• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Tak tedy druhá stránka...fůůůj....

Míšo, to je krásný, jak na vás mával... jo a co nějaká aktuální fotečka bříška?

Hermi, koukám, že už budete mít baráček pod střechou. Držím palečky, ať vás počasí nezlobí a stihnete to dodělat teď.

Já zítra odjíždím s prací na 5 dní do tater - máme to za odměnu za odvedenou práci, jedeme do Smokovce do 4* hotelu se vším, na co si vzpomenete - masáže, bazén, vířivka (na tu se obzvlášť těším), sauna, fitnes, squash, tělocvična.... tak se těším.

Mějte se všechny moc krásně!!!!
25. zář 2008 ve 12:15  • Odpověz
ahoj vespolek...žijeme. Máme trochu veselo. páč Aničkadostala peřinku na kyčlo - místo širokýho balení a tak mi dneska provejskala celou noc. A já mám nejspíš zánět mléhovodu, prso mě bolí jako čert, takže rozháním horkejma sprchama, masážema a tvarohovýni zábaly...no przma..ne? :unamused:
opatrujte se, snad se brzo objevím... :unamused:

Míšo, koukám, že už jste se s Filípkem skamarádili...
25. zář 2008 v 16:54  • Odpověz
ahoj kočky
Alčo, jé to zní parádně - nechceš mě s sebou???? :wink:
Medi, teda to mě mrzí, že máte taková trápení, tak snad to prso poleví a snad Anička bude moct brzo peřinku odstranit
jj už jsme se skamarádili, furt čumím na to DVD :dizzy_face:
dneska jsem jela do práce a skejsla tam 3 hodiny, bylo to moc fajn a doteď jsem tu měla kámošku, tak jsme se nařehtaly, našla dopisy, které jsme si psaly, když nám bylo 12 - holky,to je bomba :grinning:
25. zář 2008 v 18:29  • Odpověz
ahojky holky, tak my jsme s Jeníkem nemocní, máme hroznou rýmu, Jeník skoro v noci nespal, nemohl dýchat, furt jsme odsávali, lítalo to z něj šíleně, chuděrka malej, ale při tom odsávání byl hrozně statečnej a vůbec nebrečel, brouček, bylo mi ho tak líto, že jsem brečela já. No a já nemůžu skoro ani polknout, jak mě bolí v krku. No hnus fialovej! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jeník se chce nosit a tulit, jak mu není dobře, snad ho to brzo přejde. A já bych spala, až bych brečela, jsem urvaná jak pes a Láda přijde dneska až hodně pozdě, ale nějak to tu zvládneme...

Míšo, super, že vám ten ultrazvuk vyšel aspon takto a Filípek se ukázal!!!:slight_smile: a jak to jde s bytečkem, už jste úplně odstěhovaní?

Medi, tak snad to bude v pohodě a žádnej zánět se ti nerozjede!!!

Alčo, no teda, užij si ty Tatry, dovolená je to jistě zasloužená!!!!!
26. zář 2008 v 09:26  • Odpověz
Medi, teda chuděrka Anička s tou peřinkou! a na jak dlouho to má?
26. zář 2008 v 09:28  • Odpověz
ahoj Leni
teda to jste si užili co? tak snad vás to oba brzy přejde a budete si moct oba odpočinout a být zase v pohodě
mě se to teda drží už 9 dní :frowning2:
stěhujeme se zítra - je to mazec - včera jsem vyklízela linku a drhlai a byla jsem z toho úplně urvaná... Tom měl loučení v práci a přišel teda kvalitní :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak jsem celý večer čuměla na to video z 3D a úplně jsem se rozplývala... o víkendu uděláme z toho fotky a pak vám je sem dám...
dneska toho mám moc - zítra ráno už přijedou naši s avií a my tu máme ještě spoustu věcí a hlavně se musí byt uklidit... no, přeci jen mi to nejde tak, jak bych chtěla, musím hodně odpočívat...
no a vlastně je to můj poslední den v Praze - a taky poslední noc
jo Leni, zjistila jsem, že tady mám to tvoje DVD s tou jogou... asi ti to pošlu poštou, nevadí?
26. zář 2008 v 09:40  • Odpověz
Medi, kukačky dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
hele a vy potvory, kde jste kdo?
26. zář 2008 ve 13:50  • Odpověz
vopice jedny... :angry:
26. zář 2008 ve 14:24  • Odpověz
holky, nevím, kdy se nám v PE podaří zapojit net, takže se na pár dní loučím - kdyby se něco dělo, jsem na telefonu :wink:
to stěhování jsem dneska přehnala, jsem mrtvá a vše mě bolí... ale nikdo to za mě neudělá a čas tlačí :unamused: ale už si jdu lehnout, manža ještě pokračuje...
pa kočky a sbohem Praho :sweat_smile: :dizzy_face: :cry: :pensive: :grinning:
26. zář 2008 ve 22:49  • Odpověz
AHoj, jens e hlásím, abyste měly přehled.

Zánět jsem snad zažehnala...fuj, bylo to hnusný. Andulka to bude mít 8 neděl, ale snad to pak bude ok. Jinak se lepší, s rukou už docela šermuje, včera nás chválila rehabililtační sesta.. :slight_smile:

Míšo, koukej se hlásit...a neblbni se stěhováním

Holky, nestačím reagovat, všechny moc zdravím a opatrujte se.
27. zář 2008 v 11:11  • Odpověz
ahojky holky, také se hlásím, rýma je trochu lepší, Jeník už je vcelku v pohodě, ale mě to teda pěkně skolilo.asi si ze mě malej bere ty protilátky, tak proto se z toho tak rychle dosta a já jsem na tom hůřl. Jsou ted s tatkou na procházce. Už má na sobě takovou teplou kombinézku a do hluboké korby se vejde tak tak, ještě tak měsíc a jdeme do sportáku, takže ve 4. měsíci, je to prostě obr!! :wink: Jinak kombinézka se nám osvědčila víc než zimní bundička, páč jak nesnáší oblíkání, tak ta kombinéza mu fakt nevadí, je totiž hrozně rychlá na oblečení, ani se nestačí rozkoukat a je v kočáru a jedeme a čepice už mu taky zas tolik nevadí, lepší se to.:slight_smile: Dneska má super den, od rána se směje jak pominutej, je to paráda!!! Tatka jde večer na pivo, tak doufám, že mi tu nebude vyvádět.:slight_smile: jo jenom jak jsem tu minule napsala, jak máme v noci krásnej režim, že se budí jen jednou, tak od té doby se budí 2x i 3x někdy 4x, takže já už sem radší nic psát nebudu, se mi to vymstilo a jsem ochrápaná jak pes. :grinning:

Užívejte poslední krásné dny (tedy dle meteorologů), pak už nás čeká jen dloooooooouhá zima!!! :wink: pápá
27. zář 2008 ve 14:11  • Odpověz
čau holky, zdraví Pelhřimačka :grinning:
dneska to proběhlo skvěle, všichni byli úžasní a makali jak šroubi a já v podstatě jen dirigovala.. paráda...
v novém bytečku te´d pijeme vínko, zapojili jsme net a vybalili to nejpotřebnější, nábytek nastěhován a teď jen vybalit ty všechny krabice a bedny a pytle, ale to má čas - je to zavřené v pokoji a postupně to budeme vybalovat :slight_smile:
tak zatím se mějte pa
27. zář 2008 ve 20:14  • Odpověz
Míšo, to je super, že jste to všechno tak krásně zvládli!!! :wink: teda, ty už jsi 24. týden, to to ale letí!!! já na ten druhej trimestr hrozně ráda vzpomínám, bylo mi dobře, bříško bylo ještě malý a ještě jsem neměla žádný problémy jako tvrdnutí břicha nebo vysoký tlak....bylo to hrozně fajn!!!!
27. zář 2008 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj, zdravím v rychlosti než zalezeme do hajan. Honza má zapíječku Aničky s kamarády a ona jako by to věděla dvě hodiny řvala v kuse....snad bude zítra trochu použitelnej...

Míšo, ať se vám v novém hezky bydlí :wink: :slight_smile:

Leni...přeju klidnou noc s málo buděním...já jsem na to teda dneska zvědavá...máme to obden veselý. Tak ať prtísek chrbí a nehejká hlady :wink:

Ostatní zdravím a doufám, že časem se sem dostanu víc.... :unamused: :frowning2:
27. zář 2008 ve 22:54  • Odpověz
No Medi, my máme taky dneska tatku na tahu (v hospodě s kamarádama) a malej mi ted skoro hodinu hejkal a to se normalne v tuhle dobu vubec nebudi!! proste jakoby vedel, ze tatka neni doma!! tak at ti Andulka pekne chrupe!! :wink:
27. zář 2008 ve 23:21  • Odpověz
teda holky, prcci takhle "zlobí" jo? tak ať vám dopřejí klidnou dnešní noc :slight_smile:
já jdu zalehnout do naší nové postýlky s novými matracemi, tak snad se hezky vyspíme - jen ještě nemáme žaluzie, tak se obávám, že s prvním světlem budu vzhůru...
uvidíme
dobrou :dizzy_face:
27. zář 2008 ve 23:52  • Odpověz
Zdravím po ránu! :wink: Tak Medi jaká byla noc? Míšo, jak jsi se vyspala v nové postýlce?? Mě dítě hejkalo asi do půlnoci a ve 3 už bylo zase vzhůru a hejkalo do 4 a pak spalo do 7."Hejkalo" je dobré slovo, protože to nebylo takový to klasický brečení, ale spíš "jsem sám v postýlce a vůbec se mi to nelíbí!!!" :slight_smile:

Tatka nám dorazil ve 3 ráno a ještě ted to z něj táhne jak z putiky (ted vytuhli s Jeníkem v ložnici, ale asi jim tam půjdu otevřít okno, aby se malej nepřiotrávil výpary) :wink: Tak jsem zvědavá, jestli dneska něco podnikneme a nebo nás bude "bolet hlavička". :grinning:
28. zář 2008 v 10:07  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Noc byla vcelku v pohodě...ve dvě a v šest a pak až v půl desátý na kojení...a teď jsme to museli vzbudit na kojení jinak by to bylo tuhý.... :wink:

Náš taťka přišel až ráno. Ve 2 mi přišla smska od kamarádky, ke který se přesouvali z hospody, že ho uložili...ale vypadá docela funkčně...no, uvidíme, jestli odpadne :grinning: :grinning:

Jdem za chvilku ven, ke kamarádce. co chce koupit naš starou feldu...to by bylo fajn, kdyby to koupila...by byla starost z hlavy.

mizííím.pa
28. zář 2008 ve 14:25  • Odpověz
autor
ahoj holky,
zdravim vas po vikendu....
leni : jsem rada, ze je Jenickovi lip !!!!

my ted mame (skoro mesic) nejaky obdobi navratu hodneho Tonicka... :dizzy_face:
Casto se smeje (usmiva - smichem nahlas setri), skoro vubec nebreci, krasne papa, krasne spinka (zacal mi zase spat pres den dyl jak pul hodiny) a konecne mame pravidelny rezim (pred tim to byl takovy polorezim) a u oblikany za celej pulrok ani jednou nebrecel (nevadi mu to) atd atd....
Byli jsme u nasich a pak s tchanovcema na vylete, tak jsem se dmula materskou pychou, protoze ho vsichni hrozne chvalili, jaky mame pohodovy , spokojeny mimino a ze o nem ani nevime....bud si hraje, nebo spi, nebo papa....
ale ja vim, ze taky miva svy dny...nesnasi treba vedro, takze kdyz byli tricitky, tak byl taky malej protiva a nesmi se nudit...
ale co zacal podzim, tak je zase neuveritelne hodnej...druhy dite bude desnej previt...bojim :sweat_smile:

Medi : jak je to s tebou a s navstevama ? Mam pro tebe naky darecky a nerada bych aby Andulka z toho jednoho vyrostla, nez se k tobe dostanu...
co nejaky spolecny najezd, holky ? Treba by nas hodil Frantisek.
28. zář 2008 ve 21:25  • Odpověz
holky druhá stránka, no teda FUJ!! :unamused: :wink:

urcite jsem pro navstevu u Medi, uz se tesim na Anicku!! Asi at rekne Meda, kdy by se ji to hodilo a nejak to vymyslime! teda Medi, jestli souhlasis.
29. zář 2008 ve 14:12  • Odpověz
ahoj holky
tak jsem tu - celý den jsem lítala po městě a trénovala s kočárem :grinning: - to je sranda, jak ti lidi vědí z doslechu, že jsem těhotná a potkávali mě s kočárem a tam malé mimi a do toho já žádné břicho - tak mě vždycky sjeli pohledem a usoudili, že to mimi už je venku - takže zase mají co drbat :grinning: :grinning:
ale už jsem teda unavená... odpočinu si a jdu vybalovat - jsem tu sama, dneska jsem spala u našich, dneska v noci plánuju tady, ale uvidím, jewstli nakonec zase nepojedu k nim - zítra už tu bude Tom
Alčo, jaký byl víkend?
29. zář 2008 v 17:09  • Odpověz
Stáni, přejem s Filípkem vše nej k dnešnímu svátku Míšovi :dizzy_face:
29. zář 2008 v 17:36  • Odpověz
teda ostudy...
dneska budu zase v jednom letu - teď budem s mamkou vybalovat a pak pojedem do J. Hradce - něco pro auto našich a asi mrknem do obchůdků - včera jsem koupila boží věci - kalhoty od Nextu, svetru od Gapu a jeden od George :dizzy_face: a to vše za neuvěřitelných 200 :grinning: a nepoznaly byste, že není nové
no a večer dorazí Tom - zítra nastupuje v té Jihlavě, tak mu držte palce, ať se mu tam líbí
30. zář 2008 v 08:30  • Odpověz
Míšo, no pěkně umíš nakupovat!!! :wink: Jak jsi psala, že jsi trénovala s kočárkem, tak mě nejdřív napadlo, že jsi vozila ten váš prázdný kočárek :grinning: a co Adámek, jak se má a jak to ségra zvládá? A co bude dělat Tom v Jihlavě? něco podobného jako v Praze?

Dodatečně přeju vše nej Mišákovi!!! :wink:

Já měla dneska budíček v 6 hodin, no je to moje dítě normální?
30. zář 2008 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky...s navstevama klidne dorazte :wink:

Jinak u nas to docela jde, zvykame si, ze vecer to hejka do deseti...ale pak docela usne...

Míšo, opatrujte se...
my se jdem přebalit a vyrážíme za ségrou. :sunglasses: :grinning:
30. zář 2008 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky, jen v rychlosti vás zdravím a hlásím, že žijeme. :slight_smile:

Mišák vám moc děkuje za přání k svátku. :slight_smile:

Leni, my jsme dnes vstávali v 5:40. A pak Mišák usnul okolo 8:30. V poslední době se Mišák budí okolo 6-7h. Chvíli si vydrží hrát nebo být na pupku (nebo ho k tomu aspoň přemlouvám :slight_smile: ), ale pak se vzteká, tak musím vstát. A usne tak okolo 9.h. Dneska se vztekal celý dopoledne, ale odpoledne i večer byl zlatíčko. :slight_smile:

Petru, tak Mišák teď vyvádí při každým oblíkání. Hlavně teda při tom, když ho navlíkám ven. To klasický doma ještě jde. :slight_smile:

Včera nám přišli dát novou anténu, takže bysme měli mít rychlejší net. A snad pak Petr brzy vyřeší i to připojení k nám. :slight_smile:
Dnes u nás byla kamarádka, byli jsme venku a pak ještě na návštěvě u ní.
Zítra bysme měli jet k doktorovi a na sociálku (v neděli mi končí mateřská, tak musím zjistit, co dál). A odpoledne by měla přijít Petrova mamka.

Jak jsem byla minulý týden v práci, tak to bylo fajn. A návštěva u kamarádky taky. Jiřík je kouzelnej. :slight_smile:
Jen jsme pak jeli asi hodinu domů, jak to bylo ucpaný. To se ti, Míšo, ani nedivím, že chcete z Prahy. Tak ať se vám hezky bydlí. :slight_smile:

Omlouvám se, že na nic víc nereaguju. :dizzy_face:

Musím jít spát, jinak zas ráno nebudu schopná se probrat. Což nebudu stejně, jak se znám. :grinning: Hlavně, že si vždycky ráno říkám, jak půjdu brzy spát. :grinning: :slight_smile:

Papa. :slight_smile:
30. zář 2008 ve 22:34  • Odpověz
Leni, Adámek je neuvěřitelný dítě - buď jí, nebo spí a nebo "toutá" (jak říká Sandra) a je hodnej - budí se dvakrát za noc a jinak spí - neuvěřitelný - to samé byla Sandra- takže ségra jezdí do mateřského centra se Sandrou, Adam tam spí, jezdí do města - prostě normál, jako kdyby neměla novorozeně - jsou šikovní
Tom bude dělat v podstatě to samé, ale bude vedoucí toho oddělení - takže povýšil :slight_smile: a hlavně se podržte: pracovní doba 7 - 15:30 a opravdu se to dodržuje!!!! co my budeme dělat? my to neznáme - Tom chodil pozdě večer, já se učila a naejdnou budeme odpoledne a večer spolu - přijde mi to jako sci-fi :grinning:
1. říj 2008 ve 12:32  • Odpověz
Medi, ty se taky přebaluješ? :grinning:
Stáni, tak taky docela vejletíte co?
jinak se nám bydlí fajn, byteček je krásnej, moc hezky jsme si to tu udělali, vypadá to fakt skvěle - nafotím a hodím někam fotky jo? jen tu máme šílenej problém, dneska v noci už jsem brečela vzteky - sousedovi jde šíleně nahlas televize, holky ale to jsem fakt nezažila - naštěstí už víme, kteří to jsou, dneksa tam půjdem - u toho nejde si ani číst, natož spát!!!!!!!!!!!!
jinak jsem spokojená - furt někde lítám - dneska jsem byla na EKG a s mamkou na obědě a pak ještě šla do města koupit různé věcičky do kuchyně - nikde zácpy, kvanta lidí, prostě pohodička..... :dizzy_face: za 5 minut jsem z města doma - super :wink:
1. říj 2008 ve 12:35  • Odpověz
Jeee, Míšo, takové dítě jako je Adámek bych taky chtěla!! :wink: Já si tu připadám jak cvičená opice a za chvilku mi z toho hrábne, co já tady celý den dělám, abych toho našeho draka zabavila. :grinning:
Teda Míšo, taková pracovní doba, to je paráda, to oceníš, až se ti narodí Filípek, že ti Tom pomůže, až přijde z práce a malýho si užije. Láda ted chodí z práce hrozně pozdě a někdy malýho ani nevidí.....
S tou televizí, ty jo, jenom doufej, že to soused fakt ztlumí a že to není nějakej debil, to by bylo asi na mašli!!! :angry:
Malý město je super, já bych se taky nejradši přestěhovala zprátky do Klatov, protože tam je všechno při ruce, blízko, hezký prostředí, žádnej smog, babička s dědou na hlídání, no možná že tam fakt někdy zakotvíme.
1. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz
Leni, krásný fotky :dizzy_face: a ty, jak se tam směje - no super
odkud je ta krásná kombinézka?
1. říj 2008 v 15:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.