• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
čau holky
nazdar pani, no mě to celkem překvapilo :grinning:
jak se vede? já normálně nevim, co dělat? se teprv musím naučit normálně žít.... jsem teď byla 3/4 roku v zápřahu bez volnýho času a najednou....
dneska jdu na velký UTZ... tak ty palce budu potřebovat ještě jednou :dizzy_face:
17. zář 2008 v 08:30  • Odpověz
Míšo, ty jedničkářko jedna :grinning: , moooooc ti gratuluju!!!!!!!!!!!!!
17. zář 2008 v 08:41  • Odpověz
Míšo, ještě jednou gratulace...za tu další trapnou jedničku.... :wink: Vlastně poslední, co? Nepřijde ti to divný?

Jinak držím palce na ultrazvuku a dej vědět.

Honzík chce v sobotu zapíjet Aničku s kamarádama...ale ve Voznici...to se mi teda nelíbí, páč bude dlouho pryč - musel by vyrazit v e 4 odpoledne a vrátil by se druhej den v poledne....Tak mám na něj trochu vztek, že to tak chce.
17. zář 2008 v 08:48  • Odpověz
dík :wink:
akorát mám obavu, že jsem se v té sukýnce lehce nastydla... mám rýmu a trošku mě bolí v krku.. nevíte něco na to, co můžou těhule?
17. zář 2008 v 08:48  • Odpověz
Medi a proč chce jet tak daleko?
Medi, těch jedniček bylo 6 :grinning: a za odměnu jsme koupili Nelče růžovou čepičku :grinning: - to oboje kvůli tobě víš? ještě, že tě mám :grinning:
akorát mě mrzí, že jsme včera objednali kočárek - a ten růžový není.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2008 v 08:51  • Odpověz
Míšo, držím palečky na UTZ, ale jsem si jistá, že vše je OK :dizzy_face:

Medi, ale na druhou stranu je zase potřeba, aby Aničku pořádně zapil, ne? Chápu, že ti vadí, že chce jet daleko a bude pryč v podstatě 24 h, ale zas to zkus brát tak, že se ti domů vrátí střízlivý muž, kdežto kdyby šel jen tady, tak pravděpodobně přijde domů opilej jak dán a pak bude stejně v neděli střízlivět...tak není lepší, ať si to "prožije" někde jinde?¨
Omlouvám se, možná vy matky na to budete mít jiný názor. Mně se holt hormony neplašej (nemyslím to vůbec špatně), tak mi to nepřijde zas až tak staršný. Ale na druhou stranu chápu, že když máte doma čerstvýho broučka, je lepší, když jste na to oba...
17. zář 2008 v 10:19  • Odpověz
Míšo, také držím palečky na UTZ! dej pak vědět!

Medi, já tě chápu, když bylo malýmu 2 týdny, tak byl Láda zapíjet svobodu s kamarádem, já doma sama, dítě zrovna řvalo jak tur, já vyřízená, přišel v noci napitej a ráno se mi ptal, jestli si může ještě pospat, že ho bolí hlavinka, si asi dovedeš představit, co jsem mu na to řekla. :angry: :grinning: ale na druhou stranu má Alča pravdu v tom, že když se ti vrátí už střízlivej, tak jedině dobře. Já měla výhodu, že Láda zapíjel malýho když jsem byla v porodnici, byli jsme tam dlouho, tak to stihnul.

Míšo, já myslím, že těhule dokonce můžou i paralen nebo ibalgin v případě nouze, ale jinak asi čaj s citronem a s medem, já jsem si dávala i zázvorový čaj s medem a s citronem. Taky mě dneska pálí v krku, ale to je tím že začali topit, v ložnici netopíme, ale v bytě musím kvůli Jeníkovi, ten by tu zmrznul.
17. zář 2008 v 10:32  • Odpověz
Míšo, držím palce na UTZ, ale určitě jste obě takové, jaké máte být :wink: Na nachlazení bych Ti poradila babské recepty jako čaj s citrónem a medem :grinning: (pokud na něj nejsi alergická) a kloktat slanou vodou (je to hnusné, ale pomáhá to). Možná taky stříkat Vincentku či mořskou vodu do nosíku. Nic z toho by snad Nelinku poškodit nemělo. A optej se doktora (sestřičky raději ne :grinning: :angry:) nebo lékárníka, co "účinnějšího" bys mohla použít.

Medi, mám podobný názor jako nemamina Jajinka, kdyby Ti muž přišel večer (v noci), stejně Ti s Aničkou nic moc nepomůže a akorát vám tam bude vydechovat alkoholové výpary :grinning: Ale na druhou stranu docela chápu, že ho nechceš mít pryč na moc dlouho, když jste tak krátce po porodu (teď se dívám, že jsem skoro opsala Alčinu větu :grinning:).
17. zář 2008 v 10:44  • Odpověz
Míšo, paní Mgr., je tato kniha o něčem? Stálo by za to ji koupit?
http://www.kosmas.cz/knihy/117839/socialni-politika-teorie-a-mezinarodni-zkusenost/
Trochu mě zaráží rok vydání 2001 - jestli už od té doby není všechno jinak...
17. zář 2008 v 10:52  • Odpověz
holky, je to kluk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. zář 2008 v 11:55  • Odpověz
mě asi vomejou.... musím to nějak rozdýchat... jinak je v pořádku, nechci se nijak rouhat, jsem šťastná, že je zdravej, ale vůbec nevím, jak to v sobě přepnu...
17. zář 2008 v 11:56  • Odpověz
Hermi, teď jsem se z ní učila, v podstatě ji umím nazpamět, něco je tam zastaralé, ale v podstatě je to OK ... na co ji potřebuješ?
17. zář 2008 ve 12:13  • Odpověz
Míšo, cože????????????????????????
17. zář 2008 ve 12:14  • Odpověz
Leni... jo, je to kluk... jsem kráva, naštvaná sama na sebe, ale prostě tu bulim... neumím si to teď v hlavě přecvaknout...
17. zář 2008 ve 12:19  • Odpověz
Míšo, cože?????????? Kluk?????? Ježiš jakto? A nemohli se splíst? (no asi se ptám blbě, že?)
17. zář 2008 ve 12:25  • Odpověz
Míšo, to je přeci jasný, že brečíš, to se spraví, ale já tomu pořád nemůžu uvěřit, že ti nejdřív řekli holčičku a to skoro na 100%. Vždyt ty ultrazvuky jsou dneska tak dobrý, že se nemůžou snad seknout!! Míšo, to bude dobrý, hele já řvala taky, Moni myslím taky, hlavně že je zdravej!!!
17. zář 2008 ve 12:26  • Odpověz
Já myslela, že ten UTZ jak jste tam byli předtim byl hodně dobrej...
17. zář 2008 ve 12:26  • Odpověz
holky, jdu s kámoškou na oběd... zítra ráno půjdu znovu k tomu prvnímu, at mi teda frajer řekne, čím si byl tak strašně jistej... ale je to kluk, jsem si jistá...
17. zář 2008 ve 12:27  • Odpověz
Míšo, cooo? Dyť Ti předtím říkali, že je to na 100 % holka, ne? :astonished:
Uvažuji, že bych tu knížku koupila do studovny.
Míšo, ale Léňa má pravdu... vybreč se, holkám to taky bylo líto, ale nejdůležitější je, že je mimčo zdravý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Míšulko, chvilku si pobrečíš a pak se budeš radovat ze synáčka jako ostatní holky :wink: (ono se to lehko říká, na Tvém místě bych reagovala asi podobně, ale ono se to poddá). Byl tam s Tebou Tom?
Kurnik, tady má každá mimčo opačného pohlaví, než chtěla, že? :fearful:
17. zář 2008 ve 12:29  • Odpověz
Míšo...no to je gól...to teda nevím, co budeš dělat s těma růžovejma oblečkama...ale kluci jsou přece taky prima, ne? No jo...taky to n evychází, jak sis přála, co? Hele, já byla z holky taky zklamaná a teď jsem z ní poprděná...je úžasný a stejnej bude i Filípek...Neboj, to bude úžasnej chlapeček a nejkrásnější :wink: Drž se. Co na to Tom?

Holky, nám se udělaly záděry a okolo lůžek na prstíkách se jí udělaly puchejře a ty si strhla...takže má teď chudinka ruce celý filaový od genciánky a od toho i oblečky. No jen doufám, že to půjde vyprat, protože je to skoro všecko zapůjčeno od kamarádů a rodiny.

Honzík vaří, já byla ráno na úřadě prodloužit smluvu na byt ( máme na dobu určitou na rok) a taky přihlásit Andulku do bytu. Jo a s rodným listem na poštu - posílali jsme kopii do HOnzov školy, aby nám odpoustili to školný. Ten tu dneska nadává na to jejich erudio (školní systém). Přihlásil se na předměty, co mu chyběly tak, aby mu to vyšlo s prací a ono to mezitím spadlo a než zjisitl, že není zapsanej, tak to bylo plný - teda něco. Nadával tu velmi nevybíravě :confounded: :frowning2:
17. zář 2008 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky,

Míšo, moc gratuluju ke státnicím, jsi šikulka. :dizzy_face: Věřím, že jsi ráda, že to máš za sebou. A neboj, s volným časem si určitě poradíš. :dizzy_face:
Nevím, jak si ten Dr. mohl být tak jistý holkou. Chápu, že to nemusí být přesně vidět, ale pak vám to neměl říkat tak jistě. Jsem zvědavá, co ti řekne. A co na to Tom? Hlavně, že je mimčo zdravý. Jak píše Méďa, určitě z něj budete poprděný i tak. :slight_smile:
Petrový sestřenici se to taky stalo, ale opačně. Nejdřív jim řekli kluka a pak holku. A to chtěli kluka.
Když nad tím tak přemýšlím, já už si ani nedovedu představit, že bysme měli holku. I když péče je stejná. :slight_smile:
Tak si poplač, a neboj, za chvíli se budete na Filípka (?) těšit. :slight_smile:

Medi, to se ani nedivím, že Honza nadával. :grinning:
Petr stihnul zapít Mišáka, když jsme byli v porodnici. Ale pak byl taky asi 2 noci pryč, ale to už byl Mišák starší. Taky by mě to asi mrzelo, ale holky mají pravdu, že když by se vrátil v noci připitej, stejně by vám ani ráno moc nepomohl.
Snad se ty záděrky brzy zahojí. :slight_smile:

Mišák se teď poslední 3 noci celkem budí, ale jen se napije a usne. Tak nevím, jestli má hlad nebo je to tím, že se ochladilo (i když trochu přitápíme). :slight_smile:
A napadlo mě, že jak byl v pondělí mrzutej, jestli to nemohlo být tím, že jsem převlíkla peřiny. On je v naší posteli dost často a najednou tam místo modré je žluto-černá. Tak si mohl připadat jako v cizím prostředí.
Včera se na pupku otočil o 180st. A taky má moc rád, když se nad něj skloníme a on nás může tahat za vlasy a za uši. Ale někdy to teda dost bolí. :slight_smile: Ale co bysme pro něj neudělali, co? :grinning: :slight_smile:
A pořád nemá rád oblíkání. Když jsem ho navlíkala ven, tak řval,... jsem zvědavá na zimu. :slight_smile:
17. zář 2008 ve 14:29  • Odpověz
Stáni, to mi připadá ideální, když chlap zapije mimčo, dokud je manželka v porodnici :grinning:

Medi, ještě pohled z jiné strany - kamarádka má asi o týden starší holčičku než Ty, a její manžel musel minlý týden na 3 dny na služebku, protože to furt před porodem odkládal (nějak blbě jí to vypočítali, tak rodila až měsíc po prvním termínu). Ale pracovní povinnosti jsou samozřejmě trochu něco jiného než pařba :wink:
17. zář 2008 v 15:31  • Odpověz
Ahoj holky,
Míšo strašně moc gratuluju k jedničkám, jsi šikula! :wink:
A teď tady na to čučím jako blázen ... on je to kluk? Já si nejdřív myslela, že je to vtip ... :confused: No jak psaly už holky, vybreč se ... ono se ti uleví ... já řvala jako blázen, do 20tt jsme Danymu říkali Nelinko a dr. nám oznámil, že je to kluk ... obrečela jsem to hodně, protože jsem strašně chtěla holčičku ... chvíli mi to trvalo, než jsem se přecvakla na kluka ... ale doopravdy hlavní je, že je klučina v pořádku! A i kluci jsou strašně fajn :wink: Už bych neměnila ani náhodou ... :sweat_smile: Zase lepší, že se to zjistilo teď než třeba ke konci těhu nebo na porodním sále!!! :wink:
Holky to je zvláštní ... co jsme tady maminy, tak jsme si vždy přály to opačné pohlaví, než se nám děti narodily ... :grinning:

U nás manžel zapíjel Danyho taky až když jsme byli zpátky z porodnice ... chvíli jsem žbrblala, že tady budu na něho sama, ale nakonec to bylo v pohodě ... ale je fakt, že byl pryč pár hodin, připitý sice nepřišel, ale o nějakém kojení nebo vstávání vůbec ráno nevěděl ... takže tak jako tak to stejně musíme zvládnout maminy! :slight_smile:
17. zář 2008 v 17:19  • Odpověz
hoolky díky za podporu...
Moni, nevím, jestli to jde dobře popsat, ale to zklamání je jiné, než kdyby nám předtím neřekli, že to je holka.. předtím bych taky byla trošku zklamaná, ale tohle je prostě gol... ten doktor si byl jistý na 100 %. tak jsem tomu uvěřila.. mám nakoupeno spoustu věcí, udělané představy do budoucna... najednou neumím najít na klukovi nic, proč bych ho chtěla... to jsem předtím neměla... a vím, že i Tom je zklamanej a babi a tchýně.. .ale nejvíc já. Vím, že ho budu mít ráda, ale teď je to strašně těžký se přeorientovat, když jsme to měli potvrzené....
teď jsem byla s kámoškou si posedět, bylo to fajn, ona to dokázala pochopit a i to, že jsem si pobrečela... to bohužel skoro nikdo nepochopí, všichni na mě koukaj, co vyvádim, hlavně, že je malej v pořádku...
koupila jsem si těhu džíny, potřebovala jsem se rozptýlit - ale když jsem tam viděla ty holčičí věci, tak jsem se na to nemohla koukat... a jak na potvoru všude samé kočárky s holčičkama... no bude to chvíli trvat, než si najdu to dobré, co v tom je... jediné, co mě napadlo je, že budu kupovat stejné košile Tomovi i Filípkovi - a ktomu takové ty vestičky, to se mi strašně líbí....
dneska mi zrovna přišel balík s objednanými věcma... můžu to rovnou zabalit a poslat dále do světa...
17. zář 2008 v 18:13  • Odpověz
holky, když to po sobě čtu, tak si připadám jak krkavčí matka... jsem hrozná, ale nejde si pomoct...
a do toho mě začlo bolet v krku jak blázen - udělám si čajík s medem...
17. zář 2008 v 18:16  • Odpověz
Míšo, vůbec si nepřipadej jako krkavčí matka, je to prostě šok a je podle mě úplně normální, že se tak cítíš, my jsme si sice s holkama taky zažily zklamání, ale tys to měla o to horší, že už jsi to měla potvrzený od doktora a nakoupených spoustu věcí. Já si pamatuju, jak jsem šla poprvé nakupovat po tom co nám řekli, že čekáme chlapečka a nic klučičího se mi nelíbilo a všude jsem viděla jen ty krásný holčičí věcičky, šatečky a tak. A neboj se, mít kluka je super, prostě vůbec mít miminko je super, jak píše Stáňa, ta péče je stejná :grinning: to bude dobrý, srovnáš si to v hlavě a bude to fajn. A proč jdeš zítra k tomu doktorovi, chceš to ještě jednou potvrdit pro jistotu?
17. zář 2008 ve 20:09  • Odpověz
jo Leni, prostě chci od něj slyšet, když je to genetik, jak se mohl takhle seknout... když si byl tak jistý...
17. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz
hm, to tě docela chápu. ještě když jste za to určení pohlaví ještě zaplatili. by vám měl proplatit všechno co jste doted na holčičku nakoupili....
17. zář 2008 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.