit. :grinning: :dizzy_face: A to tady ve čtvrtek bylo skoro 30st. :slight_smile:

Mišák teď asi 2 týdny v pohodě spal skoro celý noci. Ale dneska se vzbudil o půlnoci, ve 2h, ve 4:15, v 5h. Naštěstí se vždy jen napil a zase usnul. V těch 5h jsem mu ale dala už jen dudlíka. Asi si řekl, že když začal ten 6. měsíc, kdy má být růstový spurt, že bude baštit i v noci. :slight_smile: Jsem zvědavá na dnešní noc. :slight_smile:
Dneska ani moc nespal (tak 3x půl hoďky). Ale byl unavenej a mrzutej. Skoro pořád se vztekal. Dal si i 3 hysteráčky. Hlavně, když jsem si dovolila ho položit. :grinning: :slight_smile: Když jsem u toho ještě myslela na to, že Petr má pocit, že doma nic nedělám, tak jsem si pobrečela s Mišákem. :slight_smile: Ale večer už usnul v pohodě. O víkendu taky moc nespal, ale nebrečel tolik. Snad bude zítra líp. :slight_smile: (Dneska jsem byla s Mišákem u našich na netu - to byl v pohodě, ale měla jsem ho na ruce a vše jsem četla ve stoje. :grinning: :slight_smile: )
Ještě mě pobavilo, že Petr Mišáka asi 20-30 min. nosil. Celou dobu mu křičel. A pak do tel. svojí mamce říkal, jak Mišáka celý den nosíme, že je mrzutej... No chtěla bych ho vidět, jak ho nosí a zabavuje celej den. Dneska to zas bylo po dlouhý době, co Mišáka hlídal trochu "dýl". Vím, že toho má hodně, ale nemůže pak čekat, že toho stihnu doma nějak víc udělat, když mi Mišák do všeho "kecá". :grinning: :slight_smile: Ale když má Mišák dobrou náladu, tak to jde. Uvidíme zítra. :slight_smile:

Zatím papa a dobrou noc. :slight_smile:
15. zář 2008 ve 22:58  • Odpověz
autor
Stáno : "Xene" je pul roku a asi tyden a uz leze, sedi, stoji v postylce, cura do nocniku a pak umi ukazovat haji....fakt sila.... :slight_smile:
a pritom je ze vsech miminek snad nejdrobnejsi...je napred asi o 3 mesice, ale jeji maminka rikala, ze z toho moc radost nema...my meli lezacky, ktere nemusime moc hlidat (teda krome plaziciho se Tondy :slight_smile: ) a ona uz musi byt porad ve strehu...

na jare bych fakt dala nejaky vikend s miminky....a az se Tonda uzdravi, tak bych dala tu ZOO nebo tak neco....
uz jsmeš vytahli sportak a Tonda je nadsenej... :slight_smile:

leni : ty jo...Jenik teda dost trumfnul Tondu....

Miso : moc na tebe myslim a tesim se na dobrou zpravu !!! :wink:

jaji : jo jo Irsko, Anglie, Skotsko....tam snad hezky ani nebyva...i kdyz pro me jsou zeme, kde je zima idealni :grinning:
15. zář 2008 ve 23:10  • Odpověz
Tak pro mě Petr v jedenáct přišel, že Mišák křičel, ale že nechce dudlík... Tak se nabaštil a usnul. Tak se asi vzbudí v noci víckrát, ale pokud zase hned usne, tak to nevadí. :slight_smile: No uvidíme. :slight_smile:
15. zář 2008 ve 23:17  • Odpověz
autor
Stani : Moni myslela vysavac na odsavani nudli....

jinak, me se Tonda taky moc nesmeje nahlas. Teda smeje se skoro porad a i nahlas, ale myslim tim takove ty zachvaty smichu...ty moc nemiva...ten, co jsem mela na youtube byl prvni a posledni vetsi zachvat smichu..

kdyz ho srovnam s breznatky, co jsem videla, tak je hrozne tezky oproti ostatnim detem ho fakt rozesmat...
teda, usmeje se hned, ale vetsina deti v jeho veku ma hned zachvat smichu....
asi nejsem dost vtipna maminka :grinning:
ale segra rikala, ze se neter (4,5 roku) taky moc nesmala nahlas.

Leni : ty drobny zmeny a pokroky jsou fakt krasny...taky si to desne uzivam....Tonda je fakt kazdym dnem o neco jinaci... :dizzy_face:
dnesni noc je zatim docela v pohode. Usnul kolem 20:15 a jeste spi....na noc jsem ho odsala a jen chrape, nevypada to, ze by se dusil, tak snad to bude brzo zase dobry...
ale vcerejsi noc byla teda des....vsichni tri jsme skoro nespali a Tonda to dospaval dnes odpoledne...
spal asi 2 hodiny v kuse, coz uz se mesice nestalo...teda ne v Praze...

na chate spali vsechny deti krasne - hold cisty chladny vzduch....
15. zář 2008 ve 23:18  • Odpověz
autor
jo a Stani : bud v klidu....dneska byl kriticky den pro skoro vsechny breznatka...
skoro vsechny deti byli protivny a rvali....Tonik kupodivu ne, ale zase si to vybira tim, ze je nemocny...
no proste na breznu je fakt kalamita - bud ryma a kasel nebo maly protivove....
je to jako epidemie :sweat_smile:
15. zář 2008 ve 23:20  • Odpověz
Petru, snad bude Toníček brzy fit. :slight_smile:
Doufám, že se na podzim ještě uvidíme. Ještě mě napadlo, že bysme se někdy mohly jít projít po tý stezce podél Vltavy. Uvidíme, jak bude. :slight_smile:
15. zář 2008 ve 23:22  • Odpověz
autor
stano : ja bych sla i dkyby bylo chladno...dyk se deti daji poradne oblect a zabalit....
ja teda budu venku rozhodne casteji nez v lete....

a ma byt babi leto (snad to neznamena vedro), tak bychom tu prochazky podel vltavy mohly dat, hned jak se Tonda uzdravi...

fakt se tesim na podzim, ze budu casteji chodit ven a na navstevy atak...ve sportkau je Tonda spokojenej a ja mam na podzim co na sebe, narozdil od leta...
fakt se nemuzu dockat, az se Tonikovi ulevi a pujdu ven...jsem fakt divna, ale ja mam ze spatneho pocasi radost, pac to znamena, ze uz konci ty pitomy vedra.... :sweat_smile:
15. zář 2008 ve 23:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.