• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Petru, Monča psala o odsávačce na vysavač (tu máme taky, párkrát jsme ji použili, je dobrá, snad ji ale nebudeme potřebovat moc často). :slight_smile: Ale pak psala ještě, že použili vysavač jako uklidňovák. :slight_smile:

Dneska jsem na tebe myslela, jak jsi jednou psala, že si připadáš jako šašek a král. :grinning: Připadala jsem si taky tak. :slight_smile: Mišák se taky celkem usmívá, když má náladu, ale záchvaty smíchu moc nemá. Taky jsem asi nudná matka. :grinning: :slight_smile:
15. zář 2008 ve 23:28  • Odpověz
autor
stano : aha, to jsem nepostrehla...par holek z brezna taky psalo, ze se jim deti uklidni pri vysavaci nebo pri fenu :slight_smile:

a o tom baveni deti...ja nevim, ale pride mi, ze se vetsina maminek diteti venuje vic nez ja :sweat_smile:
jako co se tyce mluveni, srandicek atak...

ja to delam taky, ze na nej mluvim, delam opicky, ale ne porad...treba jen na prebalovaku nebo, kdyz s nim nejak manipuluju nebo kdyz je mrzutek, ale na chate mi prislo, ze jsou ty maminy vic zaprahly co se tyce baveni deti...
chudak Tonda... :sweat_smile:

taky mu treba nezpivam :sweat_smile: , jen parkrat ukolibavku, kdyz ho neco bolelo...tak jsem dneska, inspirovana holkama z brezna, zpivala jako diva. Tondovi se to libi, bodet by ne, tak to hold budu muset napravit.

jsem fakt ignorant matka :sweat_smile:
15. zář 2008 ve 23:32  • Odpověz
Petru, já taky nemám ráda vedra, ale mohlo by být tepleji než dnešních 10st. :slight_smile:
A ten sporťák může být v obou směrech? Ještě jsme ho blíž nezkoumali.
autor
stana : muze, ale musis prendat korbu, nejde to udelat riditkama, ale to asi vis...

jo jo...10 st. je malo a dest je taky na prd...
No já mám někdy pocit, že bych na něj taky měla víc mluvit,...
A zpívám, když ho uklidňuju. Ale nesmí u toho být nikdo jiný. :grinning: :slight_smile:
15. zář 2008 ve 23:35  • Odpověz
autor
a taky mam problem s Tondou komunikovat pred lidma, proste se stydim....je mi trapny na nej mluvit tim vysokym hlasem, natoz abych treba sislala (to nedelam) a tak podobne. Ale i normlani mluveni (jako treba popisovat veci kolem atak) pred lidma zanedbavam.
Uvedomila jsem si to v cekarne u doktorky...Maminky tam s detmi povidali a bylo jim jedno, ze to slysi ostatni a ja jsem Tondu jen chovala , ukazovala mu hracky a natrasala ho na kline...mluveni mi proste nejde...nevim proc...fakt se z nejakyho duvodu stydim.
Musim vypadat jako chladna matka..
doma je to jiny, kdyz jsme saami nebo s Frantiskem nebo tak...
ale na verejnosti mi to proste nejde.
15. zář 2008 ve 23:36  • Odpověz
autor
Stani : tak hold budeme mit deticky, co mluvi o dost pozdeji nez ostatni.... :sweat_smile: :grinning:
15. zář 2008 ve 23:39  • Odpověz
Dobré ráno!!!

Míšo, tak ještě jednou : moc ti držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatním přeji krásný den!!!
16. zář 2008 v 07:21  • Odpověz
autor
Míšo : tfuj tfuj tfuj...moc držíme palce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. zář 2008 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky,
vidím, že tu byl zase večerní maminkovský koutek :grinning: Holky, obdivuji vás, že zvládáte kecat tu do půlnoci a ještě v noci vstávat k dětem :astonished: Já jsu spát tak o půl jedenácté a ráno sotva rozlepuji oči :rolling_eyes:

Míšo, hrozně moc Ti držím palce a myslím na Tebe!!!
16. zář 2008 v 09:21  • Odpověz
jste zlatíčka, díky :dizzy_face:
za chvilku vyrážíme - jsem klidná :wink: - teď už pro to víc udělat nemůžu... tak odpo pa
16. zář 2008 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že jste si hezky podrbaly.. :slight_smile:

My dneska měli vcelku klidnou noc, kojili jsme ve 2 a v 5:30 - jak se vzbudila. A docela v klidu, bez prdíků a řevu. A pak až v devět...to je dobrý, ne? Teď Honzík vyrazil na zkoušku do města, ještě musí na pojiš´tovnu zařídit mimískovi pojištění. Tak uvidíme. Musím ho pochválit, fakt se snaží, přebaluje, když je tu s ní sám, tak na ni furt kouká, chodí ji neustále ňuňat...ale taky klubíčkuje, dělá tygříka, vaří a nosí, co potřebuju, takže tyhle dny byly fakt parádní...absolutně byl skvělej...tak uvidíme, jak budem stíhat dál.

Míšo, myslím na tebe, drž se, určitě to dopadne dobře, o tom nepochybuji. :sunglasses:

Leni, díky za ty polohy, mrknu na to. Ale dneska v noci jsem si ji vypodložila polštářema a bylo to fajn, normálně se chytla. Prostě ji nesmím nutit pít, když ona nechce..jako jí hejbat hlavou přes odpor a tak...

My žádnou odsávačku zatím nemáme...to asi pořídím, až bude třeba. A s tím luxem jsem na to teda zvědavá. My se chystáme na luxování zítra ve čtvrtek má dorazil mamka...a ta je magor na uklízení, tak to tu musím aspoň trochu pofackovat. Až dneska Honzík dorazí, tak uklidíme koupelnu a záchod...jinak je to docela přijatelný. Myčka je zázrak, fakt...bez ní bych chcípala pod haldama nádobí. Taky tu už zase mám dvě várky prádla. A to jsem včera 3 vyžehlila... :unamused: No jo, furt něco.

Tak, konec románu, jdu se věnovat dítěti... :slight_smile:
16. zář 2008 v 10:44  • Odpověz
Medi, to je super, že Honzík takhle pomáhá!!!! Jsem si na tebe dneska vzpomněla, my tu od rána bojujeme s kojením, Jeník se u toho mrská a vůbec nechce pít, ono mu to asi neteče, protože málo tahá, lenoch líná, nevím, co to s ním je a samozřejmě řve, asi hlady, tak jsem vytáhla odsávačku a lahvičku a jdu to vyvařit a když tak mu to odsaju a dám z lahvičky, ještě jsme to nikdy nezkoušeli, tak nevím, doufám, že to půjde, no jdu na to. :unamused:
16. zář 2008 v 11:17  • Odpověz
leni, já už jsem jednou odsávala, to když se Andulka nechtěla přisát...tak jsem měla jedno prso jako balvan....a tak jsem musela jít odsát. Ale v pohodě...i když pít jsem jí to z lahvičky nedávala. Prostě musela vydržet do dalšího kojení....ALe pokud nepil vůbec, tak bych to asi taky udělala takhle. TAk pak poreferuj, jak jste dopadli.

Jinak si říkám, že zbytku holek, co nemaj a nečekaj mimísky to tady musí připadat dobrá mateřská poradna, co? Tak bu´dte s námi trpělivé a prosím, piště něco normálního, co se netočí kolem mlíka a kadění, jo? :grinning: :grinning: :grinning: Třeba nějakou kulturu a tak...
16. zář 2008 v 11:22  • Odpověz
Tak co ta Míša???Nevíte někdo? Snad ji tam moc, holku, nemučej.

Můj manžel málem propásnul zápis do ročníku. A to to zjisitil jen proto, že jsem prudila, aby se podíval na net....dneska byl dodatečnej, pro ty řádně písemně omluvený, tak tam šel škemrat, aby ho zapsali...naštěstí zapsali jeho švagra. Ach jo...kdybych já jednou neměla pravdu... :unamused:
16. zář 2008 ve 13:15  • Odpověz
Tak čekám, až se ozve Mišulka... snad jí tam moc netrápí, ale stejně si myslim, že jim to tam kočka nandává :sunglasses:
16. zář 2008 ve 13:39  • Odpověz
jaji, taky na ni myslím, co chvíli sem koukám a furt nic.... :unamused:
16. zář 2008 ve 14:16  • Odpověz
já jsem taky jak na trní...pořád kontroluju mobil....
16. zář 2008 ve 14:24  • Odpověz
Taky sem furt nakukuju, jestli už něco nevíte... Snad jsou jen ve skluzu.
To je napínavé, jako když Méďa byla v porodnici :wink:
16. zář 2008 ve 14:31  • Odpověz
holky, víte už někdo něco o Míše???

já jsem nakonec Jeníka donutila se napít, ale byl to boj! ho to nějak zmohlo, už 3 hodiny spí! :wink:
16. zář 2008 v 15:44  • Odpověz
Leni, taky se mi to zdá už divné... Třeba Míša poslala SMS Alči a ta teď nemá čas...
16. zář 2008 v 15:50  • Odpověz
Tak to mám za sebou a úspěšně! Díky všem za podporu! Vaše Mgr. Míša
16. zář 2008 v 15:57  • Odpověz
sms dorazila tak před minutkou, aby jste si nemysleli, že sem se s ní někde flákala....
16. zář 2008 v 15:58  • Odpověz
autor
jaji : sem dojata, jak kdyby porodila.... :grinning: (tedy v terminu samozrejme)
supeer....slysite tu ranu, jak nam vsem spadly sutraky ? a hlavne Mise.... :slight_smile:

Moc moc gratuluju !!!
16. zář 2008 v 15:59  • Odpověz
takže Míšo : moc a moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. zář 2008 v 15:59  • Odpověz
Míšo, hrozně moc a moc a moc gratuluji!!! Jsi šikulka (dyť jsme to říkaly :wink: )!
16. zář 2008 v 16:05  • Odpověz
Jo, a Míšo, vítám Tě mezi megery :grinning: :grinning:
16. zář 2008 v 16:05  • Odpověz
holky moje zlatý, vy jste úžasné, normálně jste mě tady dojaly - poprvé za dnešní den :dizzy_face: - díky moc, jste fakt zlatíčka :dizzy_face:
16. zář 2008 v 19:09  • Odpověz
)opravdu jsme měli veliký skluz - Tomeš opět řádil a vyhazoval a tím se to protahovalo - no a já? :grinning: musím se smát, moje jedničky za navazující udělaly své, moje dobrá diplomka udělala své a já už tam v podstatě nic nepředvedla a dostala 1 :grinning:
trošku jsem teda švindlovala, přiznávám bez okolků, ty otázky, které byly fakt hnus, jsem si napsala na papírek, ten přilepila na portfolio a koukala se, co si losuju a případně si tam i trošku zamíchala :sweat_smile: :grinning: - no a pak? fraška na entou - přestože jsem si 1 u dvou předmětů nezasloužila, dostala jsem je - Tomeš mi ji teda dát nechtěl, furt mi tvrdil, že to, co jsem nevěděla, jsme probírali a že si pamatuje, jak jsem konkrétně na této přednášce byla :grinning: :grinning: :grinning: (no já byla jen na pár přednáškách a tohle jsem slyšela prvně :grinning: ) no a že se mu nechce mi dát dvojku - a další zkoušející mu říká: nechci ovlivňovat, ale tato studentka je exemplář, neboť tu má za celé studium a i od vedlejší komise samé jedničky - tak Tomeš mi ji dal taky :grinning:
no bylo to zkrátka neuvěřitelné :wink:
16. zář 2008 v 19:13  • Odpověz
Míšo, supeeeerrrrr!!!! ale vůbec mě to nepřekvapilo :sunglasses:
17. zář 2008 v 07:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.