• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
jo jo....Franc asi po dvou dnech umirani opravdu neco delal : zehlil, myl nadobi atd.... :dizzy_face:
21. zář 2008 ve 23:22  • Odpověz
autor
doctu vas pozdeji, vyzaduje abych se mu venovala....uz mu totiz rymicka ustoupila.... :sunglasses:
21. zář 2008 ve 23:23  • Odpověz
petru: Že taky zdravíme :grinning:

Dneska jsem tu chvilku sama, tak uvidíme jak bude mladá spinkat, zatíms e trochu mele, tak se mi nechce ji tu nechat a jít něco dělat. Dneska má dotazit tchýně, tak jsem zvědavá, v kolik přijde...a jak to tu spolu zvládnem.

Musím jít jen uklidit věci od snídaně a nechat něco rozmrazit k obědu, abychom tu nechcípali hladem... :sunglasses:
22. zář 2008 v 09:42  • Odpověz
JŮŮŮ tu je ale mrtvo... :frowning2:

myslela jsem, že vám sem už konečně dám odkaz na fotečky, stihla jsem je protřídit, ale když už jsem se chystala je nahrávat na net, kleknul počítač :frowning2: takže kdy budou fotky netuším...(ale nebojte, nepřišli jsme o ně, máme je i na externím disku, jen ta protříděná složka je přímo v compu a znova třídit se mi to opravdu nechce...)

vy si tu všechny tak krásně maminkujete a Míša si těhotní a já chuděra sama tady... tak jsem se rozhodla, že si zpestřím svůj volný čas (už ho mám konečně trošičku víc). našla jsem si kurz aranžování květin... začíná to příští středu a je to na 11 týdnů. Akorát mi musejí do pátku potvrdit, jestli se bude tento kurz konat, tři už mají plné a toto je čtvrtý, který otevřou, jen když budou ještě zájemci. tak mi držte palečky, moc bych chtěla...

Dneska jsem koukám sobecká a píšu jen o sobě, ale na všechny z vás myslím a zdravím vás.
22. zář 2008 ve 14:22  • Odpověz
ahoj holky,
tak už je to jasné, je to opravdu jasnej kluk - doktor se omluvil, že se bohužel spletl... bylo vidět, že je mu to nepříjemné, tak nám sám od sebe dal fotku a všechno nám ukazoval...
no takže je to jasné...
tak Leni, hledej pro Jeníčka jinou princeznu... :frowning2:
22. zář 2008 v 16:02  • Odpověz
Ahoj holky,
probíhám a zdravím :slight_smile:

Stáni, díky žes místo mě poslala Petru odkaz na ty fotky, fakt teď nějak nestíhám :rolling_eyes:

Míšo, zrovna jsem zahlédla v nějaké jiné diskusi, že nějaké holce "změnili pohlaví" u miminka až ve 31. tt (taky myslím nejprve řekli, že holka, a pak to byl jasný kluk).

Jaji, budu na Tebe myslet, ať Ti kurs otevřou! Líbí se mi, že Ty jako technik stavař máš takové kreativní a poetické koníčky :wink: Ale ono to k sobě asi nemá moc daleko, co?

U nás nic nového, s klasikem říkám "chčije a chčije", dost nás to zdržuje, ale manžel s tchánem jezdí na stvbu déšť nedéšť skoro každý den. Ale dopadne-li to dobře (neboli jak říkal jeden náš kaplan "dá-li Pán"), možná to budeme mít do konce týdne pod střechou (kéž by!). Manžel mi zítra jede na služebku do Německa. Budu o něj mít trochu strach, jede totiž úplně sám, a ač je výborný a zkušený řidič, má toho teď hodně a únava může udělat své :pensive: Ale nebudu malovat čerta na zeď!
22. zář 2008 ve 20:46  • Odpověz
Ahojky!!
teda to byl dneska den, od rána jsem si poprvé sedla až ted. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Láda je nemocnej, tak tu kmitám sama (a bojím se, že to chytnu od něj, už mě trochu škrabe v krku, ach jo). Malej byl sice dneska hodnej, ale chtěl furt chovat, to byl zlatíčko a ani nepípnul, potvůrka.:slight_smile:
tady jsou nějaký videa Jeníka, tak se můžete mrknout, jestli chcete
http://jelinci-jelinci.blogspot.com/
holky nevíte co můžu případně na chřipku, když kojím? můžu třeba ibalgin?

Míšo, je mi líto, že jsi si tím zklamáním musela projít. :frowning2: tomu doktorovi ale muselo být trapně! stejně nechápu, jak se mu to mohlo stát. No ale Jeník sice nebude mít nevěstu, ale zase bude mít kámoše. :wink: Takže to už bude pátý chlapeček v naší bandě, jsem zvědavá, jaké bude finální skore. :wink: Holky to budou nervy, až budeme čekat ty druhý mimča!!!!!!! :grinning:

Jee Alčo ten kurz to musí být príma, to bys pak mohla uspořádat něco pro nás antitalenty (myslím sebe) a něco nás naučit. :wink:

Medi, tak jak jste si to holky dneska užily s tchýní??
22. zář 2008 ve 21:15  • Odpověz
ahoj holky, omlouvám se, ale vůbec nestíhám... to víte, poslední dny v Praze toho máme nějak moc... a navíc jsme teď zjistili, že nám odtáhli auto!!!!! už abysme byli pryč, fakt :angry:
včera jsme byli v hospodě s kamarádama a dali nám krásnou soupravu na kluka - džíny se svetrem, ale fakt boží :dizzy_face: , no ještě že to kupovali až včera a věděli o tom, představa, že mi přinesou růžové šatičky, tak bych se jim tam asi rozbrečela :grinning:
no nic, jedeme pro to auto a zaplatit pokutu, fakt príma, mohly za to být dveře do bytečku :confounded:
23. zář 2008 v 09:13  • Odpověz
autor
lennik : ibalgin se nesmi !!!!! Muzes jen paralen !

Míšo : je mi to fakt moc líto, s tím chlapečkem...fakt tě chapu...kdyby ti to rekli hned na zacatku, tak si reknu jen : skoda...prala jsem ti holku, ale je mi te lito hlavne proto kdyz vim, jakou jsi mela radost z holcicky... :frowning2:
tak snad si brzo zvyknete...

me dneska Tonda poprve spadl z postele :sweat_smile: (v breznu uz nas je dost, komu se to stalo)
a to se povazuju za hodne opatrnou matku a hodne vecem se mi dari predchazet....
Tondu uz nenechvam na posteli o samote, ale kdyz MM odejde a Tonda je v nasi posteli, tak mu na stranu MM dam periny, polstare atd...jako ohradku..mezi stranou MM a oknem je skvira, kde mame nejaky krabice s dlazdickama co zbyli a nohy dalekohledu atd...
No a ja po rannim kojeni usnula a Tonda misto aby me budil, plazil se po me a pistel, jak ma ve zvyku, se odplazil na kraj postele, nejakym zpusobem prelezl bariokadu a spadl do te skviry....

probudil me plac, kdyz jsem ho nevidela v posteli hned mi to bylo jasny.....letim ke kraji a tam na zemi Tonik....
jeste se klepu...hlavne proto, ze jak tam mame veci, tak nesel vyndat, nejak se tam sprajcnul....proste nesel hned zvednout a plakal....brrrrrrrrrrrr
nastesti sel snadno uklidnit, kdyz jsem ho konecne vytahla a nema zadny viditelny zraneni, tak snad mu nic neni....
jeste ze jsem ten pad nevidela, pac to bych byla asi jeste vic rozklepana nez ted....
takze tak....
23. zář 2008 v 09:50  • Odpověz
autor
Alčo : ty jo , ty jsi kreativni....musis pak fotit svoje vytvory...

Medi : jsi roztomila, jak Aničce rikas "to" :grinning: , je to sranda cist tvoje zazitky z materstvi...

Lenni : na videa kouknu pozdeji...nejak ted nestiham...
hele ja uz vcera normalne premyslela o tom, ze by mi nevadilo mit druheho kluka.... :astonished:
ale ch¨tela bych 3 deti a treti MUSI byt holcicka :grinning:
23. zář 2008 v 09:53  • Odpověz
Holky, dneska je tam krááásně!!! Přesně tohle počasí mám ráda!!! Jéňa chrupe na balkoně (usnul na procházce), tak mám chvilku, udělala jsem si oběd, kuřecí rizoto.
Petru, mě by taky už ted nevadilo mít druhého kluka, aspon by měl Jéňa parťáka! Ale holku bych chtěla taky, prostě do budoucna pro mě, když si to ted vezmu, že ted když mám mimčo, tak jsem hodně se svojí mamčou a ke tchýni nemám důvěru a ani si moc nerozumíme, tak kdybych měla dva kluky, tak budu dvojnásobná tchýně!!! Prostě bych chtěla tu holku kvůli povídání, pomoci s domácností a tak. A už jste přemýšleli kdy chcete další mimčo? Já mám ted dilema, na jednou stranu bych chtěla tak do roka být zase těhotná, ale na druhou stranu bych zase chtěla počkat až budou Jeníkovi tak 4 roky. No asi rozhodne to, kdy se budeme stěhovat do většího.
23. zář 2008 ve 13:49  • Odpověz
autor
lennik : mam to uplne stejne jako ty...proc chci holku...taky k vnoucatum od dcery ma clovek bliz nez k vnoucatum od syna...(jestli se jich doziju) :grinning:
ale taky bych chtela aby si mel Tonda s kym hrat....z okoli mam zkusenost, ze si vic rozumi dve stejny pohlavi nez bracha se segrou (tedy alespon v detstvi a v puberte)....ale jsou i vyjimky....
fakt ted citim, ze by mi druhej kluk vubec nevadil...ale musela bych mit jistotu, ze treti bude holcicka :grinning:

no ja jsem chtela po dvou letech, ale znam par lidi co maji dvoulete dite a pride mi hrozne maly a nesamostatny na to abych k tomu mela novorozence....tehotenstvi me teda fyzicky dost zmahalo a fakt nevim, jak bych zvladala mit k tomu Tondu, kterej zacina chodit, mluvit....atd proste vyzaduje jeste hodne pece...
a taky si ho chci uzit...to obdobi prvnich slov, basnicek, her....

takze kdyz jsem nad tim tak premyslela, tak bych asi chtela aby mezi nimi byl rozdil tak 3 roky...4 roky jsou taky fajn, ale zase chci stihnout 3 deti....
no uvidim jak to budu videt za rok, za dva...treba se rozhodnu jinak....
23. zář 2008 v 15:19  • Odpověz
holky, to je přesně to, co mě děsí - Tom se mi směje, že už teď trpím syndromem prázdného hnízda, ale kluci prostě "odletí" - najdou si holku a mámu nepotřebujou, zavolají jí jednou za měsíc a šlus... chci mít holku, abych věděla, že jednou zůstane s mámou v kontaktu...
dneska jsem koupila Filípkovi první věc - vestu, tak mám radost- musím si ho prostě víc přiblížit a to oblečení tomu docela pomáhá :wink:
Leni a do roka, to je jako až bude Jéňovi rok?
23. zář 2008 v 16:29  • Odpověz
Ahoj holky,
máme tam pokrývače, hurá!!! Jestli to vaše dnešní krásné počasí dorazí zítra i k nám, tak to vypadá dobře :dizzy_face:

Holky, sice děti nemám a v blízké době nechci, ale z přesně stejných důvodů chci holky. Viděla jsem u ségry, jaký vztah má ona a synovec ke tchánovcům (se kterými navíc bydleli v baráku) a jaký k našim - to mě v tom ještě víc utvrdilo. Takže vždycky říkám, že budeme mít dvě holky, a manžel na to, že ke třem klukům klidně :grinning:

Petru, tyjo netušila jsem, že chceš 3 děti :fearful:
23. zář 2008 ve 20:14  • Odpověz
autor
hermi : ja jsem vzdycky chtela 4, ale zacla jsem pozde.... :sweat_smile:
minimum mam 2 a treti se uvidi, az podle situace. Chtela bych 3, ale uvidim, az budu vedet jaky to je mit dve....treba zmenim nazor.
23. zář 2008 ve 20:55  • Odpověz
Petru, aha, vidíš, to jsem nějak nezachytila. Jsi borka!
Já říkám, že 1 je málo a 3 moc :grinning:
23. zář 2008 ve 21:02  • Odpověz
autor
hermi : nejsem....ja uvidim, jak mi to pujde byt matka vetsich deti a matka dvou deti a kdyz budu mit po druhem pocit, ze bychom zvladli i treti, tak bych ho moc rada mela...skoda ze jsem stara :sunglasses:
23. zář 2008 ve 21:05  • Odpověz
autor
pokud budu hystericka, netrpeliva, despoticka matka....tak zustanu jen u dvou deti...cim min lidi budu trapit tim lip :grinning:
23. zář 2008 ve 21:06  • Odpověz
Míšo, no do roka, až bude Jéňovi rok a něco, tak abychom se začali znova snažit, ale to je jen teorie.:slight_smile: možná bych asi ideálně počkala, až mu budou dva a mimčo bych měla až mu budou 3. Na druhé straně - nejsem už nejmladší, příští rok mi bude 32, tak si říkám, že se to prostě nemusí hned povéct a můžeme se třeba rok snažit... Když by mi bylo 25,26 tak asi přemýšlím trochu jinak. no ještě nevím, má to svoje pro i proti mít ty děti hned po sobě. Taky jsem chtěla mít děti dřív, ale čekala jsem dlouho než jsem potkala toho pravého. :wink: No a 3 děti budou u nás jen když budeme mít první dva kluky, takže dopadneme bud se třema klukama nebo ta třetí bude holčička. :grinning:
23. zář 2008 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky,
nemám moc čas dočítat, ale co jsem tady četla na poslední stránce ... já chci taky strašně holčičku a úplně ze stejného důvodu ... prostě holky mají mnohem blíž k mámě ... nechci být jenom tchýně od syna ... vztah snachy a tchýně prostě není takový ... i kdyby měla být tchýně sebelepší ... vždy se ta dcera bude spíš vracet k mámě ... :sweat_smile: Jen nevím, když ani napodruhý to nevyjde ... já nevím proč, ale počítám s tím, že budu mít určo dva kluky ... :slight_smile:
23. zář 2008 ve 21:37  • Odpověz
autor
lennik : mam to jako ty....premyslim diky veku stejne (krom toho, ze ja bych tri chtela i kdyby druha byla holka)

ja bych se chtela zacit snazilkovat :grinning: :grinning: :grinning: az bude Tondovi tahnout na dva roky...aby proste byli plus minus 3 roky od sebe. uvidime :slight_smile:
23. zář 2008 ve 21:45  • Odpověz
Moni, krásný fotky Danečka!!! On je tak roztomilej!!! :wink:
23. zář 2008 ve 21:53  • Odpověz
Moni, Daneček je roztomilý :dizzy_face:
My jsme se sestrou od sebe 4,5 roku, mamka říká, že to bylo ideální, ale z pohledu nás dětí už jsme k sobě přece jen neměly už tolik blízko, přiblížily jsme se k sobě až zhruba kolem dvacítky...
23. zář 2008 ve 21:54  • Odpověz
holky, ještě že máte tak krásný kloučky, se chodím na ty vaše fotky furt koukat a to mě přesvědčuje, že kloučci jsou taky krásní :dizzy_face: - zítra jdeme na 3D, tak snad tam neuvidím takový frňák jako mám já :grinning:
já ještě nevím, jak další mimi, uvidíme, jaký bude FIlípek... no a jestli druhé bude taky kluk, tak nevím, jestli budu mít nervy na 3. :grinning:
Hermi, my jsme se ségrou o 2 a je to fajn - jasně, že jsme se taky řezali :grinning: , ale to asi všichni..
taky záleží, jestli bude druhé holka či kluk - jestli kluk, ať jsou raději blíž k sobě, jestli holka, tak je lepší, když jsou dál od sebe... ale dost teorie, jak je vidět, praxe si dělá, co chce :grinning:
23. zář 2008 ve 22:09  • Odpověz
Ahoj holky,

v rychlosti vás zdravím. :dizzy_face: V poslední době vás stíhám číst, ale s Mišákem na ruce, takže to nic nenapíšu. A poslední dny se Mišák budí okolo 7.h (+ několikrát v noci) a pak třeba do 11h nespí (dnes byla výjimka), takže nesmím moc ponocovat. :slight_smile: V neděli a v pondělí byl Mišák po probuzení tak 2hod. v pohodě a pak jsme ho museli nosit. Když jsme ho položili, měl hysteráky. Petr ho nosil v neděli po dlouhý době dýl než pár minut. No uvidíme, jak to bude dál. :slight_smile:
V pondělí u nás byla sestřenice s 2,5 letýma dvojčatama (holka a kluk, ještě má skoro 5 letou holku, ale ta tu nebyla). Už jsou to pěkní divoši. No jsem zvědavá, jak budeme zvládat Mišáka, až bude větší. :slight_smile:
Zítra (resp. dneska) jedeme do práce - ukázat se a kvůli nějakým papírům - na začátku října mi končí mateřská. Včera jsem se dozvěděla, že kolegyně nakonec neodešla, jen přesídlila z recepce na rezervační odd., tak jsem ráda, že ji uvidím. A pak ještě pojedeme ke kamarádce okouknout 2 měsíčního Jiříka. :slight_smile:

Já jsem taky smířená s tím, že budeme mít 2 kluky, i když holčičku bych taky moc ráda měla. :slight_smile: A kdyby to vyšlo, ideální by byl věkový rozdíl tak 3 roky. :slight_smile: 3. mimčo už by Petr asi nechtěl. Já jsem dřív chtěla, ale teď nevím, jestli bych si na to troufla. Jen teda sestřenice mi pořád říká, že budeme mít dvojčata (můj táta je z dvojčat). :slight_smile: No uvidíme. :slight_smile: Jak píše Míša, praxe si dělá co chce. :slight_smile:

Míšo, užijte si ultrazvuk. Filípek - jméno - je jasný nebo máte ještě nějakou variantu pro kluka? :slight_smile:

Mějte se moc hezky. :slight_smile:
24. zář 2008 v 00:12  • Odpověz
Stáni, užij si to v práci :wink: jinak Filípek už je asi definitivní - ještě mě v návalu emocí napadlo, že by to byl Tomášek po manželovi, on by byl moc rád a jméno je to krásné... ale nejsme příznivci dávání stejných jmen... ale zase kdybychom fakt se rozhodli, tak tenhle argument prostě hodíme za hlavu . ale včera sám mažel řekl, že to bude FIlípek...
dneska jedeme do PE - jdu tam poprvé na gyndu a vezeme tam Rozáru a zase milion věcí... tady je toho ještě tolik, že nevím, jestli to v tu sobotu vůbec odvezeme...
no a pak v 17 na ten UTZ, snad to bude fajn... nějak se nám poslední dobou v takových prkotinách nedaří...
Hermi, paráda, takže bude střecha viď? :dizzy_face:
24. zář 2008 v 08:00  • Odpověz
Stáni, koukám, že ty jsi adeptka na dvojčata!!!! Ty jo, já si dvojčata vůbec nedokážu představit, jak bych to zvládala. Stáni, jen pěkně Petra zapoj, at taky vidí jaký to je. :wink:

Míšo, užijte si dneska ten ultrazvuk, snad se vám prcek ukáže!! a hod nám sem pak fotečky!!

Jeník chrní na balkoně. Vyjela jsem na procházku a on mi po 5 minutach vytuhnul, tak jsme se vrátila a dala ho na balkon, stejne je hnusně a trochu prší, tak aspon doma něco udělám. Jeník už má ted docela stálej režim, budí se okolo 7 ráno, pak kojíme v 9 a to si trochu schrupne, tak 20 minut, pak kojíme kolem 11 a pak ve 12 a jedeme ven, to už je hotovej a protivnej a většinou spí tak 3-4 hodky, včera dal 4,5 hodky vkuse, pak kojení podle toho jak se vzbudí a většinou má dobrou náladu, jak je vyspanej, tak si hrajeme až do koupání kolem 19:00 - 19:30 a usíná kolem 20:00, v noci pak jedno kojení ve 3. Zítra přijedou naši, tak se těším!! Jsem od neděle na malýho sama, Láda má pořád hroznou rýmu, tak nechce malýho nakazit, no ale stejně chodí z práce tak kolem 19:00, takže i sama koupu, ale dobrý, malýmu se ve vodě líbí a i se tam směje, tak to je fajn.

Stáni, musím se kouknout na to plavání, úplně mi to vypadlo!!
24. zář 2008 ve 13:04  • Odpověz
Stáni, to jsi vážně adeptka na dvojčata! Tak se uvidí, jestli nakonec přece jen nebudete mít děti 3 :wink: Vzpomínám si, že ses někde ptala na Rumunsko - jeli jsme s cestovkou - tolik kamarádů-cyklistů nemáme :grinning: Nápad ale nevyšel od nás, nýbrž od našich kamarádů, kteří dostali poukaz od této CK jako svatební dar. Mně se nejprve moc s cestovkou jet nechtělo, nemám ráda sokoli nalajnované, ale pak jsem se najednou nadchla a bylo to fajn, sešli jsme se tam lidé podobné krevní skupiny :slight_smile:

Míšo, pak poreferuj, jak jsi dopadla na kontrole a UTZ! Zvládněte to stěhování, br, nezávidím vám to! Jojo, střecha snad bude! Dneska dost pršelo, tak nevím, jestli pokrývači přijeli a hlo se to, ale pevně doufám, že do konce týdne bude hotovo. Pokud by to totiž nestihli, přišli by to dokončit až někdy v říjnu, což není dvakrát příjemné. A co to zase plantáš o frňáku?! Tytyty :angry: :grinning:

Leni, máte s Jeníkem pěkný režim, to je fajn :wink:

AMorous, haló, už jsi zpátky z dovolené? :confused:
24. zář 2008 v 16:22  • Odpověz
ne sokoli ale cokoli :grinning:
24. zář 2008 v 16:45  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face:
tak jsme viděli toho našeho bobka :dizzy_face: patříme teda k těm, kteří toho viděli spíš míň, ale i to málo stačilo - Filípek je totiž po mamince volejbalista nahrávač a tudíž ty ruce prostě nesundal, ač se doktor snažil skoro hodinu :grinning: , přesto se pár záběrů povedlo a světe div se, ale je mi podobnej :grinning: prostě mi přijde, že má úplně stejnou pusu jak já - resp. vztaženej ten spodní ret a přes to ten horní
jinak byl kouzelnej, protože hned, jak jsme začali, tak začal zuřivě tou jednou ručičkou mávat a doktor sám říká: ahoj, mami!!!! to bylo krásný, no a pak se strašně mračil a nebo něco povídal - resp. pil vodu
jinak ho celého zkontroloval - mimochodem hned při prvním záběru sám doktor říká: pohlaví asi víte že? to nejde přehlédnout :grinning: - takže u nás by se ani nemohlo konat překvapení, to by prostě nešlo nevidět!
chvilku jsem chodila po ordinaci, dělala dřepy a tak... ale sundal jen nohy, ručičky si tam nechal - ale má je kouzelný :dizzy_face:
zikusíme z toho vytáhnout nějaké fotky a pak je sem dát - jen hned to asi nebude, přeci jen toho teď máme s tím stěhováním až nad hlavu...
mějte se, jdeme trošku poklidit a půjdu si číst
dobrou kočky :wink:
24. zář 2008 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.