• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
a co na to Tom? doufám, že tě podpoří a nebude z toho zklamanej....
17. zář 2008 ve 20:18  • Odpověz
Leni, no on je v poho, prý mu to vůbec nevadí... takže jsem asi jediná, kdo je z toho vyšoklej... ostatní mi trvdí, co jako vyvádím - Tom mi to takhle neříká, ale jemu je to fakt asi jedno...
17. zář 2008 ve 20:27  • Odpověz
to je dobře. Tak dej vědět, co ti zítra ten doktor řekne. pa a dobrou, snad ti bude líp a žádná chřipka se z toho nevyklube.
mě už tu ječí od osmi dítě a nevím co s ním.... :frowning2:
17. zář 2008 ve 21:12  • Odpověz
Miško, kočičko, rozhodně nevyvádíš... možná i my jsme ti tu napsaly, že nejdůležitější je, že je imčo zdravý, ale to neznamená, že jsi "divná" když je ti hrozně líto, že to není ta holčička...kór když vám to ten doktor předtím tvrdil s takovou jistotou :frowning2:
já myslím, že my tě úplně chápeme, že jsi z toho vyšoklá, prostě je to hodně nečekaný a chvilku bude trvat než si to v hlavičce srovnáš..a tady s náma to můžeš probírat, tady u nás můžeš "brečet" jak potřebuješ.
17. zář 2008 ve 21:16  • Odpověz
Alčo, napsala jsi to moc hezky, díky moc, vím, že vy všechny to chápete.. jste fakt zlatíčka, dík moc :dizzy_face:
17. zář 2008 ve 21:25  • Odpověz
autor
nedocetla jsem to podrobne (dozenu casem), ale musim reagovat...
Míšo, naprosto tě chápu. Kdyby ti poprvé řekli že to je kluk, tak bys byla jen zklamana, ale když už jsi se natěšila na holčičku a žila s tím, tak to je fakt podpásovka....Všichni víme, že jsi ráda že je zdravý a že budeš mít ráda i kluka, ale tohle je proste šok, tak je jasný že brečíš.

Já to teda neměla jako Monča...Chtěla jsem sice holčičku, ale když mi řekli, že to bude kluk vůbec mi to nevadilo...
To bylo v 19 tt....takže to byl Toníček a já se těišla na kluka ...a kdyby mi řekli ve 23 tt, že se spletli ale že to je holka, tak to normálně ořvu, i když jsem jí před tím chtěla....jestli chápete, co tím myslím...

Proste to dite uz nejakym zpusobem zilo v tvych predstavach nejak konkretneji a ted to nekdo naboural...

muzes se utesovat tim, ze se to nezjistilo az pri porodu :sweat_smile: , to se stalo jedne holce v porodnici...
z toho aby byl jeden na palici...mela bych pocit, ze jsem porodila cizi dite :sweat_smile:
coz by samozrejme netrvalo dlouho, ten pocit...
17. zář 2008 ve 23:14  • Odpověz
autor
holky, ale stejne je to divny, ze jsme vsechny chteli holku a mame kluky a Meda chtela kluka a ma holku.... :sweat_smile:
17. zář 2008 ve 23:16  • Odpověz
autor
Míšo : je skoda ze jsi tolik nakupovala...Musi to byt o to tezsi...Ale jeste se toho nezbavuj...Schovej si to na druhy mimco, ne ?
Me sice rekli kluka v Genetu na velkem UTZ, ale porad jsem si nechavala rezervu, kdyby se spletly. A nakupovat jsem zacla az kolem 28 tt, to uz jsem mela kluka potvrzeneho trikrat a navic jsem 28 tt brala jako tyden, kdy uz by snad mimco zachranili, kdyby se neco stalo.
Nejsem poverciva, ale proste jsem se bala nakupovat driv, mela jsme jen par neutralnich kousku.

Uvidis, ze i na kluka jsou hezke veci....ja si teda nestezuju, v oblikani Tondy se docela vyzivam a to nakupuju hlavne v sekaci, MMB a mam veci po synovci.

Ja kdybych mela holcicku, tak bych ji urcite nemela moc "ruzovou", asi jako Meda, takze z tohodle duvodu me to nemrzelo...i kdyz saticky jsou samozrejme hezci nez kalhoty, ale chtela jsem holku hlavne proto, ze muzskymu mysleni vubec nerozumim...
ale je mi jasny, ze tys chtela holcicku taky jako my ostatni i z mnoha jinych duvodu nez jen kvuli hadrikum.

mam kolegyni a ta rikala, ze si rozumi vic se synem nez z dcerou a je to fakt....treba bych to s holkou neumela...i kdyz jsem si vysnivala, ze budeme kamosky atak...
ale kdyz vidim dnesni holky, tak si myslim, ze nejsem dobry typ na to byt matkou dcery....nebavi me moda, šminky atd....

ted jsem fakt rada, ze mam kluka, i kdyz mam hruzu z jeho vychovy.... :slight_smile:
17. zář 2008 ve 23:42  • Odpověz
ahojky. mám dneska časný budíček, Jéňovi se prostě nechce spát, před hodinou a půl se vzbudil, totálně posranej, takže jsme převlíkali, ty plenky jsou stejně naprd, ted jsem koupila Huggies, protože když měl Pampers, tak měl hovínka až na zádech, no a u Huggies mu to zase teče postraně u nožiček, takže si vyberte, ale převlíkat celou postel skoro každý ráno mě fakt už neba. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted tu na mě kouká s lehátka a směje se, potvůrka. :wink: Zase hrozně vyrost, včera jsem mu objednala spoustu nových oblečků, protože už nemáme skoro ani jedno bodýčko, co by mu bylo, velikost 68 mu začíná být malá taky, ale jak u čeho, všude to mají jinak číslovaný. Jinak já se taky ted vyžívám v tom jeho oblíkání, nejsem moc sukýnkovskej typ, takže když bych měla holčičku, stejně by chodila v kapsáčích. :grinning:
Holky to počasí je blázinec, minulý týden skoro 30 a ted 10 stupnu, já mám ráda tak něco mezi, tohle už je na mě hodně zima, hlavně doma máme kosu a topení nesnášim, to dostanu hned rýmu, Láda chce mít přetopeno v ložnici, já to nesnášim, tak se dohadujeme, ale ted netopíme kvůli malýmu, to ho radši víc obleču. Ale na procházky je to super, teda když neprší.
tak já jdu zapnout pračku, furt blinkáme jak o život, takže mám každý den plný koš prádla, ted by se mi fakt šikla ta sušička.
Petru, co Toníček, už je mu líp?
18. zář 2008 v 07:03  • Odpověz
Ahoj holky,

Míšo jsem moc zvědavá, co ti řekne pan doktor z genetickýho UTZ....

mějte se všechny krásně, ať vás prďolkové nezlobí a všem posílám pusinku.
18. zář 2008 v 09:05  • Odpověz
Holky dneska je krásný počasí na procházku, fakt je tam krásně!! :wink: Jsme ted přišli, dítě jsem konečně na chvíli uspala v kočárku, ale prostě náš úhlavní nepřítel - čepice - nám nedá spát, takže se tam stejně pořád vrtí a budí se a vzteká se každých 5 minut, že jí nechce na hlavě, takže z toho spaní stejně asi nic nebude, mám ho na balkoně, tak uvidíme.
Míšo, jsem taky zvědavá, co ti ten doktor řekne.
Alčo, kdy budou fotky z Irska? :wink:
18. zář 2008 v 10:26  • Odpověz
Leni snad o víkendu...nějak není přes týden čas :frowning2:
18. zář 2008 v 10:45  • Odpověz
mám pro vás vzkaz od Míši, jede do pelhřimova a nedostane se na net : ten doktor má dovču, tak vim prd.
18. zář 2008 ve 12:23  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se z PE - jela jsem prvně sama autem přes Prahu a po dálnici a zvládla jsem to!
Ještě jednou díky za podporu všem, jste fakt zlatíčka...
je to přesně o tom, jak píše Petru, nejde vlastně až tolik o to pohlaví jako o to, že mám teď pocit, že vlasatně nevím, co v tom bříšku mám...
no a doktor tam dneska nebyl...
je mi ale blbě, v noci jsem spala jen dvě hodiny, krk mám v jednom ohni, prostě viroza jak vyšitá... tak se pojedu podívat na Adámka, ale opravdu jen mrknout, aby něco nechytnul...
a bysla jsem v bytě se mrknout a tam je to taaaak krásné - to tak prokouklo, škoda,že jsme to nenafotili před a po... Tom, naši a děda tam udělali kus práce :wink:
tak já se loučím, jdu spát :dizzy_face:
18. zář 2008 ve 12:40  • Odpověz
autor
lennik : jo jo Tonikovi uz je lip....jen jeste kasle, ale rymicka uz je na ustupu...

mela bych jit taky ven, kdyz je tam tak hezky. Vcera jsem byla taky, asi 2 hodiny a hrozne jsem si uzivala ten podzimni vzduch..ja to proste miluju, kdyz je chladno.
Ani nemusi svitit slunicko, abych byla spokojena. Pro me je to takhle lepsi nez vedro...i kdyz je treba kosa...jen dest nemusim.
A uz jsme vytahli sportak, Tonda je v nem hrozne spokojenej, ze vidi, co se kolem deje...vypada v nem hrozne roztomile, takovy velky mimino :slight_smile:
18. zář 2008 v 15:06  • Odpověz
autor
hermi : prosim , dej mi odkaz na fotky z Rumunska...kdyz jsi ho sem davala nemela jsem cas a pak uz jsem se k tomu nedostala a ted to nemuzu najit....
jsem hrozna, ale jak jsi to tam mela s heslem, tak jsem se nekoukla hned ... :sweat_smile:
18. zář 2008 v 17:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak se taky dneska hlásím...za chvíli jdu kojit, tak jen na chvilku ..

Měla jsem tu mamku od rána, ale bylo to fajn, čekala jsem, že začne hnedle uklízet, ale nějak má trochu zase problémy, bolí ji klouby a taky se jí zase asi dělaj výrůstky napatách, taks e k ničemu neměla, jen utřela prach a udělala úúúžasný houbový fleky. Byly jsem an prochajdě a teď tu byla na chvilku Honzíkova teta a přinesla Andulce krásný zlatý srdíčko, prej až bude větší... :slight_smile: To je fakt milý...
Jinak je to slunce, celej den je hodná, chrní. V noci jsme vstávali taky jen 2x...kťuk, ťuk, nechci to zakřiknout...

Míšo, žádný stonání, to se v těhotenství nenosí. :wink:

jaji, těším se na fota :wink:

petru, naprosto tě chápu s vedrem, ale já má ráda nejvíc ty hezký podzimní dny, kdy se člověk nepotí, ale to počasí přímo nabádá říkat si, jak je na tom světě hezky :wink:
18. zář 2008 v 17:39  • Odpověz
achoj holky
tak hlásím, že viroza se rozjela v plné formě - jsem jedna velká rýma...
no ale včera jsem poprvé přebalovala Adámka :dizzy_face: a šlo mi to - jen jsem přes hubu měla omotanou šálu, abych na něj nedejchala :grinning:
dneska jdeme přihllásit auto a přivezli nám myčku a sporák, takže kuchyňka už bude komplet :dizzy_face:
no ale jinak jsem mrtvá, za poslední dvě noci mám díky té rýmě naspáno dohromady tak 5 hodin... ale to snad doženu
mějte se, já jdu čajíkovat, medovat a odpočívat
19. zář 2008 v 09:06  • Odpověz
Míšo, opatruj se a nepřeháněj to, ať si neuženeš nějakou zbytečnost.

Mmch...máme nové auto, Fabii kombi, 1,2, rok 2004 a má najeto 26000km...takže je to vlastně nový auto...aspoň v klidu naložíme kočár :slight_smile:

Teď tu mám tátu, vozí mě dneska po doktorech. Byli jsem na rehabilitaci, říkala, že je to lepší, tak máme cvičit na obě strany a příští týden se jdem zase ukázat. V 12:15 máme být na Proseku u pediatričky, tak jsem zvědavá,c onám poví...
19. zář 2008 v 10:14  • Odpověz
Tak to vypadá všechno pozitivně :slight_smile: klíček se prej hojí, dr se mladá líbila, máme 4530g :sunglasses:
19. zář 2008 v 15:25  • Odpověz
Medi, to je dobře, že jste se líbili paní doktorce a už krásně přibíráte. :wink: je to cestování po doktorech s prckem náročný co?

Míšo, opatruj se a odpočívej!!!!!!

My zítra jedeme k našim do Klatov, tak už se těším, aspon budeme mít trochu změnu. Jinak malej pořád hrozně blinká, tak už jsme najeli na to, že mu dávám brynďák a má ho celý den, jinak bych ho mohla každých půlhodiny převlíkat, šílený, ptala jsem se na to doktorky a ona říkala, že některý miminka prostě blinkaj víc a jiný míň.

Tak všem krásný víkend!!!!
19. zář 2008 v 16:55  • Odpověz
leni, naše princezna už taky párkrát ohodila všechno okolo sebe...musela jsem převlíct peřiny... :wink: Užijte si víkend u vašich a přeju hezký počasí - i když to tak zatím moc nevypadá :frowning2:

My jedem odpoledne taky k našim, mamka má zase nějaký trable, bojí ji všechny možný klouby, navíc se jí zřejmě udělaly zase výrůstky na patách - a to se musí ozařovat...chuděra, musí to bolet při každým kroku... :frowning2:
20. zář 2008 v 11:22  • Odpověz
Ahoj holky,

jdu vás jen v rychlosti pozdravit. :slight_smile:

Míšo, tak se hezky kurýruj a odpočívej, ať jsi zase brzy fit. :dizzy_face: Nebudeš náhodou ve středu v Praze? Nejspíš pojedeme na Ládví okouknout malýho Jiříka. :slight_smile:
To jsi šikovná, že jsi jela sama do PE. Já bych se do řízení taky měla dostat, ale mám z toho fobii, tak snad až Mišák povyroste. :slight_smile:

Medi, koukám, že Anička hezky přibírá. A je dobrý, že se jí ten klíček lepší. :slight_smile:
To je dobře, že máte nový auto. My máme krátkou Felicii a když do kufru dáme kočár (musej se sundat kolečka), tak už tam nic dalšího nedáme. :dizzy_face:

Leni, Mišák taky občas ublinkává, ale naštěstí ne moc. Teď spíš slintá. :slight_smile:
Doufám, že jste si to u vašich užili. Jak zvládá Jéňa cestování?

Petru, to je dobře, že je Toníčkovi líp. Já jsem taky ráda, když nejsou horka, ale trochu tepleji by být mohlo. :slight_smile: Nevím, jak moc mám Mišáka oblíkat. Navíc on nemá rád oblíkání, takže před každou procházkou, když na něj navlíkám oblečení, pěkně vyvádí. :slight_smile:
Když jsi začala dávat Toníčkovi na noc kaši, začal líp spát? Myslím, že jsi psala, že se taky začal budit dost často. Mišák spal tak 3 týdny v pohodě - celý noci. A cca poslední týden se budí tak po 2-3 hod. (předtím spával třeba aspoň od 21h do 2h, to teď ne). K ránu se budí snad ještě častěji. Většinou se nabaští a zase usne. Tak nevím, jestli má jen hlad,... Ráno se vzbudí tak okolo 6.hod, a pak tak 1,5 - 3hod. nespí, a to nějak nezvládám se probrat. :slight_smile: Ze začátku je to v pohodě, to si hraje, ale pak se třeba hodinu vzteká, jak je unavenej a nemůže usnout. Přes den spí jak kdy, ale tak cca hoďka je maximum (ale jsou i výjimky). :slight_smile:
Naučil se nový zvuk, něco jako vrzání. Dělal to jen v leže na zádech, ale dneska už i "povídal" hračkám, když byl na pupku. A když spí nebo se směje, tak je slaďoučkej. :slight_smile:

Zatím papa, dobrou noc a hezkou neděli. :slight_smile:
20. zář 2008 ve 21:06  • Odpověz
Petru, Herminka posílala odkaz na fotky mailem, poslala jsem ti to. :slight_smile:
20. zář 2008 ve 21:08  • Odpověz
Hermi, taky jsem se k fotkám dostala až teď. Moooooooooooooc hezký. :dizzy_face: Kolik vás bylo? A to jste se dali dohromady kamarádi nebo to byl nějaký zájezd? :slight_smile:
20. zář 2008 ve 21:13  • Odpověz
ahoj holky
teď jsme dojeli do Prahy - už můžu dneska dýchat, tak je to lepší, ale zase mi to přešlo níž a kašlu, ale celkově už se cítím trošku líp - je to sviňa ta viroza....
jinak jsme udělali zase kus práce na bytečku a fakt je to tam moc hezký...
Leni, jak jste se měli?
Medi, co Andulka, jak roste holka jedna?
Stáni, ve středu jedeme do PE - jedu tam už na gyndu a odpo do Jihlavy na 3D... takže doma nebudem... škoda... holky a co děláte ve čtvrtek????? nedáme nějaký srazík?
21. zář 2008 v 19:45  • Odpověz
ahojky holky,
u nás víkend nic moc, trochu jsme se rafali s Ladou kvůli více věcem. No a ještě k tomu všemu má rýmičku! Takže jsem dneska měla celý den malýho, jsem úplně mrtvá, normálně si aspon přes víkend trochu odpočinu a už jsem se na to hrozně těšila, že si malyho aspon na chvilku vezme, třeba ven v kočárku, ale bohužel ne, tak jsem pěkně vytočená. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a čekám, kdy tu rýmu chytne Jeník, to si užijeme. Holky, chlapi když mají rýmu, tak jsou hrozně nemocný a nemůžou nic dělat, taky je to u vás tak?

Teda Stáni, vstávat v noci po dvou hodinách, tak jsem ráno naprosto nepoužitelná!! a nemůže mít Mišák hlad? třeba už mu to večerní kojení nestačí a tak se budí?

Míšo, to je dobře, že už je ti líp!! Půjdeš ještě znovu k tomu doktorovi na Palmovku a nebo si počkáš na to 3D? Už se na to těšíte vid?
21. zář 2008 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím, že jsme živý a zdravý a unavený. Dneska v noci jsem byla od půl2 do 4 vzhůru, páč to pořád kníkalo. vždycky to vypadalo, že už jako jo, že to bude spinkat a nanovo....Nakonec jsem vzbudila Honzu a on ji uhoupal...
teď jsme ji vykoupali ve vaně..táta si sednul do vody a vzal si ji na lehátko k nohám...docela to vypadalo, že se jí to líbí, vůbec nekníkala ani nebrečela. Honza mi fakt strašně pomáhá, je úžasnej.

Zítra máme výročí svatby :slight_smile: Tý jo, je to rok...a do roka a do dne miminko...to je fakt prima, jak to vyšlo.

leni, chalpi jsou děsný, když maroděj. Nenech se vytočit a vydrž, bude líp :wink: :wink: U nás je rýmička taky ooobrnemoc a vždycky se kupujou speciální kapesníky, co jsou s balzámem, aby nebyl odřenej nos atd. Hlavně aby to echytl malej.

Stáni, jsou to prďolkové, co? Každej den posun a změna... :slight_smile:

Míšo, ve čtvretek tu mám zasejc mamku a navíc s tou žloutenkou....se mi nechce se někam trajdat, budu muset to šestonedělí fakt vydržet.
mmch....Honzovi babi a děda dokonce ani nechtěj jít za Andulkou v šestonedělí, že prej se to má dodržovat a že jsou starý a maj různý nemoce atd....A nepřesvědčili jsme je...

Jo a mám doma naše nový auto. To je nebe a dudy...fakt rozdíl. A hlavně se nám tam vejde kočár vcelku v pohodě... :sunglasses: :sunglasses: :grinning:

JDu se věnovat rodině...zítra se snad stavím. Opatrujte se.
21. zář 2008 ve 21:29  • Odpověz
autor
Franc mi tady cumi pres rameno a rika : co to je za tema, to prece vsichni vedi, ze kdyz ma chlap rymicku, ze to je ooooooooobr nemoc....

my ted taky meli rymicku :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2008 ve 23:21  • Odpověz
autor
F : napis jim mamo, ze ja ti ale pomahal....
21. zář 2008 ve 23:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.